>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Tokio 2020: Koszykówka (25.07 - 8.08.2021)

R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Francja - USA
Typ: powyżej 171,5 pkt
Kurs 1,58
Typ: USA powyżej 92, 5 pkt
Kurs 1,62
Betfan

Typ czysto statystyczny w oparciu o poprzednie występy obu ekip. Francuzi kolejno zdobyli 90 pkt ze Słowenią, 84 pkt z Włochami, 79 z Iranem, 97 z Czechami i 83 z USA. Stany Zjednoczone 97 pkt z Australią, 95 z Hiszpanią, 119 z Czechami, 120 z Iranem, i tylko 76 w przegranym meczu z Francja. Zakładając, że Francja średnio zdobywa około 80 punktów, a USA ponad 90 to łączna linia 171 jak dla mnie osiągalna. Bliżej mi jednak do typu na over 92,5 punktu USA. Ich zdobycze punktowe z wyjątkiem przegranej właśnie z Francuzami wszystkie pokrywają linię punktową. Dodałbym do tego mocną chęć rewanżu Amerykanów to przewiduję pokaźna zdobycz punktową po ich stronie i przekonywujące zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
USA - Francja
typ: poniżej 182,5 pkt
@1.52 FORTUNA
Jak wiadomo finały rządzą się swoimi prawami a jeszcze tym bardziej finał Igrzysk Olimpijskich. Dochodzi do tego stres i wystarczy, że ręka lekko zadrży i rzut już nietrafiony. Obydwie drużyny już mierzyły się na obecnych IO w pierwszym grupowym pojedynku i górą wtedy byli Francuzi 83:76, co daje w sumie jedyne 159 pkt. Wątpię aby dziś w nocy w finale padł równie niski under ale nie zdziwiłbym się gdyby obydwie ekipy nie zdobyły łącznie 170 pkt. Jednak wstawiam tutaj moim zdaniem dość bezpieczny under 182,5 pkt. Jeśli chodzi o mecze Francuzów to w ani jednym ich pojedynku na Igrzyskach nie padł over 182,5. Jeśli chodzi o drużynę USA to over ten został przekroczony tylko z dwoma outsiderami w grupie, czyli z Iranem i Czechami. Zarówno w ćwierćfinale jak i w półfinale z udziałem Amerykanów padał under 182,5 pkt i dziś również stawiam, że będzie tak samo.
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
USA - FRANCJA, USA handi punktowe -12.5, 1.83, Fortuna

Kolejny finał Francuzów na tych IO, jednak tutaj zadanie wydaje się być najtrudniejsze, w zasadzie bardzo mało prawdopodobne do zrealizowania .USA to dominator na skale światową jeśli chodzi o koszykówkę. Kiedy najlepsi zawodnicy tej reprezentacji grają na swoim optymalnym poziomie, to są w stanie rozpracować każdego rywala. Sama pora jest także bardziej sprzyjająca pod USA, dla ktorych te godziny to typowe godziny meczów m. in. NBA. Spodziewam się przewagi USA w wielu płaszczyznach i wygranej tej ekipy różnicą minimum 13 punktów.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
USA - JAPONIA, poniżej 157.5 pkt, kurs 1.69, Fortuna

Dawno nie widziałem tak nierówno zapowiadającego się finału na IO. W zasadzie nikogo nie interesuje tutaj oczywista na papierze wygrana USA, ale to jaką różnicą punktową zakończy się ta wygrana. Kobieca żeńska USA dominuje w swojej dziedzinie, co pokazała bezproblemowym awansem do finału i pokonaniem po drodze m. in. Japonki. Teraz dochodzi do drugiego spotkania tych Pań i w zasadzie myślę, że scenariusz będzie bliźniaczo podobny i że wynik koncowy zamknie się w proponowanym przeze mnie underze punktowym. USA ma zdecydowanie większe umiejętności, nie wspominając już o doświadczeniu w trudnych meczach. Myślę, że sensacji nie będzie i skończy się wygraną minimum 15-20 pkt.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
USA - Francja
typ: poniżej 179,5 pkt
@1.69
Fortuna
Przed nami przedostatni mecz w koszykówce mężczyzn na tym tunieju, ale bez wątpienia ten ważniejszy czyli finał. Nie spodziewam się tutaj wielkiej kanonady. Wynik punktowy powinien być co prawda wyższy niż w starciu sprzed kilkunastu dni, ale nie aż tak. Nie zdziwię się jeśli padnie około 170-175 punktów. Faworyci czyli Amerykanie jeżeli nie przekroczą bariery 90 punktów (a myślę, że mimo wysokich wyników punktowych ostatnio może być im o to ciężko), to i cały under bez większych problemów powinien zostać pokryty. Wiadomo zawsze w typach na under zawsze jest ryzyko związane z ewentualną dogrywką, ale wziąłem to pod uwagę, bo tutaj się jej nie spodziewam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom