>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów 19-20.08.2014

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kursy od Unibet:
Ostatnia runda eliminacji do Ligi Mistrzów przed nami. Najciekawszą parą wydaje się być pojedynek Napoli z drużyną Athleticu Bilbao. Pierwszy mecz we Włoszech powinien być bardzo ciekawy. Również w Stambule nie powinniśmy narzekać na brak emocji. Na stadion Besiktasu przyjedzie bowiem Arsenal Londyn. Z pozostałych par dość interesująco zapowiada się dwumecz Standardu Liege z Zenitem, a i wszyscy Polacy będą zapewne śledzić poczynania Celticu, który zagra z Mariborem.
Zachęcam do wspólnej dyskusji oraz analizy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Maribor - Celtic Glasgow
Typ: &quot;1&quot;
Kurs: 2,76 (Fortuna)

Na pierwszy rzut oka wziąłem w obroty ten mecz , dlaczego ? bo na Maribor mamy kurs 2.76 (buk Fortuna na dzień dzisiejszy) . Wiadomo jak ostatnim czasem grał Celtic , kupa i jeszcze raz kupa. Ligę Szkocką zaczęli bardzo dobrze
6:1 z Dundee Utd. u siebie i St. Johnstone 0:3 na wyjeździe , ale jak wiemy od paru lat Celtic wygrywa lige bez problemu i nie wzorował bym się tutaj tymi wynikami. Maribor to też nie jest nie wiadomo kto , wyeliminował w 3 rundzie
Mac.Tel Aviv , więc jak dla mnie świadczy to o dużym potencjale i możliwościach , fakt że Macabi nie grał meczu u siebie tylko na neutralnym boisku (chyba na Cyprze) co pozwoliło to Mariborowi zremisować 2:2 .
Czwarta runda to już walka o fazę grupową, niema odstawiania nogi , także będe kibicował z całego serca drużynie z Słowenii jak i oczywiste jest to że mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy. Celtic nie zasłużył na 4 rundę , głupie gadanie ktoś powie, ale Maribor u siebie pewnie wygra spotkanie i zweryfikuje to boisko a nie UEFA.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Salzburg - Malmoe FF✅✅✅
Typ: Malmoe FF strzeli? TAK
Kurs: 1.80
bet365​


Drużyna ze Szwecji zrobiła na mnie pozytywne wrażenie w poprzedniej rundzie z faworyzowaną Spartą Praga, strzelając Czechom w dwumeczu aż 4 bramki z czego 2 na wyjeździe. Malmoe w 22 ostatnich spotkaniach wyjazdowych zaledwie 2 razy nie strzeliło bramki, dodam jeszcze że to drugie spotkanie bez strzelonej bramki odbyło się kilka dni temu, a spowodowane było to między innym tym, że kluczowi zawodnicy odpoczywali i przygotowywali się już do meczu w Austrii.
Salzburg sezon zaczął imponująco, po 5 kolejkach ligowych na koncie Salzburga 15 oczek i świetny bilans bramkowy bodajże 24-1.
W dwumeczu pokonali Azerów 3:2, kto wie jak wyglądałby mecz rewanżowy gdyby mógł zagrać Reynaldo, który w pierwszym spotkaniu strzelił bramkę Salzburgowi i był motorem napędowym swojej druzyny.
Mistrza Austrii nie ma jakiejś super defensywy i w spotkaniach z mocniejszymi drużynami niż ogórki z ich ligi bramki będzie tracił.
Myślę że cel Malmoe na ten mecz to na pewno strzelić przynajmniej 1 bramkę bo wiadomo, że na wyjeździe gole liczą się podwójnie a w kontekście rewanżu nawet wynik 2-1 nie będzie zły. Szanse na pewno będa mieli bo Salzburg przy swoim ofensywnym ustawieniu jest narażony na kontry.


Maribor - Celtic ZWROT
Typ: Maribor DNB
Kurs: 2.00​





Zacznę od spotkania Maribor - Celtic, a więc tak na początek coś o mistrzu Słowenii. Drużyna gospodarzy ostatnio systematycznie zaczyna grać w europejskich pucharach, póki co występowali na razie w LE, ale pokazali się tam z dobrej strony, awansowali do 1/16, ale niestety dla nich przyszło im się mierzyć z późniejszym triumfatorem tych rozgrywek czyli Sevillą. I na pewno mało kto z was pamięta jaki był wynik tego dwumeczu, bo przecież dla większości Maribor to anonimowa drużyna. I tutaj nagle lekkie zaskoczenie, 4-3 dla Sevilli, przy czym trzeba podkreślić, że w pierwszym meczu w Słowenii było 2-2, gospodarze nawet prowadzili do przerwy. Sevilla grała w optymalnym składzie. Także powyższa sytuacja pokazuje jak ciężko się gra z Mariborem na wyjeździe. W poprzedniej rundzie również na nich typowałem i się nie zawiodłem, w pierwszym spotkaniu to oni są dla mnie faworytem a nie wyspiarze.
Drużyny z wysp brytyjskich w meczach wyjazdowych zawsze jakoś tracą część swojego potencjału, nawet te najlepsze. Co zaprezentował Celtic w poprzedniej rundzie każdy widział, więc nie będę tego opisywał. Ostatnio wygrali wysoko z ogórami ze swojej ligi, ale jakoś za bardzo nie brałbym tego do siebie, bramki strzelał tam nawet ten słaby Berget, który w meczu z Legią nie pokazał nic ciekawego. Moim zdaniem na tak gorącym bałkańskim terenie Celtic tego meczu nie wygra, biorę opcje DNB na wypadek jakiegoś remisu, kurs 2.00 na to zdarzenie jest dla mnie jak najbardziej do przyjęcia.


Lille - Porto✅✅✅
Typ: Porto 0.0 AH
Kurs: 1.95
bet365​

Lille jakoś mnie osobiście póki co w tym sezonie nie przekonuję, rozegrali słabe sparingi, w 3 rundzie eliminacji LM wygrali 3-1 ze słabym w tym sezonie Grasshopersem, w lidze najpierw zremisowali u siebie bezbramkowo z pierwszym beniaminkiem Metz, następnie zwyciężyli z drugim beniaminkiem Caen 1-0 po rzucie karnym i czerwonej kartce dla rywala. Także niby nie przegrali jeszcze spotkania w tym sezonie jednak dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z rywalem z trochę wyższej półki jakim niewątpliwie jest drużyna FC Porto.
W Porto doszło do kilku roszad kadrowych jednak przygotowania do nowego sezonu wyglądały bardzo dobrze. Rozegrali 5 sparingów, odnieśli 5 zwycięstw, bilans bramkowy 13-5. Trzeba zauważyć, że ostatnie sparingi rozgrywali z drużynami z ligi angielskiej, dla których była to już końcówka przygotowań do nowego sezonu, czyli podchodzili już jak najbardziej na poważnie do tych spotkań. Porto te spotkania rozgrywało po za domem, więc dzisiaj to nie powinno stanowić dla nich problemu, choć na pewno będzie to ciężki i wyrównany mecz, bo przecież gra idzie o wielka kasę za grę w LM. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby tutaj padł remis, ale mimo wszystko wole grać w stronę Smoków. Dla mniej odważnych polecam typ X2 .​

Maribor + 0.5 AH + Porto +0.5 AH✅✅✅
Kurs: 2.21
bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 4 rundy el LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Ath. Bilbao Wynik: 1:1 ✅
Typ: X2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Kursy na to zdarzenie lecą i będą lecieć, buki trochę nie doceniają Basków, którzy mają za sobą udany sezon. Szanse na awans oceniam 50/50. Zapowiada się ciekawe widowisko, nawet lepsze od Besiktas - Arsenal. Athletic w przeciwieństwie do Napoli, mieli bardzo intensywny okres przygotowawczy rozgrywając 9 spotkań. Na papierze za pewne lepiej wygląda Napoli z Mertensem, Higuainem i Hamsikiem na czele, jednak to Baskowie dysponują według mnie bardziej zgranym zespołem pomimo odejścia Herrery. Po 15 latach Baskowie mają duże szanse na awans do LM, kiedy jak nie teraz mogą to osiągnąć? Przeszkoda ciężka, ale do przejścia. Remis jak najbardziej do wyciągnięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
omerta 968

omerta

Użytkownik
Kopenhaga – Bayer Leverkusen

Co sądzicie o tym spotkaniu? Ja widzę tutaj zwycięstwo Bayeru. Przypomnę, że Kopenhaga to 2. zespół duńskiej ekstraklasy – nie mistrz, bo najlepszą drużyną zostało AaB, które nie musi rozgrywać eliminacji do Champions League. FCK latem zamiast się wzmocnić, to straciło kilku podstawowych swoich piłkarzy:

- Igor Vetokele (35/15 napastnik – 2 mecze w LM)
- Lars Jacobsen (35/1 obrońca – 6 meczów w LM)
- Olof Melberg (29/4 obrońca – 6 meczów w LM)
- Christian Bolanos (31/1 napastnik – 6 meczów w LM)
- Thomas Kiristensen (35/4 pomocnik – 3 mecze w LM)
- Daniel Braaten (30/2 napastnik – 4 mecze w LM)

Zwracam szczególną uwagę na występy tych piłkarzy w Champions League, bo w dużej mierze pokazuje to, jaką pozycję mieli przede wszystkim obrońcy – Melberg i Jacobson. Mniejszą rolę odgrywał Vetokele (i tak był najlepszym strzelcem), ale on ostatecznie został sprzedany za 3 mln euro do Championship, czyli chyba zaliczył progres. Są nowi piłkarze, ale nazwiska na mnie wrażenia nie robią i moim zdaniem nie są to transfery na Ligę Mistrzów. Zresztą, najlepszych notowań zawodnicy Kopenhagi nie mają, a 10. lokata w lidze mówi wszystko. W 3. rundzie co prawda udało się wyeliminować Dnipro (0-0, 2-0), ale Bayer to zdecydowanie wyższa półka. Aptekarze przed dwumeczem z Kopenhagą mieli już przetarcie, wygrywając pewnie swoje spotkanie w pucharze Niemiec (6-0). Piłkarsko biją Kopenhagę i to nie ulega wątpliwości. Wicemistrz Danii i czwarty zespół 1. Bundesligi – niespodzianki we wtorek nie ma sensu szukać.

Bayer Leverkusen @ 1.73 Bet365
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 12

marques_1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 4 rundy el LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Besiktas - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365

Czarne Orły zaczęły swoje zmagania o powrót do Champions League po czterech latach przerwy już od trzeciej rundy eliminacji. Los przydzielił im niezwykle wymagającego przeciwnika w postaci Feyenoordu Rotterdam, ale w konfrontacji z holenderskim zespołem poradzili sobie znakomicie wygrywając na wyjeździe 2:1 i 3:1 u siebie. W przypadku Besiktasu nie można mówić jednak o rytmie meczowym, ponieważ sezon w Turcji rozpocznie się dopiero pod koniec sierpnia.

Lepszego początku sezonu nie mogli sobie za to wymarzyć zawodnicy londyńskiego zespołu. Już na starcie wzbogacili klubową gablotę o Tarczę Wspólnoty pokonując w znakomitym stylu aktualnego mistrza Anglii Manchester City 3:0. Na inaugurację Premier League zwyciężyli z kolei z Crystal Palace 2:1. Tym razem triumf nie przyszedł im łatwo. Decydującego gola zdobyli bowiem dopiero w doliczonym czasie gry.

Menedżer gości Arsene Wenger zaznaczył, że jego podopieczni muszą przygotować się na niezwykle trudny pojedynek. Podkreślał również, że pierwszy mecz rozegrany na wyjeździe może mieć kluczowe znaczenie dla losów awansu. – Myślę, że będzie to dla nas bardzo trudna konfrontacja. Besiktas w przekonujący sposób pokonał Feyenoord, dlatego mamy szczęście, że rozegramy pierwsze starcie w Turcji – skomentował Francuz.

Trener gospodarzy Slaven Bilić będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Z takiego komfortu nie może skorzystać za to sternik Arsenalu. Z powodu urazu odniesionego w ostatnim meczu nie wystąpi Kieran Gibbs. Nie zobaczymy także zawodników, którzy ze względu na mundial rozpoczęli treningi później niż reszta drużyny – Mesuta Ozila, Lukasa Podolskiego i Pera Mertesackera.

Bezapelacyjnym faworytem do zwycięstwa będą we wtorek gracze Arsenalu Londyn. Muszą jednak spodziewać się
niezwykle wymagającej przeprawy. Tureccy kibice znani z żywiołowości potrafią zagrzać swoich ulubieńców do walki, a rywalom stworzyć prawdziwe piekło.

Dodatkowe info: przeglądałem kwalifikacje LM Arsenal od 2007r. i wszystkie mecze na wyjedzie wygrali... 13/14 Fenerbahce - Arsenal 0-3, 11/12 Udinese- Arsenal 1-2, 09/10 Celtic - Arsenal 0-2, 08/09 Twente - Arsenal 0-2, 07/08 Sparta Praga - Arsenal 0-2
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Wszyscy się rzucają na Bayer i Arsenal i to po tak marnych kursach zapominając, że mają rewanże u siebie, a przecież nawet remis 1:1 2:2 ich postawi w bardzo korzystnej sytuacji.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 4 rundy el LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Ath. Bilbao
Typ: X2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Kursy na to zdarzenie lecą i będą lecieć, buki trochę nie doceniają Basków, którzy mają za sobą udany sezon. Szanse na awans oceniam 50/50. Zapowiada się ciekawe widowisko, nawet lepsze od Besiktas - Arsenal. Athletic w przeciwieństwie do Napoli, mieli bardzo intensywny okres przygotowawczy rozgrywając 9 spotkań. Na papierze za pewne lepiej wygląda Napoli z Mertensem, Higuainem i Hamsikiem na czele, jednak to Baskowie dysponują według mnie bardziej zgranym zespołem pomimo odejścia Herrery. Po 15 latach Baskowie mają duże szanse na awans do LM, kiedy jak nie teraz mogą to osiągnąć? Przeszkoda ciężka, ale do przejścia. Remis jak najbardziej do wyciągnięcia.
Nie doceniają bo mają ku temu podstawy. Bilbao to inna drużyna u siebie ,a inna na wyjeździe. Poniżej stats z poprzedniego sezonu La Liga( mecze wyjazdowe).Napoli jeśli chce awansować to przede wszystkim powinno wygrać u siebie najlepiej nie tracąc bramki. Bilbao często ma pełne gacie jak gra na wyjeździe i grają jak inna drużyna. Stadion Napoli to jednak trudny teren i ja nie widze tutaj value.

Athletic Bilbao
Liga Primera Division (Liga hiszpańska)
Pozycja w lidze 4
Rozegrane mecze 19
Zwycięstwa 7 (36.84%)
Remisy 6 (31.58%)
Porażki 6 (31.58%)
Punkty (na mecz) 27 (1.42)
Strzelone bramki (na mecz) 24 (1.26)
Stracone bramki (na mecz) 21 (1.11)
Ponad 2.5 bramki 8 (42.11%)
Poniżej 2.5 bramki 11 (57.89%)
Czyste konto 6 (31.58%)
Nie strzelili bramki 6 (31.58%)
Jeśli chodzi o Celtic to nie zapominajcie , że Maribor to nie Legia. Celtic raczej wygra oba mecze. Celtic się sparzył na Legii i teraz motywacja i koncentracja będzie na najwyższym poziomie.Nie dajcie się oślepić wynikowi 6-1!!!
Napoli WIN
Celtic WIN
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Wszyscy się rzucają na Bayer i Arsenal i to po tak marnych kursach zapominając, że mają rewanże u siebie, a przecież nawet remis 1:1 2:2 ich postawi w bardzo korzystnej sytuacji.
Za Leverkusen akurat przemawiaja dosc silne argumenty opisane przez Omerte, trzeba tez przypomniec ze na stadionie w Kopenhadze duzo markowych druzyn remisowo badz przegrywalo bodajze Barcelona jezeli mnie pamiec nie zawodzi zremisowala tam 0-0 ale po wymianie skladu czas aby te dobre statystki u siebie ulegly zmianie. Jak najbardziej popieram typ na Leverkusen.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Za Leverkusen akurat przemawiaja dosc silne argumenty opisane przez Omerte, trzeba tez przypomniec ze na stadionie w Kopenhadze duzo markowych druzyn remisowo badz przegrywalo bodajze Barcelona jezeli mnie pamiec nie zawodzi zremisowala tam 0-0 ale po wymianie skladu czas aby te dobre statystki u siebie ulegly zmianie. Jak najbardziej popieram typ na Leverkusen.
Tylko nikt nie piszę o najważniejszym. Liga Niemiecka jeszcze nie zaczęła a sparingi to jest zupełnie inna gra. Tak więc uważałbym bo dla mnie to śmierdzi z daleka i wydaje mi się, że Kopenhaga która nie jest ogórkiem(pod względem doświadczenia) w tych rozgrywkach nie jest tutaj bez szans.
Co do typów do typ na strzelenie gola przez Malmo jest wg. mnie bardzo fajny. Grają rewelacyjnie kontrą do tego mają szybkich zawodników. Oglądałem część meczu ze Spartą i widać u nich naprawdę solidność z przodu. A Salzbutg jak wiemy w obronie szału nie robi a pewnie będą cisnąc to i okazje z kontry na pewno będą tylko kurs imo jak brać to u wujka pinnacle jest 1,934.
Co do Kopenhagi to mnie się wydaje, że oni tego meczu nie przegrają. Są w sezonie, dosyć łatwo pokonali w zeszłej rundzie u siebie gładko Dnipro a Bayern nie będąc jeszcze w sezonie wg. mnie głównie nastawi się na rewanż i nie będzie tutaj forsować tempa. Ofc jest szansa, że wpadnie coś np ze stałego fragmentu gdy a Duńczycy nie strzelą jednak kurs jaki oferują buki w okolicach 2,10-2,20 jest wg. mnie do gry.
Co do reszty meczów to wg. mnie ciężko przewidywać. Zespoły są przed sezonem i nie ma tak naprawdę czego się chwycić. Może się tam zdarzyć wszystko ale szukanie niespodzianki w meczu Arsenalu wg. mnie ma sens bo na tym terenie gra się każdemu źle.
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Standard Liege - Zenit St. Petersburg
3,70 3,25 2,05 (bwin)​

Czyli drużyny, których zawodnicy wyceniani są przez transfermarkt na łączną sumę kolejno 42,6 mln. euro oraz 229,85 mln. euro. Pierwsza myśl to zapewne: &quot;Rosjanie zamiotą nimi boisko&quot;. Ale czy na murawie będzie aż tak widoczna różnica klas? Przyjżyjmy się obu drużynom.
Mistrzowie Belgii przed podczas okna transferowego sprzedali m.in. swoich dwóch nalepszych strzelców zeszłego sezonu: Michy Batshuayi (19 bramek w lidze - król strzelców ligi belgijskiej) oraz Imoha Ezekiel&#39;a (9 bramek). Łącznie na transferach zarobili około 21 mln. euro. Nie poszaleli jednak na oknie transferowym i dokonali transferów na około... 4mln. euro.
Zenit podczas letniego okna dokonał dwóch transferów na sumę około 23 mln. euro. Sprowadził solidnego i doświadczonego obrońcę Ezequiela Garay&#39;a z Benfiki oraz Javi&#39;ego Garcia z Man. City. Pożegnali się za to m.in. z Romanem Shirokov&#39;em oraz Vladimirem Bystrov&#39;em.
Standard Liege w obecnym sezonie nie zachwyca. W czterech meczach zdobyli zaledwie sześć punktów. Bilans bramkowy 8:8 również nie powala. Mimo to potrafili wyeliminować Panathinaikos w III rundzie eliminacji (0:0 u siebie, 1:2 na wyjeździe). Pokazuje to, że potrafią zaskoczyć.
Zenit patrząc na dorobek punktowy(12 pkt. w 4 meczach) oraz bramkowy (15:2) w lidze, można z góry powiedzieć, że idzie jak burza. Jednak przyjżyjmy się z kim do tej pory grał vice-mistrz Rosji:
-Arsenal Tula (0:4) - beniaminek, 2 miejsce w zeszłym sezonie II ligi rosyjskiej.
- Torpedo Moskwa (8:1) - beniaminek, 3 miejsce w zeszłym sezonie II ligi rosyjskiej.
-Ural (1:2) - 11 miesjce w I lidze 2013/2014
-Ufa (1:0 - zaledwie!) - beniaminek, 4 miejsce w zeszłym sezonie II ligi rosyjskiej.
Dwa ostatnie mecze ledwie wygrane pomimo występu (nie koniecznie 90 min.) w tych meczach takich zawodników jak Hulk, Danny, Witsel czy Kerzhakov pokazują, że wcale nie jest tak kolorowo jak to się prezentuje w tabeli. Do tego należy pamiętać o wpadce jaką zaliczyli w meczu wyjazdowym z Limassolem(1:0).
O ile sytuacja w dwumeczu powinna być jasna to jednak przy meczu w Belgii jest mały znak zapytania. Nie stracenie bramki u siebie będzie bardzo cenne przed rewanżem dla Standardu. Typuje zwycięstwo gości. Jednak skromne.

Standard Liege - Zenit St. Petersburg 2 @ 2,05 (bwin)✅✅✅
Standard Liege - Zenit St. Petersbug (handi 1:0) X @ 3,60 (bwin)✅✅✅
Awans: Zenit @ 1,36 (bwin)
-----------------------------------------------------------------------
Futbol jest piękny i nieprzewidywalny. Zakłady to rozrywka dla ludzi rozsądnych. Nie ponosze odpowiedzialności za zły typ i Twoją przegraną. Grasz na własną odpowiedzialność!
 
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik

Besiktas JK - Arsenal Londyn (0:0) ⛔⛔⛔
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,85

Unibet

Besiktas w poprzedniej rundzie rozegrał świetny dwumecz przeciwko Feyenoordowi. Chociaż na papierze oba zespoły prezentowały się podobnie, to na boisku dużo lepsza była ekipa ze Stambułu. Duża w tym zasługa sprowadzonego ze Stamford Bridge za 6 mln euro Demby Ba. Senegalczyk mimo iż w Chelsea był 3 napastnikiem to i tak zdobywał dla tej drużyny wiele cennych bramek. Wygląda na to że zawodnik świetnie się wprowadził do tej drużyny, strzelając Feyenoordowi 3 gole. Za takiego napastnika 6 mln to naprawdę atrakcyjna oferta + daje on możliwość nawiązania jeszcze skuteczniejszej walki z pozostałymi ekipami ze Stambułu. To tyle jeżeli chodzi o ich pozytywne aspekty. Do negatywnych zaliczyłbym dwa. Pierwszy z nich to słaba formacja defensywna. W dodatku w środku pomocy nie zagra kluczowy defensywny pomocnik - Atiba Hutchinson co również powinno wpłynąć na sprawność defensywy. Kolejnym minusem jest fakt że sezon w Turcji jeszcze się nie rozpoczął a w Anglii jesteśmy już po pierwszej kolejce. Skoro już jesteśmy nad Tamizą pozostańmy tam przez chwile i przyjrzyjmy się bliżej Arsenalowi. Jeżeli śledzisz to forum a w tym przypadku wątek dot. ligi angielskiej to wiesz w jakim stylu Arsenal wygrał Tarczę Wspólnoty, wiesz jak szerokim składem dysponuje Arsene Wenger. Wiesz jak przed sezonem skład się wzmocnił. Wiesz że w pierwszej kolejce grali z Cristal Palace, z którymi wymęczyli zwycięstwo 2:1, pierwsi stracili bramkę, wyrównał Kościelny a wynik ustalił Ramsey w doliczonym czasie gry. Francuz po tym meczu narzekał na uraz. Jeżeli jest on groźny to pewnie w składzie zobaczymy Mertesackera. Pierwsza kolejka obfitowała w niespodzianki i męczarnie faworytów (patrz Liverpool). Wiadomo, liga jest długa, niektóre zespoły rozkręcają się wolniej, ale liczą się 3 pkt.

Podumowując
W losowaniu Besiktas trafił najgorzej jak tylko mógł. Arsenal jest faworytem do awansu i nawet do wygrania dzisiejszego meczu. Kursy spadają. Ja bym jednak wstrzymał się przed tak łatwym skreślaniem Besiktasu którzy u siebie z pewnością powalczą. Jedyną szansą na awans jest korzystny wynik u sibie czyli minimum strzelenie bramki. To plus wielkie możliwości ofensywne Arsenalu daje mi over 2,5, który może przy korzystnym początku spotkania pokryje sam Arsenal (?). Warto też spróbować BTS - kurs podobny.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Kopenhaga – Bayer Leverkusen

Co sądzicie o tym spotkaniu? Ja widzę tutaj zwycięstwo Bayeru. Przypomnę, że Kopenhaga to 2. zespół duńskiej ekstraklasy – nie mistrz, bo najlepszą drużyną zostało AaB, które nie musi rozgrywać eliminacji do Champions League. FCK latem zamiast się wzmocnić, to straciło kilku podstawowych swoich piłkarzy:

- Igor Vetokele (35/15 napastnik – 2 mecze w LM)
- Lars Jacobsen (35/1 obrońca – 6 meczów w LM)
- Olof Melberg (29/4 obrońca – 6 meczów w LM)
- Christian Bolanos (31/1 napastnik – 6 meczów w LM)
- Thomas Kiristensen (35/4 pomocnik – 3 mecze w LM)
- Daniel Braaten (30/2 napastnik – 4 mecze w LM)

Zwracam szczególną uwagę na występy tych piłkarzy w Champions League, bo w dużej mierze pokazuje to, jaką pozycję mieli przede wszystkim obrońcy – Melberg i Jacobson. Mniejszą rolę odgrywał Vetokele (i tak był najlepszym strzelcem), ale on ostatecznie został sprzedany za 3 mln euro do Championship, czyli chyba zaliczył progres. Są nowi piłkarze, ale nazwiska na mnie wrażenia nie robią i moim zdaniem nie są to transfery na Ligę Mistrzów. Zresztą, najlepszych notowań zawodnicy Kopenhagi nie mają, a 10. lokata w lidze mówi wszystko. W 3. rundzie co prawda udało się wyeliminować Dnipro (0-0, 2-0), ale Bayer to zdecydowanie wyższa półka. Aptekarze przed dwumeczem z Kopenhagą mieli już przetarcie, wygrywając pewnie swoje spotkanie w pucharze Niemiec (6-0). Piłkarsko biją Kopenhagę i to nie ulega wątpliwości. Wicemistrz Danii i czwarty zespół 1. Bundesligi – niespodzianki we wtorek nie ma sensu szukać.

Bayer Leverkusen @ 1.73 Bet365
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
Jak nie musi, przecież Aalborg gra w kwalifikacjach z Apoelem Nikozja? :zoltakartka:
 
macio106 181,7K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów - Kwalifikacje.
Godzina: 20:45
Spotkanie: Steaua Bucharest (Rou) - Ludogorets (Bul)
Typ: 1 ✅ 1-0
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Krótko i na temat wybrałem to spotkanie ponieważ, Steaua u siebie jest fenomenalnie mocna i praktycznie nie możliwe jest jej pokonanie, a z kolei Bułgarzy na wyjazdach grają słabo czyli przegrywają lub remisują wyjątkiem jest ostanie zwycięstwo w lidze z Płodivem 4-1. Po drugie Rumuni są w super formie w ostatniej kolejce rozbili Pandurii 6-0 wszystkie bramki strzelił Claudiu Keserü! Z drugiej strony są Bułgarzy którzy też są liderami ligi,tylko że oni mieli już wpadki postaci remisu czy przegranej a Steaua nie miała. Podsumowując Rumuni podbudowani tak wysokim zwycięstwem i tym że graja u siebie nie dadzą żadnych szans takiej drużynie jaką jest Ludogorets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
omerta 968

omerta

Użytkownik
W takim razie z kim zagra Apoel ?
Jak nie musi, przecież Aalborg gra w kwalifikacjach z Apoelem Nikozja? :zoltakartka:
Przepraszam, pomyłka.
Spojrzałem na poprzednią edycję Champions League, w której Kopenhaga (będąc mistrzem w 2013 roku) nie musiała grać kwalifikacji i zasugerowałem się tym.
Kopenhaga miała swoje pięć minut, ale w sezonie 2010/2011, a więc dobrych kilka lat temu. Wówczas potrafiła wygrać z Rubinem Kazań i Panathinaikosem Ateny, a także w między czasie zremisować z Barceloną (w 1/8 finału przegrała już na własnym terenie z Chelsea Londyn). Jednak to historia, przeszłość, która dzisiaj według mnie nie będzie miała żadnego znaczenia.
Jasne, w ubiegłym sezonie ówcześni mistrzowie Danii potrafili zremisować z Juventusem i wygrać z Galatasaray Stambuł, tylko co z tego, skoro to już inny zespół?
Kopenhaga - Juventus (17.09.2013, wynik 1-1)
Johan Wiland - Lars Jacobsen, Pierre Bengtsson, Olof Mellberg, Claudemir, Thomas Delaney, Fanendo Adi, Ragnar Sigurdsson, Nicolai Jørgensen, Daniel Braaten, Christián Bolaños
Z podstawowego składu sprzed roku zostało raptem pięciu zawodników.
 
M 3

mlody_typ-116231

Użytkownik
Na dzis polecam tego typu zaklad Home Teams (Tuesday 5 Matches)/Away Teams (Tuesday 5 Matches) (U 13.5) dla Mecz. kurs 1,87 ( Pinnaclesports ) . Tak patrze i patrze na dzisiejsze mecze i ciezko sobie wyobrazic powyzej 13 bramek dzis. W Kopenhadze zazwyczaj bywa underowo, w Bukareszcie dzis tez bym sie nie spodziewal wielu bramek, Arsenal dzis raczej na spokojnie, w Salzburgu dzis jak dla mnie tylko jedna strona bedzie strzelac ale pogromu tez bym sie nie spodziewal, jedynie w Napoli moze pasc duzo bramek ale underowi nie powinno to zagrozic. W dodatku 1,50 na to ze Beskitas strzeli dzis bramke tez uwazam za ciekawy zaklad. Arsenal dzis nie powinien sie spinac raczej majac perspektywe rewanzu u siebie a tureckie druzyny w domu zawsze graja na 300 %.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Napoli pow. 1,5 gola - 1,83

Jak dla mnie strzelenie dwóch bramek przez Napoli jest wielce prawdopodobne. Wydaje się, że Azzurri mogą spartaczyć typ, jeśli zabraknie koncentracji. A tej nie powinno zabraknąć! Napoli gra o Ligę Mistrzów, ale i o pieniądze. Tak samo Athletic. Nie grali w LM od sezonu 97/98. Jednak to Włosi są tutaj faworytami, Hiszpanie będą upatrywać swych szans, jednak na pewno wiążą większe nadzieje w potyczce na Estadio San Mames, dlatego też przewiduję natarcie na bramkę gości.
 
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
FC Copenhagen (Den) -Leverkusen (Ger)
TYp- 2
Kurs- 1,75
Bukmacher- Bet365
Spotkanie ostatniej rundy kwalifikacji do LM. Ide tutaj w stronę zespołu z niemiec. Zespół z Danii rozegrał już pieć meczy w sezonie ligowym. Wygrał zaledwie jeden mecz przy dwóch remisach i dwóch porażkach. Zajmuje bardzo słabe 10 miejsce w tabeli ( na 12 zespołów). Gospodarze tego spotkanie są kompletnie bez formy, a z taki rywalem jak dziś przyjdzie się im mierzyć nie widzę cienia szans na wygraną. Bayer Leverkusen dzisiaj spokojnie powinnien wygrać . Myśle że wynik w granicah 0-2, 1-3 dla niemców bardzo prawdopodobny.
Powodzenia! ;)
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Steaua Bukareszt - Ludogorets
over 2,5

Dziś w Bukareszcie spotykają się dwie overowe drużyny. Często odpuszczam takie spotkania, gdyż kończą się underem, ale nie w takim meczu więc obok kursu 2.35 nie mogłem przejść obojętnie. Dla mnie to spotkanie nie ma wyraźnego faworyta, a znając Bułgarów będą chcieli coś wbić i powinni to zrobić. Steaua nie powinna być dłużna bo przegrywając u siebie stawia się w trudnej sytuacji przed rewanżem na Bałkanach. W lipcu, w spotkaniu towarzyskim na neutralnym boisku Ludo ograł mistrzów Rumunii 4:2.
Bułgarzy w poprzedniej rundzie (podobnie jak w poprzednim sezonie) ograli Partizan choć tylko dzięki bramkom na wyjeździe, które zdobyli w pierwszych 20 minutach! W lidze po średnim początku teraz już grają swoje. W składzie jest rotacja, a zawodnicy mogli odpocząć w ostatnim spotkaniu przeciwko CSKA Sofia. Steaua jest w bardzo podobnym położeniu. W lidze nie ma sobie równych, a w ostatnim spotkaniu podstawowi zawodnicy również mogli odpocząć. Nie zagra co prawda Tanase, ale i bez niego Steaua ma spory potencjał ofensywny. Błysnął ostatnio Keseru, który strzelił Pandurii wszystkie 6 bramek. Jest Chipciu, Popa czy Stanciu, a oni gwarantują nękanie bramki rywali. Nie wiem w jakim składzie wyjdą goście, ale również posiadają potencjał i mają zawodników, którzy powinni zagrozić Arlauskisowi. Mam tu na myśli głównie Marcelinho i Bezjaka, ale jest także Vura, Juninho Quixado czy Younes.
Gracze Ludogorets od czasu awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Bułgarii rokrocznie zdobywają trofeum i rok w rok pokonują drugą drużynę jednym punktem. W Lidze Mistrzów jeszcze nie zagrali, a w tym sezonie mają jedną z lepszych okazji, gdyż mogli trafić na rywala z dużo wyższej półki. Steaua to solidny zespół, w poprzednim sezonie tą &quot;okazję&quot; miała Legia, ale jak się skończyło wszyscy wiemy. Trudno mi wskazać faworyta, ale jeśli chodzi o bramki to over po takim kursie przyjmuję z pocałowaniem ręki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom