>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Interes z bukami :P

detmold 6

detmold

Użytkownik
Aha no to jest dość optymistyczne założenie niczym sensownym nie poparte ???? Pal licho 5zł ale ciekawi mnie co zrobicie przy stawkach 300-600zł jeśli np: nie traficie 3 spotkań ?
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Przy stawkach 300-600 zł, zaczynajac od 5 i zakładajac ze do nich dojda, powinni miec zyska rzędu kilku tysiecy złotych, wiec to bedzie taki sam procent jak te 5 zl na poczatku gry. Pozatym z tego co zrozumialem wychodzi na to ze kazdy gra za własne pieniadze, a oni tyko podaja sobie typy.

Jak utworzycie taka grupe, to wcale nie musi byc ona zamknieta, mozanby zalozyc specjalny temat gdzie zalozmy jeden z modow robi porzadek, wy podajcecie typy - wspólnie ograijmy bukmacherów ????
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Zysk to nie 12tys. tylko 9tys. bo trzeba odjąć wkład. Te 9 tys. dzielicie na liczbę osób. Dodatkowo spełnione musi być założenie, że traficie wszystkie spotkania.
Ja się pytam jaki jest plan awaryjny w momencie kiedy zaczniecie wtapiać (przy kursach 3 bardzo możliwe jest, że przy dłuższej grze nie traficie 7-10 spotkań pod rząd, ja przy 3,71 nie trafiłem 11).
 
S 24

snuz123

Użytkownik
W ogóle nie kumam was, podchodzicie co niektórzy do tego, że raz: można z tego ciągnąc stałe zyski ( a jak życie pokazało ciągnąć mogą tylko kobiety stale), dwa: trzeba upaść na głowę żeby grać czyjeś typy zakładając, że mecze nie są sprzedane to taki typer ma takie same szanse na trafienie spotkania jak i my laicy, a jeśli byłoby sprzedane to nie wypłynie to na jakimś dennym zgromadzeniu gg aby ktoś mógł pocisnąć kupon za 10 zł ... a po trzecie próbujecie systemów tzw &quot;progowych&quot; czyli osiągamy pewien próg to podbijamy stawkę, a wiecie jak to się nazywa ? gra na siłę, czyli zawsze będzie 0 na koniec, nawet jeśli wypłacicie to i tak tam wrócicie za miecha czy dwa. Gra się spontanicznie, jeśli czujesz , że akurat dziś barca powiezie real a system wskazuje ci, że dziś masz grać nadal za 10 zł, to grasz za 100 , wygrasz raz a porządnie zamiast grać patologicznie i kręcić się wokół zysku 6-7 zł na spotkaniu po czym postawić nieznane drużyny dla zasady i skończyć jak wielu.
A i jeszcze dodam , że też taki pomysł kiedyś miałem z kumplami, az do czasu jak kazdy zaproponowal swoje typy na nastepny dzien, mi sie nie chcialo ich grac, ale jak reszta chcialaby grac moje to mi to pasilo ???? nie bede jakichs hafnarfjordorow gral tylko dlatego, ze wiem ze sa u siebie &quot;dobrzy&quot; , ze sa 1 w lidze i ze sa z Islandii , nawet nie wiem czy w ich sklad wchodza ludzie, czy moze psy i koty zmixowane z zolwiami ninja.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
.

nie bede jakichs hafnarfjordorow gral tylko dlatego, ze wiem ze sa u siebie &quot;dobrzy&quot; , ze sa 1 w lidze i ze sa z Islandii , nawet nie wiem czy w ich sklad wchodza ludzie, czy moze psy i koty zmixowane z zolwiami ninja.

Tak sie sklada ze FH jest jedna z niewielu druzyn dzieki ktorej w sezonie mozesz generowac ciagly zysk... wiec nie pier$#$@
 
S 24

snuz123

Użytkownik
masz pojecie erhan to byl tylko przyklad, a w dodatku nadal twierdze, ze to lodziarze i nikt z tego forum nie zna ich skladu bez patrzenia w google
 
B 0

betters

Użytkownik
Głupotą jest myślenie że z bukmachera się zarobi ???? prawdziwą głupotą do potęgi ???? a najbardziej mnie bawią ludzie którzy w te kasyna z darmowych bonusów chcą zarobić to już kompletna głupota i świadczy o nieudolności takich ludzi w prawdziwym życiu

Może nie związane z tematem, ale ustosunkuje się do komentarza Buk katowice:
W pełni się z Tobą zgadzam, ale zdarzają sie wyjątki czego sam jestem przykładem:
Była jakas promocja na bet24.com, chyba z 10 darmowych spinów, wykręciłem z tego 3 euro - zupełny przypadek, ale trafiłem na jakiś bonus. Wchodząc na ruletke zrobiłem z tego 3 euro coś ok. 150 euro. Cieszyłem sie z takiego zysku, ale moja mądra głowa myślała, że 150 e = ok. 600 zł to ekstra zarobek jednego dnia, dlatego też nie wypłaciłem tych pieniedzy. Następnego dnia na tej samej ruletce zarobiłem kolejne ok. 150 i mój bilans po 2 dniach wynosił ok. 290 euro = ok. 1200 zł

Oczywiście mogłem to wypłacić, ale aż sam się dziwiłem, że na ruletce wchodziło mi wszystko tak jak stawiałem, kilka razy 0, parzyste, nieparzyste, tuziny, itp.

I największym błędem było postanowienie jeszcze tego samego dnia dojechania do okrągłych 300 euro ( i wtedy miałem zamiar już wypłacić wszystkie pieniadze ).

Z 290 e zaledwie w kilka minut zszedłem do 0. Przez dwa dni cieszyłem się zarobieniem ok. 1200 zł z niczego. Oczywiście póżniej wielki żal i walenie się w głowę z myślami &quot; dlaczego&quot;
 
vde 119

vde

Użytkownik
Z przykrością dla autora tego tematu stwierdzę jedno :
Takie grupy graczy tworzą tylko gracze którzy chcą zarobić szybko na bukmacherce a sami niezbyt potrafią... Najlepsi gracze grają swoje typy ...
Po drugie tylko początkujący gracze wierzą ślepo w magię progresji...
 
gottti 0

gottti

Użytkownik
Według mnie nie da sie pogodzić pracy 15 typerów bez żadnej spiny i późniejszych pretensji , maksymalne zaufanie a o to chyba ciężko by było :-D mimo wszystko powodzenia
 
Do góry Bottom