>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 02-03.08.2011 - rewanże

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Czas na rewanże III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. III i przed ostatnia runda premiuje awansem do decydujacej fazy rozgrywek o te elitarne rozgrywki ;) Ekipy które odpadną w rewanżach zagrają w Play-Off o Ligę Europejską , to tak na otarcie łez.

Zapowiada się kilka ciekawych rewanżów. Jak np Trabzon - Benfica , czy potencjalni rywale Wisły w IV rundzie Dynamo Zagrzeb - HJK Helsinki. Kursy bardzo ciekawe , na pewno coś znajdziecie wartego do zagranie ;)


bet-at-home

A i jeszcze wyniki z pierwszych meczów.



Zachęcam do dyskusji ;)
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiadają się te rewanże przez to, że wyniki pierwszych meczów były w większości zaskakujące. Ciekawie będzie w Szwecji , Malmo z Rangersami , pierwszy mecz był zaskoczeniem , faworyzowani rangersi ulegli 0:1 , Mimo to uważam , że rangersi awansują do kolejnej rundy i pokażą że porażka u siebie była tylko małą &#39;&#39;wpadką&#39;&#39; . Obstawiam Wynik 2:1 dla Rangers ????
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Dla mnie ciekawy kurs na Panathinaikos. W pierwszym meczy to koniczynki objeli prowadzenie, i bramke na 1:1 stracili dosyc poźno. Panathinaikos to znana w europie marka, maja w składzie ciekawych piłkarzy jak Leto, Govou czy doswiadczony Karaogunis, przed własną publicznością powinni potwierdzic swoją klasę
 
M 59

mixon

Użytkownik
Dokładnie z jutrzejszych meczy eliminacyjnych typ na Panathinaikos wydaję się być najciekawsza propozycją. W pierwszym meczu rozegranym w Danii to goście z Aten sprawiali lepsze wrażenie, a zremisowali, bo trochę odpuścili w końcówce oddając inicjatywę drużynie Odense, co skończyło się utratą gola. Jednak wiadomo, że Panata to drużyna, która na własnym boisku gra o wiele lepiej niż na wyjazdach i jutro nie widzę innej opcji niż pewna wygrana gospodarzy. Można pokusić się nawet o jedynkę z handi ;)
 
K 23

kajzer

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Sturm – Zestafoni




Typ:1
Kurs:1.65

Oczywiście w moich typach nie mogło zabraknąć ligi mistrzów, już jutro i pojutrze rozgrywane będą mecze rewanżowe III rundy eliminacyjnej ligi mistrzów spośród bogatej oferty meczy postanowiłem wybrać pojedynek pomiędzy Sturmem Graz z Austrii z Zestafoni z Gruzji. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się dość sporą niespodzianką bo Sturm zaledwie zremisował chociaż był zdecydowanym faworytem. Bo jak wiadomo ligi gruzińska nie należy do zbyt mocnych i ich drużyn są bardzo na tle innych europejskich zespołów. Ale można nieco usprawiedliwić Austriaków ponieważ w Gruzji gra się naprawdę ciężko ale jak nie wygrają zdecydowanie przed własną publicznością z takim rywalem to kibice chyba im coś zrobią. Myślę, że Sturm jest zdecydowanie lepszą drużyną od Zestafoni i nie będzie miał żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa w tym spotkaniu a kurs jest całkiem kuszący.
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Widziałem już kilka twoich &quot;analiz&quot; Kajzer i wszystkie argumenty są do dupy.
W pierwszym meczu przez 75 minut cisnęli Gruzini. Akurat tej bramki dla Sturmu nie widziałem bo przełączyłem na Wisłę ale nie wiem jak mogli to strzelić. Jasne duże upały były w Gruzji ale to nie zmienia faktu, że Austriacy kompletnie nic nie zagrali. Najlepsze że w I połowie jedyną okazje jako stworzyli to nabicie piłką ręki obrońcy i domaganie się karnego. Podczas meczu pokazywane były statystyki i niemal 80% piłkę posiadało Zestafone. Gdyby Wisła miała takiego rywala to 5-0 dla Gruzinów bo na prawdę zdominowali Austriaków którzy tylko się bronili.
Boje się trochę, że Gruzini to po frajersku przegrają ale za drobne gram ich. Granie Austriaków po tak beznadziejnym kursie odradzam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rq7 9

rq7

Użytkownik
Dla mnie ciekawy kurs na Panathinaikos. W pierwszym meczy to koniczynki objeli prowadzenie, i bramke na 1:1 stracili dosyc poźno. Panathinaikos to znana w europie marka, maja w składzie ciekawych piłkarzy jak Leto, Govou czy doswiadczony Karaogunis, przed własną publicznością powinni potwierdzic swoją klasę
Govou jest obecnie zawodnikiem beniaminka Ligue 1 Evian
 
J 6

josed

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą Krasny2.
Zestafoni było dużo lepszym zespołem. Przeważali w całym meczu, może świadczyć o tym posiadanie piłki prawie 70%! W akcjach ofensywnych też przeważali. Sturm oddał zaledwie 3 strzały na bramkę, przy 7 Gruzinów. Rożne 7 do 2 na korzyść gospodarzy. Te kilka statystyk pokazuje, że potrafią oni grać w piłkę całkiem dobrze. W zeszłym roku odpadli minimalnie z Helsingborgiem (2-2 1-2). Bramka dla Austriaków padła przypadkowo. Obrońca popełnił błąd w przyjęciu, szybki przechwyt, sam na sam i gol. Nie była to wypracowana akcja, tylko przypadek. Jeżeli Gruzini nie popełnią jakiegoś błędu to powinni spokojnie wygrać mecz. Ze strony Sturmu spodziewam się zaparkowanego autobusu w 16 i wykopywanie piły przed siebie.
Ciekawy typem na mecz może być under 2,5 po kursie 1,95.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Trabzonspor – Benfica



Typ:1
Kurs:3.25



I kolejny typ z eliminacji do ligi mistrzów tym razem już dużo bardziej ryzykowny co od razu widać po kursie wystawionym przez bukmacherów. Wybrałem pojedynek między Trabzonspor a Benfica, który zapowiada się bardzo ciekawie. Jak wiadomo drużyny tureckie są bardzo grozne przed własną publicznością, która bardzo żywiołowo ich dopinguje wręcz fanatycznie. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się szczęśliwym zwycięstwem Benficy 2:0. Szczęśliwym dlatego, że sędzia popełnił koszmarny błąd i nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Turków na 1:0, która z pewnością ułożyła by mecz całkiem inaczej, a tak to już będzie bardzo ciężko gospodarzą awansować ale jestem pewny, że się nie podadzą i od pierwszych minut ruszą do ataku zaś Portugalczycy skupią się na obronnie zaliczki. Myślę, że gospodarze wygrają to spotkanie może nie awansują ale mecz powinni wygrać tym bardziej, że dla Benficy będzie najważniejszy awans.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Bate Borisov - FK Ekranas
Jeden z 3 jutrzejszych meczy który zainaguruję 3 rundę rewanżową el. LM
Staną na przeciwko siebie mistrzowie Białorusi i Litwy.
W pierwszym meczu na Liwie padł remis 0-0 jednak stroną przeważająca byli mistrzowie Białorusi. Gospodarze przez cały mecz nie oddali nawet celnego strzału, a w statystykach zapisały sie jedynie 3 niecelne uderzenia.
Napewno im nie pomogła czerwona kartka pomocnika Andjelkoviva w 58 minucie. Po tej kartce pomocnik został zmieniony na obrońce i zaczęła sie mega defensywa gospodarzy. Ostatnie 15 minut był ogromny napór Białorusinów jednak mistrzowie Litwy wyszli z tego ogromną ręką.
Jednak wynik 0-0 nie napawa do optymizmu zwłaszcza z taką grą jaką prezentowali u siebie.
BATE Borisów moim zdaniem ma większe doswiadczenie, plus do tego atut własnego boiska a także nie najgorsza gra w poprzednim meczu pucharowym. W 2 rundzie byli w podobnej sytacji remisując na wyjeździe ale u siebie juz pewnie pokonali 2-0 Linvield(mistrz Irlandii Północnej)
Myśle ze jutro będzie podobnie nawet liczę na większą liczbę bramek gospodarzy.
BATE Borisov -1,5 gola @ 1,61 ✅
BATE Borisov wygra do zera@ 1,66 ⛔

Oba zdarzenia według mnie bardzo prawdopodobne. Osobiście zagrałem 2 typ gdyż jakoś nie widzę aby goście zdołali zdobyć bramkę zły wybór
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka Nożna
Spotkanie:Shamrock-FC Kopenhaga
Typ:FC Kopenhaga wygra i będzie Over 2,5
Kurs:2,80
Bukmache:Gamebookers


FC Kopenhaga to od wielu lat najmocniejsza i reprezentacyjna drużyna duńskiej piłki. Dość powiedzieć, że w ostatniej dekadzie po tytuł sięgała aż ośmiokrotnie. Przy czym kilka mistrzostw osiągniętych było z olbrzymią przewagą punktową.
Na arenie międzynarodowej Duńczycy również prezentują się bardzo udanie. Dość powiedzieć, że w sezonie ubiegłym byli w stanie awansować do szesnastki Ligi Mistrzów, a w fazie grupowej uplasowali się za Barceloną eliminując Rubin oraz Panathinaikos. Te rezultaty pokazują, że jest to ekipa z wysokiej półki i z przejściem III rundy eliminacji problemów mieć nie powinna.
W składzie widzimy wielu świetnych zawodników zarówno krajowych jak i spoza Danii. Aby zobrazować siłę tej ekipy wystarczy wymienić takich graczy jak Dame N&#39;Doye, Mathias Jørgensen, César Santin, Martin Vingaard czy Claudemir.Shamrock powraca na szczyty irlandzkiej piłki, stąd w ostatnich sezonach nie była obecna w Europie. Bez wątpienia aktualnie jest to jednak solidny team, który znajdując się w trakcie sezonu może być groźny. W składzie nie ma wprawdzie wielkich gwiazd i uznanych nazwisk, niemniej jednak drużyna prezentuje twardy futbol i bez wątpienia postara się wyeliminować wyżej notowanego rywala.

Mimo minimalnej zaliczki z pierwszego spotkania w rewanżu również Duńczycy stawiani są w roli faworytów. Są zespołem znacznie bardziej doświadczonym i silniejszym kadrowo.
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Piłka nożna
Panathinaikos Ateny - OB Odense ⛔
Odense nie strzeli bramki
kurs 1,75
Bwin

Przeczytałem ze 3 bo więcej mi się nie chciało postów na temat meczu zespołów wymienionych wyżej i jedyny argument na Greków jest taki, że to Grecy. A i że Odense strzeliło późno gola. Dowiedziałem się, że zakład Odense strzeli a Grecy nie zachowają czystego konta to inne zakłady. Podejrzewam, że nikt z osób wypowiadających się na temat nie oglądał pierwszego spotkania, a tym bardziej nie spojrzał na statystyki bo Grecy to przecież Grecy. Co do pierwszego meczu to cisnęli jednak Grecy w pierwszej polowie poprzeczka Duńczyków uratowała. Ale prócz tego i strzału z dystansu kogoś na M (mógłbym sprawdzić kto to ale jestem zbyt leniwy) nic się nie działo. Druga połowa była żywsza ale też przeważali Grecy sam Leto prócz strzelonej bramki miał dwie świetne sytuacje. Bramka dla Duńczyków też dosyć przypadkowa poszło dośrodkowanie w pole karne bramkarz zawalił że nie wybiegł piąstkować obrona smacznie drzemała i brameczka. A więc sam Leto zagrał super mecz 4 świetne okazje 1 bramka (tu akurat piłkę świetnie mu wyłozyli i musiał tylko trafić do bramki) Rewanż będzie wyglądał tak Duńczycy będą się bronić i czekać na kontry bo muszą coś strzelić by myśleć o dalszej grze. Ale u siebie przeprowadzili dwie akcje więc czemu w Grecji mają napierniczać bramki skoro u siebie zagrali słabo i właściwie tylko bronili wyniku 0-0. Po stracie bramki dalej nie potrafili nawet przez pewien okres czasu wyjść ze swojej połowy. Grecy mają dobry wynik bo 0-0 daje im awans więc zagrać muszą w defensywie bez przerw na sen i spokojnie rozbiją jedną może dwie a niech będzie nawet 3 akcje Duńczyków.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Piłka nożna
Panathinaikos Ateny - OB Odense
Odense nie strzeli bramki
kurs 1,75
Bwin

Przeczytałem ze 3 bo więcej mi się nie chciało postów na temat meczu zespołów wymienionych wyżej i jedyny argument na Greków jest taki, że to Grecy. A i że Odense strzeliło późno gola. Dowiedziałem się, że zakład Odense strzeli a Grecy nie zachowają czystego konta to inne zakłady. Podejrzewam, że nikt z osób wypowiadających się na temat nie oglądał pierwszego spotkania, a tym bardziej nie spojrzał na statystyki bo Grecy to przecież Grecy. Co do pierwszego meczu to cisnęli jednak Grecy w pierwszej polowie poprzeczka Duńczyków uratowała. Ale prócz tego i strzału z dystansu kogoś na M (mógłbym sprawdzić kto to ale jestem zbyt leniwy) nic się nie działo. Druga połowa była żywsza ale też przeważali Grecy sam Leto prócz strzelonej bramki miał dwie świetne sytuacje. Bramka dla Duńczyków też dosyć przypadkowa poszło dośrodkowanie w pole karne bramkarz zawalił że nie wybiegł piąstkować obrona smacznie drzemała i brameczka. A więc sam Leto zagrał super mecz 4 świetne okazje 1 bramka (tu akurat piłkę świetnie mu wyłozyli i musiał tylko trafić do bramki) Rewanż będzie wyglądał tak Duńczycy będą się bronić i czekać na kontry bo muszą coś strzelić by myśleć o dalszej grze. Ale u siebie przeprowadzili dwie akcje więc czemu w Grecji mają napierniczać bramki skoro u siebie zagrali słabo i właściwie tylko bronili wyniku 0-0. Po stracie bramki dalej nie potrafili nawet przez pewien okres czasu wyjść ze swojej połowy. Grecy mają dobry wynik bo 0-0 daje im awans więc zagrać muszą w defensywie bez przerw na sen i spokojnie rozbiją jedną może dwie a niech będzie nawet 3 akcje Duńczyków.
już nie ma co przesadzać, trochę więcej tych akcji było, brakowało wykończenia, parę razy Grecy dobrze blokowali. Ale nie zaprzeczę, że szału nie było. Panathinaikos od jakichś dwóch miesięcy gra na luzie, nie widać tego wcześniejszego spinania, z którego i tak nic nie wychodziło. Leto zagrał świetnie, ale trzeba zauważyć też pewną postawę obrony oraz dobrą współpracę formacji. Bardzo ładnie się przesuwają całym zespołem. Do akcji ofensywnej nie idzie tylko 3-4 grajków z przodu tylko cała pierwsza i druga linia. Bardzo duża wymienność pozycji skrzydłowych, celne wrzutki, gorzej ze strzałami głową.

Na swoim stadionie Zieloni powinni zagrać bardziej ofensywnie, ale przy wyniku 1:1 nie będzie ciśnienia, co dla tego (i nie tylko) zespołu jest szczególnie dużym atutem. Zespoły Jesualdo Ferreiry przyzwyczaiły do dobrej gry u siebie, skutecznej przede wszystkim.

Z tego też powodu za konkretną stawkę można zagrać awans Greków po 1,30. Jak dla mnie kurs satysfakcjonujący.



I cd Kopenhagi, mam wrażenie że oni się już nudzą wygrywaniem. Oglądałem ich ostatnie 3 mecze i im się zwyczajnie nie chce. Kopią do siebie beznamiętnie, po jednej z akcji pakują bramkę, a potem w dziadka z rywalem. I tak zwykle im się udaje, bo obrona jak ściana, nie do przejścia. Myślę, że nawet jeśli dzis zagrają bezjajowo, to i tak to wystarczy, bo Irlandczycy nie prezentują absolutnie nic pozytywnego. Jedyne co im dobrze wychodzi, to faulowanie przeciwnika. Gdyby Flora wykorzystała wyjazdowego karnego, dziś byłaby na tym miejscu, no ale nie wykorzystała i gra Schamrock...
 
M 59

mixon

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Panathinaikos – Odense
Typ: 1 lub awans Panathinaikos

W pierwszym spotkaniu tych drużyn rozegranym w Danii (którego to oglądałem drugą połowę) to wg. mnie goście sprawiali lepsze wrażenie. Zdobyli bramkę tuż po przerwie, później mieli kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale nie udało się, a w końcówce trochę odpuścili i przysnęli, co skończyło się dla nich utratą gola. Jednak nie od dziś wiadomo, że Koniczynki to drużyna, która na własnym boisku gra o wiele lepiej i jest groźniejsza dla przeciwników, niż na wyjazdach. Tak, więc skoro w pierwszym meczu Panata, grając na wyjeździe potrafiła być lepsza drużyną, mieć więcej z gry, więcej celnych strzałów, przewagę w posiadaniu piłki, to u siebie to na własnym stadionie ta przewaga powinna być jeszcze większa. Najlepszym z Greckiej ekipy w pierwszym spotkaniu był wg. mnie Sebastian Leto, który strzelił bramkę i miał jeszcze kilka ciekawych sytuacji. W rewanżu dużo może zależeć od jego formy strzeleckiej, a myślę, że może coś dziś ustrzelić. Co prawda bezbramkowy remis premiuje Greków awansem, i pewnie nie będą przesadnie atakować, aby przede wszystkim nie stracić bramki, ale też nie wierzę aby grali na dłuższa metę na 0:0, bo może się to dla gospodarzy skończyć utratą jakiegoś przypadkowego gola w końcówce i odpadnięciem z dalszej rywalizacji. Tak więc typuje dziś spokojne zwycięstwo Panathinaikosu 1:0 lub 2:0.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Bate Borisov - Ekranas (0-1.5) @1.50✅✅✅
O tym, że Bate to drużyna lepsza to chyba nikogo przekonywać nie trzeba. Bate to bądź co bądź uznany Europejski średniak często pojawiający się w pucharach. Ekranas drużyna Litewska, a Litwini ostatnio szału w eliminacjach nie robią. Bate w poprzedniej rundzie grali także z rywalem znacznie słabszym tj. z Północno Irlandzkim Linfield gdzie podobnie jak teraz na wyjeździe tylko zremisowali aby potem u siebie spokojnie pokonać rywala 2:0. Dziś spodziewałbym się podobnego scenariusza, tym bardziej, że już na wyjeździe to Białorusini przeważali jednak nie dali rady udokumentować tego bramką.
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Panowie, dzisiaj trzeba kibicować Irlandczykom, bo czym więcej drużyn z wyższym współczynnikiem UEFA odpadnie tym większa szansa Wisły na rozstawienie w następnej rundzie!
Czy odpadnięcie FC Kopenhaga to wariactwo? Ja daje pewne szanse Shamrock Rovers. Przecież oni mieli zostać rozbici już w pierwszym meczu! Skończyło się bardzo dobrym dla nich wynikiem 1-0. Klasycznym, zachęcającym do walki w rewanżu.
Irlandczycy to przede wszystkim waleczność. Dostali bramkę już w 4 minucie, ale to ich nie złamało. Teraz dochodzi własne boisko. Sądzę, że jeżeli zachowają zimną głowę, nie będą narażać się na kontry, to może dojść do niespodzianki (może dogrywka, karne). Ale oczywiście szkoda na to stawiać kasę, ale handicap 2:0 powinien wejść.
Shamrock Rovers - FC Kopenhaga
Handicap 2:0 ⛔
Typ: Shamrock Rovers


Kurs: 1.45 (bwin)
 
duo 303

duo

Użytkownik
Panathinaikos - Odense typ:1DNB @1.27 lub typ:1 @1.60

Panathinaikos w tym okienku transferowym opuściło kilku graczy między innymi Cisse, jednak jak narazie Grecy dają sobie radę. W pierwszym meczu padł dla nich bardzo korzystny rezultat 1:1, a to goście byli stroną przeważającą. Teraz zagrają na swoim boisku wspierani przez fanatycznych kibiców co powinno im znacznie ułatwić zadanie. Obie drużyny znacznie lepiej grają na swoich boiskach także, nie sądzę aby w Atenach Panathinaikos osiągnął gorszy rezultat niż w Danii. Dla pewności można się zabezpieczyć poprzez DNB, gdyż Odense raczej przyjedzie tu z defensywnym nastawieniem, i może paść wynik 0:0, który Greków nie skrzywdzi.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Malmö FF - Glasgow Rangers
Mimo porażki przed własną publicznością, w meczu wyjazdowym nadal faworytem, przynajmniej według bukmacherów, pozostaje Mistrz Szkocji. Czy słusznie? Na pewno The Gers dysponują większym potencjałem niż przeciętnie grający w tym sezonie piłkarze Rikarda Norlinga (aktualnie dopiero 9. pozycja w 16-drużynowej Alaskanka). Tym, co przesądziło o niespodziance sprzed tygodnia, była nieskuteczność graczy z Ibrox (przede wszystkim Stevena Naismitha i Stevena Davisa), którzy - w przeciwieństwie do zawodników Malmö - nie potrafili wykorzystać stworzonych sytuacji.
Warto wspomnieć, iż do drużyny prowadzonej przez Ally&#39;ego McCoista w przeciągu ostatniego tygodnia dołączył doświadczony rumuński defensor Dorin Goian (pozyskany z włoskiego Palermo). W sobotnim meczu ligowym z St. Johnstone pokazał się z bardzo dobrej strony i na pewno stanowić będzie spore wzmocnienie linii obrony Light Blues w tym sezonie.
We wspomnianym weekendowym meczu (2:0 na wyjeździe) na listę strzelców wpisali się: wspomniany wyżej Naismith (gol również w pierwszej kolejce w meczu z Hearts) i Nikica Jelavic. Jeżeli równie skutecznie zaprezentują się jutro na Swedbank Stadium, to kto wie - może coś z tego wyjdzie. Duże nadzieje z tą właśnie dwójką wiąże menedżer i na pewno obu zobaczymy w wyjściowej jedenastce. Na pewno przyda się również dobra dyspozycja między słupkami Allana McGregora, który w pierwszym meczu ze Szwedami nie raz ratował swoją drużynę.
Przed Rangersami bardzo trudne zadanie, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, by mieli jutro pożegnać się Ligą Mistrzów odpadając z dużo słabszym rywalem. Na pewno stać ich na odrobienie tej jednej bramki. Jak będzie? Trudno przewidzieć.

Moje typy:
Rangers lub remis 7/10 @1.40 (tobet) ✅
Rangers DNB 7/10 1.75 (tobet) zwrot
Rangers over 0.5 8/10 @1.35 (tobet) ✅

Kursy może nie najwyższe, ale za to typy - według mnie - bardzo pewne.
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
FC Vaslui v Twente (Wynik pierwszego spotkania: 0-2)
W tym meczu wszystko jest raczej przesądzone i nie wydaje mi się, że Rumuni podźwigną się po porażce z Twente. Raczej Holendrzy w rewanżowym meczu na wyjeździe będą grali zachowawczo bez narażania się na zbytnie ryzyko wykorzystując jedynie błędy przeciwnika jak i grając z kontry stawiając sobie na cel przede wszystkim brak utraty gola, toteż dobrym rozwiązaniem w mojej opinii będzie zagranie następujących opcji:
Tylko jedna drużyna strzeli gola
@2.15 (Sportingbet) 8/10

FC Vaslui poniżej/powyżej 0.5 gola
- 1 @2.80 (Sportingbet) 8/10
FC Vaslui
poniżej/powyżej 0.5 gola do przerwy - 1 @1.45 (Sportingbet) 10/10

Twente wygra którąś z połów
- [email protected](Sportingbet) 7/10

Drużyna 2 - wygra do zera
- TAK @2.85 (Sportingbet) 7/10
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Malmö FF - Glasgow Rangers
Ja nie jestem takim optymistą odnośnie tego meczu jak Belfast Boy. Dlaczego? Sprawa jest prosta: Rangers graja lekką kiche. W pierwszym mecze niczym nie błysnęli a ewentualny remis byłby niesprawiedliwy. Malmo zagrało dużo lepiej: pomimo dość szybkiej bramki (18.) nie cofnęli się i nie bronili do końca, co więcej atakowali i byli blisko podwyższenia wyniku. Rangers dopiero koło 30 minuty oddali pierwszy strzał na bramkę rywala! Ogólnie Malmo oddało więcej celnych strzałów niż gospodarze.
Wygrana z St. Johnstone o niczym nie świadczy, to bardzo słaba drużyna ligi szkockiej i z takimi Celtic i Rangers wygrywają 95% pojedynów.
Natomiast warte uwagi jest to, że Rangersi strasznie mordowali mecz z Hearts i ostatecznie go zremisowali.
Warty uwagi jest też fakt, że Malmo nie grało ostatnio w lidze - mecz przełożony i mieli pełny tydzień odpoczynku, podczas, gdy Rangers w sobotę walczyło.
Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności to osobiście wezmę sobie lekko Malmo +0.5 @ 1.60 (Bet365). ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom