>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Inter Mediolan vs. FC Barcelona 20.04.2010r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kursy od Expekt.com:
1 - 3.15 | X - 3.15 | 2 - 2.30
Kurs na wygraną gospodarzy jest wg. mnie troszeczkę przesadzony. Ja rozumiem, że zdecydowanym faworytem dwumeczu jest Barca, ale tutaj jest spore value na wygraną gospodarzy. 3.15 to prezent jak na początek.
Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz analizy.​
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Inter czy Barca ? Hmm...
Na pierwszy rzut oka zdecydowanie Barcelona. I bardzo dobrze !
Który klub jak nie Barcelona jest w stanie pokonać Inter ?
Inter ostatnio nie prezentuje wybitnej formy ,a w Serie A w śmieszny sposób utraciło sporą przewagę punktową i straciła fotel lidera. Obecnie AS Roma jest #1 w Italii.
Barcelona hmm... nie ma co się dużo oszukiwać ,ale jest to aktualnie NAJLEPSZA drużyna w europie. Są w stanie pokonać Real Madryt 0:2 na wyjeździe ,Arsenal 4:1 u siebie myślę ,że z Interem też większych kłopotów nie powinni mieć. Inter gra dzisiaj z Fiorentiną zobaczymy co tam pokażą. Ostatnio w meczu ligowym ledwo zremisowali 2:2 ,bo Flora dominowała w meczu.
Mam nadzieję ,że Barcelona w tym roku obroni tytuł bo na prawdę na to zasługują.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dla mnie będzie to zdecydowanie najciekawsze spotkanie całej edycji Ligi Mistrzów. Jak wiadomo, Inter potrafi wygrać nawet z najmocniejszymi drużynami z całej Europy, ale teraz przyszło mu się zmierzyć właśnie z tą najmocniejszą... Barcelona ? Jeśli chce, to zagra świetnie, zespół ten ma w swoich szeregach wielu wspaniałych zawodników, którzy mogą na własną rękę doprowadzić do końcowego sukcesu. Iniesta, Xavi, Dani Alves, czy oczywiście Lionel Messi to tylko niektórzy piłkarze, którzy mogą znacząco przyczynić się do końcowego sukcesu. Jednak jak pokazały nam ostatnie mecze, Barcelona jest też tylko drużyną i również ona popełnia błędy. W pierwszym spotkaniu z Arsenalem wszystko wyglądało pięknie... do czasu. Gracze Blaugrany chyba zbyt wcześnie uwierzyli, że jest już po meczu i zemściło się to na nich dwukrotnie. Jednak jeśli trzeba, to zmobilizują się i już tych błędów popełniać nie będą dwukrotnie (rewanż z Arsenalem). Oczywiście faworytem jest ekipa hiszpańska i miejmy nadzieję, że tak pozostanie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
czy ciekawe to jeszcze nie wiadomo, ja myślę że bardziej będą to dwa mecze ala CFC-barca przy czym Inter może teraz Katalończykom dać radę, zwłaszcza że JM już z nimi wygrywał, Barcelona ma jeden bardzo ważny mankament .a mianowicie gra w ten sam sposób od dłuższego czasu tak samo, i jaki kol wiek lepszy trener powinien potrafić to wykorzystać, Arsène Wenger w pierwszym spotkaniu nie chciał tego robić ale w rewanżu widać było że Londyńczycy już kojarzyli o co chodzi, gdyby jeszcze Messiego pokryli indywidualnie, to wynik mógł by być inny;) no ale nie był, nikt jeszcze dwa razy z rzędu nie wygrał i czyje &quot;Status quo&quot; zostanie utrzymany :grin:
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Barcelona w tym sezonie LM tylko raz wygrała na wyjeździe (z Dynamo Kijów), a pozostałe spotkania remisowała - RRWRR. Internazionale u siebie notuje RRWWW, czyli widać u nich postęp. W historii te drużyny spotykały się dwukrotnie w dwumeczach i na Meazza tylekroć było 0:0. Myślę, że tym razem będzie podobnie. Inter może ma zadyszkę w Serie A ale jak wiemy kiedy grał dobrze w lidze to kiepsko w LM, teraz jest na odwrót.

Siła Barcelony jest piekielna, jednak na wyjeździe ma pewne probemy. Myślę, że teraz będzie miała jeszcze większe. Internazionale wiedząc, że na Nou Camp będzie trudno o dobry wynik powinni zagrać żelazną obroną i liczyć na kontrę - właściwie to jedyny sposób na Barcę. Stawiam under 1.5bramki - 3.05 betsson.
 
P 0

pastinho1207

Użytkownik
czy ciekawe to jeszcze nie wiadomo, ja myślę że bardziej będą to dwa mecze ala CFC-barca przy czym Inter może teraz Katalończykom dać radę, zwłaszcza że JM już z nimi wygrywał, Barcelona ma jeden bardzo ważny mankament .a mianowicie gra w ten sam sposób od dłuższego czasu tak samo, i jaki kol wiek lepszy trener powinien potrafić to wykorzystać, Arsène Wenger w pierwszym spotkaniu nie chciał tego robić ale w rewanżu widać było że Londyńczycy już kojarzyli o co chodzi, gdyby jeszcze Messiego pokryli indywidualnie, to wynik mógł by być inny;) no ale nie był, nikt jeszcze dwa razy z rzędu nie wygrał i czyje &quot;Status quo&quot; zostanie utrzymany :grin:
:wowsdf::browar565:???? Omatko boska, TAK w 2gim spotkaniu już bardzo kojarzyli, heheh, 4 bramki zakoszule, biorac poduwage że niebyło człowieka od konstrukcji mam namyśli inieste, niemiał kto czyscic srodka YY Toure, Barca grała bez podstawowych stoperów , ta dwojka ktora widzielismy grała w ważnym meczu ze soba ponad rok temu, niebyło Ibrahimovica z którego wszystcy sie tu śmieja (niewiem dlaczego). Oczym Ty piszesz czarny bracie , głowa cie nieboli??? Arsenal wogóle że potrafił podejść pod bramke pod nieobecność RvP, Arshawina zawdziecza tylko i wyłącznie spronterowi Theo, który dostaje pilke i odpala, to jedyny schemat dzieki któremu Arsenal wogole cos robil, pomeczu było widac przepaść klasy drużyn , gracze Barcelony pewnie wzieli prysznic i polecieli odrazu na impreze, gracze Arsenalu ledwie żyli pomeczu biegania za przeciwnikiem z piłką. Dla twojej wiadomości takiego piłkarza jak Messi nieda pokryć sie indywidualnie czy 1na1, ZAPOMNIJ o tym, tak jak niedało sie pokryc kilkanascie lat temu Ronaldo tak teraz nipokryjesz &quot;ściśle&quot; czy indywidulanie CR9, Messiego, Torresa itp. Taki zawodnik choćby miał naplecach Puyola, Vdica, Lucio zawsze zdoła sie obrócić z piłką jeżeli bedzie krótko kryty przez 1 czy 2ch zawodników i wyjść 1 na 1 z bramkarzem, takich zawodników sie poprostu stara zneutralizować calym zespołem i sytlem gry, linia obrony , DMC chociaż o jakies kilkanascie procent, oni jakich by niebylo obroncow, zawsze znajda sobie miejsce i bada montowac zagrozenie. A Arsenal z Vermhalenem i Alexandrem Songiem, Sagna to wiesz kogo moga pokryć--&gt;...... , napewno nie Messiego
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
:niebyło Ibrahimovica z którego wszystcy sie tu śmieja (niewiem dlaczego).
W pierwszym meczu z Arsenalem grał tak, jakby był zawodnikiem III ligi polskiej. Wiele sytuacji, w których powinien był coś ustrzelić, ale niestety nie wykonał tego. Prawdopodobnie o to chodzi :] Bo druga połowa spotkania w jego wykonaniu wyglądała nieco lepiej (wiadomo, 2 strzelone bramki), ale i tak za słabo jak na piłkarza takiego formatu.
 
P 0

pastinho1207

Użytkownik
W pierwszym meczu z Arsenalem grał tak, jakby był zawodnikiem III ligi polskiej. Wiele sytuacji, w których powinien był coś ustrzelić, ale niestety nie wykonał tego. Prawdopodobnie o to chodzi :] Bo druga połowa spotkania w jego wykonaniu wyglądała nieco lepiej (wiadomo, 2 strzelone bramki), ale i tak za słabo jak na piłkarza takiego formatu.
Dalej niewierze co widze, strzelił 2 zajebiste bramki, o których 95% napastników mogłoby pomarzyc w meczu LM nadodatek, co wy pizgacie i niepisz że grał nie tak, ze powinien strzelic jeszcze 2 itp. podobne bzdury, Ibrahimovic to rasowy snajper, a w tym meczu gwiazda wieczoru w ekipie barcy, strzelił wszystkie 2 gole dla Barcelony z których żaden by niewpadł wg. mnie gdyby strzały oddawał choćby Benzema czy jakis Eto&#39;o, wiec oczym gadka??? Dlamnie osobiscie to napastnik z jednej beczki gdzie Drogba, Rooney, Torres, Cardozo itp. rasowy snajper
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Dalej niewierze co widze, strzelił 2 zajebiste bramki, o których 95% napastników mogłoby pomarzyc w meczu LM nadodatek, co wy pizgacie i niepisz że grał nie tak, ze powinien strzelic jeszcze 2 itp. podobne bzdury, Ibrahimovic to rasowy snajper, a w tym meczu gwiazda wieczoru w ekipie barcy, strzelił wszystkie 2 gole dla Barcelony z których żaden by niewpadł wg. mnie gdyby strzały oddawał choćby Benzema czy jakis Eto&#39;o, wiec oczym gadka??? Dlamnie osobiscie to napastnik z jednej beczki gdzie Drogba, Rooney, Torres, Cardozo itp. rasowy snajper
ogólnie się zgadzam. Ibrahimović po prostu nie ma optymalnej formy ale to jest jeden z mistrzów piłki. Natomiast zupełnie niewiem co w tej grupie robi Cardozo

Gdyby Suarez grał mniej egoistycznie i miał dokładniejszy celownik mógłby do tej grupy dołączyć

Wg mnie przewagą Barcelony to jest rewanż na swoim boisku. Tam grają piłkę z poprzedniego sezonu. Bo na wyjazdach w ich grze zawsze czegoś brakuje
 
P 0

pastinho1207

Użytkownik
ogólnie się zgadzam. Ibrahimović po prostu nie ma optymalnej formy ale to jest jeden z mistrzów piłki. Natomiast zupełnie niewiem co w tej grupie robi Cardozo

Gdyby Suarez grał mniej egoistycznie i miał dokładniejszy celownik mógłby do tej grupy dołączyć

Wg mnie przewagą Barcelony to jest rewanż na swoim boisku. Tam grają piłkę z poprzedniego sezonu. Bo na wyjazdach w ich grze zawsze czegoś brakuje
Cardozo podobnie jak Dzeko, moze Paragwajczyk niema słynnego nazwiska , ale chodzi mi oto ze to typowy snajper , umie strzelic z kazdej pozycji , zawsze sie przepcha , strzela diabelnie celnie i mocno, cos jak Drogba niejego wina ze gra w Benfice nie w Chelsea , jestem pewien zeby sobie poradzil, chłop to nie obibok jak jego koledzi z AM Płd. Adriano czy Robinho. A tak naprawde prawdziwy snajper to był F.Inzaghi , Ruud Van Nisterloy , tym to ***** piłka zawsze spadała podnogi i jak niestrzelili (kiks nie kiks) to bramka i tak wpadała.:grin:
 
A 2

abd00l3k

Użytkownik
Moim zdaniem w tym meczu będzie dużo zależało od postawy sędziego. Inter ma bardzo mocną i brutalną obronę ( zwłaszcza środek ). Samuel i Lucio będą robili co w ich mocy żeby unieszkodliwić ( najlepiej aż do rewanżu ) Messiego i innych kluczowych zawodników Barcy. Niscy i dosyć filigranowi zawodnicy Barcelony po prostu mogą nie poradzić sobie z dużo mocniejszymi fizycznie zawodnikami. Jeśli arbiter będzie pozwalał na grę bardzo agresywną Katalończycy mogą mieć duże problemy ze zwycięstwem na San Siro.
Inter może również się obawiać swojego własnego bramkarza, któremu pomimo swojej klasy coraz częsciej zdarzają się dziwne zachowania i niepewne interwencje ( jak chociażby w ostatnich meczu Fiorentiny z Interem który wyjątkowo szczęśliwie dla Interu skończył się wynikiem remisowym ). W całkowicie innej sytuacji jest Barcelona, Valdes ostatnimi czasy pokazuje iż w przeciągu ostatnich dwóch sezonów dokonał wielkich postępów, broni ostatnio bez zarzutu i wystrzega się przysłowiowych &quot;szmat&quot;.
Ostatnim wielkim przeciwnikiem z którym zmierzyła się Barcelona był Real Madrid w legendarnym Gran Derbi jednak w moim odczuciu wynik był całkowicie nieadekwatny do przebiegu spotkania. Równie dobrze ten mecz mógł się skończyć wynikiem odwrotnym. Gol Messiego za sprawą błędu ( wg. mnie ) Albiola który dał się w dziecinny sposób okiwać Argentyńczykowi za pomocą zwykłego przyjęcia w polu karnym, oraz Arbeloa który też się nie popisał przy golu Pedro pokazując się iż ustawianie się nie jest mimo wszystko jego najmocniejszą stroną. Lucio i Walter Samuel to obrońcy z najwyższej półki, którzy na takie błędy sobie nie pozwolą.
Jedyny sposób w jaki Inter może pokonać Barcę to kontry z wykorzystaniem szybkiego Eto&#39;o, unieszkodliwienie Messiego oraz mocny i brutalny pressing na własnej połowie natomiast Barca musi zagrać w swoim najlepszym stylu, dużo podań w środku pola, szybkie rozegranie piłki i na końcu podanie do Messiego który przyzwyczaił Katalończyków do tego, iż strzela najważniejsze gole. Zabłysnąć może również Pedro który jest również w bardzo dobrej dyspozycji. Mój typ na mecz to X po nudnym i nieciekawym spotkaniu, pełnym fauli taktycznych jak i tych złośliwych, gwizdów kibiców i przekleństw rzuconych na każdego gracza słonecznej Hiszpanii.
P.S Mam tylko szczerą nadzieję, że Materazzi nie będzie w jedenastce z Mediolanu, bo któryś z wielkich Katalońskich wirtuozów może skończyć to spotkanie na noszach, a tego by nikt nie chciał ( z wyjątkiem Mourinho prawdopodobnie ) ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Moim zdaniem w tym meczu będzie dużo zależało od postawy sędziego. Inter ma bardzo mocną i brutalną obronę ( zwłaszcza środek ). Samuel i Lucio będą robili co w ich mocy żeby unieszkodliwić ( najlepiej aż do rewanżu ) Messiego i innych kluczowych zawodników Barcy. Niscy i dosyć filigranowi zawodnicy Barcelony po prostu mogą nie poradzić sobie z dużo mocniejszymi fizycznie zawodnikami. Jeśli arbiter będzie pozwalał na grę bardzo agresywną Katalończycy mogą mieć duże problemy ze zwycięstwem na San Siro.
jak bym był arbitrem to specjalne bym popełnił jakieś parę błędów tak żeby zezłościć Murincho :grin: (wiem że na tym poziomi nie mogą: ;) ).

w spotkaniu we Włoszech na brutalną grę arbitrzy powinni pozwolić, w Hiszpanii już mniej, zresztą brutalną raczej fizyczną, jakieś pociągnięcia za koszulkę, celowe pchnięcie barkiem na nic więcej bym nie liczył, najważniejsze żeby piłkarze Barcy poczuli się słabsi fizycznie (ma na myśli że jak np. Messi bedzie się chciał kiwać to Lúcio od razu go szturchnie, popchnie, że by Katalończycy wiedzieli że niema zabawy) według mnie spotkanie underowe, -2,5 można traktować jako &quot;pewniak&quot; a -1,5 lekkie ryzyko
 
P 0

pastinho1207

Użytkownik
jak bym był arbitrem to specjalne bym popełnił jakieś parę błędów tak żeby zezłościć Murincho :grin: (wiem że na tym poziomi nie mogą: ;) ).

w spotkaniu we Włoszech na brutalną grę arbitrzy powinni pozwolić, w Hiszpanii już mniej, zresztą brutalną raczej fizyczną, jakieś pociągnięcia za koszulkę, celowe pchnięcie barkiem na nic więcej bym nie liczył, najważniejsze żeby piłkarze Barcy poczuli się słabsi fizycznie (ma na myśli że jak np. Messi bedzie się chciał kiwać to Lúcio od razu go szturchnie, popchnie, że by Katalończycy wiedzieli że niema zabawy) według mnie spotkanie underowe, -2,5 można traktować jako &quot;pewniak&quot; a -1,5 lekkie ryzyko
No niema co gadać , Inter ma najlepsza obrone świata na chwile obecna, Maicon, Chivu, a w środku Samuel z Lucio , którzy wspaniale sie uzupełniają Samuel który łamie nogi , wchodzi raz ale tak że niepytać i Lucio mniej efektywny w kryciu, odbieraniu , ale bardzo sprawny , zwinny , szybki , włączajacy sie do akcji ofensywnych (przynajmniej w reprezentacji ???? , tu Murinho szybko go opierdoli). Dodać do tego Murinho, bezdyskusyjnie najlepszego obecnie trenera na świecie to moze byc ciekawie, ale niezapominajmy ze to Barcelona do ktorej nadodatek wracaja wszystkie gwiazdy, Iniesta ,Ibra, YY Ture, para stopeów wg. mnie wcale niegorszych od tych Interowskich, a Inter niegra ostatnio nic ciekawego, ani w lidze ani w LM, pomimo doskonałej obrony Fiorentina strzela jak do kaczek, w LM nielepiej , zwyciestwa rzutem na taśme, po 1 czy 2ch kontrach, wszystcy mowia ze to geniusz Mourinho i że tak ma byc obrona i 1, 2 brakowe kontry, ale to kupa szczescia dla Mourinho, bo grając z CSKA czy z Chelsea , w ktorej dzieje sie zle (niema kto robic gry, oprocz Drogby pod nieobecnosc Anelki nima kim natakować, ogolnie gra sie nieklei) moga sobie pozwolic na robienie zamku , gre na czas i puszczenie pare razy w meczu tylko Etoo nazapalenie płuc czy Milito na głowe czy spalonego i strzelic 1 zwycieska bramke na 1-0 w dwumeczu, ale z Barcelona tego niebedzie , ten zespół jest teraz wg. mnie o conajmniej klase wyżej od kazdego innego naświecie i tu niebedzie chowania sie i &quot;zaflaczania&quot; meczu, podstawowy srodek pola Barcy nieda nawet troche pograc Interowi piłka i zobaczymy jak sie wtedy zachowa genialny Mourinho:cool:
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Typowanie meczu proponuje po obejrzeniu spotkania z Juve... Doczytałem się, że Inter zagra bardzo podobnie (taktyka) w meczu z Juve jak i w meczu z Barcą. Składy też nie powinny się różnić. Kołcz Interu sam powiedział, że to trochę jak przedsmak Ligi Mistrzów.
 
homel 918

homel

Użytkownik
kołcz Interu olewa media obrazil sie na nie i nie wypowiada sie od kikilu tygodni tylko na konferencjach lm jest obecny bo takie sa przepisy ze musi byc
chyba ze przerwal milczenie i zaczal sie wypowiadac, przeszlo mu, to sory
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
O Ile w drugim meczu,faworyta wcale nie jest łatwo wskazać,tak tutaj nie widzę Szansy Interu na awans,Nie pomoże Tu magia Mourinho ani inne zabobony,Barcelona poprostu na chwile obecną,jest najlepiej Piłkarsko grającą drużyną w Europie,Kursik 2,30 na Nich w Mediolanie,wezmę z pocałowaniem ręki,i myślę,że się nie zawiode.Pzdr:razz:
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
No niema co gadać , Inter ma najlepsza obrone świata na chwile obecna, Maicon, Chivu, a w środku Samuel z Lucio
No to teraz pojechałeś. Obronę Barcelony uważam za zdecydowanie silniejszą, o ile boki się równoważą, to para Puyol-Pique jest lepsza od stoperów Interu. Gra obronna Interu to także ogromna zasługa Mourinho, ale obrona Włochów nie jest silniejsza od defensywy Hiszpanów. Kursy na Blaugranę radzę łapać teraz, bo do wtorku zapewne spadną z 2,30 do 2,00-2,10.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
kołcz Interu olewa media obrazil sie na nie i nie wypowiada sie od kikilu tygodni tylko na konferencjach lm jest obecny bo takie sa przepisy ze musi byc
chyba ze przerwal milczenie i zaczal sie wypowiadac, przeszlo mu, to sory
Nie wiem czy mu przeszło ale jak doczytałem się w jakimś artykule z przed paru dni, chyba z przedwczoraj to było napisane właśnie o meczu z Juventusem i o porównaniu do 1/2 LM. Była notka jakoby to powiedział Murincho...
 
P 0

pastinho1207

Użytkownik
No to teraz pojechałeś. Obronę Barcelony uważam za zdecydowanie silniejszą, o ile boki się równoważą, to para Puyol-Pique jest lepsza od stoperów Interu. Gra obronna Interu to także ogromna zasługa Mourinho, ale obrona Włochów nie jest silniejsza od defensywy Hiszpanów. Kursy na Blaugranę radzę łapać teraz, bo do wtorku zapewne spadną z 2,30 do 2,00-2,10.
Z tym zdecydowanie bym nieprzesadzał co najwyżej równorzędną , nieda sie stworzyć gry obronnej która jest zasługa (jakipszesz) wyłącznie Mourinho bez wybitnych obrońców, Puyol, Pique wg. mnie wcale niegorsi , ale Maxwell czy Abidal i Daniel Alves dodając bramkarza który również zalicza sie do formacji defensywnej, maja sie słabie do Chivu, Maicona i JulioCesara tyle. Problemy barcelony właśnie czesto bira sie z tego ze Abidal lata świetności ma zasoba , a Daniel Alves jest raczej światowej klasy skrzydłowym niż obrońca i jest w trakcie wracania gdy przeciwnik leci juz skrzydłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom