>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (09.08 - 17.08.2023)

Status
Zamknięty.
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Wytyczne sobie mecze sobie...😉😁
Cały czas chciałem grać mecz Lecha na kartki przez tego pajaca z Hiszpanii i dzisiaj mi to kompletnie wyleciało z głowy. Główny kupon wszedł ale byłoby piękniej 😉

Fakt, że w większości meczów które sobie upatrzyłem zarowno w eliminacjach Ligi Konferencji jak i w Lidze Europy (HJK żółte i czerwona + kartkii w Ludogorcu) i trochę lepsze ułożenie kuponów i było by pięknie... ale to się zawsze mówi po 😉

Dziwne, że na aż tyle meczy nie było możliwości zagrania kartek... może i dobrze bo zacząłbym coś kombinować za dużo 😉
No ja wygrałem sporo na live na kartkach (Genk-Olympiakos, właśnie Trnava-Lech oraz Austria-Legia), ale przedmeczowo pograne niestety zawiodły. Węgier Vad w meczu Legii też pierwsza połowa długo spał, a tam było chamsko szybko. Sędzia bał się kartkować Ukraińców w meczu Aris - Dynamo i Frankowski też bardzo słaba postawa względem gospodarzy, którzy faulowali więcej, równie ostro, a ostatecznie w 90 minutach mieli całą 1 żółtą. Ostatecznie zamknąłem kupon z 6 kartkami w meczu Partizana zamykający fajne AKO, a Frankowski finalnie w regulaminowym te sześć wyciągnął, w tym szóstą w 98 minucie :D

Ale prawda - kilka spotkań kartek nie było do gry, a wyglądały smakowicie (chociażby Hesperange) i siadły, nawet te wysokie linie. Dużo lepsza "kartkowalność" względem eliminacji LM, tak więc cofam - można dalej w Europie kartek szukać :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +241
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom