>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Runda eliminacji Ligi Europejskiej - 25.08.2011 - rewanż

Status
Zamknięty.
maui 83

maui

Użytkownik
Wiele ciekawych spotkań dziś przed nami. Z tego IV rundowego koszyka wybrałem AEKL 1X✅, FC Schalke✅, Club Brugge ✅oraz Spartak Moskwa. ⛔

I teraz uzasadnienie: w Larnace dziś w porze meczu około 31 stopni i wilgotność powyżej 50% (po zachodzie nawet do 70%). Skandynawowie wytrzymają to? Wydaje mi się, że do pewnego czasu. Na 1X kurs w okolicach 1.35, uważam, że warty grania.
Schalke ostatnio w lidze strzela aż miło... na wyjeździe przegrali 2-0, ale bez kilku podstawowych graczy i dziś wydaje mi się, iż wygrają z nawiązką. Club Brugge po remisie 3-3 zapewne przypieczętuję zwycięstwo w dwumeczu na własnym obiekcie. W Gruzji prowadzili już 2-0 by po rozprężeniu dowieźć 3-3. U siebie nie będą tacy łaskawi! No i na koniec Spartak. Jak już można było przeczytać braki w Legii, brak kibiców Legii! Sztuczna murawa... wszystko OK, ale Spartak jest zdecydowanie lepszą drużyną i bez problemu pokona Legię. Można nawet pomyśleć o jakimś handi -1.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Dziś można znaleźć kilka ciekawych spotkań. Ja wybrałem 3 mecze
Dinamo Bucuresti - Vorskla Poltava @1.6 ⛔
Rumuni jak do tej pory (po 4-ech kolejkach) nie stracili jeszcze gola w lidze. W pierwszym meczu na Ukrainie Poltava wygrała 2-1 . Moim zdaniem polegną w Bukareszcie i pożegnają się z grą w pucharach.
Rapid Bucuresti - Śląsk Wrocław @1.55 ⛔
Tutaj nie ma się nawet co rozpisywać. Rapid już w pierwszym meczu zapewnił sobie awans. Mimo wszystko stawiam na ich zwycięstwo w meczu nr2. Niestety za wysokie progi dla Śląska
Edit właśnie zaktualizował się kurs z 1.45 na 1.55 - mecz rozegrany będzie w Timisoarze
Spartak Moskwa - Legia Warszawa @1.4 ⛔;)
W zasadzie mógłbym skopiować to co napisałem powyżej. Legii starczyło sił na 25minut meczu przy Łazienkowskiej. Na Łużnikach nie zagrają Komorowski, Manu i Radović. Strata tych dwóch ostatnich na pewno będzie odczuwalna. Dodatkowo mecz odbędzie się na sztucznej murawie. Naprawde przykre to jest ale nasze drużyny nie mają żadnych atutów przemawiających na ich korzyść.
AKO 3.47
Nigdy wcześniej tak się nie cieszyłem po przegranym kuponie. Przyznaje się nie wierzyłem w nasze polskie zespoły. Ale to już nieważne wygraliśmy z ruskimi napinaczami i to na ich terenie. Piękna sprawa. Dla takich chwil warto żyć ????
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dinamo Bucuresti - Vorskla Poltava @1.6

Rumuni jak do tej pory (po 4-ech kolejkach) nie stracili jeszcze gola w lidze. W pierwszym meczu na Ukrainie padł wynik bezbramkowy. Dla Poltavy mimo iż nie starcili gola to i tak nie jest to dobry rezultat. Moim zdaniem polegną w Bukareszcie i pożegnają się z grą w pucharach.
Na Ukrainie Vorskla wygrała 2:1 ;)
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
DUO 100% racji. Sorry mój błąd. Pomyliłem mecze :-|
Nie zmienia to jednak faktu, że jeszcze bardziej przekonany jest to zwycięstwa Dynama ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Informacje o transmisjach meczy:
Mecz Schalke04 - HjK będzie odkodowany: transmitowany FTA na satelicie Astra - WDRf(19,2E). Kanał WDR.

natomiast mecze Polskich zespołów jedynie w polsacie sport i polsacie futbol.. zakodowane
SpartakbMoscow-LegiacWarszawa
(17:00)
RapidcBuchareste-aŚląsk Wrocławc(20:00)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dinamo czyste konto + PSV czyste konto 2.52
Bet365
4/10

Kijów powinno spokojnie to wygrać, a do tego wg mnie nie stracić bramki. W lidze dobrze bronią, nie tracą bramek, ostatnio dobra forma defensywna. Łowecz to nie tak liga co Kijów moim zdaniem. Wiśle mogli strzelić na wyjeździe, ale tutaj nie zdziałają za wiele.
Co do PSV to w 1 meczu po 0 jak wiadomo. Dziś więc nawet 1:0 im styka, jak stracą gola to tylko więcej strzelania ich czeka. Więc nie ma co tutaj ryzykować, lepiej pobronić i już.

Sevilla - Hannover BTS + Alania - Besiktas BTS 3.16
Bet365
3/10

Hannover pokazał, że strzelać umie, Sevilla też. Sevilla bedzie musiała zaatakować, a to okazja na kontre dla Niemców.
Besiktas jest mocny z przodu. Almeida, Guti, Fernandes. Alania też potrafi bramki strzelać. A u siebie powinni coś pyknąć, zwłaszcza, że Besiktas pewno trochę rozluźniony po tym 3:0.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Piłka nożna, Eliminacje Ligi Europejskiej
Mecz: FK Alania Vladikavkaz - Besiktas 2:0 ⛔
Data: 25.08.2011 19:00
Typ: 2
Kurs: 2.20

Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:00 zostanie rozegrany rewanż w ostatniej rundzie kwalifikacyjnej do fazy grupowej Ligi Europejskiej w parze Alaniya Vladikavkaz - Besiktas Stambuł. Pierwszy mecz wygrał zespół turecki i to aż 3:0, dlatego dzisiejsi gospodarze muszą już od początku rzucić się do ataku, aby odrobić trzy bramkową stratę z pierwszego meczu. I to w tym fakcie upatruję tutaj wygraną dla Besiktasu, który jest znacznie lepszą drużyną niż Alaniya Vladikavkaz, co z resztą potwierdzili w pierwszym starciu. Alaniya Vladikavkaz w poprzedniej rundzie wyeliminowała Aktobe, który nie jest zbyt wymagającym rywalem. W dwóch meczach padł wynik 1:1, lecz w rzutach karnych lepsi okazali się być Rosjanie, wygrywając 5:3. W lidze także nie zachwycają. Besiktas to jak wiemy jedna z lepszych drużyn z Turcji i obok Fenerbache - lokalnego rywala są według mnie najsilniejszym zespołem tureckim, w którym to kraju liga jeszcze nie ruszyła. W meczu kontrolnym przed sezonem Besiktas potrafił wygrać 3:1 z Salzburgiem, co świadczy o ich sile. Ich przygoda z europejskimi pucharami zaczęła się od ostatniej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej i nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem dzisiejszego spotkania, a tym bardziej z awansem do fazy grupowej.
 
everto 20,5K

everto

Użytkownik
Helsingborg - Standard Liege
Faworytem tego spotkania sa goscie ktorzy w 1 meczu wygrali 1:0 ale czy to starczy? Helsingborg w ALLSVENSKAN jest liderem po 22 kolejka 30 do rezegrania .ma przewage 3 pkt nad Elfsborg i az 10 nad 3-cim AIK 15 wygraych 6 remisow 1 porazka takim ligitymuje sie bilansem natomiast goscie dopiero co rozpoczeli sezon 3 kolejka w 4 meczach zgromadzili 7 pkt Obydwie druzyny graja otwarta pilka ich dewiza jest wszystko albo nie respektują remisow .zapewne goscie beda grali asekuracyjnie (0:1w 1 meczu) wystarczy im remis do awansu i tak pewnie zakonczy sie 1 pol meczu 0 :0 w drugiej do glosu dojdzie Helsingborg strzli 2 gole midzy 50-80 min meczu i awansuje taki oto widzE scenariusz na ten mecz
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
FC Sion - Celtic Glasgow
Celtic w meczu na Parkhead nie był w stanie ani razu pokonać bramkarza FC Sion i tylko zremisował, co bardzo rozczarowało kibiców, jak również oddaliło nieco awans od piłkarzy Neila Lennona. Piszę &quot;nieco&quot;, gdyż tak naprawdę wystarczy dziś jedna bramka i nikt nie będzie pamiętał o wpadce sprzed tygodnia. Ale czy uda się tę bramkę zdobyć i jednocześnie powstrzymać ataki Szwajcarów?
Według mnie będzie to pojedynek raczej underowy. FC Sion nie powinien rzucić się od pierwszych minut do ataku, gdyż świadom jest siły Wicemistrza Szkocji. Uważam, iż to właśnie goście będą &quot;cisnąć&quot;, a Sion jedynie się bronił, licząc na kontrataki. Mój typ: 0:0 i dogrywka, bądź 1:0 dla Celticu, który jest drużyną lepszą i tylko musi to dziś udowodnić na Stade Tourbillon.
Moje typy:
under 2.5 7/10 @1.75 (bet365) ⛔
Celtic awansuje 6/10 @1.72 (unibet) ⛔

Glasgow Rangers - NK Maribor
Nie wyobrażam sobie, by The Gers nie dali dziś rady odrobić strat z Mariboru i nie awansować do fazy grupowej. Piłkarzom Ally&#39;ego McCoista do realizacji tego celu wystarczy skromne zwycięstwo 1:0, co na Ibrox przed własną, rewelacyjną publicznością nie powinno być zadaniem ponad ich siły.
W Słowenii było blisko korzystnego rezultatu, gdyż przesądzającą o zwycięstwie NK Maribor (2:1) bramkę Szkoci stracili w ostatnich minutach. Nie wolno zapominać, iż po pierwszych 3 kwadransach to The Light Blues prowadzili po bramce Juana Manuela Ortiza z 31. minuty.
Dziś powinno pójść gładko. Warto wspomnieć, iż zespół z Glasgow wzmocnił się w ostatnich dniach dwoma reprezentantami USA i skład na pewno ma wystarczająco mocny, by z dobrej strony pokazać się w fazie grupowej. Według mnie pewne 2:0 dla gospodarzy. Liczę również na czyste konto Allana McGregora, gdyż nie sądzę, by &quot;stłamszeni&quot; przez kibiców The Gers Słoweńcy byli w stanie mu zagrozić. Liczę także na najlepszego obecnie snajpera w talii McCoista, rewelacyjnego Chorwata Nikicę Jelavicia.
Moje typy:
Rangers awansują 9/10 :!: @1.65 (unibet) ⛔
Rangers 9/10 :!: @1.48 (unibet) ⛔
Rangers (-1.5) 7/10 :!: @2.30 (unibet) ⛔
goście nie strzelą 6/10 @2.00 (unibet) ⛔
Jelavic strzeli 5/10 @1.80 (bet365) ⛔

Tottenham Hotspur - Heart of Midlothian
Spotkanie sprzed tygodnia rozstrzygnęło losy tej rywalizacji i wręcz niemożliwym jest, by zespół z Londynu mógł nie zagrać w fazie grupowej UEFA Europa League. W meczu na Tynecastle Koguty bez najmniejszych problemów rozgromiły Serca aż 5:0 i można być pewnym, iż dziś na White Hart Lane zobaczymy ewidentnie drugi skład ekipy prowadzonej przez Harry&#39;ego Reddknappa. Kiedy sprawa awansu jest praktycznie wyjaśniona, nie ma sensu ryzykować zdrowia któregokolwiek z najbardziej istotnych zawodników Tottenhamu. Poza tym van der Vaart i spółka muszą skupić się na najbliższym meczu ligowym, gdyż trzeba będzie powetować w nim poniedziałkową porażkę z Manchesterem na Old Trafford (0:3).
Gospodarze nawet grając &quot;drugim garniturem&quot; powinni, moim zdaniem, poradzić sobie z zespołem z Edynburga, który też nie powinien mieć chęci do zbyt dużego wysiłku, gdyż w niedzielę czekają go derby z Hibernianem, a sytuacja w lidze też nie jest najlepsza i trzeba wziąć się za odrabianie strat do czołówki Scottish Premier League, a marzenia o Lidze Europejskiej pozostawić do następnego sezonu.
Spodziewam się meczu &quot;na luzie&quot;. Wielu niegrających na co dzień zawodników na pewno zechce się pokazać szkoleniowcom, ale też błędy mogą się im przytrafiać. Według mnie zdecydowany over.
Moje typy:
over 2.5 8/10 :!: @1.50 (bet-at-home &amp; unibet) ⛔
over 3.5 6/10 @2.25 (unibet) ⛔
obie strzelą 6/10 @1.78 (unibet) ⛔
BB: Kompromitacja w wykonaniu moim i szkockich drużyn :;/: Mam nadzieję, iż postawił ktoś cokolwiek na odwrót...
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
Sporting - Nordsjaelland

25.08.2011 22:15

Wynik pierwszego spotkania z dnia 18.08.11
Nordsjaelland [0:0] Sporting
Wynik: 2:1

W dzisiejszym meczu rewanżowym pomiędzy Sportingiem i Nordsjaellandem będziemy mogli obejrzeć ciekawe widowisko i bardzo ofensywny futbol przede wszystkim ze strony Sportingu który rozdrażniony bezbramkowym remisem będzie chciał zmiażdżyć rywala i awansować do fazy pucharowej. W meczu wyjazdowym na stadionie Farum Park Sporting zdecydowanie dyktował warunki gry i przeważał w całym spotkaniu. Stworzył bardzo dużo groźnych sytuacji lecz moim zdaniem zabrakło trochę skuteczności. Klub z Zelandii miał dużo szczęścia że nie stracił ani jednego gola ponieważ mógł przegrać to spotkanie i to wysoko.
Jestem przekonany iż tym razem Portugalczycy postawią kropkę nad ‘i’ w dzisiejszym meczu na swoim boisku i pokażą Duńczykom kto tutaj zasługuje na LE wysokim wynikiem.​
Typy:
Sporting v Nordsjaelland – 1
Sporting v Nordsjaelland (Pierwsza połowa/koniec meczu) – 1/1
Sporting (-1) v Nordsjaelland – 1

Nordsjaelland nie strzeli
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
DO godziny 21:00 wydawało sie, że wszystko idzie po naszej mysli.....
A później...skonczylo sie paroma wałkami ????
Partizan, Sevilla, Roma, Rangers, Celtic ???? hehe Wielkie FIRMY poodpadały ????
Szczególnie chodzi o ROME....szok i kompromitacja ????

Faworyta do wygrania LE typuje ATLETICO MADRYT.....i Tottenham jeśli nie odpuszczą oczywiscie.
 
stoper06 17

stoper06

Użytkownik
ogladal ktos mecz Romy? Slovan w calym dwumeczu to chyba oddal 2 celne strzaly na bramke, Roma w tym meczu bardzo fajnie grala, zabraklo wykonczenia akcji - i to bardzo, co widac po wyniku...
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Jeżeli chodzi o statystykę strzałów w meczu rewanżowym to kształtowała się ona następująco:
Roma 9Strzały na bramkę2 Slovan
Roma 12Strzały niecelne2 Slovan
Statystyki nie grają niestety... jeden bardzo głupi błąd w obronie zadecydował o tym, że Roma odpadła. Jak na razie eksperymenty Enrique wychodzą fatalnie
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Szczególnie chodzi o ROME....szok i kompromitacja
A czego ty się spodziewałeś ???? AS Roma to zespół z aspiracjami dla nich ważnieejsze jest Mistrzostwo Włoch niż LE w której nie dośc że zarobią grosze jak na nich to dotego dla nich to żadne wyzwanie przykładem niech będzie dla was w tam tym sezonie Juventus Turyn. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom