>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III tura meczy grupowych

Status
Zamknięty.
J 0

jojo

Użytkownik
zalezy dla kogo sensacja jesli o mnie chodzi to nie widze w tym sensacji, przyjelo sie w europie ze rosjanie to slabiaki w gale i tyle :cry:
 
D 0

doorsteps

Użytkownik
hehe. Sam na nich obstawiłem, ale cale 3zł na bardziej ryzykownym kuponie. Moskwa miala ten plus ze grali u siebie. Na szczęscie wchodzi mi drugi kupon: za 5zł do wyjęcia 84zł. Wszedł mi MILAN, LYON, MAN UTD, PORTO(którego sie tak baliście), i REAL M. A na kogo obstawiłem jutro?

- są to dwa mecze ale szczegułów nie podam, aby nie zapeszać ???? Gram w toto-mixie i mam kurs 18,79

Pozdrawiam i życze wysokich wygranych!
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
Mi tez się poszczęściło Lille, Real, Lyon i Czerwone Diabły kurs tylko 5,7 Ale wszystko zależy za jaką stawke się gra!!! ???? ???? ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sporting vs Bayern

Typ: 2

Kurs: 2,30

Buk: GB

Analiza: Sporting w LM całkiem nieźle sobie radzi, jak narazie jedna wygrana u siebie 1:0 z Interem i remis ze Spartakiem 1:1. W lidze również dobrze ostatnie 3 mecze to wygrane bez straty bramki. Teraz troche o Bayernie jak dl amnie faworycie tego spotkania. W LM dwa ładne zwycięstwa: najpierw u sibie gromiąc Sparatk 4:0, a potem na trudnym terenie w Mediolanie pokonali Inter 2:0, w lidze także dobrze ostatnio wygrali 4:2 z Herta. Jak dla mnie 2 jak ktoś gra ostrożnie, ale kurs nie jest już tak duży.
 
pitrek29 0

pitrek29

Użytkownik
To forum jest zawaliste :!: :!: :!: Tylko się zaolgowałem, przeczytałem wasze typy i już kasa wpadla do kieszeni ???? A oto mój kuponik:

Celtic-Benfica 1 2.20 ✅
Dynamo-Lyon 2 1.70 ✅
Manchester-Kopenhaga 1 1.18 ✅
Steaua-Real 2 1.70 ✅
Valencia-Szachtar 1 1.27 ✅
Werder-Lewski 1 1.25 ✅
Olympiakos-Roma 2 2.60 ✅

Stawka: 2zł
Kurs: 30.97zł
Wygrana: 55.70zł
BUK: TOTO-MIX

Dzięki wielkie za wasze typy ???? Pozdro for all ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom