>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

INTRAGAME (NetEnt) - Newsy i promocje !

Status
Zamknięty.
R 0

rebmar

Użytkownik
ty znowu mam problem bo zleciłem wypłatę i nie wiem czy dobry numer wpisałem idzie to sprawdzić ? bo na początku wyskoczył mi error i proszę o kontakt z adminem i później wziąłem wstecz i pisało wypłata zostanie zrealizowana itd a nie wiem czy nic się nie zresetowało tam jak się nie da to już trudno co będzie
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
przestań przede wszystkim napieprzać tymi kartkami bo mi sie niedobrze robi...
powinien chyba byc jakiś kurs używania emotikon, bo niektórzy mają problemy
podaj mi na pw numer zleconej wypłaty tej gdzie masz jej status confirmed
 
R 0

rebmar

Użytkownik
nie mam niestety możliwosci wysyłania pw bo mi admin jakiś zablokował a gify są po to zebym sobie mogł używać.

ID1:95585 ID2:65342638 jak coś spróbuj mi wysłac na gg albo na pw numer konta jaki jest wpisany
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
uważaj na słowa kolego... nikogo od złodziei bezkarnie się nie wyzywa... masz jakis problem z kasynem to zgłoś sie do mnie na pW
 
B 18

brooodkaaa

Użytkownik
jeżli od miesiąca nie doszła wypłata, nie odpisują to jak to można nazwać ?? jak by to nie był buk &quot;reklamowany&quot; przez Ciebie to napewno i takie sformułowania chodził by Ci po głowie więc troche ochłonij... sam czekam na wyplate z czwartku ale mam nadzieje że jutro juz sie pojawi...
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Witam właśnie zarejestrowałem się w tym darmowym turnieju i mam pytanie. Turniej zaczyna się o północy i trwa cały dzień? i przez cały dzień mogę grac tą kasą turniejową i jak już uznam że mam dość wygrane po min 100 rundach mogę przestać i czekać na wynik?
 
dudagracz 25

dudagracz

Użytkownik
Witam właśnie zarejestrowałem się w tym darmowym turnieju i mam pytanie. Turniej zaczyna się o północy i trwa cały dzień? i przez cały dzień mogę grac tą kasą turniejową i jak już uznam że mam dość wygrane po min 100 rundach mogę przestać i czekać na wynik?
nic dodać nic ująć.. jest dokładnie tak jak mówisz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom