>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

III Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 02-03.08.2011 - rewanże

Status
Zamknięty.
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka Nożna LE
Spotkanie: Viktoria Pilzno-Rosenborg
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher:Gamebookers
Analiza:


Dziś wieczorem o 20:05 odbędzie rewanz pomiędzy V.Pilzno a goścmi Rosenborgiem. Gospodarze to zespół ktory dośc nieoczekiwanie wywalczył mistrzostwo swojego kraju.Za Viktoria pozostała cała reszta czołówki Czeskiej Ligi.
Na ten moment Forma pozostaje jednak pewną niewiadomą, nie ma bowiem zbyt długiej tradycji europejskiej.
Skład oparty jest tylko na graczach rodzimych, którymi na boisku zarządza kapitan Pavel Horváth.

Rosenborg to od wielu lat czołowa i reprezentacyjna drużyna norweskiej piłki. Dość powiedzieć, że w ostatniej dekadzie po tytuł sięgała aż ośmiokrotnie, w sezonie ubiegłym osiągnęła go bez ligowej porażki. W najlepszych latach często widzieliśmy tę ekipę w fazie grupowej Ligi Mistrzów, niemniej jednak ostatnie lata już tak udane nie były. W sezonie ubiegłym europejska przygoda zakończyła się na fazie grupowej Ligi Europy, rok wcześniej nie udało się nawet do niej awansować. Teraz także niewielu spodziewa się większego sukcesu, choć porażka na tym etapie eliminacji byłaby niezwykle bolesna.
__________________
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Malmö FF - Glasgow Rangers
Ja nie jestem takim optymistą odnośnie tego meczu jak Belfast Boy. Dlaczego? Sprawa jest prosta: Rangers graja lekką kiche. W pierwszym mecze niczym nie błysnęli a ewentualny remis byłby niesprawiedliwy. Malmo zagrało dużo lepiej: pomimo dość szybkiej bramki (18.) nie cofnęli się i nie bronili do końca, co więcej atakowali i byli blisko podwyższenia wyniku. Rangers dopiero koło 30 minuty oddali pierwszy strzał na bramkę rywala! Ogólnie Malmo oddało więcej celnych strzałów niż gospodarze.
Wygrana z St. Johnstone o niczym nie świadczy, to bardzo słaba drużyna ligi szkockiej i z takimi Celtic i Rangers wygrywają 95% pojedynów.
Natomiast warte uwagi jest to, że Rangersi strasznie mordowali mecz z Hearts i ostatecznie go zremisowali.
Warty uwagi jest też fakt, że Malmo nie grało ostatnio w lidze - mecz przełożony i mieli pełny tydzień odpoczynku, podczas, gdy Rangers w sobotę walczyło.
Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności to osobiście wezmę sobie lekko Malmo +0.5 @ 1.60 (Bet365).
sorki że się wtrącę ale kolega chyba oglądał zły mecz? Bo Rangers po tym golu praktycznie non stop atakował i gdyby nie zmarnowane 2 setki w ciagu 2 min Naismithi . Widać było w 1 meczu historie klas po mimo tego Fakt rangers nie wykorzystał żadnych sytacji. Ale wg mnie Szkoci nie odpadną w 2 rundzie i to z Szwecką drużyną. Ale bym chciał bo to zwiększa szanse na to by Wisła o ile wyeliminuje litex może być rozstawiona
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Rubin Kazan - Dinamo Kiev (2-0)
W pierwszym meczu Rubin gładko pokonał Dinamo... Wydawać by się mogło, że gładko ale... Prawda jest trochę inna: to Dinamo cisnęło a Rubin korzystał z każdej kontry. Wynikiem tego były 2 bramki przy 2 strzałach w światło! Dinamo może też nie błyszczało ale oddali te 6 strzałów celnych oraz mieli 8 rożnych (1 Rubin).
Podsumowanie jest proste: Rubin był skuteczny do bólu.
Ta skuteczność i osiągnięty wynik dla mnie wskazuje na jedno: dziś Rubin nie będzie się forsował i raczej skupi się na utrzymaniu pozytywnego rezultatu w granicach 0-0.
Dodatkowo Rubin już 7-go jedzie na wyjazd do Nal&#39;hika więc myślę, że zagrają defensywnie i nie zobaczymy wiele bramek.
Under 2.5 @1.62 Bet365 ⛔ gol na 2-1 w 92&#39;
sorki że się wtrącę ale kolega chyba oglądał zły mecz? Bo Rangers po tym golu praktycznie non stop atakował i gdyby nie zmarnowane 2 setki w ciagu 2 min Naismithi . Widać było w 1 meczu historie klas po mimo tego Fakt rangers nie wykorzystał żadnych sytacji. Ale wg mnie Szkoci nie odpadną w 2 rundzie i to z Szwecką drużyną. Ale bym chciał bo to zwiększa szanse na to by Wisła o ile wyeliminuje litex może być rozstawiona
To, że Rangers cisnął po stracie gola przez trochę to jest sprawa w zasadzie oczywista, bo Malmo się cofnęło, więc ataki były oczywiste, jednak co z tego? Mówisz o setkach Naismithiego ale zauważ, że Malmo tez miało swoje sytuacje (nie pamiętam nazwisk). Ogólnie jak na mecz Rangersów u siebie to nie zagrali nic ciekawego i ja osobiście ciężko widzę ich przyszłość w tej edycji LM.
 
horus 129

horus

Użytkownik

Liga Mistrzów - III runda el.
Malmo FF - Glasgow Rangers
Data: 03.08.2011r.
Typ: Glasgow Rangers DNB
Kurs: @1.71 |Betsafe
Wynik:

Pierwsze spotkanie w Szkocji zakończyło się wynikiem 1:0 dla Malmo FF, co było sensacyjnym wynikiem. Odpadnięcie Glasgow Rangers już w III rundzie eliminacyjnej byłoby nie lada niespodzianką, dlatego Szkoci muszą zrobić wszystko aby do tej kompromitacji nie doprowadzić. Przede wszystkim muszą poprawić skuteczność, gdyż ten element gry ostatnio u nich wyraźnie szwankuje. Swój typ na Rangersów opieram głównie na doświadczeniu obu ekip. Drużyna ze Szwecji jest zdecydowanie mniej doświadczona od dzisiejszych gości, co może być widoczne w ich grze, zwłaszcza, że mają dobrą zaliczkę i w głowach mogą mieć już wizję niespodziewanych bojów w kolejnej rundzie, a najpierw jak wiadomo swoją dyspozycję trzeba jeszcze potwierdzić w rewanżu. Tak naprawdę drużyna Glasgow Rangers nie stoi na straconej pozycji, bo nawet wynik 2:1 daje im awans. Wystarczy, że od początku pokażą pełnie swoich umiejętności, a gospodarze pod napływem presji się pogubią, zwłaszcza, że nie są oni w jakiejś super dyspozycji, gdyż w swojej lidze zajmują dopiero 9 miejsce (choć mają rozegrane 2 mecze mniej niż większość ekip). Sądzę, że jeżeli nawet dzisiaj będzie niespodzianka i Szkoci odpadną, to nie po kolejnej porażce, a co najwyżej po remisie lub po dogrywce/karnych tak więc gram na nich w formie DNB.​
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Trabzonspor - Benfica Lizbona
Napiszę co nieco o najciekawszym spotkaniu jutrzejszego dnia w el. do Ligi Mistrzów. Benfica przyjeżdża do Turcji bronić dwubramkowej zaliczki wywalczonej na własnym boisku. Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że sędziowie w tamtym spotkaniu mocno skrzywdzili gości, ponieważ nie uznali prawidłowo zdobytej bramki przez Adriana Mierzejewskiego (odgwizdany spalony) przy stanie 0-0. Benfica to bardzo doświadczony zespół na europejskich pucharach i łatwo się z nim nie gra. Minusem wydaje się być zgranie, ponieważ Portugalczycy mocno przewietrzyli skład po sezonie, odeszło kilkunastu zawodników, kilkunastu zawitało do Lizbony. I tak na przykład za starego Nuno Gomesa w ataku możemy ujrzeć Nolito. Jeśli chodzi o inne ciekawe ruchy transferowe to choćby przyjście Axela Witsela, dwójka solidnych i ciągle &quot;nie starych&quot; defensywnych graczy - Garaya i Emersona. Największą stratą w tym okienku było odejście bramkarza Jimeneza. Drużyna portugalska składa się głównie z 4 nacji - Brazylijczyków, Argentyńczyków, Hiszpanów i oczywiście rodaków, także można wysnuć wniosek, że potrafią bardzo dobrze operować piłką. Dość powiedzieć, że do drużyny dołączył jeszcze Capdevilla, który zapewne zgłoszony do rozgrywek będzie od następnej rundy. Minusem tej silnej kadry powinno być zrozumienie, wiadomo, że po takim wietrzeniu składu na zgranie trzeba chwilę czasu poczekać, nawet mając w drużynie takie indywidualności.
Trabzonspor także dokonał kilku ciekawych posunięć na rynku transferowym. Takie nazwiska jak Zokora czy Halil Altintop chyba każdy zna dobrze. Do tego obiecujący Mierzejewski i Czech Celustka. Te cztery transfery spokojnie łatają dziurę po stracie Coelho i Buluta. Turcy tak dużo wielkich nazwisk nie mają, ale za to jest te zrozumienie, przynajmniej powinno być. Bardzo podoba mi się gra napastnika - Yilmaza.
Spodziewam się bardzo ciekawego spotkania, obie drużyny mają spory potencjał w ataku, myślę, że goli kilka wpadnie. Liczę też na dobry rezultat dla Trabzonsporu, mieli pecha, gra tam czwórka Polaków, chciałoby się zobaczyć ich w Lidze Mistrzów. Do tego mecze w Turcji są dość specyficzne, atmosfera gorąca i rywale łatwo tam nie mają.
Powołania na ten mecz:
Benfica
Goalkeepers: Artur Moraes, Eduardo and Bruno Varela;
Defenders: Maxi Pereira, Emerson, André Almeida, Luisăo, Jardel, Garay and Fábio Faria;
Midfielders: Javi García, Rúben Amorim, Matic, Witsel, Bruno César, Pablo Aimar, Rúben Pinto, Gaitán, David Simăo and Nolito;
Forwards: Saviola, Cardozo and Jara
Trabzonspor
Tolga Zengin
Burak Yılmaz
Serkan Balcı
Giray Kaçar
Paulo Henrique
Alanzinho
Gustavo Colman
Didier Zokora
Arkadiusz Glowacki
Bora Sevim
Mustafa Yumlu
Aykut Akgün
Adrian Mierjewski
Pawel Brozek
Zeki Ayvaz
Ferhat Öztorun
Halil Altıntop
Ondrej Celustka
Moje propozycje:
Over 2.5 --- 2.00 @ 5/10
Trabzonspor lub remis --- 1.66 @ 4/10
Tranbzonspor (AWANS) --- 15.00 @ 1/10
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Malmö FF - Glasgow Rangers
Malmö FF @2.95 - bwin
Sama marka nie gra, musi coś za nią stać. Patrząc na pierwszy mecz między tymi ekipami możemy pomarzyć, żeby Wisła ewentualnie trafiła właśnie na rozstawionego rywala w postaci Rangersów, ale niestety nie będzie jej to dane, bo Szkoci już dzisiaj będą lizać rany. Na pewno będzie otwarta gra, Malmo nie broniło się jedynie w Szkoci, to nie będzie i u siebie, tym bardziej, że Rangers musi atakować, a przewaga jednej bramki nie jest bezpieczna. Sądzę więc, że przebieg będzie podobny jak do pierwszego spotkania, Szkoci wyjdą do spotkania po wygraną, przecież są wielkimi Rangersami, a Malmo skwapliwie wykorzysta ich butę i będzie karać kontrami. Rangers stracą 12 zawodnika w postaci własnej publiczności, atmosfera na Ibrox jest zawsze super i klaszczą im nawet jak nie potrafią walnąć do pustej brami, tutaj będą śmiechy i pewność ataków Szkotów szybko straci na animuszu.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Rubin Kazan - Dinamo Kiev (2-0)
W pierwszym meczu Rubin gładko pokonał Dinamo... Wydawać by się mogło, że gładko ale... Prawda jest trochę inna: to Dinamo cisnęło a Rubin korzystał z każdej kontry. Wynikiem tego były 2 bramki przy 2 strzałach w światło! Dinamo może też nie błyszczało ale oddali te 6 strzałów celnych oraz mieli 8 rożnych (1 Rubin).
Podsumowanie jest proste: Rubin był skuteczny do bólu.
Ta skuteczność i osiągnięty wynik dla mnie wskazuje na jedno: dziś Rubin nie będzie się forsował i raczej skupi się na utrzymaniu pozytywnego rezultatu w granicach 0-0.
Dodatkowo Rubin już 7-go jedzie na wyjazd do Nal&#39;hika więc myślę, że zagrają defensywnie i nie zobaczymy wiele bramek.
Under 2.5 @1.62 Bet365

To, że Rangers cisnął po stracie gola przez trochę to jest sprawa w zasadzie oczywista, bo Malmo się cofnęło, więc ataki były oczywiste, jednak co z tego? Mówisz o setkach Naismithiego ale zauważ, że Malmo tez miało swoje sytuacje (nie pamiętam nazwisk). Ogólnie jak na mecz Rangersów u siebie to nie zagrali nic ciekawego i ja osobiście ciężko widzę ich przyszłość w tej edycji LM.
Jak dla mnie Rangers to wyjazdowa drużyna i lepiej się spisują na wyjazdach. Tutaj Malmo nie dośc że gra u siebie to jeszcze ma wynik 1-0 i znając zycie od pierwszych minut będą bronić wyniku a nie atakować.
jak sie ogląda pewne drużyny to już się zna obraz gry przed meczem. Rangers zawalił u siebie i to ostro jak nawet do pustej bramki nie umieli trafić. Dla mnie mecz 60/40% dla Rangersu ale fakt Jak tak dalej będą grać to szybko zakończą przygodę z LM a kto wie czy nie dzisiejszego wieczoru.
 
franek000 36

franek000

Użytkownik
Malmo FF v Rangers X2 @ 1.333
Rubin Kazań v Dynamo Kijów X2 @ 1.45
FC Zurych v Standard Liege 1X @ 1.25
Rangersi zaliczyli wpadkę, teraz muszą walczyć na wyjeździe.
Rubin ładnie rozbił Dynamo na wyjeździe, myślę że Dynamo się nie podda i będzie walczyć o LM.
Zurych ugrało remis na wyjeździe. By awansować muszą wygrać, na pewno pomoże im to świadomość że grają u siebie.
 
J 6

josed

Użytkownik
Malmo FF v Rangers X2 @ 1.333
Rubin Kazań v Dynamo Kijów X2 @ 1.45
FC Zurych v Standard Liege 1X @ 1.25

Rangersi zaliczyli wpadkę, teraz muszą walczyć na wyjeździe.
Rubin ładnie rozbił Dynamo na wyjeździe, myślę że Dynamo się nie podda i będzie walczyć o LM.
Zurych ugrało remis na wyjeździe. By awansować muszą wygrać, na pewno pomoże im to świadomość że grają u siebie.
Zurych wystarczy bezbramkowy remis.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Zurych wystarczy bezbramkowy remis.
A wyobrażasz sobie że zagrają na bezbramkowy remis?chłopie w takich meczach się próbuje strzelić szybką bramkę ,to nie jest łatwe spotkanie ani dla jednych ani dla drugich ,widać że obrona szwankuje ...
nie gra się na 0-0 u siebie.
 
J 6

josed

Użytkownik
A wyobrażasz sobie że zagrają na bezbramkowy remis?chłopie w takich meczach się próbuje strzelić szybką bramkę ,to nie jest łatwe spotkanie ani dla jednych ani dla drugich ,widać że obrona szwankuje ...

nie gra się na 0-0 u siebie.
Patrz co napisałem. Nie mówię jak się gra, czy się strzela, czy nie. Kolega wyżej napisał, że muszą wygrać, a tak nie jest. Bo jak będzie 0-0 to mają awans.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A wyobrażasz sobie że zagrają na bezbramkowy remis?chłopie w takich meczach się próbuje strzelić szybką bramkę ,to nie jest łatwe spotkanie ani dla jednych ani dla drugich ,widać że obrona szwankuje ...

nie gra się na 0-0 u siebie.
wczoraj Panathinaikos na to liczył, więc dlaczego taki Zurich nie mógłby tak samo?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
wczoraj Panathinaikos na to liczył, więc dlaczego taki Zurich nie mógłby tak samo?
dlatego że właśnie może się skończyć tak jak w meczu Panaty? liczyli na 0-0 a skończyło się 3-4 co za ironia:cool:
to jest bezsensowne bo każda przypadkowa akcja gości i bramka oddala ich od awansu
Zurich to ofensywna drużyna nie widzę jej w bronieniu rezultatu 0-0 bo po prostu w obronie są słabi , Panata to inny zespół underowy i do tego lepszy defensywnie (mimo tego że przegrali tracąc 4bramki)
Patrz co napisałem. Nie mówię jak się gra, czy się strzela, czy nie. Kolega wyżej napisał, że muszą wygrać, a tak nie jest. Bo jak będzie 0-0 to mają awans.
widzę;) spoko
 
J 6

josed

Użytkownik
dlatego że właśnie może się skończyć tak jak w meczu Panaty? liczyli na 0-0 a skończyło się 3-4 co za ironia:cool:

to jest bezsensowne bo każda przypadkowa akcja gości i bramka oddala ich od awansu
Ja napisałem po prostu co im daje awans, a nie co im się opłaca. Mogą chcieć nawet wygrać 2-0 co chwile atakować. 200 strzałów mieć, a się skończy 0-0 to też jest awans, a nie jak tam napisał kolega, że muszą wygrać ????
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM Kwalifikacje
Data, godzina: 03.08, godz. 20.45
Spotkanie: NK Maribor - Maccabi Hajfa
Typ: powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2,05
Buk: Bet365
Analiza: Rewanżowe spotkanie III rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Na przeciwko siebie staną szwedzki NK Maribor oraz Maccabi Hajfa, drużyna z Izraela. Ja stawiam na to, że będzie to ofensywny mecz z dużą ilością bramek. A dlaczego tak myślę? Przede wszystkim motywuje mnie do tego wynik pierwszego spotkania pomiędzy tymi zespołami. Maccabi wygrało na swoim stadionie, ale tylko 2-1, tracąc bolesnego gola na własnym stadionie. Scenariusze tego meczu mogą być różne, ale jedno co jest pewne, to to, że Maribor musi zaatakować od 1. minuty, bo jeśli nie strzeli bramki nie awansuje do kolejnej rundy. Z kolei jeśli Mariborowi uda się strzelić gola na 1-0 to Maccabi będzie musiało przycisnąć, bo znajdzie się w tym momencie za burtą europejskich pucharów. Gdy Maccabi zaś strzeli pierwsze będzie blisko awansu, Maribor będzie potrzebował 2 bramek do doprowadzenia do dogrywki, ale broni na pewno nie złoży. Biorąc pod uwagę powyższe scenariusze, oraz fakty, że w ostatnich 4 pojedynkach ligowych czy towarzyskich tych drużyn z innymi zespołami padały wyniki overowe oraz to, że zarówno Maribor jak i Maccabi grają ofensywną piłkę, postanowiłem postawić na co najmniej 3 bramki w tym meczu.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Partizan – Genk
Typ: 1

Pierwszy mecz rozegrany w Belgii nie był porywającym widowiskiem. Pierwsza połowa bez wielu ciekawych sytuacji, ciekawiej zrobiło się po przerwie. Gospodarze od 32 minuty grali w osłabieniu, po czerwonej kartce, ale tuż po przerwie siły się wyrównały. Goście objęli prowadzenie w 65 min. Za sprawą Nemanja Tomić’ia. I kto wie czy goście nie wywieźli by zwycięstwa z terenu rywala, gdyby nie wątpliwy karny dla Genku wykorzystany przez Jelle Vossena. W doliczonym czasie zwycięstwo Belgom zapewnił Ogunjimi. Ogólnie mecz wyglądał na bardzo wyrównany, co potwierdzają statystyki – tyle samo strzałów celnych i niecelnych obydwu drużyn. Dziś czeka nas rewanż w Serbii i Partizan będzie musiał odrabiać straty. Czy jest w stanie wygrać i awansować? Myślę, że jak najbardziej jest to realne. Wiadomo, że najważniejszym atutem drużyny z Belgradu będzie własny stadion i kibice, których, jeśli przyjdzie komplet będzie ponad 30 tys. Doping na pewno będzie niósł gospodarzy i przeszkadzał gościom. Genk na własnym stadionie nie pokazał nic wielkiego, więc jeśli dziś nie zagrają o klasę lepiej, to mogą nie obronić zaliczki z pierwszego spotkania. Stawiam w tym meczu na Partizan.



Dinamo Zagrzeb – HJK Helsinki
Typ: 1


W pierwszym spotkaniu to goście pokazali większą dojrzałość i doświadczenie. Więcej grali piłką i lepiej kontrolowali sytuację na placu gry. Gospodarze mimo, że grali u siebie sytuacje stwarzali często po kontratakach. Być może mieli taką taktykę na ten mecz, ale nie do końca się ona sprawdziła. Mimo prowadzenia 1:0 ulegli ekipie z Zagrzebia 1:2. Dinamo w ubiegłym roku poniosło w tej rundzie kwalifikacyjnej kompromitacje, odpadając po karnych z Sheriffem Tiraspol (Chorwaci po remisie na wyjeździe również zremisowali u siebie). Dlatego dziś nie może być mowy o lekceważeniu rywala oraz graniu na remis, więc uważam, że Dinamo mając lepszych graczy i bardziej doświadczoną drużynę, a do tego atut własnego obiektu odniesie pewne zwycięstwo bez niepotrzebnych nerwów.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Slovan Bratislava v Apoel Nikozja
obydwie drużyny strzelą gola? TAK @ 2.10

Bet365

W tej parze sprawa awansu jest ciągle otwarta. Niby Slovan ugrał jako taki wynik na Cyprze, lecz 1 bramka Apoelu w Bratysławie i sytuacja mistrza Słowacji staje się nie najlepsza a mecz nabierze rumieńców. Myśle, że kolejne 0-0 nie wchodzi w grę. Po co komu dogrywka, po co komu rzuty karne??. Bramka dla którejkolwiek z drużyn otworzy spotkanie. Slovan gra u siebie, myślę, że kibice nie pozwolą im stać przez 90 min i liczyć na dogrywkę. Trener Jarolim mówi: &quot;musimy być cierpliwi i odważni, kiedy nadarzy się okazja iść do przodu jak najwięcej&quot;. Także wydaje się, że jako gospodarze bedą zmuszeni prowadzic grę i odważniej atakować. Apoel mistrz ligi cypryjskiej, mający w składzie graczy z południowej Ameryki, mający wydaje się lepszą ofensywę, może groźnie kontrować i różnie ten mecz może się potoczyć. Defensywa Slovanu na początku sezonu nie wydaje się murem nie do przejścia. W lidze w dotychczasowych dwóch spotkaniach rozgrywanych na Pasienky Stadion błękitni strzelili 6 goli, stracili 3. Do tego grali wyjazd na Zylinie który przegrali 2-1.
Podsumowując: za Slovanem przemawia miejsce rozegrania meczu, za Apoelem silniejsza ofensywa. Myślę, że 1 gol w tym meczu rozrusza spotkanie i obydwie jedenastki coś ustrzelą.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Rubin Kazań - Dynamo Kijów

W pierwszym spotkaniu trener Rubina Kazań nie mógł skorzystać z 11 zawodników. Dziś ta lista jest nieco krótsza, ale i tak wielu graczy nie jest do dyspozycji Kurbana Berdyeva. Listę kontuzjowanych otwiera drugi bramkarz Giedrius Arlauskis.
Największy kłopot jednak trener będzie miał z zestawieniem linii defensywnej. Z niej wypadli kontuzjowani Cesar Navas i Oleg Kuzmin - podstawowi obrońcy. Oprócz nich nie zagra inny obrońca Aleksandr Orekhov.
W linii pomocy zabraknie Piotra Bystrova, Carlosa Eduardo oraz Aleksandra Ryazantseva.
Zdaniem rosyjskich mediów osłabienia te (zwłaszcza w obronie) są na tyle poważne, że ma zagrać 19-latek z rezerw Solomon Kvirkvelia.
Sporym osłabieniem jeśli chodzi o ofensywę okazuje się nieobecność 6-krotnego reprezentanta Brazylii, Carlosa Eduardo. Jednak tam do dyspozycji pozostaje wciąż wystarczająca ilość klasowych zawodników...
... czego nie można powiedzieć o napastnikach. Awizowany do pierwszego składu Vladimir Dyadyun zdobył w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach jednego gola (w 17 występach). Jego rywale do gry na szpicy mogą się &quot;pochwalić&quot; bardzo podobnym dorobkiem. Po wypożyczeniu do Birmingham Obafemiego Martinsa, działacze byłego mistrza Rosji nie postarali się najwyraźniej o wartościowych następców.

Yuri Semin, trener kijowskiego Dynama z kolei nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych obrońców Tarasa Mykhalyka, Yevhena Kchaderidiego i Badra El Kaddouriego. Kontuzjowani są również pomocnik Facundo Bertoglio, napastnik Fernando Adi Jednak nie są to osłabienia, które zmusiły by go do rwania włosów z głowy.
Wciąż niepewny jest występ Ayili Yussufa, wydaje się jednak, że nigeryjczyk zagra od początku spotkania.
Zresztą nie o obronę powinien się martwić Semin, lecz o ofensywę, która zdecydowanie szwankowała w pierwszym meczu tych drużyn.
Piłkarze liczą jednak w tym meczu na cud. Wskazówką jak osiągnąć wymarzony rezultat ma być dla kijowian sobotnie spotkanie ligowe Rubina, przegrane z Anży Machaczkała 0:3.
Piłkarze i trener zapewniają, że analizowali ten mecz i wyciągnęli wnioski mające pomóc odnieść im dzisiaj zwycięstwo. Jak będzie się okaże.
Prasa ukraińska nie jest tak optymistycznie nastawiona, zwłaszcza po ostatnim spotkaniu ligowym Dynama zremisowanym 0:0. Sam właściciel Dynama, Igor Surkis, na pytanie o szanse awansu wymijająco odpowiada, że nie wierzy w cuda, ale wierzy w swoich graczy.

Prawdopodobne składy (za sportbox.ru i sport.ua)
Rubin: Sergei Ryzhikov - Siergyj Kislyak, Roman Sharonov, Solomon Kvirkvelia, Salvatore Bocchetti, Christian Ansaldi - Alan Kasaev, Bibras Nathko, Christian Noboa, Gokdeniz Karadeniz - Vladimir Dyadyun
Dynamo: Oleksandr Shovkovskiy - Danilo Silva, Ayila Yussuf, Pape Diakhate, Goran Popov - Ognjen Vukojević, Lukman Haruna, Oleg Husyev, Andriy Yarmolenko - Ideye Brown, Andriy Shevchenko

Typ: under 2,5 , @1.57 (bet365)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 15

blady+

Użytkownik
Viktoria Plzen - Rosenborg | Under 2,5 @ 2,00 (Bet365) 03.08.11 20:15
Jeszcze przed pierwszym spotkaniem postawiłem na awans Czechów, bukmacherzy pomimo sporej różnicy w rankingu UEFA i międzynarodowego obycia dawali obu ekipom po 50% szans przejścia do kolejnej, ostatniej rundy eliminacyjnej. Viktoria Plzen została trochę niespodziewanie mistrzem Czech, aczkolwiek na kilka kolejek przed końcem było blisko aby Viktoria straciła swoją przewagę punktową na rzecz Sparty (tej która wyeliminowała Poznańskiego Lecha).
Pierwszy mecz tych ekip 0:1 wygrali Czesi. Widziałem całe spotkanie, muszę przyznać że Czesi w pierwszej połowie pokazali się z bardzo dobrej strony. Przez pierwszy kwadrans narzucili swój styl gry, w około dwudziestej minucie kontuzjowany został podstawowy bramkarz ekipy z Czech, po ostrym wejściu został zniesiony na noszach a zastąpił go drugi Pavlik, który jednak również nie popełniał błędów. Czesi swoją dominację podkreślili w 33 minucie, kiedy po dość ciekawej akcji trafili bramkę. Do końca pierwszej połowy dominowali grę, by po przerwie cofnąć się o jedno tempo, i oddać defensywę Norwegom. W drugiej połowie gra była mimo wszystko wyrównana, pod koniec jedyną groźną akcję miał Rosenborg ale Czesi mogli podwyższyć też z kontry. Posiadanie w tym meczu było wyrównane, 46% dla Czechów. Dominację jednak widać w strzałach na bramkę, sytuacje bramkowe 5-12, strzały celne 0-3, strzały niecelne 5-9, wszystko na korzyść Viktori.
W rodzimych ligach obie ekipy grały 30 lipca, Viktoria w inauguracyjnej kolejce zremisowała u siebie 2:2 ze Slovanem Libercem. Zagrała fenomenalnie pierwszą połowę, dwukrotnie zdobywała prowadzenie ale pod koniec zdecydowanie zwolniła. Trochę indywidualności było w Libercu, obie ekipy zagrały dobrze. Zadowolenia z wyniku nie krył w wywiadach trener Slovana. Viktoria jednak grała przed spotkaniem w Norwegii w pucharze Czech, gdzie zremisowała 1:1 z Mladą Bolesłav, a w karnych wywalczyła trofeum. Także to już jej trzecie oficjalne spotkanie. Rosenborg z kolei mierzył się na wyjeździe z trzecim od końca Sogndal, gdzie zremisował 1-1 dzięki bramce wyrównującej w 85 minucie spotkania.
Dzisiaj Rosenborg nie zagra w najmocniejszym składzie. Kontuzjowany został ostatnio Ciljan Skjelbred [POM 15/1], a Botia Goa [NAP], Jamtfall Michael [POM 4/1], Jon Inge Høiland [OBR 4/1] są od dłuższego czasu nieobecni. Nie zagra też pozyskany z Serbskiego Red Star Belgrad Mohammed-Awal Issah, który nie został wpisany jeszcze do tej fazy rozgrywek. W ekipie z Czech wszyscy są gotowi do gry.
O ile w Norwegii mecz nie wywoał zainteresowania po zamachu, jaki został wcześniej dokonany. Trener powiedział tylko, że mają 90 minut, w ciągu których postarają się zagrać zdecydowanie i odrobić straty. Z kolei w Czechach Trener jak i zawodnicy oczywiście nie uciekali od wywiadów, a zainteresowanie było spore. Trener Pavel Vrba powiedział między innymi, że Rosenborg przeżywa trudny okres, ale wciąż jest bardzo silnym zespołem. Powiedział też, że gra w LM jest ich marzeniem, powiedział też że zaproponował zawodnikom grę na bezbramkowy remis ale ci skutecznie ponoć wybili mu to z głowy.
Podsumowując, w tym spotkaniu Czesi powinni wygrać 1:0 lub 2:0, są ekipą w lepszej formie, a umiejętnościami na chwilę obecną chyba nawet przewyższają rywali. Stadion będzie zapełniony, liczę na bezbłędną grę o którą nie powinno być ciężko przy takiej grze rywala. Nie gram jednak na zwycięstwo gospodarzy, bo zwycięstwo wyższe niż 3:0 lub wyższe jest mniej prawdopodobne od bezbramkowego remisu. Polecam również typ, na zwycięstwo gospodarzy do zera. GL!
 
B 2K

borek149

Użytkownik

Spotkanie: Maribor - Maccabi Haifa
Typ: Maribor⛔
Kurs: 2,63
Buk: ladbrokes

Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespolu izraelskiego - Maccabi Haifa 2:1, rezultat tego spotkania w lepszej sytuacji stawia w/w zespół. Gospodarze dzisiejszego pojedynku słoweńcy z Mariboru muszą dzisiejsze spotkanie wygrać, aby myśleć o awansie do kolejnej rundy. Wynik pierwszego spotkania jest troszkę złudny, gdyż mecz ten mógł zakończyć się zupełnie innym rozstrzygnięciem, mianowicie gracze z Haify zdobyli obie bramki przy dość dyskusyjnych decyzjach: pierwsza z rzutu karnego po kontrowersyjnym faulu oraz drugą po minimalnym spalonym. Gracze trenera Darko Milanič`a częściej utrzymywali się przy piłce i częściej podejmowali próby złamania defensywy swojego rywala, a co za tym idzie, stwarzali sobie sytuacje bramkowe. To oni dominowali w tym spotkaniu utrzymując się częściej przy piłce, oddając wiecej strzałów czy rzutów rożnych.

Skrót pierwszego spotkania

http://www.youtube.com/watch?v=X2mUNm6KUbk

Gracze Maccabi zielone koszulki, Maribor fioletowe.

Dziś mają atut własnego boiska, gdzie prezentują się bardzo przyzwoicie, w ostatnich 8 spotkaniach 6 zwycięstw i 2 remisy.

Ostatnie mecze u siebie:


NK Maribor - NK Rudar Velenje 2:0 (0:0)
NK Maribor - ND Gorica 2:1 (0:0)
NK Maribor - F91 Dudelange 2:0 (2:0)
NK Maribor - FC Koper 1:1 (0:1)
NK Maribor - Olimpija Ljubljana 2:2 (1:1)
NK Maribor - NK Rudar Velenje 2:1 (1:1)
NK Maribor - NK Primorje 2:0 (0:0)
NK Maribor - NK Celje 2:0 (2:0)

Goście także zdecydowanie lepiej czują się przed własną publicznością, mecze wyjazdowe to już kompletnie inny zespół. W ostatnich 8 wyjazdowych spotkaniach gracze Maccabi tylko 2 razy schodzili z boiska jako zwycięscy, raz remisowali a pozostałe 5 ostatnich spotkań przegrali.

FK Borac Banja Luka -Maccabi Hajfa 3:2 (2:1)
Dynama Mińsk - Maccabi Hajfa 3:1 (1:1)
FC Bayern München - Maccabi Hajfa 1:0 (0:0)
Juventus F.C. - Maccabi Hajfa 1:0 (0:0)
Girondins Bordeaux - Maccabi Hajfa 1:0 (0:0)
Red Bull Salzburg - Maccabi Hajfa 1:2 (0:0)
FK Aktöbe - Maccabi Hajfa 0:0
Glentoran F.C. - Maccabi Hajfa 0:4 (0:0)

W zespole gości w rewanżu nie zagra filar defensywy Andriy Pylyavsky,
nie wiadomo czy zagrają podstawowy bramkarz Bojan Saranov oraz kapitan Yaniv Katan,
do składu wracają pomocnicy: Gustavo Boccoli i Seidu Yahaya.

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/?w=/3036/1844987
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom