>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Instant 5E

jack23 2

jack23

Użytkownik
Dostałem wypłatę od nich na moneybookers , czyli są jak najbardziej wypłacalni . Można bez żadnych wątpliwości wpłacać 50E, jeżeli ktoś chce wypłacać lub skorzystać z bonusu od depozytu. Nie potrzebne były żadne skany.



Bonus od depozytu 50% , max. wpłata 50E

Podczas depozytu wpisujemy w bonus code: your50 i otrzymujemy bonus , aby wypłacać należy rozegrać co najmniej 250 rąk , po dokonaniu wpłaty, wcześniejsza gra się nie liczy.

W najbliższych dniach odbędą się rówineż Freerole dla wszystkich graczy:


11.06 00:00 200E
16.06 00:00 100E

Rejestracja otwarta. Ograniczona liczba miejsc
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
Na konto bankowe , jak się wypłaca to jest prowizja. Nie wiedziałem , że tak szybko może dojść wypłata na konto bankowe, szybciej niz mb.
 
P 12

polak13

Użytkownik
aduss nie martw się ja na pacyfik poker miałem 600 dolców i też sobie zakpiłem hehe wiem nie ma się czym chwalić ale w pokerze wszystko możliwe
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
aduss nie martw się ja na pacyfik poker miałem 600 dolców i też sobie zakpiłem hehe wiem nie ma się czym chwalić ale w pokerze wszystko możliwe
pierwszy raz w zyciu mam taka sytaucje... prawie 300 €, prawie 300 rozegranych rak... wystarczylo zrobic depo i juz mialbym wszystko na mb...
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Mam takie pytanie: czy w turniejach typu sit&amp;go też liczą się rozdania ?

I nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy to tak ma być :

Musze rozegrać 100 rozdań, następnie zrobić depo, a potem bez obrotu mogę wypłacić np: na MB ?
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
Promo na +, poziom niski i gra sie dobrze. Trafilem przed chwila na Polaka przy stole (fisz02), po przegranym rozdaniu oczywiscie mnie zwyzywal, wstyd za takie buractwo. Niestety czesto spotykane wsrod polskich graczy.
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
ramman3 wielkie dzieki. ten 2 kodzik juz niekatywny ale pierwszy jak najbardziej. Rejestrowac sie szybko bo za niedlugo pewnie i ten kod przestanie dzialac. pozdro.
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
Mam takie pytanie: czy w turniejach typu sit&amp;go też liczą się rozdania ?

I nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy to tak ma być :

Musze rozegrać 100 rozdań, następnie zrobić depo, a potem bez obrotu mogę wypłacić np: na MB ?
Tak bez żadnego obrotu możesz wypłacać, o sit go nie dostałem żadnych informacji.

Zapytam się , jak będę miał możliwość czy promocja zakończona czy znowu ktoś próbował zakładać multikonta i kod zrobił się nie aktywny.

Polecam grę tutaj, poziom jest tak niski jak nigdzie indziej. Z 50e wpłacanych udało się już ugrać ponad 300e . Podam przykład na stole trzy karty w kolorze, a pewien gracz sprawdza pulę ze średnią parą:spokodfhgfh: Trzeba grać tutaj z głową i uważać na karty typu AA czy KK , bo równie dobrze , ktoś mógł wejść w rozdanie z 73 i otrzymać dwie pary ????
Bonus 50% INSTANT od depozyt jest ciągle aktywny kod to: your50

Zapraszam wszystkich na Freeroll organizowany dla mnie w tym pokerroomie :
14.06.2009 21:00 150E , start rejestracji dzień przed.
 
Do góry Bottom