>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2014/2015

Status
Zamknięty.
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership - Grupa mistrzowska, 18 kwiecień 2015, sobota.
Crusaders-Glentoran TYP 1 kurs 1,6 7/10 g.16.00 2:0 WIN
PS: O tym meczu pisałem już 21 marca.
1. Gospodarze po 18 latach na 99,9 % zapewnili sobie tytuł mistrza kraju. Mają 9 oczek przewagi i 3 kolejki do końca rozgrywek a bilans bramkowy o 27 strzelonych więcej goli od Linfield. Więc żeby nie zdobyli tytułu musieliby przegrać wszystkie 3 spotkania a Linfield wszystkie 3 wygrać i to bardzo wysoko. Tak myślę że minimum z 8:0. Rzecz do zrealizowania niemożliwa ale oficjalnie mistrz jeszcze nie wyłoniony
.
2. 21 marca rozgrywane były zawody piłki kopanej w półfinale Pucharu tej krainy. Grający u siebie Crusaders podejmował..właśnie Glentoran i..przegrał 0:1. O dziwo wcześniej Krzyżowcy wygrali wszystkie 5 ostatnich meczów strzelając, uwaga..23 gole
. Co dawało średnią prawie 5 goli na jedno spotkanie obojętnie czy grali u siebie czy na wyjeździe
. I proszę, nagle nastąpił wielki kryzys w meczu pucharowym z Glentoran i chłopaki przegrali u siebie jak już wcześniej wspomniałem 0:1. A po tym meczu pojechali do mocnego wtedy jeszcze Coleraine i wygrali.. 5:1..
..sorry ja się nie dam nabrać na takie coś. To była dla mnie klasyczna ustawka między tymi drużynami. Powód ? Towarzystwo z Glentoran nie cierpi się mianowicie z Linfield..najgroźniejszym rywalem do zdobycia tronu obok Crusaders. I zrobią wszystko żeby Linfield go nie zdobył. Wtedy nie było jeszcze wiadomo jak potoczą się losy ale od razu spojrzałem na kalendarz i wiedziałem że 18 kwiecień to jest ten dzień kiedy Glentoran grzecznie odda punkty Crusaders w lidze.
3. Z pewnością na tym spotkaniu zorganizowana będzie wielka feta. Głupotą byłoby pomijając piłkarski poziom i to co napisałem wyżej nie wygrać tego meczu przez miejscowych. Zresztą spójrzmy na przepaść w tabeli:
http://www.livesports.pl/mecz/CvjDR4na/ ... le;overall
Tak naprawdę to dla Glentoran sezon się już skończył i mają w dupie jaki wynik osiągną w sobotę w Belfaście. Dla nich priorytetem jest finał z Portadown który odbędzie się 2 maja. Oczywiście w Pucharze Irlandii Płn.
4. Pisałem już z dwa miesiące wcześniej że Krzyżowcy mają najlepszą ekipę w lidze i zdobędą mistrza. Glentoran to zasłużony klub dla Irlandii Północnej ale w sobotę musi po prostu dla mnie przegrać. Kurs 1,6 biorę z pocałowaniem ręki jakiemuś laikowi który go wystawił. Spodziewałem się maksymalnie ok. 1,4. Oczywiście może zdarzyć się tak że Glentoran może ten mecz za puchar oddać na przykład w następnym sezonie bo gospodarze jak już pisałem mają mistrza na 99,9 % . No, zobaczymy co z tego wyjdzie, ja ryzykuję za wyższą stawkę.
Takie mecze zdarzają się raz na pół roku. Crusaders dodatkowo nie wykorzystał rzutu karnego w 70 minucie. Pewny mecz i oby tylko takie były ode mnie dla pobierających.
Pzdr/Psycho
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Gram twoje typy od dłuższego czasu. Oczywiście nie wszystkie jak leci tylko jeszcze dodatkowo przeze mnie analizowane i jak na razie tak się złożyło, że wszystkie na plus ;) Dzisiaj jeszcze Shelbourne win czeka ;) Dzięki, że w ogóle chce ci się pisać te wszystkie analizy, tym bardziej, że na prawdę znasz się na tym co typujesz, bo skutecznośc masz do pozazdroszczenia. Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom