>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

INTRAGAME (NetEnt) - Newsy i promocje !

Status
Zamknięty.
lantz 183

lantz

Użytkownik
Jak to jest z tym doładowaniem sms bo już sam nie wiem, jak wyśle sms na 125 żetonów za 30zł to na konto Intragame trafi 12,50zł?
Może ktoś przybliżyć jak to wygląda mniej więcej ?
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Jak to jest z tym doładowaniem sms bo już sam nie wiem, jak wyśle sms na 125 żetonów za 30zł to na konto Intragame trafi 12,50zł?
Może ktoś przybliżyć jak to wygląda mniej więcej ?
dokładnie tak jak myślisz i jak tam pisze, sms 125 żetonów to 12.50 pln, 95 żetonów to 9.50 pln i tak dalej, a jak już wyślesz sms-a to po kilku sekundach otrzymasz kod który wbijesz tam w odpowiednie miejsce ;)
Kiedyś z tego skorzystałem. Z smsa za 30,75zł, 5,75zł zabiera państwo jako VAT. Zostaje 25zł. Z tych 25zł za tranzakcję sms premium 6,25zł zabiera nasz komórkowy operator, i kolejne 6,25zł zabiera operator płatności. Tak więc z wysłanego smsa 30,75zł zostaje 12,50zł dla nas na grę ???? Tak więc opcja dobra tylko dla tych co mają dużą skarbonkę na prepaidzie lub mix. Albo korzystają jeszcze z jakiegoś starego abonamentu, z pakietem złotówkowym i nie wykorzystują go. Ja miałem abonament złotówkowy w orange, i zawsze jakieś złotówki zostawały. Teraz mam abonament play (minutowo - smsowy), i ta opcja odpada.
http://forum.bukmacherskie.com/f249/wplata-do-kasyna-przez-sms-37089-2.html
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak jest i nie ma w tym nic dziwnego. Operator komórkowy jest do dzwonienia, nie do płacenia (pomijam nowe twory typu płać telefonem, gdzie najpierw trzeba wpłacić prawdziwą kasę na specjalne konto). Więc płatność sms premium jest tylko awaryjną metodą wpłaty. Normalnie nieopłacalną. Najlepiej przelewać kasę bezpośrednio z konta bankowego. No chyba że ktoś ma np firmowy telefon z limitem kilkuset złotych, wtedy takie wpłaty mogą się opłacać :)
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik
Turnieje Free Spinowe
Cześć! :)
Wraz z nadejściem weekendu rozpoczęły się gorrrrące turnieje z Free Spinami:
1. Pula w turnieju to 33€ dzielona na najlepszych trzech graczy, i uwaga..! Dla każdego użytkownika, który wykupił bilet za 1€ mamy dodatkowo 22 Free Spiny na Starburst!
2. Pula w turnieju 1100 Free spins dla najlepszych 11 osób! Do tego jeszcze na dokładkę TOP3 otrzyma do podziału pulę 55€! Cena biletu to tylko 2€ :)

My nie spoczywamy na laurach! W swojej ofercie mamy także DARMOWE turnieje dla depozytorów, z realną gotówką do wygrania!
Zachęcamy do zabawy, macie czas do niedzieli! B-)
Widzimy się na IntraGame!;)
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik
Obrót spinów to 22x, co jako profesjonalni gracze wiecie - nie jest dużo:)

Jeśli zaś chodzi o wygrane pieniężne nie jest wymagany żaden obrót:)
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik
Kiedy te spiny na Starburst sa dodawane ? Bo kupilem bilet zagrałem ponad 25 rund i niemam spinów
@-bp- nie martw się, spiny będą dodane najpóźniej w poniedziałek po południu ???? Miej prosze na uwadze, że turniej kończy się 2013-07-28 20:00
i musimy mieć trochę czasu na zaaranżowanie tego procesu ????
swoją drogą graliście już w turnieju:
1100 FREE SPINS ON SILENT RUN (11x100fs)?
Cena biletu to tylko 2€, a możecie otrzymać aż 100 free spinów na jedną z najnowszych gier
&quot;Silent Run&quot; ! + gotówkę 55€ do podziału na 3graczy !
spiny otrzyma top 11;)
Powodzenia
Zapraszamy na nasz fanpage na facebook&#39;u !
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik
Weekend nadal trwa ! !
A tym samym nasze turnieje z pulą w postaci m.in FreeSpinów !
Kto ma ochotę na 22f.s na Starburst ?! Jedyne co trzeba zrobić to kupić bilet 1€ i powalczyć o płatne miejsce, a fs niezależnie od wygranej bądź przegranej zostaną i tak dodane do waszych kont !
Jeśli natomiast to wam nie wystarczy ???? , mamy większą dawkę wrażeń w kolejnym turnieju ! Tym razem możecie wygrać aż ....
100 ! free spinów na popularnej grze Silent Run !
cena biletu to 2€, ale tutaj liczy się 11 najlepszych !+ do podziału jest rónwnież pula 55€ dla top 3 !
Czas ucieka! Turki kończą się o 20 (Starburst) i o 22 (Silent Run)

www.IntraGame.com
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik
Koledzy z poniższego zdjęcia szykują się na Weekendową Batalię turniejową,
a jak jest z wami ?!

Wybrane propozycje weekendowe:
~20 FREE SPINS ON PIGGY RICHES &lt; każdy użytkownik, który kupi bilet dostanie niezależnie od zajmowanego miejsca 20FreeSpinów na złotonośnych prosiaczkach ! + tradycyjnie pula do podziału dla najlepszej 3-ki (33€)

~natomiast prawdziwą wisienką na naszym weekendowym torcie będzie turniej:
1100 FREE SPINS ON WILD TURKEY (11x100fs)!
do wygrania aż 100f.s na WILD TURKEY dla 11-stu najlepszych graczy !... i oczywiście pula(55€) do podziału !

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom