>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga - Sezon [2016/2017]

Status
Zamknięty.
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Przeworsk-Nisko
wygra Nisko 2.59
Myślę że po tym kursie warto . Przeworsk słaby co prawda narazie dwa mecze dwa remisy i to jeden z Polonią gdzie Nisko dostało aż 5-2 od Poloni . Myślę jednak ze dzisiaj Orzeł Przeworsk wróci do swoich szeregów czyli dołu tabeli i sokołem nie będzie miał szans.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Pilica Białobrzegi - Sparta Jazgarzew 1 1.70 Forbet

Pilica na wiosnę idzie jak burza. Ostatnio zaskoczyła nawet mnie ogrywając wysoko w Przysusze Oskara. Jak dotąd są najlepszą ekipą na wiosnę w tej grupie. Jazgarzew w ostatnim czasie bardzo zjechał z formą. Najpierw porażka z rezerwami Znicza, następnie z KS Konstancin. Białobrzegi ciężki teren dlatego 1.

Broń Radom - Mazur Karczew 1 1.65 Forbet

Broń to oprócz Sulejówka ekipa, która będzie bić się o awans w tej grupie. Na wiosnę wystartowali, jednak mówiąc szczerze słabo i jeśli na poważnie myślą o awansie (a myślą) dziś nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Tym bardziej, że Sulejówek jedzie na cięzki teren do Błonianki. Mazur no cóż typowy średniak potrafiący przegrać na wyjezdzie z LKS Promna. Po 1.65 myślę, że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 110

radek9513

Użytkownik
Stal Nowa Dęba - Wólczanka Wólka Pełkińska 2 @1.3 STS
Goście przewyższają tą ligę piłkarsko, są najlepiej zorganizowanym póki co klubem w tych rozgrywkach. Wólczanka gra o awans, a jako że Izolator stracił punkty to trzeba uciec jeszcze dalej Sokołowi Sieniawie i Izolacji. Co do gości jeszcze, grają ładną i skuteczną piłkę. Gospodarze natomiast biją się mocno o utrzymanie. W dwóch meczach rundy wiosennej zdobyli 2 punkty ale jeżeli spojrzeć z kim zdobyte i w jakich okolicznościach to już inaczej to wygląda. W Nowej Dębie może być ciekawie ale Wólka ugra tam 3 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Jak dla mnie fajne value na Kanię Gostyń na e-toto.
Kania Gostyń @7.14 e-toto
Kania każdego zadziwia, że ma tak mało punktów, u siebie są niezwykle mocni. Młody skład, doszli chłopaki z wojewódzkiej plus starszyzna. Ostrzeszów to też drużyna swojego podwórka, na wyjazdach zdecydowanie gorsze wyniki. Jak dla mnie taki kurs warto pobrać sobie na drużynę z Gostynia.
 
K 68

kovalainen

Użytkownik
Michałowianka - Grabie (IV gr. Małopolska Zachód) 2 @2.63 0 : 1 ✅

Michałowianka w środę grała w PP z Garbarnią, wygrali po karnych, w meczu było 5:5!! Myślę że to odbije się na formie w dniu dzisiejszym z Grabiami, które w zimie wzmocniły się solidnymi zawodnikami. Grabie po porażce w pierwszej kolejce z Giebułtowem 0:1 (bramka 87&#39; z karnego) w drugiej wygrali 2:1 z Andrychowem strzelając też bramkę w końcówce (92&#39;). Dzisiaj zacięty mecz i można pokusić się o value w tym kursie
 
vde 119

vde

Użytkownik
09-04-2017 16:00 IV liga świętokrzyska
Partyzant Radoszyce - Moravia Moravica | x2 | 1,53 | forbet 2:0 ⛔
09-04-2017 16:00 IV liga świętokrzyska
Nidzianka Bieliny - Czarni Połaniec | 2 | 1,95 | forbet 0:3 ✅
09-04-2017 17:00 IV liga śląska I
KS Panki - Polonia Poraj | 2 | 1,75 | forbet 1:1 ⛔

KOLEJNY POST TEGO TYPU BĘDZIE USUNIĘTY I DODATKOWO BĘDZIE OSTRZEŻENIE. - robson1416
 
Z 70

ziutek123

Użytkownik


jak zwykle z każdą kolejką 4.ligi - również i z tą przedświąteczną - ETOTO startuje jako pierwsze z kursami

nie wiem czy widać ale wkleiłem przykładowe zdjęcie z ofertą kursową ligi podkarpackiej
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Nisko 2 @1,85 sts 3-1
Sokół ostatnio dobrze sobie radzi i pod względem formy ostatnich 5 spotkań jest najlepszy w lidze (4 zwycięstwa i remis). Głogovia raczej nic specjalnego nie prezentuje. Po prostu grają na swoim poziomie. Jeśli Sokół utrzyma formę z kilku ostatnich spotkań, liczę na ich zwycięstwo.
Błękitni Ropczyce - Stal Nowa Dęba 1 @1,65 sts 1-1
Stal to przedostatnia drużyna w tabeli pod względem meczów wyjazdowych. W 10 spotkaniach zdobyli zaledwie 7 punktów (jedno zwycięstwo wymęczone w Pruchniku 1-2 ze Startem, który w 23 spotkaniach zdobył 2 punkty). Nie grzeszą też skutecznością... na 10 wyjazdów zdobyli 5 bramek (dwie wyżej wspomniane w Pruchniku), stracili ich przy tym 24.
Ropczyce od początku rundy wiosennej prezentują się dobrze. Napsuły sporo krwi liderowi z Wólki Pełkińskiej (Wólka 2 bramki w doliczonym czasie), nieznacznie ulegli Sokołowi w Nisku, więc grać potrafią.
Nie widzę tu innego scenariusza, jak zwycięstwo gospodarzy.

/cóż, Nisko wygrało z vice liderem, żeby kilka dni później przegrać z 4 drużyną od końca
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
LKS Promna - KS Raszyn
typ: LKS Promna ✅ 2-1
kurs: 1.55
buk: sts


Bardzo ważny pojedynek dla gospodarzy w kontekście walki o utrzymanie. W przerwie zimowej zrobili kilka ciekawych transferów. Przybyli białoruski obrońca Dubina (niegdyś Radomiak), Kamil Molga, Kacper Nowocień czy Dominik Wolski. Wiosną punktują całkiem przyzwoicie - 10 punktów. Raszyn już bez większych szans na utrzymanie. Mecz sędziuje arbiter z... Radomia. Więc powinno być dobrze ;)

Oskar Przysucha - MKS Piaseczno
typ: MKS Piaseczno ✅ 1-3
kurs: 3.3
buk: Fortuna


W ostatnim czasie spore problemy kadrowe w obozie gospodarzy. Jeszcze podczas zimowych przygotowań wypadł najlepszy napastnik Paweł Kowalczyk (zerwane więzadła). Teraz podobna sytuacja spotkała środkowego pomocnika Pawła Maciejczaka. Kontuzjowany jest również inny środkowy pomocnik, tunezyjczyk Bouchniba. Dodatkowo dziś za kartki wypada Jakub Sapieja. W kadrze Oskara na ten mecz będzie 10 młodzieżowców. Spodziewam się, że goście zdominują środek pola i coś wepchną do bramki Awdziewicza. Początkowo można było złapać 3.55 w stsie, obecnie już tylko 3.09. W Fortunie trzyma się 3.30. W moim odczuciu to i tak value. Szansę oceniam pół na pół. Piaseczno ma kim straszyć z przodu, jest Kamil Matulka, Daniel Dylewski czy najlepszy strzelec zespołu Paweł Bylak (9 goli).

Rybno - Zatoka Braniewo
typ: Rybno ⛔ 0-1
kurs: 2.30
buk: sts


Nie będę ukrywał - nie jestem specem od tej ligi. Typ dostałem od kolegi z tamtych rejonów. Gospodarze zaciekle walczą o utrzymanie. W tej rundzie 8 punktów w 4 meczach. Całkiem przyzwoity wynik jak na zespół z dolnych rejonów tabeli. Bilans domowy nie najgorszy 4-2-4. Mecz o przysłowiowe 6 punktów. Stawiam na bardziej zdeterminowanych gospodarzy.

Do tego dorzucam typ na Resovię Rzeszów ⛔ z trzeciej ligi. Kurs 2.25 w sts. Avia Świdnik dziś bez 5 graczy z podstawowego składu (w tym 3 za kartki Michał Maciejewski, Mateusz Herda oraz Łukasz Mazurek). Trudno ich będzie zastąpić wobec dosyć wąskiej kadry zespołu ze Świdnika.

Powodzenia i pamiętajcie aby grać z głową!
To tylko poziom amatorski, i tutaj każdy może wygrać z każdym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Tur Bielsk Podlaski vs. Dąb Dąbrowa Białostocka
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna

4:1
Dąb tę rundę zaczął bardzo dobrze. Wygrał 3 mecze z rzędu, a teraz nastały 3 porażki z rzędu (również zaległy meczu siebie ze Spartą Augustów). Już nikt w drużynie oprócz trenera nie wierzy w awans. Dąb zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 40 pkt. na koncie, gdy ich rywale, którzy będą grać u siebie zajmują trzecią lokatę i mają 6 pkt. więcej. Na wiosnę Tur przegrał tylko z Wissą, która jest niekwestionowanym faworytem do wygrania IV ligi podlaskiej. Zimą z drużyny Dębu odeszło dwóch utalentowanych młodzieżowców więc zgodnie z regulaminem muszą uzupełniać skład juniorami, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia. Za kartki nie pojechał do Bielska jeden z podstawowych stoperów Dębu - Krzysztof Biernacki.
Całego smaczku dodaje do meczu to co się działo w rundzie jesiennej. Mianowicie po meczu była bójka po kontrowersyjnych decyzjach sędziego:
http://www.poranny.pl/sport/pilka-nozna/iv-liga/g/bojka-w-iv-lidze-dab-dabrowa-bialostocka-tur-bielsk-podlaski-zdjecia,10615922,20102926/
http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/sokolka/a/bojka-po-meczu-dab-dabrowa-bialostocka-tur-bielsk-podlaski-kolejny-uczestnik-bojki-zatrzymany,10644476/
http://ibielsk.pl/artykul/tur-bielsk-podlaski/227252
A tutaj widać jak na mecz zapraszają Bielszczanie:
https://www.facebook.com/1372218932866660/photos/a.1372471489508071.1073741828.1372218932866660/1418310358257517/?type=3&amp;amp;theater
Mimo sympatii z Dębem liczę na wygraną Tura.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Dąb Dąbrowa Biał. vs Wissa Szczuczyn
Typ: 2
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna
✅ 1:5 (1:1)
Bardzo duży pewniaczek, znowu stawiam przeciwko drużynie której kibicuje. W bukmacherce liczy się logika a nie sympatia.
W poprzedniej kolejce Wissa wygrała z Tykocinem 11:0. W ekipie gości gra dwóch byłych graczy Dębu więc wiedzą z doświadczenia treningowego jak grać przeciwko niektórym graczom z Dąbrowy. Między innymi chodzi mi o Piotra Bondziula, który w sezonie 2013/14 (Dąb, III liga) zdobył 18 goli w 19 występach! Do tego grał m. in. w Płomieniu Ełk i Odrze Opole. Ostatnio z Tykocinem trafił pięć razy do siatki co pokazuje, że jest w gazie. Wissa jest samodzielnym liderem IV ligi i trzy oczka w Dąbrowie są tu bardzo potrzebne.
Sytuacja w Dębie jest zła. Piłkarze i działacze chcieli przełożyć ten mecz, ponieważ ledwo na dziś naskorbali jedenastu piłkarzy. W polu będzie najprawdopodobniej grał jeden z bramkarzy. Na ostatnim treningu (czwartek) było tylko siedmiu piłkarzy z pola. Na to spotkanie zawieszonych jest trzech podstawowych graczy z formacji obronnej a dwóch młodych zawodników będzie grało z kontuzjami. Nic tylko brać taki kurs!
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dąb Dąbrowa Biał. vs Wissa Szczuczyn
Typ: 2
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna


Bardzo duży pewniaczek, znowu stawiam przeciwko drużynie której kibicuje. W bukmacherce liczy się logika a nie sympatia.
W poprzedniej kolejce Wissa wygrała z Tykocinem 11:0. W ekipie gości gra dwóch byłych graczy Dębu więc wiedzą z doświadczenia treningowego jak grać przeciwko niektórym graczom z Dąbrowy. Między innymi chodzi mi o Piotra Bondziula, który w sezonie 2013/14 (Dąb, III liga) zdobył 18 goli w 19 występach! Do tego grał m. in. w Płomieniu Ełk i Odrze Opole. Ostatnio z Tykocinem trafił pięć razy do siatki co pokazuje, że jest w gazie. Wissa jest samodzielnym liderem IV ligi i trzy oczka w Dąbrowie są tu bardzo potrzebne.

Sytuacja w Dębie jest zła. Piłkarze i działacze chcieli przełożyć ten mecz, ponieważ ledwo na dziś naskorbali jedenastu piłkarzy. W polu będzie najprawdopodobniej grał jeden z bramkarzy. Na ostatnim treningu (czwartek) było tylko siedmiu piłkarzy z pola. Na to spotkanie zawieszonych jest trzech podstawowych graczy z formacji obronnej a dwóch młodych zawodników będzie grało z kontuzjami. Nic tylko brać taki kurs!
skąd informacja o zawieszeniu aż 3 zawodników? z tego co udało mi się wyszukać z Warmią kartki złapali R.Żero oraz R.Speichler (wg portalu laczynaspilka.pl to dla nich drugie żółte kartki w tym sezonie). za czerwoną kartkę z Turem (2 kolejki temu) przypuszczam, że pauzuje Biernacki. wyprowadź mnie z błędu jeśli coś pomyliłem.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
skąd informacja o zawieszeniu aż 3 zawodników? z tego co udało mi się wyszukać z Warmią kartki złapali R.Żero oraz R.Speichler (wg portalu laczynaspilka.pl to dla nich drugie żółte kartki w tym sezonie). za czerwoną kartkę z Turem (2 kolejki temu) przypuszczam, że pauzuje Biernacki. wyprowadź mnie z błędu jeśli coś pomyliłem.
Już prostuje. Dowiedziałem się, nie chodzi o zawieszenia dwóch zawodników tylko chodzi o sprawy personalne. Natomiast Biernacki pauzuje za kartki oraz jeden młody gracz ma dziś wesele i nie może być na meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
klook 366

klook

Użytkownik
Dąb Dąbrowa Biał. vs Wissa Szczuczyn
Typ: 2
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna


Bardzo duży pewniaczek, znowu stawiam przeciwko drużynie której kibicuje. W bukmacherce liczy się logika a nie sympatia.
W poprzedniej kolejce Wissa wygrała z Tykocinem 11:0. W ekipie gości gra dwóch byłych graczy Dębu więc wiedzą z doświadczenia treningowego jak grać przeciwko niektórym graczom z Dąbrowy. Między innymi chodzi mi o Piotra Bondziula, który w sezonie 2013/14 (Dąb, III liga) zdobył 18 goli w 19 występach! Do tego grał m. in. w Płomieniu Ełk i Odrze Opole. Ostatnio z Tykocinem trafił pięć razy do siatki co pokazuje, że jest w gazie. Wissa jest samodzielnym liderem IV ligi i trzy oczka w Dąbrowie są tu bardzo potrzebne.

Sytuacja w Dębie jest zła. Piłkarze i działacze chcieli przełożyć ten mecz, ponieważ ledwo na dziś naskorbali jedenastu piłkarzy. W polu będzie najprawdopodobniej grał jeden z bramkarzy. Na ostatnim treningu (czwartek) było tylko siedmiu piłkarzy z pola. Na to spotkanie zawieszonych jest trzech podstawowych graczy z formacji obronnej a dwóch młodych zawodników będzie grało z kontuzjami. Nic tylko brać taki kurs!
WYNIK: 1 - 5 ✅✅✅

REPUTY DLA TEGO PANA !!!
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Centra Ostrów @ 2.20 STS 4 liga wlkp. południe
Bardzo fajny kursi na Centre, która gra najlepszą piłkę na południu wielkopolski. Jest to zakład przeciw Rawii, którzy dość szczęśliwie w środę awansowali do finału okręgowego PP z drużyną z okręgówki, gdzie praktycznie byli zamknięci na swojej połowie. Wąski skład Rawii, brak jakości na ławce. Ostatni mecz u siebie 1:4 z Wichrem, który do tego meczu nie zdobył ani punktu na wyjeździe. Tydzień temu porażka w Skalmierzycach. Do tego kontuzja defensywnego pomocnika, który trzymał cały zespół, a dziś nie ma kto go zastąpić. Centra duże szanse na awans, zaległe mecze, terminarz sprzyja. Jak dla mnie dziś duże value na zespół z Ostrowa Wlkp.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Centra Ostrów @ 2.20 STS 4 liga wlkp. południe ✅ 0:3
Bardzo fajny kursi na Centre, która gra najlepszą piłkę na południu wielkopolski. Jest to zakład przeciw Rawii, którzy dość szczęśliwie w środę awansowali do finału okręgowego PP z drużyną z okręgówki, gdzie praktycznie byli zamknięci na swojej połowie. Wąski skład Rawii, brak jakości na ławce. Ostatni mecz u siebie 1:4 z Wichrem, który do tego meczu nie zdobył ani punktu na wyjeździe. Tydzień temu porażka w Skalmierzycach. Do tego kontuzja defensywnego pomocnika, który trzymał cały zespół, a dziś nie ma kto go zastąpić. Centra duże szanse na awans, zaległe mecze, terminarz sprzyja. Jak dla mnie dziś duże value na zespół z Ostrowa Wlkp.
 
vde 119

vde

Użytkownik
30-04-2017 17:00 - IV liga świętokrzyska
Moravia Morawica - Unia Sędziszów | 2 | 3,03 | Etoto ⛔ 2:2
Moravia wyrównała w 90&#39;+2&#39;... Szkoda, fajny kurs.
Moravia gra bardzo słabo z przodu. W ostatnim meczu z Nidą Pińczów grali blisko godzinę z przewagą zawodnika i nic z tego nie wynikało. Unia Sędziszów potrafi tracić bramki hurtową ilością, jednak więcej strzela i to może być klucz to zwycięstwa w tym spotkaniu.
Wiosenny bilans bramek obu drużyn: MORAVIA 4:21 v UNIA SĘDZISZÓW 12:18
30-04-2017 17:00 - IV liga świętokrzyska
Zdrój Busko Zdrój - Łysica Bodzentyn | 1 | 1,75 | Forbet ⛔ 0:0
Zdrój to solidna ekipa. Gra pewniej niż lider Wisła Sandomierz, która pisząc szczerze jest mocno przereklamowana. Kurs na gospodarzy jest zawyżony. U konkurencyjnych firm prezentuje się w granicach 1,35-1,50 co bardziej odpowiada szansom na zwycięstwo aktualnego lidera tej ligi.
 
emty13 79

emty13

Użytkownik
Czas się ruszyć i napisać coś o lidze ze swojego rejonu ???? Swoją drogą szkoda, że tak późno zorientowałem się, że można obstawiać u buka IV ligę.

Dolnośląska grupa wschodnia.

Polonia-Stal Świdnica - Foto-Higiena Gać
Mecz vc-lidera z liderem. Sytuacja wygląda następująco: remis lub wygrana Gaci daje im pewny awans. Mają 17pkt przewagi + mecz zaległy z Ząbkowicami, 6 meczy do końca sezonu. Naszpikowana &quot;starymi bykami&quot; z III ligi drużyna Gaci szybko chce wrócić na wyższy poziom. Swój poprzedni sezon mogą zaliczyć do udanych jeśli chodzi o grę, ponieważ skończyli sezon na 11 miejscu na 18 drużyn. Niestety spadek dotyczył aż 11 zespołów! Liga była wtedy mocna (Śląsk II, Miedź II, Zagłębie II, Górnik Wałbrzych, Stilon) no i nieszczęsna Gać, mała wioska galów ???? dosłownie wioska. W lidze 20 wygranych i 3 remisy. Nic dziwnego, że tak łatwo przeszli przez ligę, ponieważ związek zrobił z IV ligi taką mocną okręgówkę. Goście nie będą chcieli za nic przegrać tego spotkania, chcą wygrać ligę bez porażki a Świdnica o nic już nie walczy. Gra tam kilku połapanych chłopaków, ale początek rundy wiosennej pokazał, że na awansie już im nie zależy bo przegrali go w rundzie jesiennej. Jest to zespół o wiele słabszy od Gaci. Liczę w tym meczu na dominacje gości. Awans po wygranym meczu z vc-liderem daje podwójnego smaka, choć lekko zastanawiam się nad tym spotkaniem bo Gać gubi punkty w tym sezonie (dwa remisy) co z takim składem nie powinno się zdarzyć.

Świdnica - Gać 17:00
Typ: 2
Kurs: 1.80 STS
Wynik 2:1


Goście przyjechali się chyba pobawić do Świdnicy. Miałem nadzieje, że pokażą klasę i z przytupem zapewnią sobie grę w III lidze ????

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Victoria Świebodzice
Spotkanie 8 i 13 drużyny. Oglądałem mecze obu zespołów w tej rundzie (oba z Goszczem). Orzeł to drużyna, która ma potencjał. Kiedyś była mocną, znaczącą ikoną na mapie dolnego. Sześć sezonów w jeszcze &quot;mocnej III lidze&quot; i coś się skończyło. Zespół stawia na młodych zawodników co pewnie zaowocuje za sezon/dwa. W dodatku rotacja piłkarzy pomiędzy zespołami z Barda, Nowej Rudy, Świebodzic, Jaworzyny Śląskiej, odbił się na mocy drużyny. Z drugiej strony Victoria, która jest głównym kandydatem do spadku. Na trybunach słychać głosy, że piłkarze zostali w klubie po to, aby klub nie spadł bezpośrednio do A-klasy. W meczu więc raczej walczyć nie będą bo nie mają bądź &quot;nie chcą&quot; o co. Poza tym w przeciwieństwie do zespołu z Ząbkowic, gra Victorii nie zachwyca. W dodatku Victoria grała zaległe spotkanie z Jaworzyną Śląska 10 maja, które przegrała u siebie 0-4. Regeneracja sił po 3 dniach u piłkarzy IV ligi? Dla mnie to pewniak na gospodarzy.

Orzeł - Victoria 15:00
Typ: 1
Kurs: 1,50 STS
Wynik 4:0



Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz
Na boisku spotyka się 11 i 7 siła ligi. Drużyna z mojej miejscowości, której mecz rzadko opuszczam. Wiwa bo o niej tutaj mowa gra dziś z Wielką Lipą. Chętnie postawiłbym czystą 2 za 2,62 lecz zdrowy rozsądek na to nie pozwala. Runda wiosenna pokazała, że Wiwa liczy się w walce o pierwszą trójkę w IV lidze. Beniaminek zaskoczył swoją grą, bowiem skład zespołu z okręgówki nie uległ super korektom. Zespół wzmocnił jeden obrońca, pomocnik oraz napastnik. Dodatkowo do składu włączonych zostało 8 juniorów, którzy nie grali meczów nawet na poziomie okręgówki. Siłą okazał się nowy trener, bardzo znany i utytułowany Józef Klepak, który prowadził już kilka zespołów z wyższej półki. Kontrowersyjny i momentami śmieszny &quot;typ&quot;. Ogarną zespół, jeśli zostanie na dłużej to za rok znów Wiwa może liczyć na pierwsza trójkę w lidze. Wiosna dla Wiwy nie jest już tak udana jak jesień. Kontuzje kilku graczy z podstawowego składu znacząco wpływają na grę zespołu, ponieważ trener nie ma kim zastąpić tej siły. Ławka rezerwowych wygląda blado. Podobny skład jedzie dziś do Wielkiej Lipy. Ostatnie zwycięstwo nad Orłem Ząbkowice powinien dać kopa drużynie gości i muszą walczyć na boisku! Sokół pokazuje w tej rundzie, że na swoim boisku walczą. Remis z dominatorem ligi (Sokół - Gać 0:0) oraz 1:1 z drużyną ze Świdnicy daje do myślenia. Zwycięstwo Sokoła w tym meczu oddali ich od strefy spadkowej, która może ich lekko dotykać. Mimo wszystko typuję tutaj 1x. Wiwa na pewno nie odpuści tego meczu bo trener niczym Czerczesow będzie kazał zawodnikom wracać pieszo do domu. Mam nadzieję, że lipy dziś w spotkaniu nie będzie. Dla odważnych remis, dla mnie 1x.

Sokół - Wiwa 16:00
Typ: 1x
Kurs: 1.35 STS
Wynik 1:2


Pierwszy raz nie wierzyłem w swoją drużynę i chyba to był mój ostatni raz ????

Karolina Jaworzyna Śląska - MKP Wołów
Spotkanie obu drużyn, które są mocne szczególnie wiosną. Karolina &quot;odpaliła&quot; po rundzie jesiennej. Wołów z meczu na mecz prowadzi solidną grę. Ciężko wskazać tutaj faworyta. Jaworzyna gra bardzo dobre mecze u siebie (7-1-4), Wołów świetny na wyjeździe (8-2-1). Gdyby nie zaległe spotkanie grane przez Karolinę (Świebodzice - Karolina 0-4), które rozegrano 10 maja to grałbym czystą 1. Sytuacja podpowiada mi jednak, aby zagrać x2. Wołów gra dobrą piłkę (urwali również punkty liderowi remisując na ich boisku 1:1). Wołów ma jedno zaległe spotkanie i jeśli dziś wygra a Świdnica przegra z Gacią to wskakuje na fotel vc-lidera, czyli jest o co grać.

Karolina - MKP 17:00
Typ: x2
Kurs: 1,47 STS
Wynik 2:3


Pozostałe spotkania na które nie mam już czasu pisać analizy:
Pogoń Oleśnica - Orzeł Sadowice, 1 - 1.15 STS
(choć tutaj można spodziewać się niespodzianki. Drużyna z Sadowic, która na początku sezonu była pewnym spadkowiczem gra sobie teraz na &quot;hurra&quot;. Pracuje z chłopakiem, który gra pierwsze skrzypce w Sadowicach i mimo tego, że dostają lanie w lidze to atmosfera w drużynie nadal trzyma się na fajnym poziomie. Chłopaki grają o nic, ale wczoraj mówil, że jak nastroją się przed meczem to biegają jak przecinaki i gra wygląda ciekawie ;)

Wynik 1:2. Koledzy zawsze mają rację! Ostatnia ekipa pokonuje na wyjeździe nie taką słabą drużynę.


Sokół Marcinkowice - Bystrzyca Kąty Wrocławskie - X - 3,75 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom