>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Runda eliminacji Ligi Europejskiej - 25.08.2011 - rewanż

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

W najbliższy czwartek rozegrane zostaną rewanże czwartej ostatniej rundy eliminacyjnej do Ligi Europejskiej. W pierwszych meczach sporo niespodzianek najważniejsze to przegrane Romy ze Slovanem, Panathinaikosu z Maccabi oraz Schalke i Alkmaaru. Rozczarował również Celtic który zaledwie zremisował z FC Sion 0-0 a wynik mógł być zgoła inny gdyby goście zachowali więcej zimnej krwi pod bramką The Boys.
Oferta kursowa z Unibet:


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ :!:​
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Roma-Slovan
W Bratysławie niespodziewanie to Słowacy wygrali 1-0. Roma z nowym trenerem Luisem Enrique musi awansować dalej, nie widzę innej możliwości. Gra wyłącznie w Serie A i w Pucharze Włoch, dla tak renomowanego klubu jak Włoska Roma to za mało, więc uważam, że zagrają ambitnie i pokonają Slovan.
typy: zwycięstwo Romy, awans Romy w zależności od kursu
Schalke-HJK
W Helsinkach w ubiegły czwartek doszło do megasensacji maleńki zespół z Finlandii pokonał 2-0 niemieckie Schalke, ćwierćfinalistę ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów.
Dla kibiców Schalke z pewnością był to upokarzający cios. Schalke teraz nie ma wyjścia grając na własnym terenie musi rzucić się wszystkimi siłami do ataku i odrobić dwubramkową stratę, oczywiście nie będzie to takie proste HJK ma solidną zaliczkę i każdy gol strzelony przez ich zespół będzie mocno komplikował sytuację Schalke.
typ zwycięstwo Schalke, można również zaryzykować awans Schalke
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Roma-Slovan W Bratysławie niespodziewanie to Słowacy wygrali 1-0. Roma z nowym trenerem Luisem Enrique musi awansować dalej, nie widzę innej możliwości. Gra wyłącznie w Serie A i w Pucharze Włoch, dla tak renomowanego klubu jak Włoska Roma to za mało, więc uważam, że zagrają ambitnie i pokonają Slovan. typy: zwycięstwo Romy, awans Romy w zależności od kursu
nigdy w zyciu nie postawilbym zlotowki na Rome w tym meczu... anemiczna Roma, z rozkpryszonymi gwiazdami ktore moga nie zagrac, druzyna dopiero wchodzi w sezon... kurs nieadekwatny do szans...
edit : co do Schalke to sie zgadzam
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Az Alkmaar - Aalesund 6:0
Typ: 1 / Kurs: 1.35
Pokuszę się o postawienie na holendrów. Eredivisie dopiero ruszyła, ale od samego początku widać, że AZ będzie grało o najwyższe cele w tym sezonie. Jest motywacja, jest chęć walki i są wyniki. W ładnym stylu wygrana w pierwszej kolejce z PSV, potem porażka z bardzo silnym Twente (lider), oraz pogrom 4:0 Nijmegen. Jeżeli chodzi o szlagier pomiędzy PSV to ekipa AZ od początku dyktowała przebieg spotkania. PSV praktycznie nie stwarzało sobie sytuacji podbramkowych, w przeciwieństwie do gospodarzy. Dwie z nich zakończyły się pięknymi bramkami Martensa i Viergevera. Bramkę do szatni dla PSV zdobył Dries Mertens. Wydawało się, że gol kontaktowy podziała mobilizująco dla PSV. Nic z tych rzeczy. Boeren przez 20 minut drugiej polowy ani raz nie zagrozili bramce gospodarzy. Na nic zdały się też zmiany w ekipie Eindhoven, która straciła trzecią bramkę, za sprawą Altidora. W meczu z Twente było już nieco gorzej, ale Twente u siebie jest niemal nie do ogrania. Jak gra drużyna Aalesund? Krytycznie to mało powiedziane wystarczy spojrzeć na ich ostatnie wyniki osiągane w lidze:

Pierwszy mecz w Norwegii zakończył się wynikiem 2:1. Gol strzelony na wyjeździe daje przewagę AZ, jednak myślę, że na tym nie mogą poprzestać. Nieprzepisowe zagranie Viergevera w 13. minucie przyniosło gospodarzom rzut karny. Z jedenastu metrów nie spudłował Barrantes. Goście z Holandii zdołali wyrównać w 30. minucie za sprawą Martensa, ale ostatecznie to gospodarze odnieśli zwycięstwo. Gola na wagę zwycięstwa na kwadrans przed końcem zdobył Barrantes. Rywal wymagający nie jest, o zwycięstwo nie powinno być trudno. Wystarczy jedna bramka i awans jest po stronie AZ Alkmaar. Bardziej ograna na europejskich salonach jest drużyna z Holandii i u siebie powinna być bardzo groźna. Trójka Elm-Gudmundsson-Benschop sieje postrach wśród obrońców drużyn przeciwnych. Daję jedynkę i czekam na kolejną porażkę Norwegów. Forma jest nie po ich stronie..
Rasmus Elm jest liderem zespołu AZ i poprowadzi ich do zwycięstwa​



Karpaty Lviv - Paok Thessaloniki 1:1
Typ: 1 DNB / Kurs: 1.43

Wydawałoby się, że to Paok jest faworytem. W moim odniesieniu nie. W Grecji nadal trwa przerwa. Liga nie ruszyła, natomiast na Ukrainie walka o ligowe punkty toczy się już od paru ładnych kolejek. Po 7 spotkaniach drużyna gospodarzy plasuje się na 12 pozycji. Nie jest to najlepszy wynik, ale wydaje mi się, że główny nacisk padnie właśnie na mecz pucharowy, który jest jedyną szansą w tym sezonie na wywalczenie czegokolwiek. W ostatniej kolejce na Ukrainie udało sie wywalczyć remis z dużo wyżej notowanym zespołem Tavrija 1:1. Pierwszy mecz powinien się ułożyć nieco inaczej. Przewagę od początku spotkania miał zespół z Ukrainy. Już w 7 minucie PAOK miał ogromne szczęście. Błąd Dario Kresića wykorzystali rywale, ale strzał Ihora Chudobjaka wybronił stojący na linii bramkowej, niezastąpiony w takich sytuacjach Pablo Contreras. Potem nieliczna kontra ekipy PAOK Saloniki i w 15 minucie gospodarze zdobyli gola. Piłkę w pole karne wstrzelił Pablo Garcia, do piłki wyskoczył Stefanos Athanasiadis i mocno uderzył piłkę głową, ta odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki... Później sędzia bardzo kontrowersyjnie się zachował, bowiem w 39. minucie monotonna gra drużyny Paok, zakończyła się golem wyrównującym Karpat, ale bramka Siergieja Zenjow nie została uznana.. W drugiej połowie kolejna kontra i kolejna bramka dla Paok Saloniki. Po tym golu jakby powietrze nieco uszło z zespołu Karpat. Nie dziwię się bo skoro wszystkie znaki na niebie pokazują, że nie da się wygrać meczu z różnych powodów to się nie da. Siergiej Zenjow - estoński napastnik nieźle sobie poczyna z zespole Karpat, nie wspominając już o dobrze dysponowanym pomocniku Ołeh Jurijowicz Hołodiuk, czy szalejącym ofensywnym obrońcy Borja Gómez (hiszpania). Jest czym straszyć, jest o co grać, powinno być dobrze. A teren na Ukrainie jest ciężki, więc jakoś specjalnie w zwycięstwo Paoku nie wierzę. Poza tym w sparingach Grecy ewidentnie nie błyszczą. W sierpniu ulegli Anorthosis FC oraz Apollon Limassol, nie zdobywając nawet jednej bramki.
Fc Schalke 04 - Hjk Helsinki 6:1
Typ: 1 / Kurs: 1.20​

Niespodzianka jaka miała miejsce w 1 meczu była do przewidzenia. Schalke do Helsinek udało się bez swoich gwiazd: Raula, Fuchsa, Hooglanda, Farfana oraz Jonesa i Moritza. Jak można było wygrać mecz skoro gra się bez 6 podstawowych piłkarzy? Nie da się! Koniec zabawy, tym razem trzeba wygrać i awansować dalej. Schalke stać na strzelenie więcej niż 2 bramek i zdziwię się ogromnie, jeżeli tego nie dokonają i odpadną z fińskim zespołem. Bardzo ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w miniony weekend na Coface Arena, gdzie rywalizowały ze sobą zespoły FSV Mainz i Schalke 04 Gelsenkirchen. Po pierwszych 45 minutach kibice gospodarzy byli w bardzo dobrych humorach, bowiem ich drużyna prowadziła 2:0. Po przerwie Schalke zagrało jednak doskonale, zdobyło cztery gole i rozstrzygnęło pojedynek na swoją korzyść. Skoro w ciągu jednej połowy można zdobyć gole z Mainz to w ciągu całego meczu wystarczy zdobyć 2 aby stan rywalizacji się wyrównał z zespołem HJK. Po meczu najlepszym zawodnikiem wybrano Jeffersona Farfana, jest jeszcze przecież Huntelaar czy Raul. W dwóch ligowych meczach Schalke zdobyło 9 goli, w sumie 5 w meczu z Koeln i 4 w meczu z Mainz. Forma strzelecka jest niesamowita. Hjk gra przyzwoicie, zgodzę się z tym. Ale musieli uznać wyższość drużyny Dynama Zagrzeb w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Obydwa mecze przegrane i pozostaje walka w Lidze Europejskiej. W lidze wygrali 5:0 z RoPS Rovaniemi (ostatnia drużyna w tabeli), ale jakoś nie dopuszczam sobie możliwości wygranej i awansu na Veltins-Arena. Die Königsblauen muszą wygrać i jest na to wielka presja niemieckich mediów i prasy. Kurs niewielki, ale jakże pewny :rolleyes:
Atak marzenie: Raul-Huntelaar jest nie do zatrzymania
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
IV runda el. LE: rabotnicki - lazio 25.08.2011 - rewanż
Spotkanie: rabotnicki - lazio 1:3 ✅
Bukmacher: tobet
Typ: lazio
kurs: 1,75

czas rozpoczęcia: 20-45
analiza:
stoleczne lazio po wysokim zwycięstwie u siebie z macedonczykami jedzie do skopje na rewanż z rabotnickami. Wynik 6-0 mowi sam za siebie. Losy rywalizacji zostały rozstrzygnięte już w pierwszym meczu. Teraz rzymianie jada postawić kropke nad „i”. moim zdaniem lazio nie powinno mieć zadnego kłopotu z odniesieniem zwycięstwa. Zespol, który latem został poważnie wzmocniony powinien pewnie wyjść z grupy a na wiosne powalczyć co najmniej o cwierfinal rozgrywek. Zespol opuscilo dwóch zawodnikow. Reprezentacyjnego bramkarza Muslere (odszedł do galatasaray) zastapil Marchetti z cagliari. Drugim ważnym zawodnikiem był sprzedany do Juventusu Lichtsteiner, którego ma zastapic pozyskany z genoi Abdoulay Konko. Ale to tylko uzupełnienia. Poważnie natomiast została formacja ofensywna. Miroslaw Klose i Djibril Cisse to nowy super duet rzymian, którzy powinni spokojnie strzelić w sumie ok 30 goli w lidze. W pierwszym meczu z Rabotnickami zdobyli razem 3 bramki wiec widać, ze obaj bardzo znani napastnicy już tworza całkiem zgrany duet. Bardziej skuteczny powinien być francuz, bo to wkoncu krol strzelcow w ostatnich dwóch sezonach w greckiej superlidze. Trener Edoardo Reja ma wiec calkiem ciekawy zespol i calkiem możliwe, ze zespol będzie wstanie powalczyć nawet o pierwsza czworke. W rewaznu zapewne wystapi kilku zawodnikow, którzy nie grali w pierwszym meczu jednak i tak nie wierze, aby zespol z Macedonii był wstanie osiagnac korzystny rezultat. Stawiam na drugie zwycięstwo rzymian. Mój typ na mecz 0-1/0-2
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Jak dla mnie dobrym typem na dziś jest mecz Larnaki z Rosenborgiem, kurs 2,25 uwazam za dobry. Przedwczoraj widzielismy co cypryjczycy sa w stanie dokonac na własnym boisku, oczywiscie Larnaca to nie ten poziom co Apoel ale Rosenborg swoja forme sprzed lat kiedy grał regularnie w LM juz dawno stracił.
Larnaca-Rosenborg 1 2,25 expekt ✅✅✅
Z reszty meczy wyłowiłem pare typów z niższym kursem ale i ryzyko starałem sie zminimalizować:
- Alania-Besiktas 1x 1,5✅✅✅ (w pierwszym meczu 3-0 dla besiktasu, mysle ze wypuszcza juz na mecz rewanzowy bardziej rezerwowy sklad a tez druzyna rosyjska przed wlasna publicznoscia bedzie chciala wygrac, jak dla mnie spokojnie 1x, ale dla bardziej odwaznych nawet czysta jedynka po kursie ~3,00)
- Hapoel-Ekranas 1 1,21 ✅✅✅( w pierwszym meczu porażka żydków na wyjezdzie u siebie jestem przekonany ze wygraja i awansuja, co jak co ale piłka litewska nie może sie równać z piłką izraelską)
- Schalke-Hjk 1 1,21 ✅✅✅ ( schalke w pierwszym meczu nie wiem jakim cudem przegralo 2-0, jezeli nie chca zaraz po Mainz przyniesc wstydu niemieckiej piłce to musza rozgromic u siebie Hjk, mysle że wygrana gwarantowana o handicap też byłbym spokojny)
- Brugge-Zestafoni 1 1,4✅✅✅( jak dla mnie mega value na tym meczu, w pierwszym meczu w gruzji wynik 3-3, ale wiadomo jak sie gra w tych rejonach swiata, upał + powaleni do granic możliwości kibice stwarzaja niefajna dla przyjezdnych atmosfere, jednak druzyna belgijska i tak wywalczyla całkiem dobry wynik, mysle ze u siebie nie beda mieli problemów z piłkarsko dużo słabszą drużyną)
- Partizan-Schamrock 1 1,21⛔⛔⛔ (pierwszy mecz 1-1, goście to chyba najslabsza ekipa na tym etapie, mysle ze partizan spokojnie to wygra)
Wszystkie kursy z exspekt
Ad. Szkoda tego Partizanu, jak dla mnie jeden z wiekszych pewniakow ale to tylko utwierdza w przekonaniu ze w bukmacherce nie ma pewniakow, mimo to calkiem niezła skutecznosc. Graty dla Legii za super mecz, może to jakiś mały kroczek do tego żeby zbudować powoli jakiś dobry ranking na przyszłe lata.
 
bulkowski 2

bulkowski

Użytkownik
Witam wszystkich! Forum obserwuję od ponad tygodnia. Do tzw bukmacherki wróciłem po kilkuletniej przerwie. Zaległości w informacjach na temat sportu nadrabiam sumiennie ???? Swoich sił w obstawianiu próbuję głównie w piłce nożnej i tenisie ziemnym. Zapraszam do mojej pierwszej propozycji na dzisiejsze mecze rewanżowe Ligi Europy.
Sochaux - Metalist Kharkiv 0:4 ✅
Typ : X2
Kurs : 1,83
Bukmacher : Bet-at-home

Uzasadnienie : Jak dotąd pierwsza w historii potyczka obu drużyn zakończyła się bezbramkowym remisem, na korzyść piłkarzy z Charkowa. Utrata bramki na własnym terenie mogłaby być gwoździem do trumny dla ukraińskich piłkarzy. Pojedynek był jak najbardziej wyrównany, a według mnie obronną ręką wyszedł z niej aktualnie 3 w tabeli ukraińskiej 1 ligi Metalist. W tym momencie, to czego najbardziej będą rządni, to bramka na wyjeździe,która w razie remisu może ich premiować do gry w fazie zasadniczej Ligi Europy. Przypomnę, że Metalist sprawuje się w lidze bardzo przyzwoicie. 3 miejsce oraz zero porażek, czyni go w moim mniemaniu faworytem tego spotkania. W zeszłym roku spotkania pucharowe na wyjeździe przyniosły im na 5 meczy stratę tylko 2 goli, a czterokrotnie pozostając z czystym kontem! Według mnie nie mają nic do stracenia i bardziej finezyjną piłką, niż francuski średniak od początku meczu zabiorą się do ataku. Zdecydowane tak na wygraną lub remis piłkarzy z Charkowa. Poza tym, czy francuscy kibice potrafią być 12 zawodnikiem meczu dla Sochaux? Nie sądzę. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Jutro a w zasadzie juz dzis rewanze w Lidze Europy a wiec trzeba pokusic sie o jakies typy.
Dynamo vs. Vorskla 1 @1.61 bet365 ⛔
W tym spotkaniu wedlug mnie faworytem jest zespol z Bukaresztu. Co prawda w pierwszym spotkaniu przegral 2:1 ale z przebiegu meczu taki wynik nie byl sprawiedliwy. Warto zaznaczyc ze od 64 min Dynamo gralo w 10 a gola przesadzajacego losy meczu niestety stracili w 89 minucie. Rewanz przed wlasna publicznoscia, bardzo dobra forma w lidze(4-0-0) = awans do fazy grupowej LE - Dynamo.
Rabotnicki vs. Lazio 2 @1.72 bet365 ✅
Po pogromie w pierwszym spotkaniu trener Rzymian nie zabiera do stolicy Macedonii takich czolowych graczy jak Cisse czy Klose (strzelcy lacznie 3 bramke w 1 spotkaniu). Pomimo tego Lazio jest druzyna o duzo wiekszym potencjale i szerokiej kadrze. Mysle ze zmiennicy godnie zaprezentuja sie w rewazu, beda chcieli pokazac sie z jak najlepszej strony i w tym spotkaniu gora takze beda pilkarze z Rzymu.
Tottenham vs. Hearts 1 @1.28 bet365 ⛔ (nie wykorzystany karny przez koguty w 30 min. )
Podobna sytuacja jak w meczu Lazio z tym,ze w tym spotkaniu Tottenham zaprezentuje sie przed wlasna publicznoscia co jest jednym z kolejnych argumentow przemawiajacych za gospodarzami. Faktem jest iz Koguty maja ogromna zaliczke przed rewanzem jednak nie wyobrazam sobie porazki badz remisu gospodarzy w tym spotkaniu i do tego na wlasnym obiekcie.
Alkmaar vs. Aalesund 1 @1.3 bet365 ✅
W Norwegii AZ przegralo 2:1 tracac pierwsza bramke z karnego. Po wygranej w ostatniej kolejce z NEC 4:0 i wczesniejszej 3:1 z PSV (pomiedzy zwyciestwa wdarla sie 1 porazka ale z aktualnym liderem Twente) apetyty na awans rosna. Aalesund w lidze spisuje sie fatalnie. Ostatnie 5 spotkan to bilans 0-1-4, ktory mowi sam za siebie. W tym spotknaiu upatruje spokojne osiagnieciu celu przez AZ.
P.S Spartak :jezora:
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Alania-Besiktas 1x 1,5 (w pierwszym meczu 3-0 dla besiktasu, mysle ze wypuszcza juz na mecz rewanzowy bardziej rezerwowy sklad a tez druzyna rosyjska przed wlasna publicznoscia bedzie chciala wygrac, jak dla mnie spokojnie 1x, ale dla bardziej odwaznych nawet czysta jedynka po kursie ~3,00)
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. Oni ledwo (po 1-0) wygrywają w drugiej lidze rosyjskiej. Besiktas ma taką kadrę, że nie chce mi się wierzyć, aby przegrał ten mecz. Co więcej powinni go wygrać. Nie wiem też czy najlepsi będą oszczędzani, ale byłoby to dość dziwne bo ich liga jeszcze nie ruszyła, a tutaj mają okazję się zgrywać.
Dla mnie typy na to spotkanie to under 2.5 lub 2DNB.
 
memo 0

memo

Użytkownik
Radzę się zastanowić nad graniem takich typów jak powyżej, nie należy zapominać że to jest dwumecz. Tutaj wszystko ma inne znaczenie, czy takie Rabotnicki grając u siebie przegra z Lazio ? Po takim kursie jest to zupełnie strzał w kolano, przecież tutaj Włosi mogą sobie odpuścić i wielka krzywda im się nie stanie. Z mojej strony warto pograć na Spartę w meczu z Rumunami. Co prawda w pierwszym spotkaniu było 2:0 dla gospodarzy, ale przebieg meczu był zdecydowanie w drugą stronę.. Czeski futbol stoi na wysokim poziomie, sama Viktoria Plzen awansowała do ligi mistrzów, myślę że Sparta jest w stanie zaliczkę odrobić.. Typowa gra do jednej bramki, miejmy nadzieję że nie wygra antyfutbol..
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Spotkanie: rabotnicki - lazio
Bukmacher: tobet
Typ: lazio
kurs: 1,75
czas rozpoczęcia: 20-45
analiza:
stoleczne lazio po wysokim zwycięstwie u siebie z macedonczykami jedzie do skopje na rewanż z rabotnickami. Wynik 6-0 mowi sam za siebie. Losy rywalizacji zostały rozstrzygnięte już w pierwszym meczu. Teraz rzymianie jada postawić kropke nad „i”. moim zdaniem lazio nie powinno mieć zadnego kłopotu z odniesieniem zwycięstwa. Zespol, który latem został poważnie wzmocniony powinien pewnie wyjść z grupy a na wiosne powalczyć co najmniej o cwierfinal rozgrywek. Zespol opuscilo dwóch zawodnikow. Reprezentacyjnego bramkarza Muslere (odszedł do galatasaray) zastapil Marchetti z cagliari. Drugim ważnym zawodnikiem był sprzedany do Juventusu Lichtsteiner, którego ma zastapic pozyskany z genoi Abdoulay Konko. Ale to tylko uzupełnienia. Poważnie natomiast została formacja ofensywna. Miroslaw Klose i Djibril Cisse to nowy super duet rzymian, którzy powinni spokojnie strzelić w sumie ok 30 goli w lidze. W pierwszym meczu z Rabotnickami zdobyli razem 3 bramki wiec widać, ze obaj bardzo znani napastnicy już tworza całkiem zgrany duet. Bardziej skuteczny powinien być francuz, bo to wkoncu krol strzelcow w ostatnich dwóch sezonach w greckiej superlidze. Trener Edoardo Reja ma wiec calkiem ciekawy zespol i calkiem możliwe, ze zespol będzie wstanie powalczyć nawet o pierwsza czworke. W rewaznu zapewne wystapi kilku zawodnikow, którzy nie grali w pierwszym meczu jednak i tak nie wierze, aby zespol z Macedonii był wstanie osiagnac korzystny rezultat. Stawiam na drugie zwycięstwo rzymian. Mój typ na mecz 0-1/0-2
Byłbym ostrożny z tym typem. Reja dał odpocząć wielu zawodnikom z podstawowego składu, w tym Klose i Cisse. Do Skopje nie pojedzie także Mauro Zarate, który ponoć sam odmówił udziału.
To dwudziestka piłkarzy, która poleciała na ten mecz:
Bramkarze: Berardi, Bizzarri, Marchetti;
Obrońcy: Biava, Diakitè, Dias, Lulic, Crescenzi, Radu, Scaloni, Zauri;
Pomocnicy: Zampa, Cana, Hernanes, Ledesma, Matuzalem, Mauri, Ceccarelli;
Napastnicy: Kozak, Rocchi.

Nie twierdzę, że Lazio na pewno nie wygra ale nie dawałbym temu typowi zbyt wielkich szans.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Spartak Moskwa - Legia Warszawa 2:3 ⛔
handicap 0-1

Typ: Spartak Moskwa
Kurs: 2,10

bet365
Dzisiaj o godzinie siedemnastej na stadionie w Łuznikach dojdzie do rewanżowego spotkania eliminacji Ligi Europejskiej. Spartak Moskwa podejmie Legię Warszawa. Ja zdecydowanie stawiam na zwycięstwo gospodarzy w tym meczu. Gospodarze mający budżet w wysokości około sto milionów euro są moim zdaniem zdecydowanym faworytem rewanżu. Legia będzie grała znacznie osłabiona. Zabraknie Manu a także grającemu ostatnio rewelacyjnie w duecie wraz Ljuboją, Radovica. Atutem gospodarzy jest też fakt że mecz odbywał się będzie na sztucznej murawie do czego gracze Legii sa nieprzyzwyczajeni. W pierwszym meczu gracze z Moskwy grał bardzo dobrze i to on dwukrotnie gonił wynik przy stanie dwa jeden i jeden zero dla gospodarzy. Bramki w tym meczu strzelili: dla Legii Radovic dwie a dla Moskwian Ari także dwie. Ostatni ligowy mecz legijnych zakończył się porażką z innym pucharowiczem, Śląskiem Wrocław. Gracze Lenczy w pierwszej połowie zagrali koncertowo i po bramkach Madeja oraz Voskampa rozmontowali obronę gospodarzy. W drugiej odsłonie odpowiedzieli oni tylko bramka Ljuboji. Spartak zaś zremisował wyjazdowe spotkanie z Spartakiem Nalczyk. Dzisiaj zapewne podobnie jak ze Śląskiem w pierwszej ołowie spotkania legia będzie tylko tłem. Zanosi się na wysokie zwycięstwo.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Byłbym ostrożny z tym typem. Reja dał odpocząć wielu zawodnikom z podstawowego składu, w tym Klose i Cisse. Do Skopje nie pojedzie także Mauro Zarate, który ponoć sam odmówił udziału. To dwudziestka piłkarzy, która poleciała na ten mecz: Bramkarze: Berardi, Bizzarri, Marchetti; Obrońcy: Biava, Diakitè, Dias, Lulic, Crescenzi, Radu, Scaloni, Zauri; Pomocnicy: Zampa, Cana, Hernanes, Ledesma, Matuzalem, Mauri, Ceccarelli; Napastnicy: Kozak, Rocchi. Nie twierdzę, że Lazio na pewno nie wygra ale nie dawałbym temu typowi zbyt wielkich szans.
Będę się dalej upierał, że Lazio tego spotkania na pewno nie przegra, a nawet wygra. Wszyscy obrońcy, którzy grali w pierwszym meczu pojechali do Macedonii, raczej nie na wycieczkę. Bramek więc tracić Lazio nie powinno. A i strzelać ma je kto. Rocchi w pierwszym spotkaniu zmienił Cisse w 85 minucie, a już 120 sekund później strzelił bramkę. Myślę, że &quot;ukłuje&quot; także dziś, a nie powinno to być takie trudne skoro defensywa rywala w pierwszym meczu dała sobie wbić 6 bramek.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Oto moja &quot;11&quot; na dzisiejsze eliminacje ;)
PSV - Ried @1.25✅✅✅
PSV Eindhoven - szanowana holenderska marka podejmie dziś u siebie Austriacki Ried. Pierwszy mecz zakończył się remisem 0:0 tak więc dziś trzeba mecz wygrać. PSV bez wątpienia dysponuje większym potencjałem piłkarskim aniżeli ich dzisiejsi rywale. Co ciekawe w pierwszym meczu gracze PSV zdobyli dwie bramki jednak obie padały po spalonych. Dziś przy własnej publiczności PSV powinno spokojnie awansować do LE.
Dynamo Kijów - Liteks Łowecz @1.25✅✅✅
Argumentacje zastosuje podobną jak w przypadku pierwszego spotkania. Jeżeli Wisła u siebie potrafiła pokonać Liteks 3:1 to o klasę lepsze Dynamo także powinno sobie poradzić. Analiza krótka ale dla mnie wystarczająca tym bardziej, że za pierwszym razem się udało ;)
AEK Larnaca - Rosenborg typ:1DNB @1.52✅✅✅
To, że zespoły z Cypru to nie ogórki udowodnił nam bardzo boleśnie APOEL. Rosenborg w tym sezonie nie prezentuję zbyt wysokiej formy. W lidze dopiero 8 pozycja, w Europie najpierw grał w el. LM gdzie wyeliminował na początku Islandzki Breidablik (choć na wyjeździe przegrali 2:0), a następnie odpadł z Viktorią Pilzno. Cypryjski klimat powinien być dość mocno odczuwalny dla Skandynawów, którzy raczej przywykli do chłodu. Wilgotność, wysoka temperatura, publiczność i bądź co bądź forma to wszystko dziś będzie stało po stronie Cypryjczyków.
Din. Tbilisi - AEK Ateny typ:1DNB @1.55✅✅✅
Dinamo pomimo porażki w pierwszym meczu nadal może liczyć na awans. Stadion w Tbilisi to nie jest łatwe miejsce dla przyjezdnych. AEK nie jest rywalem łatwym jednak napewno w zasięgu Gruzinów. Poza tym wynik z pierwszego meczu (1:0 dla Greków) promuje przecież AEK zarówno w przypadku remisu jak i porażki jedną bramką przy założeniu, że uda im się coś strzelić, tak więc AEK naciskać za bardzo nie będzie choć z nastawieniem ultra defensywnym też na pewno nie wyjdą. Dinamo już raz pokazało, że potrafi pomimo porażki w pierwszym meczu się podnieść choć wtedy rywal był o klasę słabszy (chodzi o mecz z LLanelli 2:1 na wyjeździe by potem wygrać u siebie 5:0). Dziś oczywiście takiego pogromu bym się nie spodziewał, jednak myślę, że Gruzini tego meczu nie przegrają.

Hap. Tel Aviv - Ekranas @1.20 ✅✅✅
Ekranas wygrał pierwszy mecz 1:0 - z jednej strony było to pewne zaskoczenie, gdyż drużyny Litewskie ostatnio grają naprawdę słabo jednak z drugiej strony można było się spodziewać, że Hapoel awans wywalczy dopiero na swoim stadionie. Drużyny z Izraela tak jak piszę w meczu Maccabi (analizy dziś piszę od dołu ;P) osiągają naprawdę dobre wyniki jednak tylko u siebie. Poza tym Ekranas na swoim boisku potrafił nawet zremisować z BATE, które właśnie awansowało do LM. Handi -1.5 także wydaje się rozsądnym wyborem.

Young Boys - Sporting Braga @2.05⛔⛔⛔ - kto wie co by było gdyby nie ta czerwona kartka :rolleyes:
Liga Europejska bez zeszłorocznego finalisty? Wydaje mi się, że tak się stanie. W pierwszym spotkaniu w Bradze padł remis 0-0 choć Szwajcarzy kończyli mecz w 10. Braga jak już wspomniałem w zeszłym roku doszła do finału LE gdzie przegrała z Porto. Jednakże doszła tak wysoko głównie dzięki dobrym wynikom u siebie, gdyż na wyjeździe przegrywali m.in. z Lechem (swoją drogą kto wie czy Lech nie przeszedłby dalej gdyby nie idiotyczne roszady w składzie Bakero). Stadion Young Boys to bardzo ciężki teren gdzie rok temu polegli wszyscy rywale Szwajcarów w LE. Byli to kolejno Getafe (2:0), Odense (4:2), Stuttgart (4:2) oraz Zenit (2:1). Jeżeli ktoś szuka jakieś bardzo wysokiego kursu na dzisiejsze mecze to możnaby tu spróbować Young Boys -1,5 po 3.80 jednak jest to już dość spore ryzyko.

Panathinaikos - Mac. Tel Aviv @1.72✅✅✅
Panathinaikos po stracie Cisse zdecydowanie pod formą. W pierwszym meczu w Izraelu padł wynik 3:0 dla Maccabi. Typ swój motywuje tym, że po pierwsze Panatha powinna się rzucić na rywala i spróbować nawet odrobić wynik jednak co dla mnie jest dość istotne, drużyny z Izraela z reguły grają świetnie u siebie, zaś na wyjeździe idzie jak po grudzie. Nie będę tu przytaczać wyników wystarczy spojrzeć w statystyki Maccabi czy Hapoelu i widać znaczną dysproporcję.

Partizan Belgrad - Shamrock Rovers @1.25⛔⛔⛔???????? - mega rozczarowanie chyba największe dziś :;/:
Tydzień temu w końcówce spotkania Shamrock wyrwał remis. Dzisiaj w Serbii nie daje im żadnych szans. Liga Irlandzka to wciąż europejski zaścianek, zaś Serbia to kraj solidnych średniaków europejskich. Sharmock w tym roku w Europie nie pokazał jeszcze nic wielkiego. Najpierw w eliminacjach do LM pokonali minimalnie estońską Florę (1:0 i 0:0), następnie odpadli z wyjątkowo słabą w tym roku Kopenhagą (1:0 0:2). Teraz mierzą się z Partizanem, który znacznie bardziej pasuje i zasługuje na LE. Można próbować handi.

Stoke - FC Thun @1.46✅✅✅
Thun ma już niewątpliwie jeden sukces na koncie w tegorocznych rozgrywkach europejskich, a mianowicie wyeliminowanie Palermo. Stoke jak widać wyciągnęło wnioski z tamtego spotkania i już na wyjeździe wygrali 0:1. Wynik napewno bardzo korzystny jednak nie daje pewności awansu tak więc u siebie Anglicy powinni przypieczętować awans.

Rabotnicki Skopje - Lazio @1.65✅✅✅
Szanse na grę mają dostać rezerwowi (w zasadzie cała 11 składać się będzie z graczy rezerwowych), jednak będą to w dużej mierze młodzi i utalentowani zawodnicy. Motywacji napewno im nie zabraknie, gdyż będą mogli się pokazać z dobrej strony i spróbować powalczyć o miejsce w pierwszej jedenastce. Rabotnicki to na tyle słaby zespół (w drugiej rundzie o mało co nie zremisowałby z drużyną z San Marino, a to nawet dla nich byłaby kompromitacja), że nawet rezerwowi Lazio powinni sobie poradzić. Gdyby kurs był w okolicach 1.2 - 1.3 to bym nie ruszał ale taki myślę, że jest warty spróbowania.

PSG - Differdange FC (0-1.5) @1.15✅✅✅
Zawodnicy PSG mimo zaliczki z pierwszego meczu zapewne będą chcieli pokazać się przed własną publicznością z dobrej strony i zamazać kiepskie wrażenie z początku sezonu w Ligue 1. Przeciwnik to istny kopciuszek w tej fazie eliminacji i samo dojście do 4 rundy to olbrzymi sukces (tak naprawdę odpadli w 3 rundzie ale Volos pokutuje za korupcję). Kurs marny ale na co więcej można tu liczyć w takim spotkaniu i to na stadionie PSG?


Fajnie zielono ale Partizan bardzo wiele szkód wyrządził :;/:
Jeżeli komuś dało zarobić te 9 zielonych można wcisnąć &quot;dzięki&quot; ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
AEK Larnaca - Rosenborg Trondheim
typ: 1 ✅✅✅
Kursy w okolicach 2,40

Kursy są całkiem przyjemne jak na takie spotkanie, za drobne można spokojnie grać. Zespoły spotkały się ze sobą tydzień temu w Norwegii, wtedy padł bezbramkowy remis. AEK jeszcze 2 lata temu nie grał nawet w Pierwszej Dywizji cypryjskiej. Awansował i po roku zajął 4 miejsce, co umożliwiało mu wędrówkę w Lidze Europejskiej. Na początku wydawałoby się, że to będzie zwykła przygoda, jednak wyeliminował już klub z Malty, Czech teraz chyba przyjdzie pora na Norwegów, którzy nie prezentują już tej formy co parę lat temu. Można nawet powiedzieć, że ogólnie nie błyszczą formą, 8 miejsce w tabeli, w ostatniej kolejce w lidzie niby prowadzili 2-0, po czym zremisowali 2-2. Kursy wysokie, bo nadal buki myślą, że kluby z Cypru, kraju którego liczba mieszkańców wynosi mniej więcej tyle co Krakowa, nie za bardzo potrafią grać w europejskich pucharach, wydaje mi się, że są jednak w ogromnym błędzie. Największym atutem dzisiejszego spotkania jest niewątpliwie pogoda. Norwegowie przyzwyczajeni do rozgrywania meczy w temperaturze nieprzekraczającej 20 stopni, wątpię żeby poradzili sobie dzisiaj w Larnace, gdzie temperatura nawet w środku nocy przekroczy 30 stopni, do tego dochodzi też fakt, że miasto jest położone bardzo blisko Morza Śródziemnego co potęguje uczucie duchoty. Fakt, że się gra przy własnych kibicach na pewno także zmobilizuje gospodarzy, którzy stoją przed ogromną szansą wywalczenia praktycznie czegoś niemożliwego. O ile piłkarzy nie zeżre trema, a będą grali z sercem to spokojnie mają szanse wygrać. Początek spotkania o godzinie 19.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 59

mixon

Użytkownik
Sevilla – Hannover
Typ : 1
Kurs: 1.50
Wynik 1:1 ⛔⛔⛔

W tym meczu widzę jednego faworyta i są to gospodarze dzisiejszego spotkania, czyli hiszpańska Sevilla. W pierwszym spotkaniu w Niemczech drużyna Hannoveru wygrała 2:1, jednak po bardzo wyrównanym meczu, a nawet z lekką przewaga gości. Dziś w rewanżu spotkanie powinno przebiegać pod dyktando graczy z Hiszpanii. Sevilla to doświadczona drużyna w pucharach, która co roku (lub prawie) występuje w rozgrywkach grupowych czy to LM czy jak rok temu LE. Warto przypomnieć, że wygrywali dwukrotnie Puchar UEFA, jeszcze zanim powstała Liga Europy. Doświadczenie w pucharach mają spore, w przeciwieństwie do drużyny z Hannoveru. W drużynie hiszpańskiej znajdziemy kilku boiskowych wyjadaczy m.in. Frédéric Kanouté, Álvaro Negredo czy Jesús Navas, którzy mają spore doświadczenie w walce w europejskich pucharach i powinni to dziś wykorzystać. La Liga nie rozpoczęła rozgrywek, ze względu na strajk piłkarzy, ale to nie powinno mieć przełożenia na grę drużyny w europejskich pucharach.
Edit:
darius010 jednak miałeś rację, Hannover obronił zaliczkę z pierwszego meczu i awansował, Sevilla niestety rozczarowała.

Sion – Celtic
Typ: 1
Kurs: 2.55

Wynik: 3:1 ✅✅✅

Przyznaję, że jest to dość ryzykowny typ, ale myślę, że warto zaryzykować. Jak radzą sobie szkockie drużyny w tegorocznej edycji pucharów chyba każdy widzi. Zwycięstwa takiej znanej marki jak Rangersi jeszcze nie uświadczyliśmy. Ale wróćmy do samego meczu Celticu. W pierwszym spotkaniu w Glasgow padł bezbramkowy remis. Fakt, że gospodarze mieli sporą przewagę, stworzyli trochę groźnych sytuacji ale nic z tego nie wynikło, bo albo strzelali niecelnie, albo świetnie bronił goalkeeper przyjezdnych. Dziś graczy Celticu czeka trudniejsze zadanie, bo grają na terenie rywala. W ubiegły weekend The Boys kompletnie rozczarowali przegrywając na własnym boisku z drużyna St. Johnstone 0:1. Natomiast gracze Sion w swojej lidze grają póki co całkiem nieźle zajmując po 6 kolejkach nowego sezonu 3 miejsce w tabeli. Doświadczenie pucharowe na pewno przemawia w tym meczu za Szkotami, ale ja skłonny jestem postawić tutaj na niespodziankę i odpadnięcie Celticu.

AEK Larnaca – Rosenborg
Typ: 1
Kurs: 2.30

Wynik: 2:1 ✅✅✅

Ten typ został już tutaj podany kilka razy, więc nie ma się co zbytnio rozpisywać. Drużyna z Cypru stała się jedną z rewelacji tegorocznych eliminacji LE, nie przegrywając do tej pory żadnego spotkania. Przed dwumeczem, to Rosenborg był faworytem, ale w pierwszym meczu u siebie nie pokazał nic wielkiego i teraz Norwegów czeka arcytrudny mecz na gorącym (dosłownie i w przenośni) terenie. Larnaca, w poprzedniej rundzie odprawiła już całkiem niezłego rywala – czeską Mladę Bolesław, wygrywając u siebie aż 3:0. Myślę, że atut własnego boiska i klimatu pomoże Cypryjczykom w odniesieniu zwycięstwa i awansie do fazy grupowej.

Jeszcze kilka typów z niskimi kursami, a więc na zdecydowanych faworytów, zawsze można do jakiejś taśmy dołożyć.

Hapoel - Ekranas
Typ:1
Kurs: 1.2

Wynik: 4:0
✅✅✅
Tutaj nie widzę innej opcji niż pewne zwycięstwo gospodarzy. Wynik pierwszego meczu dość zaskakujący, ale w rewanżu w Izraelu Hapoel zagra z pewnością o wiele lepiej, niż w pierwszym meczu. Ekranas też lepiej radzi sobie u siebie gdzie zremisował np. z BATE, a dziś na gorącym terenie, przy zapewne sporym upale, nie daje im większych szans Litwinom.

AZ Alkmaar - Aalesund
Typ:1
Kurs: 1.3
Wynik: 6:0 ✅✅✅


W pierwszym meczu to goście z Holandii sprawiali nieco lepsze wrażenie, ale to gospodarze odnieśli jednobramkowe zwycięstwo. Teraz jednak mecz odbędzie się w Holandii i tutaj Alkmaar powinien pokazać się z jeszcze lepszej strony, a w zasadzie to zdominować rywala, jak to miało miejsce w spotkaniu z czeskim Jabloncem. 1:0 daje awans drużynie AZ, a taki wynik powinni wyciągnąć bez problemu. Aalesund zaskakująco nieźle radzi cobie w tym roku w pucharach, ale myślę, że Holendrzy to już za wysoki poziom, by Norwegom udało się awansować do fazy grupowej.

Schalke - HJK Helsinki
Typ:1
Kurs: 1.2

Wynik: 6:1
✅✅✅
W pierwszym meczu Schalke całkiem zawiodło swoich kibiców przegrywając w Finlandii 0:2, po dwóch golach Teemu Pukkiego. Mimo, iż drużyna niemiecka, oddała więcej strzałów na bramkę rywala to zeszła z boiska pokonana. Na pewno jedną z przyczyn porażki Schalke, było brak kilku podstawowych graczy w tym Raula czy Farfana. Dziś Shcalke nie powinno już kalkulować tylko zagrać w najsilniejszym możliwym zestawieniu. Wydaję się, że Niemcy, nie stracą drugiej drużyny w eliminacjach po odpadnięciu Mainz, bo biorąc po uwagę wysoce prawdopodobne wyeliminowanie Hannoveru, kraj ten nie miałby przedstawiciela w fazie grupowej LE, a tego opinia publiczna u naszych zachodnich sąsiadów by nie darowała.
Ogólnie nieźle wyszło ????
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
SPARTAK MOSKWA - LEGIA WARSZAWA
wynik: 2:3 :browar565:
typ: 1⛔
kurs: 1,4
typ: Legia nie strzeli ⛔
kurs: 1,82

Faworytem meczu jest bez wątpienia drużyna gospodarzy. Rosjanie już w pierwszym meczu uzyskali bardzo dobry rezultat 2:2. W Warszawie przebłyski Legionistów starczyły niestety tylko na remis. Dziś zabraknie motoru napędowego w ostatnich meczach czyli Miroslava Radovića. Oprócz niego nie wystąpi również drugi skrzydłowy Manu oraz stoper Marcin Komorowski. Uważam, że Kucharczyk nie uzupełni luki po Radoviću. Komorowskiego zastąpi najprawdopodobniej Choto. Do składu wraca również Vrdoljak. Mimo momentów Legii w pierwszym meczu, uważam, że dzisiejsze spotkanie wygra Spartak Moskwa, Rosjanie nie mogą sobie pozwolić na odpadnięcie już w tej fazie rozgrywek. Na uwagę również zasługuje fakt, że podobno grupa kibiców (około 150 os.) z Warszawy nie została wpuszczona do Rosji i dzisiejszy mecz Legioniści zagrają praktycznie bez wsparcia swoich kibiców.
-----------------------------------------------------------
SCHALKE 04 - HJK HELSINKI
wynik: 6:1
typ: awanas Schalke ✅
kurs: 1,72
W pierwszym meczu doszło do sporej sensacji gdyż Schalke przegrało z Helsinkami aż 2:0. Ćwierćfinalista LM z zeszłego sezonu odpada już teraz? Wg. mnie nie. Schalke 04 wygra dzisiejsze spotkanie gdyż pokazało w wielu meczach, że są w stanie odwrócić losy rywalizacji w każdym swoim meczu oczywiście na swoją korzyść. Uważam, że Schalke nie zabraknie w tym sezonie w pucharach i będą w stanie strzelić chociaż 2 bramki i pewnie wygrają dzisiejszy mecz. Wiele zależeć będzie od formy takich zawodników jak Raul (w 1 meczu nie wystąpił), Huntelaar i Farfan. Jest to niezwykle ważny mecz dla Schalke i dziś wg. mnie Hiszpana nie zabraknie. Niemcy przystępują dziś do meczu zmotywowani ostatnim zwycięstwem nad drużyną Mainz - przegrywając 2:0 wyprowadzili wynik na 2:4 i ostatecznie wygrali. Ćwierćfinalista LM dziś nie odpadnie i pokona Helsinki!
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
ja krótko dwa najpewniejsze mecze kursy oki
Rangers 1,55 i Az 1,37

obydwu druzynom starczy skromne zwyciestwo 1:0 do awansu jak dlamnie gospodarze tych meczy o wiele mocniejsi od Mariboru czy Aalesund mimo ze przegrali pierwsze mecze po 1:2
ako: 2,12
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Sevilla vs Hannover
W zasadzie mógłbym tu wkeić to co pisałem przed pierwszym meczem. Hannover w rytmie meczowym, wciąż bez porażki w BL, dla Sevilli poprzednie spotkanie bylo pierwszym oficjalnym w sezonie. Hiszpanie żeby awansować muszą wygrać dwoma bramkami albo wygrać do zera co przy obecnej formie ich obrońców wydaje sie bardzo mało prawdopodobne(w ataku mają kim akurat straszyć), Niemcy natomiast wiedzą , ze jedna strzelona przez nich bramka postawi gospodarzy w trudnej sytuacji. Moim zdaniem goście nastawią się na grę z kontry ,co przy huraganowych atakach gospodarzy zostawi sporo miejsca z przodu choćby szybkiemu Schlaudraffowi który w pierwszym meczu popisał się dwoma bramkami. Pytanie tylko jak Niemcy wytrzymaja kondycyjnie , wiadomo to nie to co polscy piłkarze ale w porze meczu będzie ok 30 °C co dla gospodarzy nie bedzie niczym nowym ale gościom może trochę przeszkadzać.

over 2,5 @ 1,69 Expekt ⛔

AEK Larnaca - Rosenborg
powtórze typ za paroma osobami(masuffka:razz ????
Rosenborg bez formy , ostatnie zwycięsywo na wyjeździe 16 czerwca czyli ponad 2 miesiące temu od tamtej pory 4 porażki i 3 remisy. Gospodarze u siebie całkiem nieźle w poprzedniej rundzie zmietli Mladę Boleslaw, myślę, że dzis biorąc pod uwagę formę, atut po stronie gospodarzy jakim sa kibice będziemy świadkami awansu gospodarzy.
AEK Larnaca FC over 1,5 @ 2.20 ✅
over 2,5 @ 1,97 ✅
AEK Larnaca win @ 2,30 ✅wszystko Tobet

darius pewnie, że tak ale jakoś wpływ to moze mieć;) pytanie czy będą atakować czy się bronić wiadomo , że bieganie za piłką bardziej męczy:razz: (patrz przeciwnicy Barcelony)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Sevilla – Hannover
Typ : 1
Kurs: 1.50
W tym meczu widzę jednego faworyta i są to gospodarze dzisiejszego spotkania, czyli hiszpańska Sevilla. W pierwszym spotkaniu w Niemczech drużyna Hannoveru wygrała 2:1, jednak po bardzo wyrównanym meczu, a nawet z lekką przewaga gości. Dziś w rewanżu spotkanie powinno przebiegać pod dyktando graczy z Hiszpanii. Sevilla to doświadczona drużyna w pucharach, która co roku (lub prawie) występuje w rozgrywkach grupowych czy to LM czy jak rok temu LE. Warto przypomnieć, że wygrywali dwukrotnie Puchar UEFA, jeszcze zanim powstała Liga Europy. Doświadczenie w pucharach mają spore, w przeciwieństwie do drużyny z Hannoveru. W drużynie hiszpańskiej znajdziemy kilku boiskowych wyjadaczy m.in. Frédéric Kanouté, Álvaro Negredo czy Jesús Navas, którzy mają spore doświadczenie w walce w europejskich pucharach i powinni to dziś wykorzystać. La Liga nie rozpoczęła rozgrywek, ze względu na strajk piłkarzy, ale to nie powinno mieć przełożenia na grę drużyny w europejskich pucharach.


Stanowczo odradzam... nie po takim kursie, 1,5 to jest śmiech na sali. H96 to po trzech kolejkach współ lider BL, drużyna z Niemiec nie dość, że jest w formie to jeszcze w normalnym rytmie meczowym (w Niemczech wystartowała liga i była już pierwsza runda pucharu). Sevilla to na pewno bardziej rozpoznawalny klub, ale obie ekipy prezentują zbliżony poziom. A i taka ciekawostka, myślę że wielu nie wie jak gra H96, otóż grają brzydko, pod wynik wiec Hiszpanie nawet jak zagrają lepiej będą mieli problemy. Pierwszy mecz też oglądałem, był o tej samej porze co Śląsk na ZDF i to Hannover był lepszy, ale nie przykładał bym do tego większej uwagi bo grali w Niemczech, ale jednak byli lepsi. Jeszcze wspomnę o ostatnim spotkaniu w BL, zremisowali na własne życzenie, bo kiedy było 1-0 trener kazał odpuścić pressing żeby przećwiczyć kilka wariantów defensywnych. Jaki będzie wynik, nie wiem, ale szansę na awans minimalne większe dawał bym Hannoverowi bo mimo wszytko, mają wynik z pierwszego meczu i każda bramka to krok w stronę LE, a stać ich jest na strzelanie w Hiszpanii.

Pytanie tylko jak Niemcy wytrzymaja kondycyjnie , wiadomo to nie to co polscy piłkarze ale w porze meczu będzie ok 30 °C co dla gospodarzy nie bedzie niczym nowym ale gościom może trochę przeszkadzać.
Przecież to Niemczy, oni bazują na bieganiu i wytrzymałości fizycznej. To jest specyfika niemieckiej piłki tak jak klepanie Barcelony ;) .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom