>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV tura meczy grupowych

Status
Zamknięty.
S 0

sebastien

Użytkownik
grzeg232 stary nie obrażaj się, nic nie mam do ciebie...forum jest po to żeby wymienić sie doświadczeniami i spostrzeżeniami...kogo nie zapytac ten mecz jest cięzki do typowania....ale to sport i kierując się, ze ten mecz to ryzyko, ze zimno...Petrova kiedyś przegrała po kursie 1,05 topiąc mój kupon...więc nie jestem takim mądralą
 
M 0

major0

Użytkownik
powiedzcie mi co myslicie o tych typach ???? ))

AS Roma-Olympiakos 1
Barcelona-Chelsea 02
Bayern M.-Sp.Lizb. 1
Levski Sofia-Brema 2
Liverpool-Bordeaux 1
PSV Eind.-Galatas. 1
Szachtar-Valencia 2
Sp.Mosk.-Inter M. 02
AC Milan-Anderl. 1
AEK Ateny-Lille 02
Arsenal-CSKA M. 1
Benfica-Celtic 02
FC Kopen.-Manch.U. 2
Hamburg-FC Porto 2
Lyon-D.Kijow 1
Real M.-Steaua B. 1


proszem o wypowiedzi ????

było cos pisane o takich typach :!: domeL
 
fatal1ty 0

fatal1ty

Użytkownik
Myśle, że jest prawdopodbieństwo, że to może wejść. Szczerze to bałbym się o Celtic.
Benfica na własnym stadionie gra dobsze, ale myśle, że nie podoła mistrzowi Szkocji i będzie remis

A wtrącając do tych remisów, gacek3 LM rządzi się swoimi prawami. Tu nie ma miejsca na błędy. W lidze mash przed sobą cały sezon czyli około 34 mecze, natomiast w LM mash ich tylko 6. Więc nie knoć tutaj o złej formie w lidze, bo to i tak nie ma ona znaczenia. Powiem Ci, że Olympiakos wygrał 7 spotkań na 8 w lidze greeckiej a w LM ma tylko 1 pkt. Podobnie Szachtar. Dla mnie remis Valencii czy Romy byłby wielką niespodzianką.

prosze nie pisac postu pod postem :!: domeL
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Valencia - Szachtar typ 1

Dla mnie to największy pewniak na wtorek. Odpuśclili sobie mecz ligowy przygotowując siędo LM. Valencia będzie chciała sobie po tym meczu zapewnic awans do dalszej fazy rozgrywek. Analizując kupony użytkowników forum żadko który obstawia ten mecz. Myśle że tu będzie pewna 1
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Zwarz na to, że Valencia gra na wyjeździe w Doniecku, a jak powszechnie wiadomo drużyny z prawej części Europy grają u siebie nadzwyczaj dobrze (przykład ostatniej wygranej CSKA nad Arsenalem).
 
W 2

wislak

Forum VIP
Tak tylko ze ten mecz jest na Ukrainie a to zmienia calkiem fakt! jak juz to na dwojke stawiasz a na tym terenie sie ciezko im bedzie grac i mysle ze remis nie bylby duza niespodzianka.
 
fatal1ty 0

fatal1ty

Użytkownik
Ja tylko przypomne, że te druzyny grające we wscodniej części europy jak Szachtar grające dobrze u siebie wygrały tylko 1:0 z Legią i to jeszcze po rzucie karnym :]
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Ja tylko przypomne, że te druzyny grające we wscodniej części europy jak Szachtar grające dobrze u siebie wygrały tylko 1:0 z Legią i to jeszcze po rzucie karnym :]
Ta a na wyjeździe ? o ile dobrze pamiętam to Legia została zmiażdzona i stłamszona ..
 
I 0

igorinho

Użytkownik
Barcelona-Chelsea 1
Widze, że mało kto wierzy w Barce, ja nie należe do tej grupy.
Sądze, że Barcelona zrewanżuje się za porażke przed dwoma tyodniami
Jeśli by niewygrali z Chelsea u siebie to mogą mieć sporo problemy z wyjściem z grupy.
Barcelona według mnie niegra tak słabo , fakt iz Ronaldinho bez formy, ale jak ma się przebudzić to mecz z Chelsea to najlepsza do tego okazja, Do składu powracają Zambrotta i Gio ,van Bronckhorst i Messi i moim zdaniem to właśnie ten piłkarz poprowadzi do zwycięstwa Barce (oglądał ktoś mecz Real :Barca jak upokarzał obrońców Realu)

Pozdro

ps Dokładny wynik 2:0 Messi i Ronaldinho ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Małe info na temat Manchesteru United


Manchester, ja odradzam grac na nich (jestem ich WIELKIM fanem od lat) jutro zagrają bez 3 podstawowych piłkarzy: Louisa Sahy, Ryana Giggsa oraz kapitana Garego Nevill&#39;a. Jak wiadomo, MU praktycznie nie ma drugiego klasowego napatnika OLE i Smith to wielkie niewiadomo a zespoł z Danii na pewno bedzie chciał wrescie zdobyc jakies punkty,motywacja bedzie przeogromna ja se na pewno odpuszcze ten mecz
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Sorry że tak odrywam od tematu ale wkurzył mnie koleś :zy3ou:

A wracając do typu sawasa, to po co mówi, że Werder wymiatai że bedą zmotyowani mozliwością wyjścia z &quot;grupy smierci&quot; skoro potem stawia typ:X Shocked . Stary, coś Ci się chyba pokićkało, piszesh jedno, po czym stawiash drugie.
Fatal1ty masz z tego radochę ??? Z samej mojej analizy wynika typ więc nie wiem po co sapiesz... Typ wczęsniejszy dałem na remis więc w kolejnym się pomyliłem. Zanalizuj kilka meczy, wyrośnij z pieluch ---&gt; wtedy mnie poprawiaj ????

----------------------------------------------------
A wracając już do Ligi Mistrzów to postawiłem już na ManU i nie zmieniłbym tego nawet jesli Diabłom odleciałoby pół składu :] Kopenhaga nie ma żadnych atutów, którymi mogłaby zagrozić Manchesterowi... Są co prawda doświadczeni Skandynawowie (Szwedzi, Duńczycy) ale nie widzę żadnych szans na chocby 1 pkt Kopenhagi :jezora: Scholes jest w wyśmienitej formie, powoli pokazuje się Rooney, van der Sar na równym, wysokim poziomie, obrona dobra ---&gt; czego więcej chcieć. Czysta 2
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
po pierwszej połowie przegrywają 2-1 :/ mnie martwi remis do przerwy Bayernu i PSV. Ale mam nadzieje że w drugiej połowie coś strzelą ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Fc Kopenhaga vs Manchester United 2

ManU zagra co prawda bez Giggsa, Sahy i Neville&#39;a, ale i tak powinni dać rade zespołowii z Danii. Dwa tygodnie temu było 3:0 dla MU, sądzę że i tym razem wygrają conajmniej 2ema bramkami, ponieważ jeśli wygrają zapewniają sobie awans do dalszej fazy rozgrywek. Za Sahe ma grać Ole Gunnar Solkjaer, który gra całkiem nieźle w tym sezonie, natomiast za Garego ma zagrać Wes Brown, który również jest niezłym obrońcą. Linia pomocy dobra (Carrick, Scholes, Ronaldo, Lee, Fletcher, Jones). Ostatnio MU spokojnie wygrało z Boltonem Wanderers na wyjeździe aż 4:0, w tym spotkaniu hat-tricka strzelił Wayne Rooney, który będzie chciał podtrzymać dobrą passe i strzelić gola w LM. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest ManU, ponieważ zespół gości zagra bez paru podstawowych graczy i nie są zbyt dobrą drużyną by wygrać z MU, który jest w bardzo dobrej formie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Real Madryt - Steaua Bucaresti OVER 2,5

Real w LM gra całkiem nieźle, przegrali tylko z Lyonem 2:0, a tak to wygrali z Dynamem Kijów 5:1, i 2 tygodnie temu ze Steua 4:1, dzisiaj uważam, że będzie podobny wynik,. a kurs niezły bo 1,55 w BAH ;) STeaua, nie ma raczej szans na wyjście z grupy, jedynie mogą awansować do PUEFA z 3ego miejsca. Steaua, w LM wygrała jeden mecz z Dynamem 4:1, potem porażka z Lyonem 0:3 i nastepna porażka z Realem 1:4. Jak dla mnie dzisiaj to najlepszy typ na to spotkanie, ponieważ na Real kurs 1,15 w GB to się nie opłaca....
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
Też zagrałem over w mecuz Realu ze Steaua. Jednak martwię sietym, że Ruuda mozę zastąpic człapiący i spacerujacy Ronaldo, wtedy to mogą byc kłopociki ;). Chociaz z drugiej strony, gdyby Capello dał odpocąć Carlosowi i Cannavaro a w ich miejsce zagraliby Meija i R. Bravo, to Steaua z pewnoscia by cos ukłuła a Real nawet z Ronaldo w składzie ;) jest ze 2-3 bramki strzelić...
 
bogmacher 0

bogmacher

Użytkownik
Moje typy na dziś :

- Benfica - Celtic 2
-po wygranym meczu u siebie mysle ze celtic znowu wygra, wiec wyslalem kupon na 2 bez podpurki ???? ryzyko jest ale oplacalne, duzy kurs.Analizujac miejsca tych 2 klubow w tabelach celtic rowierz dominuje.

- Lyon - Dynamo K. 1
Wg. mnie pewniak.Dynamo nie ma szans.

- Real M. - Steaua 1
Postawiłem na real, lecz obawiam się tego meczu.Wiem że real potrafi odwalać rózne komedie, na ktorych się juz nie raz przejechałem.. tu może byc tez remis, lecz podpurki nie dałem.

- FC Kopenhaga - Manch.Utd. 2
Raczej pewny mecz, moze nie 100 % bo niema 3 czolowych graczy w tym meczu.

- Milan - Anderlecht 1
Postawiłem Milan, lecz teraz żałuje, gdyż przeczuwam remis... :/ Moim zdaniem będzie 1-1
 
johhny 0

johhny

Użytkownik
Lyon - Dynamo Over 2,5

Analiza: Lyon w tym seznie gra bardzo dobrze w Ligue 1 zajmuje zdecydowane pierwszemiejsce, ostatnio wygrali skromnie z Nancy 1:0, dzisiaj powinni na luzie wygrać ze słabym Dynamem, który gra dobrze tylko w swojej lidze. Dwa tygodnie temu w Kijowie było 3:0 dla Lyonu, dzisiaj jak dla mnie powtórka z przed dwóchtygodni.

Kurs w GB 1,65 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom