>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 22.08.2013

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej

Kursy od Bukmachera - UNIBET


Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższych meczy. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
ja pisauem typ tydzen temu ale mi skasowali i niewiem dlatego ale jesce ras napise
Chernomore -1,5 2,40 i over 2,5 1,95 maraton (zagrano tydzen temu)
a dzis Chernomore -1,25 1,85 i over 2,5 1,90 zagrano bardzo ostro na sbobet,dlatego ? bo pisauem tydzen temu nie bylo potrzebne skasowac,albancici Skenderbeu to nie druzyna pilkarzka to byc banditi od dwa lata puchari i sparingi robion tylko fixed ale u cebie domu nie robion bo dostaion u rija od kibici kto tan stadiona ani ze Nefhci i ze karagandy bylo pelno,ale na wiazda bedo robic jak robili u Karagandy kiedy specialni przegrali 3-0,mozes kogos mi pytac &quot; a ty Nicolante skad wiesz ? &quot; Prosto wiem,ja zagram od booki asiatici od kiedy byli i kiedy jest fixed wize nie czeba myc info haha,u karagandy ludzi zagrali na Skenderbeu +1,25 pamietacie ? zamekac przet match +1 niski i druga linea +0,75,dlatego ? bo ze Nefhti nie robili fixed ale czekali dobra okasja bo jezeli nie potrafili eliminowac Netchi nie mogli zagrac na europa league za tydzen,ale ten banditi u Karagandi od rasu kiedy cie zaczynac match i na live za clic dawali wiensej od 4000 euro zaczynali zabic -1 i over 2,5 a od rasu po 8 minut dostali branka,a po 1-0 u asia snowu bylo -1 i over 3,5 ale zabili tylko -1 a over 3,5 nie,i potem bronili wynniku i na ht bylo 1-0 i na druga polowa snowu bylo over 2,5 haha,a kiedy zaczynac druga polowa zabili ostro -1 i over 2,5 NON STOP od kiedy nie dostali 2-0 a po 2-0 snowu zabili -0,5 i over 2,5 a match cie konczyc 3-0. Zobaczicie sobie branke Karagandy :grin:. A za tydzen mozon robic ostatni fixed bo potem juz nie bedo na puchari,a tan u Odessa maion super wielka okasja,dlatego ? prosto,Chernomore u cebie wygrali 3-1 ze Crvena Zvezda i niedzela nawet wygrali 1-2 u Kiev ze Dinamo,I JEZELI bedo przegrac teraz tan 3-0 albo 5-0 nie bede jaden slandal dla uefa bo normalni Chernomore jest silni od oni ahah.Ale ten ras ja zagrauem grubi kurs przet oni bo specialni czekam europa league dla zagrac jak 1 a teraz oni nie mozon zagrac bo maion osci ahah -1,25 jest bardzo niski a over 2,5 tez bardzo i napewno bedo kurwioni teraz kto kogos zagrac przet oni,ale fixed bedo tak samo robic LIVE,a co myslecie kto oni teraz nie robion fixed dlatego kogos juz zabic kurs ? NIE MOZLIWE,dlatego? bo tak samo mozon przegrac 3-0 hehe:grin:

Edit: czyta się to fatalnie... dla większości post niezrozumiały.. :;/: nie męcz nas więcej tym bełkotem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ma ktos jakies informacje co do meczu Karabach Agdam vs Eintracht Frankfurt? 1,75 na Niemcow w meczu z Azerami wyglada dosyc kuszaco. Karabach meczyl sie z Piastem i z Gefle to chyba ciezko sie spodziewac, ze zagra swietny mecz z Eintrachtem.
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Ma ktos jakies informacje co do meczu Karabach Agdam vs Eintracht Frankfurt? 1,75 na Niemcow w meczu z Azerami wyglada dosyc kuszaco. Karabach meczyl sie z Piastem i z Gefle to chyba ciezko sie spodziewac, ze zagra swietny mecz z Eintrachtem.
Czy się męczył z Gefle to bym nie powiedział, w drugim meczu stawiałem na Gefle, myślałem że jak odrobili straty 3-0 z Famagustą to i pokonają Karabach a srogo się zawiodłem, Karabach po prostu zniszczył Gefle i powinno być spokojnie 0-4 albo 0-5. Gefle nie istniało w drugim meczu, w pierwszym biegali jak dzieci we mgle także.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Ma ktos jakies informacje co do meczu Karabach Agdam vs Eintracht Frankfurt? 1,75 na Niemcow w meczu z Azerami wyglada dosyc kuszaco. Karabach meczyl sie z Piastem i z Gefle to chyba ciezko sie spodziewac, ze zagra swietny mecz z Eintrachtem.
Eintracht według mnie typowy niemiecki średniak, pozycja rok temu wielki przypadek, w tym roku pokazali na co ich rzeczywiście stać. Niedawno dużo lepsza drużyna od Eintrachtu, Stutggart męczył się niemiłosiernie z jakimiś Bułgarami, to tym bardziej Karabach może sporo krwi napsuć Frankfurtowi, kurs jak najbardziej na miejscu :)
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Partizan Belgrad- FC Thun X2 1,9( bet365)
Gospodarze prezentują bardzo słabą formę od początku tego sezonu. W eliminacjach LM nie wygrali żadnego spotkania, a za rywali mieli: ormiański Shirak( 1-1 wyjazd, gol zdobyty w 90 minucie, 0-0 dom) oraz bułgarski Ludogorets( 1-2 wyjazd, 0-1 dom).
To, że zespół Partizana na początku rozgrywek znajduje się w kryzysie potwierdził również start ligi. 4-3 z Novi Pazar( 14. miejsce w poprzednim sezonie). Wchodząc w szczegóły tego meczu, przy stanie 2-1 dla drużyny Novi Pazar, sędzia niesłusznie odgwizdał rzut karny dla Partizana i wyrzucił z boiska zawodnika gości za rzekome zagranie piłki ręką( powtórki pokazały, że piłka odbiła się od jego pleców), która to sytuacja przesądziła o późniejszym przebiegu spotkania.
W drugim meczu natomiast Partizan zremisował 0-0 z 12. drużyną poprzedniego sezonu, Radnicki Nis.
Warto dodać, iż jeden z najlepszych zawodników Partizana, 18-letni Mitrović podpisał w ostatnich dniach kontrakt z Anderlechtem Bruksela( co prawda zagra jeszcze w dwumeczu z FC Thun, ale sądzę, że myślami będzie już w zupełnie innej rzeczywistości).
Ponadto inny napastnik Partizana, Kojic( poprzedni sezon w rudzie wiosennej 13/6) zszedł w ostatnim meczu ligowym w 33 minucie z powodu kontuzji i nie wiadomo jeszcze czy będzie dostępny na mecz z FC Thun).
Co więcej w rewanżu z Ludogortsem czerwoną kartką ukarany został obrońca Partizana, Gulan, więc pewnie i on będzie niedostępny na spotkanie ze Szwajcarami.
FC Thun w poprzednim sezonie ligi szwajcarskiej zajęli 5. miejsce. Jest to średniak tej ligi. Obecny sezon rozpoczęli jednak dobrze. Przegrali co prawda 2 spotkania( 2-3 z liderem, niepokonanym jak dotąd Young Boys) oraz 2-3 z FC Zurich. Ale pokonali z kolei 3-2 3. drużynę zeszłego sezonu, St Gallen. Dołożyli również w lidze 2 remisy( 2-2 z Aarau i 1-1 z Luzern).
W eliminacjach LE wiedzie im się natomiast znakomicie, wygrali jak dotąd wszystkie 4 mecze. 2-0( dom) i 3-1( wyjazd) z gruzińskim zespołem Chikhura oraz 2-1( wyjazd) i 1-0( dom) ze szwedzkim Hacken.
FC Thun nie jest jakimś potentatem, jednak te wyniki przekonują, iż są na tyle dobrze poukładaną i zdyscyplinowaną taktycznie drużyną, że powinni wykorzystać słabą formę Partizana i zdobyć punkty w pierwszym spotkaniu w Belgradzie.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Red Bull Salzburg - Żalgiris Wilno Salzburg strzeli w obydwu połowach @ 1.92 Unibet ✅✅✅
Red Bull Salzburg to drużyna, która stara się na stałe zagrzać soje miejsce w europejskich pucharach. W zeszłym roku skompromitowali się odpadając w 3 rundzie eliminacji LM z luksemburgskim Dundelange. W 4 rundzie eliminacji O LE żadnych szans nie pozostawił im ukraiński Metalist Charków wygrywając w dwumeczu aż 8:1.
Całe szczęście Salzburga polega na tym, że tym razem trafili na rywala tej klasy, jak zespół z Wilna. Ale o tym później. Teraz zajmijmy się występami z tego sezonu drużyny z Austrii.
W austriackiej lidze Salzubrg jest liderem, po 5 rozegranych spotkaniach, ma na koncie 11 oczek. Jeśli chodzi o europejskie puchary to swoją przygodę rozpoczęli od 3 rundy eliminacji LM, gdzie los a w zasadzie te wszystkie współczynniki skierował im bardzo silnego rywala. Trafili na tureckie Fenerbahce, które w składzie ma takie gwiazdy jak choćby Sou czy Raul Meireles.
Oglądałem cały dwumecz i muszę powiedzieć, że choć Fenerbahce ten dwumecz wygrało to Salzburg zaprezentował się całkiem dobrze, szczególnie na własnym boisku. I choć bramkę strzelili z rzutu karnego, który z tego co pamiętał był winą prostego błędu któregoś z obrońców, to jednak stworzyli sobie też kilka dogodnych sytuacji, których nie wykorzystali. W Turcji mimo, że pierwsi strzelili bramkę ,to jednak przez całe spotkanie można było odnieść wrażenie, że i tak wygra tutaj Fenerbahce.
Teraz jednak przeciwnik o kilka dobrych klas łatwiejszy. Oczywiście chodzi tutaj o Żalgiris Wilno - zespół, który okazał się &quot;katem&quot; Lecha Poznań. Chyba każdy kto oglądał ten dwumecz, doskonale wie, że zespół z Litwy zapewne spokojnie zostały ograny choćby przez Piasta czy nawet Pogoń. Na Lecha wystarczyła w zasadzie walka i nieporadność samego Kolejorza. Ale na Salzburg to już nie wystarczy, zabraknie umiejętności.
Co ciekawe Lech grając tak tragicznie zdołał strzelić przecież skupionej już tylko na bronieniu korzystnego rezultatu drużynie z Wilna 2 bramki w przeciągu kilku minut.
Na pewno Salzburg stać na to , by strzelić po jednej bramce w każdej połowie. I z pewnością będą do tego dążyć, losy dwumeczu warto ustalić już w pierwszym spotkaniu. A zawodnicy z Austrii mają z pewnością kim straszyć. Przytoczę choćby nazwisko Soriano, napastnika, który w tamtym sezonie zdobył 26 bramek, a w tym w 5 meczach ma ich na koncie już 7. Innym ciekawym napastnikiem jest Alan, który często do sytuacji dochodzi, jednak niestety także często je marnuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Tromso - Besiktas 2 1.75
Bardzo ciekawy mecz w Norwegii. Tromso gra z Besiktasem. Nie widzę innej opcji jak wygrana przyjezdnych z Turcji. Norwegowie kompletnie bez formy. W lidze ostatnie 5 meczów bez wygranej, 3 porażki i 2 remisy. Ledwie 3 pkt. nad strefą spadkową. W poprzedniej rundzie eliminacyjnej LE męczyli się z słabiutką drużyną z Luksemburgu - Differdange. U siebie wygrali 1:0 po golu w końcówce, a na wyjeździe przegrali 1:0 i dopiero w karnych przechylili szale awansu na swoją stronę. Natomiast Besiktas dobrze rozpoczął sezon ligowy wygrywając z solidną ekipą z Trabzonsporu 2:0. Kurs na Besiktas na tą chwilę 1.75 (bah), który zachęca do grania.
Do tego dobrze wygląda:
Salzburg - Zalgiris 1 1.20
Sevilla - Śląsk over 2,5 1.50
i troszkę ryzykowniej:
Aktobe - D. Kiev 2 1.55
Molde - Kazan 2 1.75
Vojvodina - S. Tiraspol 1 1.65
Elfsborg - Nordsjealland 1 1.90
&lt;table id=&quot;flashscore&quot; class=&quot;team&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Karabach - Eintracht Karabach +0,5 and +1 1.877 Pinnacle 2/10 ⛔
Po raz kolejny gram na drużynę z bliskiego wschodu grającą u siebie. Nie ważne w jakiej formie byłby tamtejszy gospodarz, w tym przypadku niesamowitym atutem jest własny teren. Najlepiej przygotowane drużyny pod względem kondycyjnym po przyjeździe tam w okolicach 60min zaczynają oddychać rękawami. Do tego dochodzi fakt motywacji - Karabach gra u siebie, Liga Europy na pewno wydaje się być dla nich atrakcyjna więc nie będą się oszczędzać. Eintracht w zeszłym sezonie wystrzelił jak z armaty, z czasem zaczął wyhamowywać, ale do pucharów jakoś dotarł. W lidze im się nie wiedzie, a to raczej ona będzie dla nich priorytetem w tym sezonie. Oprócz tego czeka ich przecież rewanż u siebie, gdzie będą mogli ze spokojem odrobić ewentualne straty. Na pewno w pierwszym meczu padnie mało goli, a jeśli goście mieliby wygrać to naprawdę skromnie.
Swansea - Petrolul 1 1.407
Udinese - Slovan 1 1.351
Czernomorec - Korce 1 1.194
AKO - 2,27 Pinnacle 4/10 ⛔
Do tego proponuję takiego przyjemnego tripla. Wszędzie typuję gospodarzy z oczywistych względów. Swansea może zaliczała falstart z ManU, ale to w końcu ManU - w poprzedniej rundzie Łabędzie wygrali u siebie 4:0 ze Szwedami, teraz będzie podobnie. Między Udinese, a Slovanem różnica klas, Włosi pewnie będą chcieli rozstrzygnąć dwumecz już u siebie, dodatkowo mając na uwadze startującą za tydzień ligę. Ostatni mecz dokładnie wyłożył kolega na początku tematu, Korce to półamatorzy, już i tak daleko zaszli.
 
qbix101 20

qbix101

Użytkownik
Popieram typ na Besiktas⛔⛔, gdyż Tromso już dalej nie będzie się ślizgało w LE.
Fc Minsk - Standard Liege 2 1.57 Bet365 ✅✅ 0-2
Fc Minsk zawodzi w tym sezonie w lidze, w 21 meczach zdobyli jedynie 24 punkty. Zespół z Białorusi w poprzednich rundach wyeliminował maltańską Vallette i szkockie St. Johstonne, jednak nie byli to wymagający przeciwnicy w przeciwieństwie do jutrzejszych przeciwników z Belgii. Standard Liege wygrał wszystkie oficjalne mecze w tym sezonie i nic nie wskazuje na to aby mieli się jutro zatrzymać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
ja pisauem typ tydzen temu ale mi skasowali i niewiem dlatego ale jesce ras napise
Chernomore -1,5 2,40 i over 2,5 1,95 maraton (zagrano tydzen temu)
a dzis Chernomore -1,25 1,85 i over 2,5 1,90 zagrano bardzo ostro na sbobet,dlatego ? bo pisauem tydzen temu nie bylo potrzebne skasowac,albancici Skenderbeu to nie druzyna pilkarzka to byc banditi od dwa lata puchari i sparingi robion tylko fixed ale u cebie domu nie robion bo dostaion u rija od kibici kto tan stadiona ani ze Nefhci i ze karagandy bylo pelno,ale na wiazda bedo robic jak robili u Karagandy kiedy specialni przegrali 3-0,mozes kogos mi pytac &quot; a ty Nicolante skad wiesz ? &quot; Prosto wiem,ja zagram od booki asiatici od kiedy byli i kiedy jest fixed wize nie czeba myc info haha,u karagandy ludzi zagrali na Skenderbeu +1,25 pamietacie ? zamekac przet match +1 niski i druga linea +0,75,dlatego ? bo ze Nefhti nie robili fixed ale czekali dobra okasja bo jezeli nie potrafili eliminowac Netchi nie mogli zagrac na europa league za tydzen,ale ten banditi u Karagandi od rasu kiedy cie zaczynac match i na live za clic dawali wiensej od 4000 euro zaczynali zabic -1 i over 2,5 a od rasu po 8 minut dostali branka,a po 1-0 u asia snowu bylo -1 i over 3,5 ale zabili tylko -1 a over 3,5 nie,i potem bronili wynniku i na ht bylo 1-0 i na druga polowa snowu bylo over 2,5 haha,a kiedy zaczynac druga polowa zabili ostro -1 i over 2,5 NON STOP od kiedy nie dostali 2-0 a po 2-0 snowu zabili -0,5 i over 2,5 a match cie konczyc 3-0. Zobaczicie sobie branke Karagandy :grin:. A za tydzen mozon robic ostatni fixed bo potem juz nie bedo na puchari,a tan u Odessa maion super wielka okasja,dlatego ? prosto,Chernomore u cebie wygrali 3-1 ze Crvena Zvezda i niedzela nawet wygrali 1-2 u Kiev ze Dinamo,I JEZELI bedo przegrac teraz tan 3-0 albo 5-0 nie bede jaden slandal dla uefa bo normalni Chernomore jest silni od oni ahah.Ale ten ras ja zagrauem grubi kurs przet oni bo specialni czekam europa league dla zagrac jak 1 a teraz oni nie mozon zagrac bo maion osci ahah -1,25 jest bardzo niski a over 2,5 tez bardzo i napewno bedo kurwioni teraz kto kogos zagrac przet oni,ale fixed bedo tak samo robic LIVE,a co myslecie kto oni teraz nie robion fixed dlatego kogos juz zabic kurs ? NIE MOZLIWE,dlatego? bo tak samo mozon przegrac 3-0 hehe:grin:

Edit: czyta się to fatalnie... dla większości post niezrozumiały.. :;/: nie męcz nas więcej tym bełkotem..
No może nie zrozumiały, ale jak spojrzeć na Skenderbeu Korca z poprzedniego meczu, wynik i to co się działo z kursami i to co dzieje się z kursami teraz, to jak dla mnie ustawka jak nic. Nicolante może nie wyraża się poprawną polszczyzną, ale warto mieć człowieka z Kabulu na naszym forum i myślę, że jego typ wejdzie na bank. Niestety obecnie kursy na te typy są żałosne, a pewno na live zdejmą cały mecz jak znowu będzie to co poprzednio. Nie jestem generalnie zwolennikiem teorii spiskowych, tłumaczenia wszystkiego fixami, ale w przypadku tej drużyny jest to niemal, że pewne.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ:Jablonec (Cze) - Betis (Esp)
KRAJ/LIGA: Liga Europejska
TYP: Over 2,5
KURS: 2,00
BUK: Betway
STAWKA: 4/10
✅ ✅ ✅
ANALIZA:
Chyba ktoś nie docenia obu drużyn ???? jak na over dają taki kurs to trzeba szybko grać bo kursy już spadają. Oba zespoły bardzo overowe i chodź to eliminację do Ligi Europejskiej to dziś mam nadzieje że będą strzelać. Betis mam za sobą 1 kolejką ligową Jablonec już 5 ale jak spojrzymy sobie na ostanie 5 meczy obu drużyn można zauważyć że lubią strzelać hehe oby dziś było podobnie
Jablonec ostatnie 5 meczy:
17.08.13 GAM Jablonec Znojmo 5 : 5
12.08.13 GAM Ostrava Jablonec 0 : 4
08.08.13 LIG Strömsgodset Jablonec 1 : 3
04.08.13 GAM Jablonec Slovacko 2 : 1
01.08.13 LIG Jablonec Strömsgodset 2 : 1
Betis ostatnie 5 meczy:
18.08.13 PRI Real Madrid Betis 2 : 1
11.08.13 MIE Everton Betis 2 : 1
10.08.13 MIE Hull Betis 3 : 0
05.08.13 MIE Fulham Betis 1 : 1
27.07.13 MIE Wolves Betis 2 : 3
jak w tym meczu będzie under to nazwać to będzie można katastrofą hehe
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seba75 32

seba75

Użytkownik
Grasshoppers - Fiorentina 2 @ 2.1 lub Fiorentina DNB @ 1.53 Bet365 ✅✅✅ 1-2
Grasshoppers ostatnio prezentuje się bardzo kiepsko.W lidze 3 miejsce ale stosunek 1-3-0 szału na nikim nie robi.Ostatnio zremisowali u siebie 0-0 ze Sion (9 miejsce w tabeli) a wcześniej w meczu wyjazdowym z ostatnią drużyną w tabeli Lausanne również 0-0.To jest dramat bo ta drużyna nie strzela bramek a puchary to inna bajka i z Lyonem w dwumeczu również nie strzelili bramki a oba te spotkania przegrali.Rozgrywki w Serie A jeszcze nie ruszyły i wydawać by się mogło,że goście nie są w rytmie meczowym i może to nie wyglądać najlepiej ale popatrzmy chociaż na przykład Milanu o którego obawiano się właśnie pod tym względem,że nie są w rytmie meczowym a grali całkiem nieźle i wywieźli korzystny wynik z Psv.Ale ten mecz to dla mnie zupełnie inne spotkanie niż Milanu.Z Fiorentiny odeszli m.in. Jovetic,Seferovic czy Toni ale kupili też m.in. Ilcicia z Palermo,Iakovenko z Anderlechtu,Joaquina z Malagi,doświadczonego Ambrosiniego z Milanu i wreszcie Gomeza którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.Będzie to pierwszy oficjalny mecz Fiorentiny w tym sezonie więc na pewno piłkarze będą chcieli się pokazać bo jak wiadomo początek sezonu i walka o miejsce w składzie trwa.Trudno mi też sobie wyobrazić żeby Gomez nie strzelił coś w tym meczu bo jest to bardzo bramkostrzelny zawodnik a przeciwnik jednak nie jest za bardzo wymagający.Z potencjałem jaki posiada Fiorentina uważam,że powinni sobie spokojnie poradzić z drużyną prezentującą jednak niższy poziom. Kadra Fiorentiny na ten mecz : Alonso, Ambrosini, Aquilani, Bakic, Borja Valero, Compper, Cuadrado, Fernandez, Gomez, Yakovenko, Ilicic, Joaquin, Lezzerini, Ljajic, Munua, Neto, Pasqual, Rodriguez, Roncaglia, Rossi, Savic, Tomovic, Wolski.
 
B 970

bonczo

Użytkownik
Nomme Kalju-Dniepro (-1.0) typ 2 1,57
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz na terenie estońskim. Zespół Nomme Kalju grał w tegorocznych eliminacjach do Ligi Mistrzów. W 3 rundzie zespół z Pilzna rozbił zespół z Estonii odpowiednio: 4:0 na wyjeździe i 6:2 u siebie. Sądzę, że dzisiaj nastąpi powtórka. Zespół Dniepro na pewno dorównuje do poziomu piłkarskiego Victorii Pilzno i na pewno nie będzie miał większych problemów z odniesieniem przekonuwującego zwycięstwa na wyjeździe. Dlatego warto zagrać zdarzenie, że zespół ukraiński wygra conajmniej dwoma bramkami po kursie 1,57.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Kuban - Feyenoord 2 bwin
Jablonec - Betis over 2,25 1,91 Sbobet
Esbjerg - St. Etienne 2,04 Sbobet
Kalju - Dnipro over 2,5 1,82 Sbobet
Tromso - Besiktas 2 bwin
Molde - Rubin 2 bwin
oraz Czernomorets over 3 i -1,5.
W meczach Dnipro oraz Betisu pomylono spread, widziałem spotkania tych ekip,
Jablonec ma słabą obronę, ale sam potrafi strzelać, widać po ostatnich wynikach.
Kalju dostało ostro z Viktorią, Dnipro jest na podobnym poziomie, też sporo strzela.
Tromso i Molde w tym roku słabo, Rubin z kontry zabije mistrza Norwegii.
Pozostałe ekipy widziałem w poprzednich rundach, dlatego gram w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / UEFA / play off
Spotkanie: Pandurii ₋ Braga
Typ: Braga
Kurs: 2,20
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: w przerwie sezonu drużyna Sportingu Bragi rozegrała 8 meczy towarzyskich gdzie żadnego nie przegrała. Pierwszą kolejke wygrała z Paços de Ferreira 2:0 i plasuje się póki co w czołówce tabeli. Jeśli weźmiemy pod uwagę niski budżet Pandurii i ich ogólną wartość zespołu to jestem zdumiony że tu dotarli wygrywając z Hapoel Tel Aviv. W tym momencie jak dla mnie kończy sie ich droga o europejskie puchary. Obecnie w swojej lidze zajmują 9 miejsce i R/W/W/P/P, w dodatku przegrana z FC CEAHLĂUL PIATRA która zeszły sezon walczyła o utrzymanie. Dla mnie drużyną o większych moralach, wartości i lepszych zawodnikach jest drużyna przyjezdnych.
Postscriptum: Pandurii nie zagra na swojej ojczystej ziemi, ich stadion nie spełnia standardów narzuconych przez UEFA i będą musieli grać w Cluj, który jest 300 km oddalony w pizdu !. Za pewne wielu tam fanów Pandurii nie bedzie mogło ich wspierać, a jak wiem z własnego doświadczenia to kibice są 12 zawodnikiem na boisku !
wynik: Pandurii 0:1 Braga / ✅ zaliczony !
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Kwalifikacje Ligi Europy
Spotkanie: Udinese – Slovan Liberec
Typ: HT/FT 1/1 ⛔ (X/2) :wowsdf:
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365

Krótko i na temat. Udinese już potwierdziło, że na LE im zależy więc gramy pewnie w ich stronę. Różnica co najmniej 2 klas między zespołami (nie wiem czy nie obraziłem teraz włoskiej drużyny) więc nie ma o czym dyskutować.

Slovan wyeliminował we wcześniejszej rundzie szwajcarski FC Zurich wygrywając oba mecze po 2:1 mimo, iż zawsze musieli odrabiać straty za co należą im się słowa uznania. W lidze póki co 3 miejsce więc też nie najgorzej ale potrafili już dostać na wyjeździe z Mladą Boleslaw 4:0 i podobny wynik przewiduje dzisiaj.

Udine bez problemowo odprawiło wcześniej Siroki Brijeg z bliansem po dwumeczu 7:1. Dalej fantastyczny jest Di Natale, którego licznik lat się nie zatrzymuje ale wraz z nim odmiennie niż innym piłkarzom licznik bramek też się nie zatrzymuje - genialny piłkarz i legenda klubu. Do tego w świetnej dyspozycji jest kolumbijczyk Luis Muriel. Ogólnie trzeba zaznaczyć, że Zebry do obu spotkań w el. LE wychodziły bardzo mocnym składem i tak samo zapewne będzie i dziś.

Kurs na czystą 1 nie zachwyca ale jak dodamy do tego prowadzenie do połowy to mi już to odpowiada. Myślę, że gospodarze załatwią dzisiaj sprawę awansu do LE i rewanż będzie już tylko formalnością. Powodzenia !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nicolante i Adamu80 nie rozumiem, jaka ustawka, czyli co w tym meczu stawiać? Na te Korce?
Stawiać dokładnie tak jaki typ podał Nicolente i zauważcie co się stało z kursami przez tydzień. Z 2,40 na -1,5 dla gospodarzy spadły do 1,5 (!) tak samo overy. W poprzednim meczu z udziałem Korce było niemal identycznie.
Pierwszy mecz: Karagandy vs Skenderbeu 3:0, drugi mecz Skenderbeu vs Karagandy 3:2, w tym kilka bramek do przyjżenia się dla UEFA. Do 39 min albańska drużyna prowadzi 3:0, a potem traci dwie kolejne bramki. Oczywiście jeszcze samo to nie było by podejrzane, sport i to wszystko, ale już ruchy kursów w ciągu tygodnia przed spotkaniem, na jeden dzień przed spotkaniami, w pierwszych 10 min na LIVE i w końcu zdjęcie całkowicie tego meczu z LIVE u wszystkich buków... (jako jedynego z LE w tamtym czasie). Po prostu Albańczycy i tak mieli po wysokiej porażce awans z głowy, ale ugrali z kazachami dodatkową kasę bo przy takim wyniku i takich zmianach nie muszę mówić jakie mogły być kursy, może niezbyt udolnie próbował to pokazać Nicolante pisząc o kolejnych kursach na overy i 1x2 przy każdej zmianie wyniku. Ja sam wtedy zagrałem na under 2,5 po bardzo wysokim kursie, ale czując, że to jest coś nie tak i podając typ napisałem cyt. &quot;zobaczymy czy to nie ustawka wieczorem&quot; no i okazało się. Można też sięgnąć do tematów bukmacherskich gdzie część ludzi domyślała się fixu, tylko chyba nie w tą stronę. W mojej ocenie Albańczycy po prostu oddali ten mecz i teraz będzie podobnie jak poprzednio np 3:0 lub 3:1 w pierwszym meczu i cyrk w drugim. No zobaczymy. Ja w każdym razie gram za NISKĄ STAWKĘ na Odessę -1,5 i powyżej 2,5 gola - oba typy po śmiesznym kursie ok 1,50 jak by co najmniej chodziło o Bayern i Rozwój Katowice
Swansea City vs Petrolul Ploiesti
Swansea City AH: (-1 i -1.5) kurs: 1,943 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: jeszcze nie dosoliłem)
Po ostatnim dosyć nieudanym meczu z Man Utd łabędzie powinny być zmotywowane. Być może dlatego właśnie przegrali 1:4 bo bardziej nastawiali się na LE. Co do rumuńskiego zespołu to jest to całkiem dobra drużyna jak na ligę rumuńską, w Anglii nie przypuszczam, żeby nie przegrali. W przypadku zwycięstwa jedną bramką zwrot połowy stawki.
FK Baumit Jablonec v Real Betis
Real Betis AH: -1 kurs: 2,425 buk: Pinnacle ZWROT (edit po meczu: Jablonec pokazał ząbki, mógł być scenariusz jak wczoraj w Rumunii, na szczęście Betis wygrał)
No cóż mamy zespół, który przegrał ostatni mecz z Realem Madryt 1:2 i 4 zespół ligi czeskiej (za poprzedni sezon). Widziałem Real Betis i grali naprawdę bardzo dobrze, jeśli tylko nie stracili za dużo sił w walce z Realem rozgniotą dzisiaj Czechów na miazgę. To jest ogromna różnica klas także między ligami. Nie tak dawno w meczu towarzyskim Jablonec pokonało nawet Zagłębie Lubin.
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Z racji tego, że jestem wielkim fanem taśm i dzisiaj nie odpuszcze sobie rekreacyjnego kuponiku:
1. Maccabi - Astra typ:1 - 2,15
O ile poprzedni rywale Izraelczyków nie potęgują strachu Rumunów o tyle można powiedzieć, że z kolei drużyna z Rumunii potentatem futbolu nie jest. Jak na razie gospodarz gładko przeszedł poprzednie rundy. Przede wszystkim bazując na meczu u siebie dlatego wierze, że i dziś staną na wysokości zadania. Z kolei Rumunii wygrali owszem ze słowackim Trencinem poprzednią rundę, jednak drugi mecz oglądałem i jakoś nie ich gra nie jest w stanie przekonać mnie. Dla mnie czysta jedyneczka warta sporej kwoty.
2. Salzburg - Zagliris 1 - 1,20
O tym meczu zbyt dużo powiedzieć nie mogę, gdyż drużyna z Salzburga jest zdecydowanym faworytem i o ile Zagliris nie będzie jechał na famie pokonania wielkiego Lecha ???? to gospodarze spokojnie powinni wpakować im ze dwie trzy bramki.
3. Sweansea - Petrolul 1 - 1,35
Łabędzie po przegranej w lidze z ManU sądzę, że na poprawe morali i humoru kibiców będą chcieli wygrać ten mecz i jechać już na goracy rumuński teren z pewnością, że jakkolwiek stracona bramka nie wyjeżdzie mocno nie pokrzyżuje ich wysiłków. O ile walijczycy nie odpuszczą sobie LE, a tak się mówi, to spokojnie powinni przejechać się po Rumunach.
4. Udinese - Liberec 1 -1,35
Ktoś już dziś napisał jak to drużyna włoska jest o 2 klasy lepsza od Czechów, ja również podzielam to zdanie i znów jeśli nie nastąpi zlekceważenie &quot;gorszej&quot; Ligi Mistrzów to o wynik jestem równie spokojny co kibice włoskiego klubu.
5. Odessa - Korca 1(HA-1) 1,45
Odessa w gazie co widać po ostatnich pięciu meczach, gdzie wsród wygranych padł tylko jeden remisd. Wśród ligowych meczów pokonali takie drużyna jak Dynamo Kijów czy Doniecki Metalurg. Ukraincy wiedzą, że jak na razie nie są drużyną pokroju Szachtara czy Dynama dlatego o szacunek muszą walczyć i dziś udowodnią to, że na Ukrainie jest więcej dobrych na skale europejską klubów. Czysta jedynka z handi.
AKO: 6,818
Taki kupon z grubsza ale duże &quot;ryzkyko&quot; wpadnięciea ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom