>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Islandia- Austria & Węgry - Portugalia] - 3 kolejka gr. F, 22.06.2016 r.

lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
Jestem bardzo zaskoczony meczem Węgrów z Portugalią cios za ciosem, ten mecz to chyba będzie perełka wśród eliminacji wychodzenia z grupy.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
tak i uważasz, że drużyna, która przyjechała tutaj jako 1 z faworytów będzie sobie grała na 0-0 i w każdym momencie będą mogli stracić bramkę? I awansują z grupy nie wygrywając żadnego meczu ???? Takich bzdur się nie da czytać????
Dalej uważasz że to bzdury? Co prawda 0:0 nie było ale chodziło głównie o remis w tym meczu. Dzięki temu zajmą 3 miejsce i zagrają z Chorwacją.
Można awansować nie wygrywając meczu?
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
scyzor1984- dlatego to jest pseudo futbol bo ludzie zapłacili za bilety tylko po to żeby ogladac wydrukowany mecz zanim się zaczął, Portugalia psy bez honoru, życze z całego serca żeby Chorwacja ich zgnoiła a Ronaldo żeby złamał noge i nigdy już więcej nie zagrał w piłke bo to nie są sportowcy tylko drukarze, od 81 minuty Węgry i Portugalia podawali tylko piłke w środku ten spektakl był żenujący.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
W tej fazie turnieju trzeba brać pod uwagę różne warianty. Ja się wczoraj przejechałem na Hiszpanii stawiając 1X. Myślałem że za wszelką cenę będą chcieli utrzymać pierwsze miejsce w grupie i w najgorszym razie zremisują. Straciłem sporo kasy.Dzisiaj udało się odbić. Po przeanalizowaniu sytuacji w grupie wolałem zagrać remis za 3.80 niż na Portugalię stawiać za 1,4. Drugi mój typ na dzisiaj to Irlandia wygra z Włochami za ponad 3 zł ale jak się nie uda to i tak będę dzisiaj sporo do przodu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Drugi mój typ na dzisiaj to Irlandia wygra z Włochami za ponad 3 zł ale jak się nie uda to i tak będę dzisiaj sporo do przodu.
Taka mała uwaga, chyba chodziło ci o kurs 3,00, a kursów nie podajemy w zł. W zł podajemy stawki, a chyba się nie chwalisz, że grasz za 3zł.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Jestem bardzo zaskoczony meczem Węgrów z Portugalią cios za ciosem, ten mecz to chyba będzie perełka wśród eliminacji wychodzenia z grupy.
Haha szczególnie końcowe 30 minut świetne.
Jeszcze ta kartka od trenera do Ronaldo.
Mamy awans, bronimy remisu z Hungarami hehe
Parodia:grin:
Na wikipedii widze rozpiske i pojedynek Portugalii z Chorwacją. Bedzie miazga!
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
ludzie do tych piłkarzy diavbeł ma dostep i to on im tak kazał grac bo wiedział ze wiele kuponów padnie,przeciez te Wegry nic nie grają....
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Tsigalko- za ta kartke jaka dostał Ronaldo od trenera żeby grac na remis druzyna powinna zostać zawieszona i wyrzucona z mistrzostw to było kur... po za tym jest regulamin który nie pozwala na takie rozdawanie karteczek.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Nie oglądałem meczu więc nie wiem o co chodzi z tą kartką ale na pewno nie kazał im trener grać na remis. To że Portugalia zajęła 3 miejsce w grupie okazało się dopiero po zakończeniu ich meczu bo Islandczycy strzelili zwycięskiego gola w 94 minucie i dzięki niemu wyprzedzili Portugalię. Gdyby w meczu Islandia -Austria było 1:1 to Portugalia zajęłaby 2 miejsce i grała z Anglią. Prędzej na kartce było napisane że tam jest remis i oni muszą wygrać by uniknąć Anglików.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Sam grałem różne i wygrana portugalii i zamykalem w 70 min po tej tajemniczej kartce i po akcjach jakie zobaczyłem chwilę później czyli strzały w kosmos
 
R 125

roger12

Użytkownik
Czemu winicie kluby piłkarzy itp za zaistniałą sytuację.Tutaj przecież organizatorzy dali ostro dupy i sprawili że to Euro jest nudne i tyle. Po co aż tyle klubów po co te 3 miejsca? jeszcze patrząc ną tą drabinkę masakra..
Do Marcina apeluje powiększ dawkę leku!!!
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Kolejny mecz ktora udowodnil ze rzuty rozne to loteria ...
1. polowa 8-3 dla Portugalii = 11 RR
2. połowa 1-0 dla Portugalii = 1 RR !!
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Szkoda strzępić ryja, jak tutaj padło 6 bramek, w tym meczu nie powinny paść 2 bramki, a dowalili tyle.
Chyba ludzie się za bardzo zaobstawiali na poniżej 2.5/3,5 bo nie wierze żeby ktoś dał powyżej 3.5 w meczu w którym obie drużyny praktycznie nic nie strzelają.
Ronaldo ładny gol, ale poza tym śmiech z gościa po całości. Pachnie ustawką, ale jak jest, nie wiadomo. Fakt faktem od 80 minuty to nie gra, tylko podstawówka.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Też sobie myślałem,że ustawka - o ile Portugalia chciała uniknąć pierwszego miejsca,ale drugie czy trzecie zależało od ostatniej akcji w meczu Austria - Islandia i kto mógłby przewidzieć jak ona się skończy?
Tak czy inaczej Ronaldo polegnie na Chorwatach.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Przeciez gdyby nie Islandia, Portugalia wskoczylaby do strefy smierci w drabince: Anglia, potem gospodarze i polfinal z kims mocnym.

Tak mieliby Belgie, Walie i Chorwacje do finalu, w razie wygranej z Wegrami. Trener na tej karteczce moze napisal: Islandia strzeli w 95 minucie, nie strzelam, tak? Jasnowidz.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Panowie, dajcie spokój. Jeśli byłaby możliwa ustawka to oba spotkania miałby ustalony z góry scenariusz, a nie zabawy w jakieś karteczki. Przecież Islandia strzeliła bramkę, gdy mecz Portugalii i Węgier się zakończył. Idąc tokiem rozumowania co niektórych ta &quot;ustawka&quot; wyglądałaby mocno niefrasobliwie gdyby trener Portugalii napisał na niej &quot;nie strzelajcie gola, bo Islandia zrobi to za nas&quot;. Przychylam się do zdania użytkownika Scyzor1984.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 24

mariusz5891

Użytkownik
Nie oglądałem meczu więc nie wiem o co chodzi z tą kartką ale na pewno nie kazał im trener grać na remis. To że Portugalia zajęła 3 miejsce w grupie okazało się dopiero po zakończeniu ich meczu bo Islandczycy strzelili zwycięskiego gola w 94 minucie i dzięki niemu wyprzedzili Portugalię. Gdyby w meczu Islandia -Austria było 1:1 to Portugalia zajęłaby 2 miejsce i grała z Anglią. Prędzej na kartce było napisane że tam jest remis i oni muszą wygrać by uniknąć Anglików.
Cieszę się, że są na tym forum jeszcze ludzie trzeźwo myślący ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik

Wypowiedź Cristiano Ronaldo po meczu: &quot;Chcieliśmy wygrać..&quot;
:mrgreen:
Ale jaja sobie robią w biały dzień.
Chorwaci pokażą im o co chodzi.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Tak, Ronaldo dostał kartkę, że gramy na remis. Przecież nie można mu było tego przekazać słownie przez Eliseu, lepiej za pomocą kartki, żeby widziało to pół świata...

Ludzie myślcie co piszecie, bo robicie z siebie osoby śmieszne, lekko powiedziawszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom