>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 20-21.08.2014

Status
Zamknięty.
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Zgadzam się ze wszystkim oprócz ostatniego zdania ???? Właśnie podałeś kilka powodów dla których jak najbardziej opłaca się stawiać pieniądze na ten mecz. Skoro kursy na Inter są znacznie zaniżone, to gramy na Islandczyków, proste. Jak dla mnie najbezpeczniejszą opcją o sensownym kursie jest under 3 - 1,85 (Bet365). Mecze dogów z faworytami, w takich krajach jak Islandia, czy Wyspy Owcze to zawsze jest bicie w mur, ktokolwiek by w nich nie grał. Nie widzę w tym meczu wysokiej wygranej Interu (0:3 i wyżej). A na pewno daję jej znacznie mniej szans niż bukmacher. I wcale się nie zdziwię jak skończy się 0:0, ewentualnie 0:1.
Edit: DW 0:0 -17,0 (Bet 365) - po takim kursie to aż żal nie spróbować ;)
moze sprecyzuje - nie oplaca sie grac za srednią lub wyzsza stawke. Za niska, a i owszem mozna probowac cos ustrzelic. Piszac tamtego posta myslalem tu nad remisem za 1/10 lub 2/10 bo jak cos ma tu nie pojsc Interowi to bedzie remis. Dlatego popieram twoj typ i rowniez zagralem na remis plus zwyciestwo Interu jednym golem dla pokrycia ewentualnych strat. +2 w strone Islandczykow sporo polecialo w dol, jednak i po 2.00 bym tego nie ruszal bo wole mniejsza stawka zagrac na remis za 2/10 i zwyciestwo Interu jednym golem za 2/10. Chodzi o wyciagniecie value, ktore z tych dwoch typow bedzie wieksze niz z grania +2 na Stjarnan za 2/10. Wiecej niz 2j-3j na singla nie warto inwestowac a mozna tu poszukac wyzszego kursu, a w razie przegranej zalu nie bedzie. Pozdrawiam i licze na powodzenie twojego zakladu na 0-0
W moim poscie bardziej odnosilem sie do grania azjanow w czyjąś strone by nie przesadzac ze stawka. Typ na under bardzo dobry i jak dla mnie nawet pewniejszy niz NoBTS. Zatem dla jasnosci ogolny wniosek: w azjany nie warto inwestowac wiekszych pieniedzy a lepiej poszukac czystego remisu za mniejsza stawke lub zagrac na bramki
Pozdrawiam
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Co do meczu Hajduka i proponowanych BTS-ów, to warto dodać, że po słabym początku sezonu (nawet z Dundalk wygrana nieprzekonująca), Hajduk się rozkręcił. Karaganda w rewanżu odprawiona 3:0, a dwa ostatnie mecze ligowe co prawda ze słabymi rywalami, ale wygrane 5:2 i 6:0. W lidze Dnipro również gra dobrze - komplet zwycięstw po czterech meczach. Ale czy to powody żeby był tak mały kurs?

Ja skłaniałbym się ku X2, 2.85 to naprawdę fajny kurs. Hajduk powinien wyciągnąć wnioski z meczu w Karagandzie, gdzie przegrał 2:4 i tym razem ostrożniej rozegrać pierwsze spotkanie. A Karaganda u siebie to nie są pionki, o czym przekonał się (nie tak słaby jeszcze) Celtic przegrywając tam rok temu 0:2.

Co do absencji - jak ktoś pisał nie zagra Konoplyanka, najlepszy zawodnik drużyny (latem przymierzany do wielu czołowych klubów angielskich), nie zagra również podstawowy napastnik Matheus. Są to spore osłabienia siły ofensywnej.

Jasne, Dnipro bardzo dobrze zaprezentowało się w ostatniej edycji LE, odpadając dopiero z Tottenhamem w 1/16. Jednak z tamtej drużyny dziś pięciu graczy zabraknie, natomiast Konoplyanka był jej najjaśniejszą postacią. Za niego ma zagrać pozyskany z Deportivo La Coruna Bruno Gama, za Matheusa Sełezniow. W czerwcu zespół opuścił Giuliano (przez 3 lata 86 występów i 17 bramek dla Dnipro). Do zespołu dołączył Leonardo Matos z Czernomorca Odessa i Mladen Bartulović z Karpat Lwów. Żaden jednak z Kopenhagą nie pokazał nic, a Bartulović w drugim meczu zszedł już w przerwie.

W kwalifikacjach LM Dnipro grało w tym roku po raz pierwszy w historii, jednak ten, który do tego doprowadził, czyli trener Juande Ramos, w maju odszedł. Zastąpił go Myron Markewicz, który po dziewięciu latach opuścił Metalist Charków. W pucharowym debiucie sobie nie poradził, mimo że z Kopenhagą byli faworytami, to odpadli.

Też na trybunach powinno być ciekawie. Mecz Dnipro rozgrywa nie u siebie, a w Kijowie, gdzie zapewne pojawi się mocna grupa kibiców Hajduka, a kibice Dnipro w meczu z Kopenhagą też trochę pohasali po trybunach. Ciekawe czy dziś będzie podobnie.

Mimo wszystko Dnipro jest faworytem, przemawia za nimi ogranie w pucharach, ale tak jak napisałem, trochę się zmieniło w Dnipro w porównaniu z poprzednim sezonem. Ale moim zdaniem jeśli szukać dziś niespodzianki to w stronę Hajduka. Już nie chce mi się wspominać o sytuacji na Ukrainie, ale nikt mi nie powie, że gra w Kijowie zamiast na własnym stadionie także nie wpłynie chociaż trochę na postawę Dnipro.

Dnipro - Hajduk X2 @2.85
Bet365

⛔ 2:1 , zabrakło 3 minut...
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dnipro Dnipropetrovsk - Hajduk Split +1 2,21 pinnacle zwrot 2:1
Dla mnie ogromne value.
Dnipro ma sporo problemów przed tym spotkaniem. Po pierwsze swój mecz rozgrywają w Kijowie co jest niewątpliwie utrudnieniem i jak pokazał już pierwszy mecz z Kopenhagą jest to spora strata. Po drugie w na pewno w pierwszym meczu zabraknie Konoplyanki czyli motoru napędowego gospodarzy w kreowaniu akcji ofensywnych(oddał połowę strzałów całego zespołu w 1 meczu czyli 6). Po trzecie dodatkowo urazu nabawił się Mathaus czyli kolejny podstawowy zawodnik formacji ofensywnej.
W pierwszym spotkaniu jeżeli wierzyć opisom tak naprawdę Dnipro nie sprawiło sobie sytuacji strzeleckich bo obrona, której wczoraj notabene Bayern, który nie grał porywająco wpakował 3 bramki, grała solidnie. Hajduk w defensywie nie błyszczy ale mając na uwadze fakt, że siła ofensywna Dnipro jest mocno przetrzebiona to wg. mnie jest niezwykle istotnym faktem.
Z przodu Hajduk na pewno sobie coś stworzy, bo patrząc na ilość sytuacji jakie sobie stwarzają w meczu to nie chce mi się wierzyć, że w tym spotkaniu takowych sobie nie stworzą.
Warto również zauważyć, że drużyny z Chorwacji grają wyśmienicie w tych eliminacjach i gdyby nie wpadka Dinamo to mieliby komplet przejść, ale mimo to mają w IV rundzie komplet 4 drużyn i praktycznie każda z szansami na wejście...
Stjarnan - Inter Mediolan will Stjarnan score ? NO 1,75 sportingbet ✅ 0:3
Puszczone jakiś czas temu opisane kilkukrotnie. Nawet jak Interowi się nie będzie chciało za bardzo z przodu to Stjarnan tutaj nie powinien zagrozić bramkę bo przede wszystkim Interowi będzie zależeć na nie straceniu bramki. Ogromne value.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tak jak Metalistem i innymi ekipami z Ukrainy, sądzę że i dzisiaj pogrzebać awans mogą zawodnicy Dnipra którzy rozegrają mecz w Kijowie.

Odpadli z LM raczej z kwestii tego że jednak to ciężka logistyka, utrapienie i duże koszta grać z tuzami z Europy nie u siebie w mieście. Sądzę że i dzisiaj Dnipro nie będzie zbytnio zachęcone za jeszcze mniejsze pieniądze walczyć ponownie o gre w fazie grupowej lecz w Lidze Europejskiej.

Po Ukraińskich ekipach widać że regularna wojna na wschodniej stronie ciąży i nie daje pograć w pucharach. Około Lutego kiedy Euromajdan wybuchł/powstał wszystkie Ukraińskie ekipy jak jeden mąż w tym samym czasie odpadły z Europejskich rozgrywek:

Szachtar z Pilznem.

Odessa z Lyonem.

Kijów z Ludogorcem.

Dnipro z Tottenhamem.

Sądzę że to może się powtórzyć teraz i w fazie grupowej będą grali Ci co muszą czyli Szachtar i Dynamo, aktualnie jest to dla Ukraińskich klubów jako taka egzystencja walka jest ale w rodzimej lidze w której też nie wiadomo co będzie dalej i jak to będzie wyglądało w następnym sezonie, choć ten dopiero się zaczął.

Hajduk (0) @ 5.50 ⛔

Hajduk +1 @ 2.26
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Słuchajcie Hellraisera bo dobrze prawi. Polecam zagrać w tych meczach wszystkie magiczne kombinacje HT/FT: 1/2 itp. Do dubla z Ruchem Chorzów! Kursy naprawdę są przesadzone, a na Ukrainie każdy wie co się dzieje. Zapewne UEFA nie chce mieć drużyn z tego kraju.
Odnośnie Ligi Mistrzów, Celtic powinien spokojnie wygrać z Mariborem, a raczej mam tu na myśli awansować.
 
M 0

maersk

Użytkownik
Inter bez Nagatomo, Campagnaro oraz Palacio ktory w 37 meczach strzelil 17 bramek. Gdyby Inter gral chociazby z Totenhamem. to te braki mialaby jakies znaczenie, ale i tak jestem pewny, ze Inter zmiecie Stjarnan, nawet jesli wyjdzie jakims tam drugim skladem
 
L 47

logan13

Użytkownik
Witam panowie chciałm zapytać gdzie moge przeglądnąc statystyki sędziów dzisiejszych meczy chodzi mi głownie o kartki
Edit Groven: oto wykaz sędziów na czwartkowe mecze Ligi Europejskiej / statystyki znajdziesz w internecie...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hajduk strzeli gola Dniepro @@ 1.80 ✅✅
Aż tak wysoki kurs na to że drużyna z Chorwacji strzeli gola Dniepro przy atakujących Maglicy,Gotalowi i Kouassi wydaje mi się mocno zawyżony tym bardziej że, Dniepro co prawda ma szczelną defensywę ale tutaj nie liga ukraińska także to już europejski poziom Hajduk ma chrapkę na awans a do tego trzeba strzelić gola na wyjeździe. Wspomniane trio już jest obserwowane przez wiele klubów w Europie dziś najlepsza okazja na pokazanie się. Zespół Tudora w lidze na pięć spotkań zanotował trzy zwycięstwa z rzędu porażkę oraz remis. Szczególnie dwa ostatnie zwycięstwa robiły wrażenie 5:2 i 6:0.
 
R 10

rysiu1987

Użytkownik
Cześć, moje typy:
Stjarnan - Inter Mediolan (-2.5) 2 kurs 2.68 Marathonbet ✅
Nie ma co porównywać klas obu zespołów. Stjarnan w dwumeczu z Lechem łącznie miał 10 sytuacji bramkowych do 45 Lecha, oraz w strzałach 10 do 34 dla Lecha, czyli został mega zdominowany przez polską drużynę. Do awansu wystarczyło szczęście plus nieudolność poznaniaków. A gdzie Lechowi do Interu...? Inter nawet z luźnym podejściem powinien wbić kilka brameczek. Według mnie już dzisiaj włosi zapewnią sobie awans.
Przypuszczalne składy na dzisiaj: KLIK

AEL Limassol - Tottenham (-1.5) 2 kurs 2.16 Marathonbet ⛔
Podobna sytuacja jak powyżej. Poprzednio dwumecz AEL grał z Zenitem. W obu meczach łącznie 61 do 5 sytuacji bramkowych, oraz 49 - 4 w strzałach dla Zenitu, czyli przewaga miażdżąca. Mauricio Pochettino zapewnił, że w tym roku nie będzie odpuszczania Ligi Europejskiej, ponieważ zwycięzca z automatu ma awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Odnośnik do wypowiedzi: KLIK
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Stjarnan - Internazionale
powyżej 10,5 rzutów rożnych @ 1,80 3/5 Betsafe

Inter to nie jest potęga w europejskiej piłce na tę chwilę - to fakt. Jednak w meczu ze Stjarnanem zagrają sobie na luzie i myślę, że przez cały mecz będą nacierać na rozpaczliwie broniących się, walecznych studentów z Islandii. Linia 10,5 spokojnie pękła w obydwu meczach studentów z frajerami z Poznania ( w Poznaniu już do przerwy), więc według mnie to najlepszy wybór na dzisiejszy wieczór.​
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europejska - Kwalifikacje.
Godzina: 20:15
Spotkanie: Partizan (Srb) - Neftci Baku (Aze)
Typ: BTS ✅ 3-2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na pierwszy rzut oka faworytem wydaje się być Partizan, jednak to już nei ten klub co kiedyś świadczy o tym fakt że Serbowie odpadli w kwalifikacjach LM z Ludogorets. Po drugie Partizan w kwalifikacjach LM stracił bramkę gdy grał z zespołem z Wysp Owczych, co nie stawia ich obrony w dobrym świetle. Azerowie zaliczyli malutki falstart w lidze i przegrali w 1 kolejce 3-0, by w drugiej wygrać. Nie zapominajmy o tym że futbol w Azerbejdżanie idzie do przodu i to widać przecież nie tak dawno Netfci grało w fazie grupowej LE. Gdzie remisowało z Interem lub samym Partizanem. Podsumowując Neftci wie jak się strzela bramki a Partizan te bramki traci, sam nie zapominając o ich strzelaniu. Podsumowując moim zdaniem obie drużyny w tym meczu wbiją bramkę.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Karabakh Agdam - Twente Enschede




Dziwię się, że jak do tej pory nikt nie zainteresował się starciem Karabakhu Agdam z Twente Enschede! Azerowie, po dzielnym boju w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów z Red Bull Salzburg, w którym to musieli uznać wyższość Austriaków [2:1 u siebie, 0:2 na wyjeździe] bardzo poważnie myślą o awansie do fazy grupowej Ligi Europy. I wiecie co? Mają ku temu pełne prawo. Mówi się, że w Europie nie ma już słabych drużyn i że poziom w świecie futbolu bardzo się wyrównał, nie można nikogo już lekceważyć. Patrząc tak na naszą Ekstraklasę pukam się w czoło słysząc takie słowa, jednak Karabakh to naprawdę nieprzypadkowa ekipa. Skład w połowie wypełniony ciekawymi zawodnikami z Brazylii, którym przewodzi Reynaldo, prawdziwa gwiazda tej ekipy. Skoro potrafili pokonać wypchany kasą Red Bulla zespół z Salzburga, który w poprzednim sezonie świetnie spisywał się na boiskach europejskich, dlaczego nie mieliby powalczyć u siebie z Twente.
Twente bardzo osłabiło się przed sezonem. Z klubu odeszli Dusan Tadic (Southampton) oraz Quincy Promes (Spartak Moskwa). Szczególnie odejście Tadica może boleć działaczy klub z Enschede, bowiem Serb bardzo dobrze spisywał się na boiskach Eredivisie, będąc kluczowym zawodnikiem zespołu. Klub nie wzmocnił się jakoś zbyt poważnie, dlatego uważam, że Holendrzy są słabsi niż w poprzednim sezonie. Świadczą o tym nawet wyniki pierwszych dwóch kolejek Eredivisie, w których to Twente najpierw zremisowało na wyjeździe z Cambuur Leeuwarden 1:1 (trafiając wyrównującą bramkę w 88&#39; min), a później również podzieliło się punktami z ADO Den Haag, remisując 2:2 (również ratując jedno oczko w 86&#39; min). Cambuur i ADO to średniacy Eredivisie, także remisy z tymi zespołami należy rozpatrywać bardziej w kategorii porażki, niż cennych ligowych punktów.
Karabakh bardzo rzadko przegrywa na własnym obiekcie. Ostatni oficjalny mecz przegrali w marcu, jeszcze w ubiegłym sezonie, w ramach Pucharu Azerbejdżanu. Azerowie są bardzo zmobilizowani, aby w tym roku zagrać w fazie grupowej Ligi Europy. Osobiście uważam, że gospodarze nie przegrają tego meczu. Warunki atmosferyczne będą im sprzyjać, stadion oraz żywiołowy doping publiczności także. Udało im się pokonać Salzburg, który w mojej opinii jest obecnie co najmniej o klasę lepszy od Twente (Austriacy prawdopodobnie zagrają w fazie grupowej Champions League). Szanse na awans ustawiam na dość wyrównanym poziomie, jednak pierwszym meczem w Azerbejdżanie Karabakh może bardzo zbliżyć się do awansu.​



Karabakh lub remis @ 1,67 ✅ 0:0
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
omerta 968

omerta

Użytkownik
Zorya Ługańsk – Feyenoord Rotterdam

Skazywany na porażkę po letniej wyprzedaży Feyenoord przegrał co prawda eliminacje do Ligi Mistrzów, ale nie składa broni i powalczy o Ligę Europy. W Kijowie powinien odnieść korzystny rezultat – tak to widzę. W Eredivisie po zwycięstwie w Hadze przytrafił się remis z SC Heerenveen (1-1), ale z przebiegu spotkania Portowcy byli zdecydowanie lepszym zespołem. Problemem wydaje się być napastnik – Mitchell te Vrede, który w tym sezonie zdobył już trzy bramki, ale razi nieskutecznością. Jeśli ten element zostanie poprawiony, to będzie nieco lepiej. Na Ukrainę wicemistrz Holandii zawitał w mocnym składzie – brakuje tylko nowo sprowadzonych Khalida Boulahrouza i Colina Kazima-Richardsa, a także Johna Goossensa. Ekipa z Ługańska teoretycznie nie powinna w ogóle występować w europejskich pucharach – sportowo na to nie zasłużyła, ale z powodu wykluczenia z tych rozgrywek innej drużyny (Metalurg Donieck), otrzymała swoją szansę. Jak na razie w pełni wykorzystuje ten fakt, a samo wyeliminowanie w 3. rundzie FK Molde (1-1 i triumf 2-1 w Norwegii) może zastanawiać. Ja jednak nie przesadzałbym – z moich obserwacji wynika, że Zorya to zespół jak najbardziej w zasięgu Feyenoordu i to już w pierwszym meczu. Tym bardziej, że „gospodarz” ma kłopot w defensywie, o czym wspomina sam trener. Na pewno nie zagra Vitaliy Vernydub, a szansę na grę Andriy’a Pylyavskyi’a są nikłe. Jeśli dodamy do tego fakt, że z klubu odeszło dwóch najlepszych piłkarzy – Danilo (5 goli) oraz Yannick Boli (12 bramek), to Zorya naprawdę nie wygląda aż tak strasznie. Grając swoje Feyenoord nie powinien mieć problemu z wywiezieniem co najmniej remisu, ale ja upatruję triumf Portowców - na porażkę nie ma co liczyć.

Feyenoord draw no bet @ 1.62 Betsson
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Twente bardzo osłabiło się przed sezonem. Z klubu odeszli Dusan Tadic (Southampton), Quincy Promes (Spartak Moskwa) oraz Luuk de Jong (PSV Eindhoven). Szczególnie odejście Tadica może boleć działaczy klub z Enschede, bowiem Serb bardzo dobrze spisywał się na boiskach Eredivisie, będąc kluczowym zawodnikiem zespołu. Klub nie wzmocnił się jakoś zbyt poważnie, dlatego uważam, że Holendrzy są słabsi niż w poprzednim sezonie.

Karabakh lub remis @ 1,67
Bet365
Ja osobiście bardziej bym stawiał X2, ale to tylko moja opinia, nie o tym chcę pisać. Luuk de Jong już sezon temu opuścił Twente, grał rok w Bundeslidze i trafił do PSV - takie małe sprostowanie.
Druga sprawa, że Twente sprowadziło kogoś sensownego a jego nazwisko to Ziyech - to będzie jedna z 2/3 sensacji Eredivisie tego sezonu. Będzie on mógł jutro zagrać.
Twente złapie wiatr w żagle i nawet pomimo dwóch remisów w lidze, napsuje dużo krwi rywalowi w tym dwumeczu, nawet w to nie wątpię. Nie podważam typu, ale nie lekceważyłbym Twente w tym spotkaniu.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Qarabag Aghdam +0,25 - FC Twente Enschede 2,01 Pinnacle ✅ 0:0 (wygrywa połowa stawki, połowa zwrot)
Tutaj widzę spore value.
Przypomnę może na początek, że Qarabaq w III rundzie EL.LM wygrał na własnym terenie 2:1 by na wyjeździe przegrać 0:2. Ok ktoś powie, że u siebie grali 70 minut z przewagą jednego gracza. Ok tylko spójrzmy, że Twente to poziom niżej niż Salzburg jednak. Po pierwsze po ostatnim sezonie są ubytki w kadrze i póki co ten zespół nie gra najlepiej a wg. mnie na tak ciężkim terenie ciężko im będzie nagle się przełamać. Gospodarze mają już powoli ciśnienie na awans do fazy grupowej, bo co by nie mówić z roku na rok robią postępy a Twente na pewno jest w ich zasięgu. Tutaj nie szalałbym ze stawką ale widzę lekkie value bo ja bym wystawił tutaj pewnie coś w okolicach 1,75-1,80 na to zdarzenie.
HJK Helsinki (0) - Rapid Wiedeń 2,07 ✅ 2:1
Dla mnie bet dnia. Opisany już trochę, jednak dodam, że Rapid po stracie kilku czołowych graczy gra lekko mówiąc piach, do tego kiedy już stwarzają sobie sytuacje to je regularnie marnują. HJK w meczach z APOELem pokazał się bardzo solidnie. U siebie już prowadzili 2:0 jednak po idiotycznej czerwonej kartce(nikt mi nie powie, że 2xżółta kartka w 8 minut to nie jest idiotyzm) zostali zepchnięci do obrony i stracili dwie bramki. W lidze spisują się bardzo solidnie, więc nie widzę podstaw by Rapid był w tym zestawieniu faworytem. Dodatkowo widać po tej lidze jak wielką przepaść obecnie dzieli Salzburg od reszty zespołów i pewnie Rapid to poziom właśnie takiego HJK bądź nawet niżej a przy obecnej dyspozycji zdecydowanie bardziej cenię sobie gospodarzy.
Trabzonspor - FK Rostov will FK Rostov score ? YES 1,806 ⛔ 2:0
Widzę lekkie value. Rostov w tym sezonie bardzo dobrze w ofensywie co potwierdzają wyniki w lidze. Nawet mocnym ekipom potrafili strzelić bramkę. Trabzon po pierwsze nie ruszył z sezonem, do tego skład jest mocno przemeblowany więc będzie ciężko w tym meczu o brak błędów. Przy potencjale ofensywnym gości i pewnie gry z kontry powinno coś wpaść a kurs bardzo smakowity.
Zimbru Chisinau (+1) - PAOK 1,714 ✅ 1:0
Opisany dobrze wyżej ja tylko zmieniłem typ na bezpieczniejszy bo wydaje mi się, że doświadczenie PAOK jest na tyle duże, że mogą tutaj coś strzelić i bronić wyniku bo raczej nie spodziewam się ofensywy gości.
Asteras Tripolis (+0) - Maccabi Tel Aviv 1,833 ✅ 2:0
Opisany również wyżej więc nie będę się rozpisywać. Asteras zaskoczył pozytywnie z Mainz i nie ma co ukrywać, że otwiera się przed nimi dobra szansa na awans. Izraelskie kluby w tym sezonie grają gorzej niż źle. Jedynie w grze pozostało Maccabi, które wcale wg. mnie faworytem tutaj nie jest. Jak już wspomniano słabiutki dwumecz z Mariborem a teraz przeciwnik wg. mnie z wyższej półki, który na pewno u siebie powinien być groźniejszy.
PEC Zwolle (0) - Sparta Praha 2,46 zwrot 1:1 szkoda tego karnego
Czy aby na pewno Malmo to poziom wyżej aniżeli Zwolle ? Gospodarze rozpoczęli sezon od wygrania superpucharu z Ajaxem i 3 wygranych w lidze, jest duża &quot;napinka&quot; na ten mecz i awans a Sparta koszmar. Co prawda jeszcze pierwszy mecz z Malmo jako tako, udanie wyszli z tarapatów, ale przegrany rewanż i do tego niespodziewana porażka w lidze. A tutaj kursy na nich lecą...Ciężko mi też sobie wyobrazić by Sparta tutaj narzuciła swój styl gry więc pewnie ich jedyne szanse będą z kontry i z pojedynczych akcji pozycyjnych. Jednak co najgorsze obrona jest póki co dziurawa jak szwajcarski set i tutaj bym upatrywał szansy Zwolle, tym bardziej, że dzisiaj w ataku powinien wystąpić czeski napastnik Necid, dla którego gra przeciwko Sparcie powinna dać dodatkowego kopa. Ja bym tutaj nie dał więcej niż 2,0-2,1, więc 2,46 wydaje się promocją.
PSV Eindhoven - Shakhter Soligorsk will Shakhter Soligorsk score ? YES 2,05 ⛔ 1:0
Opisane bodaj na pierwszej stronie. Dodam, że PSV traktuje LE bardzo po macoszemu. Zeszły rok pokazał jak istotna dla nich jest LE i wydaje mi się, że podejdą tutaj na luzie. Wygrają spoko, nie wygrają trudno, może na wyjeździe się uda, ale na pewno goście szanse swoje mieć a patrząc przez pryzmat meczu z Zulte to stwarzać sytuacje oni sobie potrafią więc powinien być otwarty mecz.
To tyle ????
/edit
Zedytowałem Qarabag bo to miało być +0,25 a nie +0,5 i dopiero teraz się zorientowałem Zresztą to działa na moją niekorzyść bo jest 80 minuta a jest 0:0 :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Ja osobiście bardziej bym stawiał X2, ale to tylko moja opinia, nie o tym chcę pisać. Luuk de Jong już sezon temu opuścił Twente, grał rok w Bundeslidze i trafił do PSV - takie małe sprostowanie.

Druga sprawa, że Twente sprowadziło kogoś sensownego a jego nazwisko to Ziyech - to będzie jedna z 2/3 sensacji Eredivisie tego sezonu. Będzie on mógł jutro zagrać.

Twente złapie wiatr w żagle i nawet pomimo dwóch remisów w lidze, napsuje dużo krwi rywalowi w tym dwumeczu, nawet w to nie wątpię. Nie podważam typu, ale nie lekceważyłbym Twente w tym spotkaniu.
Rzeczywiście co do de Jonga to masz rację. Zasugerowałem się informacją na forum zagranicznym i coś musiałem przeoczyć, fajnie że ktoś czuwa ;)

Druga sprawa - nie jestem szczerze mówiąc zbytnio zagłębiony w holenderską piłkę, także nazwisko Ziyech zbyt dużo mi nie mówi, dlatego nie uznałem Jego transferu za wzmocnienie, za kogoś kto będzie w stanie zastąpić godnie Tadica. Jednak teraz mnie zaciekawiłeś i będę śledził poczynania tego zawodnika na boisku dość uważnie.

Twente absolutnie nie lekceważę. Szanse na awans, jak już wcześniej wspominałem stawiam na wyrównanym poziomie, a nawet z lekkim wskazaniem na zespół z Enschede, jednak jeśli chodzi o pierwszy mecz w Azerbejdżanie, uważam że Karabakh nie powinien tutaj przegrać.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ja dziś uderzam w tą samą stronę,co w poprzedniej rundzie a mianowicie w rumuńską.
W poprzedniej też rundzie eLE wspomniałem o domowych poczynaniach Petrolula,w lidze u siebie przegrał przez dwa sezony jeden mecz, w pucharach europejskich jeszcze wcale,zdeterminowany by zagrać w LE.
Mecz z Pilznem u siebie bardzo wyrównany,dosyć niefrasobliwie przegrana końcówka, z Dinamem również nie stawiani w roli faworytów,aczkolwiek kursu takiego jak na mecz wyjazdowy z Pilznem na pewno już nie uświadczymy.
Drużyny grały ze sobą towarzysko w czerwcu (niestety nie wiem w jakich składach) i Petrolul wygrał 2:0,myślę,że dziś może być podobnie.
Petrolul awans @2,0 ,win @2,2 ,a przede wszystkim DNB @1,62 to propozycje godne rozważenia,można też ryzykować - czyste konto Petrolul/BTS- nie - tracą bardzo mało bramek u siebie.
I według mnie gwóźdź programu - mecz o którym nikt nie wspomina,a który ku mojej radości STS wystawił w &quot;superofercie&quot; dla podpuchy januszów.
A gwoli ścisłości chodzi mi o dwumecz drużyny nie słabszej niż wyżej wspominany Petrolul - do niedawna lokalnego rywala - Astry.
Pewnie wiele osób widząc nazwę Giorgiu pierwszy raz w życiu w ciemno stawia na przeciwników,zwłaszcza gdy jest nim czołowa? drużyna z Francji.
We Francji kłopoty Monaco są powszechnie znane,teraz już wiadomo,że odbiją się one na lidze,wobec tego PSG raczej bez problemów powinno sięgnąć po kolejny tytuł - ale drugie miejsce i start w LM,jest zdecydowanie w zasięgu OL,szansa pojawia się znacznie większa niż rok temu,nie rozumiem po co w takim układzie przed weekendowymi meczami w lidze wybierać się na czwartkowe wycieczki (pół biedy jeśli do Hiszpanii czy Belgii),ale co jeśli do Kazachstanu,Azerbejdżanu,do Rosji lub na Ukrainę.
100% motywacji na pewno nie będzie u Francuzów,Astra po wielu perypetiach,łączeniach z innymi klubami,awansie do pierwszej ligi,zdobyciu pucharu Rumunii i przeniesieniu z Ploesti do Giorgiu,jest tak na dobrą sprawę jedną z zaledwie 3 drużyn w tamtejszej lidze z pieniędzmi i ambicjami,w lidze ostatnio występował skład nieco rezerwowy - świadczy to o determinacji w walce o awans do LE.
Nie mówię,że to mega pewka na all in,ale sportowo Rumuni,aż tak nie odstają ,a motywacyjnie na pewno przewaga Astry.
Betsson wystawił kurs na awans Astry kurs @6, który kilkakrotnie pojawiał się i znikał,jeśli się znów pojawi,myślę,że dobrą opcją jest złapanie go,gdyż Bet365 płaci jedynie 3,25. W STS jest na to kurs 5,4 brutto.
Edit:petrolul wtopa na całej linii-popsuł taśme,ale za to Astra bardzo ładnie
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Aktobe - Legia
TYP : Legia over 0,5 gola
1,25

Astana- Villareal
TYP : Astana over 0,5 gola
1,83
Karabukspor- St Etienne
TYP : St Etienne over 0,5 gola
1,28

AKO : 2,94 ( zle to dzis wyszlo :/ )
Ja to dzisiaj łącze w całościowy kupon.
Przyglądałem się meczom tych drużyn w poprzedniej rundzie i jestem zdania, że to powinno wejsc. Kurs lączony napawa mnie optymizmem.
Krótko o każdym spotkaniu.
Legia jest w formie. Pokazuje to ostatnio ligowe podwórko oraz sławny dwumecz z Celtami. Aktobe jest u siebie grozne i duzo strzela, ale wybieram opcje gola dla Legii.
Typ na gola strzelonego przez Astana FC opieram na statystykach goli Astany na swoim boisku. W ostatnich 24 meczach gola zdobywali 23 razy ! Są zmotywowani, przyjeżdza do nich ekipa &quot; ekskluzywna&quot;. Jestem zdania, że strzelą dziś bramkę podtrzymując passe na swoim bosiku.
St Etienne dokładam głownie ze względu na podwyższenie całosciowego kursu. Francuzi zrobili na mnie ogromne wrażenie w dwóch pierwszych kolejkach Ligue 1. Są w wybitnej formie strzeleckiej i widać, że zespół mądrze przygotował się w presezonie. Mogą być bardzo groźną ekipą w tym sezonie na podwórku krajowym jak i europejskim. Dla mnie to największy &quot; pewniak&quot; z tych 3 typów.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Zimbru Kiszynow - PAOK Saloniki
Typ: 1X
Kurs: 2.20
Analiza:
Nie wiem dlaczego wystawili taki kurs.. Jezeli popatrzymy na wyniki tych druzyn. To Zimbru radzi sobie znakomicie w tych rozgrywkach. Wygrali w Grodigu gdzie byli na skazanej pozycji rowniez z CSKA Sofia a co? Jednak graja dalej a PAOK? Wygrali niby ostatnio w towarzyskim z QPR ale jesli zobaczymy wyjazdowe mecze PAOKU sa tragiczne... Duzo porazek przeplatane remisami i malo zwyciestwami a Zimbru? U nich mecz to ciezkie starcie bo maja swoj &quot;klimat&quot; a graja u Siebie calkiem dobrze wiec dlaczego nie mieliby chociaz zremisowac z takim PAOKiem? Nie wolno wcale gospodarzy lekcewazyc.
✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Ja dziś spróbowałbym w kierunku Zimbru Kiszyniów.

Zimbru rozpoczęło swoją przygodę już od pierwszej rundy kwalifikacji. Niektórzy skazywali ich na porażkę już z macedońską Skendiją. Po porażce 1:2 na wyjeździe, u siebie wygrali 2:0.
Potem z trudem przeszli kolejne dwie rundy, na papierze silniejszych rywali, szczególnie CSKA Sofia. Remis 0:0 u siebie i 1:1 na wyjeździe (na CSKA Sofia kursy wynosiły w tych meczach 1.35 i 1.56). W kolejnej rundzie zwycięstwo na wyjeździe z austriackim Grodig (kurs na Zimbru... 8.50), w rewanżu porażka 0:1, która dała jednak awans.

Teraz przychodzi najtrudniejszy test. Faworytem do awansu jest PAOK i to nie ulega wątpliwości, jednak moim zdaniem załatwią go u siebie wygrywając 2:0 lub 3:0. W pierwszym meczu upatrywałbym remisu, tym bardziej, że jest to pierwsze spotkanie PAOK-u o stawkę, bo liga grecka jeszcze nie wystartowała.

Zimbru - PAOK 1X @2.20
Bet365

✅ 1:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom