>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Tokio 2020: Lekkoatletyka (30.07 - 08.08)

Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Wszystkie finalistki uzyskają wynik 60,00m. lub lepszy? Nie---1,70
sts

Chodzi o rzut oszczepem Pań. W kwalach udało się wszystkim osiągnąć podaną granicę,ale nie chce mi się wierzyć, że jutro chociaż jedna nie zejdzie poniżej. Pierwsza seria zazwyczaj na zaliczenie,te mocniejsze nie powinny mieć problemu,te słabsze raczej asekuracyjnie chociaż to raczej złe słowo. Próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Cóż za dominacja Tomali w chodzie na 50 kilometrów! Najpierw ciągniecie peletonu na własnych barkach, a później spektakularna ucieczka i powiększanie przewagi z każdym kilometrem zamiast okazywania słabnięcia. Sensacja.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Coś nieprawdopodobnego .Patrzę właśnie na jego biografie zawodnicza na oficjalnej stronie olimpiady....Tylko na 20 km chodził ale bez większych sukcesów...W Doha na MŚ 32 lokata , 19 na olimpiadzie w Londynie i 19 na ME w 2018 . Ogólnie cztery oficjalne starty na imprezach ważniejszych i żaden na 50 km. Przedziwną sytuacja ...
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Po tych wynikach wcześniejszych widać jak to nie wymierna dyscyplina , ile zależy od własnej dyspozycji dnia , rywali i warunków pogodowych...Widziałem Korzeniowskiego w budce komentatorskiej jak się cieszył i jednocześnie nie mógł uwierzyć ..Z drugiej strony szkoda że ściągają z olimpiady taką dyscyplinę wymagającą tak dużego wysiłku , poświęcenia i katorżniczego treningu latami a wprowadza się kilku sekundowy zjazd gówniarzy 12-13 letnich na deskorolce po poręczy zakończony z reguły upadkiem....Od dawna wiadomo że świat schodzi na łatwiznę...Szkoda...

Tym większe gratulacje dla naszego zawodnika. No i zostanie w kronikach jako ostatni złoty medalista w tej dyscyplinie na olimpiadzie ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
T 1,9K

telich

Użytkownik
Wszystkie finalistki uzyskają wynik 60,00m. lub lepszy? Nie---1,70
sts

Chodzi o rzut oszczepem Pań. W kwalach udało się wszystkim osiągnąć podaną granicę,ale nie chce mi się wierzyć, że jutro chociaż jedna nie zejdzie poniżej. Pierwsza seria zazwyczaj na zaliczenie,te mocniejsze nie powinny mieć problemu,te słabsze raczej asekuracyjnie chociaż to raczej złe słowo. Próbuję.
Jakbym miał grać coś z tych zakładów specjalnych z Sts na finał rzutu oszczepem kobiet, to przynajmniej 6 zawodniczek uzyska wynik 62.50m. lub lepszy? Tak--1.62. ⛔ 5 tylko...
Kurs spada, było 1.7, finał IO, jak popatrzy się na rekordy życiowe zawodniczek to wg. mnie obowiązek uzyskania tego wyniku, żeby bić się o medale, mają obie Chinki, Hussong, Malone, Mitchell i oczywiście Andrejczyk, do tego myślę, że Barber i Palameika zakręcą się koło tego wyniku :)
 
Ostatnia edycja:
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Po tych wynikach wcześniejszych widać jak to nie wymierna dyscyplina , ile zależy od własnej dyspozycji dnia , rywali i warunków pogodowych...Widziałem Korzeniowskiego w budce komentatorskiej jak się cieszył i jednocześnie nie mógł uwierzyć ..Z drugiej strony szkoda że ściągają z olimpiady taką dyscyplinę wymagającą tak dużego wysiłku , poświęcenia i katorżniczego treningu latami a wprowadza się kilku sekundowy zjazd gówniarzy 12-13 letnich na deskorolce po poręczy zakończony z reguły upadkiem....Od dawna wiadomo że świat schodzi na łatwiznę...Szkoda...

Tym większe gratulacje dla naszego zawodnika. No i zostanie w kronikach jako ostatni złoty medalista w tej dyscyplinie na olimpiadzie ..

Mało tego. Ja się wczoraj dowiedziałem, że w Paryżu za 3 lata w programie IO ma być beakdance... Ja się pytam kto podejmuje takie idiotyczne decyzje i co nim kieruje?
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
(Tokio 2020) Lekkoatletyka, 400m K zakł. specjalne
S. Miller Uibo uzyska w finale wynik 48.99s. lub lepszy: Tak @ 1.84 Miller Uibo 48.36, życiówka i łatwa wygrana
STS

Bieżnia w Tokio to raj dla biegaczy, bardzo szybka nawierzchnia sprzyja robieniu życiówek, a nawet rekordów świata. Miller Uibo broni tytułu z Rio i jest główną faworytka do złota z życiówką (48.37 z 2019) o sekundę lepszą niż rywali. W tym sezonie na razie tylko zbliżyła do granicy 49s (49.08), ale tutaj w Tokio jest idealna okazja do złamania tej bariery, Bahamka w biegu eliminacyjnym i półfinale biegła na luzie oszczędzając siły, więc wyników nie co brać pod uwagę (awansowała z 4. czasem), bo rywali biły rekordy kraju i życiówki, a ona truchtała na ostatnich 30metrach. A musiała oszczędzać siły bo przecież w tym samym dniu startowała również na 200m gdzie dostała się do finału (ostatnie miejsce, ale zawsze), a także w sztafetach. Więc jeśli w półfinale biegnąc na pół gwizdka robi 49.60 to w finale kiedy pobiegnie na 100%, a rywalki będą bliżej niż 10m za nią to bariera 49s powinna paść, a to powinno jej zapewnić złoty medal, kolejny już. Chyba przeszkodzić może tylko deszcz.
 
Ostatnia edycja:
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Finał 1500m kobiet - przynajmniej sześć zawodniczek uzyska wynik 3:59:59s. i lepszy - TAK @1,70 sts

Nie widzę innej opcji na ten bieg. 9 zawodniczek ma SB poniżej 4 minut. W pierwszym półfinale, gdzie wygrała Kipyegon, pięć biegaczek zeszło poniżej 4 min. Oczywiście w biegach średniodystansowych wszystko zależy od tempa, aczkolwiek uważam, że Kenijka narzuci swój rytm doskonale zdając sobie sprawę z siły Hassan na ostatnich 200-300m przez co 7-8 biegaczek powinno uzyskać lepszy rezultat aniżeli wskazana linia.

Allyson Felix uzyska wynik 49.60s. - NIE @1,84 sts

Moim zdaniem bardzo dobry bet. Allyson SB 49.89s. uzyskane w półfinale. Teoretycznie ktoś powie, że najlepsze zostawi na finał i granica 49.60s. może pęknąć. Tyle, że w półfinale startowała z 6. pola, a finał rozpocznie z 9. To spora różnica, nawet biorąc pod uwagę, iż nieco odpuściła końcówkę w semifinal.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Ale nasi pobiegli 4x400 sztafeta....Szok, laikiem jestem ale jak Chmara i Babiarz się zastanawiają przed startem czy w 3 Ce się zalapiemy a my wygrywamy łącznie z 3 czasem to ciarki mnie przeszły ...;)🤗
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Babiarz jest mega irytujący, w przypływie tej swojej ekstazy która ma miejsce co minutę gada takie rzeczy że się słuchać nie chce.
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
K.Lićwinko top 8---1,70
sts

Podoba mi się ten kurs,Kamila wygląda na mocną,nie widzę u niej bojaźni,jest pewność siebie. Po tym co Panie pokazały w eliminacjach szykuje nam się wyrównany konkurs,ale spokojnie Polka pięć dziewczyn powinna pokonać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom