>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Koszykówka (25.07 - 8.08.2021)

ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykowka IO
Godzina: 10:20
Spotkanie: Hiszpania-Slowenia
Typ: Doncic powyzej 47.5 zbiorek asyst i pkt
Kurs: 1.75
Bukmacher: forbet
Analiza: Slowency to jeden z faworytow do medalu na tym turnieju. A glownie za sprawą Doncicia ktory rozgrywa rewelacyjny turniej. Na ten moment chyba najlepszy zawodnik na IO w koszu. Nic dziwnego ze Slowency przeważają w ilosci rzucanych pkt. Mocna ofensywa. Doncic ma czesto pilek, zbiera i podaje -zawodnik kompletny. Jeszcze do tego z bardzo wysokim iq, swietnie radzi sobie na zasadach fiba, w końcu gral pare lat w Realu. Mecz z Hiszpania na pewno bedzie mial dla niego wyjątkowy charakter. Spedzil tam wiele lat, uksztaltowal sie tam koszykarsko. Hiszpania na tym turnieju gra solidnie , powinna sie postawic Slowenii. Ale do czego zmierzam - mecz powinien byc zaciety a to oznacza ze Doncic spedzi wiele minut na parkiecie. Ciezko znalezc na parkiecie zawodnika ktory jest w stanie go zatrzymac po stronie Hiszpanow. Abalde, Claver szczerze mowiac nawet nie wiem kto tam gra na dwojce ale kazdy z nich bedzie mial z nim problemy. Nie wspominajac o Rubio ktory nigdy nie slynal z dobrej defensywy.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Luka ma zaraz triple - double. Jego nie da się tak do końca wyłączyć z gry. Jest za dobry. Kapitalny mecz. Obie drużyny tak czy siak mają tak samo bardzo duże szanse w ewentualnym meczu z USA.
Oczywiście, że nie da się do końca ale gdy pisałem post miał chyba 9 punktów, 5 asysty no i faktycznie zbiórek nazbierał. Dodatkowo problemy z faulami. Grali niesamowicie fizycznie, faulowali, podwajali. Dało to rezultat w kilka asyst ale ogólnie moim zdaniem zniwelowali jego wkład do minimum i dali się popisać reszcie drużyny. Tak czy siak brawo Słowenia (y)
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Trochę będzie trzeba poczekać na te zakłady, ale po mojemu warto.

29/07/2021 06:40 CET
Słowenia - Japonia over 169
1.74 (etoto)
5/10

01/08/2021 06:40 CET
Argentyna - Japonia over 155
1.80 (etoto)
5/10
I warto było czekać, a dzisiaj nadszedł czas wypłaty.

03/08/2021 06:40 CET
Hiszpania (+12.5) - USA
1.85 (STS)
5/10

USA wróciło znowu do przeceniania. Pokonali fatalny Iran i fatalnych Czechów, którzy w ogóle nie trafili z formą na tych IO, a mecz do połowy i tak był wyrównany. Hiszpania za to przy lepszej formie rzutowej swojego lidera i najlepszego gracza ofensywnie Rubio (7/23 FG!) pokonałaby Słowenię. W ogóle jeszcze na 40 sekund przy trafieniu mieliby dużą szansę to wygrać, a tak na papierze przegrali -8 i wygląda to niby słabo, gdzie na sam koniec przy wybiciu Rubio dał jeszcze piłkę Słowenii i ci sobie rzucili trójkę.

Obie ekipy grały też sparing przed IO i było 83:76. Dla mnie to nie będzie łatwa przeprawa USA i wylosowali najgorzej jak mogli w 1/4.

03/08/2021 10:20 CET
Francja - Włochy under 170.5
1.80 (STS)
5/10

Francja mając tych samych najważniejszych zawodników, co na MŚ 2019, gdzie zrobili 7 underów i 1 over na tej linii, a teraz znowu mają 2 undery i 1 over na tej linii. To Francja jest faworytem spotkania (1.25) i oni powinni narzucić styl gry oraz warunki. Francja powinna grać mocno fizycznie oraz defensywnie, gdzie Gobert powinien odrzucić Włochów od atakowania kosza. Włosi też na tej linii 1-2 na tych IO, a rzucili w meczu z Niemcami, gdzie przeciwnik miał świetny dzień rzutowy.

Dla mnie ta linia jest zdecydowania za wysoka przy meczu Francji, którzy potrafili odrzucić od tej linii daleko nawet o wiele mocniejsze ofensywnie USA.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Pytanie do siedzących w temacie....Są Hiszpanie w stanie ugrać + hc 12.5 z USA? @ 1.90

Mam zamiar to pograć aczkolwiek w koszu nie siedzę nic po za to co śledzę na bieżąco. Po wpadce z Francją już potem pewnie USA wygrywało tyle że z dużo słabdszymi niz Hiszpanie. Między sobą też w kratkę grywali . Czasem schodzili Hiszpanie poniżej 10 pkt. ale na olimpiadach różnie bywało...
Post automatycznie złączony:

Pytanie do siedzących w temacie....Są Hiszpanie w stanie ugrać + hc 12.5 z USA? @ 1.90

Mam zamiar to pograć aczkolwiek w koszu nie siedzę nic po za to co śledzę na bieżąco. Po wpadce z Francją już potem pewnie USA wygrywało tyle że z dużo słabdszymi niz Hiszpanie. Między sobą też w kratkę grywali . Czasem schodzili Hiszpanie poniżej 10 pkt. ale na olimpiadach różnie bywało...

Widzę że kolega wyżej już opisał.. W takim razie gram te + hc 12.5 na Spain
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Superbet śpi i wystawia linie na Baynes, przeciez on jest z drużyną, ale na ławce, nie zagra już do końca mistrzostw. Nie wiem jak to rozliczą, jest sporo mówione o kombinacjach, zeby w ogole ktoś wszedł na trybuny, moze go po prostu zgłoszą jako rezerwowego i bedzie na ławce. Najwyzej bedzie zwrot.

Baynes pon 7.5 pkt 2.00 @superbet

Nadal chyba nie ogarniają, że przeciez to jest środkowy, jego zmiennik to Landale i juz było widać, że w ostatnim meczu miał wiecej minut, a co za tym punktów. Teraz zagrają z najgorsza obroną z tych wszystkich 8 zespołów bo z Argentyną, a pamiętajmy, ze tam liczy się do średniej mecz z Hiszpanią, która gra powoli, wiec juz w ogole. Landale z Niemcami 18 pkt, tutaj tym bardziej powinnien to powtórzyć.

Landale pow 13.5 pkt 1.85 @superbet

To właśnie Kay pod nieobecność jednej z najwiekszych gwiazd dostaje te minuty dodatkowe, z Niemcami az 31 minut! On w kazdym i tak meczu taka linie pokrywał spokojnie, teraz taka defensywa, szybki mecz ja biore.

Kay pow 9.5 pkt 1.70 @superbet
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Osobiście z Hiszpanią bym uważał, domyślałem się że sporo osób będzie iść w handi +12,5. Oczywiście 12 pkt na tym poziomie to duzo, ale:
1. USA jest lepsze na każdej pozycji
2. Porażka z Francją oczywiście zaskakująca ale pamiętajmy że Holiday, Middleton i Booker przylecieli do Tokio dzień przed meczem i grali na Jet lagu
3. W Hiszpanii jest Ricky Rubio który w Nba 9 pkt zdobywa na 38 proc i zawodnicy których nazwiska budzą szacunek i mają ogromne doswiadczenie ale jednak obecnie głównie odcinają od tego kupony w klubach.

Ja odpuszczę ale ze stawkami ( w którąkolwiek stronę) w tym meczu byłbym bardzo ostrożny.

Od siebie dodam Australię. Osobiście Argentyna mnie kompletnie nie przekonuje - jeśli twoim liderem jest 100 letni Luis Scola + Campazzo no to ani nie wygląda ani nie brzmi zbyt dobrze. Laprovittola przy agresywnej obronie się gubi a Garino ( najlepszy defensor) w meczu z Hiszpanami odniósł kontuzje. Z Japonią jego nieobecność była niewidoczna ale jeśli nie zagra z Australią( nie jestem w stanie znaleźć jeszcze jego aktualnego statusu na ten mecz ale kontuzje mięśniowe "miłe" nie sa) to będzie znacznie większe osłabienie niż Baynes u kangurów.

Co do Australii - niby się momentami męczą ale swoje grają. Jest świetny Mills, Thybulle w obronie, Ingles co ma rzucić to swoje rzuci. Strata Baynesa nie powinna być jutro bardzo odczuwalna, bo Landale z Kayem robią naprawdę dobra robotę. Generalnie nie widzę jutro aby Argentyna była w stanie im mocno zagrozić, zwłaszcza jeśli zaczną bronić jak w pewnym momencie jak z Niemcami. Jak się kończy tego typu obrona w meczach z Argentyna pokazała Hiszpania.

Generalnie może to subiektywne odczucie ale dla mnie Australia wygląda na drużynę pewna siebie i wiedząca co ma grać a Argentyna jest tego kompletnym przeciwieństwem.

Podsumowując: Australia -8,5 1,95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +292
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Pytanie do siedzących w temacie....Są Hiszpanie w stanie ugrać + hc 12.5 z USA? @ 1.90
Nie warto grać takiego HC na Hiszpanów, Słoweńcy jakby nie psuli tych wideopen loków od Luki to by ich rozjechali ale dużo trojek nie wpadało, Hiszpanie słabo bronią obwód, a z USA może się to skończyć tragicznie. Może Amerykanie nie byli gotowi, a może sprzedali u buczka te sparingi przed IO, w każdym razie teraz grają jak powinni i nie zdziwię się jak Hiszpanów też łatwo przeładują. USA raczej ma tutaj złoty medal, tym składem na tle rywali nie da się przegrać.
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
03/08/2021 10:20 CET
Thomas Huertel (Francja - Włochy) under 9.5 punktów
1.83 (Betfan)/1.82 (Fortuna)/1.75 (STS)

Zdecydowanie najlepsza pozycja z propsów na zawodników w 4 meczach ćwierćfinałowych. Huertel nabił sobie statystyki w łatwych meczach z Iranem i Czechami. Chociaż w ogóle sam czas gry pokazuje jak trudne to zadanie będzie - 17 z USA, 23 z Czechami i 15 z Iranem. Czyli po mojemu będzie miał 15 minut meczu z Włochami, aby zrobić tę linię i jakieś 5-7 rzutów z gry. Tym razem powinni grać wiele De Colo i Fournier + Ntilikina też może coś dostać, a sam pisałem o underowym wyniku tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Facundo Campazzo +14.5 pts @1.90
Argentyna +9 & over 171 pts @3.60


Campazzo 17 punktów z Japonią, 10 z Hiszpanami i 21 w meczu ze Słowenią. Dzisiaj pewnie dość grube minuty będzie grał, ten mecz z Hiszpanami nie wyszedł i trójka nie siedziała był 1/6 zza łuku, pozostałe dwa zagrał na dobrej skuteczności. Argentyna nie potrafi zbyt dobrze bronić i pewnie będzie to z ich strony szybki mecz, podkręcane tempo żeby jak najlepiej wykorzystać swoich strzelców, nie ma też co przeceniać Australiczyków, ich obrona wybitna nie jest, a też lubią grać bardzo szybko. Australia mimo tych 3 wygranych to męczarnie z Włochami i Niemcami, Argentyńczycy mierzyli się jednak z znacznie lepszymi drużynami jak Hiszpania czy Słowenia, myślę, że to może być wyrównany mecz ze sporą ilością punktów. Spośród tych ofensywnych armat Argentyny: Scola, Camopazzo, Laprivitolla to Facundo wygląda jednak na najpewniejszy punk drużyny, solidny sezon jako roles w Nuggets, dobra gra na tych IO.

Szybko grająca Argentyna to może być problemem dla kangurów, krótkie posiadania, dużo oddawanych rzutów, jak trójka będzie siedzieć to mogą nawet ograć Australię co żadną niespodzianką nie będzie, kursy trochę przesadzone.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
USA-Australia

Tak jak pisałem, podoba mi się gra Australii na tym turnieju i szkoda, że trafili akurat na USA. Brak Baynesa zgodnie z przewidywaniami w starciu z Argentyną nie był odczuwalny. Teraz jednak to zupełnie inna sprawa i to on mógł być kimś robiącym różnice in plus, zwłaszcza w rozciąganiu gry na obwodzie, no ale nie ma co gdybać.

Można by się rozpisać o tym meczu ale to chyba nie ma sensu. Generalnie Australia gra naprawdę ładny dla oka basket, ale na tym turnieju nie mieli jeszcze naprawdę poważnego przeciwnika( no może oprócz Włochów). USA mimo, że to nie dream team i wielu twierdzi że są do ogrania to ja tego entuzjazmu nie podzielam. Australia nie ma żadnych przewag, może za wyjatkiem zbiórek, a główne atuty czyli szybka gra i skuteczność za 3 to również atuty Amerykanów z tą różnicą, że oni to robią lepiej.

Sam Thybulle mimo, że jest naprawdę fenomenalny, nie pokryje jednoczenie Tatuma,Lillarda i Duranta a Mills z Inglesem ich nie przerzucą. Zresztą głębia składu też nieporównywalna.

O ile Amerykanie nie zagrają w trybie mocno ekonomicznym to Australię powinni pokonać spokojnie kilkunastoma punktami.

USA -12,5 1,9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Francja vs Słowenia 2 @ 1.85

Ja napisze tak - Luka Doncic. To będzie kolejny jego koncert w Tokio.
Druga kwestia, on nie gra tam sam. Może polegać na teammates.
Trzy, są czarnym koniem tych IO i jak dla mnie nawet w finale będą mieli ogromne szanse przeciwko USA.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Francja - USA
Francja +11.5 punktu
Powtórka meczu grupowego, w którym mała niespodzianką była wygrana Francuzów. Dla mnie nie tak wielką, bo Francja gra solidnie, ma kim straszyć, a USA nie błyszczało w spotkaniach przygotowawczych. Jedna na tym etapie turnieju widząc, ze Amerykanie złapali rytm, a motywacja z pewnością będzie wyższa niż w pierwszym meczu grupowym, gdzie mogli trochę zlekceważyć przeciwnika. Nie mniej nadal nie sądzę, żeby USA odjechało na kilkanaście punktów. Mecz powinien być zacięty i jeśli Francuzi nie powtórzą wyniku z grupy, to przegrają mniej niż 12 punktami.
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - USA

USA Handi -12.5 OT @ 2.03
USA Handi -17.5 OT @ 3.25
Fortuna

W pierwszym meczu stawiałem na Francuzów, co jak widać się opłaciło, teraz obie drużyny spotykają się w finale i moim zdaniem, teraz Francja nie będzie miała tyle szczęścia co w grupie. USA złapało rytm gry, nie wspominając o dwóch deklasacjach w grupie, gdzie pokonali Iran i Czechy różnicami odpowiednio 54 i 35 pkt, dalsze fazy turnieju też nie sprawiały im problemu, a przecież grali ćwierćfinał z Hiszpanami, którzy zaraz po USA byli typowani w roli faworytów, a w niektórych power rankingach znajdowali się na drugim miejscu, ale nie za USA, tylko za Australią, którą USA również łatwo sobie poradziło już w półfinale. Francja męczyła się z Włochami w ćwierćfinale, odjechali im w 3 kwarcie, ale Włosi dogonili ich na 3 pkt już w kwarcie 4, na szczęście nie dali sobie wyrwać już tego meczu z rąk. W półfinale ciężki bój ze Słowenią, który ostatecznie wygrali w walce nerwów 1 pkt. USA ma szeroką ławkę, ze świetnymi zmiennikami, a dla przykładu Francuzi, w ostatnim meczu przeciwko Słoweńcom, mimo rzucenia 90 pkt, ławka dorzuciła od siebie tylko 21 pkt i to głównie dzięki zasłudze Luwawu-Cabarrot, który zdobył 15 pkt, grając na bardzo dobrej skuteczności. USA będzie chciało się odegrać za porażkę w grupie, która była ich pierwszą porażką na Igrzyskach, od Igrzysk w 2004 roku, tutaj nie będą mieć litości dla Francuzów, którzy moim zdaniem, tym razem się nie postawią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Francja - USA

Popieram typ powyżej. Od siebie ponownie dodam że porażka w 1 meczu wynikała również między innymi z Jet lagu oraz braku zgrania Bookera, Holidaya i Midlettona. Francuzi grają niezła obronę, pod koszem mają Goberta (chyba jedyny przeciwnik z jakim USA w tym składzie nie ma przewagi na danej pozycji) ale to dużo za mało. Dodatkowo Francuzi tracą w tych matchupach jeden ze swoich głównych atutów a więc fizyczność. Nie widzę innej opcji niż pewna wygrana USA.

USA -12,5 1,90
 
Ostatnia edycja:
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Amerykanie się rozkręcili ale nadal mają mega przestoje. Szczególnie w pierwszych połowach. Wygrać powinni ale rozmiar zwycięstwa jest sprawą otwartą. Czy wygrają 5 punktami czy 20 to i tak zdobędą złoty medal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom