>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Runda Kwalifikacji Ligi Mistrzów [22-23.09.2020]

Status
Zamknięty.
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Trochę kusi, żeby zagrać na awans Maccabi Tel-Awiw. Niby Salzburg jest bardzo mocny, ale wiadomo jaką mają historię w kwalifikacjach do LM. Z Mistrzem Izraela odpadali już w 2009 i 2010 - a też byli zdecydowanym faworytem. Maccabi bez straty gola w pierwszych trzech rundach, wbrew pozorom - na pewno się postawią.

Za to dobrą opcją wydaje się być awans Ferencvarosu kosztem Molde. W Fortunie płacą @1.85, a Węgrzy wydają się być dużo silniejsi. Rok temu powalczyli w grupie LE, teraz odprawili Celtic i Dinamo Zagrzeb. Molde finansowo ustępuje Ferencvarosowi, a do 4 rundy wślizgnęło się po NK Celje i Qarabagu. Dla mnie Mistrz Węgier zdecydowanym faworytem, a buki płacą prawie, że 50/50.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Salzburg -1.5 handi 1.95 @totalbet
Over 2.5 gola 1.72 E efortuna



Kursy już lecą na mistrza Austrii, ale to jeszcze do gry. Covid w druzynie Maccabi i potwierdzonych 14 przypadków. Mecz się raczej odbędzie, a gospodarze zagrają rezerwami. Dodatkowo za kartki bedzie pauzował podstawowy obronca gospodarzy. Nawet bez grania z rezerwami druzyny z Izreala Salzburg jest w stanie wykręcic to handi bez problemu. Mega ofensywni, co mecz pakują pare bramek- mega talenty takie jak Szaboszlai czy Daka, ja to biore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Salzburg -1.5 handi 1.95 @totalbet
Over 2.5 gola 1.72 E efortuna



Kursy już lecą na mistrza Austrii, ale to jeszcze do gry. Covid w druzynie Maccabi i potwierdzonych 14 przypadków. Mecz się raczej odbędzie, a gospodarze zagrają rezerwami. Dodatkowo za kartki bedzie pauzował podstawowy obronca gospodarzy. Nawet bez grania z rezerwami druzyny z Izreala Salzburg jest w stanie wykręcic to handi bez problemu. Mega ofensywni, co mecz pakują pare bramek- mega talenty takie jak Szaboszlai czy Daka, ja to biore.
Sorry, ale granie wyjazdowej dwójki, w dodatku z handi po kursie 1.95 jest nie poważne moim zdaniem. Zwłaszcza przy takim info, które obiegło już pół Europy. W tej rundzie jest mecz i rewanż. Nic się nie stanie jak Salzburg wygra 1-0 czy nawet zremisuje na wyjeździe, a w rewanżu zniszczy Maccabi u siebie.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Nic się nie stanie jak Salzburg wygra 1-0 czy nawet zremisuje na wyjeździe, a w rewanżu zniszczy Maccabi u siebie.
Stanie się dokładnie to, co stało się już 10x - czyli Salzburg odpadnie w kwalifikacjach do LM. Kalkulowanie i czekanie na rewanż to najgłupsze co mogliby zrobić. Czy zrobią? Zobaczymy. Już tych rewanżów u siebie kilka miał...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna / LM - Kwalifikacje
Godzina 21:00
Spotkanie : Maccabi Tel Aviv vs Salzburg
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.60
Bukmacher : ETOTO

Szczyt kwalifikacji , kto wygra gra w fazie grupowej , tylko jeden mecz nie ma możliwości rewanżu , faworytem jest Salzburg ale na pewno nie będzie lekko łatwo i przyjemnie , w Austriackiej Bundeslidze dopiero co zaczęli sezon bo zespoły są po drugiej kolejce , ja zacznę może od sobotniego spotkania Salzburga z Altach , w 6 minucie meczu Andre Ramalho , obrońca Salzburga zobaczył bezpośrednią czerwoną tak wiec dobra zapowiedz przed bardzo ważnym mecze z Maccabi , sędzia jest Anglik Michael Oliver , ten pan sypie karteczkami w prawo i lewo , czerwień też wyciąga dosyć często , w kwalifikacjach do LM w 4 meczach jego bilans to 17 żółtek 3 czerwone i 4 karne , w Izraelu też czerwień jest na porządku dziennym stąd liczę że samo spotkanie będzie ostrym starciem bo i waga tego spotkania ogromna no i sama kasa za awans i potem mecze grupowe to kolosalne sumy , liczę że to musi się zakończyć tym że któraś z drużyn nie dogra meczu w komplecie i ktoś opuści plac gry przed 90 minutą gry !
stanley-63 stanley-63 za tydzien jest rewanz bo teraz juz graja dwumecze.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W dzisiejszym meczu M. Tel Awiv vs Salzburg, w dzisiejszym meczu połowa drużyny gospodarzy oraz cały sztab i główny kierownik mają COVIDA.
Dzisiaj będą kolejne testy i przed meczem będzie wszystko ogłoszone.

Zrzut ekranu 2020-09-22 o 14.51.31.png

Drużyna z Salzburga pisała do UEFA o przeniesienie tego meczu, Tel Awiw też pisał UEFA odpowiedziało że ten mecz ma sie dziś odbyć. Drużyna gospodarzy nie ma kadry na mecz dlatego wystawi u19 i u21

Maccabi Tel Aviv - Red Bull Salzburg
powyżej 3.5 gola @ 2.17
Red Bull powyżej 2.5 gola @ 1.85
Red Bull do przerwy / Red Bull cały mecz @ 1.63
Red Bull strzeli gola w obu połowach @ 1.70
gol w obu połowach @ 1.40

Unibet
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Fajna masówka na handi i gole Salzburga. Uwielbiam takie ploteczki. Źle to się skończy
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Fajna masówka na handi i gole Salzburga. Uwielbiam takie ploteczki. Źle to się skończy
Może się skończyć, jak mecz czwartkowy w Lidze Europy - Backa Topola - Steaua Bukareszt, gdzie goście grali osłabieni i na ławce mieli 3 zawodników tylko. Dlatego wg mnie pójście w bramki jest dobrą opcją, ale może lepiej ogólne bramki, nie tylko gości ;)
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Nie ukrywam, że zaciekawiliście mnie meczem Salzburga :) patrzałem jakieś 20 minut temu na bet365 i mecz był wycofany a teraz o 17:50 ponownie się pojawił z kursem 1,22 , czyżby była nowa informacja dotycząca meczu ? Na oddsportalu kursy rosną na gości...
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Molde - Ferencvaros BTTS / +2.5 @ 2.41 Fortuna


Ferencvaros jest od początku tegorocznych eliminacji niedoceniany przez bukmachera. Tak było w poprzedniej rundzie kiedy ograł na wyjeździe Celtic 2:1 będąc wyraźnym underdogiem , dzisiaj sytuacja kursowa dużo bardziej wyrównana z racji klasy przeciwnika. Molde być może i stać na wygraną ale bezsprzecznie szanse Węgrów są dużo wyższe niż we wspomnianej konfrontacji z Celtikiem. Opisywałem charakter i skład ekipy z Budapesztu przy okazji omawiania potyczki ze Szkotami.
Jedynie co mogę dodać to to że na pewno do Norwegii polecieli dużo bardziej ufni we własne siły i z wiarą że mogą zagrać w fazie grupowej LM. Dzisiaj pierwsza próba , za tydzień przyjdzie pora na preludium na własnym terenie. Mimo to uważam że stać ekipę węgierską na wywiezienie korzystnego wyniku. Za taki uznam nawet minimalną jednobramkową porażkę z jednoczesnym zdobyciem gola lub goli ( 2:1 ; 3:2 ). Wszystko co uda się zrobić ponad to uznam za wynik doskonały.


Molde w poprzedniej rundzie ograło na wyjeździe Qarabag po serii rzutów karnych ( 0:0 reg.) i w ten sposób zameldowało się w finałowej rozgrywce. Zapewne zechcą Norwegowie wygrać ten mecz przed wyjazdem do Budapesztu na rewanż , ale według mnie jeśli nawet tak się stanie to gola stracą. Faworytem do awansu w tej parze jest dla mnie Ferencvaros a poparciem tego niech będzie zdobycz bramkowa . Widzę w tym spotkaniu minimum 3 gole zdobywane przez obie ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Moim zdaniem warto dziś zagrać Olympiakos. Kurs może nie jest za wysoki(ok. 1,4), ale zespół z Pireusu wydaje się być zdecydowanym faworytem. Grecy mają doświadczenie z gry w europejskich pucharach. W poprzednim sezonie wyrzucili z Ligi Europy m.in. Arsenal Londyn. Omonia to moim zdaniem nie ta półka. Uważam, że wygrana po słabym meczu z Legią i nieco lepszym z Crveną Zvezdą, nie dają nadziei na dobry wynik z Olympiakosem, który jest o klasę lepszym przeciwnikiem. Ciekawie wygląda kurs też 2,10 na handicap - 1,5. Myślę, że Grecy będą chcieli rozstrzygnąć sprawę awansu już w pierwszym spotkaniu, zapewniając sobie zaliczkę bramkową przed rewanżem.
PS. Lech prowadzi 3:0 z Apollonem, co pokazuje, że zespoły z Cypru są w zasięgu nawet polskich drużyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom