>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

IV Runda Eliminacji Ligi Mistrzów, 28-29.08.2012 Rewanże

Status
Zamknięty.
disvolrest 8,3K

disvolrest

Użytkownik
Kolega BartekTS już co nie co o meczu Celtów z Helsingborgiem napisał z czym się zgadzam. Kurs na Celtic jest do przyjęcia lecz ja myślę że swoją postawą kropkę nad i w sprawie awansu postawią już do przerwy. Helsingborg swoją skuteczność strzelecką pokazał u siebie za co zapłacił takim a nie innym wynikiem. Nie spodziewam się lania ze strony Celtów ale jeśli bramkę/bramki miałbym oglądać w 1.połowie to tylko dla dzisiejszych gospodarzy.
Czas pierwszego gola drużyny: Celtic gol przed 39:00 ✅ G.Hooper 30&#39;
1.83
Bet365
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Fenerbahce - Spartak
W pierwsyzm meczu obu drużyn padł wynik 2-1 dla Spartaka. By awansować gospodarze muszą zwycięzyć dziś 1-0, 2-1 i wygrać w ewentualnych karnych lub przynajmniej dwoma bramkami. Uwazam, ze jest to jak najbardziej do zrobienia. Pierwszy mecz był wyrównany, a zespol z Moskwy na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej, szczególnie z niezłymi drużynami, co pokazują ostatnie porażki aż 0-5(!) z Zenitem i 1-2 z Terekiem.
Wg mnie zdecydowanym faworytem w dzisiejszej konfrontacji są gospodarze. Generalnie zespoły greckie i tureckie znane są ze znakomitej gry na własnym stadionie. Zespol ze Stambułu to potwierdza. W zeszłym sezonie w lidze na Şükrü Saracoğlu nei przegrali (14 zwycięstw i 3 remisy). Fener przed sezonem poczyniło soldine zakupy. Do klubu dołączyli m.in. Mehmet Topal, Milos Krasic, Hasan Ali Kaldirim (bardzo zdolny lewy obrońca, reprezentat Turcji), Korkmaz (dołączył do Fenerbahce z jednego z największych rywali czyil Besiktasu) czy Dirk Kuyt. Nazwiska, które do dyspozycji ma trener Kocaman robią wrażenie, bo oprócz już wyżej wspomianych w kadrze są jeszcze Yobo(świetnie wprowadzil się do zespołu w sezonie 2011/2012), Stoch (znany z występów na MS w RPA), Cristian Baroni czy Şahin Selcuk (ikona i kapitan drużyny). Przed sezonem z klubu odeszła ikona tureckiego futbolu Emre Belözoğlu i to mimo wszystko jest sporą stratą. Spartak wg mnie kadrą ustępuje Turkom. W kadrze jest na pewno kilku ciekawych zawodników (np, sprowadzony przed sezoenm Romulo, Jano, de Zeeuw, czy Raphael Carioca). Martwi na pewno fakt, ze napastincy nie strzelają bramek. W tym sezonie w lidze zdobyli tylko 1 z 11. W zespole Emeryego nie robi wrażenia też defensywa. W zeszłym sezonie Spartak w lidze stracił 33 bramki w 30 meczach, co jest średnim wynikiem. Na pewno groźny jest Emenike (zdobył bramkę w pierwszym meczu między tymi drużynami), jedank myślę, że obrońcy ze Stambułu znają go doskonale z występów w Super Lig i dziś już nie powinien stanowić zagrożenia pod bramką. Ponadto zawodnik ten ma problemy prawne w Turcji, spędził kilka godzin w sądzie, gdzie pojechał prosto z lotniska.
W drużynie gospodarzy nie zobaczymy dziś bramkarza Volkana Demirela (kłopoty z ramieniem) i środkowego obrońcy, jednak oni nie grają już od początku sezonu. Nie wiadomo czy trener wystawi też do składu wiekowego już Alexa (kłopoty na linii zawodnik-trener). W Spartaku zabraknie Kima Kallströma, Wellitona. Ponadto nie zagra obrońca Pareja, Kirill Kombarov, Parshivlyuk.
Reasumując, biorąc pod uwage formę wyjazdową gości, prawie 54 tyięsce kibiców, którzy jak zawsze będą żywiołowo dopingować Fenerbahce, kłopoty prawne najlepszego strzelca Rosjan Emenike oraz ich braki kadrowe liczę dziś na zwycięstwo i awans Turków.

Fenerbahce@2.15 Betgun
Fenerbahce awans@2.60 Betsson
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Fenerbahce nie jest tu żadnym pewniakiem. To nie jest Galatasaray, że potrafią grać dobrze z przodu jak i z tyłu. Często tracą głupie bramki i przez to nie mogą wygrywać meczów. Dodatkowo od meczu o Superpuchar Turcji w bramce zespołu ze Stambułu stoi Gunok. Zdarza mu się popełnić głupi błąd podobnie jak koledzy z obrony. Ma co prawda 24 lata, ale długo czekał by w końcu sobie pobronić. Jak spisują się koledzy z pola ? Świetnie do drużyny wszedł Kuyt. Strzelił już kilka goli, ale również jego gra z partnerami dobrze się układa. Blask straciła inna gwiazda zespołu, Stoch. Chłopak zupełnie jest bez formy, jego bieganie na nic się zdaje i dlatego też od pewnego czasu siedzi na ławie. Wynik gonić muszą gospodarze, ale tak jak ktoś trafnie zauważył, ich mogłoby zadowolić praktycznie 1:0. Granie na taki wynik to jednak stąpanie po kruchym lodzie, bo wystarczy bramka na 1:1 i robi się gorąco. Kursy na u/o zupełnie się pozmieniały. W zasadzie nie ma co się dziwić. Mecz na pewno będzie gorący i nie zdziwi mnie over po raz kolejny. Spartak będzie miał ciężką przeprawę i dla nich tak samo zdobycz bramkowa jest praktycznie rzeczą konieczną. Kurs może nie powala na kolana, ale sam typ wydaje się bardzo pewny.
Fenerbahce - Spartak 1:1
BTS 1,65 Bwin ✅
Kuyt strzeli 3,20 Tobet ⛔
 
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
Cuda na kiju działy się w Stambule. Jak Fener nie awansowało to nie wiem, tylko w ostatnich dwóch minutach świetne okazji mieli Sow i bodajże prawy obrońca. Topuz raz w poprzeczkę, Topal bodajże słupek, od 6 minuty obrona częstochowy w wykonaniu Spartaka a i tak Turcy nie wbili, szkoda ale taka piłka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom