>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (09.08 - 17.08.2023)

Status
Zamknięty.
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Konferencji
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Fenerbahce - Maribor
Typ: Handicap Maribor +2,5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fuksiarz

Witam, dziś jest czwartek 10 sierpnia, czeka nas bardzo wiele ciekawych meczy 3 rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy, jednym z nich jest spotkanie Fenerbahce z NK Maribor . Ten mecz rozpocznie się o godzinie 20, faworytem rzecz jasna są gospodarze, ale Maribor osiąga ostatnio niezłe wyniki, dlatego typuję w tym spotkaniu handicap w stronę drużyny gości +2,5. Fenerbahce zaczęło kwalifikacje od drugiej rundy, i bez problemów pokonali w niej Zimbru, wygrywając 5:0 u siebie oraz 4:0 na wyjeździe. Dziś wydaje się , że czeka ich trudniejsze zadanie. Maribor jest w dobrej formie. Ma serię 13 spotkań bez porażki. Maribor rozpoczęło kwalifikacje od 1 rundy , pokonali w niej Birkirkarę, remisując u siebie 1:1 i wygrywając na wyjeździe 2:1. W drugiej rundzie Maribor mierzył się z Differdange 03, na wyjeździe padł remis 1:1, u siebie było 3:3 i dopiero gol w ostatniej minucie doliczonego czasu dogrywki dał Mariborowi wygraną i prawo gry w 3 rundzie. Maribor rozpoczął również rozgrywki ligowe w Słowenii, rozegrał tam dwa spotkania, oba wygrał, 1:0 z Aluminij i 4:0 z Kalcer Radomlje. Z kompletem punktów i bilansem 5:0 są aktualnie liderem. Myślę, że stać Maribor na postawienie się faworytowi, liczę że nie przegrają wysoko a może ugrają coś więcej, typuję handicap Maribor +2,5.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Pyunik - Bodo over 3 2,17 fortuna

Wczoraj było 3-0 dla Norwegów, podobnie jak z Bohemians. W meczu było dużo okazji i ze 20 rożnych.
Bodo na wyjazdach potrafi strzelać i tracić bramki. Pyunik strzelał po dwa gole zarówno z Kalmar i słabeuszami z Estonii.
Dla mnie scenariusz jest podobny do rewanżowego meczu Bohemians - Bodo.

Do tego dodam typy na over 3 w meczach Rijeki oraz Brugge. Ako 2,77 fortuna

Rijeka zdominowała rywali i wygrała 3-1 wczoraj. U siebie gra jeszcze lepiej i powinna zagrać podobnie jak rundę temu.
Statystyki tutaj


Brugge miało dużo okazji wczoraj i strzeliło 5 goli. W rewanżu nie musi zagrać tym samym składem co wczoraj.
Mimo tego powinno sobie znowu postrzelać, bo później w lidze gra u siebie z RWDM a nie ekipą do wygrania ligi.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
"Mariusz Malec w ostatnich fragmentach spotkania z Radomiakiem w wyniku walki o piłkę został uderzony przez zawodnika drużyny przeciwnej w twarz łokciem. - Mariusz wczoraj bezpośrednio po meczu przeszedł badania, które potwierdziły złożone złamanie kości nosa. Po ustąpieniu pourazowego obrzęku, a więc w czwartek lub piątek, zostanie poddany operacji, której celem będzie nastawienie kości. Przerwa piłkarza w grze będzie zależna od przebiegu zabiegu. Pewne jest jednak, że w tym tygodniu nie będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego nawet podczas treningów - mówi doktor Paprota."

"Benedikt Zech obecnie przechodzi rehabilitację po urazie zginaczy kolana. - Benedikt w zeszłym tygodniu rozpoczął rehabilitację po urazie mięśni zginających kolano, zginaczy kolana. W jego wypadku przewidywany czas rehabilitacji to około 3-4 tygodnie."

"Nowych informacji nie ma z kolei w kwestii Dantego Stipicy. Po ostatnim meczu ligowym trener Portowców w ten sposób mówił o jego sytuacji: - Przerwa w grze Dantego prawdopodobnie będzie jeszcze dłuższa (niż Benedikta Zecha - dop. red.), bo on ciągle nie czuje się dobrze."


Fatalna gra w obronie Portowców, jakby tego było mało wypadają kolejni i Pogoń zostaje z jednym nominalnym środkowym obrońcą na parę spotkań + Stipica, który nie wiadomo kiedy wróci do składu. Nienajlepsza atmosfera w zespole, do tego młody Klebaniuk na bramce, który zaliczył fatalny występ w 1 spotkaniu - nie wróży to niczego dobrego. Niby mecz jest rozstrzygnięty, ale nawet parę zmienników po stronie Gentu może zrobić spore zamieszanie pod bramką gospodarzy i strzelić parę bramek. Pogoń wyglądała fatalnie z Radomiakiem, niby próbowali grać ofensywnie, ale znowu zapominali o obronie. Tutaj już trzeba skupić się na kolejnych meczach ligowych i walczyć o top 3, a o występie w Europie jak najszybciej zapomnieć. Belgowie nawet rezerwowym składem mogą bez problemu ograć gospodarzy.

Gent wygra @2.05 Fortuna
Gent/+2.5 gola @3.10 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +220
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Godzinna: 18:00
Spotkanie: Flora – Farul Constanta
Typ: over 2 azjan bramki
Kurs: 1.61
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Jestem trochę zaskoczony tymi kursami na bramki, bo tutaj różnica między tymi ekipami jest wyraźna co pokazał pierwszy mecz kiedy to przyspieszenie mistrza Rumunii sprawiło że Flora kompletnie się już w defensywie pogubiła. Wiemy jak to wyglądało w meczu z Rakowem gdzie gospodarze u siebie chcieli próbować odrabiać straty, zagrali odważnie wysoko bardzo ryzykując w defensywie i skończyło się to dla nich bardzo źle. Myślę że dziś zobaczymy podobny mecz, będą chcieli spróbować coś zrobić, nie ograniczą tutaj się do tego by czekać bo nie mają na co. Rumunii to ekipa grająca ofensywnie, uwielbia kontry i dziś będzie z tego mocno raniła przeciwnika bo to powinien być łatwiejszy mecz niż ten pierwszy bo rywal nie ma co bronić i da tą przestrzeń w defensywie.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Flora - Farul Constanta
Typ: Farul Constanta powyżej 1.5 gola
@2.18 Fuksiarz

Farul wygrał w pierwszym meczu i choć nie grał na własnym stadionie, pokonał przeciwnika 0:3 i dziś przyjeżdża do estońskiego Tallinna żeby przypieczętować awans. W zasadzie ta kwestia jest niemal rozstrzygnięta. Bukmacherzy nie przyjmują zakładu na awans Farul. Ja myślę, że dzisiaj piłkarze Farul dorzucą dwie bramki do puli. W poprzednim meczu oddali aż 17 strzałów, z czego 8 na światło bramki. W samej drugiej połowie oddali aż pięć celnych strzałów. To dobrze świadczy o tym, kto zachował więcej sił na drugą odsłonę gry i zasłużenie wygrał spotkanie. W połowie lipca niedawny przeciwnik Rakowa przegrał z częstochowianami w Krakowie 1:0, ale już w rewanżu na własnym stadionie ulegli im 0:3. Myślę więc, że bardzo mocny w ostatnim czasie Farul również jest w stanie wyjazdowo zaliczyć dwa trafienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1923
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Liga Konferencji
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Flora vs Farul Constanta
Typ: Flora powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.65
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Gospodarze przegrali z Rakowem Częstochowa w pierwszej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów i niestety od razu spadli do najmniej prestiżowego turnieju pod egidą UEFA. Szanse na zameldowanie się w europejskich pucharach były bardzo małe i wynik przywieziony z Rumunii powoduje, że outsider ma trudne zadanie przed sobą. Flora musi odrobić 3-bramkową stratę i na własnym boisku postarać się zagrać perfekcyjne spotkanie. Oczywiście nie jest to niemożliwe, ale Mistrz Rumunii to półka wyżej od Mistrza Estonii. Farul Constanta to niespodziewany triumfator na krajowym podwórku i wydawało się, że to CFR Cluj, czy też FCSB będą cieszyć się z pucharu, ale nic bardziej mylnego. Przyjezdni zanotowali świetny sezon 2022/2023 i warto byłoby powalczyć o udział w europejskich pucharach. Czy środowe spotkanie to jedynie formalność?

Florę doskonale znamy z dwumeczu z Rakowem Częstochowa w ramach eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Tam gospodarze pokazali się z niezłej strony, ale nie potrafili wykorzystywać pojedynczych okazji. W efekcie nie udało się nawet strzelić gola Mistrzowi Polski. Jestem zdania, że w Tallinie Flora nie ma nic do stracenia i od początku ruszy do ataków na bramkę Farula Constanta. Stawiam na ich minimum 6 rzutów rożnych. W Rumunii aż 7-krotnie Mistrz Estonii wznawiał piłkę z narożnika. Należy jak najszybciej pokonać bramkarza przeciwnika, aby włączyć się jeszcze do walki o awans.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Flora - Farul Constanta
Typ:Obie strzelą gola/over 2.5 gola
@2.34 Fortuna

Analiza:

Gospodarze po 1 spotkaniu raczej są pewni pożegnania z pucharami. Rumuni odnieśli łatwe zwycięstwo 3:0. Obstawiam że w tym spotkaniu goście podejdą trochę ze zmienionym składem że muszą wziąć się do roboty w lidze. Ostatnie dwie porażki i ciężki mecz w najbliższy weekend. Flota nie jest groźnym rywalem pokazał to Raków w 1 rundzie el.LM więc można spokojnie wyjść składem z rotacją. Gospodarze będą chcieli godnie się pożegnać na swoim stadionie dlatego bramka z ich strony powinna być ich wyjściem z twarzą z pucharów. Po za tym myślę że zobaczymy co najmniej 3 bramki w tym spotkaniu.
 
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Konferencji
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Flora – Farul Constanta
Typ: Farul Constanta DNB
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, dziś jest środa 16 sierpnia, tego dnia odbędą się tylko dwa mecze w europejskich Pucharach. O 21 zagrają Manchester City z Sevillą o Superpuchar Europy, natomiast o 18 rozpocznie się mecz rewanżowy 3 rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy. Zagrają w nim Flora Tallinn oraz FCV Farul Constanta. Pierwszy mecz wygrała drużyna z Rumunii 3:0, nie wydaje się więc że awans może im wypaść z rąk. Moim typem jest wygrana Farul Constanta, w przypadku remisu mamy zwrot. Flora Tallinn jest w trakcie rozgrywek ligowych, rozegrali w lidze estońskiej 23 spotkania, wygrali z nich 15, 6 razy remisowali oraz doznali dwóch porażek. Bilans bramkowy 53:14. Do lidera Levadii tracą jeden punkt. Flora Tallin ma chyba jakiś kryzys, w ostatnim czasie mało wygrywają spotkań. Przegrali z Rakowem Częstochowa w pierwszej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów 0:1 na wyjeździe i 0:3 u siebie. Następnie między innymi porażka ligowa 1:4 z Trans czy remis z Parnu. No i porażka w pierwszym meczu z Farul Constanta 0:3. Farul w tym spotkaniu miał zdecydowaną przewagę, posiadanie piłki rzędu ponad 60 %, ponad 20 oddanych strzałów. 3:0 to bardzo solidna zaliczka ale uważam że FCV Farul Constanta będzie chciało postawić kropkę nad i i dziś również wygrać. Typuję gości DNB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1285
versa 397,5K

versa

Typer
Dynamo Kijów - Aris
Awans : Dynamo Kijów
Fortuna @2.14

Ukraińskie Dynamo Kijów podejmuje (nie u siebie, lecz na neutralnym boisku w Bukareszcie) w półfinale kwalifikacji do Ligi Konferencji greckie Aris i jest to ich decydujące (rewanżowe) spotkanie.
Pierwszy mecz w Grecji zakończył się wynikiem 1:0 dla underdoga tej pary, mniej doświadczonego na europejskich boiskach Aris.
Gol po rzucie karnym.
Upatruje tutaj awans drużyny z Kijowa właśnie ze względu na doświadczenie, jeden gol stracony na wyjeździe nie jest niczym strasznym, a Dynamo grając nie u przeciwnika jest naprawdę mocnym zespołem.
Mógłbym podać typ na Kijów + 1.5 bramki lub tego typu kombinacje, które jak zauważyliście lubię podawać, ale skuteczność lekko ponad 50% mimo wszystko mnie przytłacza, a kurs 2.14 uważam za i tak przyzwoity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1344
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwal. Liga Konferencji Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Spartak Trnava - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań (handicap -1)
Kurs: 3,85
BETCLIC
Witam Państwa. Jak to zawsze mówię, bardzo rzadko się tutaj udzielam ale zawsze jak mam przeczucie, że coś fajnego ma okazje wejść, to się podzielę. Do rzeczy. Dzisiejszego wieczora Spartak Tranva podejmie nasz polski klub, a więc Lecha Poznań. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 2:1 dla naszego polskiego zespołu. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, że widoczna była różnica poziomu obu drużyn. Lech utrzymywał się dłużej przy piłce. Miał więcej okazji bramkowych, często brakowało ostatniego podania lub dołożenia nogi abyśmy cieszyli się z następnych bramek. Przeciwnicy w pierwszym meczu oddali 4 celne strzały na bramkę Kolejorza natomiast Lech miał tych strzałów 8. Bramka dla Spartaka padła po jedynej groźnej akcji tak więc bardziej byłbym skłonny powiedzieć że wynik 2:1 był i jest korzystnym rezultatem, patrząc na przebieg tamtego meczu. Zawodnicy Lecha mogli skupić się teraz przez cały tydzień na przeciwniku (Przełożony mecz z Jagiellonią w Ekstraklasie). Myślę, że to wystarczający czas aby przeanalizować grę Spartaka i jego słabe strony. Lech kadrowo ma do dyspozycji prawie wszystkich zawodników. Brakuje jedynie Golizadeha czyli nowego nabytku który leczy swoją kontuzje i będzie pauzować do połowy września. Co do samego meczu, myślę, że podobnie jak przy Bułgarskiej Lech przejmie inicjatywę i odrazu narzuci swój styl gry. Przewiduje wynik 2:0 lub 3;1 dla Lecha.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 PAOK - Hajduk
Hajduk podwójna szansa 2-2 @ 3.15
Fortuna

Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, a więc sprawa awansu do kolejnej rundy jest dalej otwarta. Hajduk po przegranej w Superpuchar Chorwacji, świetnie rozpoczął sezon, wygrywając wszystkie trzy spotkania i strzelając w nich łącznie sześć goli, tracąc przy tym zaledwie jednego. Liderem drużyny staje się nam Marko Livaja, który w lidze ma na koncie już trzy trafienia.
PAOK swój sezon ligowy rozpocznie dopiero w weekend, ale w poprzedniej rundzie rozprawili się B. Jerusalem pewnie awansując do kolejnej rundy.
Moim zdaniem kurs na zwycięstwo gości jest mocno przesadzony, a bukmacherzy nie doceniają drużyny z Chorwacji. Ja proponuje zatem podwójną szanse na ich zwycięstwo, a kurs na to zdarzenie również jest mocno przyzwoity.
 
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
Pogon masz bardzo slabi bramkarza, a Legia vogole nie potrafic obronic to jest katastrofalnie, dzis snowu u wieden dla mnie bede przegrac, Pogon-Gent nawet nie bede oglondasz, a myslem kto Lech Poznan bede wygrac

Austria Wien DNB 2.02 LVBET

Lech Poznan -0.5 2.15 LVBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +314
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwal. Liga Konferencji Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Besiktas - Neftci Baku
Typ: Over 3,5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Fuksiarz
Dziś w rewanżowym meczu kwalifikacji Ligi Konferencji zagrają ze sobą drużyny Besiktasu i Neftci Baku. W pierwszym meczu wygrała drużyna turecka 3-1 i w rewanżu są zdecydowanym faworytem. Besiktas licząc mecze przed sezonowe ma serię 6 zwycięstw pod rząd a smaku porażki nie zaznali od 24 kolejnych meczy. W poprzedniej rundzie drużyna Besiktasu wyeliminowała Tiranę notując 2 zwycięstwa 0-2 na wyjeździe i 3-1 u siebie. Idąc w stronę bramek to na 10 ostatnich meczy na swoim boisku Besiktas zanotował 5 overów 3.5 i 3 overy 2.5. Goście drużyna Neftci Baku pod wodzą trenera Adriana Mutu wygrało tylko raz na 5 ostatnich meczy a w meczach wyjazdowych od początku roku wygrali tylko 3 razy. Przyjezdni w poprzedniej rundzie wyeliminowali bośniacki Żeljeznicar notując remis na wyjeździe 2-2 i zwyciężając u siebie 2-0. Dziś w rewanżu Neftci nie jest w stanie wygrać z Czarnymi Orłami, ale na strzelenie gola jak najbardziej są w stanie, dlatego może typ ryzykowny, ale przy takim kursie a mała stawkę można zaryzykować.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Tak się zastanawiałem nad tą Legią i im bliżej meczu tym bardziej podoba mi się tym na kartki w tym meczu. Sędziuje 48 letni Węgier - Istavan VAD, który w tym sezonie w 3 meczach pokazał 17 żķ + 1 cz w tym 6 w meczu eliminacji Ligi Mistrzów pomwidzy Servette a Genkiem.
W poprzednim sezonie niespecjalnie overowy. Sezon wcześniej jakoś też tak nie za bardzo...
Przekonuje mnie jednak sytuacja obu drużyn. Austria broni jednobramkowej zaliczki z Warszawy, gdzie tak na marginesie popełniła sama aż 24 FAULE‼
Nie przypuszczam, że tu broniąc zaliczki będą tu strona aktywniejszą... spodziewam opóźniania meczu, się przerywania akcji czasem za wszelką cenę i... kartek
Przyznaje, że ten sędzia trochę słabo mi pasuje do koncepcji ale przy ewidentnych sytuacjach nawet underowy sędzia będzie musiał pokazać kartkę.
Przetestujemy moje przeczucie 😉

Czerwona Kartka - 3,75 @TotalBet ✅
Rzut karny - 3,00 @TotalBet⛔
Austria over 2,5 żk 1,90 @Superbet✅

Sporo spotkań dziś z potencjałem kartkowym ale w części tych ktore bym chetnie zagral bukmacherzy nie zdecydowali się wystawić kursów na kartki. Analizując sytuację w dwumeczu plus obsadę sędziowską wyszło mi:

Dynamo - Aris⛔
Over 4,5żk - 1,62 @TotalBet

Nordsjaelland - FCSB
Over 4,5żk - 1,45 @Go+Bet✅

Partizan - Sebah Baku✅
Over 4,5żk - 1,36 @Superbet
+ karny 3,20 Superbet⛔
(Sędziuje Frankowski a on sobie lubi wskazać na wapno 😉😁)
 
Ostatnia edycja:
S 106,3K

styrbjorn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwal. Liga Konferencji Europy

Pogoń vs Gent

Gent wygra 1 połowe 2,42

Wedle tego co pokazuje flashscore w składzie Gentu Orban na szpicy i ogółem tylko 4 zmiany w składzie (czyli ekipa mocniejsza niż ta, która wyszła na rewanż z Ziliną 5-2). Różnica poziomów jest na tyle ewiedentna, że warto zagrać taki kurs. W 2 połowie pewnie będą już wchodzić zawodnicy z rotacji i pewnie tempo spadnie, więc zagram na 1 połowę. Pogoń wydaje się słabsza niż w zeszłym sezonie, a ich najgorszą stroną jest gra defensywna, więc myślę, iż Gent będzie w stanie to wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Austria Wiedeń - Legia Warszawa
Legia awansuje @3,25 Fuksiarz


Jeśli ktoś lubi ryzyko i gra wyższe kursy to według mnie opcja na awans Legii jest dziś najlepszym rozwiązaniem. Ne jestem ani kibcem Legii, ani jakimś nadmiernym optymistą po prostu dla mnie ten kurs jest bardzo zawyżony i widziałbym tu okolice 2,00, więc sam też spronowałem taki zakład. Póki co ogromną bolączką Legii jest strzelanie samym sobie goli, bo tak było z Ordabasami w obu meczach i tak było w pierwszym meczu z Austriakami. Kluczem jest więc wyeliminowanie własnych błędów, bo odniosłem wrażenie, że taktycznie i piłkarsko Legia przewyższała rywali i ten wynik powinien być zupełnie inny. Tyle tylko, że podobne wrażenie miałem z Kazachami, a tam o mało nie doszło do dogrywki, a różnica optyczna w poruszaniu się obu zespołów była kolosalna, mimo to Legioniści u siebie wymęczyli 3-2. Obie ekipy mają za sobą ligowe mecze praktycznie w najmocniejszych składach, bo wszyscy czołowi gracze wystąpili zarówno w meczu Legii z Puszczą, a także Salzburga z Austrią. W obu przypadkach dzisiejsze zespoły zawiodły, a ekipa ze stolicy Austrii nie oddała ani jednego strzału nawet w kierunku bramki Salzburga, co jest absolutnym kuriozum. Legia również zawiodła z Puszczą, jednak tam mecz wyglądał trochę inaczej i podopieczni Kosty Runjaicia do końca próbowali wydrzeć w tym emczu wygraną. Nie zmienia to jednak wiele przed rewanżem. Dziś kursy na ten mecz są wyrównane, je jednak idę w kierunku przyjezdnych, a dla odważnych polecałbym również wygraną gości jedenym golem i dogrywkę, kursy na to zdarzenie oscylują w granicach 4,50.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1331
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
19:00 Macabi Tel Aviv - AEK Larnaca
Oba strzelą / over 2.5 gola
Fortuna 2.65

Pierwsze spotkanie pomiędzy oboma zespołami zakończyło się remisem. Teoretycznie faworytem jest gospodarz. Cypryjskie drużyny są co raz mocniejsze było widać po tym jak Raków miał ciężki bój przeciwko mistrzowi tego kraju w el. LM. Spotkanie w Tel Avivie zapewne zakończy temat awansu w 90 minutach. Gospodarze potrafią strzelać sporo bramek pokazały to ostatnie mecze. Stawiam ich jako faworytów oraz to że padną w tym meczu minimum 3 bramki.
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Tak się zastanawiałem nad tą Legią i im bliżej meczu tym bardziej podoba mi się tym na kartki w tym meczu. Sędziuje 48 letni Węgier - Istavan VAD, który w tym sezonie w 3 meczach pokazał 17 żķ + 1 cz w tym 6 w meczu eliminacji Ligi Mistrzów pomwidzy Servette a Genkiem.
W poprzednim sezonie niespecjalnie overowy. Sezon wcześniej jakoś też tak nie za bardzo...
Przekonuje mnie jednak sytuacja obu drużyn. Austria broni jednobramkowej zaliczki z Warszawy, gdzie tak na marginesie popełniła sama aż 24 FAULE‼
Nie przypuszczam, że tu broniąc zaliczki będą tu strona aktywniejszą... spodziewam opóźniania meczu, się przerywania akcji czasem za wszelką cenę i... kartek
Przyznaje, że ten sędzia trochę słabo mi pasuje do koncepcji ale przy ewidentnych sytuacjach nawet underowy sędzia będzie musiał pokazać kartkę.
Przetestujemy moje przeczucie 😉

Czerwona Kartka - 3,75 @TotalBet
Rzut karny - 3,00 @TotalBet
Austria over 2,5 żk 1,90 @Superbet

Sporo spotkań dziś z potencjałem kartkowym ale w części tych ktore bym chetnie zagral bukmacherzy nie zdecydowali się wystawić kursów na kartki. Analizując sytuację w dwumeczu plus obsadę sędziowską wyszło mi:

Dynamo - Aris
Over 4,5żk - 1,62 @TotalBet

Nordsjaelland - FCSB
Over 4,5żk - 1,45 @Go+Bet

Partizan - Sebah Baku
Over 4,5żk - 1,36 @Superbet
+ karny 3,20 Superbet
(Sędziuje Frankowski a on sobie lubi wskazać na wapno 😉😁)
Nie ma co grać kartek w tych eliminacjach, bo sędziowie sobie żarty robią. Znowu jakieś wytyczne poszły, by nie kartkować, bo to co puszczają bez kartek to jest komedia.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Spartak Trnawa - Lech Poznań
Powyżej 25,5 fauli @ 2,15
Totalnego

Lech przystąpi do spotkania rewanżowego z minimalną 1 bramkową zaliczką. Mogło być lepiej ale chwila dekoncentracji w końcówce spotkania w Poznaniu i goście otrzymali prezent z czego skrzętnie wykorzystali i wrócili do gry. Według bukmacherów w tym pojedynku faworytem jest Lech Ala zapewne czeka go ciężka przeprawa.
Kto odpada nie ma już szansy zagrać w innych rozgrywkach także dla obu drużyn jest to istotne spotkanie jeżeli jeszcze chcą pograć w Europie.
W tym pierwszym meczu fauli było niewiele bo zaledwie 19 (11-8). Ogólnie jeżeli popatrzymy na statystyki obu ekip z dotychczas rozegranych spotkań to fauli w nich jest niewiele.
Gospodarze w poprzedniej rundzie wyeliminowali łotewską Auda popełniając zaledwie 7 fauli na wyjeździe i 6 u siebie.
Lech natomiast wyeliminował litewski Żalgiris Kowno również nie popełniając za wiele fauli, 13 u siebie i 8 na wyjeździe.
Także na razie w żadnym meczu tych drużyn taka linia nie została przekroczona, stąd liczę na przełamanie tego trendu. 26 przewinień to nie jest jakaś linia nie do zrobienia tym bardziej iż wynik tej rywalizacji nie jest jeszcze rozstrzygnięty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
H 91K

hasbaart

Typer
Nie ma co grać kartek w tych eliminacjach, bo sędziowie sobie żarty robią. Znowu jakieś wytyczne poszły, by nie kartkować, bo to co puszczają bez kartek to jest komedia.
Wytyczne sobie mecze sobie...😉😁
Cały czas chciałem grać mecz Lecha na kartki przez tego pajaca z Hiszpanii i dzisiaj mi to kompletnie wyleciało z głowy. Główny kupon wszedł ale byłoby piękniej 😉

Fakt, że w większości meczów które sobie upatrzyłem zarowno w eliminacjach Ligi Konferencji jak i w Lidze Europy (HJK żółte i czerwona + kartkii w Ludogorcu) i trochę lepsze ułożenie kuponów i było by pięknie... ale to się zawsze mówi po 😉

Dziwne, że na aż tyle meczy nie było możliwości zagrania kartek... może i dobrze bo zacząłbym coś kombinować za dużo 😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom