>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 22.08.2013

Status
Zamknięty.
C 0

cwaniak11

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - kwalifikacje LE
Spotkanie: FC Minsk vs St.Liege
Typ: St. Liege
Kurs: 1,55
Bukmacher: Totomix

Dzisiaj polecam mecz mocno średniej drużyny z Białorusi z aktualnym liderem ligi belgijskiej. Gospodarze tego spotkania spisują się słabo, bilans ostattnich 5 meczy prezentuje się następująco:

Shakhtyor Soligorsk - FC Minsk 4-1
FC Minsk - Naftan Novopolotsk 1-2
St.Johnstone - FC Minsk 0-1
Transmash Mogilev - FC Minsk 2-2
FC Minsk - St.Johnstone 0-1

Jak widać, w pięciu ostatnich spotkaniach wygrali tylko raz, raz również zremisowali i 3 razy przegrali. Prezentują się bardzo słabo i uważam, że pomimo przewagi własnego boiska, nie zdołają pokonać drużyny z Belgii. FC Mińsk nie potrafi wykorzystać tego atutu, co widać po statystykach - ostatnie 7 meczy u siebie to 5 porażek i tylko 2 zwycięstwa.

Standard Liege to zupełne przeciwieństwo gospodarzy dzisiejszego meczu. Sezon zaczęli znakomicie - jak na razie odnieśli komplet zwycięstw, a ich bilans bramkowy to 8:0. W poprzedniej rundzie dwa razy pokonali greckie Xanthi, zarówno na wyjeździe jak i w Belgii, padł wynik 2-1 dla St.Liege.

Podsumowując, uważam, że faworytem dzisiejszego spotkania są Belgowie, którzy aktualnie mają zwyżkę formy, w przeciwieństwie do swoich rywali, radzących sobie jak dotąd mocno średnio. Można zaryzykowac grę z jakimś handicapem, jednak ja gram spokojnie, czystą 2.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Dinamo Tbilisi – Tottenham Hotspur


Grając nawet w rezerwowym składzie i na „pół gwizdka” zespół z Premier League nie powinien mieć problemów z odniesieniem wygranej w Gruzji. Jak wiadomo, ekipa Spurt zagra bez Bale’a, Vertonghena, Lennona, Sandro, Holtby’ego, Assos-Ekotto i Adebayora. Jednak od razu warto zaznaczyć, że tylko belgijski obrońca i angielski skrzydłowy wystąpili na inaugurację z Crystal Palace (triumf Tottenhamu 1-0) – pozostałych nie było nawet na ławce rezerwowych. Villas-Boas sprowadził do klubu Chadliego, Paulinho i Soldado, a także Capoue, więc wciąż londyński klub ma spore możliwości. LE, to nie Champions League, ale w poprzedniej edycji tych rozgrywek Chelsea – zespół z angielskiej ekstraklasy pokazał, że warto i można do tego typu spotkań podchodzić z szacunkiem. Dinamo przegrało eliminację do LM (Steaua 0-2, 1-1) i według mnie przegra drugi raz z rzędu u siebie, gdzie właśnie do konfrontacji z mistrzem Rumunii była długo niepokonana.

Tottenham @ 1.44 bet365 (7/10) +3,08
Tottenham over 1,5 @ 1.50 sportingbet (6/10) +3,00
over 2,5 @ 1.70 sportingbet (6/10) +4,20


Atromitos Ateny – AZ Alkmaar


Kolejny mecz i kolejne według mnie zwycięstwo przyjezdnych. Atromitos ubiegły sezon w Grecji zakończył na 3. miejscu – rok temu było tak samo, co można uznać za duży sukces, biorąc pod uwagę wcześniejsze lata. Nie zmienia to jednak faktu, że na arenie europejskiej nie ma specjalnie prawa liczyć się w stawce. AZ na pewno z tego skorzysta. Do Aten ekipa Kalmarów zawitała w najmocniejszym składzie i zagra o pełną pulę. W tym sezonie zawodnicy AZ pokonali już Ajax, a w ostatniej kolejce wygrali w Waalwijk. Pomimo odejścia dwóch gwiazd (Mahera i Altidore’a), zespół prezentuje się bardzo poprawnie. Świetne partie rozgrywa młody napastnik Johannsson (4 trafienia), a różnice potrafi zrobić też Martens (to jego wejścia dały wspomniane wygrane). W niedzielę AZ gra z Utrechtem, więc do pucharowej potyczki przystąpi bardzo mocno. Kursy na zwycięstwo są naprawdę atrakcyjne. Zwłaszcza, że rywal nie wydaje się zbyt wymagający. Jeszcze tylko wspomnę, że Atromitos miał jeden z najgorszych ataków w lidze (średnio w meczu nie trafiał nawet bramki). Sprowadzono co prawda nowych graczy, ale na AZ będzie to za mało.

AZ Alkmaar @ 2.50 bet-at-home (4/10) +6,00
AZ Alkmaar lub remis @ 1.40 bet-at-home (8/10) +3,20


FK Molde – Rubin Kazań


Z Norwegami co prawda nie potrafiła wygrać Legia w eliminacjach do Ligi Mistrzów (dwa remisy), ale Rubin spokojnie powinien sobie poradzić już w pierwszym spotkaniu. Jednak różnica między rosyjskim, a norweskim futbolem jest wyraźna. O tym, że ekipa z Kazania poważnie podchodzi do spotkań w LE świadczy fakt, iż do tej pory wygrała wszystkie cztery spotkania (Jagodzina 3-2, 1-0 oraz Randers 2-1, 2-0). Nie były to spektakularne zwycięstwa, ale liczy się końcowy efekt. Przypomnę tylko, że Rubin w poprzedniej edycji LE zatrzymał się dopiero w ćwierćfinale (przegrał nieznacznie z Chelsea – późniejszym triumfatorem). Pod koniec lipca podopieczni Berdyeva pokonali Zenit (2-1) i trzy kolejne mecze zremisowali bezbramkowo (Terek, CSKA i Spartak). Przeciwnicy mocni, ale ciśnienie na zdobycie bramki w szeregach tej drużyny musi być spore. Dlatego też starcie w IV rundzie el. do LE będzie idealną okazją by się przełamać. Jeśli się nie mylę, Rubin w Norwegii zagra bez Kislyaka (4/0) i Sharonova (2/0), więc w optymalnym składzie.

Rubin Kazań @ 2.00 william hill (4/10) +4,00
Łącznie dziś na LE +23,48 (typy 6/6)
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; &lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
keyst 149

keyst

Użytkownik

Dyscyplina:
Piłka nożna, IV runda el. Ligi Europy
Spotkanie: Swansea City - Petrolul Ploiesti
Typ: H(0-1) 1
Kurs: 2.04
Bukmacher: Bwin
Wynik: 5-1
✅✅✅
Sezon 2007/08 ćwierćfinał Pucharu UEFA i pamiętny mecz Bayern Monachium vs. Getafe, który zakończył się awansem Niemców dzięki lepszemu bilansowi bramek, nikt jednak nie zapomni fantastycznej postawy w tym dwumeczu zawodnika Getafe Rumuna Cosmina Contre, który to dwukrotnie pokonywał Olivera Kahna. Wówczas drużynę Getafe prowadził znakomity niegdyś piłkarz Duńczyk Michael Laudrup. Dzisiaj obaj panowie spotkają się po przeciwnych barykadach w walce o ligę europy. Walijskie Swansea pod wodzą Laudrupa podejmie na Liberty Stadium zdobywcę pucharu Rumunii i trzecią drużynę zeszłego sezonu ligi rumuńskiej Petrolul Ploiesti, której właśnie trenerem jest Cosmin Contra. &quot;Łąbędzie&quot; w minioną sobotę ulegli mistrzowi Anglii ManU, aż 1-4 wcześniej natomiast odprawili z kwitkiem w III rundzie el.Ligi Europy Malmoe pokonując ich na Libety Stadium 4-0 przy tym na wyjeździe bezbramkową remisując. W meczu z Manchesterem to Swansea przez większą część meczu prowadziło grę i sprawiało lepsze wrażenia na boisku jednak brakowało bramek,a United grali bardzo dobrze w defensywie i mieli niezawodnego RvP. Mimo wszystko &quot;Łąbedzie&quot; nie zasłużyli na taki wynik i ich forma nie jest, aż tak słaba.
Petrolul Ploiesti w obecnym sezonie rozegrało już osiem spotkań o stawkę przegrywając zaledwie jedno w Superpucharze Rumunii z rywalem naszej Legii, Steua Bukareszt. Spodziewam się w tym dwumeczu podobnego scenariusza jak wcześniejsza rywalizacja Swansea vs. Malmoe, czyli zapewnienia sobie przez drużynę Laudrupa awansu już w pierwszym meczu na swoim obiekcie. &quot;Łąbędzie&quot; po 22 latach wracają do gry w europejskich pucharach i na pewno nie będą chcieli skończyć tej przygody na czwartej rundzie eliminacji. Poziom ligi angielskiej jest bez wątpienia o kilka poziomów wyższy niż ligi rumuńskiej, do tego dochodzi doświadczenie trenerów obu drużyn, Laudrupem nie tak dawno zainteresowany był sam Real Madryt natomiast Cosmin Contra jest na początku swojej kariery trenerskiej. Stawiam, więc na pewne zwycięstwo Swansea.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Macie wielcy eksperci swój wielki FIX na over w meczu Odessy ???? Wiedziałem że takiego czegoś nie ma i gładko underek 2.5 pobrałem na sporą kwotę;)

Powodzenia dalej w szukaniu fixów ????
 
tek 5

tek

Użytkownik
Mecz się jeszcze nie skończył i równie dobrze mogą być jeszcze 4 bramki. Nie mam pojęcia po cholerę negować typy po 45 minutach meczu. St. Etienne też miał łatwo wygrać a wiadomo jak się skończyło.
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Macie wielcy eksperci swój wielki FIX na over w meczu Odessy ???? Wiedziałem że takiego czegoś nie ma i gładko underek 2.5 pobrałem na sporą kwotę;)
Powodzenia dalej w szukaniu fixów ????
czy istotą tego forum jest kwestionowanie typów po fakcie lub w trakcie? trzeba było napisać to przed meczem, a teraz grasz kozaka ze pograłeś grubo, za ile 3 zł czy 5 ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moderatorzy skasowali mój post niestety bo go nie widzę, w którym napisałem że nie wierzę w bajki.
Jak poprawi to Twoje Ego, to posypuję głowę popiołem itd. Myliłem się, a może nie i była ustawka w 2 stronę, albo było za głośno i zrobili na przekór. Wszystko możliwe. Tym nie mniej ruch kursów oraz wcześniejsze wyniki dają dużo do myślenia. Zespół wcześniej strzela 5 goli, dzisiaj 0 goli. Prawda jest taka, że nawet jak była ustawka na over i tak poleciały kursy mogli się dogadać na odwrót lub celowo puszczono w internet niby taki fix, aby sobie zrobić lepsze kursy i być krytym. Przerabiałem takie numery już w zeszłym sezonie. Jedyne w co nie wierzę to w to, że ostatnie 3 mecze Albańczyków były czyste jak łza. Niestety tak jest z fixami, tak ciężko o nie jak o dziewictwo 25 latki ???? Aaa i pisałem - GRAĆ ZA MAŁĄ STAWKĘ
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
to co dzisiaj zrobilo Udinese to przechodzi ludzkie pojecie. ogladalem ten mecz i stwierdzam ewidentnie ze nie chcieli tego meczu wygrac i nie chca dalej awansowac. kpina zamykali mi kupon i czuje ze nie tylko mi ????
 
M 3

moobes

Użytkownik
No nie wiem czy nie chcieli... Statystyki mówią jasno kto był lepszy ;/ I te słupki to już brak słów... Nie mam pytań..
 
K 46

karny

Użytkownik
Też oglądałem Udine ale oni mieli raczej gigantycznego, niespotykanego pecha. Grali nieźle, atakowali od samego początku, mieli kilkanaście rzutów rożnych, 3-4 słupki, niepodyktowanego karnego i kilka sytuacji gdzie strzelali z metra w zawodnika Slovana, który stał na linii bramkowej...Liberec miał mega szczęście jak np. przy tym pierwszy golu gdzie piłka po strzale odbiła się od pleców dwóch zawodników Udine...Oddali kilka strzałów a zdobyli aż 3 gole...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wg mnie ten mecz, jeśli już był ustawiony, to w drugą stronę. Sprawdziłem spadki kursów na to spotkanie i jest to bardzo interesujące. Spadki miały miejsce dosłownie na kilka minut przed samym meczem (nawet do 2-3 min). największe spadki można było zaobserwować na takie zakłady jak: Korce+2 z 2,00 na 1,45, Korce+1,5 z 2,50 na 1,80. Właściwie to wszystkie handicapy dodatnie w stronę Korce tuż przed meczem spadły o kilkadziesiąt procent. Nie jest to raczej normalne...
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
^$%6%## %#%^# Udine!!!!!
Meczu osobiście nie oglądałem ale fakt faktem piękny kupon z drugą wypłatą mi ^$#^$ Włosi spartolili. No ale jak się myśli co się zrobi za wygraną zanim się wygra to taki finał:-(
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
czy istotą tego forum jest kwestionowanie typów po fakcie lub w trakcie? trzeba było napisać to przed meczem, a teraz grasz kozaka ze pograłeś grubo, za ile 3 zł czy 5 ?
Dokładnie!!! Co kolejkę, co jakiś weekend jakiś cwaniak wyskakuje z tym, że wiedział lepiej. Szkoda, że po fakcie! Sport jest tak nieprzewidywalny, że szok, i dobra analiza to tak naprawdę w mojej opinie jakieś 40% szansy na trafienie, a 60 % to lotto.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
mi się też wydawało, że oni nie chcą wygrać. nie było tego zrywu w ostatnich 10 min ???? fakt mieli troche pecha, ale bez przesady. dziwne bylo te zwlekanie pilkarza udinese, gdy mial czysta pozycje z 5 metrow, a ciagle robil zwody i trafil obronce w nogi, na koniec poprzeczka. tragedia
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wg mnie ten mecz, jeśli już był ustawiony, to w drugą stronę. Sprawdziłem spadki kursów na to spotkanie i jest to bardzo interesujące. Spadki miały miejsce dosłownie na kilka minut przed samym meczem (nawet do 2-3 min). największe spadki można było zaobserwować na takie zakłady jak: Korce+2 z 2,00 na 1,45, Korce+1,5 z 2,50 na 1,80. Właściwie to wszystkie handicapy dodatnie w stronę Korce tuż przed meczem spadły o kilkadziesiąt procent. Nie jest to raczej normalne...
Na pewno coś było kombinowane. Nie wiedziałem o tym ruchu kursów przed samym meczem, ale to też oczywiście o czymś świadczy. Tak czy inaczej lepiej omijać szerokim łukiem takie dziwne sprawy. Poprzednio nie wierząc w fixa zagrałem na under, dzisiaj jak uwierzyłem na over i jestem w miejscu gdzie nie dociera światło. Gdyby nie Nicolante to bym nawet na to nie spojrzał, mam nadzieję, że nasz przyjaciel z Kabulu nie utopił za dużo kasy, bo pisał, że grał to &quot;ostro&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom