>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

jozzy22 561K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 4 liga - mazowsze
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wisła II Płock - Ząbkowia Ząbki
Typ: 1
Kurs:
1.95
Bukmacher: betclic
Analiza:

Co do tego meczu typuje wygraną gospodarzy. Mecz ważny dla układu tabeli, obie drużyny z myślą o awansie, przypomnę że Ząbki przegrały po karnych baraż o 3 ligę w minionym sezonie. Na co liczy Pan leśniczy? Oczywiście na fakt, że pogra kilku chłopaków z jedynki w Płocku. Takich informacji nie mam, ale już sportowo ten mecz wygląda tak jak kursy pre - czyli lekko w stronę Płocka imo, jak by jeszcze ktoś pograł z jedynki (a wszyscy wiedzą, że to ważny mecz) to izi jedyneczka. Do tego mecz w tygodniu, nie oszukujmy się, kto się chwilę kopał po czole gdzieś, to wie co to znaczy - często po robocie trzeba gdzieś jechać, w 4 lidze zawodowstwa nie ma. Płock ma młodych grajków, do tego daj Boże jak deszczu kogoś z jedynki i mamy faworyta w postaci gospodarzy. Jak będzie, to się okaże.
Tak informacyjnie do powyższego od 16:15 na YT będzie transmisja wiec będą dostępne składy o ile wogole kursy do tej pory będą jeszcze grywalne
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Tak informacyjnie do powyższego od 16:15 na YT będzie transmisja wiec będą dostępne składy o ile wogole kursy do tej pory będą jeszcze grywalne
/ 2:2 bez wzmocnień a i tak było lepsi, tylko wynik o tym nie świadczy niestety
super jozzy22 dzięki za info, myślę że trzeba ładować już teraz bo kurs rynkowy jest, ciekawe co zrobią, ale na moje będą wzmocnienia.

Ja już sobie puściłem for fun bo wiadomo, to tylko 4 liga, zostali tylko oni IMG_20210901_125154.jpg
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
S 1,1K

stma

Użytkownik
4 liga wielkopolska
Victoria Ostrzeszów-Iskra Szydłowo 1X 1.42 forbet 1:0(y)✅
Victoria rozegrała jak do tej pory 3 mecze na własnym stadionie i 3 mecze przegrała!!!Zespoły z którymi Victoria rywalizowała na własnych obiekcie,to jednak drużyny,które powinny się znaleźć w Top 5 ligi. Dzisiaj jest okazja aby wreszcie zapunktować na własnym obiekcie.


Kotwica Kórnik-Gornik Konin 1 1.3forbet 3:0 (y)✅
W tym wypadku nie ma co się za dużo rozpisywać, ponieważ Kotwica to zdecydowany faworyt tego meczu.Konin gra młodzieżą która uczy się 4 ligowej piłki co widać po tabeli.6 meczy rozegranych=0 pkt!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +462
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Witam! Wracam po przerwie. Poniżej kilka typów ode mnie - kolejność przypadkowa.

Jutrzenka Giebułtów - Beskid Andrychów
typ: Jutrzenka 1-0

kurs: 2.30
sts/forbet

Spotkanie o 11:00. Nie będę ukrywał typ "na czuja". Prawo serii? Zwał jak zwał, idę w Jutrzenkę. Goście do tej pory z kompletem punktów, ale męczą niemiłosiernie + z tego co można wyczytać na klubowym FB dochodzą kontuzje/kartki po ostatnim meczu...
1631346552042.png

Tur Bielsk Podlaski - Promień Mońki
typ: Promień Mońki 4-0

kurs: 1.55
Główny argument, to brak dziś u gości 4 zawodników z podstawowej "11". Gospodarze w optymalnym zestawieniu.
1631345543103.png


Widzew II Łódź - Zjednoczeni Stryków
typ: Widzew II jednak bez spadów i tylko 0-0...

kurs: 2.10
sts

Typ przeciw temu co widzimy w tabeli. Pierwsza drużyna Widzewa grała jednak wczoraj, a że drugi zespół chętnie korzysta ze spadów... to mocno liczę na wsparcie zawodników z "jedynki". Jeśli zejdzie piątkowa ławka to o wynik jestem spokojny.
1631345297528.png

z 3 ligi
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice
typ: Lechia TM (spotkanie bez remisu) ZWROT 1-1

kurs: 1.89
sts

Goście dziś bez swojego supersnajpera - Kamila Sabiłło. Jego liczby niech posłużą za główny argument do typu.
1631345757131.png
H2H w Tomaszowie również wygląda przyzwoicie
1631345799251.png

Typy bez analizy z większym ryzykiem
Pogoń Staszów - Moravia Morawica
typ: x2 1-1

kurs: 2.05
sts

Kryształ Werbkowice - Start Krasnystaw
typ: x2 2-1

kurs: 2.19
sts

LKS Gołuchów - Kalisz II
typ: Gołuchów 5-3 szalony mecz... z 0-3 do przerwy

kurs: 1.75
forbet

Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
typ: Orzeł ZŚ 1-3

kurs 2.0
forbet


1631346904475.png
VS
1631347117507.png

W betfan dałem powyższy kuponik , dla porównania w STS już mocno kursy poleciały i tam za ten sam kupon wygrana wychodzi 2x mniejsza! Spieszmy się łapać lepsze kursy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +844
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Ostatni weekend dość udany, także jedziemy dalej. Dziś swoje spotkania rozgrywają w małopolskim opolskim i podkarpackim a w innych rejonach uzupełniają zaległości.

Oskar Przysucha - Mszczonowianka
typ: Oskar 2-1

kurs: 1.85
betfan

Oskar dziś w pełnym składzie. Motywacja podwójna, albowiem gospodarze dziś wygrywając zbliżą się do lidera na 3 punkty + mając gdzieś z tyłu głowy, że w najbliższy weekend Victoria Sulejówek mierzy się z MKS Piaseczno, a przysuszanie jadą do beniamianka - Płomień Dębe Wielkie, to jest spora szansa na zbliżenie się do pierwszej pozycji.
1631701783464.png

Akurat fajnie się składa, bo obydwa zespoły mają naprzemiennych rywali w tej rundzie. A to też mocno pozwoli nam zobrazować siłę drużyn, zresztą sami spójrzcie poniżej

Raszyn - Oskar 0:3
Mszczonowianka - Raszyn 3:2

Oskar - Orzeł Baniocha 3:1
Orzeł Baniocha - Mszczonowianka 2:2

Podlasie Sokołów Podlaski - Oskar 3:1
Mszczonowianka - Podlasie Sokołów Podlaski 0:1

Tygrys Huta Mińska - Oskar 0:1
Tygrys Huta Mińska - Mszczonowianka 6:0

Żyrardowianka - Oskar 2:3
Mszczonowianka - Żyrardowianka 7:0

Polonia Nysa - LZS Starowice
typ: Polonia Nysa 4-1

kurs: 1.70
betfan
1631702491399.png

Zacznijmy od sporych dysproporcji kursowych na zwycięstwo gospodarzy:
betfan 1.70
forbet 1.50
sts 1.37
fortuna 1.20

Nysa to główny faworyt do awansu w tej śmiesznej lidze... z której w minionym sezonie nikt nie chciał awansować.
Obczajcie sobie poczynania obydwu drużyn z ostatnich kolejek i sami stwierdzicie, że jest różnica. Dodatkowo dojdzie fakt, że mecz jest rozgrywany na dużym boisku w Nysie, gdzie młodszy zespół Polonii zwyczajnie powinien zabiegać wiekowych zawodników ze Starowic.

Skrót meczu P. Nysa vs Skalnik Gracze

Skrót meczu Polonia Głubczyce vs LZS Starowice

Bez analizy
Polonia Głubczyce - OKS Olesno 1.30
typ: Polonia Głubczyce 2-2

betfan

1631702876000.png
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +393
Z 0

zbyszek100

Użytkownik
Stal II Mielec - Wiazownica
Typ: STAL @1.40 STS

Stal dziś mocno wzmocniona zawodnikami z 1 zespołu. Kurs już trochę poleciał ale polecam jako pewniak do każdego kuponu. Ma być 7 zawodników z pierwszej drużyny
 
S 1,1K

stma

Użytkownik
Obra Kościan - Victoria Września 25.09 16.00 6:0
typ: 1X
kurs: 1.81
STS
Zespoły o bardzo zbliżonym poziomie piłkarskim,więc nie mam pojęcia dlaczego tak bardzo Września jest faworytem w tym meczu?!🤔.Fakt że Victoria wygrała 3 z 4 meczy na wyjeździe ale to były zespoły o wiele słabsze od Obry.


LKS Gołuchów - Wilki Wilczyn 26.09 15.00 3:1
typ: 1
kurs: 1.35
STS

W tym meczu,który rozgrywany będzie w niedzielne popołudnie zdecydowanym faworytem będzie zespół gospodarzy. Gołuchów to drużyna bardzo zgrana i ograna na tym poziomie i takie meczu jak ten bierze bez problemu!!!

Bez analizy
Victoria Ostrzeszów 1X 1-3
Wierzyca Peplin 1X 0-3

Mławianka Mława 1 1-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
4 Liga (zachodniopomorska)

Jeziorak Szczecin - Zefir Wyszewo @1.40 Betfan (3:0 do 88 min...)


Miałem okazję oglądać ostatnio grę zespołu gości i wyglądało to tragicznie. Grali z ostatnią w tabeli Pogonią, z którą zresztą ulegli u siebie 1:2, a mogło się to skończyć jeszcze gorzej, bo goście nie wykorzystali wielu okazji. Wyszewo to obok Iny Goleniów i własnie Pogoni, która ostatnio próbuje coś pokazać, najgorsze jak do tej pory zespoły w tej lidze. Jeziorak to typowy średniak, z najlepszymi bęcki, z dołem tabeli wygrywają, i obecnie zajmują 9 miejsce i spadek im raczej nie grozi. Typ głównie przeciwko fatalnie grającym gościom, każdy inny wynik niż zwycięstwo Jezioraka będzie tutaj niespodzianką.

Wieża Postomino - Ina Goleniów 1 @1.80 Betfan

No i jeszcze taki typ. Inę też widziałem, w spotkaniu z Pogonią, wygrali w Połczynie 2:1, ale mecz przypominał poziomem B-klasę. Goleniów wtedy wykorzystał dwa błędy rywali i nic więcej nie pokazał. Zresztą zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, wygrali jeszcze tylko z Dygowem, które jest oczko niżej , reszta spotkań to sromotne porażki. Jakoś nie wierzę w odrodzenie zespołu, nie tym razem. Postomino to nie czołówka ligi, ale zbiera pkt z niżej notowanymi rywalami, i co roku widzimy ich w środku tabeli. Nie tak dawno rozgromili Pogoń 7:1, myślę, że tak grającą Inę też powinni bez problemu pokonać, bardzo fajny kurs.
 
Ostatnia edycja:
D 5,8K

davccio

Użytkownik
4 Liga (zachodniopomorska)

Jeziorak Szczecin - Zefir Wyszewo @1.40 Betfan


Miałem okazję oglądać ostatnio grę zespołu gości i wyglądało to tragicznie. Grali z ostatnią w tabeli Pogonią, z którą zresztą ulegli u siebie 1:2, a mogło się to skończyć jeszcze gorzej, bo goście nie wykorzystali wielu okazji. Wyszewo to obok Iny Goleniów i własnie Pogoni, która ostatnio próbuje coś pokazać, najgorsze jak do tej pory zespoły w tej lidze. Jeziorak to typowy średniak, z najlepszymi bęcki, z dołem tabeli wygrywają, i obecnie zajmują 9 miejsce i spadek im raczej nie grozi. Typ głównie przeciwko fatalnie grającym gościom, każdy inny wynik niż zwycięstwo Jezioraka będzie tutaj niespodzianką.

Wieża Postomino - Ina Goleniów 1 @1.80 Betfan

No i jeszcze taki typ. Inę też widziałem, w spotkaniu z Pogonią, wygrali w Połczynie 2:1, ale mecz przypominał poziomem B-klasę. Goleniów wtedy wykorzystał dwa błędy rywali i nic więcej nie pokazał. Zresztą zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, wygrali jeszcze tylko z Dygowem, które jest oczko niżej , reszta spotkań to sromotne porażki. Jakoś nie wierzę w odrodzenie zespołu, nie tym razem. Postomino to nie czołówka ligi, ale zbiera pkt z niżej notowanymi rywalami, i co roku widzimy ich w środku tabeli. Nie tak dawno rozgromili Pogoń 7:1, myślę, że tak grającą Inę też powinni bez problemu pokonać, bardzo fajny kurs.
Popieram typ na Wieże. Obrona Iny prezentuje katastrofalny poziom. W tygodniu grali puchar z okręgówką i wynik byłi 7:4 na Iny. Ponadto w Inie nie płaci się graczom pensji co jest w wiekszości normą w tej lidze także grają troche tak jakby to było ich hobby. W zwiazku z tym dziś do Postomina pojechało gdzieś 14 lub 15 zawodników
 
S 1,1K

stma

Użytkownik
Polonia Kępno - Wilki Wilczyn 1 1.7sts 0-3❌
Przed sezonem zespół z Kępna dokonał wielu wzmocnień i pozyskał dobrych jak na 4 ligowe warunki graczy.W sezon weszli bardzo dobrze ale czym dalej w "las" to coś się zacięło.W ubiegłym tygodniu pożegnali trenera i już mecz z Unią Swarzędz wyglądał o wiele lepiej od ostatnich meczy. Liczę na efekt nowej miotły i pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością.
 
Ostatnia edycja:
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Kks kalisz-Wrzesnia 1 3.05 fortuna
Zaraz mecz ,zrzuty z 1 drużyny, 3 z podstawy i 4 z ławki ,to powinno wystarczyć na słabą wrześnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +257
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Orzeł Nieborów -Widzew II Orzeł nie przegra 3.09
Dostałem informacje od zawodnika Widzewa ,że niestety 5 ważnych graczy złapało covid i nie będą w stanie pojechać do Nieborowa:Tlaga Kamil ,Daniel Mąka,Skrzeczkowski Damian
Becht Filip,Malec Mateusz.Czyli w pomocy i obronie się posypało.W Nieborowie mobilizacja na ten mecz po ostatnich nieciekawych wynikach ,myślę że są w stanie urwać chociaż punkt ,może nawet pokuszą się o małą niespodziankę. Powodzenia !
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Orzeł Nieborów -Widzew II Orzeł nie przegra 3.09
Dostałem informacje od zawodnika Widzewa ,że niestety 5 ważnych graczy złapało covid i nie będą w stanie pojechać do Nieborowa:Tlaga Kamil ,Daniel Mąka,Skrzeczkowski Damian
Becht Filip,Malec Mateusz.Czyli w pomocy i obronie się posypało.W Nieborowie mobilizacja na ten mecz po ostatnich nieciekawych wynikach ,myślę że są w stanie urwać chociaż punkt ,może nawet pokuszą się o małą niespodziankę. Powodzenia !
Tylko że Widzew kadrę 1 drużyny ma 28 osób i wszyscy są zdrowi. Do Kielc pojedzie 20 piłkarzy kilku może zostać przesuniętych do rezerw. Mówi się nawet że 45 min możliwe że pogra Kita bo już był w pełnym treningu po dłuższej kontuzji do tego hiszpan Villanoeva częściej gra w rezerwach czyli ma kto tam grać mimo kilku absencji.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Tylko że Widzew kadrę 1 drużyny ma 28 osób i wszyscy są zdrowi. Do Kielc pojedzie 20 piłkarzy kilku może zostać przesuniętych do rezerw. Mówi się nawet że 45 min możliwe że pogra Kita bo już był w pełnym treningu po dłuższej kontuzji do tego hiszpan Villanoeva częściej gra w rezerwach czyli ma kto tam grać mimo kilku absencji.
Z tego co wiem ,piłkarz Widzewa mi pisał ,że zrzutów nie będzie;)
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
AKS - Pogoń Oleśnica 1 / 1X STS 2.6 / 1.57 - IV dolnośląska (wsch.) ✅ 8:1.

Pewnie kurs zaraz zdechnie, choć w sumie siedzi już taki od wczoraj. W mojej opinii kursy powinny być wystawione odwrotnie i tak ma wystawiony chociażby Betfan. AKS w ubiegłym roku to trzecia siła ligi - po Dzierżoniowie i Bielawie. Skończyli bodajże na drugim miejscu. Kadrowo trzon zespołu pozostał ten sam, jakiś większych zmian nie ma w składzie, choć kadrę mają wąską i to jest fakt. Ten sezon to na razie rozczarowanie, ale to na pewno nie ekipa do spadku i zaraz zaczną regularnie punktować. W sumie to już zaczęli łapać jakieś punkty - ostatnie 5 meczów to bilans 1-2-2, gdzie przegrane z solidną Trzebnicą i drugą siłą ligi ze Świdnicy w ostatni weekend. Oleśnica to ekipa, która szykowała się do gry w okręgówce - do IV ligi wrzucili ich w ostatniej chwili - zaczęli od remisu w Świdnicy i była to niespodzianka no i na razie radzą sobie całkiem przyzwoicie - gdzie powinni punktować to punktują - potrafili ograć drugiego beniaminka z Sułowa, który po dobrym początku teraz złapał trochę zadyszkę. W Strzegomiu jednak jeśli chcą spokojnie spędzić zimę na miejscu w środku tabeli, bo przypuszczam, że to taki cel minimum, to przede wszystkim priorytetem jest łapanie punktów na własnym boisku. Mają 34-letniego Nigeryjczyka Emekę, który trochę pograł na wyższym poziomie, jest młody Sadowski, który łapał minuty w III-ligowym wówczas Górniku Wałbrzych, do tego Domaradzki i Zieliński, którzy również trochę minut na boiskach wyższych lig spędzili. Nie powinno to wyglądać w tabeli tak kiepsko, jak wygląda. Niespodzianką będzie jak ten zespół nie zacznie regularniej łapać punktów. A z kim jak nie u siebie z beniaminkiem? Notabene kadrowo na pewno jednym ze słabszych bez takich solidnych wzmocnień jak chociażby Wolibórz czy Sułów, który pociągnął do siebie Kierata, który parę lat ciągnął za uszy Sokół Wielka Lipa (to właśnie za nich Oleśnica wskoczyła do ligi, po tym jak się wycofali kilka dni przed rozpoczęciem sezonu).
 
Ostatnia edycja:
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Niestety nie mam dobrych informacji odnośnie meczu Widzewa.Dostalem kolejne info ,że piłkarze którzy byli razem na imprezie robili ponowne testy i tym razem wyszły negatywne .Parodia dosłownie, chyba utopie sporo gotówki😡.Ja tu ufać😔.Zagrałem jeszcze z płatnej grupy(duża skutecznosc) i mam nadzieję że wejdzie:
Mieszko Gniezno wygra z obrą Kościan i Lech Rypin z kujawianką.
 
maniek81 323,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Niestety nie mam dobrych informacji odnośnie meczu Widzewa.Dostalem kolejne info ,że piłkarze którzy byli razem na imprezie robili ponowne testy i tym razem wyszły negatywne .Parodia dosłownie, chyba utopie sporo gotówki😡.Ja tu ufać😔.Zagrałem jeszcze z płatnej grupy(duża skutecznosc) i mam nadzieję że wejdzie:
Mieszko Gniezno wygra z obrą Kościan i Lech Rypin z kujawianką.
Odnośnie meczu w Gnieźnie dodam info, że goście z Kościana będą czuli się jak u siebie. Kibice z Gniezna idą dopingować na mecz... Obrę Kościan. Wszystko za sprawą kilkuletniej już zgody między kibicami Obry Kościan i Startu Gniezno. Grupa kibiców Startu jest dużo lepiej zorganizowana i aktywniejsza niż Mieszka, w związku z czym goście w tym spotkaniu będą mieli 12 zawodnika.
 
Do góry Bottom