>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Inter Mediolan vs. FC Barcelona 20.04.2010r.

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie chcę nic mówić ale co było Inter-Chelsea i potem rewanż?
Catenaccio brzydkie aż do porzygania!!!
Wg mnie 3 bramka ewidentnie z 2 metrowego spalonego, no ale cóż jak Mourinho i sędzia to są znajomi ;)
2 bramka dla Interu po ewidentnym faulu na Messim - troszkę to boli bo jak włosi grają jak ich lekko pociągnąć za koszulkę to robi takiego nura że dosłownie 2 metry ziemi mógłby zebrać, hiszpańskie kluby nie lubią symulować.
Dlatego z całą stanowczością trzeba walczyć z takim stylem grania (udawanie, symulowanie)
Co do rewanżu na CampNou cholera ich wie, może znów Messi Show będzie albo będzie brzydkie jak cholera widowisko gdzie 11 gości w czarno-niebieskich strojach będzie we własnym polu karnym (mecz LM Inter-Milan parę lat temu )
Ja pokuszę się o zwycięstwo w rewanżu 1-0 powinno być, jak im dopisze szczęście to może 2-0 ich pukną ale ciężko jak diabli będzie
 
sliver90 0

sliver90

Użytkownik
Z tego co wiem w lidze hiszpańskiej symulantów też nie brakuje chociażby Dani Alves. A wracając do meczu Inter im lepszy przeciwnik to gra tym lepiej. Teraz wszyscy zwalają winę na sędziego a ja przypominam co było w rewanżowym meczu pomiędzy Chelsea a Barceloną w półfinale Ligi Mistrzów rok temu?? Inter też miał odgwizdany spalony na początku spotkania którego nie było a szansa dla Milito byłaby wówczas dogodna. Barcelona po prostu zagrała słabe spotkanie. Wydaje mi się ,że gdy Pedro strzelił na 0-1 wszyscy już w drużynie uwierzyli , kolejne bramki dla Barcelony to kwestia czasu i był moment pewnej konsternacji w drużynie Interu po stracie bramki w którym Barcelona mogła postawić kropkę nad i jednak na szczęście(przynajmniej dla mnie) tego nie zrobiła. W rewanżu owszem Barcelona jest jak najbardziej w stanie wyeliminować Inter jednak wydaje mi się ,że Jose Mourinho nie pozwoli sobie wydrzeć awansu gdy ma 2 bramkową przewagę z pierwszego meczu. Czas pokaże.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Boże święty sędzia za Interem??? Wy chyba inny mecz oglądaliście. Przy stanie 0:0 Milito wyszedł sam na sam ale sędzia dopatrzył się spalonego. Potem strata Keity i odbiór Eto&#39;o sędzia gwiżdże faul. A Messi show? Pare razy sie przewrócił, raz groźnie strzelił, i sto razy tracił piłkę. Barcelona już nie jest taka silna, gdy Messi ma dołek.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Może nie Messi miał dołek, ale nie było nikogo kto pociągną by Barcelone, kogoś od czarnej roboty, winkiem tego może była niemoc Messiego, zresztą inni też nic specjalnego nie prezentowali, a może po prostu było tak: barca wygrywała mecz za meczem, ale niem drużyny która się nie potyka, no to był wypadek przy pracy, ale ostatni remis w La Liga mogą wskazywać na słabsze dni :grin: , nic w tym złego by nie było o ale za tydzień mecz o wszystko i jeśli słabsze dni nadal będą trwał to dla Barcelony mecz u siebie może być ostatnim w tej edycji ;)
Uważam w takiej sytuacji i z takim wynikiem pierwszego spotkania awans Barcy może nie jest niemożliwy ale raczej nierealny ;) na tym poziomie nawet drużyny trochę słabsze potrafiły by obronić przewagę tak na prawdę to tylko 90&#39; przeciągania czasu kiedy są przy piłce i obrony :cool:
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Jeśli forma wróci, to ciężko mi znaleźć drużyny które potrafią wytrzymać 90&#39; ciągłego naporu + gry do jakiej nas przyzwyczaili, czyli 100 podań na minute. Już widzieliście wielką szanse Arsenalu, że na Camp Nou utrzymają wynik i pogrążą Barce, co się okazało ? Wszyscy wiedzą. Z sędziowaniem, to proponuje przestać &#39;gadać&#39; bo i tak niczego się nie cofnie...
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Ostatnie moje słowo dotyczące tego meczu ???? Do kolegi Dariusa010.
Piszesz że Barcelona nie ma kogoś od czarnej roboty. Otóż ma, wielkiego, silnego i wytrzymałego czarnucha, który nazywa sie Yaya Toure. Tylko z jakiegoś powodu Guardiola woli mieć na boisku niedoświadczonego Busquetsa i zwyczajnie słabego Keite.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jeśli forma wróci, to ciężko mi znaleźć drużyny które potrafią wytrzymać 90&#39; ciągłego naporu + gry do jakiej nas przyzwyczaili, czyli 100 podań na minute. Już widzieliście wielką szanse Arsenalu, że na Camp Nou utrzymają wynik i pogrążą Barce, co się okazało ? Wszyscy wiedzą. Z sędziowaniem, to proponuje przestać &#39;gadać&#39; bo i tak niczego się nie cofnie...
Arsenal i Inter to dwie zupełnie inne drużyny. Inter jest zdecydowanym liderem w walce o finał. Nie ma co, pokazał kawał klasy na San Siro. Do Hiszpanii pojedzie z defensywnym murem... Nie do przejścia.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ostatnie moje słowo dotyczące tego meczu ???? Do kolegi Dariusa010.
Piszesz że Barcelona nie ma kogoś od czarnej roboty. Otóż ma, wielkiego, silnego i wytrzymałego czarnucha, który nazywa sie Yaya Toure. Tylko z jakiegoś powodu Guardiola woli mieć na boisku niedoświadczonego Busquetsa i zwyczajnie słabego Keite.
Wyrażaj się kolego ;) rasizm niewskazany.
No ok sędzia, Chelsea-Barca też sędzia pomógł ewidentnie Barcelonie przyznam, tak samo Barca-Chelsea pamiętny wślizg od tylca w wykonaniu M.Ballaca w nogi Henrego w polu karnym faul jak nic a sędzia...... no faul lets play.
Ok nie roztrząsam tematu dalej. Czas pokaże jak dla mnie szanse awansu 40-60% na korzyść Neroazzurich ????
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Absolutnie nie jestem rasistą, nie mam nic do murzynów ;) Pisząc &quot;czarnuch&quot; nie miałem nic złego na myśli ???? Bardziej mi chodziło o podkreślenie tego, że jest jednym z &quot;SuperNiggas&quot;.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ostatnie moje słowo dotyczące tego meczu ???? Do kolegi Dariusa010.
Piszesz że Barcelona nie ma kogoś od czarnej roboty. Otóż ma, wielkiego, silnego i wytrzymałego czarnucha, który nazywa sie Yaya Toure. Tylko z jakiegoś powodu Guardiola woli mieć na boisku niedoświadczonego Busquetsa i zwyczajnie słabego Keite.
ale nie broń Boże źle mnie zrozumiałeś napisałem, że w tym spotkaniu nikt takowy się nie wyłonił i może dla tego tak przebiegło to spotkanie
 
memek_ns 0

memek_ns

Użytkownik
Inter o tym klubie bym mógł bym rozmawiać godzinami.Pierwszy mecz pokazał formę jaką prezentuje Inter.Świetna taktyka ,piękny mecz ,super bramki .Barcelona slina solidna drużyna naszpikowana gwiazdami światowego formatu.Mecz na Camp Nou będzie napewno ciężki i bardzo ciekawy.Inter w obecnej chwili posiada jedna z silniejszej jedynastki w historii.Każdy przekreślał szanse Interu w meczu przeciwko Chelsea dobra taktyka,szybka kontra 0-1 i po meczu ????
 
zu-mi18 0

zu-mi18

Użytkownik
a ja tam wierzę w Barce...nie ma co narzekać na sędziego bo mylił się nie tylko na korzysc interu ale nasza tez bo moglibyśmy przegrać wiecej....myslę ze w rewanzu nie będzie tak źle...jesienią Barca wygrała przecież z interem na camp nou 2;0 i to bez Messiego i ibry (wiem wiem stawka tego spotkania byla mniejsza ale jednak)...rozumiem inter bedzie murował bramke ale mysle ze Barca to jest ta drożyna która powinna wygrać LM dwa razy z rzędu i jeszcze w tej kwestii zapisać się w historii ...czekam na mecz z niecierpliwocia ale myślę ze będzie dobrze
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
mi jakoś nie chce się wierzyć że barca się podniesie, zespół wydaje się ma mocniejszy ale tak spoglądając pod innym katem to jednak też Inter niema słabych piłkarzy w ogóle na tym poziomie chyba niema sensu mówić o wyższości jednego piłkarz na drugi bo oni wszyscy to doskonale wyszkolenie zawodowcy i może taki Messi jest lepszy diametralnie od takiego polskiego kopacza ale od Eto&#39;o no dobra jest lepszy ale nie aż tak bardzo, zresztą niekoniecznie trzeba mieć lepszy zespół żeby wygrywać, na pewno taktyka to słaba strona barcy zwłaszcza że Guardiola jest kiepski w te klocki, Barcelona gra tak samo latami to niema co się dziwić że prędzej czy później koś i na nich sposób znajdzie

Inter zagra pod wynik spróbuje pewnie na 0-0 pewnie im się to nie uda i Barca strzeli w 60&#39; gola ale już bedzie za późno. Broniącym się Włoskim drożynom trudno jest strzelić gola, a dwa tym bardzej, a jeśli jescze Inter wykorzysta ta jedna sutuacje i stzreli gola to scenariusz będzie podobny jak z CFC
 
zu-mi18 0

zu-mi18

Użytkownik
fakt faktem Barca gra od lat to samo ale mimo tego potrafi gromić taki drożyny jak real , arsenal , bayern ale mimo to nikt nie znalazl na to skutecznego sposobu...owszem inter wygrał z Barca ale nie sadze ze jest to rozszyfrowanie taktyki gdyż wcześniej Barca tez miala słabsze mecze taki jak z Chelsea 4;2 , Real 4:1 i własnie ten inter a mimo to dalej grała swoje i gra dalej...uważam po prostu że był to słabszy mecz całej drużyny i myślę ze &quot;magia&quot; camp nou pomoże ograc inter a nie ma chyba piękniejszej rzeczy dla Barcy i jej kibiców jak dojście do finału i ewentualnie wygranie go na terenie &quot;wroga&quot; jakim jest santiago bernabeu w madrycie ;p
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
no mi też się zdaje że jeszcze Inter do końca nie znalazł sposobu na Barcelona, ale na pewno jest na dobrej drodze, bo nawet w słabszym meczu barcy strzelić jej trzy bramki to nie lada wyczyn ;)

real , arsenal , bayern to inna filozofia footballu dlatego przegrali, graja z byt otwarta piłkę jak na konfrontacje z Barcą :cool:

jednak na camp nou może ciążyć wielka presja na piłkarzach FCB
 
memek_ns 0

memek_ns

Użytkownik
Fakt jest taki że Barcelona od pierwszej minuty musi zaatakować i gonić wynik!Final na santiago bernabeu To marzenie każdego kibica Barcelony ale do tego bardzo daleka droga.Szybki Eto , nieobliczalny Milito,Julio Cesar klasowi piłkarze, jak w Barceolnie .NIECH WYGRA LEPSZY !!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przypominam ,że Barcelona u siebie na CN to zupełnie inne drużyna niż na meczach wyjazdowych. Barca nie wygrała wyjazdowego spotkania ani razu.
Na Camp Nou myślę ,że Inter nie ma czego szukać. Tam wizualnie przynajmniej według mnie jest więcej miejsca do gry niż na SS. Więc Inter nie będzie w swoim żywiole.
Ostatnie 20 minut meczu Inter - Barcelona to gra dosłownie w polu karnym Interu.
Stuttgart ,Arsenal ,Bayern - tym drużynom władowali po 4 bramki.
Inter będzie grał pewnie to samo co i z Chelseą.
Chelsea atakowała przez większość meczu ,a Inter tylko się bronił.
Myślę ,że tutaj już takiego szczęścia nie będą mieli.
Do tego spodziewam się sporej ilości kartek ,bo to mecz o wszystko.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Inter żeby odpaść musiałby zagrać totalną padake, pokryją dobrze 3 zawodników i mają avans może nawet pykając Barce na ich terenie zresztą podobnie jak z Chelsea.....troche racjonalizmu to nie playstation Inter już miał być zjedzony przez Chelsea i w meczu u siebie z Barcą a tą ostatnią odprawili jeszcze wyżej i dalej wielu nie może przysfoić myśli że Inter to jednak dobra drużyna złożona z dobrych zawodników i trenera

,,inter się bronił bo miał zaliczke z 1 meczu więc co miał atakować zostawiając luki z tyłu, właśnie po to się broni przy takim wyniku by strzelić gola bez rozgrywania akcji z jednego podania tym samym przytemperować zapędy rywala a nie że byli tacy słabi choć wiadomo na wyjazdach traci się troche atutów więc taktyka odpowiednia trudno by Inter wdał się w bijatyke przy takim wyniku zwłaszcza że defensywa to ich mocna strona, było by to nieprofesjonalne jak to mówi Strejlał :&gt;,,

Oczywiście Barca strzeli gola i Inter w opałach bo kolejna bramka wyklucza ich z finału no ale awans Barcelony widze przy sporym pechu lub słabej postawy Interu a odwrotnej sytuacji Barcelony, w sumie Inter też będzie miał swoje sytuacje bo tam z tyłu po stronie hiszpanskiej będzie momentami pusto, natomiast przy większej asekuracji tyłów może być ciężko strzelić ot tak 2 gole

typ na czerwień interesujący w obu meczach
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Sądze że można śmiało grać na zwycięstwo Barcy, ja sam chyba zagram ze Barca wygra z handcipem. Typ warty grania jak na moje oko ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Sądze że można śmiało grać na zwycięstwo Barcy, ja sam chyba zagram ze Barca wygra z handcipem. Typ warty grania jak na moje oko ;)
typ z handi to założenie że Barca awansuje lub dogrywka :-o, przy czym jeśli Barca nawet jest najlepszą drużyną na świecie, to w cale nie znaczy że Inter roztrwoni zaliczkę z pierwszego spotkania ;), LM to specyficzne rozgrywki w których niekoniecznie wygrywają lepsi ???? i typując to spotkanie wziął bym to pod uwagę :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom