>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda eliminacji Ligi Mistrzów 29-30.07.2014

Status
Zamknięty.
mortal_wombat 16

mortal_wombat

Użytkownik
Dnipro - FC Kopenhaga Typ: 1 Kurs: 1,80
Dnipro to jak wiadomo silna drużyna, ograna w europejskich pucharach z kilkoma świetnymi grajkami. Duńczycy jakoś na wyjazdach nie zachwycają notując przeciętne wyniki. Co prawda za gośćmi przemawia fakt, że ich liga już się rozpoczęła i mają więcej spotkań rozegranych od Dnipro (1 mecz sparingowy od zakończenia sezonu w maju), jednak boiska Ukrainy, Rosji czy Białorusi mają specyficzny klimat i jest to bardzo trudny teren, o czym przekonała się już niejedna klasowa drużyna. Dnipro w ostatnim sparingu pokonało PAOK 1:0 i to był jedyny oficjalny sparing tej drużyny (więcej sparingów nie mogłem znaleźć). Zespół z kraju Hamleta natomiast zaliczył już 4 sparingi i jeden mecz ligowy. Efekt? 1 mecz wygrany (ze słabiutką drużyną Horsens), 2 remisy ze słabym Bournemouth w sparingu oraz z Silkeborgiem w lidze i 2 przegrane w sparingach. Przewiduję, że w tym spotkaniu Duńczycy nie będą mieli za dużo do powiedzenia i Dnipro wygra to spotkanie 1:0 lub 2:0.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja będę grał na Spartę Praga. Mają w końcu mocną pakę, roznieśli ligę w minionym sezonie. Szwedzka liga jest po prostu cienka, a na plus oceniamy ją ostatnio chyba przez pryzmat... nie wiem? - niezłej gry z polskimi drużynami? (już nawet nie nie pamiętam z kim i mi się nie chce sprawdzać), a polska piła jaka jest sami wiecie. Nie mniej jednak Sparta jest i będzie groźna, tak jak uważam patrząc na tendencję ostatnich wyników. Nie sądzę, żeby w ogóle Malmoe coś ustrzeliło na wyjeździe.
Dla mnie kurs w okolicach 1.60 (i to u siebie) to value. Pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Na 29.07:

Malmo kurs 8.00 ⛔

Tutaj chyba ktoś żartuje, 8pln (Oddsring) na wygraną aktualnego (i prawdopodobnie w tym sezonie również) mistrza Szwecji z drużyną naszych sąsiadów? Ja rozumiem, że może i Sparta jest tutaj faworytem, ale kurs jest przeszacowany i to mocno, nie zdziwi mnie wygrana Malmo, które ostatnio bardzo dobrze się prezentuje.

Slovan Bratislava kurs 1.90 ✅

Slovan jest drużyną po prostu lepszą w każdym apekcie od drużyny z Mołdawii, ponadto grają u siebie - kurs pewnie będzie spadał, dlatego polecam już teraz.
 
ujbel 8

ujbel

Użytkownik
Ja będę grał na Spartę Praga. Mają w końcu mocną pakę, roznieśli ligę w minionym sezonie. Szwedzka liga jest po prostu cienka, a na plus oceniamy ją ostatnio chyba przez pryzmat... nie wiem? - niezłej gry z polskimi drużynami? (już nawet nie nie pamiętam z kim i mi się nie chce sprawdzać), a polska piła jaka jest sami wiecie. Nie mniej jednak Sparta jest i będzie groźna, tak jak uważam patrząc na tendencję ostatnich wyników. Nie sądzę, żeby w ogóle Malmoe coś ustrzeliło na wyjeździe.
Dla mnie kurs w okolicach 1.60 (i to u siebie) to value. Pobieram.
Cześć :). Popieram w pełni Twój typ. Jeszcze tylko jutro sprawdzę jak z kontuzjami stoją i zastanawiam się nawet nad handi Sparta Praga - Malmö FF (0:2) za 4,40 na BAH-u. Boję się, że Malmo ustawi modny ostatnio autobus i ciężko będzie im zrobić &quot; This is Sparta &quot; :). Ale jednobramkowy handi chyba zagram. Co myślicie?
 
pw85 114

pw85

Użytkownik
Cześć :). Popieram w pełni Twój typ. Jeszcze tylko jutro sprawdzę jak z kontuzjami stoją i zastanawiam się nawet nad handi Sparta Praga - Malmö FF (0:2) za 4,40 na BAH-u. Boję się, że Malmo ustawi modny ostatnio autobus i ciężko będzie im zrobić &quot; This is Sparta &quot; :). Ale jednobramkowy handi chyba zagram. Co myślicie?
No i pamiętajmy, że dochodzi atut własnego boiska gdzie (powołując się na livesports.pl) ostatni raz Sparta przegrała w lutym 2014 i to w meczu towarzyskim.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sparta Praga-Malmoe: over 10,5 rożnych @1,925 Bet365✅

Sparta u progu sezonu złapała formę jak Widzew w 95&#39;.Oczywiście Levadia to było dla nich jak Puchar Czeskiej Poczty z 4.ligowcem.Malmoe to już półka wyżej,chociaż jak widziałem ich 45 minut u siebie z Ventspils to trochę zaczynam wątpić czy będą stanowić większy problem dla Czechów niż Levadia.
Jestem pewien że jutro Sparta ruszy od pierwszej minuty do ataku,a robią to całą szerokością boiska.Dużo akcji idzie przez lewe skrzydło,gdzie bardzo ofensywnie gra stary znajomy z Zagłębia,niejaki Costa. Myślę,że nawet szybkie 1-0 ich nie zastopuje i nadal będą cisnąć.Malmoe na pewno ustawi się tylko na kontry i może jakiegoś cornera też dorzucą,chociaż nie zdziwię się jak to Sparta sama nabije te 11.Czysto statystycznie-Sparta rozegrała dwa spotkania u siebie w tym sezonie i w obu było po 17 rożnych.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 72

filip11

Użytkownik
Trudno się nie zgodzić z powyższymi typami na Spartę, również uważam, że to dobry typ - tym bardziej, że kursy dryfują w dół, warto już teraz pobrać. Myślę, że sprawę awansu rozstrzygną już w meczu w Pradze. Co do reszty meczów to wstrzymałbym się z jakimkolwiek typowaniem i poczekał do rewanżów, gdzie łatwiej będzie przewidzieć co się wydarzy.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Na 29.07:
Malmo kurs 8.00
Tutaj chyba ktoś żartuje, 8pln (Oddsring) na wygraną aktualnego (i prawdopodobnie w tym sezonie również) mistrza Szwecji z drużyną naszych sąsiadów? Ja rozumiem, że może i Sparta jest tutaj faworytem, ale kurs jest przeszacowany i to mocno, nie zdziwi mnie wygrana Malmo, które ostatnio bardzo dobrze się prezentuje.
Nie, Malmoe nie ma szans, żeby wbić dwa gole. Nie wbije nawet bramy - będzie to wielkie święto jak trafią coś w tym meczu.
Jeżeli Sparta będzie miała czarny dzień, to może być niespodzianka, ale np. remis. Dlatego 8.00 dość normalne, chociaż wziąłeś mocno ekstremalny kurs, bo u większości buków 6.50/7.00... !!!
w bet365 już 1.40 ... spóźniłem się z włożeniem pieniędzy na nich, ajjj...:;/: zmniejsza to value :;/:
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Feyenoord - Besiktas: away team over 0,5 goals @1.44 ✅

Jak dla mnie - mega promo do silnego dubelka. Tutaj nawet własny stadion nie pomoże. Feyenoord wyprzedał pół obrony i nie ma teraz żadnych sensownych zawodników. Besiktas jest o wiele silniejszą drużyną, która bez problemu będzie mogła zadać pierwszy cios w Rotterdam. Ja spróbuję również opcję away team over 1,5 goals @3.25. ✅
Bliski przejścia do Lazio jest również De Vrij, pozostała kwestia badań medycznych. Tak więc obrona Feyenoordu będzie bardzo kulawa - warto zanotować to też w notesiku na resztę sezonu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Sparta Praga - Malmö FF Handicap (0:1) Typ 1 Kurs 2,30 ✅

Też skłaniam się do postawienia na Spartę, spróbuje z handicapem 0:1. Patrząc na wyniki spotkań u siebie jest duża szansa, że wygrają więcej niż jedną bramką. Dodatkowo Malmo męczy się na ligowym podwórku, często remisują na wyjeździe ze słabszymi drużynami (chociażby remis 1:1 z ostatnią drużyną w lidze na początku lipca).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Krysteek chyba wczoraj się urodziłeś. Popatrz weekendowe mecze np na Livesports gdzie podawane są kursy i zobacz i zobacz ile jest niespodzianek , ile wysokich kursów można było złapać. Gadanie , że Malmo nie strzeli bramki i odpadnie bez walki jest nie na miejscu chyba , że interesujesz się piłką od wczoraj. Bramka może paść z byle głupiego błędu , stałego fragmentu gry , błąd sędzie , błędy indywidualne. Możliwości jest dużo. Nigdy nie stawiam , że ktoś nie straci bramki bo jest to czysta loteria. Dzisiejszy obraz piłki nożnej jest nieprzewidywalny i zakładanie , że ktoś nie strzeli bramki jest wyrazem braku znajomości tej dyscypliny.
Pierwszy przykład z dzisiaj.
Wisła - Piast
Na forum wpisy jak to Wisła u siebie nie rozjedzie Piasta , a skończyło się 1-1.
Stats do tego meczu:
Posiadanie 62 - 38
Strzały 27 - 5
Strz. Celne 10 - 1
Piłka nie jest grą sprawiedliwą , nie zawsze wygrywa lepszy i nie można spisywać tak łatwo Malmo na straty. Osobiście uważam , że Sparta wygra , ale Value tutaj nie widze w tym kursie. Nie sensu bawić się w handi , wole pograć Dnipro handi albo Dinamo wyjazdowe , ale o tym w środe.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Heh, to może w ogóle nic nie piszmy na tym forum, bo sport ogólnie jest nieprzewidywalny i wszystko się może zdarzyć?
Gadanie , że (... )odpadnie bez walki jest nie na miejscu .
Jeżeli chodzi o mnie, nie napisałem w ten sposób... ???? Walka może być, autobus może być na swojej połówce, ale napadziorzy Malmoe nie są tak skuteczni, nie sądzę żeby coś się zmieniło tym razem, tym bardziej przy dużo lepszej drużynie, która wg mnie nie jest na tyle klasowa, żeby móc skreślić rywala i zostać za to srogo ukarana.
Jest to mój typ z selekcji tej rundy eliminacji, nie stworzyłem go na siłę, więc po prostu piszę jak to wg mnie będzie wyglądało. Podałem typ, które kilka osób podchwyciło i o tym napisało, to teraz kilka osób się uweźmie na mnie za to, podważając do tego moje rozważania. Bez przesady, od tego jest forum ????

Edit:
Dla mnie było VALUE prz 1.6 - teraz, przy 1.4 waham się sam...
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Karabakh - Salzburg
Przyznam szczerze, że kurs na Salzburg jest żałosny, a handicapy w jedną i drugą stronę bardzo dziwnie rozpisane z kursami. W ostatnich 4 latach Azerowie przegrali tylko dwa razy wyraźnie w pierwszym meczu kwalifikacyjnym(więcej niż 1 bramka), bo były na wyjeździe(bvb i Club Brugge). Tu mamy bardzo ofensywny Salzburg i Salzburg, który przejść dalej po prostu musi. Nie chcę tu rozpisywać się konkretnie o drużynach, zawodnikach, formie. Trudny teren, wymagający rywal, który lubi sobie poczekać na swoje sytuacje, ofensywny styl Salzburga, myślę, że gospodarze są w stanie strzelić tą bramkę, a kurs bajeczny jest.
✅ Salzburg czyste konto - NIE | 1.72 Bet365 ✅
Feyenoord - Besiktas
Tu mnie w sumie użytkownik Ajax wyręczył, u Holendrów wyprzedaż, nowy trener, de Vrij o 8 rano przechodzi testy medyczne, nie zdziwi mnie spadek kursów na Turków po podpisaniu przez niego oficjalnego kontraktu.
✅ Besiktas DNB | 2.50 Bet365 ✅
Biorę to w double&#39;a i wychodzi mi ✅ 4.31 2/10. ✅ Spróbuję tego, ale poczekam do oficjalki prosto z Rzymu.
+8.62j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marchi 9

marchi

Użytkownik
Na dzisiaj zagrałem Spartę i to jeszcze w zeszłym tygodniu, gdy kurs wynosił okrągłe 1,60. Mam tylko nadzieję, że się wszyscy nie przejedziemy :p
Większą zagwozdkę mam z meczami na jutro. Wpadły mi w oczy trzy typy:
Aktobe - Steua 1x 1,85 - pisanie o tym jak wzmocniły się kazachskie kluby to już truizm. U siebie są bardzo groźne, z kolei Steua jakoś bardzo przekonująca w II rundzie nie była. Kurs wydaje się bardzo tłusty.
Karabach - Red Bull 1(H2:0) 1,83 - ten kurs również wydaje mi się bardzo dobry. Azerowie mocni, Karabach systematycznie wspina się na szczyt swojej ligi i coraz ładniej prezentuje się w pucharach. Czy to możliwe, żeby zaczynający grę w pucharach Red Bull przywiózł z gorącego Kaukazu 2-bramkowe zwycięstwo? Nie wydaje mi się.
HJK - APOEL x2, 1,33 - tu już bez żadnej filozofii, przewaga jakości po prostu.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Sparta vs Malmo / Malmo over 0,5 gola @ 1,93 [unibet] ✅ [4:2]
Malmo od 01.08.2013 w 21 meczach wyjazdowych strzelilo bramke w 19...tylko w 2 meczach na wyjezdzie nie strzelilo bramki przez caly rok w tym w meczu ze Swansea w el. do LE - (dokladnie rok temu 4:0) i z Haken 06.10.2013 w lidze. Osobiscie zgadzam sie z tymi ktorzy mowia, ze kursy na Malmo sa zawyzone i mysle, ze zagram sobie zaklad na Malmo i ich jedna bramke. Mysle, ze Malmo przyjedzie do Pragi z mysla by zagrac ostroznie i nie przegrac duza roznica bramek. Rowniez mysle, ze zawodnicy Malmo zdaja sobie sprawe z faktu, ze bramka strzelona na wyjezdzie jest wazna i postaraja sie o jedna. Oczywiscie nie wyklucza to wygranej Sparty ale wynik 2:1 czy cos kolo tego jest calkowicie mozliwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wpiszę tutaj swoje małe odniesienia jak i informacje o paru klubach które chyba nie były wpisane w gąszczu analiz.

Szwedzki Malmoe ma dalej problemy z linią obrony, a Sparta bardzo mocna u siebie nie patrząc na spotkanie z Levadią to w poprzednim sezonie wygrywali u siebie wszystko co się dało w lidze Czeskiej, a pucharem UEFA nie byli zbytnio zainteresowani tylko walką i mistrza kraju i następnym sezonem by zaistnieć jak Pilzno w Europie.

Sheriff Tiraspol nie wiem czy ktoś w ogóle ogląda ten egzotyczny zespół, osobiście śledzę ich od tamtego sezonu i widać jak można jednak mieć pomysł na grę która daje owoce rok temu odpadnięcie z Zagrzebiem, przejście Vojvodiny i awans do grupy fazowej LE po raz trzeci w historii klubu.

Naprawdę widać szanowanie piłki i niezłą poukładaną ofensywną gre w wykonaniu np. niechcianych zawodników z naszej ligi jak Benson czy Ricardinho Slovana nie śledziłem w meczu z TNS lecz widać że problemy finansowe tego klubu dają się w jakość i jednak ten egzotyczny, niedoceniany Sheriff stoi przed wielką szansą awansu do decydującej rundy.

W innym odniesieniu takie zespoły jak APOEL który starzeje się powoli myślę że przyjedzie po spokojny remis lub po strzeloną bramkę. HJK też widać ładnie pogrywają z tymi mniejszymi, nawet fajna paczka im się tam uszykowała jak Forsell, Tainio, Kandji ale sądzę że na LM to jeszcze za szybko, a o faze grupową UEFA mogą powalczyć, na ten moment Cypryjczycy o jeden próg za wysoko dla Finów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wybrałbym Zenit ,ale tylko dlatego,że wyższy kurs,bardziej klasowa drużyna,ale jeden minus,są przed sezonem
Austriacy z kolei jadą do &quot;piekła&quot; bardziej remis tu widzę
Przy tak słabych kursach poszukałbym coś innego do gry,bo aż takimi pewniakami nie są,tym bardziej,że jest opcja rewanżu.
Ale jak musisz to próbuj Ruskich
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Sparta Praga - Malmo 1 @1.5
✅✅✅✅
Sparta: Bicik – Kaderabek, Holek, Svejdik, Costa – Matejovsky, Vacha – Dockal, Husbauer, Breznaník – Lafata

Malmoe FF: Olsen – Concha, Hammar, Helander, Ricardinho – Kroon, Kofiadi, Halsti -Rosenberg, Eriksson, Forsberg.

Sparta u siebie piekielnie mocna lige rozniesli w pyl w zeszlym sezonie w tym tez dobrze zaczeli w 3 waznych meczach odniesli 3 latwe zwyciestwa rywal niby w rytmie meczowym ale na wyjazdach notuje kiepskie wyniki kurs moze nie powala ale szanse daje duzo wieksze gospodarza ....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Sparta Praga - Malmo 1 @1.5
Sparta: Bicik – Kaderabek, Holek, Svejdik, Costa – Matejovsky, Vacha – Dockal, Husbauer, Breznaník – Lafata
Malmoe FF: Olsen – Concha, Hammar, Helander, Ricardinho – Kroon, Kofiadi, Halsti -Rosenberg, Eriksson, Forsberg.
Sparta u siebie piekielnie mocna lige rozniesli w pyl w zeszlym sezonie w tym tez dobrze zaczeli w 3 waznych meczach odniesli 3 latwe zwyciestwa rywal niby w rytmie meczowym ale na wyjazdach notuje kiepskie wyniki kurs moze nie powala ale szanse daje duzo wieksze gospodarza ....
Bardzo słabe te wyniki Malmo na wyjazdach, na ostatnie 20 wyjazdów: 15 wygranych, 4 remisy, 1 porażka
http://www.livesports.pl/mecz/jcqhdwKr/#h2h;away
EDIT: 0:2 z drugim/trzecim zespołem Dynamo Moskwy też chluby Sparcie nie przynosi (Czesi grali w prawie najmocniejszej jedenastce).
Ja nie neguję typu, choć liczę na niespodziankę. Ale zachowajmy obiektywizm, na dzień dzisiejszy wyniki Malmo wyglądają b.dobrze, a bardzo młody zespół w porównaniu do zeszłego sezonu gra jeszcze lepiej, widać już zgranie wśród zawodników. Eriksson czy nowy nabytek Thelin prezentują się co najmniej przyzwoicie, do tego Rosenberg, Forsberg czy dość pewny w obronie Ricardinho. Mieszanka młodziutkich graczy z kilkoma doświadczonymi - to ma ręce i nogi. Ja tutaj nie widzę pogromu ze strony Sparty (Levadia to co najmniej dwie półki niżej niż Malmo, a remis z nimi, nawet po pogromie w 1 meczu, choćby drugim garnizonem to jak wyczyn naszych kopaczy z Lecha czy Legii, bez komentarza). Oglądałem mecze Malmo w el.LM i wyniki nie oddają gry, powinni wygrać oba mecze po 2/3:0, jednak ani przez chwilę nie było zagrożenia niekorzystnym wynikiem. Ligę też dominują, a przypadkowy remis nie świadczy o kryzysie, lecz zapewne zlekceważeniu rywala bądź oszczędzaniu sił, ewentualnie o odrobinie pecha, co w piłce również się często zdarza. Tutaj będzie pełna motywacja i zero odpuszczania.
Analiza pomeczowa:

Nie, Malmoe nie ma szans, żeby wbić dwa gole. Nie wbije nawet bramy - będzie to wielkie święto jak trafią coś w tym meczu.
Jeżeli Sparta będzie miała czarny dzień, to może być niespodzianka, ale np. remis. Dlatego 8.00 dość normalne, chociaż wziąłeś mocno ekstremalny kurs, bo u większości buków 6.50/7.00... !!!
w bet365 już 1.40 ... spóźniłem się z włożeniem pieniędzy na nich, ajjj...:;/: zmniejsza to value :;/:
Niezły mecz obu drużyn, dwukrotne prowadzenie Malmo, mimo wygranej Sparty 4:2, tak jak przypuszczałem Thelin i Forsberg niezły mecz (bramki). W rewanżu może być ciekawie, Szwedzi są w stanie wygrać to 2:0. Typującym pogrom w tym meczu proponuję obejrzenie choćby powtórki spotkania, wynik mógł być zupełnie inny.
PS. Kolejny świetny mecz Lafaty (Sparta Praga), już 8 bramek oO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom