>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

INTRAGAME (NetEnt) - Newsy i promocje !

Status
Zamknięty.
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
no i robią błąd... do slotów trzeba trochę strategii, sam fart nie wystarczy
jeżeli tak robisz nie dziw się, że nie wygrywasz
 
M 3

maciej172

Użytkownik
Powodem mojego nie wygrywania jest to, że nie gram ;] tak tak strategia, dałaby efekt na tego jakby było 1 vs 1... to na korzyść stratega, ale w takim turnieju zawsze znajdzie się ktoś taki któremu się poszczęści.
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
eeeee... znam kilka osób co graja dosyć rozsądnie i startegicznie i często sa na podium
fart jest ważny ale rzadziej się udaje
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
Jak długo trzeba czekać na wypłatę od nich? Zleciłem w poniedziałek a do dziś nie wypłacili. Na dodatek support nie odpisuje. ;/
a ile mają czasu na zrobienie wypłaty? 7 dni roboczych, czyli minęlo dopiero 4.
supportem tego kasyna jestem ja tutaj na forum, więc trzeba się było zgłosic do mnie jak masz jakies pytania
co do turniejów Intra Fanatics:
W serii turniejów Intra Fanatics bierze udział wyselekcjonowana grupa osób, które najaktywniej brały udział w turniejach w Intragame w mijającym roku, czyli przez 12 miesięcy...
Przy okazji jest to uświetnienie jubileuszu 1000 turnieju, który zakończył się dzisiaj.
Turniejów w grudniu bedzie 5, w kazdy kolejny piatek miesiąca.
Sa one nagrodą od Intargame dla najbardziej lojalnych graczy Kasyna i od razu jednym z prezentów dla nich na gwiazdkę.
Serie podobnych turniejów bedą się odbywały jeszcze nie raz i osoby niedawno zarejestrowane, np. z mecz.pl mają szansę zostać objęte mianem fanatyków intra i dostać równiez szanse grania w tych turniajach. Wszystko przed najaktywniejszymi
 
R 0

rebmar

Użytkownik
hmm Podajesz się za ich support a głupią wypłatę cofają mi 5 dni ???? już się boję jak będzie z wypłatą :zoltakartka:
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
a moją winą jest, ze zamiast zlecic wypłatę normalnie na konto to coś kombinowałeś?
mowilem, ze nie placa na moneybookers a ty sie uparłeś, wiec teraz chwilke poczekaj
najgorsze jest to jak ktos nie rozumie regulaminu i go łamie, a potem jeszcze pretensje.
zrozum, że nie jest tak jak ty chcesz, ale tak jakie sa zasady
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom