>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Instant 5E

jack23 2

jack23

Użytkownik
Dostałem wypłatę od nich na moneybookers , czyli są jak najbardziej wypłacalni . Można bez żadnych wątpliwości wpłacać 50E, jeżeli ktoś chce wypłacać lub skorzystać z bonusu od depozytu. Nie potrzebne były żadne skany.



Bonus od depozytu 50% , max. wpłata 50E

Podczas depozytu wpisujemy w bonus code: your50 i otrzymujemy bonus , aby wypłacać należy rozegrać co najmniej 250 rąk , po dokonaniu wpłaty, wcześniejsza gra się nie liczy.

W najbliższych dniach odbędą się rówineż Freerole dla wszystkich graczy:


11.06 00:00 200E
16.06 00:00 100E

Rejestracja otwarta. Ograniczona liczba miejsc
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
Na konto bankowe , jak się wypłaca to jest prowizja. Nie wiedziałem , że tak szybko może dojść wypłata na konto bankowe, szybciej niz mb.
 
P 12

polak13

Użytkownik
aduss nie martw się ja na pacyfik poker miałem 600 dolców i też sobie zakpiłem hehe wiem nie ma się czym chwalić ale w pokerze wszystko możliwe
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
aduss nie martw się ja na pacyfik poker miałem 600 dolców i też sobie zakpiłem hehe wiem nie ma się czym chwalić ale w pokerze wszystko możliwe
pierwszy raz w zyciu mam taka sytaucje... prawie 300 €, prawie 300 rozegranych rak... wystarczylo zrobic depo i juz mialbym wszystko na mb...
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Mam takie pytanie: czy w turniejach typu sit&amp;go też liczą się rozdania ?

I nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy to tak ma być :

Musze rozegrać 100 rozdań, następnie zrobić depo, a potem bez obrotu mogę wypłacić np: na MB ?
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
Promo na +, poziom niski i gra sie dobrze. Trafilem przed chwila na Polaka przy stole (fisz02), po przegranym rozdaniu oczywiscie mnie zwyzywal, wstyd za takie buractwo. Niestety czesto spotykane wsrod polskich graczy.
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
ramman3 wielkie dzieki. ten 2 kodzik juz niekatywny ale pierwszy jak najbardziej. Rejestrowac sie szybko bo za niedlugo pewnie i ten kod przestanie dzialac. pozdro.
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
Mam takie pytanie: czy w turniejach typu sit&amp;go też liczą się rozdania ?

I nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy to tak ma być :

Musze rozegrać 100 rozdań, następnie zrobić depo, a potem bez obrotu mogę wypłacić np: na MB ?
Tak bez żadnego obrotu możesz wypłacać, o sit go nie dostałem żadnych informacji.

Zapytam się , jak będę miał możliwość czy promocja zakończona czy znowu ktoś próbował zakładać multikonta i kod zrobił się nie aktywny.

Polecam grę tutaj, poziom jest tak niski jak nigdzie indziej. Z 50e wpłacanych udało się już ugrać ponad 300e . Podam przykład na stole trzy karty w kolorze, a pewien gracz sprawdza pulę ze średnią parą:spokodfhgfh: Trzeba grać tutaj z głową i uważać na karty typu AA czy KK , bo równie dobrze , ktoś mógł wejść w rozdanie z 73 i otrzymać dwie pary ????
Bonus 50% INSTANT od depozyt jest ciągle aktywny kod to: your50

Zapraszam wszystkich na Freeroll organizowany dla mnie w tym pokerroomie :
14.06.2009 21:00 150E , start rejestracji dzień przed.
 
Do góry Bottom