>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV Runda Eliminacji Ligi Mistrzów, 28-29.08.2012 Rewanże

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Kursy od Unibet:


Po pierwszej rundzie widać nieco ciekawych wyników. Porażka Fiołków, jednak to było do przewidzenia. Gol strzelony na wyjeździe powinien dać jako taką przewagę psychiczną i ograją AEL u siebie. Helsingborg pokazał, że nie nadaje się do LM - przegrali, grając bez werwy, choć grupowa LE to i tak duży sukces. Co jak co, ale zaskoczył wynik Dinama Zagrzeb, który ledwo, bo 2:1 wygrał z Mariborem i w rewanżu jest value na awans mistrzów Słowenii. Cluj vs. Basel - tutaj się będzie działo. Basel przegrywa u siebie ze słabym (IMO) Clujem... Na pewno nie odpuszczą, a na dwójkę kurs piękny.

A Wy co sądzicie o rewanżach :?: Kto awansuje :?:

Zapraszam do wspólnej dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
No znów na początku mam dylemat bo chodzą mi głowię duble i triple . Tylko teraz czy drużyny takie jak : Bate ,Dinama i Malagi będą mieli ochotę na wygraną czy nie będą tylko grali na remis i spokojnie kontrolować przebieg meczu bo według mnie triple tego meczu może być korzystny po dość wy wysokich kursach . Sądzę że te drużyny jednak będą chciały potwierdzić swoją wyższość nad rywalem i postawią kropkę nad I w meczach rewanżowych w pierwszych meczach u siebie im się to udało wiec dlaczego teraz miało by być inaczej . Także:
1)
Kir.Shmona-BATE Borisov 2 2.75⛔ 90 minuta 1:1 Gol dla Bate :/
Maribor-Dynamo Z. 2 2.54✅
Panathinaikos.-Málaga 2 2.53⛔ Liczylem na 0:1 ale panowali nad sytuacja . 2 Bramki u siebie i spokój na wyjezdzie .
Total ako :18.37
No zrobię go chyba 3z3 będzie najrozsądniej .
-----------------------------------------
Myślę również o pograniu handi na Anderlecht będą musieli odrobić stratę jednej bramki ale sądzę że jak się rozpędzą to wpadną spokojnie 3 bramki bo u siebie to oni potrafią strzelać ale grają na drużynę Grecką czyli jak mnie już użytkownik Vidal uświadomił czyli solidna obrona .
Anderlecht-AEL Limassol Anderlecht -1 2.15✅
-----------------------------------------
Dla mnie w tym spotkaniu to drużyna z Portugalii będzie przeważać ten mecz u siebie im zbytnio nie wyszedł jeden stały fragment gry i bramka dla Udine potem się ciężko grało ale udało się wyrównać fantastycznym uderzeniem z daleka . W rewanżu z pewnością będziemy mogli znów zobaczyć dość mnogą ilość uderzeń z daleka . Z lepszymi nastrojami do tego meczu przystąpi drużyna z Udinese ale to czasem bywa zgubne Braga od początku ruszy do ataku i myślę że jak strzelą pierwszą bramkę to mecz bardziej się otworzy i zobaczymy wspaniały spektakl .
Udinese-Braga 2 3.75⛔
-----------------------------------------
Kolejny spotkanie to mecz we Francji . Zaskakująco zakończył się pierwszy mecz drużyna Lille przegrała go nie strzelając bramki . Teraz czas na rewanż na swoim terenie . Ja tutaj myślę nad Handi pod zwycięstwo Lille ale bardziej pasuję mi tutaj Over 2.5 . W ostatnich kolejkach w swoich ligach oba zespoły postrzelały sobie trochę Lille zremisowała 2:2 a Kopenhaga zapewniał sobie zwycięstwo w ostatnich minutach meczu strzelając 2 bramki .
Lille-FC Kopenhaga-2.5over 1.85
Lille-FC Kopenhaga-Lille -1 2.05
-----------------------------------------
Nikogo tutaj nie zachęcam do grania tych typów są to tylko moje przemyślenia którymi chciałem się z wami podzielić i liczę tutaj również na wasze opinie na temat tych typów .
Pozdrawiam Peace
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeśli chodzą Ci takie kupony po głowie może zagraj systemem :?: Większe prawdopodobieństwo sukcesu.
A co do typów. BATE bym odpuścił - izraelskie ekipy należą do tych co lubią robić niespodzianki. Maribor vs. Dynamo - bardzo ciężki mecz do typowania. Chorwaci nie zachwycili w pierwszym meczu i nie wygląda to ciekawie. Maribor już dawno nie grał w LM, a zapewne marzy im się to, ja bym odpuścił. Malaga :?: W Grecji również łatwo nie będzie. Może i są silniejszą ekipą, ale bez przesady...
Anderlecht popieram w 100%. Większość podstawowego składu odpoczywała w meczu z Leuven. Wasyl wszedł dopiero w drugiej połowie. Moim zdaniem zniszczą AEL co najmniej dwoma golami, ale szczegółową analizę napiszę jutro.
Udinese vs. Braga - kolejny ciężki mecz, ale zgodzę się z Tobą by spróbować zagrać na Bragę. Kurs to value - zdecydowanie przesadzony ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1

kub222

Użytkownik
Ja tu nie grałbym aż tak Malagi drużyny greckie są dobre u siebie. Wiem ,że zagrali bardzo słabo w pierwszym meczu i łatwo im nie będzie nawet u siebie ,ale dobry trener Panathinaikos zna Malage ,publiczność często potrafi speszyć przeciwnika , sędziowie często pomagają gospodarzom no i oczywiście dobra kadra która jest w stanie pokonać Malage u siebie która w pucharach jest nie doświadczona.
Panathinaikos 2,42
Panathinaikos dnb 1,73
I dodam jeszcze fatalną grę na wyjazdach drużyny Malagi w lidze 4-4-11.
 
gks-katowice 13

gks-katowice

Użytkownik
Hapoel Ironi - Bate Borisov
Typ: 1

Ostatnimi czasy podczas lata uwielbiam typowac na wygrane zespołow z Cypru,Turcji, Izraela grajacych u siebie z zespołami pochodzacymi z krajow zimniejszych.Piłkarze na codzien nie grajacy w tzw.tropikach sa skazani na pozarcie grajac w upale,nie sa na to przygotowani mimo iz sie spodziewaja co ich moze czekac-pokazał to najlepiej mecz Wisły grajac rok temu na Apoelu.
Nie biore w tym momencie szczegołowo pod uwage składow tylko ogolna renome klubu.
Dla mnie Bate to zadna rewelacja,wygrali u siebie 2:0 przy &quot;czerwieni&quot; Ironi ale w rewanzu 1:0 dla zespołu izaelskiego nikogo nie zaskoczy.Powodzenia i wezcie pod uwage ten czynnik pogodowy a rewanze poza &quot;pustyniami&quot;to juz inna bajka.No mozna tez dodac ze zespoły z Euroazji w porownaniem z inny latami graja rowniez duzo lepsza piłke,maja lepszych piłkarzy ktorzy tez niezle zarabiaja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rbrsnr1 3

rbrsnr1

Użytkownik
Celtic - Helsingborg ✅
Typ: 1 @ 1,50 bet-at-home
Sprawa awansu jest już raczej przesądzona. W 1 rundzie mistrz Szkocji gładko pokonał 2:0 mistrza Szwecji. Jak wielu z was pisało, champions league jest za silne na Helsingborg. W ostatnim meczu ligowym Celtic pokonał na wyjeździe inverness 4:2, natomiast Helsingborg przegrał 1:3 z Djurgarden i była to 3 porażka z rzędu.
Prawdopodobny skład Celticu: Forster, Matthews, Rogne, Mulgrew, Izaguirre, Commons, Brown, Kayal, Ledley, Samaras, Hooper
Prawdopodobny skład Helsingborga: Hansson, Wahlstedt, Uronen, Atta, Bedoya, Sadiku, Gashi, Mahlangu, Andersson, Durdic, Sorum
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
A co do typów. BATE bym odpuścił - izraelskie ekipy należą do tych co lubią robić niespodzianki. Maribor vs. Dynamo - bardzo ciężki mecz do typowania. Chorwaci nie zachwycili w pierwszym meczu i nie wygląda to ciekawie. Maribor już dawno nie grał w LM, a zapewne marzy im się to, ja bym odpuścił. Malaga :?: W Grecji również łatwo nie będzie. Może i są silniejszą ekipą, ale bez przesady...
Anderlecht popieram w 100%. Większość podstawowego składu odpoczywała w meczu z Leuven. Wasyl wszedł dopiero w drugiej połowie. Moim zdaniem zniszczą AEL co najmniej dwoma golami, ale szczegółową analizę napiszę jutro.
Udinese vs. Braga - kolejny ciężki mecz, ale zgodzę się z Tobą by spróbować zagrać na Bragę. Kurs to value - zdecydowanie przesadzony ;)
+1
Zgadzam się z wszystkim, co napisałeś.
- 1x2 w Grecji nie do ruszania, ale wyczuwam u2.5
- Chciałbym, żeby awansował Maribor, ale i Dinamo i Maribor w lidze prezentują bdb formę, więc ciężko wyłonić faworyta, 2:1 na wyjeździe to niezły wynik BTS i o2.5 prawdopodobne, bo Maribor musi atakować, a umie to robić, przez co często przeciwnicy ładują im bramki po kontrach.
- W Izraelu ciężko coś wywróżyć, ja myślę, że to będzie mecz underowy.
- Anderlecht pewny typ, myślę że to byłaby dla nich katastrofa odpaść z AEL&#39;em. AEL na wyjeździe z Partizanem nie wyglądał za dobrze, dość często dając Serbom okazję do strzału z dystansu, tudzież nawet z 2 setki.


Udinese - Braga
Typ: DNB Braga
Kurs: 2,75 :bwin:
Niby awans na Bragę jest na Bwinie 2.55, ale ja nie lubię nerwówek, jakby się przydarzyła dogrywka i karne to już loteria. Z resztą tu Udinese może bronić swojego 0:0 typowe &#39;Katenaczjo&#39;. Braga była o niebo lepsza w pierwszym meczu i chyba są lepsi piłkarsko od Włochów. Myślę, że warto pobrać ten kurs, bo Braga na pewno zaatakuje jak w Portugalii. Tylko czy bramkarz gospodarzy znów będzie miał tak świetny dzień? Value, ino brać. Można też X2 jeśli ktoś nie lubi zwrotów, ale nie wierzę w zwycięstwo Udine, chyba że w 90 min po kontrze, gdy Braga postawi wszystko na jedną kartę.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Jutro wracamy do LM, czekają nas dwa dni rewanżów i kilka ciekawych spotkań:

Anderlecht - AEL

Zespół z Brukseli bardzo wziął do siebie zeszłotygodniową porażkę na Cyprze, w ten weekend w lidze trener wystawił pół-rezerwowy skład aby wszystkie siły skierować na mecz rewanżowy u siebie. AELowi do pełni szczęścia wystarczy utrzymanie remisu jednak ta jedna bramka stracona u siebie bardzo wiele zmienia i zbyt ryzykownym byłoby postawienie w jutrzejszym meczu autobusu na linii 20-30 metrów przed bramką i bronienie się. A wiadomo, że Anderlecht atakować będzie i MUSI coś strzelić. Nie ma co porównywań tego AELu do zeszłoroczego APOELu - zacznijmy od tego, że przeciwnik był słabszy (Wisła Kraków ofc). Atut własnego boiska i specyficznego klimatu również nie został w pełni wykorzystany tak jak zrobił to zespół z Nikozji rok temu, bo tak naprawdę wynik 2:1 i perspektywa gry na wyjeździe z maksymalnie nakręconym na to starcie przeciwnikiem to tyle co nic. Zespół z Belgii wszystkie swoje siły przygotował na ten mecz, będzie za nimi również stadion i masa kibiców. Absolutnie nie mówię, że piłkarze z Cypru jadą zebrać ostre baty, ale jednak stawiałbym na gospodarzy, za którymi przemawia dodatkowo doświadczenie.
AWANS - Anderlecht 1.53 bet365 7/10 (jest 1.50 na win tylko w samym meczu) ✅
Anderlecht powyżej 1.5 gola 1.61 bet365 6/10 ✅

Celtic - Helsingborg

Zespół ze Szwecji na swoim stadionie nie zaprezentował się zbyt dobrze, oddali praktycznie mecz bez walki, ale trudno się dziwić, skoro mają już w kieszeni fazę grupową LE co jest dla nich i tak ogromnym sukcesem. Po pierwszym meczu do Szkocji wybierają się tylko z obowiązku, wątpię aby mieli podjąć tam jakąś specjalną walkę. Z kolei Celtic ligę, po upadku Rangersów, traktuje pół-serio, mając praktycznie mistrza w kieszeni i strasznie zależy im na grze w LM. Awans zapewnili sobie niemalże w całości tydzień temu na stadionie Helsingborga, ale pewnie będą chcieli potwierdzić swoją wyższość oraz oczywiście dobrze zaprezentować się na własnym obiekcie przed własnymi kibicami.
powyżej 2.5 gola 2.00 bet365 5/10 ⛔
Celtic -1,5 2.425 bet365 4/10
✅

Dynamo Kijów - Borussia Moenchengladbach

Na pierwszy rzut oka tydzień temu dwumecz tych drużyn był dla mnie jednym z ciekawiej zapowiadających się, jednakże mocno się zdziwiłem widząc jak Dynamo ogrywa na wyjeździe Borussie. Zeszłotygodniowi gospodarze rzucili się od razu do ataku, kompletnie zapominając o tym, że nie są jeszcze przygotowani na taki styl gry. Bundesliga wystartowała w ten weekend, przedtem grali kilka sparingów, ale jak do tej pory zero jakiegokolwiek rytmu meczowego. Nie ma więc co się dziwić, że już w dalszej części pierwszej połowy lekko opadli z sił, a dwie bramki wbite przez gości tylko jeszcze bardziej ich zniechęciły. Dynamo skrzętnie wykorzystało fizyczne braki gospodarzy zapewniając sobie awans praktycznie w pierwszym już meczu. Nie ma się co łudzić, że niemiecki klub po jednej kolejce swojej ligi (nawet jeśli wygrali swój mecz) i w kilka dni dzielące pierwszy mecz od rewanżu nabierze rytmu meczowego oraz będą przygotowani na bieganie przez 90 minut. A będzie to niezbędne do odrobienia bardzo niekorzystnego wyniku. Dynamo również tanio skóry nie sprzeda, w końcu grają na swoim terenie, do tego są już w pełni rozkręceni (za nimi 7 ligowych kolejek, bilans 6-0-1), a przede wszystkim będą chcieli pokazać, że przez przypadek do tej LM nie awansują. Chcąc nie chcąc gracze Borussi zaatakują, aby z honorem pożegnać się z tymi elitarnymi rozgrywkami, a w głębi duszy wierząc nadal w awans.
obydwie drużyny strzelą 1.83 bet365 6/10 ✅
powyżej 2.5 gola 2.00 bet365 5/10
✅

Lille - Kopenhaga

Po cichu od początku byłem za tym, że to Duńczycy mają większe szanse na awans, w połowie rywalizacji faktycznie tak jest. Na swoim terenie skromnie pokonali będące bez specjalnej formy Lille 1:0, skrzętnie broniąc dostępu do własnej bramki. W meczu wyjazdowym nie powinno być inaczej, żelazna defensywa będzie kluczem do awansu zespołu z Kopenhagi. To, że obrona jest ich mocną stroną potwierdzili w swojej ostatniej grze w LM, awansując nawet do 1/8. Gospodarze meczu w sezon we Francji weszli mocno średnio, na pewno rozczarowaniem był remis w pierwszym meczu na swoim nowym obiekcie z przeciętnym Nancy. Drużyna była kompletnie bez pomysłu na grę, a kiedy już pojawiała się sytuacja strzelecka popisywali się bezwzględną nieskutecznością. Mając na uwadze style gry oraz formy obydwu zespołów tak jak tydzień temu nie spodziewałbym się gradu bramek. A już na pewno w początkowej fazie spotkania.
brak gola przed 29:00 1.83 bet365 4/10 ✅
AWANS - Kopenhaga 2.00 bet365 3/10 ⛔
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
Anderlecht - AEL Limassol To progress to Group stage? Anderlecht 1,55 @Tobet ✅
Pierwszy mecz to wygrana drużyny z Cypru 2-1. Ale liczy się bramka strzelona na wyjeździe. Anderlecht musi strzelić bramkę, a wtedy Limassol musi zacząć grać otwartą piłkę. Anderlecht to typowa ekipa własnego boiska, poprzedni sezon ligowy to 13 zwycięstw i 2 remisy. Gospodarze gdy 2 sezony temu musieli uznać wyższość Genku w lidze wzieli się do roboty i poprzedni sezon zakończyli na pierwszym miejscu. Kadra zbytnio się nie zmieniła, nikt znaczący nie odszedł ani nie przyszedł. Anderlecht z przodu może postraszyć takimi graczami jak Juhasz, Jovanovic, De Sutter czy Mbokani. To co już wcześniej pisałem, w zeszłym sezonie nie zagrali w LM, więc napewno są zdeterminowani aby zagrać w tym roku. Nie można oczywiście lekceważyć ekipy z Cypru, patrząć choćby na poprzedni sezon w wykonaniu APOELu, ale warto zauważyć iż liga cypryjska nie rozpoczeła jeszcze swoich zmagań. Piłkarze AEL grali narazie tylko w eliminajach do LM i mecz o Superpuchar Cypru, ale ten mecz zupełnie odpuścili wystawiając rezerwowy skład. Co jeszcze na plus ekipy Marcina Wasilewskiego to to, że są znacznie bardziej doświadczeni w europejskich pucharach.
Udinese - Braga To progress to Group stage? Braga 2,50 @Bet365 ✅
Zacznijmy od Udine. Znacznie osłabione przed sezonem utratą podstawowego bramkarze i mocnego punktu drużyny Samira Handanovicia. Ponadto odeszli kluczowy zawodnik środka pola - Kwadwo Asamoah, oraz German Denis. To naprawdę spore osłabienia. Nie widzi mi się, że sam Di Natale pociągnie Udine. Może i gospodarze są mocni u siebie (13-4-2), ale Braga także ma się czym pochwalić. Przez ostatnie dwa sezony zachodzili bardzo daleko w LE, teraz marzy im sie LM. Mają mocny, wyrównany i w miare od kilku sezonów stały skład. W obecnych rozgrwkach ligi portugalskiej wygrali 3-1 z Beira Mar oraz zremisowali na wyjeździe z Benficą, co nie jest żadną ujmą zważywszy na klasę rywala. Moim zdaniem szanse awansu procentowo rozkładają się mniej więcej 45-55, a więc po kursie 2,50 warto zagrać na Brage.
Udinese - Braga X2 1,73 @Tobet ✅
W sumie można przytoczyć to co napisałem wyżej, sądzę że Braga ma argumenty aby przeciwstawić sie Udinese, a kurs na portugalczyków z remisem jest zadowalający. Warto wspomnieć o sobotniej porażce gospodarzy z Fiorentiną, wygrywali 1-0 a po golu w samej końcówce wrócili do domu z zerowym dorobkiem punktowym.
Panathinaikos - Malaga Malaga under 1,5 1,50 @Tobet ✅
Szejkom zabawka w postaci klubu piłkarskiego powoli zaczyna się nudzić. Chodzą słuchy że zalegają z wypłatami. Malaga miała być potęgą, a ja nie sądze aby tak się stało. Ok, poprzedni sezon to wysokie 4 miejsce w silnej Premiera Division, ale trzeba napisać że z klubu do Arsenalu odszedł kluczowy piłkarz dla Malagi - Santi Cazorla. Do tego w klubie nie ma już Jorisa Mathijsena oraz Jose Salomona Rondona. To naprawdę duże ubytki, warto dodać że nikt znaczący w ich miejsce nie przyszedł. Atak Malagi nie wygląda imponująco - Sebastian Fernandez oraz 19-letni Juanmi. Teren w Grecji to teren gorący, nikt tam nie przyjeźdza strzelając kilka bramek, no może poza czołowymi ekipami naszego kontynentu. Panata jest mocna u siebie - poprzedni sezon ligowy to 22-3-5. Panathinaikos to także bardziej doświadczona drużyna w pucharach, grająca co roku w LM lub LE. Co do typu - nie widzi mi się aby Hiszpanie strzelili więcej niż jedną bramkę w stolicy Grecji. Warto zagrać ten typ.
Ironi Kiryat Shmona - FC BATE Borisov BATE under 1,5 1,45 @Tobet ✅
Jestem już cholernie zmęczony tym pisaniem, sprawa się ma podobnie co w meczu Panaty z Malagą. BATE, podobnie jak Malaga, wygrało u siebie 2-0. Nie będą napewno nastawieni ofensywnie. A Shomna to ekipa niezwykle mocna na własnym boisku. W poprzednich rozgrywkach Ligi Izraelskiej straciła zaledwie 6 bramek w 15 meczach u siebie, to robi wrażenie. Zwykle ekipom ze wschodniej części Europy nie gra się łatwo w krajach takich jak Izrael. Myślę, że BATE stać maksymalnie na 1 bramkę w tym spotkaniu.
To by było na tyle, mam nadzieję że ktoś skorzysta. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 0

elmenagero

Użytkownik
UDINESE - Braga
A ja dzisiaj widzę czystą 1 na Udinese. Wynik z meczu wyjazdowego jest idealny pod ekipe z Włoch, ktora gra o niebo lepiej u siebie niz na wyjezdzie! Jestem pod ogromnym wrazeniem gry z kontry tej druzyny. Szybkie wyjscia po przejeciu sa zabojcze jak sie ma jeszcze takiego snajpera jak Di Natale.
O motywacji to juz trudno pisac, bo kazda druzyna marzy o fazie grupowej LM, ale pamietam jak rewelacyjnie zagrali z Arsenalem rok temu! zobaczymy jak bedzie wygladalo druzyna po stracie Isli i Asamoah, bo jak bylo widac Brkic calkiem niezle zastepuje Handanovica.
Sadze, ze mecz rozstrzygnie sie w II polowie. Mozna zagrac jakis under do przerwy albo XHT ( ale to juz bardziej ryzykownie ). Udinese bedzie gralo uwaznie w tylach. Ja tutaj widze 1-0 albo 2-0 dla Udinese.
ps. No i kurs 2,1 tez powala. Rok temu nie byl duzo wiekszy jak grali z Arsenalem ;)
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Dzisiaj w Brukseli sędzia Marcin Borski poprowadzi bardzo ciekawa potyczkę w kwalifikacjach LM. Anderlecht tutaj raczej powinien uchodzić za faworyta tej konfrontacji. Doświadczenie większe, atut własnego boiska, bramka strzelona na wyjeździe - to atuty które stawiają Belgów w roli faworytów. Dodatkowo trener van den Brom w ostatnim meczu ligowym sporo zaryzykowała - wystawiając niemal cały zmieniony skład. Z pierwszego składu zagrali jedynie Odoi oraz Kljestan, tym że Odoi po 45 minutach został zmieniony przez Wasyla. Tak więc widać, jak bardzo Belgom zależy na awansie. Mecz ligowy został rozegrany w niemal rezerwowym składzie i Anderlecht zanotował delikatną wpadkę - remisując 1:1 Leuven.
Jednak dzisiaj przed piłkarzami z Brukseli o wiele ważniejsze spotkanie. Stawka wiadomo - bardzo duża. Teoretycznie wystarczy minimalne zwycięstwo 1:0. Za piłkarzami z Belgii może również przemawiać fakt, iż są już niemal w pełni sezonu, a piłkarze z Cypru jeszcze nie rozpoczęli zmagań ligowych. Jak już wspomniałem Anderlecht teoretycznie uchodzi za faworyta, ale AEL jest po prostu nieprzewidywalny. Zresztą ostatnimi czasy z niezłej strony w Europie pokazał się inny Cypryjski klub - APOEL Nikozja.
Generalnie liczę tutaj na niesamowitą walkę, bo wcale AEL nie stoi na straconej pozycji, ale żeby coś tutaj próbować ugrać w Belgii nie wystarczy tylko bronić tego minimalnego zwycięstwa. Anderlecht u siebie jest bardzo mocny, ale AEL całkiem nieźle potrafi się bronić i wyprowadza zabójcze kontry. Tak więc pokuszę się tutaj o nawet może delikatną niespodziankę. Wydaję mi się po prostu, że dzisiaj obie ekipy stać na strzelenie bramki.
Tak też gram.
BTS @2.10

Jak już wspomniałem sędzią dzisiejszego spotkania jest Borski - który lubi dosyć często sięgać do kieszonki po kartoniki. I myślę, żeby pograć na kartki w tym meczu. Jednak linia 6.5 na
jest delikatnie mówiąc ryzykowna. Więc pogram pewnie coś na live.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Panathinaikos - Cf Malaga 0:0

Typ: Obie strzelą - TAK
Kurs: 1.83


Uwaga bo Panathinaikos bardzo osłabiony przed meczem z Malaga. Gratka dla tych co chcą pograć na Hiszpanów. Ale mimo tego nie powinno zabraknąć Grekom ambicji i zaangażowania. W rewanżu spotkaniu zabraknie ostoi defensywy Francuza Jeana-Alaina Boumsonga, który jeszcze nie przezwyciężył dyskomfortu, a co za tym idzie nie trenował na pełnym obciążeniu. Nie zagrają też: Pape Habib Sow, Quincy Owusu-Abeyie, Giorgos Ioannidis, Spyros Fourlanos, Alexandros Tabakis, Diamantis Chouchoumis, Nikos Marinakis, Tasos Lagos, Stefanos Kotsolis, Kosta Barbarouses i Christos Donis. Lista jak widać bardzo bardzo bardzo długa... Gospodarze muszą zaatakować od pierwszej minuty. Pierwsze spotkanie przegrali 2:0 na wyjeździe i teraz aby awansować potrzebują zdobyć aż 3 bramki. Malaga aby skomplikować życie Koniczynkom będzie chciała zdobyć przynajmniej jednego gola. Takim tokiem myślenia podążam w tym spotkaniu. Myślę, że stać ich na to. Znacznie większy komfort psychiczny przed rewanżem ma szkoleniowiec Malagi Manuel Pellegrini. Jego zespół dobrze rozpoczął zmagania w Primera Division, wygrywając na inaugurację z Celtą Vigo, a w sobotę zremisował u siebie z Mallorcą 1:1. Jedynym piłkarzem, który prawdopodobnie nie zagra w meczu z Panathinaikosem, jest Włoch Enzo Maresca, mający niebawem trafić do Sampdorii Genua. Mecz powinien przebiegać mimo wszystko pod dyktando gospodarzy. 2:1, 1:1, 3:1? Takich wyników oczekiwałbym po dzisiejszym spotkaniu. Awans? Chyba rozstrzygnięty w pierwszym meczu.
Rsc Anderlecht - Ael Limassol 2:0

Typ: 1
Kurs: 1.45


Presja jaka ciąży na Anderlechcie jest ogromna. Ale oni potrafią się spiąć i zagrać na maksimum możliwości. Jeśli chodzi o pierwszy mecz to uważam, że to Anderlecht go przegrał, a nie AEL go wygrał.. Belgowie z pewnością nie docenili przeciwnnika i zagrali naprawdę słabe spotkanie. Wycieczka na Cypr okazała się zimnym prysznicem i teraz trzeba zacisnąć szczęki i walczyć o każdą piłkę. Są kadrowo mocniejszym zespołem, a ekipę z Limassol - przykro mi, ale.. nie widzę jakoś wśród drużyn z UEFA Champions League. To jeszcze nie ten poziom. Goście w dodatku prawdopodobnie bez Luciano Bebê co jest ogromnym osłabieniem, ewentualna strata klasycznej 10, bo zespół z Limassol skrzydłami nie zwykł grać. Cała Belgia kibicuje dzisiaj Anderlechtowi. Oni muszą awansować.
Fenerbahce - Spartak Moscow 1:1

Typ: Awans -
Fenerbahce
Kurs: 2.62



Mamy dokończenie wczorajszych meczy Ligi Mistrzów. Fenerbahce Stambuł podejmie dzisiaj Spartak Moskwa w meczu IV rundy kwalifikacyjnej Champions League. W Moskwie padł wynik 2:1 dla gospodarzy, co sprawia że kwestia awansu jest wciąż otwarta. Wystarczy 1 bramka i awansuje zespół Turecki. Tak więc kurs jaki mamy, jest dla mnie prezentem. Przypomnę, że rok temu Spartak nie awansował do fazy grupowej po wyeliminowaniu przez Legię Warszawa. Tak więc doskonale znamy rosyjską ekipę. Z kolei Fenerbahce miało rok karencji w europejskich pucharach. Sezon wcześniej przegrał w III rundzie kwalifikacji z Young Boys Berno. Teraz walczy o pierwszy awans do Champions League od sezonu 2008/09. W poprzedniej rundzie wyeliminował bez problemu rumuński Vaslui. Zerkając na aktualną formę obydwu zespołów - Spartak w lidze rosyjskiej jest na 5 miejscu, ale ostatnio przegrał dwa mecze wyjazdowe. Co im dobrze nie wróży przed tym spotkaniem. Liga turecka dopiero wystartowała i Fenerbahce po dwóch kolejkach już jest na czele tabeli. Postawię dzisiaj że na trudnym terenie w Stambule Rosjanie nie wygrają. Awansuje według mnie Fenerbahce niesione dopingiem swoich fanatycznych kibiców. Nie warto stawiać na win po kursie 2,05 skoro na awans mamy 2,60. A w przypadku tego meczu zwycięstwo = awans, bo jakże ważną bramkę zdobył w pierwszym meczu Kuyt.
 
F 0

flakson

Użytkownik
jak jest sens grania na awans Anderlechtu po podobnym kursie jak na wygraną w regulaminowym czasie skoro jak będzie 2:1 to dogrywka a jak 3:2 to nie awansują
 
whoisthebest 0

whoisthebest

Użytkownik
jak jest sens grania na awans Anderlechtu po podobnym kursie jak na wygraną w regulaminowym czasie skoro jak będzie 2:1 to dogrywka a jak 3:2 to nie awansują
Dokładnie, zgadzam się w 100 %.
Co do samego meczu - uważam, że Anderlecht wygra dzisiejsze spotkanie różnicą więcej niż jednego gola. Po pierwsze - doświadczenie w europejskich pucharach, po drugie - Anderlecht oszczędzał się w ostatniej kolejce ligowej z myślą o tym spotkaniu, po trzecie - grają u siebie, gdzie potrafią zagrać naprawdę rewelacyjnie (do tego fenomenalna publiczność) a po czwarte - są po prostu lepsi piłkarsko od AEL-u co dzisiaj na boisku udowodnią.

Typ : Anderlecht Bruksela - AEL Limassol 1 kurs 1.50 ( taki kurs można jeszcze złapać w Pinnacle Sports)
Pozdrawiam

REZULTAT : 2-0 dla Anderlechtu, typ trafiony. ✅
Co ciekawe, w Pinnacle Sports kurs na zwycięstwo gospodarzy wzrósł do 1.58 .
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
O Anderlechcie wszyscy wszystko napisali, więc nie będę się powtarzał, a ode mnie:
Maribor vs Dinamo obie strzelą, 1.70 Bwin 2/10 ⛔ 0:1, a było 1:1, zapewne nie uznali...
Dlaczego :?: Ponieważ:
- Maribor nie ma wyjścia, musi cokolwiek strzelić. W takim wypadku goście ruszą również ruszą i coś będą musieli działać. Nie będą ryzykować gry na 0:0.
- Statystycznie: Dinamo strzciło gole w 3ech z 4ech ostatnich spotkań. Maribor: 2 na 4 to bts.
- Maribor pełny skład, goście także.
- Wszystko wskazuje na ten bts w mojej opinii. Nie mam czasu się rozpisywać, poza tym mało czasu. W każdym bądź razie POLECAM.
GL.
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
Fenerbahce - Spartak Moscow 2,25 @Bet365 ⛔ 1-1
W pierwszym meczu w Moskwie padł wynik 2-1 dla Spartaka. W rewanżu zdecydowanym faworytem według mnie są Turcy. Po pierwsze Fenerbahce to ekipa niezwykle mocna na własnym boisku, w poprzednich rozgrywkach wygrali 14 razy na własnym obiekcie, 4 razy zremisowali i ani razu nie przegrali - bilans bramkowy to 39-12 (do tego 3 mecze w fazie play off, 2 zw. 1 rem. 0 porażek - bilans bramkowy 4-1). Ekipy ze wschodniej cześci Europy nie lubią grać z drużynami z krajów południowych typu Turcja, Izrael czy Grecja. Zwykle te zespoły im &quot;nie leżą&quot;. Przed sezonem z Fenerbahce ze znaczących graczy odszedł Emre Belozoglu, natomiast mogą imponować transfery takich graczy jak Dirk Kuyt, Milos Krasic, Joseph Yobo czy Mehmet Topal. Naprawdę solidnie się wzmocnili z myślą o LM. Spartak nie szalał na rynku transferowym, pozyskał dwóch wartościowych graczy - Romulo z Vasco oraz Kallstroma z Lyonu, odszedł natomiast Rojo. Spartak jest obecnie 5 w rosyjskiej ekstraklasie, ale ostatnio nie grają zbyt dobrze, wygraną z Rubiem przepletli porażkami (aż) 0-5 z Zenitem oraz z Terekiem 1-2. Pisząc o ekipie gości cały czas staje mi przed oczami ich zmagania z Legią Warszawa w poprzednim sezonie, Legia u siebie zremisowała 2-2 by pokonać Spartak na wyjeździe 2-3. Nie widzę więc miejsca dla gości w LM, moim zdaniem Turcy wygraja i będą się jutro cieszyć z awansu.
Fenerbahce - Spartak Moscow Spartak under 1,5 1,40 @Tobet ✅ 1-1
W sumie większość napisałem wyżej. Fenerbahce w poprzednich rozgrywkach straciło zaledwie 13 bramek w 20 meczach rozgrywanych na własnym boisku. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Spartak zdoła im strzelić 2 bramki, ba, uważam że drużyna ze Stambułu zakończy to spotkanie z czystym kontem. Typ wydaje mi się dosyć pewny, warto dorzucić do jakiegoś kuponiku aby podbić AKO.
 
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
Celtic - Helsingborg 1,50 @ Sportingbet

Typ wydaje się być jednym z lepszych na dzisiejsze mecze LM, Celtic i Liga Szkocka to już nie to samo co 3-4 lata temu jednak na Szwedów to i tak wystarczająco. Helsingborg w dodatku jest ostatnio bez formy, 3 ostatnie mecze to 3 porażki odpowiednio z Djurgaarden 3-1 z Celticiem w pierwszym meczu 2-0 i z Elfsborgiem 3-1. O tytule pewnie w Szwecji raczej mogą już zapomnieć, o awansie do dalszej rundy też. Celtic gra jak gra, w ostatniej kolejce wygrana z Inverness 4-2 jednak wcześniej potrafini też zanotować wpadkę z Ross County 1-1. Jeżeli chodzi o kadry to Celtic też wydaje się być mocniejszy, warto wspomnieć o sprzedaży do Swansea Sung-Yong Ki który miał w zeszłym roku 6 asyst i strzelił 6 goli jednak mimo wszystko każdy wynik inny od zwycięstwa zespołu z Glasgow będzie dla mnie niespodzianką.

CFR Cluj - FC Basel 1,44 @ Sportingbet

Kolejny mecz dziś u tu gram na remis albo zwycięsto Bazylei. Od razu mówię, że nie żyję zeszło rocznymi wyczynami Szwajcarów po skład się zmienił i rywale na nich inaczej patrzą. Odeszło dwóch czołowych zawodników Shaqiri do Monachium i Xhaka do Gladbach. Mimo wszystko Szwajcarzy na papierze wydają się być lepsi od Rumunów tym bardziej że w pierwszym meczu nie grali tak źle jakby wynik na to wskazywał, potrafili utrzymać się przy piłce i mieli kilka swoich okazji, oczywiście Rumuni też mogli zakończyć zabawę w pierwszym meczu ale się nie udało ;) Dla odważniejszych można próbować według mnie awans ale będzie to wtedy spora dawka nerwówki od 20:45 ????

Jeżeli mogę to odniosę się do wypowiedzi nt. Fener. Yobo był w klubie już bodajże od sezonu a teraz został tylko wykupiony ;) Również wydaje mi się że Fenerbahce powinno wygrać i też stawiam na ich awans jednak tutaj grają już dwie mocne drużyny a Spartak pod wodzą Emeryego taktycznie mocno się podciągnął i na pewno będzie groźny w kontrach dlatego tu może być różnie

Dynamo i Lille jak dla mnie zbyt nie pewne, Lille po stracie Hazarda to już nie to samo, niby w pierwszym meczu nie grali źle ale pachnie mi jakimś remisem, Kijów też po zwycięstwie w pierwszym meczu raczej do ataku skory nie będzie , Gladbach niby wygrało w weekend z Hoffenheim 2-1 ale to po odejściu Reusa wydaje mi się że to 4 miejsce które zajęli było ostatnim takim wyczynem na kilka sezonów. Kijów za to kadrowo wygląda na top 16 ale czy chociaż wyjdą z grupy? Over 1,5 wydaje się być w tym meczu rozsądny
 
whoisthebest 0

whoisthebest

Użytkownik
Fenerbahce - Spartak Moskwa 1 kurs 2.30 Expekt ⛔ [tyle okazji na zwycięstwo, ale żadna nie wykorzystana...]
drużyna gości poniżej 1.5 gola kurs 1.45 Expekt ✅
Są to 2 godne postawienia moim zdaniem zakłady z jednego meczu. Uważam tak ponieważ Fenerbahce w tym sezonie kadrowo prezentuje się wybornie. Co prawda odszedł Emre Belozoglu jednak wzmocnienia które poczynił zespół ze stolicy Turcji robią przynajmniej na mnie spore wrażenie. Do drużyny trafili : Dirk Kuyt, Joseph Michael Yobo, Miloś Krasić oraz Moussa Sow. W pierwszym meczu na Łużnikach podopieczni Aykuta Kocamana co prawda przegrali 1-2, jednak bramka strzelona na wyjeździe może okazać się bardzo ważna w kontekście awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Warto zaznaczyć, że Fenerbahce w tym meczu zagrało klasycznym systemem 4-4-2. W ostatnim ligowym zaś przeciwko Gaziantepsporowi już 4-3-3, gdzie linię ataku uzupełnił przesunięty z pomocy Sahin. Ostanie trzy mecze (m.in. pierwszy pojedynek ze Spartakiem) to 3 różnie ustawienia - najlepiej zdało egzamin ostatnie - najbardziej ofensywne w ligowym pojedynku ze wspomnianym Gaziantesporem wygranym przez Kanarki 3-0. I to właśnie w takim ustawieniu dzisiaj widzę zespół gospodarzy od pierwszej minuty.
Oczywistą rzeczą jest, że Fenerbahce musi zaatakować aby wygrać ten mecz bo tylko zwycięstwo (nie tracąc więcej niż jednego gola, zakładając, że będzie to zwycięstwo jedno bramkowe) daje awans bądź przynajmniej dogrywkę drużynie Fenerbahce. Z taką ofensywą, fanatycznymi (jak to w Turcji) kibicami i &quot;ścianami gospodarzy&quot; uważam,że Fenerbahce poradzi sobie ze Spartakiem i awansuje do LM.
Myślę, że Spartak powalczy,ale więcej niż jednego gola nie będą w stanie zdobyć na stadionie Sukru Saracoglu. Moje typy jw. zwycięstwo Fenerbahce oraz Spartak poniżej 1.5 gola.
Pozdrawiam
 
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
Sow i Yobo grali już w Fener w zeszłym sezonie dlatego wymienianie ich w gronie nowych zawodników jest trochę dziwne ???? Z resztą nie wypada się nie zgodzić
 
whoisthebest 0

whoisthebest

Użytkownik
Sow i Yobo grali już w Fener w zeszłym sezonie dlatego wymienianie ich w gronie nowych zawodników jest trochę dziwne ???? Z resztą nie wypada się nie zgodzić
Masz rację, szczególnie jeśli chodzi o Yobo, Sow zaś dopiero od lutego br. jest zawodnikiem Fenerbahce. Faktycznie - tyczy się to jeszcze ubiegłego sezonu, ale w kontekście Ligi Mistrzów uznałem to za wzmocnienie tego sezonu gdyż w poprzednich kilku latach nie grali w niej.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom