>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Runda FA Cup 5-7.01.2013

Status
Zamknięty.
W 606

wanderlei

Użytkownik
@ Wanderlei, kluczowe jest w moim zdaniu &quot;jeżeli&quot; ????
Masz rację wiem o kogo Ci chodzi, ale przecież nie będzie psuł gry z ławki.
Sparzyłeś się jakoś na Chelsea, czy jesteś tak zawiedziony, że userzy Ciebie nie posłuchali jak niewątpliwie miałeś rację?
Gdzieś tam dawno temu się i może sparzyłem.Teraz po prostu pisze co widzę jak oglądam jakiś mecz z udziałem Chelsea.
A co do userów to powiem Ci tak : &quot;nie mój cyrk nie moje małpy&quot; czyli niech graja co chcą bo to nie moje pieniądze.
Szkoda tylko że ktoś napisze że Ba przychodzi i zbawi Chelsea a reszta to łapie a później w temacie mamy 10 razy powtórzony ten sam typ ...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to Demba Ba udanie zadebiutował gdyby nie Boruc to z główki mógł nawet hattricka skompletować. Borubar na &quot;piątkę&quot; i mecz bez historii Chelsea gra dalej. Na koniec dnia próbuję jeszcze takie coś.

WHU - Man.United
Typ : MU @ 1,943 Pinnacle⛔2:2
Ponizej widac składy. Ferguson wypowiadal się, że chciałby zdobyć wreszcie FA CUp, że dla niektórych piłkarzy to dobra szansa, widać po składzie że mówił poważnie. Van Persiego owszem można oszczędzić ale gra Kagawa, Chicharito. Dla pierwszego to powrót po kontuzji, grał z Wigan trochę, ale tutaj ma szanse od początku. Chicharito z kolei w gazie, wspomagany przez Welbecka i Cleverleya mogą postraszyć dzisiaj defensywe Młotów. West Ham z Joe Colem od początku. Ale wyrwa po Diame dla mnie jest widoczna. West Ham ostatnio kilka meczów grał już słabiej. Wcześniej super gra z Chelsea, Liverpoolem (mimo porazki). Potem przyszedł słabszy okres, porazka z beznadziejnym Reading m.in.
Kurs cały czas na MU rośnie, a mi to się podoba. Łatwo nie będzie, ale Diabły myślę, że wygrają ;)

MU :
De Gea, Rafael, Evans, Smalling, Buttner, Vidic, Scholes, Cleverley, Kagawa, Welbeck, Hernandez.Subs: Lindegaard, Ferdinand, Valencia, Giggs, Young, Van Persie, Macheda.
WHU : Jaaskelainen, Demel, Collins, Tomkins, Potts, Diarra, Nolan, Collison, Joe Cole, Vaz Te, C.Cole. Subs: Spiegel, Reid, Jarvis, Taylor, Noble, Spence, E.Lee.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Swansea - Arsenal under 3,5 kartek @ 1,83 bet365✅
BTS @ 1,61 bet365✅
Sędzią powyzszego spotkania jest Webb, ale dzisiaj nie powinien za wiele gwizdać. Przede wszystkim jest to Puchar i tym samym zawodnicy raczej nie będą grać ostro by nabawić się jakiekolwiek kontuzji. Obie drużyny nie są absolutnie agresywne, Arsenal nie łapie w ostatnim czasie wielu kartek podobnie jest ze Swansea. W rozegranych wczorajszych spotkaniach też nie zauważyłem, żeby zawodnicy sprawiali jakieś problemy, tutaj nie się nad czym zastanawiać bowiem Arsenal będzie chciał jak najszybciej strzelić bramkę i nie są typem drużyny, która chce uprzykrzać swoim rywalom w postaci fauli. Na własnym boisku Swansea gra dobrą piłkę, nie wiem w jakim składzie wystąpią , ale na pewno dadzą z siebie wszystko. Wiele drużyn miało problemy na Liberty Stadium, Kanonierzy nawet przegrali u siebie ze Swansea, więc dzisiaj będą mieli tym bardziej ciężko. Generalnie spodziewam się raczej widowiskowego meczu, dla Wengera ten mecz jest bardzo ważny, bo jeżeli chce zdobyć jakieś trofeum, to FA Cup wydaje się obecnie chyba najłatwiejszą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 907

pawel-1

Użytkownik
Cheltenham - Everton
Everton strzeli bramkę w obu połowach @ 2.02 Marathonbet ✅

Cheltenham to czwarty(ze stratą 9pkt do lidera po 25 kolejkach) zespół League Two... League Two! Różnica 4 pięter! Drużyny dzieli przepaść i to jutro będzie widoczne na boisku. Moyes w wywiadzie zapewnił o szacunku dla rywala, zapowiedział pełną koncentrację oraz chęć awansu do kolejnej rundy. O trofeum warto walczyć gdyż daje ono miejce w Lidze Europejskiej, a Everton wcale w TOP5 sezonu skończyć nie musi. W tamtym roku był półfinał. Jak będzie teraz? Przekonamy się ale na początek wymarzony rywal. Dobra atmosfera po wygranym wyjeździe z Newcastle może tylko pomóc. Moyes na 100% coś porotuje składem choć z jego wypowiedzi można wywnioskować, że część zawodników podstawowej jedenastki też zagra. Nie ma innego wyboru bo niedostępni są Hibbert, Gibson i nadal Mirallas a ławka The Toffees wcale nie jest taka długa. W ataku zapewne wystąpi Anichebe mający 4 bramki w 10 występach w Premiership(5 z ławki). On może zrobić różnicę pod bramką gospodarzy. Teraz chwila o nich. Od 2004 roku nie kręcą w tym pucharze wielkich wyników. Najwięcej(właśnie w 2004 roku) przeszli 3 rundy. Na tepecie nie mieli znanych ekip z wyjątkiem w roku ubiegłym gdy wyrzucił ich Tottenham. W tym roku jedną rundę mają już za sobą i czas zwijać żagle. Cheltenham ma jeszcze ten problem, że do Reading zwinął im się ważny pomocnik Jake Taylor. Ja tu widzę łatwy awans Evertonu i pobieram taką kombinację z golami bo pod bramką strzeżoną przez Browna powinno się gotować od 1 do 90 minuty. Kurs mnie bardzo zadawala.

Zaczynają się już małe spadki na Everton, a jutro to pewnie będzie masówka chociażby ze względu na ubogą ofertę. Jeśli ktoś ma coś grać w ich stronę to radzę nie zwlekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Cheltenham - Everton under 3,5 kartek @ 1,80 bet365✅
Everton czyste konto? Nie @ 1,73 bet365✅
Kolejny raz gram na kartki bowiem nie sądzę, żeby drużyny zagrały z agresywnym nastawieniem. Puchary rządzą się innymi prawami niż liga i nie zauważymy najprawdopodobniej jakiejś złośliwości ze strony któregokolwiek zespołu. Wiem natomiast, że ekipy z gorszych pułapów ligowych zwykle spinają się na mecze z drużynami z Premier League, Moyes ma dać odpocząć kilku klasowym graczom i wpuścić kilku młodych, więc wcale Cheltenham nie jest bez szans. W obronie gości zabraknie pewnie najbardziej eksploatowanych czyli Baines czy Jagielki. Everton nie jest w stanie utrzymać czystego konta przez dłuższy czas , praktycznie w każdym meczu tracą bramkę a przy rozszadach w składzie głównie w defensywie, Cheltenham może coś trafić. Trudno jest mi cokolwiek powiedzieć na temat tej drużyny, ale w ofensywie raczej sobie radzą jeżeli spojrzymy na ich ostatnie wyniki. Poza tym grają u siebie, taki wyjazd na pewno nie wpłynie dobrze na Everton i dlatego też Moyes zabiera ze sobą tylko kilku graczy z podstawy. Sędzią spotkania jest Kevin Friend, ktory w pucharach nie gwizda za czesto i tak też powinno być dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 6

sir.

Użytkownik
Cheltenham - Everton BTS @1.91 (bet365)✅
Wiemy jak gra Everton w pierwszym składzie, a co dopiero jak Moyes namota w obronie, jak wspominał kieran, gospodarze nie mają problemów ze strzelaniem goli, a grając z ekipą z PL myślę, że też coś stracą. Myślę, że to ciekawy zakład, a i kurs jest dość dobry. Pograłem jako singiel za niedużą kwotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
WBA - QPR 1
1.80
B365
Dobry kurs, swoją drogą ostatnio QPR szczęśliwie strzeliło na 1-1 i mamy powtórkę na boisku Drozdów. Moim zdaniem ten mecz QPR jest niepotrzebny, w weekend kolejna bitwa o utrzymanie. Tym razem udadzą się na Upton Park. WBA moim zdaniem jest na musiku, muszą się przełamać zwłaszcza po ich tragicznej końcówce w Reading, gdzie przegrali wygrany mecz.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik

Spotkania rewanżowe III rundy FA CUP
15 i 16 stycznia zostaną rozegrane rewanżowe spotkania trzeciej rundy FA CUP. Szczególnie ciekawie zapowiadają się spotkania, które w ofercie bet365 są widoczne w dolnej części tabeli

Dzień - dwa przed tymi spotkaniami postaram się dogłębniej opisać któreś z nich.​
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
England FA Cup 15.01.2013 godz 20:45
Bournemouth - Wigan
Typ - 1DNB
kurs - 2.05 &#39;&#39;WH&#39;&#39; wynik 0-1 ⛔⛔
Witam wszystkich typerow odwiedzajacych tak czesto moj temat z typami mam nadzieje ze dzisiaj uda nam sie po raz kolejny ograc bukmachera ! . Przegladajac oferte natrafilem na dosc ciekawe spotkanie pomiedzy Bournemouth a Wigan .
Goscie raczej maja inny cel jak ten puchar , musza bronic sie w lidze przed spatkiem .
Trener Wigan Robeto Martinez zdecydowal ze na ten mecz pojada :
Pollitt 40 letni bramkarz bez gry
Stam 28 letni obronca 665min 10 wystepow 7 w 1 skldzie
Boyce 33 letni obronca 1962min 22 wystepy 22 w 1 skldzie 2 bramki
Figueroa 29 letni obronca 1792min 21 wystepow 21 w 1 skldzie
Golobart 20 letni obronca bez stat
Jones 28 letni pomocnik 802min 12 wystepow 8 w 1 skldzie
Gomez 27 letni pomocnik 663min 19 wystepow 7 w 1 skldzie 3 bramki
Fyvie 19 letni pomocnik bez stat
Redmond 21 letni obronca bez stat
Boselli 27 letni napastnik 116min 6 wystepow 1 w 1 skldzie
McManaman 21 letni napastnik 52min 8 wystepow 0 w 1 skldzie
Dicko 20 letni napastnik bez stat
McArthur 25 letni pomocnik 1340min 18 wystepow 14 w 1 skldzie 1 bramka
Henriquez 18 letni napastnik bez gry nawet w m.u
Campabadal 19 letni obronca bez stat
Kiernan nie znalazlem go
AL Habsi 1 bramkarz
Espinoza 26 letni pomocnik bez stat
Jak widac z podstawowoej 11 jest tylko 4 zawodnikow .
Druzyna Wigan 19 ma mecz z Sunderlandem i to tam skupia swoje wszystkie sily .
Co do druzyny gospodarzy Bournemouth w tym spotkaniu moga pobic swoj rekord maja 18 meczy bez przegranej !!!
Druzyna ta na domowym podworku spisuje sie bardzo dobrze 7 zwyciestw 6 remisow 1 przegrana bramki 26-12 ! Stadion ich miesci 10700 osob zapewne zapelni sie caly kibicami i doping ich zmotywuje do osiagneicia dobrego wyniku w tym spotkaniu .

----------------
England FA Cup
15.01.2013 godzina 20:45
Stoke City - Crystal Palace
Typ - AH -1 / wygrana STOKE
kurs - 2,12 MarathonBet wynik 1-1 ⛔⛔⛔
Typ - 1
kurs - 1,65 unibet !! wynik 1-1 ⛔⛔⛔
Witam typ na szybko z braku czasu oceniam go jako mocny bet !
Druzyna Stoke po bezbramkowym remisie 0-0 z druzyna CP ma rewanz na swoim boisku w meczu z Chelsea odpoczywalo kilku czolowych graczy stad wynik 0-4 !
Na to spotkanie trener Stoke pan Pulis powolal nastepujacych zawodnikow :
Begovic 1 bramkarz druzyny
Shotton obronca 590min 9 wystepow 6 w 1 skldzie
Shawcross obronca 1890min 21 wystepow 21 w 1 skldzie
Cameron obronca 1715min 20 wystepow 19 w 1 skldzie
Huth obronca 1980min 22 wystepy 22 w 1 skldzie
Upson obronca 90min 1 wystep
Wilkinson obronca 1070min 14 wystepow 13 w 1 skldzie
Whelan pomocnik 1595min 20 wystepow 19 w 1 skldzie
N`Zonzi pomocnik 1691min 19 wystepow 19 w 1 skldzie
Walters nie odnalazlem go
Kightly pomocnik 1019min 19 wystepow 12 w 1 skldzie 2 bramy
Etherington pomocnik 1068min 20 wystepow 12 w 1 skldzie
J. Ness bez stat
Sorensen bramkarz bronil w 1 meczu
Whitehead pomocnik 758min 16 wystepow 6 w 1 skldzie
Crouch napastnik 1227min 19 wystepow 14 w 1 skldzie 4 bramy
Jerome napastnik 274min 10 wystepow 1 w 1 skldzie
Adam pomocnik 1210min 16 wystepow 15 w 1 skldzie 1 brama
Palacios pomoc plotka
Owen napastnik znana marka ! lecz 53min na boisku gasnie nam
Nash bramkarz bez stat
Druzyna Stoke u siebie bedzie chciala przypieczetowac awans do kolejnej rundy , trener w meczu z Chelsea dajac odpoczac kilku graczom szykowal sie z pewnoscia na ten mecz . Bierzemy wszyscy zwyciestwo Stoke !
Stoke u siebie 5-5-1 bramki 14-11 ( ostatnie 4 z Chelsea luznym skladem )
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Awans West Hamu
5.50
bet365
United w bardzo dziwnym zestawieniu, obrona mega eksperyment i Linde w bramce, do tego powroty zawodników po kontuzjach, nie ryzykowałbym gry na United po tym kursie. Poza tym to puchar a ten rządzi się swoimi prawami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom