>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga - Sezon [2016/2017]

Status
Zamknięty.
R 110

radek9513

Użytkownik
Start Pruchnik - Rzemieślnik Pilzno 2 @1,03 ETOTO 1:2
Nie ma co ukrywać, Start Pruchnik to zdecydowany kandydat do spadku z IV Ligi, punktują po 18 kolejkach gorzej niż Sokół Sokolniki w tamtym sezonie. Rzemieślnik solidny ligowiec i sezon mają bardzo udany. Ponadto Start się mocno osłabił przed wiosną, natomiast Rzemiosło żadnych poważnych osłabień nie zanotowało tylko uzupełniono kadrę zdolnymi juniorami. Mecz może nie być w ofercie, gdyż Start jest ostatni w tabeli z dorobkiem 1 pkt w tabeli.
W STSie meczu nie ma w ofercie.
Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk 1 @1,4 STS 2:2
Polonia w Nisku wygrała wysoko, ale co najważniejsze nie było to przypadkowe zwycięstwo. Byłem na tym meczu i z dość dużą lekkością grała Polonia, na szczególną uwagę zasługują strzelcy bramek. Adamski i Piątek byli wyróżniającymi się zawodnikami, szczególnie Adamski który przewyższa tą ligę. Orzeł zaczął ligę od remisu z mocnym Rzemieślnikiem ale w tym meczu o &quot;6 punktów&quot; górą będzie Polonia.
Wisłok Wiśniowa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2 @1,3 STS 2:1
Wólczanka lider, grająca bardzo dojrzałą piłkę, bez szaleństwa transferowego. Wisłok podobnie, dokonał tylko kosmetycznych zmian. Wólczanka wygrała 4:2 choć do 90 minuty utrzymywał się remis 2:2 w Ropczycach. Wisłok przegrał w Wiązownicy 2:0. Wólczanka powinna poradzić sobie w Wiśniowej, chcą awansować do 3 ligi a Izolator tylko czeka na jakąś wpadkę drużyny z Wólki Pełkińskiej.
Sokół Sieniawa - Izolator Boguchwała 2 @2,15 STS 3:0
Sieniawa ma ciekawy zespół, na walkę w czubie tabeli wystarczy, jednak grają z Izolatorem który wygrywać musi, bo każda strata punktów może przekreślić szansę na awans. Do Izolacji doszedł Michał Kachniarz, były zawodnik Stali Stalowa Wola. Limit głupich wpadek dla Izolatora się wyczerpał, więc z tym składem powinni pokonać Sokoła.
Nie rozumiem skąd taki wysoki kurs na Sokół Sieniawa, fakt solidnie grają ale też nic szczególnego.
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce 1X @1,27 STS 2:1
Sokół po ostatniej porażce będzie chciał się zrehabilitować swoim kibicom, okazja dobra bo Błękitni śmiało w zasięgu. Sokół konkretnie się osłabił, Błękitni bardziej uzupełnili kadre. Błękitni na wyjeździe grają z różnym skutkiem, natomiast Sokół przeważnie punktów u siebie nie gubi.
Kursy podam jak będzie już oferta na IV Ligę.
 
S 54

szymi16

Użytkownik
15:00Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg 2 2,30 forbet

W Zambrowie znowu problemy pierwsze 2 mecze z pape najpierw z legionowem 1-5 u siebie pozniej w Rybniku 2-0 ale to podobno najnizszy wymiar kary. Siarka 2 remisy. Patrzac na h2h to Zambow wyjatkowo lezy Siarce w ostatnich 4 meczach niewazne czy u siebie czy na wyjezdzie 4x 3-0 dla siarki. Jedyne co moze niepokoic zmiana trenera w Zambrowie i zatrudnienie na posade trenera Mariusz Kukiełkę. CZy trener dobry czy nie cięzko powiedzieć ale zeby nie zdziałała tu zasada nowej miotły
 
S 54

szymi16

Użytkownik
1. Energia Kozienice - Grom Warszawa
1X2
TYP: Energia Kozienice1.40
2. UMKS Piaseczno - Victoria Sulejówek 2,97 FORBET
1X2
TYP: Victoria Sulejówek1.70
3. Broń Radom - LKS Promna
1X2
TYP: Broń Radom

Grom jak pisalem wczesniej slabizna Kozienice ostatnio wysokie zwyciestwo u siebie powinni to zalatwic.

Sulejowek w gazie ciezki teren ale jesli mysla o awansie nie moga sie potknac.

Rywalizująca z Sulejowkiem o awans Broń chyba juz wykorzystala limit pomylek porazka i remis dzisiaj na walsnym boisku musza to wygrac zeby zachowac przewagę i awansowac
 
Z 70

ziutek123

Użytkownik
Start Pruchnik - Rzemieślnik Pilzno 2
Nie ma co ukrywać, Start Pruchnik to zdecydowany kandydat do spadku z IV Ligi, punktują po 18 kolejkach gorzej niż Sokół Sokolniki w tamtym sezonie. Rzemieślnik solidny ligowiec i sezon mają bardzo udany. Ponadto Start się mocno osłabił przed wiosną, natomiast Rzemiosło żadnych poważnych osłabień nie zanotowało tylko uzupełniono kadrę zdolnymi juniorami. Mecz może nie być w ofercie, gdyż Start jest ostatni w tabeli z dorobkiem 1 pkt w tabeli.
.
Zaglądaj do nas czyli do ETOTO już w środę przed kolejką weekendową - a najpóźniej w czwartek wszystkie IV ligi są w ofercie - ten mecz również , chociaż tu zgodni jesteśmy że kurs na Pilzno nie powali ;)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Czarni Jasło - KS Wiązownica
wygrana KS Wiązownica 2.56✅✅✅
remis lub wygrana KS Wiązownca 1.56 ✅✅✅
Widze że tutaj etoto dość wysoki kurs wystawił na KS Wiązownice . KS Wiązownica w tej rundzie wzmocniła sie bardzo fajnie jak na realia tej ligi . W tej &quot;wiosce&quot; są mocne zapędy piłkarskie i spora przychylność władz dla tego nie mają żadnych problemów z kasą . Pierwszy mecz wygrali z Wiśniową ( byłem osobiście na meczu) trzeba przyznać że pierwsza połowa wykonaniu Wiązownicy słaba ale nowy stoper ładnie &quot;fajkował&quot;w przód przez co nie stracili bramki . W drugiej częsci spotkania Wiązownica stworzyła kilka ładnych i składnych akcji wygrywając 2-0 . Jasło pierwszy mecz przegrało z Tuczempami 2-1 . Trener Tuczemp mocno chwalił przeciwników mówiąc że grają ciekawą i ładną piłkę . Myślę że kadra Wiązwnicy pozwoli wygrać lub conajmniej zremisować w tym spotkaniu .
Walneli ich aż 5-1 . W następnym tygodniu zapowiada sie ciekawa kolejka IV ligi podkarpackiej i czuje troche $$$$
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Czarni Jasło - KS Wiązownica
wygrana KS Wiązownica 2.56
remis lub wygrana KS Wiązownca 1.56

Widze że tutaj etoto dość wysoki kurs wystawił na KS Wiązownice . KS Wiązownica w tej rundzie wzmocniła sie bardzo fajnie jak na realia tej ligi . W tej &quot;wiosce&quot; są mocne zapędy piłkarskie i spora przychylność władz dla tego nie mają żadnych problemów z kasą . Pierwszy mecz wygrali z Wiśniową ( byłem osobiście na meczu) trzeba przyznać że pierwsza połowa wykonaniu Wiązownicy słaba ale nowy stoper ładnie &quot;fajkował&quot;w przód przez co nie stracili bramki . W drugiej częsci spotkania Wiązownica stworzyła kilka ładnych i składnych akcji wygrywając 2-0 . Jasło pierwszy mecz przegrało z Tuczempami 2-1 . Trener Tuczemp mocno chwalił przeciwników mówiąc że grają ciekawą i ładną piłkę . Myślę że kadra Wiązwnicy pozwoli wygrać lub conajmniej zremisować w tym spotkaniu .
Wiązownica się wzmocniła ale też wiadomo jak to jest w niższych ligach, duże znaczenie ma dyspozycja dnia, miejsce rozgrywania meczu itd. Nie neguję typów bo sam bym raczej tak zagrał, jednak trzeba mieć na uwadze że Czarni pokonali u siebie Izolatora Boguchwała, lepszy tym z X, bo czuję 1:1 ????
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Czarni Jasło - KS Wiązownica
wygrana KS Wiązownica 2.56✅✅✅
remis lub wygrana KS Wiązownca 1.56 ✅✅✅

Widze że tutaj etoto dość wysoki kurs wystawił na KS Wiązownice . KS Wiązownica w tej rundzie wzmocniła sie bardzo fajnie jak na realia tej ligi . W tej &quot;wiosce&quot; są mocne zapędy piłkarskie i spora przychylność władz dla tego nie mają żadnych problemów z kasą . Pierwszy mecz wygrali z Wiśniową ( byłem osobiście na meczu) trzeba przyznać że pierwsza połowa wykonaniu Wiązownicy słaba ale nowy stoper ładnie &quot;fajkował&quot;w przód przez co nie stracili bramki . W drugiej częsci spotkania Wiązownica stworzyła kilka ładnych i składnych akcji wygrywając 2-0 . Jasło pierwszy mecz przegrało z Tuczempami 2-1 . Trener Tuczemp mocno chwalił przeciwników mówiąc że grają ciekawą i ładną piłkę . Myślę że kadra Wiązwnicy pozwoli wygrać lub conajmniej zremisować w tym spotkaniu .
Walneli ich aż 5-1 . W następnym tygodniu zapowiada sie ciekawa kolejka IV ligi podkarpackiej i czuje troche $$$$
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Wiązownica, Piast, Wólczanka, Polonia myślę że wszystkie te drużyny powinny zdobyć komplet. Izolacja może mieć ciężko, choć powinni dać radę.
Nie wiem jak się zabrać za Ropczyce z Wiśniową jeśli będzie w ofercie... Czuję remis.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Wiązownica, Piast, Wólczanka, Polonia myślę że wszystkie te drużyny powinny zdobyć komplet. Izolacja może mieć ciężko, choć powinni dać radę.
Nie wiem jak się zabrać za Ropczyce z Wiśniową jeśli będzie w ofercie... Czuję remis.
Ropczyce mocno nieprzewidywalne, mogą dostać w dupę z dołem tabeli jak i wygrać z czołówką (wygrali u siebie m.in. z Izolatorem). Jednak skłaniałbym się ku Wisłokowi. Dlaczego? Grają u siebie i ostatnio bądź co bądź pokonali jako pierwsi Wólczankę w tym sezonie. Co do Izolatora, po wyniku śmiem twierdzić że sprzedali ten mecz chłopaki z Boguchwały, dzięki czemu pojawił nam się kandydat nr 3 do awansu do III Ligi (fajnie trener to poukładał, mimo że w rundzie jesiennej został zwolniony ale w Gorzycach odpalili na dobre i został). Co do ich przeciwników, zaciąg z Karpat Krosno i byłych zawodników Stali Sanok, jako beniaminek osiągneli świetny sukces, kończąc ligę na 3 miejscu w tamtym sezonie. Tutaj mecz z gatunku albo 5:0 dla Izolatora albo 2:0 dla Pisarowiec ???? Co do innych zespołów, Polonia na spokojnie, Piast raczej też, byłem w sobotę w Gorzycach i tam słabiutko Stal sobie poradziła. Zagrali hmm bez jaj trochę, nowi zawodnicy trochę niewidoczny i bramkarz też niezbyt pewny, ponadto Piast podrażniony tym 3:3 z Nową Dębą. Wólczanka za to 2:1 na wyjeździe coś czuję że wypunktuje u siebie Czarnych Jasło a i ten mecz będzie dosyć szczególny dla gospodarzy (rocznica wypadku w którym zginęło 5 piłkarzy). Myślę że gospodarze będą chcieli fajnie uczcić pamięć kolegów. Wiązownica ma bardzo dobrych piłkarzy więc spokojnie powinni wygrać. Ponadto można postawić jeszcze Igloopol w derbach z Rzemieślnikiem oraz na Sokoła Sieniawę w meczu z Głogovią.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
W sumie Izolator robił ostatnimi czasy sporo transferów, więc nie zdziwiłbym się jakby chcieli dorobić ????
Być może przejadę się na meczyk, jak ktoś z trójki Wiązownica, Wólka albo Piast będzie grać w sobotę, wszędzie mam 15-20km.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Wiązownica, Piast, Wólczanka, Polonia myślę że wszystkie te drużyny powinny zdobyć komplet. Izolacja może mieć ciężko, choć powinni dać radę.
Nie wiem jak się zabrać za Ropczyce z Wiśniową jeśli będzie w ofercie... Czuję remis.
Tu się z kolegą zgodze prawie w 100 %%% ale tej Wiązownicy tym razem bym sie bał Nowa Dęba osiemtransferów i to dość ciekawych walcząo utrzymanie także ....
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Tu się z kolegą zgodze prawie w 100 %%% ale tej Wiązownicy tym razem bym sie bał Nowa Dęba osiemtransferów i to dość ciekawych walcząo utrzymanie także ....
Tylko że taki naprawdę sensowny transfer to Piotr Krawczyk ze Strumyka Malawa (z przeszłością w Resovii). Reszta to takie uzupełnienia składu bardzie. Wiązownica jest rozpędzona (taki drugi LKS Pisarowce się robi z Wiązownicy) i u grają u siebie. Ale mimo wszystko Piast, Wólczanka i Polonia Przemyśl oraz Sokół Sieniawa (grają u siebie z Głogovią, bo w Głogowie Małopolskim przedłuża się remont murawy i mecz przeniesiono do Sieniawy). Ponadto myślałem jeszcze nad Orłem w meczu z Niskiem. Sokół Nisko teraz nic szczególnego nie pokazuje, więc uważam osobiście że Orzeł nie przegra tym razem, chociaż Orzeł przydałoby się aby wygrał w końcu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 110

radek9513

Użytkownik
Co myślicie o Wiśle Sandomierz z Lubrzanką Kajetanów oraz o Zdroju Busko Zdrój z ŁKSem Łagów? Ktoś ogarnia tą ligę? Ponadto Chełmianka Chełm z Unią Hrubieszów i Hetman Zamość z Tomasovią? Osobiście dawałbym na Chełmiankę, Wisłę, Hetmana i Zdrój Busko.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Moim zdaniem Wisła już wyczerpała limit wpadek, nawet powinni utrzymywać tą przewagę nad Koroną II tych 4-6 punktów bo żeby się nie okazało że Korona II w meczu z Wisłą wystawi skład ekstraklasowy (dosłownie). Chełmianka natomiast niech kroczy do tej III Ligi no chyba że Łęczna chce rezerwy w III Lidze lub Hetman ostro się zepnie.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi 1 2.25 Forbet
Po takim kursie myślę że warto pograć na Oskara. Drużyna zawsze solidnie grająca na własnym boisku. Dobrze wystartowali na wiosnę ogrywając m.in. lidera Broń Radom czy rezerwy Znicza. Pilica również dość dobrze wystartowała ale z nikim poważnym jeszcze w tej rundzie nie grali. Jutro pierwszy poważniejszy test. Myślę że STS da na 1 max 1.9, dlatego value.
Grom Warszawa - KS Raszyn 1 1.60 ForBet
Mecz o 6 punktów na dole tabeli. Grom wzmocnił się w przerwie zimowej i widać to po wynikach. Wygrane z Kozienicami czy Konstancinem mówią same za siebie. Jeśli chcą się utrzymać jutro muszą zdobyć 3 pkt. Raszyn raczej pogodzony ze spadkiem, dlatego skłaniam się ku grze na gospodarzy.
Kilka innych typów na sucho bez analizy:
Omega Kleszczów - LKS Kwiatkowice 1 1.80 Etoto
Hetman Zamość - Tomasovia 1 2.05 Etoto
Leśnik Manowo - Pogoń Lębork 2 1.7 Etoto
Głogovia - Sokół Sieniawa 2 1.95 Etoto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom