>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Irlandia - 2017 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Liczę jednak że gospodarze powalczą bo nie wyobrażam sobie żeby tak wielce zasłużony klub spadł do 2 ligi i w przyszłym sezonie grał np: z Cabinteely.
Dzięki za rozwinięcie informacji o tych spotkaniach, na Ciebie zawsze można liczyć ???? Patsi dzisiaj walczą pod hasłem : &quot;St. Patricks nigdy nie spadło z ligi&quot; i jeśli te zabiegi motywujące przyniosą im choćby jeden punkt to ja jestem &quot;za&quot; ????
edit. Nawet 3 wyszarpali.
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Panowie jakieś przypuszczenia na dzisiejsze dwa mecze? Cork - Limerick w pucharze i Derry - Drogheda , Derry ostry wpierdol tydzień temu pewnie będa chcieli sie odkuć na czerwonej latarni , Cork też tydzień temu wtopa u siebie z Limerick , ale coś mam wrażenie że grają na ćwierć gwizdka. A dziś puchar czy będzie motywacja? osobiście myślałem o jakiś overkach w obu przypadkach... Ja niestety jestem amatorem w kwestii irlandzkiej piłki i tak tylko sobie snuje przypuszczenia... Co myślicie qowalsky6 i Psychosocial ?
Pozdrowka!!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie jakieś przypuszczenia na dzisiejsze dwa mecze? Cork - Limerick w pucharze i Derry - Drogheda , Derry ostry wpierdol tydzień temu pewnie będa chcieli sie odkuć na czerwonej latarni , Cork też tydzień temu wtopa u siebie z Limerick , ale coś mam wrażenie że grają na ćwierć gwizdka. A dziś puchar czy będzie motywacja? osobiście myślałem o jakiś overkach w obu przypadkach... Ja niestety jestem amatorem w kwestii irlandzkiej piłki i tak tylko sobie snuje przypuszczenia... Co myślicie qowalsky6 i Psychosocial ?
Pozdrowka!!
Przepraszam, ale dzisiaj nie wyrabiam. W ciemno i &quot;januszowo&quot; dałbym na Cork. Ale kursy chyba są paskarskie jak znam życie, a to przecież puchar. Na papierze w Kotle Czarownic, w półfinale gospodarze powinni dać radę chociaż pare absencji mają.
Derry, nie wiem qwa co się z nimi stało, mieli walczyć o miejsce 3, a tu (jak dla mnie) kompromitacja. Może i wygrają dzisiaj, ale ja już im nie zaufam, a na pewno nie po kursie 1.12 (?). Jak przegrają to kibice im powinni jaja pourywac. Na szybko to tyle. Na razie Panowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Panowie jakieś przypuszczenia na dzisiejsze dwa mecze? Cork - Limerick w pucharze i Derry - Drogheda , Derry ostry wpierdol tydzień temu pewnie będa chcieli sie odkuć na czerwonej latarni , Cork też tydzień temu wtopa u siebie z Limerick , ale coś mam wrażenie że grają na ćwierć gwizdka. A dziś puchar czy będzie motywacja? osobiście myślałem o jakiś overkach w obu przypadkach... Ja niestety jestem amatorem w kwestii irlandzkiej piłki i tak tylko sobie snuje przypuszczenia... Co myślicie qowalsky6 i Psychosocial ?
Pozdrowka!!
Witam. 1,15 na Derry ? Nawet błazny przestały się śmiać. Co prawda goście aż bez 6 zawodników ale po takim kursie nie dotknąłbym tego nawet złotym berłem. Pikobans..natomiast Korek możesz dać śmiało w jakiejś taśmie. Choćby skały srały będą grać w finale. Miałem dać analizę tego spotkania ale kurs 1,35 nadaje się tylko do tasiemki. Myślałem również o 1/over 2,5 po 1,85 ale odpuściłem.
Pzdr !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/2

Dundalk-Shamrock Rovers TYP 1 kurs 1,60 5/10 g.17.45 1:1 BOX
PS: Drugi półfinał a w finale czeka już Cork. Spotykają się chyba dwie najlepsze w ostatnim miesiącu ekipy jeżeli chodzi o formę. Stawiam jednak na Drwali...gospodarze w ostatnich 5 meczach u siebie wygrali..wszystkie strzelając..20 goli a nie tracąc żadnego !!!
Goście po również 5 wyjazdowych wygranych ulegli w końcu w poniedziałek Patsom.
Ale najważniejsze dla mego betu są moje analizy. Otóż te dwie drużyny grały ze sobą ostatnio w lipcu i wrześniu. W pierwszym spotkaniu Drwale przegrali u siebie 0:1 a w drugim wygrali na wyjeździe 3:0. Ale teraz meritum. Dundalk uległ u siebie po..wyczerpującym dwumeczu o Ligę Mistrzów z Rosenborgiem. Dwa razy było 1:1 i dogrywka. I właśnie parę dni po tej dogrywce odbyło się to spotkanie. Później jeszcze tylko wyjazdowy remis ze Sligo i Drwale wkraczają na zwycięską ścieżkę ogrywając między innymi właśnie we wrześniu The Hoop na wyjeździe 3:0.
Zatem ja osobiście stawiam na win miejscowych którzy zagrają dzisiaj optymalnym składem. Nie zagra tylko 3 długoterminowych. Goście bez 2 piłkarzy. Podać nazwiska ?

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
16:00 Bray - Galway
16:00 Drogheda - Shamrock Rovers
18:00 Finn Harps - Dundalk
18:00 St. Patricks - Limerick
20:45 Sligo Rovers - Bohemians
IRLANDIA: Dywizja 1
16:00 Cobh Ramblers - Waterford
20:45 Athlone - UC Dublin
20:45 Longford - Wexford
20:45 Shelbourne - Cabinteely
PS: Dzisiaj krótko i na temat. Tak na marginesie w ostatnich dwóch typach miałem niezłego pecha. Pół dnia myślałem czy Patsi strzelą gola a tu się okazało że nie strzelił Shamrock a w ostatnim becie z Dundalk sędzia nie uznał prawidłowego gola na 2:1...bywa i tak.
Bray-Galway TYP 1 kurs 2,40 3/10 g.16.00 3:3 BOX
PS: Mała stawka bo goście rozpaczliwie walczą o utrzymanie a i Mewy słabo punktują u siebie. Jednak Bray przy bardzo słabej postawie Derry wyczuło szansę na Puchary ! To tylko 4 oczka i 4 kolejki do końca. Przypominam że w ostatniej kolejce Mewy zmasakrowały Derkę na wyjeździe ..5:0. Wysoki kurs na gospodarzy spowodowany jest prawdopodobnie ostatnimi dwoma wygranymi Galway. No ale rywali mieli słabych i grali u siebie. Bray wygrało ostatnie 3 mecze z Galway, mają formę i realne szanse na grę w eliminacjach Ligi Europy. Wchodzę w to !
St. Patricks-Limerick TYP BTS kurs 1,55 3/10 g. 18.00 2:2 WIN
PS: Patsi przyciśnięci wizją spadku potrafili ograć w ostatniej kolejce ich największą kosę czyli Shamrock. Limerick nowo upieczonego Mistrza Cork. Powtarzam zresztą jak mantrę że Limerick to taka ekipa której jak zagrozi widmo degradacji wygra z każdym zespołem w tej lidze. Dzisiaj oba zespoły powinny iść na całość. Za tydzień zresztą Patsi jadą do Galway i będą mieli tam ciepło a Limerick podejmuje Drogsów więc pewne 3 punkty. Wychodzi zatem 1X. W ogóle to z Limerick mogło zejść trochę powietrze po przegranym z Cork półfinale z Pucharze Irlandii więc również stawka tylko 3/10. Gola jednak mogą spokojnie bachnąć bo tak sobie myślę że jak gospodarze wygrali już 4 mecze pod rząd u siebie to w końcu mogą coś odwalić, haha..
Z innych spotkań to gry w taśmach i wygrana Shamrock i U.C.Dublin.
Pierwsi szykują się do powtórzonego spotkania z Dundalk u siebie 10 października i mogą dziś rotować składem składem ale Drogsi są tak słabi że to będzie mega kompromitacja jak The Hoops nie wygra.
Drudzy mają wyjazd z Athlone które gra w tej chwili jakimiś mega amatorami zlepionymi na ostatnie kolejki. Powód ? Piłkarze Athlone wplątani są w aferę handlowania meczami i na teraz już dziś 3 zawodników jest zawieszonych na dłuższy czas + kontuzje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/2

Dundalk-Shamrock Rovers TYP 1 kurs 1,60 5/10 g.17.45 1:1 BOX
PS: Drugi półfinał a w finale czeka już Cork. Spotykają się chyba dwie najlepsze w ostatnim miesiącu ekipy jeżeli chodzi o formę. Stawiam jednak na Drwali...gospodarze w ostatnich 5 meczach u siebie wygrali..wszystkie strzelając..20 goli a nie tracąc żadnego !!!
Goście po również 5 wyjazdowych wygranych ulegli w końcu w poniedziałek Patsom.
Ale najważniejsze dla mego betu są moje analizy. Otóż te dwie drużyny grały ze sobą ostatnio w lipcu i wrześniu. W pierwszym spotkaniu Drwale przegrali u siebie 0:1 a w drugim wygrali na wyjeździe 3:0. Ale teraz meritum. Dundalk uległ u siebie po..wyczerpującym dwumeczu o Ligę Mistrzów z Rosenborgiem. Dwa razy było 1:1 i dogrywka. I właśnie parę dni po tej dogrywce odbyło się to spotkanie. Później jeszcze tylko wyjazdowy remis ze Sligo i Drwale wkraczają na zwycięską ścieżkę ogrywając między innymi właśnie we wrześniu The Hoop na wyjeździe 3:0.
Zatem ja osobiście stawiam na win miejscowych którzy zagrają dzisiaj optymalnym składem. Nie zagra tylko 3 długoterminowych. Goście bez 2 piłkarzy. Podać nazwiska ?

W pierwszym spotkaniu jak widzimy padł wynik 1:1. Drwale zlekceważyli zawsze groźny Shamrock. Uspokoił ich szybko zdobyty gol na początku spotkania i kontrola gry do 76 minuty (podobnie zresztą było przecież w meczu Polska-Czarnogóra). Własnie w 76 minucie szybko kontra gości i 1:1. Potem czerwona kartka dla McAllistera i prawidłowy gol nieuznany dla Dundalk.
Zatem podbijam:
Shamrock Rovers-Dundalk TYP 2 kurs 2,15 4/10 g.20.45 2:2 BOX
Z zapowiedzi obu trenerów obie ekipy mają zagrać bardzo ostrożnie. W miarę upływu czasu wydaje mi się że to jednak Dundalk przyciśnie. Jest dla mnie bardziej doświadczonym zespołem i to on jednak zagra w finale z Cork.
Dzisiaj Shams bez bardzo ważnego pomocnika Davida McAllistera i powołanego do U-19 Aarona Bolgera. Drwale bez rozgrywającego Chrisa Shieldsa który zagrał od 70 minuty w pierwszym meczu ale zszedł już w 82 doznając kontuzji kolana.
Tak na koniec proszę zobaczyć jak oni się kochają:


 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisał Psychosocial:
&quot;W pierwszym spotkaniu jak widzimy padł wynik 1:1. Drwale zlekceważyli zawsze groźny Shamrock. Uspokoił ich szybko zdobyty gol na początku spotkania i kontrola gry do 76 minuty (podobnie zresztą było przecież w meczu Polska-Czarnogóra). Własnie w 76 minucie szybko kontra gości i 1:1. Potem czerwona kartka dla McAllistera i prawidłowy gol nieuznany dla Dundalk.
Zatem podbijam:
Shamrock Rovers-Dundalk TYP 2 kurs 2,15 4/10 g.20.45&quot;
W kuponie pobrałem dnb, dziś odwet ???? na Koniczynkach. Fart powinien się skończyć. Dzięki za opis i &quot;kierunek&quot; GL!
edit

Jednak Shamrock w regulaminowym czasie znowu doprowadził do remisu (tym razem 2-2), fart się skończył, ale dopiero po dogrywce gdzie Dundalk strzelił 2 gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Cork City
20:45 Derry City - Finn Harps
20:45 Dundalk - Bray
20:45 Galway - St. Patricks
21:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers
Galway-St. Patrick TYP BTS kurs 1,55 7/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Zaszalałem z tą stawką ale to dla mnie najpewniejszy bet na dzisiaj z tej ligi. W życiu nie ma nic pewnego a co dopiero w jakiś niszowych ligach ale wiele rzeczy przemawia za tą opcją.
1. Końcówka sezonu i sytuacja w tabeli.
2. Niezła forma obu drużyn.
3. Ofensywna gra. We wrześniu Galway strzeliło w 4 spotkaniach 9 goli a Patsi 6.
4. Brak kontuzji u strategicznych piłkarzy w pierwszym składzie. Galway właściwie bez ubytków a The Saints tylko bez Darrena Dennehy.
5. Moja intuicja, haha....
Reasumując wszystko przemawia za BTS. A jak będzie ?
Z innych spotkań niesamowicie kusiło mnie zagrać stawkowaniem BTS Shamrock-Sligo. Nie chce mi się już tłumaczyć dlaczego więc po prostu nawiedzonym userom polecam.
Pozostałe mecze nie do gry. Cork może &quot;specjalnie&quot; przegrać by świętować mistrza u siebie już w poniedziałkowym zaległym spotkaniu z Derry. Dzisiaj remis już im go daje. Derka walczy o podium ale w obecnej formie może powalczyć z Harfami jedynie o najgorszy zespół ostatnich tygodni. Dundalk powinien wygrać..
Dziękuję za uwagę
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Premier Division
Limerick-Drogheda TYP 1/over 2,5 kurs 1,95 3/10 g.19.30 1:0 BOX A znajomym typ wszedł :p
PS: Gospodarze powinni nastukać parę goli spadkowiczowi gdyż przypominam że przy równej ilości punktów na koniec sezonu liczy się różnica bramek. Oczywiście wyraz &quot;powinni&quot; to czysty farmazon. Pisałem już wielokrotnie że The Blues to bardzo chimeryczna ekipa która jak trzeba wygra na wyjeździe z Rebelsami a przegra u siebie z Harpiami. Ale powiedzmy sobie jasno że na teraz przy &quot;normalnej&quot; postawie gospodarzy Drogsi nie mają prawa nawet pierdnąć w tej konfrontacji. Do tego absencje gości na pewno doprowadzają do bólu głowy ich trenera. Na pewno nie zagra znowu 5 zawodników z podstawowego składu a jeszcze wątpliwy jest występ Thomasa Byrne młodego i zdolnego jak na tamte warunki napastnika który wystąpił już w 20 meczach. Grał wcześniej w rezerwach Brighton. Limerick tylko bez pomocnika Shanea Duggana.
Ich ostatnie dwa mecze:
30.06.17 PD Drogheda Limerick 0 : 2
15.04.17 PD Limerick Drogheda 3 : 0
Aha, nastąpił wzrost kursów na Limerick i to spory bo z 1,29 na 1,45. Nie przywiązuje do tego wagi bo być może jakiś bogaty Azjata dla jaj zagrał grubiej Drogsów a jak wiadomo rynek bukmacherski reguluje oczywiście rynek azjatycki.
Meritum..typ publiczny obarczony lekkim ryzykiem bo jak miejscowi oleją sprawę to skończy się underem. No chyba że Drogsi bachną brameczkę wtedy bedzie git.
Moi znajomi którym poleciłem to spotkanie którzy podekscytowani moimi wczorajszymi trafnymi typami (jakbym nie trafiał nigdy wcześniej, haha..) zagrali ten bet po prostu na czystą jedynkę. Będzie niezła draka jakby Drogheda która nie wygrała meczu od ponad 22 kolejek (osobiście policzyłem) dziś będzie triumfować. Ja jednak trzymam się swego typu 1/over 2,5 i basta.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Cork City - Derry City TYP 1 kurs 1,68 5/10 g. ??? 0:0 BOX
PS: Pomyliłem się w obliczeniach i to właśnie punkt zdobyty w tym spotkaniu daje Cork formalnie mistrza kraju. Bedzie mega feta i ma nadzieję że piłkarze nie zawiodą licznie zebranych kibiców. Celowo pisze w tym spotkaniu a nie dzisiaj bo tego meczu mimo bycia na wszystkich portalach z wynikami dziś nie będzie. Powód to huragan nazwany Ofelia:
https://translate.google.pl/translate?hl=pl&amp;sl=en&amp;tl=pl&amp;u=http://www.bbc.com/news/uk-northern-ireland-41632835&amp;anno=2
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1888141,Huragan-Ofelia-przybiera-na-sile-W-poniedzialek-rano-dotrze-do-Irlandii
Mecz ma być przeniesiony na jutro ale godzina przez RTE nie jest jeszcze ustalona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Cork City - Derry City TYP 1 kurs 1,68 5/10 g. ??? 0:0 BOX
PS: Pomyliłem się w obliczeniach i to właśnie punkt zdobyty w tym spotkaniu daje Cork formalnie mistrza kraju. Bedzie mega feta i ma nadzieję że piłkarze nie zawiodą licznie zebranych kibiców. Celowo pisze w tym spotkaniu a nie dzisiaj bo tego meczu mimo bycia na wszystkich portalach z wynikami dziś nie będzie. Powód to huragan nazwany Ofelia:
https://translate.google.pl/translate?hl=pl&amp;sl=en&amp;tl=pl&amp;u=http://www.bbc.com/news/uk-northern-ireland-41632835&amp;anno=2
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1888141,Huragan-Ofelia-przybiera-na-sile-W-poniedzialek-rano-dotrze-do-Irlandii
Mecz ma być przeniesiony na jutro ale godzina przez RTE nie jest jeszcze ustalona.
Stadion Cork po wczorajszej nawałnicy:

Mimo tego mecz ma się odbyć dziś o 20.20 !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Shamrock Rovers
20:45 Dundalk - Bohemians
20:45 Limerick - Galway
20:45 St. Patricks - Cork City
21:00 Finn Harps - Drogheda
Dziś bez opisów bo brak czasu. Polecam 3 pozycje:
Dundalk-Bohemians TYP 1 kurs 1,35 6/10 g.20.45 0:1 BOX WTF ???
PS: Mecz o nic, Towarzyski. Pożegnanie z sezonem i piłkarze nie powinni sprawić zawodu kibicom.
Limerick-Galway TYP BTS lub over 2,5 kurs kurs 1,50 i 1,65 5/10 g.20.45 2:2 WIN
PS: Limerick teoretycznie potrzebuje oczka żeby się utrzymać a Galway musi absolutnie to wygrać. Będą zatem gole. Dla odważnych polecam czysty win Galway po kursie 2,70 !
St. Patricks-Cork City TYP 1 kurs 2,20 4/10 g.20.45 4:2 WIN
PS: Zastanawiałem się długo. Over 2,5, BTS czy 1. Wybrałem zwycięstwo Patsów. Dla mnie jak dziś nie wygrają to lecą do 2 ligi. Galway może dziś wygrać. Sligo ma łatwiejszy terminarz bo gra jutro z Derry i w ostatniej kolejce ma wyjazd do Droghedy i tam na pewno wygra. Patsi na koniec jadą do Derry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Finn Harps vs Drogheda
Typ: 1
kurs: @1.45
Gospodarze są na przedostatnim miejscu ale mają jeszcze szanse powalczyć chociaż o grę w barażach o utrzymanie podczas gdy Drogheda spada z ligi - jest to już pewne. Walka Finn Harps o grę w barażach jest dość realna patrząc na terminarz więc myślę, że dziś nie zawiodą oni kibiców i wygrają przed własną publicznością.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Finn Harps vs Drogheda
Typ: 1
kurs: @1.45
Gospodarze są na przedostatnim miejscu ale mają jeszcze szanse powalczyć chociaż o grę w barażach o utrzymanie podczas gdy Drogheda spada z ligi - jest to już pewne. Walka Finn Harps o grę w barażach jest dość realna patrząc na terminarz więc myślę, że dziś nie zawiodą oni kibiców i wygrają przed własną publicznością.
Witam. O jakich barażach piszesz ? Harfie dla mnie już spadły i mają 5 % szans na utrzymanie.
Pzdr..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Witam. O jakich barażach piszesz ? Harfie dla mnie już spadły i mają 5 % szans na utrzymanie.
Pzdr..
O fuck... myślałem, że spadają dwie a w barażach gra trzecia od końca. Wielkie dzięki za czujność. W takim razie ten mecz wcale nie musi być czystą jedynką... Żeby mi tylko kuponu nie udupili;)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Finn Harps vs Drogheda
Typ: 1
kurs: @1.45
Gospodarze są na przedostatnim miejscu ale mają jeszcze szanse powalczyć chociaż o grę w barażach o utrzymanie podczas gdy Drogheda spada z ligi - jest to już pewne. Walka Finn Harps o grę w barażach jest dość realna patrząc na terminarz więc myślę, że dziś nie zawiodą oni kibiców i wygrają przed własną publicznością.
Ja nie widzę dla Harps żadnej nadziei ani argumentów aby się utrzymali. Jeśli chodzi o Dundalk vs. Bohs to kiedy o nic się nie gra to czasem wychodzi remis. Co do Patsów to myślę sobie, że nie przegrają tego meczu, Limerick vs. Galway tu faktycznie bts mocno prawdopodobny ???? GL!
edit
Szukałem x w Dundalk, a tu jeszcze większa niespodzianka, Patsi już prawie utrzymani i poprawili sobie morale na koniec, w Limerick strzelanina. Kierunki niezłe ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
O fuck... myślałem, że spadają dwie a w barażach gra trzecia od końca. Wielkie dzięki za czujność. W takim razie ten mecz wcale nie musi być czystą jedynką... Żeby mi tylko kuponu nie udupili;)
Mecz przełożony, burza i mocne opady deszczu spowodowały, iż z dzisiejszych zawodów zrezygnowano.
PS W Ballybofey jutro też ma padać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Finn Harps-Drogheda TYP BTS kurs 1,80 4/10 g.21.00 2:3 WIN
PS: Gra dwóch spadkowiczów. W kręgach prawdziwie profesjonalnych fachowcy grają X2. Powodem jest powrót do Drogsów paru zawodników z podstawowego składu czyli Dave&#39;a Mulcahy, Stephena Dunne, Jake&#39;a Hylanda i Thomasa Byrne&#39;a. Drugi powód to kartoflisko i nasiąknięta wodą murawa w Ballybofey. Podobno to parodia boiska. No cóż zobaczymy co z tego wyjdzie bo ja dawałem więcej szans na zwycięstwo Harpii. Idąc po rozum do głowy wybrałem..BTS. Obaj trenerzy oczywiście zapowiadają zwycięstwo.
Harfy bez Ethana Boylea i zawieszonego za kartki Eddiego Dsane. Drogsi bez Colma Deasya, Richiego Purdy i Ryana Mastersona..
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Finn Harps
20:45 Cork City - Bray
20:45 Derry City - St. Patricks
20:45 Drogheda - Sligo Rovers
20:45 Galway - Dundalk
20:45 Shamrock Rovers - Limerick
PS: Dzisiaj ostatnia kolejka. Na pierwszy rzut oka patrząc na tabelę banki to Galway 1 i Sligo oraz Patsi X2. No tak ale czy w bukmacherce wszystko jest takie proste ? Siedzę już parę godzin jak nawiedzony na wielu forach irlandzkich i dalej nie wiem jak rozgryźć przede wszystkim spotkanie Galway-Dundalk. I czy przy prowadzeniu Drwali jak zachowa się Sligo i Patsi ? Zaczęła mnie boleć głowa od tego wszystkiego i postanowiłem z tych 3 meczów zagrać tylko coś takiego:
Derry City-St. Patricks TYP X2 kurs 1,43 6/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Wydaje mi się Patsi tego spotkania nie przegrają. Nie po to rozbili tydzień temu Cork 4:2 (z tym że oni byli już na wczasach) żeby teraz drżeć o to czy spadną. Derka jest bez formy albo grzecznie oddała 3 punkty przegrywając 0:3 ze Sligo które na gwałt potrzebowało punktów żeby nie spaść. To dlaczego dzisiaj ma nie oddać gościom ?
Przyznam również że w taśmie pograłem gdzieś gola Galway i to wszystko.

Jak pisałem to ostatnia kolejka i na pożegnanie z wami chciałbym wam dać coś fajnego po niezłym kursie. I mam nadzieję że znalazłem:
Bohemians-Finn Harps TYP 1/BTS kurs 3,20 3/10 g.20.45 3:1 WIN
Bohemians-Finn Harps TYP 1/over 2,5 kurs 2,40 4/10
g.20.45 3:1 WIN
Bohemians-Finn Harps TYP over 2,5 kurs 1,72
5/10 g.20.45 3:1 WIN
Bohemians-Finn Harps TYP over 1,5 kurs 1,22
6/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Do koloru, do wyboru. Oczywiście ostatni typ tylko do taśmy np: na zwrot podatku. Ale do rzeczy...na pożegnanie na Dalymount Park Cyganie podejmują Harfy. Pierwszy zespół to dla mnie solidna ekipa ze zwyżkująca formą na koniec sezonu. To właśnie oni udupili mnie tydzień temu pokonując na wyjeździe Dundalk ! Z drugiej strony Finn Harps..spadkowicz..który nie potrafił nawet ostatnio zremisować u siebie z innym spadkowiczem Droghedą (grałem to spotkanie w opcji BTS) przegrywając 2:3.. żenada. W ogóle to Harpie na ostatnie 8 spotkań w lidze przegrali..7. Stąd też moje dwa pierwsze bety na zwycięstwo Bohsów.
A teraz meritum. Dzisiaj obie ekipy zagrają bardzo osłabione a najważniejsze że osłabione liniami defensywnymi. Otóż w bramce Bohemians zadebiutuje 20-letni młodzieniec Colin McCabe. Pierwszy bramkarz Shane Supple ma nie zagrać. Do tego trzech podstawowych obrońców Daniel Byrne, Robert Cornwall i Dylan Hayes również dzisiaj nie zagrają ! Dwóch pierwszych z powodu zawieszeń a trzeci ma kontuzje stopy. Do tego dochodzi pomocnik Keith Ward. Również go dzisiaj nie zobaczymy a rozegrał on 25 spotkań w tym sezonie.
Finn..nie zagra najlepszy pomocnik Ethan Boyle a udział Paddy McCourta, Damiana McNulty i Seana Houstona bardzo wątpliwy. A tych dwóch pierwszych to...podstawowi obrońcy. Za to do gry wraca..podstawowy napastnik Eddie Dsane.
Panie i panowie..i jak tu nie grać moich typów ?

Ale na poważnie jak będzie to zobaczymy..
PS1: Po przeczytaniu mojej lektury zapraszam również do działu Irlandii Północnej. Są tam dwa typy na Crusaders.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom