>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia Północna - 2022/23 (NIFL Premiership + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Clifftonville-Carrick R. TYP 1 kurs 1,42 7/10 g.16.00 3:2 WIN

PS: Zdaje sobie sprawę że kurs jest śmieszny ale już dobry do dubla lub tripla np: z Tottenhamem, TNS czy Djurgarden. Wicemistrzowie źle zaczęli sezon przegrywając na wyjeździe z Coleraine. Liczę że w drugiej kolejce u siebie gdzie grają świetnie spokojnie wypunktują gości. Statystyki H2H miażdżą, dość napisać że Cliffy wygrały z Carrick ostatnie 7 spotkań w Belfaście w stosunku bramek 21:4.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1303
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Newry-Linfield TYP 2 kurs 1,53 6/10 g.15.30 1:3 WIN

PS: Spotyka się beniaminek który w pierwszej kolejce przegrał na wyjeździe z przeciętnym Carrickiem z aktualnym mistrzem Irlandii Północnej Linfield który na początku ligi stuknął u siebie 4:0 Portadown. Jak tu nie będzie przekrętu to ekipa z Belfastu powinna gładko ograć gospodarzy i spokojnie przygotowywać się do czwartkowego rewanżu z RFC w L.K.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2846
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ballymena-Clifftonville TYP BTS kurs 1,80 5/10 g.20.45 1:2 WIN

PS: Kurs na gości na których graliśmy w pierwszym poście to 1,67. No spoko ale zauważam że Ballymena to dla mnie na teraz dwa lepsza ekipa niż Carrick i stać ich na strzelenia gola zwłaszcza że Cliffy na wyjeździe to dramat.
6 sierpnia te dwie ekipy zagrały w towarzyskim meczu gdzie górą byli The Sky Blues 2:0 a w ostatnim ligowym meczu w Ballymenie padł wynik 2:2.

Wypowiedź trenera Clifftonville Paddy McLaughlina:

"Rotacja składu będzie nazwą gry w tym sezonie, ponieważ obiecałem sobie, że nie będzie „biczować” żadnego ze swoich graczy podczas wyczerpującej kampanii.
Cliftonville dokonał pięciu zmian w składzie początkowym pomiędzy dwoma pierwszymi meczami z harmonogramu Danske Bank Premiership, a przed dzisiejszą wyprawą na Ballymena United, menedżer podkreślił, jak ważne jest, aby nikogo nie obciążać.
„W zeszłym sezonie rozegraliśmy 50 meczów, a w tym roku bierzemy udział w dodatkowych rozgrywkach, więc powiedziałem chłopakom, że nikt nie będzie grał każdego tygodnia, to po prostu niemożliwe” – powiedział McLaughlin.
„Każdy będzie miał swoją rolę do odegrania, a to będzie oznaczać rotację. To będzie oznaczać, że ludzie będą na ławce rezerwowych przez mecz lub dwa tylko po to, by mieć pewność, że nikogo nie wychłostamy, ponieważ ostatnią rzeczą, jaką chcemy zrobić, jest wypalenie kogokolwiek.
„Mamy tutaj dobry skład i ważne jest, abyśmy wykorzystali go najlepiej, jak potrafimy”.
Od ostatniej wizyty The Reds na Warden Street minęło niewiele ponad dwa tygodnie, ale McLaughlin spodziewa się, że obie strony przyjmą zupełnie inne podejście niż w przypadku meczu Testimonial Tony'ego Kane'a.
„W Ballymenie zawsze jest nam ciężko i tym razem nie będzie inaczej” – dodał.
„Nie jesteśmy przygotowani na nic innego niż bitwę. Ballymena to dobra drużyna, która w ciągu lata dokonała kilku wartościowych transferów, więc będzie to poważne wyzwanie, ale nie możemy się doczekać, jak zawsze."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2792
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Larne-Ballymena TYP BTS kurs 1,84 4/10 g.20.45 3:0 BOX

PS: Gra ekipa z miasta Larne, bardzo solidna w których szeregach występuję wielu doświadczonych graczy z mocnym średniakiem którego obstawiałem post wyżej. Uważam że obie drużyny stać na strzeleniu minimum gola. Gospodarze w tamtym sezonie więcej punktów zdobyli na wyjeździe, goście z kolei ostatnio bardzo dobrze sobie radzą na wyjazdach ale patrząc że jednak Larne to lepsza ekipa od przyjezdnych stawiam na bts..
Na stronach obu klubów za wiele się nie dowiedziałem oprócz tego że wszyscy zawodnicy grają bez żadnych urazów.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Carrick Rangers-Linfield TYP 2 kurs 1,60 6/10 g.15.00 2:1 BOX

PS: Bez opisu, jestem na wakacjach.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Crusaders-Ballymena TYP 1 kurs 1,50 5/10 g.20.45 3:0 WIN

Crusaders-Ballymena TYP 1/BTS kurs 2,86 3/10
g.20.45 3:0 BOX

PS: Wyczytane...:

"Krzyżowcy wracają do akcji w Danske Bank Premiership w piątek wieczorem w Seaview (19:45), a Ballymena Utd są gośćmi. Krzyżowcy wkraczają do gry po fantastycznym zwycięstwie 2:1 nad Linfield w zeszłym tygodniu i oczywiście będą chcieli to wykorzystać. Wszyscy są znowu dostępni, Ben Kennedy i Brandon Doyle z Rorym McKeownem i Deanem Ebbe znów pasują i dołączą do składu. Menadżer Stephen Baxter będzie bardzo zadowolony, szczególnie z drugiej połowy, ale ten mecz będzie teraz zaparkowany, a Ballymena Utd będzie zupełnie innym meczem. Ballymena Utd ma problemy w tej chwili w Premiership, ale to nic nie znaczy, ponieważ David Jeffrey przygotowuje swoją drużynę do piątkowego meczu.."

"Ballymena United jest pod dużą presją po słabym początku ligowej kampanii, a wyjazdowy mecz z Crusaders na trzecim miejscu to dopiero początek serii ciężkich meczów. Czy Sky Blues mogą się podnieść i odnieść nieoczekiwaną wygraną w Seaview?"

Osobiście nie sądzę że goście odniosą zwycięstwo przy tak dobrej formie piłkarzy z Belfastu. Drugi typ podyktowany tym że w ostatnich 6 spotkaniach u siebie Krzyżowcy zawsze tracili gola.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1000
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Irish League Cup 1/8:

Dundela-Linfield TYP BTS/over 2,5 kurs 1,75 5/10 g.20.45 0:1 BOX

PS. Dundela niemałą sensację sprawiła w poprzedniej rundzie wyrzucając za burtę..Crusaders. To aktualnie 3 zespół w 2 lidze. Dla nich dzisiejszy mecz to sprawa priorytetowa chociaż jest to tylko Puchar Ligi. Kiedy Niall Currie przejął funkcję menedżera Dundeli nieco ponad rok temu, byli na samym dnie tabeli z zaledwie jednym punktem z siedmiu meczach. Currie udało sie bardzo przekształcić klub na lepsze którego siedziba jest we wschodnim Belfaście. Poprowadził ich po kilka zwycięstw i teraz znajdują się w czubie tabeli. Na dłuższą metę celem jest wprowadzenie Dundeli do Premiership.

Goście będą dzisiaj rotować składem i mam nadzieję że będzie git.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +608
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Crusaders-Glenavon TYP -1,5 handi Crusaders kurs 2,19 4/10 g. 16.00 3:2 BOX

PS: Krzyżowcy po dwóch meczach bez zwycięstwa żeby nie stracić kontaktu z czołówka muszą dziś ostro zareagować. Wynika to też z wypowiedzi ich trenera. Dalej u gospodarzy nie zagrają z długoterminowymi kontuzjami Ben Kennedy, Josh Robinson i Brandon Doyle. I teraz wyszperałem w necie że goście dziś bez paru kluczowych zawodników: Haugheya, O'Connora, A Doylea i Glynna.

Reasumując klub z Lurgan dziś osłabiony jedzie do podrażnionego wielokrotnego mistrza Wielkiej Brytanii (a dla Qowala mistrza Irlandii Północnej :p ) . Napiszę szczerze że na kuponie zagrałem "tylko" czyste zwycięstwo Crusaders za 1,47. Dla odważnych typ jak powyżej.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1107
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jak jutro oceniasz Shamrock ?
Mają 4 mecze do końca 5 punktów przewagi więc jest blisko mistrzostwa ale wszystko możliwe.

Mają 4 mecze:
Drogheda wyjazd do drużyny na wakacjach,
St Patricks dom, ciężki mecz,
Dundalk dom, ciężki mecz,
Dublin wyjazd, które zapewne będzie walczyło o życie.

Wygląda na to, że z terminarza ten jutrzejszy mecz może być najłatwiejszy.

Edit Psychososial: Nic nie patrzyłem zerknę dopiero jutro..pzdr!
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Fajnie jakbyś odpisywał w formie odpowiedzi a nie edytowania czyiś postów...no ale widocznie to problem.

Edit Psychosocial: Nie rozumiem za bardzo jakie to ma znaczenie..nie chcę niepotrzebnie nabijać postów i tyle.
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Linfield-Glenavon TYP 1 kurs 1,55 6/10 g.21.00 3:2 WIN

PS: No bez jaj. Mistrz na 7 miejscu po 8-10 kolejkach? Lanie w ostatniej kolejce u siebie z Glentoran 0:3? Ja tu nie będę robił żadnej analizy np: jak w wypadku ostatniego pucharowego meczu Waterford z Shelbourne gdzie napisałem tomy referatów, rozprawek i traktatów na temat tamtego spotkania a typ i tak nie wszedł tylko napiszę że Linfield powinien to wygrać chociażby żeby nie narazić się swoim kibicom (po grubej wpadce w najważniejszym spotkaniu w tym sezonie z Glentoran) bo (wpis jednego z zawodników którzy w 2017 roku mieli do wyboru grać w Linfield albo w Glentoran czyli w dwóch nienawidzących się klubach):

"Linfield to 51-krotny mistrz Irlandii Północnej. To największy klub w tym kraju.

David Jeffrey, który wówczas był tam trenerem już od kilkunastu lat i w ogóle jest legendą klubu, bardzo zabiegał, żebym tam trafił. Wiedział, że mam dwie oferty, które rozważam. Z jego klubu i z Glentoranu. A to jak Legia i Polonia. Kibice się nienawidzą. Kiedy się z nim spotkałem, postawił sprawę jasno.

– Masz wątpliwości?

– No tak, zastanawiam się jeszcze. Potrzebuję kilku dni na podjęcie decyzji.

– Nie ma miejsca na zastanowienie. Jeśli chcesz grać dla Linfield, to musisz oddać całe serce temu klubowi. Musisz być w całości nasz. Bez wątpliwości. Nie możesz patrzeć się w tył. Tylko Linfield, rozumiesz?


Zrozumiałem, ale fanatyzm nie był dla mnie......................wybrałem Glentoran."

Z innych spotkań polecam dziś Balę Town z Gresfordem. Handi -2,5 to dla mnie bankomat za 1,60, ja zagrałem -3,5 za 2,22..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2013
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Larne-Dungannon TYP -2,5 handi Larne kurs 2,40 5/10 g.20.45 4:0 WIN

Larne-Dungannon TYP -1,5 handi Larne kurs 1,53 8/10
g.20.45 4:0 WIN

PS: Oczy przecieram. 1,53 i 2,40 na te linię? Larne wicelider, 29 oczek w 12 spotkaniach, Jeżyki z 4 punktami w 13 meczach i drugie od końca. Ale luknijcie na ostatnie 5 meczów w The Reds (z jednym pucharowym):

04.11.22 Larne-Crusaders 4:1

14.10.22 Larne-Cliftonville 4:0

01.10.22 Larne-Coleraine 2:0

13.09.22 Larne-Lisburn Distillery 5:1

26.08.22 Larne-Ballymena 3:0

A teraz ostatnie wyniki wyjazdowe Dungannon: z Glentoran 1:3, z Coleraine 0:3, z Carrick 0:3, z Glenavon 0:4. No chyba starczy.

Zobaczy się wieczorem czy będzie tak jak napisałem ;). Nie wiem czy widzicie ale dałem pierwszy raz od wielu miesięcy stawkę 8/10..:p.

Carrick R. Portadown TYP 1 kurs 1,50 5/10 g.20.45 2:0 WIN

PS: Gospodarze do potęg w tej lidze nie należą ale w tabeli u siebie zajmują dobrą szóstą pozycję. Goście z Portadown to jakieś nieporozumienie bo na 13 spotkań, 12 porażek. Przypominam że Carrick potrafił ograć u siebie w październiku Crusaders 4:3 no i..Dungannon..3:0 :)

Pzd/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3616
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Portadown-Larne TYP -1,5 handi Larne kurs 1,54 6/10 g.16.00 0:5 WIN

Portadown-Larne TYP handi -2,5 Larne kurs 2,37 4/10
g.16.00 0:5 WIN

PS: Dziś tylko parę zdań. Po słabszej grze Glentoran, Larne ma szansę zagościć na pozycji lidera. A okazje do tego ma wyborną. Jedzie do czerwonej latarni Portadown. W poście wyżej właściwie wszytko jest opisane bo sytuacja podobna.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2454
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Larne-Dungannon TYP -2,5 handi Larne kurs 1,90 5/10 g.20.45 2:1 BOX

PS: Jak widać poniżej te dwie ekipy spotkały się całkiem niedawno bo 8 listopada. Pisałem wtedy że linia na którą grałem była kompromitacją "Zbuków" . Dzisiaj ta linia nie jest już taka kusząca ale cały czas akceptowalna. Wyczytałem że goście dziś poważnie osłabieni po meczu z Cliftonville. Pytanie tylko czy Larne "bedzie się chciało"..

Larne-Dungannon TYP -2,5 handi Larne kurs 2,40 5/10 g.20.45 4:0 WIN

Larne-Dungannon TYP -1,5 handi Larne kurs 1,53 8/10
g.20.45 4:0 WIN

PS: Oczy przecieram. 1,53 i 2,40 na te linię? Larne wicelider, 29 oczek w 12 spotkaniach, Jeżyki z 4 punktami w 13 meczach i drugie od końca. Ale luknijcie na ostatnie 5 meczów w The Reds (z jednym pucharowym):

04.11.22 Larne-Crusaders 4:1

14.10.22 Larne-Cliftonville 4:0

01.10.22 Larne-Coleraine 2:0

13.09.22 Larne-Lisburn Distillery 5:1

26.08.22 Larne-Ballymena 3:0

A teraz ostatnie wyniki wyjazdowe Dungannon: z Glentoran 1:3, z Coleraine 0:3, z Carrick 0:3, z Glenavon 0:4. No chyba starczy.

Zobaczy się wieczorem czy będzie tak jak napisałem ;). Nie wiem czy widzicie ale dałem pierwszy raz od wielu miesięcy stawkę 8/10..:p.

Pzd/Psycho.
Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1065
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Larne-Coleraine TYP 1 kurs 1,60 6/10 g.20.45 0:2 BOX

PS: Larne po przegranej z Linfield musi szybko zareagować by nie stracić fotel lidera. Goście im raczej leżą gdyż ostatnie 4 mecze między nimi w Larne to pokryte handicapy dla gospodarzy.
Mecz odbędzie się jutro.

Pzdr/ Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Do trzech razy sztuka:

Cliftonville-Newry TYP -1,5 handi Cliftonville kurs 1,91 4/10 g.16.00 2:0 WIN

Portadown-Glentoran TYP -1,5 Glentoran kurs 1,52 5/10
g.16.00 0:2 WIN

PS: Dzis bez opisów i zobaczymy jak to wyjdzie.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1605
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Glenavon-Larne TYP 2 kurs 1,67 4/10 g.20.45 0:1 WIN

PS: Gram gości. Przegrali ostatnie dwa mecze pod rząd i dzisiaj naprawdę muszą się sprężyć jeżeli chcą powalczyć o mistrza.
Parę notatek ze strony Larne:

Glenavon

Glenavon had been in good form in recent weeks, however they come into this game having lost 1-0 away to Dungannon Swifts on Saturday. Gary Hamilton’s men are in 8th place in the Danske Bank Premiership with 20 points from their 17 games played so far.
In the previous meeting between the sides, also in Lurgan back in August, Ben Doherty scored the winning goal from the penalty spot with the last kick of the game against a Glenavon side who had been reduced to nine men.

Larne

Larne come into this game having lost their last two games, away to Linfield and home to Coleraine. However, such has been the Invermen’s strong start to the season we remain at the top of the Premiership heading into this one.
Boss Tiernan Lynch will be without the services of defender Shaun Want and striker Lee Bonis, who are both out with a one game suspension.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1134
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dziś gram tripel z jednym meczem z ligi walijskiej.

Glentoran-Glenavon TYP 1
Larne-Newry City TYP 1 2:0 WIN
Connah's-Aberystwyth TYP 1

AKO 2,26 4/10
g.14.00 i 16.00 WIN zwrot

PS: Oczywiście wszystkie mecze można grać handicapem. Zwłaszcza Larne i Connah's. Ja idę na łatwiznę. Byłem oczywiście na stronach klubów i wszystko posprawdzałem. Gospodarze to bici faworyci tych spotkań.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Glentoran - Glenavon
Typ over 2.5 @ 1.59 // Fortuna

Po bardzo udanym początku sezonu w wykonaniu ekipy Glentoran w ostatnim czasie nie prezentowali się za dobrze (po jednej wygranej i remisie oraz trzy porażki). Jednak trzeba powiedzieć, że możliwości gospodarze mają zdecydowanie większe od swoich przeciwników. W poprzednim sezonie byli blisko tyłu Mistrzowskiego i na pewno walczą o ten sukces w obecnej kampanii.

Możliwości, potencjał, doświadczenie, czy klasa piłkarzy na pewno przemawia za tym zespołem. Warto dodać, że w porównaniu do swoich rywali mają niezwykle solidnych piłkarzy, jak McMenamin, czy też Donnelly. Na słowa uznania zasługuje również cała linia defensywa tej ekipy, bo jak inaczej to nazwać jak zespół traci osiem bramek w szesnastu pojedynkach!

Drużyna Glenavon również ostatnich tygodni nie może uznać za udane. Pasmo niepowodzeń ciągnie się od dłuższego czasu. Najlepszym tego dowodem jest nawet przegrana z jedną z zdecydowanie najsłabszych ekip w całej lidze - Dungannon! Kolejny problem jest to defensywa. Zachowanie czystego konta przychodzi dla nich z wielkim trudem. A teraz przyjdzie im zmierzyć się z bardzo wymagającym rywalem, więc również nie spodziewam się, aby udało im się strzelić bramkę!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom