>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Interes z bukami :P

angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Witam
Szukam paru porządnych typerów którzy mają skuteczność ok. 70%. Do czego mi to?? Aby wspólnie zarobić troszkę kasy... Powiecie: &quot;Głupi pomysł&quot; albo &quot;Jesteś idiotą&quot; itp. Możecie tak mówić ale przede wszystkim mi chodzi o osoby które chcą założyć grupę ludzi którzy będą wspólnie analizować i składać kupony do specjalnego systemu który ja ułożyłem (system przedstawie potem). Jakie są potrzebne osoby? Zaufane, znające się na rzeczy i o wysokiej kulturze. Ile jest potrzebnych osób? potrzebnych jest ok. 15 osób. Dlaczego tyle?? Ponieważ podstawowymi sportami jakie będziemy typować jest Piłka Nożna, Tenis, Koszykówka, Hokej i Siatkówka. Do każdej dyscypliny są potrzebne 3 osoby które znają się na tej właśnie dziedzinie co daje nam właśnie 15 osób. Będą one wspólnie analizować mecze i potem podawać reszcie osób które należą do naszego grona. Co do organizacji to jeszcze się ustawi gdy już złoży się cała ekipa. Ci którzy pierwsi się zgłoszą będą mogli pomóc mi w organizacji bukmacherów.
Wracając do systemu gry:
Jest to system składający się z 12 poziomów.
Na wszystkich poziomach ako wynosi 3.
Stawka na kupon zwiększa się wraz z poziomem.
Każdy poziom kończy się gdy zgromadzimy odpowiedni ilość pieniędzy.
Jak dokładnie to wygląda? Spróbuje to rozrysować:
5zł x kurs ok.3 = ok. 15zł gramy do 60zł
10zł x kurs ok. 3 = ok. 30zł gramy do 120zł
15zł x kurs ok. 3 = ok. 45zł gramy do 180zł
30zł x kurs ok. 3 = ok. 90zł gramy do 360zł
45zł x kurs ok. 3 = ok. 135zł gramy do 540zł
60zł x kurs ok. 3 = ok. 180zł gramy do 720zł
80zł x kurs ok. 3 = ok. 240zł gramy do 960zł
100zł x kurs ok. 3 = ok. 300zł gramy do 1200zł
120zł x kurs ok. 3 = ok. 360zł gramy do 1440zł
150zl x kurs ok. 3 = ok. 450zł gramy do 1800zł
180zł x kurs ok. 3 = ok. 540zł gramy do 2160zł
200zł x kurs ok. 3 = ok. 600zł gramy do 2400zł
Podsumowując cała wygrana wynosi ok. 12tys.
Potem już cały czas gra toczy się stawką 200zł.
Każdy poziom jest tak jakby zaczynany od początku. Jakbyśmy grali od 0 !!!
Btw. Wracając co do bukmacherów wiem że są ludzie którzy specjalizują się w paru dziedzinach. Również są nam tacy potrzebni ale przede wszystkim nawet tacy ludzie chce żeby zajęli się sportem w którym mają największą wiedzę i zaufali osobom którzy też u nas obstawiają.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania... Nawet te nie miłe ;] Chociaż mam nadzieje że takich nie będzie.
I proszę moderatorów o nie kasowanie tematu gdyż jest to jakiś sposób na walkę z wszelkimi bukami. A jak nie to chociaż moja mała wizja na mały zarobek.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Szukam paru porządnych bukmacherów którzy mają skuteczność ok. 70%.

bet365, unibet, bwin.... ehh cala masa tego a skutecznosc to napewno maja i wieksza.
No i co Ci po skutecznosci 70% skoro mozna z taka skutecznoscia miec ujemny yield:-?

Mam dwa pytania:
Po co zakladasz dwa identyczne tematy?
Dlaczego uwazasz ze dobrzy typerzy chcieli by wchodzic w takie cos z osoba ktora pierwszym zdaniem pokazuje ze jest laikiem?

p. s.
Gdybys napisal jeden temat to bym sie wogole nie wypowiedzial.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
tak. skladamy potem propozycje meczów jakie wybraliśmy z kolegami z odpowiedniej gruby dziedziny i skladamy kupony wspolnie tak zeby wszyscy grali i wszyscy byli na plus. Mozna takze grac na wlasna reke gdyz nie mozemy miedzy soba zarządzać pieniedzmi ale wazne jest to zebysmy grali takie same kupony jak wszyscy z grona i wspolpracowali. Bez żadnego krętactwa. Inaczej odrazu zostajemy wyzuceni i zostawieni na własna reke.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolego jak zakładasz temat to jeden. Połączyłem dwa tematy. Generalnie popatrzę co tutaj będzie pisane ale tematowi grozi zamknięcie jeśli pojawią się jakieś &quot;dziwne propozycje&quot;. Póki co wygląda, że szukasz osób do jakiejś grupy zamkniętej...
Wakacje idą to coraz więcej dziwnych tematów z dziwnymi pomysłami jak zarobić będzie powstawać. I także coraz więcej oszustów spamujących pseudo fixami przybędzie.
Powodzenia póki co.
Pozdr.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
1. Oczywiscie przepraszam za blad (bukmacherzy - typerzy) pomyłka, zdarzyć się może każdemu.
2. Założyłem dwa tematy gdyż chciałem wzbudzić większe zainteresowanie ponieważ te działy są mało odwiedzane przez ludzi.
3. Nie nazywa się laikiem kogoś kto popełnił jeden błąd w pisowni.
4. 70% skuteczności jest potrzebne ponieważ widać już że ktoś zna się na rzeczy. Gdy znajdzie się 3 osoby z skutecznością 70% i dyskutują między sobą na temat meczy to już takie coś jak bycie na minusie niweluje się prawie do zera. Po za tym każdy wie że nawet ze skutecznością 99% można być na minusie;/ to tylko hazard i sport... tu wszystko jest możliwe.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Vader. Zgadzam się z Twoimi obawami ale kupony które Będziemy Tworzyć z ludźmi będą także podawane tutaj na forum gdyż chce żeby każdy kto gra u buków był na plus ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
3. Nie nazywa się laikiem kogoś kto popełnił jeden błąd w pisowni.
4. 70% skuteczności jest potrzebne ponieważ widać już że ktoś zna się na rzeczy. Gdy znajdzie się 3 osoby z skutecznością 70% i dyskutują między sobą na temat meczy to już takie coś jak bycie na minusie niweluje się prawie do zera. Po za tym każdy wie że nawet ze skutecznością 99% można być na minusie;/ to tylko hazard i sport... tu wszystko jest możliwe.
Błąd pisowni to jedno.
cygeiro z daleka poczuł, że jesteś &quot;amatorem&quot; ze względu na to co piszesz.
Skupiasz się na skuteczności jak to byłoby wyznacznikiem nie wiem jak bardzo istotnym. Istotne są inne wskaźniki dla gracza.
Myślisz, że zarobisz grając kursy @1.10 ze skutecznością 70%? Ja wolałbym mieć skuteczność 45% przy kursach ok. @3.0 Zakładając płaską stawkę X na każdy zakład...
Ok. Ja poczytam sobie w między czasie temat. Tyle ode mnie. Powodzenia.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
to samo co ja. Kasa z systemu. Wszyscy wspolnie stawiamy te same kupony. Tych ktorych nie ma w czasie ustawiania kuponow beda wysylane im na gg albo tutaj na forum.
 
P 1

premi

Użytkownik
Wakacje idą to coraz więcej dziwnych tematów z dziwnymi pomysłami jak zarobić będzie powstawać. I także coraz więcej oszustów spamujących pseudo fixami przybędzie.
Wiesz, na te wakacje trzeba jakoś zarobić... :-D
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wiesz, na te wakacje trzeba jakoś zarobić... :-D
W życiu nic nie ma tak łatwo. Ci co mają łatwo to nieliczni. Jak chcesz jakoś zarobić to musisz się &quot;narobić&quot;. W jakimkolwiek znaczeniu czy to fizycznym czy też &quot;myśleniem&quot;.
Nie bardzo &quot;czuję&quot; pomysłu autora ale już po prostu wiem, że nie wypali.
Ok. Koniec bo kolejny temat gdzie &quot;wkręcę&quot; się w rozmowę.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Powiem wam tyle.. gram już w zakłady, kasyna długo i stwierdzam tyle: jak nie zarobisz sam ciężką pracą to na tym na pewno się nie wzbogacisz, a jeśli nawet to szybko to zwrócisz:spokodfhgfh: także do roboty to i pieniądze będziesz miał ..
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Głupotą jest myślenie że z bukmachera się zarobi ???? prawdziwą głupotą do potęgi ???? a najbardziej mnie bawią ludzie którzy w te kasyna z darmowych bonusów chcą zarobić to już kompletna głupota i świadczy o nieudolności takich ludzi w prawdziwym życiu
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Głupotą jest myślenie że z bukmachera się zarobi ???? prawdziwą głupotą do potęgi ???? a najbardziej mnie bawią ludzie którzy w te kasyna z darmowych bonusów chcą zarobić to już kompletna głupota i świadczy o nieudolności takich ludzi w prawdziwym życiu
calkowicie sie z tym zgadzam. na bukmacherce nie da sie zarobic w uczciwy sposob.
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
H@H@ jasne że sie da temat był wałkowany wiele razy - wiec niby ktos napisał mądrośc &quot;głupotą do potęgi&quot; itd.. Chociazby umieszczony wywiad na forum z typerem Filipem jest odpowedzia na post Buk katowice
 
K 0

karamba131

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Zebrać taką grupkę 3-5 osób naprawdę dobrych i grać tą progresją. Wtedy wszyscy mogli by z tego korzystać i czerpać z buków korzyści:spokodfhgfh:
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Witam
Szukam paru porządnych typerów którzy mają skuteczność ok. 70%.
A jak oceniasz tą skuteczność? Bo ja jeśli wytupuje 2 mecze i 2 trafię to mam skuteczność 100%. Skuteczność to musi być ocena ilości trafionych typów/wysokości kursu. Przy czym czy więcej ktoś ma typów tym bardziej prawdopodobne właściwe ocenienie skuteczności.

Ponieważ podstawowymi sportami jakie będziemy typować jest Piłka Nożna, Tenis, Koszykówka, Hokej i Siatkówka. Do każdej dyscypliny są potrzebne 3 osoby które znają się na tej właśnie dziedzinie co daje nam właśnie 15 osób. Będą one wspólnie analizować mecze i potem podawać reszcie osób które należą do naszego grona.
Przecież takie coś odbywa się na tym forum więc po co chcesz tworzyć zamkniętą grupę? Miałoby to sens jedynie wtedy kiedy wszystkie osoby kładłyby pieniądze do wspólnej puli np: każdy gra wkładem 5000zł. 15x5000zł=75000zł. Powstają tylko dwa zasadnicze pytania:
1. Kto zgodzi się powierzyć taką kwotę praktycznie obcej osobie z forum?
2. Co zrobicie jeśli wtopicie ? ale mi się rymło;) Tutaj można by ustalić jakiś wewnętrzny regulamin, że każdy musi się liczyć ze startą całej wprowadzonej kasy i może ją w dowolnej chwili wycofać.

Jak dokładnie to wygląda? Spróbuje to rozrysować:

5zł x kurs ok.3 = ok. 15zł gramy do 60zł
10zł x kurs ok. 3 = ok. 30zł gramy do 120zł
15zł x kurs ok. 3 = ok. 45zł gramy do 180zł
30zł x kurs ok. 3 = ok. 90zł gramy do 360zł
45zł x kurs ok. 3 = ok. 135zł gramy do 540zł
60zł x kurs ok. 3 = ok. 180zł gramy do 720zł
80zł x kurs ok. 3 = ok. 240zł gramy do 960zł
100zł x kurs ok. 3 = ok. 300zł gramy do 1200zł
120zł x kurs ok. 3 = ok. 360zł gramy do 1440zł
150zl x kurs ok. 3 = ok. 450zł gramy do 1800zł
180zł x kurs ok. 3 = ok. 540zł gramy do 2160zł
200zł x kurs ok. 3 = ok. 600zł gramy do 2400zł
Podsumowując cała wygrana wynosi ok. 12tys.
Potem już cały czas gra toczy się stawką 200zł.
Każdy poziom jest tak jakby zaczynany od początku. Jakbyśmy grali od 0 !!!
Po tej rozpisce zupełnie nie kapuję o co chodzi ???? Gracie stawką 5zł x 3 po kursie 3 i niby wygrywacie 60zł? No dobra, a co jeśli nie wygracie - zwiększacie stawkę?
 
Do góry Bottom