>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Islandia- Austria & Węgry - Portugalia] - 3 kolejka gr. F, 22.06.2016 r.

youridjorkaeff 5

youridjorkaeff

Użytkownik
W moim odczuciu troszkę zawodzi Austria. W eliminacjach grali naprawdę świetna ofensywna piłkę a we Francji gdzieś wyglądają jakby się pogubili ,chociaż już mecz z Portugalczykami był lepszy niż spotkanie z Wygrami. Licze,że w spotkaniu z Islandią zgrana komplet pkt.
 
S 25

szaryzuczek

Użytkownik
Portugalczycy w dwoch pierwszych meczach oddali 50 strzalow i strzelili jednego gola. Skutecznosc katastrofalna. Jednakze, jak dlugo taki stan rzeczy moze trwac? Wydaje mnie sie, ze tym razem odpala i strzela kilka bramek. Tym bardziej, ze bramkarz Wegrow ma juz kilka lat na karku i refleks juz nie ten co kiedys. Obstawialbym 3:0, 3:1 dla Portugalczykow.
 
youridjorkaeff 5

youridjorkaeff

Użytkownik
Może być różnie bo Węgrzy się zamuruja do tego kilka pudel Krystiana i spółki i frustracja będzie narastac...jakies Contentrao Węgrów i może być ciekawie... Ja osobiście myślę nad dodatnim handi w stronę Węgrów akurat do dubla z Austria. Ale trzeba zaczekać na składy.
 
D 0

dabu

Użytkownik
Tak Tak , zle zadałem pytanie . Chodziło mi o to czy tabel na koniec może wyglądać tak.
1 miejsce Portugalia , 2 Austria , ale chyba nie , bo jak Węgry będą miały 4 punkty i Austria to liczą się mecze bezpośrednie między sobą ?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tak Tak , zle zadałem pytanie . Chodziło mi o to czy tabel na koniec może wyglądać tak. 1 miejsce Portugalia , 2 Austria , ale chyba nie , bo jak Węgry będą miały 4 punkty i Austria to liczą się mecze bezpośrednie między sobą ?
Punkty -&gt; Bilans bramek -&gt; bramki strzelone
Zatem Węgrzy jakieś 3-0 w plecy, Austria 2-0 wygrywa i wtedy się uda. Ciężkie do zrealizowania, ale mała szansa jest.
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Austria nie ma szans na przeskoczenie Węgrów.
Pierwsze kryterium przy równej liczbie punktów to:
Większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy tymi drużynami (tzn. drużynami dla których rozstrzyga się kolejność)
A w meczu Austria - Węgry jak wiemy było 0:2
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Węgry - Portugalia
Portugalia &gt;7,5 RR @ 2,12 Unibet ✅
(pokryte juz do przerwy)
Portugalia tym razem na ostatecznym musiku, wóz albo przewóz, według mnie dadzą radę tym razem ... scenariusz do przewidzenia, Portugalia prowadzi grę, Wegrzy się bronią i czyhaja na swoje okazje po kontrach lub po stałych fragmentach gry. Portugalia w dwóch poprzednich spotkaniach miała procent posiadania piłki 66 i 59% nabijając w meczach z Islandią i Austrią podpowiednio po 11 i 10 rożnych. Linia 7,5 także tym razem jak najbardziej do przełamania. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
V 0

valdez

Użytkownik
Jeśli Islandia jutro z remisuję z Austrią i będzie miała 3 pkt na swoim koncie to starczy im żeby awansować i grać dalej w ME ?
Tak, jeśli Islandia zremisuje z Austrią to awansuje dalej i awans Islandii do 1/8 jest właściwie pewny. Nawet, jak Islandia zajmie trzecie miejsce w grupie to każdy remis powoduje że ma bilans bramkowy na 0, tym samym jest wyżej w tabeli, niż Turcja i Albania, które mają ujemny bilans bramkowy.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Węgry vs Portugalia
B365
Karny w meczu - TAK 3.75
późny gol - po 69.59 - TAK 1.83
Portugalia over 1.5 kartek - 2.00
Portugalia pod ścianą - muszą wygrać. Sprawa wydaje się prosta bo rywal ma praktycznie zapewniony awans. Portugalia musi więc atakować i strzelić kilka goli - a mają kim atakować. Ronaldo zawodzi, jednak jeżeli chce coś zdziałać na EURO to musi teraz pokazać swoją klasę. Ostatnio mieli karnego, jednak Ronaldo zawiódł. Będą mocno operować skrzydłami, Ronaldo, Nani i Quaresma więc może Węgrzy się będą gubić w polu karnym, może Portugalczycy wymuszą ;)
Co do późnego gola - jeżeli Portugalczycy nie strzelą gola długo to będą się mocno denerwować i większą liczbą piłkarzy iść do ataku co będzie sprzyjało kontrom i ewentualnym golem dla Węgrów. Sami będą do końca atakować przy złym wyniku.
2 kartki dla Portugalczyków - przy złym wyniku będą się denerwować i faulować, może Pepe coś odwali. Dodać do tego możliwe wymuszenia i typ powinien wejść na lajcie ;)
Powodzenia :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mateee 7

mateee

Użytkownik
tylko akurat w tym wypadku dużo zależy kto wychodzi z 3 a z 2 miejsca czy z 1 ???? Portugalia musi wygrać. innego wyjścia nie mają. natomiast to Węgrom starcza remis i pewnie od początku defensywnie będą mocno grali. a co do islandczyków? to dla nich i tak będzie mega wyczyn wyjście z grupy więc to oni będą się bronić od początku a austria nie mając nic do stracenia bedzie musiala atakować bo oni muszą wygrać gdy chcą wyjść z grupy. a to stwarza szanse na kontry. dla mnie islandia-austria over 1,5 kurs 1.50 i win portugal 1.40 i ładny dubel do grubszej kasy jest ????
 
D 95

diego-duncan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry - Portugalia
Typ: Węgry nie strzelą
Kurs: 1,653
Bukmacher: Pinnacle

Przed trzecią serią gier układ tabeli grupy F jest zaskakujący, ale wszystko może wrócić do normy jeśli w tej kolejce zwyciężą faworyci. Tabelę otwierają pewni awansu Węgrzy (4 pkt), po dwa punkty mają Islandia i Portugalia, a z punktem stawkę zamykają Austriacy. Według praktycznych wyliczeń, remis wystarczy Węgrom by utrzymać pozycję lidera. Wystarczy też Portugalczykom do awansu. Zwycięzca grupy zagra najpewniej z Belgią, ale dalej będzie miał łatwiejszą drabinkę. Drużyna z drugiego miejsca zmierzy się natomiast z Anglią, ale na kolejnych szczeblach czekać będzie Francja, Hiszpania czy Niemcy. Wnioski? Portugalia zrobi wszystko by wygrać, a Węgry by zremisować. Spotkanie powinno przypominać mecz Portugalii z Islandią zremisowany 1:1. Po tamtym spotkaniu Ronaldo był rozgoryczony postawą Islandczyków i powiedział, że nic na tym turnieju nie osiągną. Portugalia gra ładną piłkę, przyjemną dla oka. Węgry będą bronić własnej bramki i strzelić mogą tylko z kontry. Kto oglądał dzisiejszy mecz Niemców z Irlandią Północną, wie że istnieją małe szanse na niepowodzenie tego typu. Polecam również grę na to, że Ronaldo nie strzeli. Kurs około 2,10 w pinku.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry - Portugalia
Typ: Węgry nie strzelą
Kurs: 1,653
Bukmacher: Pinnacle
Przed trzecią serią gier układ tabeli grupy F jest zaskakujący, ale wszystko może wrócić do normy jeśli w tej kolejce zwyciężą faworyci. Tabelę otwierają pewni awansu Węgrzy (4 pkt), po dwa punkty mają Islandia i Portugalia, a z punktem stawkę zamykają Austriacy. Według praktycznych wyliczeń, remis wystarczy Węgrom by utrzymać pozycję lidera. Wystarczy też Portugalczykom do awansu. Zwycięzca grupy zagra najpewniej z Belgią, ale dalej będzie miał łatwiejszą drabinkę. Drużyna z drugiego miejsca zmierzy się natomiast z Anglią, ale na kolejnych szczeblach czekać będzie Francja, Hiszpania czy Niemcy. Wnioski? Portugalia zrobi wszystko by wygrać, a Węgry by zremisować. Spotkanie powinno przypominać mecz Portugalii z Islandią zremisowany 1:1. Po tamtym spotkaniu Ronaldo był rozgoryczony postawą Islandczyków i powiedział, że nic na tym turnieju nie osiągną. Portugalia gra ładną piłkę, przyjemną dla oka. Węgry będą bronić własnej bramki i strzelić mogą tylko z kontry. Kto oglądał dzisiejszy mecz Niemców z Irlandią Północną, wie że istnieją małe szanse na niepowodzenie tego typu. Polecam również grę na to, że Ronaldo nie strzeli. Kurs około 2,10 w pinku.
wczoraj grałem podobnie, że gola nie strzelą Irlandczycy z Niemcami.
Popieram typ, ponieważ Portugalia rywalom za dużo okazji nie stworzy,
długo utrzymuje się przy piłce, a Węgrowie szczęśliwie strzelili ostatnio gola, o meczu z Austrią już pisałem.
Ja na Węgry under 1 z Islandią miałem zwrot, powyższy typ zagrałem w pinku jak kurs był 2.06 :grin:
⛔
 
T 6

typer84

Użytkownik
najlepiej obstawiać całe Euro na under 2.5, zobaczcie sobie jak mało jest meczów z minimum trzema golami, większość wyników to 0-0 ,0-1, 1-1 i im dalej w fazę pucharową tym będzie mniej tych goli bo każdy myśli przede wszystkim o zapezpieczeniu tyłów. Tak samo było podczas Euro 2012, widziałem analizę http://www.bukmacherzy.co/wiadomosci-bukmacherskie/euro_2016_-_jak_grac_zeby_wygrac i sprawa się powtarza. Piłkarze są przemęczeni i zadowalają się minimalnymi wynikami
 
M 53

marekz

Użytkownik
Węgrzy mają już awans na 100%.
A jak muszą wyglądać inne mecze, by portugalia awansowała z 3pkt z 3miejsca?
Dla Portugalii lepszym wyjściem, byłoby zajęcie 3 miejsca, a nie pierwsze, bo wtedy trafi do słabszej drabinki, a nie do Niemiec, Hiszpanii, Włoch.
 
Do góry Bottom