>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Ilość Zdarzeń na Waszych kuponach

L 147

luminat

Użytkownik
Proporcjonalnie niski naklad i miare wysokie ako to jest moj bat na bukmachera :spokodfhgfh:
Single tylko z ako &gt;2.0, mniejszych sie nie opłaca, bo i tak w dłuższym okresie będziemy na minusie ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, czy warto jest wyszukiwac i grac na duzo typow, np. obstawiajac tylko typy 1.01-1.10, tak jak to przedstawił Ester. Czy lepiej &#39;walic&#39; single, double na cos &#39;grubego&#39;?
Zdecydowanie lepiej grać małe kupony, single, duble, max do 4-5 zdarzeń. A takie radosne tasiemce jak wyżej ja np. gram tylko na pierwsze rundy Wielkich Szlemów i to po bardzo gruntownej analizie eliminującej potencjalne niespodzianki. Pzdr.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
no tak, ale...

jezeli sie stawia na 1x; x2; 12, czyli &#39;double chance&#39;, to mozna utworzyc takiego tasiemca z pewniejszych juz zakladow, gdzie szansa na wygranie danego meczu to 2/3?

sorry ze tyle pytam, choc jestem nowy to zawsze szukalem sposobu, no i teraz tez ????
najpierw może jakie grasz stawki? jak niewielkie to sam nie wiem może poszukaj jakiegoś dobrego systemu jest &quot;piętnastka&quot; czy jakoś tak że od 2 zł zaczynasz itd. gdzies w temacie ze statystykami było.
 
C 0

criox

Użytkownik
najpierw może jakie grasz stawki? jak niewielkie to sam nie wiem może poszukaj jakiegoś dobrego systemu jest &quot;piętnastka&quot; czy jakoś tak że od 2 zł zaczynasz itd. gdzies w temacie ze statystykami było.
Znalazlem, oscylator, nad ktorym pracuje, i niestety, haczyk jest taki ze trzeba, albo stawiac tasiemce, albo grubsze, ale trudniejsze mecze ????

To nie temat do rozmów o podstawach bukmacherki.Czegoś ktoś nie wie zapraszam do działu dla początkujących ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja to wiecej niz 4 mecze to zadko stawiam ;) ale baaaardzo czesto lubie tasme w sts poscic ;) ale aby byc do przodu to 2-3 mecze
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja najczęściej single duble, czasami 3 zdarzenia. Czasami dla zabawy jakieś tasiemce, nawet ponad 10 zdarzeń ale wtedy stawka niska
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Zazwyczaj walę single, czasem dziabnę dubelka. Triple lub wyżej walę rzadko, wcześniej grając w taki sposób jeden mecz na resztę nie wchodził. I często ten po najmniejszym kursie :/
Stawki różne, w zależności od dyscypliny, na którą stawiam. Byleby wyjść na plus ;)
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
singielki + dubelki, czasem do 5 meczy za małą kasę do 10 zł...przeważnie AKO od 1.40 do 2.00 w zależności od granych stawek ;)
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Ja prawie zawsze staram sie układac kupony z Ako: 2,25 ;) Zebym miał podwójną przebitke w wygranej. Najczesciej gram dubelki ;)
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Ja przeważnie dobieram duble lub triple, często też single ???? . A prawie zawsze na weekend albo Lige Mistrzow puszczam jakies wariaty za 2, czy 3 zł dla zabawy ????
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
dubelki - triple : D singli nie gram odkad wtopilem prawie caly kapital (wiem przez wlasna glupote, ale niesmak pozostal ???? ) od czasu do czasu tasiemka tenisowa ????
 
bengal 0

bengal

Użytkownik
To widzę, że mój styl gry jest całkiem inny ????
Ja z początku wpłacam np. 50 zł i z tego mam 50 kuponów po 1zł.
Na kupon składa się przeważnie 10+ meczy, także ako wynosi w granicach 100+

Z tych 50 kuponów, przynajmniej 2 wejdą. Tak więc zarobki są na czysto.

Przykładowo:
- z ostatniego kuponu weszło mi 500zł
- niewiele wcześniej 220zł
- miesiąc temu 150zł

itd...
 
Do góry Bottom