>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Runda FA Cup 5-7.01.2013

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Pierwszy od dawna weekend bez Premier League. Rywalizacja tym razem będzie toczyć się o puchar Anglii. W weekend zostanie rozegrana 3 runda tych rozgrywek. Do rywalizacji włączają się zespoły z Premier League więc automatycznie robi się dużo ciekawiej. Jest kilka pojedynków drużyn z Premier League m.in najciekawiej zapowiadają się mecze pomiędzy Southampton - Chelsea, West Ham - Man United czy Swansea - Arsenal. Jednym los sprzyjał bardziej, innym mniej. Poniżej na kursach widać cały zestaw par.
Pewne jest, że po takim maratonie na wyspach większość managerów będzie chciała dać odpocząć swoim kluczowym zawodnikom więc łatwo będzie złapać ciekawy kurs, ale i równie łatwo będzie &quot;wtopić na pewniaku&quot;. Poniżej kursy oferowane przez WilliamHill.


Zachęcam do dyskusji ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
QPR - West Bro
Już dawno myślałem o tym typie... nie będę dużo pisał, bo to FA CUP a więc jedna z najkrótszych dróg do europejskich pucharów a o to walczą gracze West Bro. QPR ma mega moc po wygranej na Stamford ale moim zdaniem skumulują go na kolejny mecz ligowy, bo każdy kolejny dla nich jest jak mecz o utrzymanie. Kurs mile mnie zaskoczył i zamierzam to wykorzystać, bo West Bro ostatnio oddaliło się lekko od miejsc premiowanych grą w Europie. Jednak ostrożnie ze stawkami, bo wiadomo to puchar a ten rządzi się własnymi prawami.
Nie wiem nic na temat kadr ale jak tak tylko będę wiedział coś nowego to będę edytował.
West Bro wygra 2.70 Bet365
West Bro awans 1.72 Bet365
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
05.01.2013 godz 16:00
Maccelsfield - Cardiff
Typ - 1X
kurs - 2.50 unibet
stawka 6/10
wynik 2-1 wygrywamy ciesze sie ze skorzystaliscie ✅✅✅✅✅
Druzyna Carfiff na ten mecz wysyla młodziez
Kadra Cardiff :
Lewis bramkarz bez stat w tym sezonie
Coulson bez stat
Nugent obronca 257min na boisku 3 wystepy 2 w pierwszym skladzie 1 bramka
Oshilaja obronca bez stat
John pomocnik bez stat
Harris pomocnik bez stat
Kiss pomocnik 32min na boisku
McPhail pomocnik bez stat
Ralls pomocnik 210 min na boisku
Velikonja napastnik 29 min na boisku
Jarvis bez stat
Parish bramkarz bez stat
Hawkins bez stat
Antony Bell bez stat
O`Sulivan pomocnik bez stat
Wharton pomocnik bez stat
Bowen bez stat
Darco pomocnik bez stat
Wszyscy Ci zawodnicy to mlodziez
Kadra Macclesfield :
Cronin bramkarz 2160min 24wystepy 24 w 1 skladzie
Martin obronca 1071 min na boisku 12 wystepow 12 w 1 skldzie
Brown obronca 1620min 18 wystepow 18 w 1 skldzie
Diagne obronca 648min 11 wystepow 6 w 1 skldzie
Braham-Barrett obronca 2016min na boisku 23 wystepy 23 w pierwszym skldzie
Mackreth napastnik 803min 17 wystepow 8 w 1 skldzie 2 bramki
Murtagh pomocnik 2056 min 23 wystepy 23 w 1 skladzie 1 bramka
Wedgbury pomocnik 1354min 16 wystepow 15 w 1 skldzie
Kissock pomocnik 1496min 20 wystepow 18 w 1 skldzie 1 bramka
Barnes Homer napastnik 1980min 24wystepow 22 w 1 skldzie 15 bramek
Holroyd napastnik 1218min 19 wystepow 13 w 1 skldzie 6 bramek
Amari Morgan-Smith napastnik 553min 14 wystepow 5 w 1 skldzie 1 bramka
Peter Winn napastnik 500min 11 wystepow 5 w 1 skldzie
Pablo Mills obronca 743min 10 wystepow 8 w 1 skldzie
Waide Fairhurst napastnik 739min 18 wystepow 9 w 1 skldzie 3 bramki
Wobec takich oslabien w druzynie gosci sproboje tu pograc na druzyne gospodarzy 1X
Macclesfield w domu 7zwyciestw 3 remisy 2 porazki bramki 21-11
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
West Ham - Manchester United
Różnica zwycięstwa - MU jedną bramką
4.00
Bet365

Ten typ pograłem jak tylko pokazały się kursy, niestety dla mnie po 3.75.
FA CUP - najstarsze klubowe rozgrywki piłkarskie na świecie wchodzą w III rundę, w której włączają się kluby z Premier League. Manchester United w ramach tych rozgrywek wybierze się na Upton Park, gdzie zmierzy się ze stołecznymi Młotami. Na pewno skład MU zostanie poddany rotacji, jednak są dobre wieści nie wykluczone,że zagra Jones i Nani, Anderson rzekomo wrócił do treningów a występ Fletchera jest zależny od stanu murawy. Sam Ferguson przyznał,że w tej edycji przyłoży się bardziej do tych rozgrywek. MU ostatni raz to trofeum zdobył 9 lat temu, po finale wygranym z Milwall. Co ciekawe mimo wielu lat spędzonych na Old Traffold nie ma w swoim CV sukcesu w tych rozgrywkach Rio Ferdinand, który także wypowiedział się,że bardzo chce to wygrać. Rooney i Carrick także nie mieli tej przyjemności, jednak ten pierwszy nie pomoże drużynie bo jego powrót na boisko został przesunięty o kolejne 2 tygodnie.
West Ham w ostatnim pojedynku na Upton w ramach gier pucharowych rozbił MU aż 4-0, ale wtedy to swoje pierwsze kroki w United stawiał Smalling i grało wielu rezerwowych graczy, jednak nie było to FA CUP a Carling Cup, obecne Capital One. Ostatnie wspomnienia z Upton są dla United wspaniałe, bowiem zaliczyli piękny come back ze stanu 2-0 na 2-4 ????
West Ham w tym sezonie u siebie jest w dobrej dyspozycji o czym świadczy chociażby fakt,że zremisowali 0-0 z City czy wygrali z Chelsea.
Ferguson mówi,że będzie trzeba uważać i wykorzystać każdy błąd przeciwnika, zaznacza jednak,że nie raz o powodzeniu w tego tu turniejach trzeba mieć szczęście. Patrząc na fakt,że United bardzo często w tym sezonie wygrywa minimalnie decyduję się na takie rozwiązanie. Bardzo dobrze wygląda też wygrana United za którą płaca 1.75 za każdą postawioną jednostkę.
Typ poboczny:
powyżej 2.5 kartki 1.57 Bet365
Sędziuje Atkinson, mecz pucharowy, możliwe roszady w obu składach - co tu więcej pisać, moim zdaniem do dubla jak znalazł.

 
bryanm 9

bryanm

Użytkownik
West Ham - Manchester United
Na wstępie chcę odnieść się do analizy bo86bo, typ jak najbardziej słuszny, kurs zachęca, żeby zagrać zwycięstwo Manchesteru jedną bramką ale ja będę bardziej zachowawczy i zagram czysty win. West Ham jak na beniaminka w lidze radzi sobie przyzwoicie, sam SAF chwali swojego kolegę po fachu Pana Allardyce&#39;a, że robi świetną robotę w West Hamie i jeżeli United chce jutro wygrać musi być bardzo skuteczne. Oczywiście nie zabraknie lekkich rotacji, możliwe jest, że swój &#39;debiut&#39; po powrocie do West Hamu zaliczy Joe Cole. Według mnie United jest zdecydowanym faworytem, nie przemawia do mnie niedawna wygrana West Hamu nad Chelsea. Przewidywane jedenastki; (devilpage.pl)
Manchester United; Lindegaard, Jones, Smalling, Vidić, Buttner, Scholes, Cleverley, Welbeck, Kagawa, Young, Hernandez.
West Ham; Jaaskelainen, O&#39;Brien, Reid, Tomkins, Demel, Noble, Collinson, Taylor, Nolan, Te, Cole
Manchester United win 1,65 @Expekt ⛔ 2:2

edit; nigdy więcej United..
 
death89 84

death89

Użytkownik
Southampton - Chelsea 2 - @1.62 ✅
Manchester City (-1) - Watford 1 - @1.46
✅
(betsson)
Krótko i zwięźle: oba zespoły odpadły z Ligi Mistrzów,w Premier League mają sporą stratę punktową do liderującego Manchesteru United. O ile Chlesea ma jeszcze szansę na ugranie czegokolwiek w Lidze Europy, to dla Manchesteru City FA Cup może być jedynym trofeum, o które mają jeszcze szansę powalczyć. Chelsea pogra jeszcze na wiosnę w w/w Lidze Europy, ale na razie musi sie skupić na rozgrywkach angielskich. Z tych powodów stawiam na te dwa zespoły.
edit: Łatwa i szybka kasa ;)
 
D 0

duchimrok

Użytkownik
05.01.2013 godz 16:00
Maccelsfield - Cardiff
Typ - 1X
kurs - 2.50 unibet
stawka 6/10
Druzyna Carfiff na ten mecz wysyla młodziez
Kadra Cardiff :
Lewis bramkarz bez stat w tym sezonie
Coulson bez stat
Nugent obronca 257min na boisku 3 wystepy 2 w pierwszym skladzie 1 bramka
Oshilaja obronca bez stat
John pomocnik bez stat
Harris pomocnik bez stat
Kiss pomocnik 32min na boisku
McPhail pomocnik bez stat
Ralls pomocnik 210 min na boisku
Velikonja napastnik 29 min na boisku
Jarvis bez stat
Parish bramkarz bez stat
Hawkins bez stat
Antony Bell bez stat
O`Sulivan pomocnik bez stat
Wharton pomocnik bez stat
Bowen bez stat
Darco pomocnik bez stat
Wszyscy Ci zawodnicy to mlodziez
Kadra Macclesfield :
Cronin bramkarz 2160min 24wystepy 24 w 1 skladzie
Martin obronca 1071 min na boisku 12 wystepow 12 w 1 skldzie
Brown obronca 1620min 18 wystepow 18 w 1 skldzie
Diagne obronca 648min 11 wystepow 6 w 1 skldzie
Braham-Barrett obronca 2016min na boisku 23 wystepy 23 w pierwszym skldzie
Mackreth napastnik 803min 17 wystepow 8 w 1 skldzie 2 bramki
Murtagh pomocnik 2056 min 23 wystepy 23 w 1 skladzie 1 bramka
Wedgbury pomocnik 1354min 16 wystepow 15 w 1 skldzie
Kissock pomocnik 1496min 20 wystepow 18 w 1 skldzie 1 bramka
Barnes Homer napastnik 1980min 24wystepow 22 w 1 skldzie 15 bramek
Holroyd napastnik 1218min 19 wystepow 13 w 1 skldzie 6 bramek
Amari Morgan-Smith napastnik 553min 14 wystepow 5 w 1 skldzie 1 bramka
Peter Winn napastnik 500min 11 wystepow 5 w 1 skldzie
Pablo Mills obronca 743min 10 wystepow 8 w 1 skldzie
Waide Fairhurst napastnik 739min 18 wystepow 9 w 1 skldzie 3 bramki
Wobec takich oslabien w druzynie gosci sproboje tu pograc na druzyne gospodarzy 1X
Macclesfield w domu 7zwyciestw 3 remisy 2 porazki bramki 21-11
pomyliły ci sie statystyki macclesfield z mansfield, macclesfield w domu ligowo 6wygranych 3 remisy 4 porażki 19-15 bramki a ostatnie 5 meczy w domu dodam od siebie to 2 remisy 1wygrana i 2 porażki i to ze słabymi drużynami te ostatnie mecze w domu w lidze moim zdaniem drużyna bez formy 3 ligi niżej od młodzieży cardiff typ ryzkowny bardzo jak i cała bukmacherka
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Southampton - Chelsea
Chelsea @ 1.70 WilliamHill ✅

Jeden wniosek wyciągam po meczu The Blues z QPR - gdyby mieli klasowego napastnika to by to wygrali. Ze dwa razy Torres zachował się w polu karnym tak jak nie powinien. Jutro do dyspozycji Beniteza będzie już Demba Ba. Hiszpan w bardzo ciepłych słowach wypowiadał się o nowym nabytku. Zaznaczył, że chce jak najszybciej wprowadzić go do drużyny. Występ Senegalczyka(może nie w pełnym wymiarze czasowym) jest dla mnie oczywisty. Nieobecny nadal pozostaje Cech, ale Turnbull przez te 135 minut od kiedy go zastąpił grał dobrze. Hamulcowy Marin popatrzy na mecz z boku, a do wyjściowej jedenastki awizowani są Mata z Hazardem. Do składu powróci Mikel zapewne zastępując Lamparda. Benitez w wywiadzie powiedział, że ma nadzieję na pozytywną reakcję zespołu na ostatnią porażkę. Niebiescy FA Cup traktują poważnie bo być może to jedyna szansa na trofeum w tym sezonie. Soton ma problem z wygrywaniem spotkań. Od czasu domowego 1-0 z Reading przegrali u siebie z Sunderlandem 0-1 oraz zremisowali z Arsenalem 1-1 chociaż byli stroną dominującą. Do tego dochodzą podziały punktów - pierwszy na Craven Cottage i drugi, frajerski na Britannia Stadium. Drużyna Artura Boruca(bardzo niepewnego w spotkaniu z Kanonierami, mam nadzieję, że zagra:razz ???? raczej do końca będzie walczyć o utrzymanie. &quot;Problem&quot; w postaci FA Cup chyba nie jest im potrzebny. U gospodarzy świeżych problemów kadrowych brak. Nadal bez Lallany i Clyne. A, no i Chelsea jest lepsza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Warto tutaj wspomnieć że Boro ma spore problemy kadrowe fakt gra z drużyną amatorską ale wobec tych absencji : Paul Weldon Christian Burgess,Jordan Jones, Andre Bennett,Bryn Morris, McDonald, Emnes, Bikey, Friend, Hines, Woodgate, McEachranv, Ledesma,Hoyte, Arca, Carayol, Main,Grant Leadbitter Tylko teraz czy to prawda że Mowbray nie skorzysta aż z tylu graczy czyżby skupiali się głównie na Lidze zobaczymy ja bym tutaj zaryzykował takie typy :
Win Hastings @@ 21,50
Awans dalej @@ Hastings @@ 11,00
Pierwsza połowa @@ X @@ 3,55
2 @@ 13.00
Sa to typy mega ryzykowne ale do zabawy za parę złoty :!:
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Też widzę zwycięstwo WBA, pomimo ich rozsypanej obrony.
Brighton - Newcastle 2 @ 2.88 Bet365 ⛔ 2:0
Dla Newcastle to jedna z ost. szans na występ w przyszłorocznych pucharach europejskich. Pomimo braku Tiote, Bigirimany, Taylor, Cabaye i sprzedanego Demby Ba wydaje mi się, że goście są w stanie w 1 meczu przesądzić o awansie z drużyną z Championship. Brighton często nie przegrywa, natomiast remisuje wiele meczy. Dziś nie zagrają 2 skrzydłowi i 1 obrońca.
Wigan - Bournemouth 1 @ 1.80 Bet365 ⛔ 1:1
Wigan podobnie jak i Bournemouth w dzisiejszym spotkaniu będą wzmocnieni nowymi zawodnikami. W Wigan zadebiutuje Roger Espinoza i Angelo Henriquez. Gości wzmocnią powroty z wypożyczeń zawodników: Mark Molesley, Josh Wakefield and Wes Thomas. Goście prezentują wyśmienitą dyspozycję w lidze, gdzie nie ponieśli porażki od połowy października, częściej wygrywając, niż remisując. Zapewne stąd tak wysoki kurs na gospodarzy, grających 2 klasy rozgrywkowe wyżej. Podopieczni R. Martineza w moim odczuciu nie odpadną w tak wczesnej fazie rozgrywek, a ten mecz to doskonała okazja do pokazania się kibicom z lepszej strony, niż dotychczas.
Ponadto widzę zwycięstwo Tottenhamu, których przeciwnicy zagrają bez strzelca 18 bramek, który wrócił do macierzystego klubu z wypożyczenia.
Ed.
Myślę, że w nast. meczu śmiało można przyłożyć na Bournemouth u siebie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Southampton - Chelsea
Chelsea -1.0 kurs: 2,075 buk: Bet365 ✅ (1:5)
(edit: szkoda, że nie pojechałem na -1,5, lub -2)
Po analizie użytkownika Paweł 1 zdecydowałem się tak właśnie zgrać. Szczególnie przemawia do mnie fakt, że w zespole ma się znaleźć podstawowa jedenastka, a nie młodzież, co oznacza, że zależy im. Oglądając ostatni ich &quot;występ&quot; z QPR błędem właśnie było, że nie było Maty z Hazardem od początku, a potem było za późno. Dodatkowo chłopaki po prostu zlekceważyli przeciwnika i widać było procenty w ich krwi po zabawie sylwestrowej (celowniki Ivanowica w I poł !). Teraz myślę, że będą chcieli zmyć z siebie tą farsę w postaci przegranej z ostatnim zespołem tabeli i to u siebie i wygrają co najmniej 2 bramkami. W przypadku zwycięstwa w ogóle, będę miał zwrot.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brighton - Newcastle
Typ : poniżej 2,5gola @ 2,120 Pinnacle✅2:0
Newcastle United
: Rob Elliot; James Tavernier, Mike Williamson, James Perch, Davide Santon; Gael Bigirimana, Vurnon Anita; Sammy Ameobi, Mehdi Abeid, Gabriel Obertan; Shola Ameobi (kapitan).
A więc na ławce Marveaux, w kadrze nie ma Cisse. szkoda, że w Brighton Kuszczak tez na ławie, Ale ja tutaj próbuję under, Wiadomo nie ma już w Newcastle tej siły rażenia pod nieobecność Demby Ba.
Mecz za moment, ale wrzucam.
Ogólnie to dzisiaj czekam na składy i dopiero potem się decyduje co by tutaj pograć. Pierwszy typ taki.
Potem może będą kolejne jak czas pozwoli na napisanie czegoś.
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 3

cammel

Użytkownik
Albion: (4-3-3) Ankergren; Lopez, Greer, El-Abd, Bridge; Hammond, Bridcutt, Dicker; Orlandi, Mackail-Smith, Barnes. Subs: Kuszczak (GK), Dunk, Crofts, Buckley, Dobbie, LuaLua, Hoskins.
Skład Brighton
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Nie rozumie czemu tutaj znowu popularne jest granie na Chelsea??Przecież ten zespół to istna beznadzieja bez jakiejkolwiek ambicji z kaleką w ataku !
Od klubowych mistrzostw świata graja piach z przerwami na przypadkowe zwycięstwa z kiepsko dysponowanymi zespołami w danym dniu.
Pokaz nieudacznictwa pokazali w ostatnim meczu z QPR o czym ostrzegałem w dziale Premiership.To że doszedł w ostatnim czasie do nich napastnik Ba o niczym jeszcze nie świadczy.Zagra pierwszy raz w nowym otoczeniu a Wy już myślicie że nastrzela wór bramek....Nie ruszał bym tego meczu a jak już to grał bym coś w stronę Southampton dla których sam przyjazd Chelsea będzie już nie lada motywacją...
Robson// Rozumiem Twoje zdanie na temat Chelsea, ale trochę spokojniej i bez wyzwisk pod adresem piłkarzy proszę.
Pozdr
 
S 6

sir.

Użytkownik
Dziś ma zagrać Ba w ataku - jak to dla ciebie kaleka, to masz wysublimowane podejście do tematu ????
Taki skład widzą fansajty The Blues:
Turn; Azpili, Ivan, Cahill, Cole (c); Ram, D Luiz; Moses, Mata, Hazard; Ba.
ławka: Hil, Fer, Bert, Lamps, Oscar, Marin, Torres

Soton - Chelsea 2 @ 1.57 (bwin)✅

Przyznaje, że ukąszę ten typ z czystą dwójką na Chelsea, ale nie jakoś wybitnie poważnie. Na co liczę? Na Ba właśnie - jeżeli wykorzysta choć 1/8 tego co ma Torro, to chyba skończy z hat-trickiem i generalnie słaby temat z tym, że w nowym otoczeniu itd. Od lat wiadomo, że napastnik ma strzelać bramki a nie trzymać linie spalonego w defensywie, więc tutaj się nie obawiam. Jak to kiedyś ktoś powiedział - dobry gracz z innym dobrym zawsze się zrozumieją.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dziś ma zagrać Ba w ataku - jak to dla ciebie kaleka, to masz wysublimowane podejście do tematu ????


Soton - Chelsea 2 @ 1.57 (bwin)

Na co liczę? Na Ba właśnie - jeżeli wykorzysta choć 1/8 tego co ma Torro, to chyba skończy z hat-trickiem i generalnie słaby temat z tym, że w nowym otoczeniu itd. Od lat wiadomo, że napastnik ma strzelać bramki a nie trzymać linie spalonego w defensywie, więc tutaj się nie obawiam. Jak to kiedyś ktoś powiedział - dobry gracz z innym dobrym zawsze się zrozumieją.
Przecież wiesz o kogo mi chodzi , nie pisałem wcale o Ba który zagra pierwszy raz a o Torresie który partaczył tam wszystko.
Spoko argumentacja - każdy tutaj liczy na bramki Ba więc nie rozumiem dla czego nikt nie zaproponuje że Ba strzeli bramkę , zapewne kurs o wiele większy niż 1,57 na win Chelsea???
A jak ma jeszcze strzelać hatricki to w ogóle kurs miazga będzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Ba strzeli @ 2,20 Unibet✅
Demba Ba znalazł się w podstawowej jedenastce, więc można próbować coś zagrać na niego. Kilka dni temu oficjalnie został ogłoszony piłkarzem Chelsea, a dziś będzie miał idealną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności i tym samym zaliczyć pozytywnie swój debiut. Za sobą ma bardzo dobry graczy - Mata, który potrafi bardzo dobrze asystować , Ramiresa czy Hazarda. Wiele piłek będzie adresowanych do Ba, Niebiescy grają jedynie jednym napastnikiem i związku z tym gra będzie postawiona głównie na niego. Southampton nie ma za zwrotnych obrońców, a szybkie ataki chociażby ze strony Maty będą egzekwowane przez Dembe. Poza tym sądzę, że zawodnicy Chelsea będą robić wszystko, żeby ich nowy piłkarz jak najszybciej się zaaklimatyzował, a dzisiejsza bramka na pewno dodałaby mu większej pewności siebie w nowym zespole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
City - Watford
Typ : City @ 1,16
✅3:0
Southampton - Chelsea
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,72✅1:5
AKO @ 2,01 b365
Man City XI: Pantilimon, Zabaleta, Kompany, Lescott, Clichy, Garcia, Barry, Milner, Silva, Tevez, Dzeko
Watford XI: Bond; Doyley, Ekstrand, Nosworthy; Cassetti, Chalobah, Eustace, Pudil; Forestieri, Deeney, Vydra
Skład Citizens mocny, wiadomo Aguero nie może grac z powodu kontuzji. Balotelli na ławce. Sinclair myslałem, że zagra od początku ale gra Silva więc jeszce lepiej. Yaya Toure już pojechał na PNA, ale zdziwie się jak City nie pokona u siebie Watfordu.

Co do meczu Chelsea to składy powyżej wrzucone.
Southampton potrafi grać ofensywnie szczególnie u siebie widac to w kazdym meczu prawie. Szkoda, że Rickie Lambert na ławce, Lallana wiadomo grac nie może. Boruc znowu w bramce, na przeciwko Turnbull. Chelsea łatwo na StAndrews mieć nie powinna. Ja tutaj liczę na gole. Więc próbuję w dublu BTS z wygraną City.

Ponadto gram jeszcze
Fulham - Blackpool
Typ : Fulham @ 1,70 b365⛔1:1
Berba, Ruiz, Kacaniklic od początku więc powinni wygrac. Ostatnio z WBA grali bardzo dobrze więc u siebie na Craven Cottage pora to powtórzyć. Wg mnie wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik

⚽Man City vs Watford-City(-1) kurs:1,35✅
City w bardzo mocnym składzie.Są wszyscy oprócz Aguero,Y.Toure,Harta(na ławce) i zawieszonego Nasriego.W ataku trójka Silva-Dżeko-Tevez.Myślę,że warto dorzucić do jakiegoś dubla,bo nie wydaje mi się żeby goście z niższej ligi mieli coś do powiedzenia przeciwko tak mocnej jedenastce gospodarzy na Etihad Stadium.MC na pewno tego meczu nie odpuści,bo to jedyne co pozostało im oprócz walki o mistrzostwo z MU.
ps.Na ławce rozpoczynają jedni z bohaterów ostatniej sesji treningowej,czyli Sinclair i Balo ????
 
S 6

sir.

Użytkownik
@ Wanderlei, kluczowe jest w moim zdaniu &quot;jeżeli&quot; ????
Masz rację wiem o kogo Ci chodzi, ale przecież nie będzie psuł gry z ławki.
Sparzyłeś się jakoś na Chelsea, czy jesteś tak zawiedziony, że userzy Ciebie nie posłuchali jak niewątpliwie miałeś rację?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom