>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów 19-20.08.2014

Status
Zamknięty.
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Piłka Nożna - 4 rundy el LM
Spotkanie: Napoli - Ath. Bilbao

Analiza.
Bez wątpienie najciekawszy pojedynek dzisiejszego wieczoru który zostanie rozegrany na Stadio San Paolo w Neapolu.
Napoli jak i Bilbao zaliczyli wyśmienity sezon. Podopieczni Rafy Beniteza zakończyli sezon na 3 miejscu, zaś Baskowie zakończyli rywalizację na bardzo dobrym wysokim 4 miejscu zapewniając sobie 4 rundę el.LM.
Ciężko jest wskazać faworyta dwumeczu. Okres przygotowawczy pokazał iż obie ekipy są bardzo dobrze przygotowane i zasługują na fazę grupową LM.
Po jednej stronie siła napędowa Muniain, Iturraspe ,Aduriz
Zaś po drugiej stronie Callejon, Hamsik,Higuain.
Szykuje się bardzo ofensywny pojedynek więc, myślę over rzutów rożnych to niezłe rozwiązanie

Typ:
Over 10,5 Rzutów Rożnych✅
2.0 Bet365

Przewidywane składy:
Napoli: Cabral - Maggio, Britos, Albiol, Ghoulam - Gargano, Jorginho - Callejon, Hamsik, Insigne - Higuain
Athletic: Iraizoz - Iraola, Laporte, San Jose, Balenziaga - Mikel Rico, Iturraspe - Susaeta, Muniain, Ibai Gomez - Aduriz
sędzia: Jonas Eriksson (Szwecja)

Piłka Nożna - 4 rundy el LM
Spotkanie: Besiktas - Arsenal

Analiza.
Besiktas to 2 ekipa która reprezentuje Turcję w tegorocznych rozgrywkach LM, Galatasaray już w fazie Grupowej jest, teraz czas by Besiktas do niej dołączył. Mówi się łatwo, ale gdy rywalem jest ekipa z Londynu Arsenal droga długa i błotnista.Jeszcze jedna ważna kwestia drużyna z Stambułu w poprzednim sezonie zajęła 3 miejsce i tak naprawdę grę w LE, jednak drużyna z Fenerbachce odbywa 2 letnią karę zakazu gry w Europejskich Pucharach(korupcja)
Besiktas pozyskał Dembe Ba z Chelsea, i już widać po meczach z 2 Rundy El.LM , gdyż Besiktas zaczynał od rywalizacji z Feyenoordem, iż Ba czuje się bardzo dobrze i jest to bez wątpienia duże wzmocnienie.
Arsenal sezon 2013/2014 zakończył na 4 miejscu w lidze dającą 4 Rundę El.LM
Wenger nie pierwszy raz walczy w tej 4 rundzie El. LM by wejść do Fazy Grupowej za każdym razem się udawało, tym razem kolejną przeszkodą jest Besiktas.
Jednak mając takich piłkarzy jak Giroud,Koscielny i nowo pozyskany z Barcelony Alexis Sanchez
może się wydawać iż małą przeszkodą jest drużyna z Turcji, lecz jednak to LM i wszystko może się wydarzyć.
Pomimo nie małego osłabienia Arsenalu gdyż nie zagrają m.in Kieran Gibbs, Mesut Ozil, Lukas Podolski i Per Mertesacker.
Typ:
Arsenal 1,7

0-0⛔
Przewidywane składy:
Besiktas: Zengin – Ramon, Gulum, Kurtulus, Uysal - Hutchinson, Ozyakup, Sahan, Frei, Pektemek – Demba Ba
Arsenal: Szczęsny – Monreal, Koscielny, Chambers, Debuchy – Artera, Sanchez, Ramsey, Rosicky, Campbell - Giroud
Sędzia: Milorad Mazić (Serbia)



Dyscyplina: Piłka Nożna - 4 rundy el LM
Salzburg - Malmo

Analiza.
Soriano,Alan i zbyt dużo o Salzburgu pisać nie trzeba, choć nazwiska mogą niektórym nic nie mówić, jednak
to są piłkarze światowej klasy. Soriano w poprzednim sezonie dla Salzburga strzelił 31 bramek zaś Alan 26 goli.
Wręcz znokautowali rywali.
2 rundę El. LM rozpoczęli od pojedynku z Karabakhem drużyny z Azerbejdżanu, w 1 meczu nie obyło się bez problemów Salzburga
jednak już w rewanżu Salzburg wygrał 2-0.Ogólnie gra Salzburga jest na światowym poziomie, tak zgranej ekipy dawno nie widziałem.
Malmo zaś to bez wątpienia duże zaskoczenie w tegorocznych rozgrywkach zaczynali od 2 rundy El. LM w 2 rundzie wyeliminowali Ventspils, zaś w 3 Rundzie wyeliminowali świetny zespół z Czech Spartę Praga,co po 1 meczu który zakończył się 4-2 dla Sparty, wydawało się iż Sparta to za duża przeszkoda dla Malmo, jednak stało się inaczej.
Niezła gra Malmo na własnym terenie dała niespodziewany awans wygrywając 2-0.
Podsumują Salzburg i Malmo to całkiem dwie różne bajki, choć Malmo gra całkiem pozytywnie, drużyna z Austrii nie powinna mieć większych problemów z wyeliminowaniem Szwedów.

Typ: -1,5 Salzburg
Kurs 1,6 Bet365
2-1⛔
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Data: 19.08.2014, 20:45
Spotkanie: Napoli v Bilbao
Typ: BTS
Kurs: 1.91 ✅
Bukmacher: WilliamHill
Ocena: 6/10
Impreza: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Czas na ostateczne starcie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Dziś na pierwszy plan biorę spotkanie, które mnie najbardziej zainteresowało, a mianowicie mecz Napoli z Athletic Bilbao. Myślę, że w tym spotkaniu możemy spodziewać się bramek z obu stron, więc proponuję BTS po kursie @1.91, który proponuje w swojej ofercie WilliamHill.

Zacznijmy od Neapolu. Jak zwykle przed włoskim klubem stawiane są wysokie wymagania jeżeli chodzi o udział w europejskich pucharach. Jednak, że Napoli ma pewne problemy finansowe, z którymi boryka się nie jeden poważny klub piłkarski w Europie, nic nowego. Jednak, że w związku z tym gospodarze nie &#39;szaleli&#39; w letnim okienku transferowym. Z klubu odeszli przede wszystkim bramkarz, Pepe Reina oraz Valon Behrami, a dodatkowo drużynę z Włoch ma opuścić Frederico Fernandez i przenieść się do angielskiej Premier League - Swansea. Żeby nie było tak kiepsko to klub zasilili m.in Andujar z Catanii, Koulibaly z belgijskiego Genku oraz uznawany za objawienie 2012 roku w Anglii, Michu. Dodatkowo coraz bliżej Włoch jest niechciany na Old Trafford Fellaini. Warto również przypomnieć, iż w momencie kiedy Benitez przejął stery w Neapolu, do drużyny dołączyli tak znakomici piłkarze jak: Higuain, Callejon, Mertens, Albiol, Zapata i Jorghinho. Z tą drużyną Rafa zajął trzecie miejsce w Serie A, co pozwoliło im na grę w el do Ligi Mistrzow. Jednak, że hiszpański szkoleniowiec sam stwierdził, że Bilbao to najtrudniejszy rywal, na którego trafić mogła jego drużyna. Okres przygotowawczy przepracowali dość dobrze. W każdym ze spotkań pokonali bramkarza rywali: wygrana z PAOKiem Saloniki 2:0, Barceloną 1:0 oraz porażka z PSG 1:2. Niepewny występu kilku piłkarzy w dzisiejszym meczu jest Rafa Benitez. Mówi się o Ghoulamie, Inlerze czy Gargano. Mimo wszystko w dzisjeszym meczu Neapolitańczycy muszą pokazać się z jak najlepszej strony i potwierdzić fakt, że lepiej radzą sobie na swoim boisku, co udowodnilii m.in w poprzednim sezonie pokonując Romę i Juventus, jak i przede wszystkim przed rewanżem w Hiszpanii muszą liczyć na jakąś bramkową przewagę. Benitez twierdzi, że są świetnie przygotowani do tego meczu i zapowiada ciekawe widowisko.

Baskowie natomiast w okresie przygotowawczym grali przeciętnie, notując remis z Werderem 2:2, dwie porażki z Tuluzą 2:0 i Osasuną 3:1. Całe szczęście do składu drużyny prowadzonej przez Ernesto Valverde wrócił najlepszy strzelec Athletic i w meczu z Borussią Moenchengladbach zdobył 3 bramki, prowadząc Bilbao do końcowego zwycięstwa 3:1. Z ważniejszych informacji kadrowych, klub opuścił Ander Herrera, który trafił do Manchesteru United. Co prawda do zespołu z San Manes dołączyło kilku piłkarzy, ale wśród nich nie ma wielkich nazwisk. Są to głównie Baskowie, najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest 27-letni napastnik, Borja Viguera z Alaves. Iker Muniain twierdzi również, że zarówno on jak i jego koledzy są świetnie przygotowani do tego meczu i jadą po jak najlepszy rezultat.

Dziś spodziewam się ofensywnego meczu przede wszystkim ze strony Napoli, które z pewnością będzie dążyć do zwycięstwa, a Athletic przyjedzie tutaj po jak najlepszy rezultat i z pewnością podopieczni Valverde będą chcieli zdobyć bramkę na wyjeździe przed rewanżem na własnym terenie, gdzie przegrywała już chociażby Barcelona! Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
flpman 292

flpman

Użytkownik
Salzburg - Malmo
Nie dam się nabrać na potęgę kozaków z austriackiej ligi, co roku wydają się groźni przez wyniki i liczby osiągane w tamtejszej lidze, ale nie przekłada się to na puchary, co więcej często komplikują sobie sytuację w pierwszym meczu stawiając się pod ścianą w rewanżu, jak widzimy na obrazku niżej tylko Ventspils i HB z Wysp Owczych pewnie ograli w pierwszych meczach

Malmo w dwumeczu z mocno faworyzowaną Spartą zdobyło 4 bramki, w tym dwie na wyjeździe... Po tym co widziałem w ich wykonaniu w tym dwumeczu uważam, że nie są na aż tak straconej pozycji jak to pokazują kursy i mocno gram BTS i średnio handicap w stronę Szwedów i za drobne trzeci i czwarty z podanych typów:

Typ: BTS Kurs: 1.9 bet365 ✅
Typ: Malmo +2(EH) Kurs: 2.37 bet365 ✅

Typ: Malmo over 1.5 gola Kurs: 5.0 bet365 ⛔
Typ: Malmo strzeli w obu połowach Kurs: 11.0 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 2

olympic77

Użytkownik
Besiktas - Arsenal (-1 AH) 2 @ 2,05 Bet365
Arsenal udanie zaczął sezon. Najpierw łatwo pokonali Manchester City, następnie na rozpoczęcie ligi w bólach pokonali Crystal Palace. Turecka liga jeszcze nie wystartowała. Besiktas za to rozpoczął eliminacje do Ligi mistrzów rundę wcześniej. Pokonał łatwo w dwumeczu Feyenoord 2-1 na wyjeździe i 3-1 u siebie.Udanie w nowym zespole zaaklimatyzował się sprowadzony z Chelsea Demba Ba, strzelając w wspomnianym dwumeczu trzy gole i to on będzie największym zagrożeniem dla obrony Arsenalu. Obydwie drużyny nigdy się na boisku nie spotkały. Kanonierzy z tureckimi drużynami nie przegrali 7 ostatnich spotkań (4 wygrane,3 remisy), ostatnio rok temu na tym samym poziomie eliminacji pokonali Fenerbahce w dwumeczu 5-0 (3-0,2-0). Besiktas z angielskimi drużynami nie wypadał zbyt dobrze. na 14 pojedynków wygrali tylko 4 przy 7 porażkach. W ekipie gospodarzy do dyspozycji menadżera Slavena Bilicia będą wszyscy kluczowi zawodnicy. W ekipie Wengera jak zwykle zabraknie kilku graczy. Kontuzjowani są Walcott, Gnabry, Miyaichi i Gibbsa oraz niepewny jest występ Laurenta Koscielnego. Arsenal chociaż gra na trudnym tureckim terenie jest wyraźnym faworytem tego meczu i jeśli zagra jak rok temu z Fenerbahce to przypieczętuję awans do LM już w pierwszym meczu
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
NK Maribor v Celtic
Celtic kurs: 2,70 buk: Bet365 ⛔
Powiem tak, w typie tym kieruję się wyłącznie przesłankami psychologicznymi. Sportowo już wiemy, że Celtic gra straszną padakę. Słoweńskiego zespołu nie znam. Wygrana z Maccabi mogła być spowodowana faktem, że piłkarze izraelscy mają teraz co innego w głowie niż piłkę, statystyki w dwumeczu były wyrównane. Teraz odpowiedź dlaczego gram na Celtic. Otóż po takim kuble pomyj jaki spuszczono na klub, że dostali się nieuczciwie do dalszej części rozgrywek jedyne co pozostało piłkarzom to udowodnić na boisku, że tak nie jest. Na ile są zdolni sportowo nie wiem bo na tle Mariboru ciężko mi to ocenić, ale jestem przekonany, że ten &quot;dar od losu&quot; uszanują i zrobią wszystko aby nie dopuścić do scenariusza z Legią.
Od razu zaznaczam, że oczywiście tak jak wszyscy w Polsce potępiam zachowanie Celticu, ale tam gdzie wchodzi w rachubę kasa tam nie ma sentymentów. Zresztą o tym zadecydowały władze klubu, a nie piłkarze. Im pozostanie tylko udowodnienie czegoś sobie i innym. Typ tak za średnią stawkę.
No i wg najnowszego rankingu UEFA lig przedstawia się to następująco: polska: 20 miejsce, szkocka 24 miejsce, słoweńska 28 miejsce. To też może być jakaś wskazówka i prawidłowość.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
St. Liege - Zenit typ: 2 @ 2.00 Bet365 ✅ 0:1
Dla mnie jedyny typ w dniu dzisiejszym który nie wymaga większego kombinowania. Pozostałe spotkania to dla mnie wielka niewiadoma.
Belgowie stracili kilku zawodników przed sezonem. Odszedł Batshuayi (napastnik - 23 bramki/8 asyst w poprzednim sezonie we wszystkich rozgrywkach), Vainqueur (jeśli zdrów, podstawowy defensywny pomocnik), Ezekiel (napastnik - 15 bramek/12 asyst w poprzednim sezonie we wszystkich rozgrywkach), Opare (obrońca - większość spotkań podstawowy), Buyens (kolejny defensywny pomocnik). Jak widać rzuca się w oczy sprzedaż dwóch najlepszych strzelców z poprzedniego sezonu którzy w dodatku przy wielu bramkach również asystowali.
Przyszli: Louis (Nancy-Lorraine - ofensywny pomocnik, 12 bramek/3 asyst), Tony Watt (napastnik, wykupiony z Celticu - w poprzednim sezonie Lierse, 8 bramek/2 asysty), Jorge Teixeira (obrońca, FC Zurich, przeważnie podstawowy), Martin Milec (obrońca, Maribor, przeważnie podstawowy).
To tyle jeśli chodzi o ważniejsze postacie.
Zenitu chyba nie trzeba przedstawiać. Klubu nie opuściły największe gwiazdy. Może szkoda trochę Romana Shirokova i Vladimira Bystrova ale oni mają już swoje lata a po za tym ma kto ich zastąpić. Oprócz tego przyszedł Javi Garcia z Manchesteru City oraz Ezequiel Garay z Benfiki Lizbona.
Rusków obserwowałem kątem oka podczas okresu przygotowawczego. Kilka razy sprawdziłem w jakich składach występowali w poszczególnych sparingach. W oczy rzuca się stracona jedna bramka we wszystkich towarzyskich meczach. Czy zwracają wiekszą uwagę na defensywę ? - Nie wiem, chyba za szybko żeby wysuwać już takie wnioski. Na pewno nie zapomnieli jak się strzela. Jedna wpadka z Limassolem dobrze zrobiła całej drużynie. Po porażce na Cyprze przyszedł już czas na same zwycięstwa - zarówno rewanż z Cypryjczykami (3:0 - tutaj mogło być o wiele więcej; wynik nie oddaje gry. Oglądałem to spotkanie, brakowało ewidentnie skuteczności i szczęścia), jak i liga - wyniki 0:4 czy 8:1 robią wrażenie. Przeciwnicy nie z najwyższej półki ale trzeba chcieć strzelić osiem bramek lub cztery na wyjeździe. To pokazuje że ambicja w drużynie jest i André Villas-Boas wymaga tego w każdym spotkaniu.
Moim zdaniem jest różnica klas. Belgia to wcale nie aż tak trudny teren o czym można było przekonać się przy okazji pojedynku Zawiszy z Zulte Waregem w LE. Tym bardziej Zenit jest w stanie już w pierwszym meczu zapewnić sobie zaliczkę przed rewanżem.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Standard-Zenit 1X 1.78 Bwin⛔
Dla mnie faworytem meczu sa gospodarze i na nich dzis postawie.Dobrze w Zenicie sa gwiazdy ale co z tego skoro przegrali oni z druzyna z Cypru???Wierze w Standard ,kibice bardzo dlugo czekaja na LM i na pewno beda chcieli aby ich druzyna dzisiaj wygrala, bo w rewanzu moze byc ciezko.
 
macio106 181,7K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów - Kwalifikacje.
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maribor (Slo) - Celtic (Sco)
Typ: 1 ⛔ 1-1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Co tu dużo się rozpisywać Celtic jest w rozsypce i to widać dostają bączki od każdego na Europejskim podwórku, jedynie w lidze sobie dają radę. Maribor w tym sezonie się wzmocnił bardzo dobrze a nikt czołowy nie doszedł. Po drugie Maribor ograł już solidnego rywala jakim był M. Tel Aviv. Co tu dużo mówi Maribor jako gospodarze bez problemu ograją Celtic.
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
NK Maribor v Celtic
Celtic kurs: 2,70 buk: Bet365
Powiem tak, w typie tym kieruję się wyłącznie przesłankami psychologicznymi. Sportowo już wiemy, że Celtic gra straszną padakę. Słoweńskiego zespołu nie znam. Wygrana z Maccabi mogła być spowodowana faktem, że piłkarze izraelscy mają teraz co innego w głowie niż piłkę, statystyki w dwumeczu były wyrównane. Teraz odpowiedź dlaczego gram na Celtic. Otóż po takim kuble pomyj jaki spuszczono na klub, że dostali się nieuczciwie do dalszej części rozgrywek jedyne co pozostało piłkarzom to udowodnić na boisku, że tak nie jest. Na ile są zdolni sportowo nie wiem bo na tle Mariboru ciężko mi to ocenić, ale jestem przekonany, że ten &quot;dar od losu&quot; uszanują i zrobią wszystko aby nie dopuścić do scenariusza z Legią.
Od razu zaznaczam, że oczywiście tak jak wszyscy w Polsce potępiam zachowanie Celticu, ale tam gdzie wchodzi w rachubę kasa tam nie ma sentymentów. Zresztą o tym zadecydowały władze klubu, a nie piłkarze. Im pozostanie tylko udowodnienie czegoś sobie i innym. Typ tak za średnią stawkę.
No i wg najnowszego rankingu UEFA lig przedstawia się to następująco: polska: 20 miejsce, szkocka 24 miejsce, słoweńska 28 miejsce. To też może być jakaś wskazówka i prawidłowość.
Znam ja już takich co pisali, że są patriotami, ale liczy się kasa i grali przeciwko Radwańskiej w Cincinnati. Ty robisz podobnie. Nie ukrywam, że ostatnio grałem na awans Celticu, ale jak pokazała ostatnia runda awans to niekoniecznie wygrana w meczu. Buk ostatecznie rozliczył mi zakład jako wygrany.
A teraz powiem Ci dlaczego jesteś jednym z kandydatów na leśnego dziadka z STS&#39;u czy Toto-mix&#39;a:
1.
Celtic v Legia Warszawa Celtic AH:-1 kurs: 1,775 buk: Bet365 powyżej 2,75 goli kurs: 1,925 buk: Bet365 (gratuluję wszystkim inaczej myślącym, taka jest bukmacherka) Śmieszą mnie osoby, które uważają się za sprytniejsze od buków. Buki z całymi sztabami ludzi miały by się pomylić i nie docenić Legii, a wybitni typerzy na tym forum nie, szczególnie, że mamy za sobą jedno spotkanie.
2.
Lech Poznań + Hull (AWANSE) kurs: 1,98 buk: Betsafe ⛔

Na LM przez Spartę Pragę przegrałem. Próbuję jeszcze raz zaszaleć wchodząc mocniej w LE. Co do Lecha Poznań w zasadzie podzielam wszystkie argumenty osób piszących w wątku dotyczącym polskich rewanżów. Zespół gra z pół amatorami z Islandii, miał w poprzednim meczu w statystykach sporą przewagę.
3.
Real Madryt v Atletico Madryt Real Madryt kurs: 1,61 buk: Bet365 Real Madryt AH:-1 kurs: 2,10 buk: Bet365 (ciężko zdobyli pierwszego gola i zamiast cisnąć to zaczęli się bronic i dopuszczać do niebezpiecznych sytuacji) Pewno znowu się narażę na kpiny, obrażanie przez co poniektórych i długą dyskusję na mój temat, dlaczego nie prowadzę statystyk i daję handi na Real. Widocznie jestem masochistą, trudno.
4.
Zenit + Fc Salzburg + Sparta Praga (AWANSE) łączny kurs: 1,72 buk: ⛔ (minimaliści ze Sparta Praga, pojechali bronić wyniku, szkoda słów)
Pograłem trochę mocniej taki zakład AKU.
Obstawiasz chłopie pewniaczki... Ja tak robiłem dawno temu w gimnazjum, może z raz wygrałem. Nie obraź się, ale masz dużo punktów reputacji i po prostu musiałem umieścić takie zestawienie, aby nieco przestrzec innych przed Twoim typem na dzisiaj.
Celtic ma coś udowadniać? W 2 tygodnie poskładali zespół i będą kandydować do wygrania LM? No f*ckin way. Maribor nie oglądał ostatnich meczów Celticu? Nie zobaczył wyniku 6:1 z Legią i tego, że pomimo sromotnej porażki awansował dalej Celtic? Nie kumają czaczy? Maribor ma Celtic podany na tacy, kawał dobrej roboty wykonała na tej płaszczyźnie Legia. Jedyne czego można się tutaj spodziewać to niespodziewanego... Szczególnie w meczu rewanżowym mogą się dziać cuda na kiju, dlatego uważałbym z graniem na awans Mariboru.
Pierwszy mecz najpewniejszy do obstawienia. Pogromu się nie spodziewam i w razie gdyby Mariborowi zabrakło jednej bramki to daje 1 DNB.
Taki oto kuponik mam na dzisiaj/jutro (AKO ponad 5,50):

Wczoraj był całkiem niezły dzień do obstawiania, o ile ktoś dał 1DNB na Napoli lub 2DNB na Bilbao. Dzisiaj te mecze nie są dla mnie takie pewne... Uważałbym też z graniem na Inter, sporo im kiedyś kibicowałem i potrafili odpuścić mecz z takimi przeciwnikami, w dodatku - rok przerwy w europejskich rozgrywkach i skład prawdopodobnie najsłabszy w historii. Inter to marka, ale leci masówka jak na wygraną Celticu z Legią w Warszawie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dla mnie jedyny typ w dniu dzisiejszym który nie wymaga większego kombinowania. Pozostałe spotkania to dla mnie wielka niewiadoma.
Najwieksza niewiadoma jest zawsze postawa Ruskich i Zenitu. W ostatniej edycji LM dla przykladu:
Faza grupowa:
Atl. Madryt vs Zenit / 3:1 - kursy: 1,5/4,2/7
Zenit vs Austria Wieden / 0:0 - kursy: 1,25/6,25/15
Porto vs Zenit / 0:1 - kursy: 1,75/3,8/5,25
Zenit vs Porto / 1:1 - kursy: 2,7/3,3/2,88
Zenit vs Atl. Madryt / 1:1 - kursy: 2,45/3,4/3,1
Austria Wieden vs Zenit / 4:1 - kursy: 5,25/4,33/1,67
faza pucharowa:
Zenit vs Dortmund / 2:4 - kursy: 5/4/1,75
Dortmund vs Zenit / 1:2 - kursy: 1,36/5,75/8,5
Obecny sezon kwalifikacje do LM:
AEL Limassol vs Zenit / 1:0 - kursy: 7,5/4,2/1,44
Zenit vs AEL Limassol / 0:3 - kursy: 1,14/7,5/17 - tu juz musieli wygrac
Jak widac na 10 spotkan w 6 padal wynik najmniej prawdopodobny w oczach bukmacherow z najwyzszymi kursami. Raz padl remis z kursem 6,25 i 3 razy zwyciezal faworyt w tym tylko raz byl to Zenit.
Zenit to nieprzewidywalna ekipa a ich mecze w poprzedniej edycji pokazaly, ze w ich spotkaniach dzieje sie cos dziwnego. Czerwone kartki, samoboje itd. W dodatku przegrana w ostatniej kolejce z Austria Wieden kiedy potrzebowali wygrac by byc pewnym awansu do fazy PO. Tylko porazka Porto ich uratowala z czego pamietam, ze do przerwy Zenit remisowal 1:1 a Atl. Madryt do przerwy wygrywalo 2:0 z Porto. Oczywiscie po przerwie gdy awans byl praktycznie zaklepany bo Porto przegrywalo Zenit stracil 3 bramki i przegral 4:1...
Kilku rzeczy sie nauczylem w bukmacherce i jedna z nich jest zasady by &quot;Nigdy nie ufac Ruskim&quot;...
 
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Maribor (Slo) - Celtic (Sco) ✅✅✅ ( po 14 minutach) ;)
Typ: BTS
kurs 1,83 Bet365

Na dziś z kwalifikacji LM biorę Maribor vs Celtic. Typuje tutaj BTS. Celtic po kompromitacji z legią (6-1 w dwumeczu).,zaczął coś grać. Dwa mecz na zapleczu ligi i dwa pogromy. 0-3 na wyjeździe. 6-1 u siebie. Maribor nie ma aż takiego dużego potencjału. Gra u siebie i to na pewno przemawia na ich korzyść.
Na waszym miejscu odpuścił bym grania na wygraną Mariboru. Celtic z Legią się skompromitował, więc dziś wyjdzie bardzo skoncentrowany na to spotkanie.
Wynik w granicach 1-1,1-2 dla Szkotów bardzo realny
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Spotkanie: Maribor - Celtic
Typ: Kto pierwszy strzeli gola? MARIBOR
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365


Nie rozumiem dlaczego w tym meczu Celtic jest znowu stawiany w roli faworyta. Dla mnie ten zespół nie powinien brać udziału w IV rundzie kwalifikacji. Grają słabo, to nie jest ta drużyna, która była pare lat temu. Maribor na własnym stadionie radzi sobie bardzo dobrze, myślę, że dzisiaj nie będzie jakiś overów bramkowych, jednak takie skromne 1:0 dla gospodarzy jak najbardziej powinno być.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Maribor - Celtic
TYP : Maribor over 0,5 gola +++
1,36 Bet365
Lille - FC Porto
TYP : FC Porto over 0,5 gola +++
1,50 Bet365

Na na dzisiaj wybieram takie dwa spotkania. Jeśli ktoś chce, aby zwiększyć kurs można połączyć to w AKO.
Oglądałem dwa mecze Szkotów z Legią i wiem jedno. Ta drużyna gra w tej chwili słabą piłke. Moim zdaniem nie przejdą dalej i los jest sprawiedliwy. Jak mają nie przejść dalej to oczywistością wydaje się fakt, że dziś Maribor gola strzelić powinien.
Drużyna prezentuje się całkiem niezle. Należy pamiętać, że dla nich tak samo jak przed dwumeczem dla Nas Celtic jest dużą firmą, na mecz z którą jest specjalna motywacja. Z pewnością wieksza niż na Izraelczyków. Jestem zdania, że ten typ wejdzie dziś łatwo.
Drugi mecz to moim zdaniem najwyższa poziomem piłkarskim para w dniu dzisiejszym. Przeglądałem statystyki strzelonych goli Porto na wyjezdzie i są imponujące. W ostatnich 10 meczach na wyjezdzie gola zawsze strzelali. Lille nie jest ani jakos szczegolnie wzmocnione na ten sezon, ani tez po dwoch pierwszych kolejkach na mnie wrazenia szczegolnego nie zrobili. Wygrana i remis, ale z bardzo przecietnymi druzynami. Wydaje mi sie, że padnie dzis gol na Porto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 88

lenny

Użytkownik
Celtic dostał się do tej fazy sposobami niesportowymi to wiemy. Pamiętajmy też, że ostatnio pozbyli się swojego świetnego bramkarza , Frasera Forstera, który udał się do Southampton. W lidze pokonali Dundee 6:1, co nie zmienia faktu, że to nie jest poziom Ligi Mistrzów a nawet eliminacji. Legia pokazała się bardzo ładnie ale to już nie ma znaczenia. Celtic to chyba najbardziej ciśnięty zespół w tej fazie na ten moment ???? Ponadto mecz zostanie rozegrany w Mariborze w Słowenii. Pamiętacie mecz Słowenia - Polska i baty 3:0? To właśnie na tym stadionie. To wielki atut Słoweńców. Wiadomo, że Celtic nie podejdzie do tego meczu tak jakby to zrobił w przypadku sportowego awansu. Dlatego NK Maribor ma niepowtarzalną okazję, żeby dziś wygrać. Niemalże każdy atut bo ich stronie. W eliminacjach LM mecze u siebie wygrywali. I odważę się powiedzieć, że to wcale nie byli rywale słabsi niż aktualnie grający Celtic. Dziś uderzam w gospodarzy. I pokażcie tym szkockim kopaczom gdzie powinni być, bo na pewno nie tu gdzie dziś zagrają!

NK Maribor - Celtic Glasgow 1 @2.88 bet365 ⛔
Nk Maribor 1DNB @1.90 bet365 ZWROT
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A teraz powiem Ci dlaczego jesteś jednym z kandydatów na leśnego dziadka z STS&#39;u czy Toto-mix&#39;a:
Wybrałeś kilka ostatnich typów, które nie weszły i wkleiłeś. To się nazywa MANIPULACJA. Z takim talentem powinieneś iść do jakiejś partii politycznej. &quot;Zapomniałeś&quot; jednak podać typy na Fiorentinę z Realem, usuniętego typu na Liverpool, typu na Chelsea i pewno jeszcze paru, ale nie mam czasu na kolejne takie przepychanki.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
NK Maribor – Celtic

Jak już wszyscy tak ochoczo ładują pieniądze w Maribor, to ja postawię coś w kierunku przyjezdnych. Już nie chodzi o to, że z typu na wygraną mistrzów Słowenii robi się masówka – po prostu mam przeczucie, że Celtic dzisiejszego meczu nie przegra. Każdy w swoich typach opiera się na tym, co The Bhoys pokazali w dwumeczu z Legią. Trzecia porażka z rzędu? Ja tego nie widzę. Celtic po spotkaniach 3. rundy stracił podstawowego bramkarza, ale obecnie broni doświadczony Craig Gordon – miał problemy, nie grał dwa lata, ale gdyby nie czuł się na siłach to w ogóle nie wracałby do sportu, więc nie sądzę by akurat obsada tej pozycji stanowiła problem. Po nokaucie z Legią, Celtic otrząsnął się i wygrał dwa ligowe mecze w przekonującym stylu z drużynami numer 6. i 4. poprzedniego sezonu (St. Johnstone 3-0 i Dundee 6-1). Nie można powiedzieć by mistrzowie Szkocji wrócili na właściwy tor, ale coś ruszyło i na pewno dzisiaj w Mariborze zagrają bardziej pewni siebie. Doskonale zdaję sobie sprawę, że Celtic potrafi się skompromitować w europejskich pucharach, bo oprócz pamiętnej wpadki z Artmedią w 2005 roku, była też spora niespodzianka cztery lata temu z Utrechtem w eliminacjach do LE. Inny przykład – ostatnia edycja Champions League i rewanż z Szachtiorem Karaganda, w którym potrafili się podnieść po klęsce w Kazachstanie. Nie mówię, że Celtic piłkarsko to zdecydowanie lepszy zespół niż NK Maribor (wbrew niektórym komentarzom na forum, mistrz Słowenii nie zrobił żadnych wzmocnień), bo tak pewnie nie jest, ale też nie uważam, że The Bhoys zostaną dzisiaj zjedzeni. O „sile” NK Maribor może świadczyć choćby poprzednia edycja LE i porażki z Rubinem Kazań (2-5) oraz Zulte Waregem (0-1) na własnym obiekcie. Także życzę wszystkim więcej rozsądku.

Celtic X2 @ 1.44 Bwin
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
M 0

maersk

Użytkownik
Maribor - Celtic
Typ: 1
Kurs: 2.80 @ Bet365


Celtic po raz kolejny awansował dalej przez decyzję przy zielonym stoliku. Ta cała sytuacja pokazała tylko jak szkoci są niehonorowi, oczywiście każdy może powiedzieć, że to gra o wielkie pieniądze i z pewnością żaden klub by nie zrezygnował no ale honor to honor. Śmiesznie będzie wyglądało jak Celtic awansuje do fazy grupowej a na ich spotkaniach będą wisiały flagi &quot;fair play&quot;. No ale nie ma co już do tego wracać, dostał im się najłatwiejszy przeciwniki, na jakiego mogli chyba tylko trafić, czyli słabiutki Maribor. Nie spodziewam się tu żadnej sensacji, no ale nawet jeśli Celtic nie może to UEFA pomoże. Według mnie zespół ze Szkocji już w pierwszym meczu pojadą do Słowenii po zwycięstwo i jak dla mnie jest to dość pewny typ. Widać, że w lidze się rozkręcają zwycięstwo nad St. Johnstone 0:3 a później pełna deklasacja na swoim stadionie Dundee Utd 6:1. Jak dla mnie Maribor powalczy na pewno i to z całych sił, ale nie będą mieć większych szans. Jako kibic, stawiałbym na Maribor, aby pokazali Celticowi, gdzie ich miejsce, jednak jako typer, zwycięzca jest dla mnie tylko jeden, czyli Celtic. Miałem nie pisać na nich żadnej analizy, no ale już trudno, według mnie warto spróbować. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim powodzenia!
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Wybrałeś kilka ostatnich typów, które nie weszły i wkleiłeś. To się nazywa MANIPULACJA. Z takim talentem powinieneś iść do jakiejś partii politycznej. &quot;Zapomniałeś&quot; jednak podać typy na Fiorentinę z Realem, usuniętego typu na Liverpool, typu na Chelsea i pewno jeszcze paru, ale nie mam czasu na kolejne takie przepychanki.
nie odpuszczaj mu, dawać... !!! lubie nawalanki w temacie
ja tam jestem twoim wielkim fanem adamo80, cieszę się jak piszesz analizy, przeważnie grając na odwrót zarabiam więc tym razem też spróbuje ????
ty patrzysz na motywacje a ja na boisko i atuty sportowe, a boisko mówi że Szkoci już dawno powinni być za burtą
W sumie każdy wynik w tym meczu możliwy ale patrząc ile bramek Celtic traci grając na wyjazdach w el do LM co roku to typuje gola dla Słoweńców
następny dobry typ moim zdaniem jest w stronę Porto z podpórką. Gdyby nie przetasowania w składzie Porto to grałbym czystą 2. Na boisku Porto znacznie lepszy skład niż francuzi, doświadczenie w pucharach europejskich też większe. Myślę że Portugalczycy nie przegrają a wole zagrać na nich niż na Zenit który zawsze na wyjazdach w eliminacjach odwala cyrki a kurs na FCP większy

Maribor strzeli - 1.35 ✅
Lille - PC Porto X2 - 1.38 ✅
AKO: 1.86
bah
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Standard Liege - Zenit
Typ: Zenit over 1.5 gola Kurs: 2.0 bet365 ⛔ Wynik: 0:1, brakło farta... Słupek, poprzeczka, co najmniej dwie doskonałe okazje Hulka...
Zaufam ekipie Villasa-Boasa, w ich dwumeczu z AEL różnica klas mimo wyniku była bardzo widoczna, a to 1:0 na wyjeździe to wypadek przy pracy. W lidze w czterech spotkaniach strzelili 12 goli (6 na wyjeździe), plusem tej ekipy, która w zeszłym sezonie potrafiła na wyjeździe ograć Dortmund, czy Porto jest niewiele zmian w składzie, dzisiaj nie zagrają kontuzjowany Malafeev (nie gra od dawna, podstawowym bramkarzem jest Lodygin) i zawieszony Witsel (i tym się osobiście nie przejmuję, bo ilekroć go oglądam nie mogę się nadziwić, że wyłożyli na niego 40 milionów euro), za niego prawdopodobnie zagra Shatov - zaliczył w tym sezonie już bramkę i 3 asysty. Być może w pierwszym składzie zagra sprowadzony z City Javi Garcia i oprócz tego raczej bez niespodzianek.
Na innym biegunie ekipa Liege, kontuzjowani są Ronnie Stam, Martin Milec , Julien De Sart, Mehdi Carcela-González, Yuji Ono, niepewni: Adrien Trebel, Geoffrey Mujangi Bia. Z czego najważniejsi to dwaj nominalni prawi obrońcy Stam i Milec oraz ofensywni Carcela-Gonzalez i Mujangi Ba... W poprzedniej rundzie drużyna Guya Luzona na sporym farcie wyeliminowała Panathinaikos, bardzo słabo wyglądali w defensywie dopuszczając do wielu groźnych akcji. Na lokalnym podwórku również kiepsko to wygląda, wprawdzie zaczęli od pewnego 3:0 z Charleroi, potem przyszła dosyć szczęśliwa wygrana z Kotrijk 3:2, ale potem porażka 0:1 z Gent i ostatnia 5:2 z Mouscron, obejrzałem skróty tych spotkań i kompletnie nie zdziwi mnie nawet to, że Zenit rozgromi dzisiaj Standard, osobiście uważam over 1.5 za bezpieczniejszą opcję aniżeli po prostu wygrana Zenitu, doceniam potencjał w ofensywie De Camargo, czy Mpoku, potrafią oni bramki strzelać, niestety przy takiej defensywie daję im minimalne szanse:
Wrzucę skrót meczu Liege z Mouscron, bo uważam, że dobrze obrazuje to co obecnie prezentuje Standard, czyli dziurawa obrona plus niebanalni piłkarze z przodu:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&amp;amp;v=9ISksP-aElw
Wiadomo jak to jest z wypowiedziami przedmeczowymi (kurtuazja i ściąganie presji z własnego zespołu), ale widać, że w Belgii obawiają się Zenitu, wypowiedź trenera Liege:
&quot;We have a limited squad because of a lot of bad luck with injuries, but I am sure the players will give their maximum to take something from this game. Zenit are a different level, though, to be honest – they are like a top-five team in the Premier League. We have a 5% chance of qualifying as you cannot compare our squad to Zenit&#39;s. In my opinion they do not have any weaknesses, even on the bench.
Against AEL they had 25 to 30 shots on target and I think they had 85% possession. It could have been 10-0. I think Zenit can reach the semi-finals considering their squad. They would comfortably be champions if they played in Belgium.
I don&#39;t get any extra motivation from the team or coach we play against – the motivation comes from inside me. I want to add that we know we are in a bit of a bad situation, but I also know that in a few weeks we will come back stronger. We need to be a bit patient, including the supporters – we need them to push us forward.&quot;
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Slovan Bratysława - BATE Borysow under 2 1,892 zwrot 1:1
Mało kto pisze o tym meczu a wg. mnie jest tutaj value.
Slovan nie zachwycił w meczach z Sheriffem. Ok u siebie mecz był otwarty i wygrali 2:1 mimo, że ok pół godziny grali w osłabieniu, jednak warto zaznaczyć, że pod koniec ten mecz był trochę szalony. Tutaj oczekuję jednak spokojnego tempa. Przede wszystkim BATE to solidna drużyna i tutaj nie spodziewałbym się naporu a także Białorusini powinni zagrać jak w meczu 3 rundy kiedy na wyjeździe nie forsowali tempa chociaż przegrali raczej zasłużenie bo gospodarze mieli więcej okazji. Aczkolwiek nie były to regularnie marnowane setki. Dlatego tutaj spodziewam się underowego spotkania tym bardziej, że w obu przypadkach 3 z 4 ostatnich spotkań były underowe.
Standard Liege - Zenit St. Petersburg 1,952 ✅ 0:1
Można nie lubić Zenita, ale wg. mnie są ZDECYDOWANYM faworytem dwumeczu, ale także tego spotkania. Ok to dwumecz i mają rewanż u siebie, ale jest kilka faktów z którymi trzeba się zmierzyć. Można mówić, że Zenit nie zachwycił w meczach z AEL, ale nie można nie zauważyć że w dwumeczu oddali uwaga 61 strzałów na bramkę AEL z czego 18 w światło bramki, 26 rzutów rożnych. Już na wyjeździe zdominowali AEL i nie wykorzystali wielu szans a potem głupio stracili bramkę i do tego Witsel postanowił dać sobie bana na dwa spotkania. Mimo to po zmianie trenera i przede wszystkim po pierwszym spotkaniu wyciągną wnioski i nie zlekceważą Liege, które ma spore kłopoty. Dziwne to, że reprezentacja Belgii zrobiła taki postęp a liga pogrążą się coraz bardziej. Wiele już napisano wyżej więc nie będę kopiował bo bez sensu. Taki kurs to wg. mnie dalej value bo wydaje mi się, że Zenit tutaj zdecydowanie góruje nad rywalami, problem oczywiście z nimi jest wiadomy, ale jakoś czuję, że po wpadce z AEL i przy świadomości wagi tego spotkania po prostu zagrają swoje a to oznacza spokojne zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom