>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III tura meczy grupowych

Status
Zamknięty.
maksenz 0

maksenz

Użytkownik
CSKA Moscow - Arsenal FC
FC Porto - Hamburger SV
OSC Lille - AEK Athen
RSC Anderlecht - AC Milan
Celtic Glasgow - Benfica Lissabon
Manchester United - FC Kopenhagen
Dynamo Kiev - Olympique Lyonnais
Steaua Bucuresti - Real Madrid
Inter Mailand - Spartak Moscow
Sporting Lissabon - FC Bayern München
CF Valencia - Shakhtar Donetsk
Olympiakos Pireus - AS Roma
Galatasaray - PSV Eindhoven
Girondins Bordeaux - Liverpool FC
Chelsea FC - FC Barcelona
SV Werder Bremen - Levski Sofia

W tym temacie możecie podawac swoje typy z analizami co do tej tury. Suche typy beda usuwane. domeL
 
R 0

roxor

Użytkownik
Manchester United - FC Kopenhagen 1,15

ManU jest w świetnej formie i napewno ma w pamięci zeszłoroczna klęske w LM, dlatego teraz nie moga sobie pozwolić na strate punktów z dużo słabszą Kopenchaga, tym bardziej, że graja na Old Trafford!

CF Valencia - Shakhtar Donetsk 1,25

Valencia jest na fali, zwycięstwo z Romą mowi samo za siebie. A Shathtar to zespół napewno gorszy od Romy. Hiszpanie na własym stadionie zapewnie odniosą pewne zwycięstwo.

SV Werder Bremen - Levski Sofia 1,25

Werder wie, że jest w trudnej grupie i musi walczyć o każdy punkt. Tym razem zmierzy się z najmniej utytułowną drużyną tej grupy i jako gospodarz pojedynku powinien zodbyc 3 punkty. Ostatnio świety mecz z Barca, i napewno niemcy wiedza ze ktoras z drużyn (barca albo chelsea) straci punkty co daje im nadzieje na podgonienie rywali!

Dynamo Kiev - Olympique Lyonnais 1,70

Lyon zespół który wygrał ostatnie 10 spotkań, w LM również narazie 2 zwycięstwa z Realem u sibie i z Steaua na wyjeżdzie. Jeśli Lyon potrafił w Bukareszcie pokonąc miejscowy zespół 3-0 to z Dynamem też nei powinien mieć problemów, gdyż moim zdanie Steaua jest zespołem lepszym od Ukrińców.

Ja gram te 4 mecze na 1 kuponie. Na oku miałem je dawno i wydaja sie być najpewniejszymi tej kolejki.
AKO:3,05
 
fatal1ty 0

fatal1ty

Użytkownik
CSKA Moscow - Arsenal FC Typ:x2
Arsenal w ostatnich meczach pokazał na co ich stać. Jego dobra passa w Premiership i w LM trwa. Jednak każdemu zespołowi na moskiewskim terenie nie gra się łatwo. Spowodowane jest to dużą różnicą czasową między Rosją a Europą Zachodnią. Dlatego też sądze, że w 30% może paść tu remis.

FC Porto - Hamburger SV Typ:1
Hamburger w tym sezonie nie pokazuje nic szczególnego. W Bundeslidze notują dużo remisów (5 remisów i 2 przegrane) a w LM jeszcze nawet nie zremisowali. Nie sądze, aby miało to się zmienić w tym meczu. Mój osobisty typ to 1-0.

OSC Lille - AEK Athen Typ:AEK(strz./nie strz.) 2
AEK to &quot;nowicjush&quot; w LM. Częściej z greckich zespołow widywaliśmy Panathinaikos Ateny. AEK nie pokazał w lidze mistrzów niczego specjalnego(przegrana 0-3 z AC Milan i remis 1-1 z Anderlechtem) , natomiast zespół Lille w tamtym sezonie był jednym z najlepiej broniących się zespołów (stracił tylko 2 bramki jak się nie myle). Moim zdaniem padnie tu bezbramkowy remis lub minimalnie wygra Lille.

RSC Anderlecht - AC Milan Typ:2
Anderlecht nie jest zespołem mocnym. Jakby przeprowadzano eliminacje nawet z mistrzami krajów, przy trudniejszym przeciwniku nawet by nie wszedł do LM. Jak jush wchodzi do LM nie osiąga żadnych oszałamiających rezultatów. Natomiast Milan to marka utytyłowana w europie, jeden z najlepszych klubów. Posiada znane gwiazdy: Inzaghiego, Kakę czy Cafu. Nie sądze aby mieli jakiekolwiek problemy z pokonaniem
mistrza Belgii.

Manchester United - FC Kopenhagen Typ:1
Czy tu trzeba coś jeszcze dopisać :wink: . Pewna 1(no w sumie niby nie ma pewniaków,ale...jest następny typ :p).

Dynamo Kiev - Olympique Lyonnais Typ:2
No to jush jest prezent od bukmacherów. Stawka powyżej 1,50 na Lyon. Dla mnie jest to największy pewniak na tę kolejkę ligi mistrzów. Lyon ze wszystkimi wygranymi w grupie będzie chciał przypieczętować swoją wyższość. Zresztą jak tu nie wygrać jak po drugiej stronie boiska stoją piłkarze Dynam Kijów :p

Steaua Bucuresti - Real Madrid Typ:2
Steaua znakomicie rozpoczęła swoją przygodę z LM wyjazdowym zwycięstwem z Dynamem 4-1, ale jush następny mecz z Lyonem pokazał, że do lepciejszych lig europejskich mają jeszcze porą drogę do przebycia. Co o Realu. No wiadomo, wielka firma, ostatnio zmiana trenera, kilku zawosników doszło, kilku odeszło. Capello mówi, że potrzebuje 50 dni, aby jego druzyna grała na europejskim poziomie. Po ostatniej porażce ligowej w małych derbach z Getafe 0-1 piłkarze Realu bedą chcieli udowodnić, że wcale tak źle nie grają i że stać ich na zwycięztwo ze &quot;słabszym&quot; przeciwnikiem.

CF Valencia - Shakhtar Donetsk Typ:1
Nic dodać, nic ująć. Nazwy mówią same za siebie.

Galatasaray - PSV Eindhoven Typ:ilość goli 1 (under 2,5)
Galatasaray, w porównaniu do poprzedniego sezonu, nie jest jush tą samą drużyną. Wlidze nie spisują się najlpeiej zajmując miejsce w srodku tabeli z 2 zwycięstwami, ash 6 remisami i z jedną porażką. W LM zremisowali bezbramkowo u siebie z Bordeaux i Przegrali na wyjeździe z Liverpoolem. Myśle, że i tym razem w meczy padnie bezbramkowy remis, jednak przy dobrych układach PSV może, tak jak w meczu z Bordeaux, strzelić jedną, ale zwycięzką bramkę.

SV Werder Bremen - Levski Sofia Typ:1
Werder u siebie gra bardzo dobrze(o czym może świadczyć remis z Barcą). Natomiast Levski to beniaminek i nie sądze, aby w tej grupie mogło zdobyć chociaż jeden punkt(no może z Werderem u siebie). Dodatkowo morale Werderu wzrosły po rozgromieniu beniaminka Bundesligi VfL Bochum ash 6-0.
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
Dynamo Kijów - Olympique Lyon - Olympique wygrywajac to spotkanie w praktyce zapewni sobie awans do drugiej fazy rozgrywek. Dynamo wygląda w LM na rozbite, skoro w dwóch meczach stracili 9 goli (szczególnym szokiem musial byc porażka ze Steauą) to lyon jest im w stanie ze 2-3 wbić. Atutem Ukraińców moze być własny stadion, a co za tym idzie publiczność, chociaż z drugiej strony Francuzi od dwóch lat są pewniakiem jeśli chdozi o spotkania grupowe w LM. Najrozsądniej wydaje się zagrać na nich i tak też zapewne uczynię.

Valencia - Szachtar - Hiszpanie wyglądają bardzo solidnie po dwóch koeljkach - oba ich mecze zakończyły się wygranymi, do tego takze overami (bilans bramek 6-3) - widac, ze w formie jest Fernando Morientes, który tworzy bardzo skuteczny duet z Davidem Villą, a a pamietajac, że rok temu Szactar poległ na Camp Nou 0:4, to takze tutaj nie będize miał wiele do powiedzenia. SPotkanie nie musi się wprawdzie aż tak wysokim wynikiem zakończyć, aczkolwiek pewne zwycięstwo Hiszpanów nie powinno byc ani przez chwilę zagrozone.

Werder - Lewski Over 2,5 - najbardziej ofensywnie grajaca druzyna w Bundeslidze jeszcze nie zanotowała overa w LM&lt; czego nie mozna powiedizeć o Lewskim, który jak dotychczas wyraźnie przegrał mecze z faworytami grupy (Barca 0:5, CHelsea 1:3), wprawdzie Bulgarzy, jak sam ich trener przyznał, starają sie grać ofensywne, to póki co, wielkiego efektu bramkowego to nie przynosi, a Werder podrażniony pechowym remisem z Barcą będize chciał zaaplikować kilka bramek Lewskiemu (tutaj w sukurs przychdozi mi ich ostatni mecz w Bundeslidze z Bochum iwygrana 0:6).

Manchester Utd. - Fc Kopenhaga - sytuacja podobna jak z Lyonem i Valencia, wygrana da&quot;czerwonym diabłom&quot; awans, w swietnej formie jest Solskjaer i Saha, jeśl iw końcu przebudzi się Rooney ,to Duńczycy nie będa mile potyczki na Old Trafford wspominać.

Z kolei moim nieco ryzykownym typem będzie mecz: CSKA - Arsenal - stawiam na Kanonierów, którzy wyraxnie złapali wiatr w żagle i pod wodzą generała Wengera i Pułkownika Henryka pewnie krocża od zwyciestwa do zwyciestwa w Premiership jak i w LM, w dodatku robia to w bardzo dobrym stylu. Jednakże, nie należy nie doceniać Rosjan, którzy są bardzo groxni w pojedynkach u siebie, a i po dwóch koejkach nie stracili jeszcze bramki i plasują się na 2. miejsc w swojej grupie. Nie obejdę się raczej bez podpórki/ podpurki (ehz, ta ortografia)....
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
[glow=orange:65a4fd63af] Anderlecht - Milan (2) 1,65 [/glow:65a4fd63af]

Pomimo słabszej formy Milanu nie widzę innej możliwości jak zwycięsto Włochów :)
Anderlecht w lidze nie jest już pogromcą a w LM za duży sukces uznano remis z Lille. Jak powiedziałem - Milan jest słabszy niż zwykle. Pomimo to wystarczy jedna indywidualna akcja gwiazdora , np. Kaki, Pirlo i 3 punkty jadą do Mediolanu :)
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
Celtic Glasgow - Benfica Lissabon 2.20 B-A-H
Celtic nieźle zaprezentował się tych rozgrywkach Ligi Mistrzów, bardzo dobry wyjazdowy mecz z Manchesterem United (niestety przegrany) i dobry mecz na własnym stadionie z FC Kopenhagą (wygrany). Szkoci u siebie są bardzo silną drużyną i mogą troche namieszać w tej edycji Champions League. Portugalczycy zremisowali bezbramkowo w Dani z Kopenhagą i przegrali (mimo dobrej gry) u siebie z Manchesterem. Brakuje im kogoś kto będzie wykańczał sytuacje, albo wogóle strzelał bramki, bo jak narazie nie udało im się tego zrobić w tym sezonie Ligi Mistrzów i w spotkaniu z Celtic&#39;em nie uda się nikomu pokonać Boruca.

Manchester United - FC Kopenhagen 1.15 B-A-H
Manchester United jest zdecydowanym faworytem tej grupy, po 2 meczach mają 6 punktów i będą chcieli jak najszybciej zapewnić sobie awans z pierwszego miejsca. Kopenhaga po 2 meczach ma 1 punkt po remisie z Benfica, nie strzelili jeszcze żadnego gola i tym razem tego nie zrobą. Manchester do tego jest podbudowany ostatnim zwycięstwem ligowym nad Wigan mimo iż po pierwszej połowie przegrywali 1-0 to potrafili się podnieść. Żadnej niespodzianki tutaj nie będzie

Dynamo Kiev - Olympique Lyonnais 1.70 B-A-H
Dynamo bardzo słabo się prezentują, mimo iż strzelili po golu w każdym meczu Ligi Mistrzów to tracili 4 ze Steaua i 5 z Realem, a w meczy z Olympique nie sądzę, aby chociaż raz pokonali bramkarza. Lyon jest na fali wygrana 2-0 z Realem i 0-3 ze Steauą świadczy o tym, że jest to wielki zespół, jak dla mnie jes to drużyna, która w tym sezonie może zabrać ze sobą puchar do domu

Steaua Bucuresti - Real Madrid 1.70 B-A-H
Steaua zagrała fenomenalnie z Dynamem, ale z Lyonem bardzo słabo, mimo tego iż wygrali ostatni mecz ligowy, a Real przegrał, to &quot;Królewscy&quot; bez większych problemów powinni sobie poradzić z Rumunami. W końcu Real chcąc awansować dalej musi wygrać, bo zostaje mu drugie miejsce za Lyonem.

CF Valencia - Shakhtar Donetsk 1.25 B-A-H
Valencia - 2 mecze i komplet punktów. Efektowne wyjazdowe zwycięstwo z greckim Olympiakosem 2-4 (hattrick Morientesa) i skromna wygrana 2-1 z Romą na włąsnym stadionie. Shakhtar został rozromiony 4-0 we Włoszech przez Rome i zremisował z Olympiakosem. Mimo tego iż w drużynie zza wschodniej granicy gra reprezentacyjny Polak, który rozegrał bardzo dobry mecz dla Polski przeciwko Portugali to niestety nie zatrzyma ataku Valencji, która jest zdecydowanym faworytem tej grupy.

Galatasaray - PSV Eindhoven 3.30 B-A-H
Turcy przergrali w wyjazdowym meczu ligi mistrzów 3-2 z Liverpoolem i zremisowali u siebie z Bordeaux, w lidze tureckiej zawodzą 2 zwycięstwa, 6 remisów i 1 porażka i aż 9 miejsce, dla mnie faworytem jest PSV. &quot;Holendrzy&quot; mimo iż stracili kilku podstawowych piłkarzy (jak co roku sprzedają) są na tyle solidnym zespołem że pokonają (skromnie, bo skromnie - 0:1, 0:2, 1:2) Turków.

Chelsea FC - FC Barcelona 2.85 B-A-H
Tego meczu miałem nie typować, ale po ostatnim meczu ligowym Reading - Chelsea stawiam &quot;czystą&quot; 2, dlatego że jeden najleszy z bramkarzy świata - Petr Cech - jest kontuzjowany, tak samo jak jego zmiennikie Cudicini i obaj nie zagrają z powodu kontuzji a między słupkami stanie Hilario. To zdecydowało, że Barca wygra z Chelsea.

SV Werder Bremen - Levski Sofia 1.20 B-A-H
Niemcy po dość pechowo przegranym meczu z Chelsea, jeszcze bardziej pechowo zremisowali z Barceloną (byli leszym zespołem) więc teraz czas na zwycięstwo ze słabiutkim Levski. Bułgarzy stracili w tegorocznych rozgrywkach LM 8 bramek strzelając tylko 1. Natomiast Werder ostatnio w lidze pokazał że potrafią strzelać bramki aż 0-6 a teraz &quot;rozgromią&quot; Levski Sofie.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Chelsea v FC Barcelona typ: 2 kurs 2.80

Najciekawsze spotkanie tej kolejki Ligi Mistrzów. Będa to dwa mecze, które będą decydować moim zdaniem, o pierwszym miejscu w tabeli. Chelsea w lidze Angielskiej, zawodzi. Nie gra tak jak wszyscy sobie to wyobrażali. Tym bardziej po takich wzmocnieniach jakimi są Szewczenko czy też Ballack. A co do Barcelony, to w lidze spisuje się znakomicie. Nie traci punktów i zdobywa dużo bramek. Nie traci dużo, a to jest wynikiem wzomcnien w defensywie. Zawsze spotkania po między tymi drużynami są pełne emocji. Tym bardziej moze być to ciekawszy mecz że, Ronaldinho powraca do dawnej formy. Mój typ to Barca, ponieważ w lidze spisuje się znakomice, strzela dużo bramek, a Chelsea nie jest w najwyższej formie i klub z Kataloni powinien to wykorzystać.

Celtic v Benfica typ: 1 kurs: 2.20

Celtic gra dobrze w lidze Szkockiej oraz w Lidze Mistrzów. W pierwszym meczu niewiele brakowało aby urwać punkty MANU. Benfica, w tym sezonie nie zachwyca. Wygrywa mecze w swojej lidze, ale nie są to jakieś zdecydowane zwycięstwa po ładniej grze. To jest mecz moim zdaniem o drugie miejce w tabeli, ponieważ pierwsze miejsce MANU gwarantowane. Na Cetick Park moim faworytem jest drużyna ze Szkocji. Ponieważ stwarza sobie sytuacje bramkowe i w większości je wykorzystuje. Silnym atutem jest Boruc, który jest znakomitym bramkarzem, i nie będzie tak łatwo strzelić mu bramki. W tym meczu wygra Celtic, ponieważ jest to dobra drużyna, z dobrze wyszkolonymi piłkarzami, która przy dopingu swoich kibiców jest w stanie spokojnie wygrać ten mecz.

Dynamo Kyiv v Olympic Lyon typ: 2 kurs: 1.67

Kolejny znakomity sezon w wykonaniu francuskiej drużyny. Kolejny tytuł z rzędu jest chyba nie zagrożony. Tej drużynie brakuje tylko sukcesów w lidze mistrzów. Zawsze zatrzymają sie na ćwierćfinale. W tym sezonie także wyjdą z grupy, a na jakim miejscu będzie decydował najprawdobodobniej mecz na Santiago Beranebu, Dynamo w Lidze Mistrzów z brakiem punktów, przegrana nawet ze Steuą Bukareszt. W tym meczu typuje spokojnie zwycięstwo Lyonu, i bramke Freda :mrgreen:

Inter Milan v Spartak Moscow typ: 1 kurs: 1.30

Początek Ligi Mistrzów dla piłkarzy z Mediolanu nie był zbyt udany. Dwie przegrane w dwóch meczach. Musza wygrać to spotkanie, i moim zdaniem im się to uda. W Włoskiej Seri A już grają dobrze. Stzrelają bramki, graja skutecznie tylko niepokoi trochę defensywa. W tym mecz zdecydowane zwycięswto Interu, ponieważ zaczynają grać dobrze, i muszą wygrać to spotkanie jeżeli chcą jeszcze awansować z grupy.

Steaua B. v Real Madrid typ: 2 kurs: 1.83

Real w ostaniej kolejce zagrał fatalnie, przegrywając z Getafe. Real po bardzo silnych wzmocnieniach, był dla mnie faworytem Primera Divison, oraz Ligi Misztrów. ALe jak narazie myliłem się. Capello powinien, grać zazwyczaj podobnym składem, a nie ciągle eksperemntować i żąglować zawodnikami. Jeżeli Real chce myśleć o pierwszym miejcu musi wygrać ten mecz, ponieważ Lyon powinien spokojnie pokonać Dynamo. Myśle że po kompromitacji jaka nastąpiła, w ostaniej kolejce piłkarze z Madrytu zmobilizoują sie i wygrają te mecz.
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
Olympiakos ⛔ - Roma ✅

Moim skromnym zdaniem jedynym faworytem tego meczu jest drużyna ze stolicy Włoch. Widząc ich ostatni mecz w lidze z Reggina w którym to zawodnicy chcieli się poprostu prześliźnąć lecz nie udało im sie wywalczyć nawet punktu. Myśle, że ta strata punktów w lidze włoskiej mimo wszystko zmusi trenra Romy do większej rozwagi i przestanie on oszczędzać zawdoników przed liga misztrzów.Wracając do meczu to Roma zmierzy się ze słabą drużyną z grecji (nie oszukujmy się nie są potęgą piłkarską). Grecy w lidze spisują sie znakomicie (6/6 zwycięstw) ale liga grecka jest dużo słabsza od włoskiej. Roma po straconych 3 punktach w Valencii za wszelką cenę zmobilizuje się i wygra ten mecz, olympiakos ma tylko 1 pkt, który wywalczył na swoim stadionie z nienajlepszym Anderlechtem. Myślę, że ten mecz jest badzo pewny i że kurs powyżej 2 jest olbrzymim ale to wielkim prezentem od buków warto grać! Ja osobiście psuze jeszcze na kuponie Lyon, Valencie i Werder
 
M 0

maxtoon

Użytkownik
Typy na 17-10-2006

Anderl - Ac Milan 2 kurs 1.66

Milan, choc ostatnio ma raczej srednią passę powinien poradzić sobie z niezbyt wygórowanym przeciwnikiem(w sumie można zaryzykować stwierdzenie ze jednym z [powiedzmy] 3 najsłabszych drużyn)

Celtic - Benfica 1 kurs 2.1

Celtic ostatnio ma niepowstrzymane pasmo sukcesów. Oglądając ich grę można stwiedzić, ze ich forma idzie w górę. Będzie naprawde gorąco.

D. Kijów - Lyon 2 kurs 1.7

Lyon gra coraz lepiej, chyba nie trzeba tłumaczyć skąd taki typ wszystkim, którzy choc troche interesują się piłką ;)

Manchester - Fc Kopenchaga 1 kurs 1.19

Nie widze innej opcji. Czerwone diabły muszą tutaj pokazać klasę. Obsatawiam mniej więcej 3 : 0 dla nich.

Stawka: 4

Ew. wygrana : 25,39 (Profesionał)

Zastanawiałem się nad postawieniem meczy Arsenal - CSKA. Londyńczycy ostatnio ładnie wygali u siebie, mysle ze w Moskwie będzie podobnie. Jednak obawiam się, że rosjanie mogą sprawić wszystkim niespodziankę. Bardzo niepewny mecz.
 
fatal1ty 0

fatal1ty

Użytkownik
Chelsea - Barcelona Typ:X
Wszyscy tak typujecie na tą Barcelone, ale nie zapominajcie, że dwa tygodnie temu jedynie zremisowała z &quot;potęgą&quot; europejską i &quot;postrachem&quot; wszystkich zespołów czyli Werderem Brema. Dla mnie by było niespodzianką, gdyby wygrali ten mecz. Bo w sumie w tamtym sezonie nie mogli długo strzelić gola, nawet wtedy, gdy Chelsea grała w 10.
 
pitrek29 0

pitrek29

Użytkownik
Według mnie Anderlecht Bruksela ⛔ - AC Milan ⛔ ,ponieważ AC Milan nie gra ostanio zdumiewającego futbolu, a Anderlecht Bruksela jest drużyną, która może stanąć włochom na drodze do zwycięstwa :!: A więc mój typ to: X
 
tomekkk 0

tomekkk

Użytkownik
Wszyscy tak typujecie na tą Barcelone, ale nie zapominajcie, że dwa tygodnie temu jedynie zremisowała z &quot;potęgą&quot; europejską i &quot;postrachem&quot; wszystkich zespołów czyli Werderem Brema. Dla mnie by było niespodzianką, gdyby wygrali ten mecz. Bo w sumie w tamtym sezonie nie mogli długo strzelić gola, nawet wtedy, gdy Chelsea grała w 10.
Ale zauważ że chelsea jest osłabiona przez bramkarzy dałbym czyste dwa na barce.Co prawda fanem barcy nie jestem ale skład idzie na korzyść gości :]
 
fatal1ty 0

fatal1ty

Użytkownik
Wszyscy tak typujecie na tą Barcelone, ale nie zapominajcie, że dwa tygodnie temu jedynie zremisowała z &quot;potęgą&quot; europejską i &quot;postrachem&quot; wszystkich zespołów czyli Werderem Brema. Dla mnie by było niespodzianką, gdyby wygrali ten mecz. Bo w sumie w tamtym sezonie nie mogli długo strzelić gola, nawet wtedy, gdy Chelsea grała w 10.
Ale zauważ że chelsea jest osłabiona przez bramkarzy dałbym czyste dwa na barce.Co prawda fanem barcy nie jestem ale skład idzie na korzyść gości :]
A jakie gwiazdy ma w swoich szeregach Werder, że jesteś taki pewien. Żeby dojść do bramki trzeba najpierw przejść obrońców, a tak się składa kotek, że tych Chelsea ma klasowych i na pewno nie dadzą tak łatwo dojść do bramki.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Ponieważ jutro nie będe miał czasu to podaje typy na jutrzejszą Lige Mistrzów dzisiaj.

CSKA Moscow - Arsenal FC Mój typ: 2 @ 2,21
Obstawiam ten mecz dlatego ponieważ uważam, że Arsenal po fatalnym początku sezonu już się &quot;nakręcił&quot; i nie powinien zawieść. CSKA ma klasowych piłkarzy ale to nie powinno wystarczyć na rozpędzonych Kanonierów.

FC Porto - Hamburger SV Mój typ: 0 @ 3,10
W tym meczu spotkają się dwa wyrównane zespoły. Porto nie zachwyca swoją grą tak jak dawniej ale pozostało solidną drużyną mogącą rywalizować z najlepszymi. Z drugiej strony Hamburg nie powinien łatwo odpuścić meczu dlatego szykuje się nam tutaj mecz remisowy z lekką przewagą Smoków.

OSC Lille - AEK Athen Mój typ: No bet/ handi 0:1 - 2 @ 1,36/ under 2,5 @ 1,60
Tutaj nie da się wskazać faworyta. Lille ostatnio zanotowało remis z Milanem (i zepsuło mi piękny kupon :zy3ou: ), tak samo jak AEK. Różnica polegała na tym, że Lille zremisowało troche przypadkowo, a AEK ten mecz spokojnie powinna wygrać, ale różnica poziomów między Milanem a Anderlechtem jest spora (o czym akapit niżej) więc nie można patrzeć tylko przez pryzmat poprzednich meczów. Obu drużynom będzie zależało na punktach, a jak ktoś za bardzo chce to róznie mu to wychodzi dlatego nie stawiam tego meczu ale uważam że mecz zakończy się remisem albo jednobramkowym zwycięstwem którejś z drużyn oraz że zobaczymy mniej niż 2,5 gola.

RSC Anderlecht - AC Milan Mój typ: 2 @ 1,66
Należy spojrzeć na sytuacje w tabeli żeby stwierdzić że to w miare wyrównana grupa. W praktyce okazuje się, że tak jednak gdyby spojrzec na składy to Milan zdecydowanie wybija się w tej grupie w pozytywnym kierunku, a Anderlecht odstaje poziomem od lepiej przygotowanych rywali. No ale piłka jest nie przewidywalna i okazuje się że nawet tacy słabeusze potrafią urwać punkty faworytom. Różnica klas jest jednak spora więc licze na zwyciętstwo gości.

Celtic Glasgow - Benfica Lissabon Mój typ: 0 @ 3,2/ under 2,5 @ 1,65
Kolejny bardzo wyrównany mecz i nie rozwodząc się za bardzo uważam, że w tym meczu najprawdopodobniejszym wydarzeniem jest remis oraz under.

Manchester United - FC Kopenhagen Mój typ: 1 @ 1,19
Do tego meczu analiza nie jest raczej potrzebna. Wystarczy powiedzieć, że MU ma Saha&#39;e i że lepiej wcześniej sobie zapewnić awans

Dynamo Kiev - Olympique Lyonnais Mój typ: 2 @ 1,70/handi 1:0 - 2 @ 2,80 :!:
Popatrzmy na forme w jakiej znajduje się Lyon i dojdziemy do wniosku, że z całym szacunkiem dla Dynama ale ono zdecydowanie odstaje od rywali i w tym meczu powinni przegrać. Dodatkowo proponowałbym zagrać to spotkanie z handicapem ponieważ kurs jest zachęcający a wygrana Lyonu więcej niż jedną bramką jest prawie pewna.

Steaua Bucuresti - Real Madrid Mój typ: No bet
Nie podejme się typowania tego meczu. Po tym co w ostatniej kolejce zaprezentowała ekipa Galacticos musze podważyć umiejętności Capello (swoją drogą robie to odkąd tylko usłyszałem że go zatrudniają /jak chcecie dowodu to zapytajcie o mnie na największym polskim portalu o Królewskich [znajduje się pod innym nickiem, ale zapytajcie o przeciwnika 29 letniego kibica ???? ]/). Tak durnego ustawienia dawno nie widziałem i Real nie oddał chyba żadnego celnego strzału na bramke! Jeżeli przeciętne Getafe osmieszyło Królewskich to czemu tego wyczynu nie miałaby powtórzyć Steaua? To uznana marka w Europie i nie byłoby niespodzianką jakby wysoko pokonała Real. Z drugiej strony Capello stracił swojego &quot;obrońce&quot; bo zarząd spełnił jego zachcianki transferowe, a on w zamian obiecał, że nie przegrają więcej niż trzech meczy w sezonie. Jest połowa października i dwa przegrane mecze więc chyba sięz umowy nie wywiąże. Kolejna sprawa, że Królewscy grali w ostatnim meczu tragicznie i ewentualna przegrana ze Steauą moze zadecydować o losie włoskiego szkoleniowca. Dlatego zespół będzie grał pod presją a należy pamiętać że Reyes, Salgado i Cicinho nie zagrają co znacznie osłabia i tak nadwątlone siły Realu. Nie pewny jest również występ Cannavaro co tylko pogarsza sytuacje. Podsumowując: mecz pod presją wyniku dla Realu ale z tak fatalną obrona Real raczej tego nie wygra, tym bardziej, że Steaua grą w piłke potrafi. Szykuje się nam jedyneczka, ale z drugiej strony to może być mecz o być albo nie być Capello więc każdy wynik jest możliwy.
 
V 0

vincent

Użytkownik
CSKA Moscow - Arsenal FC typ: X2

Początek sezonu dla londyńskiej drużyny nie był udany, jednak z tygodnia na tydzien grają co raz lepiej. Wygrali ostatnie 4 mecze w lidze angielskiej, a w Champions League wygrali na wyjeżdzie z nie najlepiej spisującym się Hamburgiem, czego nie można powiedzieć o FC Porto, które i tak przegrało z Arsenalem 2:1. CSKA to dobra drużyna o czym świadczy pierwszej miejsce w lidze. Jednak nie można porównywać ligi rosyjskiej i angielskiej, to zupełnie dwa odmienne światy. Tak więc myśle ze Arsenal wywalczy conajmniej 1 punkt.

FC Porto - Hamburger SV typ:1

W lidze Porto wygrało wszystkie 3 mecze rozgrywane u siebie, Hamburg gra natomiast bardzo słabo zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Uważam że tu niespodzianki być nie powinno i pewne zwycięstwo gospodarzy.

RSC Anderlecht - AC Milan typ:2

Większość osób mówi iż Milanowi spada forma co było widać po ostatnim meczu w lidze. Ja sądze że dla Milanu, w tym sezonie najwyższy priorytet ma dobry występ w LM przez co oszczędzają się w meczach ligowych, zwłaszcza w takich które są rozgrywane pare dni przed LM. Bez dwóch zdań można powiedzieć iz Anderlecht jest znacznie słabszą i mniej utytuowaną drużyna od swoich przeciwników i nie będą mieli żadnych szans z Milanem grającym na 150% swoich możliwości.

Celtic Glasgow - Benfica Lissabon typ:1

Szkoci u siebie grają wyśmienicie, w lidze są narazie niepokonani na własnym boisku, jak dotąd identycznie jest w LM. Będzie to zacięty mecz, ale na końcu triumfować będą Celci.

Manchester United - FC Kopenhagen typ:1

Tutaj nie można spodziewać się innego rezultatu niż wysokie zwycięstwo MAN U. W tym sezonie grają wyśmienicie i są o kilka klas drużyną lepszą od swoich rywali.

Dynamo Kiev - Olympique Lyonnais typ:2

Ostatni mecz w lidze francuskiej pokazał iż Olimpijczycy walczą do ostatniego gwizdka sędziego (zwycięstwo z mocnym St. Etienne zapewnili sobie w 89 minucie). Tak będzie i tym razem, wyrównana walka, Ol. Lyon wygra, tak jak już nas do tego przyzwyczaił.

Steaua Bucuresti - Real Madrid typ: x2

Ostatnia porażka z Getafe może budzić wątpliwości co do formy Realu. Jednak do meczy LM zawodnicy podchądzą bardziej zmotywowani co będzie widać na boisku. Sądze iż Real wygra, jednak dla pewności dostawiam podpórke w postaci remisu.

CF Valencia - Shakhtar Donetsk typ:1

Valencia spisuje się doskonale, w LM gra wyśmienicie. Nie wygrywają wysoko, jednak zachwycają grą. Bez problemu powinni ten mecz wygrać ze znacznie słabszym Szahtarem.

Chelsea FC - FC Barcelona typ: 12

Wszystko zależy od dyspozycji dnia, jednak nie ma mowy o remisie. Obydwie drużyny będą grać w tym meczu o 3 punkty. W przypadku wyniku remisowego podejrzewam iż obydwa zespoły zagrają bardziej ofensywnie i odkryją sie w obronie co zaowocuje bramką.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
mega pewiak na dzisiejszy wieczór Steaua - Real 1x
Myslę że steaua powinna w tym meczu być stroną przeważającą i nie powinna przegrać z realem. Real ostatnio jest w słabej formie i nic nie zwiastuje im sukcesu w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom