>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Piłka nożna (21.07 - 7.08.2021)

kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ludzie grali, że nie padnie 2 bramka po kursach 70/80, sam złapałem w singlu za @5.5 i w ako under 4,5 @2.30. Szanuje tych co wchodzili za nawet kilka dyszek po kursie @70 :D Kolejne dowody, że warto w duże kursy i niespodzianki uderzać.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Fajnie, tylko takie posty nie niosą żadnej wartości. W dziale z typami live nikt nie pisał swoich propozycji. W Zambii nie było goli, za to w Holandii był hokej. Plan minimum wykonany.
Nie wiem czy Brazylia nie zapłaci za to, USA to papierowy faworyt jak w kosza.
Przegrana ze Szwecją i dziś remis z Australią.
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer

Kobiety


Holandia - USA 1 @ 2.94 Fortuna



Jeszcze dwa lata temu grałbym zdecydowanie na Amerykanki , obecnie bez oporów stawiam na Holenderki.
Na tej imprezie prezentują się wyśmienicie jak do tej pory i liczę że potwierdzą to w tym starciu. W 3 spotkaniach sporo postrzelały ( 21:8) remisując między innymi z Brazylią 3:3. Widać że złapały niezły poziom uprawniający do gry z najlepszymi.

Amerykanki średnio zakończyły grupowe zmagania przegrywając wyraźnie ze Szwecją i remisując bezbramkowo z Australią. Wysoka wygrana z outseiderem czyli Nową Zelandią 6:1 trochę poprawiło wizerunek i przede wszystkim pozwoliło zając 2 miejsce premiowane awansem do ćwierćfinału ale w dzisiejszej konfrontacji muszą wznieść się na dużo wyższy poziom by nawiązać wyrównaną walkę.

Liczę na skuteczną grę ekipy z kraju tulipanów i pierwszą historyczną wygraną w konfrontacji z dużo bardziej utytułowaną drużyną i to od razu na turnieju rangi IO.



Mężczyźni

Korea - Meksyk Meksyk / BTTS @ 4.45 Fortuna



Jest dla mnie Meksyk faworytem do zwycięstwa w tym starciu i to w regulaminowym czasie gry. Obydwa zespoły zaprezentowały się podobnie w meczach grupowych notując po jednej wpadce .Jednak późniejsze wygrane pozwoliły na kwalifikację do ćwierćfinału. Meksyk zajął ostatecznie drugie miejsce w grupie gdyż musiał uznać w bezpośredniej konfrontacji wyższość gospodarzy turnieju Japończyków (1:2) , Korea swoją grupę wygrała ale nie walczyła z rywalem tej klasy jak Japonia więc przyszło jej to ciut lżej.


Obydwa zespoły prezentują ofensywny styl gry co w dzisiejszej konfrontacji powinno procentować golami. Oczywiście biorę poprawkę na to że to mecz ćwierćfinałowy i być może z większą uwagą podejdą do defensywy jednak wiedząc że ich główną bronią jest atak raczej postawią na strzelanie bramek. Myślę że stać obie ekipy na takie rozstrzygnięcie dlatego myślę że wynik zakręci się koło 2:1 dla Meksyku któremu kibicuję od początku imprezy.
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Kobiety

W. Brytania - Australia awans Australia @ 2.80 STS


Według mnie bukmacher mocno zaniżył kurs na Angielki co z kolei pozwala złapać nieźle płatny na awans Australii do półfinału. Z przebiegu spotkań grupowych wcale nie widać tak dużej różnicy na korzyść W. Brytanii. Wygrana z Chile i Japonią czymś nadzwyczajnym nie jest natomiast Kanadyjkom już rady nie dały. Mimo pierwszego miejsca w grupie nie uważam by były aż takimi faworytkami w tym ćwierćfinale.

Australia uległa po bardzo ciekawym spotkaniu Szwedkom , ale zremisowała z USA pokonując wcześniej słabą Nową Zelandię. Do dalszych gier awansowała z trzeciego miejsca jako jedna z tych z lepszym bilansem pkt. i bramkowym z pośród drużyn zajmujących trzecią lokate w innych grupach. Myślę że mogą Australijki sprawić niespodziankę eliminując Brytyjki czy to po 90 minutach gry czy też w inny sposób.
 
R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik
Meksyk - Brazylia
Typ 1
Kursy 3,30 - 3,40

W tym meczu paść może każdy wynik. Nie widzę zdecydowanej przewagi Brazyliczyków, która może usprawiedliwiać wystawienie kursów na nich w okolicach 2,1- 2,20. Owszem wygrali 3 mecze i zaliczyli jeden remis, ale te zwycięstwa nie były przekonywujące. 1:0 z Egiptem, 3:1 z Arabią Saudyjską, ale trzecia bramka padła już w doliczonym czasie. 4:2, z Niemcami na otwarcie turnieju i remis 0:0 z WKS to nie jest jakaś potega. MEksyk z kolei, zwycięstwa które odniósł były zawsze róznica 3 goli, z Francja, RPA i Korea Płd.
Przy takim wyrównanym potencjale obu ekip wybieram dużo wyższy kurs i gram przeciwko Brazylii.
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - IO , Mężczyźni , Półfinał
Godzina: 10:00
Spotkanie: Meksyk - Brazylia
Typ: Meksyk/BTTS
Kurs: 6.45
Bukmacher: STS
Analiza


Zaraz po meczu ćwierćfinałowym kiedy zobaczyłem tę parę wiedziałem że zagram ten bet licząc na bardzo dobry kurs i nie zawiodłem się. Bukmacher więcej szans daje Brazylii stawiając ją w roli faworyta z czym się nie zgadzam więc tym lepiej dla mojego zakładu.

Meksyk prezentuje się bardzo dobrze na tej imprezie i nie piszę tego przez pryzmat ostatniego spotkania ćwierćfinałowego w którym rozbił Koreańczyków 6:3 a raczej wszystkich spotkań rozegranych do tej pory. Mają ciekawy skład , grają ofensywnie jak to zazwyczaj ta nacja i przede wszystkim posiadają umiejętności uprawniające ich do walki o najwyższe cele z najlepszymi. Do tego wierzą we własne siły i nie boją się nikogo. Spotkanie z takim przeciwnikiem jak Brazylia z pewnością dodatkowo wyzwoli energię i siły na ten pojedynek.


Brazylia dosyć oszczędnie przeszła fazę grupową wygrywając zdecydowanie 4:2 z Niemcami na inaugurację ale mając ułatwione zadanie gdyż rywal grał od 65 min w 10. Późniejszy bezbramkowy remis z WKS i zwycięstwo 3:1 nad Arabią Saudyjską specjalnego wrażenia na mnie nie zrobiły. W ćwierćfinale skromne 1:0 z Egiptem. Tak więc widać że nie mieli młodzi " Canarinos" specjalnie wymagających rywali po drodze choć oczywiście rozgrywali spotkania z ekipami które zakwalifikowały się do turnieju czyli prezentującymi określony poziom . Myślę że dzisiaj Meksyk zweryfikuje tak naprawdę siłę Brazylijczyków i postawi dużo cięższe warunki niż wszyscy dotychczasowi rywale.


Liczę na ciekawe spotkanie i skuteczną grę Meksyku któremu kibicuje. Jak wspomniałem uważam że jest w stanie ograć rywala w 90 minutach strzelając minimum dwa gole. Sądzę że Brazylia odpowie również więc oczekuje wyniku w okolicach 2:1 ; 3:1 dla " Azteków".
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Meksyk - Brazylia typ Brazylia kurs 2.09 Betfan

Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy Meksyk, a Brazylią. Meksyk na Igrzykach gra naprawdę bardzo przyzwoicie. Wyniki naprawdę pokazują, że jutrzejszy półfinał nie jest dla nich przypadkowy. Ostatnie mecze wygrali z Koreą Południową, Republika Południowej Afryki i Francja. Przegrali natomiast z Japonią jedno bramka. Brazylijczycy od dziesięciu spotkań nie przegrali meczu więc jest to imponująca seria. Brazylia na pozycji napastnika mają Richarlisona, wyróżniający się również w tym turnieju Anthony. Tutaj na pewno w Meksyku warto zwrócić uwagę na doświadczonego bramkarza tej Reprezentacji - Ochoa. Spodziewam się wyrownanego spotkania i trafieniu minimum jednego bramki do siatki Reprezentacji Meksyku przez Brarazylijczykow. Kursy na Meksyk spadają to można w późniejszym czasie możliwe, że złapać po wyższym kursie zwycięstwo Brazylii. Pozdrawiam.
 
adammj 273

adammj

Użytkownik

Meksyk - Brazylia typ Brazylia kurs 2.09 Betfan

Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy Meksyk, a Brazylią. Meksyk na Igrzykach gra naprawdę bardzo przyzwoicie. Wyniki naprawdę pokazują, że jutrzejszy półfinał nie jest dla nich przypadkowy. Ostatnie mecze wygrali z Koreą Południową, Republika Południowej Afryki i Francja. Przegrali natomiast z Japonią jedno bramka. Brazylijczycy od dziesięciu spotkań nie przegrali meczu więc jest to imponująca seria. Brazylia na pozycji napastnika mają Richarlisona, wyróżniający się również w tym turnieju Anthony. Tutaj na pewno w Meksyku warto zwrócić uwagę na doświadczonego bramkarza tej Reprezentacji - Ochoa. Spodziewam się wyrownanego spotkania i trafieniu minimum jednego bramki do siatki Reprezentacji Meksyku przez Brarazylijczykow. Kursy na Meksyk spadają to można w późniejszym czasie możliwe, że złapać po wyższym kursie zwycięstwo Brazylii. Pozdrawiam.
Ludzie mili ,za taką analizę jak ta wyżej powinien być ban 🤣
 
O 1,2K

oleszek

Użytkownik
Coś jest na rzeczy, patrząc na to co co grały w tym turnieju obie ekipy. A już jak dodać ciężar gatunkowy meczu i że grają w nim gospodarze igrzysk i męczenie buły Hiszpanów to nie zdziwi 0-0, albo inny remis.
No to się zgadzamy, pograne w singlach poniżej 2 gole, btts-nie, ht x, Japonia z remisem
Zobaczymy co z tego wyniknie
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik
Brazylia - Hiszpania
Typ : obie strzelą
Kurs 2,25
Pzbuk

Finał więc mam nadzieję, ze zobaczymy interesujące widowisko. Obie ekipy dotarły do finału po bezbramkowych remisach w meczach półfinałowych. Hiszpanie z gospodarzami - Japonia, a Brazylia z Meksykiem po rzutach karnych. W obu spotkaniach było trochę sytuacji bramkowych, ale niestety nie padła żadna bramka w regulaminowych 90 minutach. Dlatego trochę na przekór idę w typ że w finale obie strzelą. To w końcu młodzi chłopcy z południową fantazją i jeśli wpadnie pierwsza bramka to kolejne to tylko kwestia czasy. A że potrafia strzelać i tracić potwierdzają wyniki ich wcześniejszych spotkań turniejowych - Brazylia 4:2 z Niemcami czy 3:1 z Arabia Saudyjską, a Hiszpania 2:2 z WKS. Gole to sól piłki nożnej i liczę na kilka trafień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Australia-USA kobiety
powyżej 2,5 żółtych kartek kurs 2,55 (ewinner)
piłka nożna kobiet to cyrk

Dziś o 10 mecz o brązowy medal IO w Tokio. Idę na zakład w kartki. Linia niska, bo u kobiet nie sypią tak upomnień jak u mężczyzn, jednak widzę tutaj dobry typ. Po pierwsze oba zespoły grały ze sobą o wiele mniej ważniejsze spotkanie w grupie i były 3 kartki. Nawet w meczu towarzyskim między sobą robili 3 kartki. Po drugie to ostatni mecz w turnieju dla obu i kartki nie mają żadnego znaczenia, nie grozi pauza w następnym spotkaniu. Po trzecie sędzina z Argentyny, w swojej historii dawała już nawet 7 kartek, więc jak trzeba to potrafi karać. Po czwarte Amerykanki mocno rozczarowane brakiem finału i pewnie będzie duża złość. Dla mniej odważnych są też kartki over 1,5 kurs około 1,55. Jednak podałem podałem kilka powodów za moim typem i tak na zdrowy rozum. Jeśli w grupie zrobili między sobą 3 kartki to w 3x ważniejszym meczu o medal IO, gdzie kartki nic nie znaczą już nie zrobią tego samego? Warto spróbować to.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +175
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Typ z kartkami nie mam gdzie pograć, ale dobry tok myślenia.
Ja pójdę w [email protected] azjana na gole.
Wydaje mi się, że mecz o brąz nie będzie defensywny. Oby tylko skuteczność i szczęście dopisało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Brazylia - Hiszpania
Hiszpania wygra
Hiszpania jest naszpikowana talentami i już uznanymi nazwiskami w najlepszych Europejskich ligach. Hiszpanie rozgrywają piłkę i grają swoim rytmem, a przy tym skupiają się na zabezpieczeniu tyłów i pieczołowicie budują okazję do zdobycia bramki. Brazylijczycy z taki9m stylem gry na tych Igrzyskach jeszcze się nie mierzyli. Przy najwyższym poziomie motywacji z obu stron moim zdaniem Hiszpania ma więcej atutów i wygra złoto w regulaminowym czasie gry.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Hiszpania U23 - Brazylia U23
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,60
Buk: Fortuna

Finał piłkarski igrzysk zapowiada się pasjonująco i, chociaż po drodze było dużo różnych perturbacji, kibice chyba zadowoleni są, że zobaczą w tym meczu dwa najatrakcyjniej grające zespoły.

Ze względu na powyższe niezwykle trudne okazuje się wytypowanie w tym spotkaniu faworyta, dlatego ja w swojej analizie zdecydowałem się iść w kierunku liczby goli. Finały mają to do siebie, że zazwyczaj zespoły grają zachowawczo i w pierwszej kolejności dbają o zabezpieczenie tyłów, ale patrząc na skład tego spotkania aż nie chce się wierzyć, żeby tak właśnie się stało.

Obie ekipy mają kim grać - młodsi zawodnicy otrzymują wsparcie od graczy z doświadczeniem, a nawet Ci młodsi w Hiszpanii to już stare wygi. Takie nazwiska jak Olmo, Pedri czy Oyarzabal zna każdy kibic futbolu na świecie. Oba zespoły potrafią zagrać piłkę wesołą, techniczną i skuteczną. Taki wariant nie sprawdzał się z przeciwnikiem, który ustawia tramwaj w polu karnym - jednak kiedy przychodzi zmierzyć się z drużyną, która prezentuje podobny styl, możemy spodziewać się wymiany ciosów i ognia.

Takie przynajmniej ja mam wyobrażenie o tym meczu - liczę na znakomite widowisko, okraszone kilkoma bramkami, które raczej zakończy się remisem 2:2 niż 0:0. Bukmacherzy przy wystawieniu kursów sugerowali się na pewno przebiegiem całego turnieju i małą liczbą goli, jednak w takim spotkaniu, jak finał z udziałem Brazylii i Hiszpanii, moim zdaniem troszeczkę się przeliczą.

Szczerze przyznaję, że nie jestem w stanie wskazać tu faworyta, jednak mam duże przekonanie, że południowe głowy i charaktery zapewnią nam świetny, szybki spektakl z dużą ilością bramek. Dlatego kurs 2,60 na minimum 3 bramki pobieram z dużym przekonaniem o sukcesie.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Brazylia - Hiszpania, Brazylia wygra z uwzgl. dogrywki/karnych, 1.80, Fortuna

Obie reprezentacje miały swoje dobre i gorsze mecze na IO, jednak konkretniejsza była Brazylia, w której grze było nieco więcej magii, ale też brutalnej skuteczności, w porównaniu do Hiszpanii, która dwukrotnie wręcz prześlizgiwała się po dogrywkach. Myślę, że Brazylia ma lepszych na papierze zawodników, którzy indywidualnie wypadają lepiej od tych, grających w Hiszpanii. Kluczowa powinna być defensywa Canarinhos, ale też większe doświadczenie poszczególnych zawodników, takich jak m.in. Dani Alves.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom