>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020 - Tenis (24.07 - 1.08.2021)

infes 9,8K

infes

Użytkownik
Sensacja i to naprawdę duża, bo niespodziankę to zrobił Chaczanow grając świetny mecz. Zvereev zagrał genialnie, wyszedł mu mecz życia. Dla Djokovica mecz o trzecie miejsce wątpię żeby coś znaczył, chociaż on mocno związany z ojczyzną to pewnie będzie chciał ten medal. Dla takiego tenisisty jak on, który jest zawsze nakręcony na wygrywanie, takie finały pocieszenia jak mecz o brąz mogą powodować mniejsza motywację. Będzie na pewno ciekawie
Chcaczanowa nie widziałem i szczerze obstawiałem, że Carreno wygra. Choć chciałem by Karen wygrał, to nie wierzyłem...miła niespodzianka.
Djokovic żadnego seta nie oddał, więc naprawdę Zvereev niesamowity mecz. Zresztą, było widać nerwy jak raz czy dwa rzucił rakietą. Serio, myślałem że drugi set nie będzie się różnił od pierwszego a on pozbierał się tak mentalnie jak prawdziwy champion. Jak dla mnie, to zwycięstwo zrobi mu teraz karierę. Rozpędzi ją. Owszem, był w topce ale ciągle się tylko mówi o tym jak to Nadal tamto, jak Federer tamto i tak.. Djoko tu, Djoko tam. A teraz? Alex ma dopiero 24 lata !
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
"Djokovic największy mental na świecie", tak, dopóki wygrywa.

Nie wiadomo kiedy siadł mental Djokovicowi, ale stracił na pewności, więc nie wiem czy zwycięstwo Zvereva jest tak wartościowe ze słabszym Djokovicem jak zwycięstwo Chaczanowa z dość mocnym Carreno-Bustą, brązowym medalistą IO. Kurs 3,6 jest kuszący. Czaczanow wyskoczył z formą idealnie na IO, grał przecież cały sezon jak cień samego siebie, a tu nagle boom. Ma mniej do stracenia, mniejsza presja, większy luz i mega forma. Zverev może być niemile zaskoczony.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Zverev - Khaczanow (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Zverev) kurs 1.98 Betfan

Na jutro z tenisa ziemnego wybrałem spotkanie pomiędzy Zverevem, a Khaczanowem. Zverevem na kortach twardych naprawdę bardzo dobrze się spisuje pokazuje to m.in dojście do samego finału z turnieju Wielkoszlemowym Australian Open. Droga Zvereva do finału na Igrzyskach była rozegrana przez tego zawodnika w imponujący sposób wygrywając wszystkie spotkania w dwóch setach i wygrane spotkanie po trzech setach z samym Djokovicem. Wygranie dwa ostatnie sety przez Zvereva z tzw. "pierwsza rakieta świata" drugi set 6-3 i ostatni set 6-1. Przypomnę, że w tym spotkaniu Zverev przegrał pierwsze seta 6-1 I zdołał się odbudować, żeby w taki niesamowity i pewny sposób wygrać całe spotkanie. Kchaczanow ostatnimi czasy przegrał na tej nawierzchni m.in z Sinnerem, Ebdenem oraz Chardy. Według mnie tutaj dość zdecydowanym faworytem jest Zverev chodź wiadomo to jest finał i spodziewam się dość zacietrgo meczu, lecz liczę, że mimo to Zverev wygra ten mecz w dwóch setach. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
infes 9,8K

infes

Użytkownik
"Djokovic największy mental na świecie", tak, dopóki wygrywa.
IO bardzo to zweryfikowały i potwierdziły.

Zverev - Khaczanow (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Zverev) kurs 1.98 Betfan
Trafiony zatopiony.

Jak Panowie wrażenia po finale? W drugim secie na live 6:0 kusiło, ale dobrze że rękę powstrzymałem bo jednego ugrał :sneaky:
Trzeba przyznać, że Alex nie wygrał przypadkiem z Djoko i udowodnił to w finale wygrywając tak naprawdę gładko 2:0.
 
Do góry Bottom