>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

III runda eliminacji Ligi Mistrzów - 28-29.07.2015

Status
Zamknięty.
P 0

pocz_gracz

Użytkownik
Oto moje 2 typy które zagrałem:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 18:15
Spotkanie: CSKA Moskwa - Sparta Praga
Typ: Wygrana CSKA Moskwa
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS

Według mnie ten mecz CSKA powinno wygrać bez większych problemów.A uważam tak ponieważ:
*mają zdecydowanie większe doświadczenie w tego typu meczach europejskich
*grają u siebie
*rozegrali już dwa mecze ,jeden u siebie i na wyjeździe które wygrali
*mają mocniejszy skład i lepszą ławkę rezerwowych
Fenerbahce Istambuł - Szachtar Donieck
Godzina: 20:00
Typ: Wygrana Fenerbahce Istambuł
Kurs: 2.30
Bukmacher: STS

Powiem szczerze że na tym typem dosyć długo się zastanawiałem czy warto go zagrać na gospodarzy czy nie ale ostatecznie trochę zaryzykowałem o postawiłem na wygraną Fenerbahce.Myślę że gospodarze są w dobrej formie co pokazuje ich 3 ostatnie zwycięstwa z nie najsłabszymi przecież rywalami (szczególnie to ostatnie zwycięstwo z Olympique Marseille 3:1).Do tego o czym wiele osób już pisało kilka bardzo dobrych poczynionych transferów w ofensywie które na pewno dadzą jakość tej drużynie.Poza tym myślę że drużyna Fene bardzo chciała by w końcu zagrać w fazie grupowej ligi mistrzów i zrobią wszystko by dzisiaj mocno przybliżyć się do tego awansu.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ponadto kontuzje dopadły kluczowych graczy tj Izqiuerdo, Gedoz, Meunier i Engels. A jakby tego było mało to najlepszy ofensywny piłkarz Rafaelov jest zawieszony za kartki podobnie jak Bolat.

U nich też zabraknie Essiena czy bramkarza Steele, ale raz, że grają u siebie to ich atut powinien być bez dwóch zdań.
skąd info o absencji Izqiuerdo?
Jeszcze w ramach uzupełnień, w szeregach Panaty ma zabraknąć Klonaridisa oraz Nano
Więcej absencji w ekipie z Brugii, grecki gorący teren oraz klimat, w ciągu dnia +30 stopnia C, wieczorem w dalszym ciągu będzie parno, to może też zrobić swoje. Panata u siebie nie powinna przegrać, więc

Panata remis zwrot ✅ 1.67 B365
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Midtjylland - APOEL X2 1.95 bet365
Warto dzis pograc w strone cypryjczykow. To doswiadczona druzyna, ktora w takim spotkaniu na pewno wytrzyma presje trybun w Herning. Dunczycy stoja przed zyciowa szansa na awans przynajmniej do fazy grupowej LE. Jednak ten zespol slabo sobie dotychczas radzil na arenie miedzynarodowej. Zlapali mistrza, jednak dla mnie to meteor tak jak Herfolge, czy Nordsjaelland. Jak one konczyly w eLM (lub bezposrednio trafiajac do LM) kazdy wie. Otoz fatalnie.
W tamtym sezonie APOEL mierzyl sie z Aalborgiem w walce o LM. Wygral pewnie 4-0, 1-1, a mimo wszystko Aalborg to dosc porownywalna ekipa do Midtjyllandu (z tym, ze znacznie bardziej zaprawiona w Europie).
W APOEL-u ciagle te same twarze: Urko Pardo, Antoniades, Kaka, Carlao, Mario Sergio, Joao Guilherme, Aloneftis, De Vincenti, Efrem, Nuno Morais, Charalambidis. Do tego Stilic, Vander. Brazylijska ekipa z dobra defensywa. PSG, Barcelona wygrywaly u siebie tylko 1-0, a przeciez obrona APOEL-u wygladala IDENTYCZNIE.
Lige APOEL wygral dosc spokojnie, a przeciez gra tam Anorthosis, Omonia, Apollon, AEL, czyli ekipy ze sporym potencjalem.
W Danii tez jest wyrownana liga, jednak co by nie mowic poza Kopenhaga ciezko znalezc obecnie druzyne, ktora moglaby powtorzyc wyczyny APOELu z ostatnich lat.
Oczywiscie znajda sie tacy, ktorzy twierdza, ze sparingi z Arka Gdynia maja jakies znaczenie. Oczywiscie bez komentarza, bo APOEL testowal w tych meczach nowych zawodnikow.
Spotkania z Vardarem to tez niezly prognostyk. U siebie spora przewaga i brak szczescia pod bramka, na wyjezdzie dosc przypadkowy gol, kontrola spotkania i w ostatniej akcji meczu macedonczycy strzelaja gola na 1-1 (ktory nic nie zmienil).
Polecam i jesli podoba wam sie typ kliknijcie - dzieki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv - Plzen X2 @ 1.46 Oddsring
Maccabi Tel Aviv - Plzen @ To Qualify 1.33 Betsson

Maccabi to z całą pewnością solidna drużyna, która nie jest anonimowa w świecie europejskiej piłki. Jeśli chodzi o swoje podwórko to zdecydowanie potentat ale według mnie nie na tyle silny na ile wskazuje ta nazwa. Najlepiej obrazuje to przegrana na wyjeździe z zespołem Hibernians w II rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Trzeba powiedzieć sobie jasno, że przegrana w meczu z zespołem z Malty dla takiego zespołu jak Maccabi to wielki wstyd i powód do swojego rodzaju hańby. Plzen to według mnie drugi najgroźniejszy rywal do wylosowania po FC Basel, który przypadł Kolejorzowi. Dla mnie zespół Viktorii Pilzno to przede wszystkim bardzo duży kolektyw i zespół, który potrafi grać bardzo ładną piłkę. Warto dodać, że grają bardzo dobrze u siebie i świadczyć o tym najdobitniej może statystyka 14-0-1 z zeszłego roku w lidze czeskiej. Oczywiście nie spodziewam się jakiegoś rozjazdu ze strony Czechów ale wywiezienia przynajmniej bramkowego remisu dającego im duże pole manewru w meczu u siebie. Z aspektów przemawiających za Maccabi warto wziąć pod uwagę po pierwsze klimat i fakt, że uważam ich również za drużynę własnego boiska - ale słabszą niż Pilzno.​
Wiedziałem, że ktoś napisze ten typ. Przegrana Maccabi z maltańskimi ogórkami, więc granie na niekorzyść żydków w kolejnej rundzie...

Poza przegraną z maltańska drużyną nie napisałeś nic więcej przemawiającego za tym typem. Przegrana ta, defacto, może być motywatorem napędzającym maccabi w następnym meczu...

Wypisałeś bilans drużyny Pilzna u siebie - ale po co ? Przecież ten mecz będzie w tel-avivie...

Nie neguję typu. Mam nadzieje, że maccabi wtopi, albo chociaż remis, ale następnym razem postaraj się o analizę transferową lub chociaż aktualną formę meczową...

Kto wie, może hibernians grali wtedy dobrą piłkę? A może maccabi miało dzień niefarta i olali mecz ze słabeuszami...

Pozdro ;)
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Young Boys Bern-Monaco 1x Sportingbet 1,70
Hehe co drugi typ na CSKA a tu lipa,co za precyzja,znowu tajna siła która decyduje o wynikach sprawia że żaden z was nie może trafić!!ale poczekajmy jeszcze jest kilka minut. Podejrzewam że Fanerbahce x2 a Monaco 1x a już na 100% jedna z tych opcji wejdzie.. Kieruje się oczywiście typami nieudaczników i niczym innym,bo tak na prawdę nic innego się nie liczy.Żadne składy doświadczenie i inne bzdety,a precyzja z jaką te mecze nie wchodzą nie pozwala mi na pisanie tego typy analiz tylko po to by zrobić z siebie idiotę. Cska gol zaraz wyrównanie,cska gol zaraz wyrównanie,a poza tym 86 minut kopaniny w środku,według was to przypadek? żyjcie se dalej w wirtualnym świecie normalności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Wczoraj było świetnie, 100% skuteczności po fajnych kursach, mam nadzieję, że dobra passa będzie kontynuowana. :cool: Na dziś również znalazłem jeden warty uwagi mecz, który postaram się rozłożyć na czynniki pierwsze.
20.30 - Steaua Bukareszt - Partizan Belgrad

Faworytem tego meczu jest dla mnie zespół gospodarzy. Czym przekonali mnie do siebie Rumuni? ;)

1) TRANSFERY + LEPSI PIŁKARZE.

Lubię analizować transfery, bo zawsze się dowiem czegoś nowego, poznam ciekawych piłkarzy, zapamiętam nazwiska, które może kiedyś zobaczę w lepszym klubie i powiem sobie: ej, ja wiedziałem o nim wcześniej niż Wy! Okej, lecimy! :cool:

Aha, będę uwzględniał jedynie tych zawodników, którzy w tym sezonie już zagrali, bo zarówno za Steauą, jak i za Partizanem już kilka spotkań w tym sezonie i ten kto nie zagrał ani minuty wątpliwe, by pojawił się na boisku dzisiaj.

Najpierw transfery w zespole z Bukaresztu. Steaua wydała w tym okienku łącznie 1,40 mln €, a zarobiła okrągły milion. Z klubu za gotówkę odszedł jedynie Cristian Tanase (N, 38 meczów/7 bramek/9 asyst), to on kosztował chiński Tianjin Teda 1 mln €, był podstawowym napastnikiem, miał dobre statystyki i na pewno to jakaś strata, ale Steaua już sprowadziła piłkarzy zdolnych do zastąpienia go. Ze Steauą pożegnał się również podstawowy pomocnik, jakim był Andrei Prepelita (P, 45/6/3) oraz Iasmin Latovlevici (O, 26/1/3), Srdjan Luchin (O, 17/0/3), Giedrius Arlauskis (B, 40/0/0) i Gabriel Tamas (O, 13/0/0). Zakończyły się również wypożyczenia Alexandru Bourceanu (P, 18/0/0) i Raula Rusescu (N, 33/13/4).

Do klubu przyszli natomiast: Sulley Muniru (P, 34/0/0 w CFR Cluj, kosztował 500 tysięcy euro), Grégory Tadé (N, 34/20/3 w CFR Cluj, również 500 tysięcy euro), młody Alexandru Tudorie (N, 24/4/1 w Otelulu Galati, za 250 tysięcy euro), Aymen Tahar (P, 31/3/3 w Gaz Metanie, za 150 tysięcy euro) oraz za darmo Jean Alcénat (O, 41/1/2 w Petrolulu), Catalin Carp (O, 20/0/1 w CFR Cluj) i Jugurtha Hamroun (N, 11/4/2 w Otelulu).

Przechodzimy do Partizana. Z Belgradu w tym okienku wynieśli się: Nikola Drincić (P, 38/2/7, odszedł za 300 tysięcy euro), Branko Ilić (O, 41/4/2, za 180 tysięcy euro), Danilo Pantić (P, 13/1/0), Milan Lukac (B, 29/0/0), Sasa Marković (P, 26/4/2), Vladimir Volkov (O, 31/4/4).

Do klubu przyszli: Nikola Trujić (N, 30/3/1 w serbskim Napredaku), Marko Jevtović (P, 28/3/1 w serbskim Novi Pazar), Valeri Bojinov (N, 32/7/0 we włoskiej Serie B) oraz Aboubakar Oumarou (N, 13/0/1 w belgijskim Beveren). Wypożyczony został również Fabrício (O, 3/0/0 w brazylijskiej Serie B).

Wniosek mój jest taki, że w obu klubach pozbyto się wartościowych graczy, ale tylko w Bukareszcie znaleziono zmienników. Tam Tanase i Rusescu zastąpi Tadé, Hamroun lub Tudorie, Prepelitę zastąpi Muniru lub Tahar. Znaleziono również zmienników na inne pozycje oraz nawet je wzmocniono przez graczy wyróżniających się w rumuńskiej lidze. Co zrobiono w Partizanie? Ano pozbyto się podstawowego pomocnika Drincicia, świetnego stopera Ilicia oraz wartościowych Lukaca, Markovicia i Volkova, a do tego również młodego talenciaka Panticia, który odszedł do Chelsea. Sprowadzono za nich Trujicia, który strzelił w poprzednim sezonie 3 bramki, a jest przecież napastnikiem. Do tego rezerwowy z belgijskiego przeciętniaka, Bojinov, który może kiedyś przechodził za 14 milionów do Fiorentiny, ale teraz już jest wrakiem tamtego piłkarza oraz zupełnie anonimowy Fabrício. Może na serbską ligę to wystarczy, ale myślę, że aby dostać się do Ligi Mistrzów trzeba coś więcej i moim zdaniem odrobinę więcej niż Partizan ma Steaua.

Na koniec jeszcze krótko o wycenach z transfermarkt.pl. W zespole z Rumunii piłkarzy wycenianych na co najmniej 2 mln euro jest czterech, a w Partizanie... jeden.
W argumentach 1:0 dla zespołu z Bukaresztu!

2) ZESZŁOROCZNE DOŚWIADCZENIA.
Oba zespoły w ubiegłym sezonie grały w Lidze Europejskiej. Partizan zajął w grupie ostatnie miejsce z zaledwie dwoma punktami i bilansem bramkowym 1:9. Dziś piłkarze z Belgradu grają na wyjeździe, więc zwrócę uwagę na ich wyjazdowe mecze, cóż, trzy porażki.

Jak w grupie radziła sobie Steaua? Na pewno dużo lepiej, trzecie miejsce z siedmioma punktami i bilansem bramkowym 11:9. U siebie zwycięstwa z Rio Ave 2:1 i Aalborgiem 6:0 oraz porażka z Dynamem Kijów 0:2.

Lepiej w poprzednim sezonie w Europie zaprezentowała się Steaua. 2:0.
3) INNE ASPEKTY.
Steaua jest drużyną lepszą, gra w mocniejszej lidze i ma doświadczenie dużo większe niż Partizan. Dziś Rumuni grają u siebie i nie mogą sobie pozwolić na porażkę, celem jest zwycięstwo w tym spotkaniu i jest ono absolutnie w zasięgu Rumunów.
I na koniec sucharek mojego autorstwa (mam nadzieję)! :grin:
- Gdzie trafią ludzie złapani za obstawianie u &quot;nielegalnych&quot; buków?
- Do BukAresztu! ????

Bukmacherzy nie widzą wyraźnego faworyta w tym meczu, ja go widzę.;)
Moje typy na to spotkanie:
Steaua lub remis @1.30 ✅
Steaua strzeli @1.33 ✅
Steaua DNB @1.55 ZWROT
Steaua wygra dowolną połowę @1.66 ⛔
Steaua @2.20 ⛔
Steaua over 1.5 goli @2.50 ⛔
Steaua -1 (AH) @3.35 ⛔
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Steaua Buk.-Part.Belgrad
TYP: Czerwona kartak w meczu, obie strzelą.
Gorące ekipy, gorący teren, dużo żółtych kartek i duże prawdopodobieństwo czerwonej.

Lech P.-Basel
TYP: Obie strzelą, wynik 1:1

Lech Poznań, ok jest może dobrą ekipą i sercem jestem za nią, ale szanse na awans daję 25%. Dzisiaj napewno stracą bramkę a i może uda się coś strzelić. Myślę, że dzisiaj będzie remis 1:1. Niestety na wyjezdzie, przegrają 2:0.

Celtic-Karabach Agdam
TYP:1


Rapid W.-Ajax
TYP: Obie strzelą


Tak to dzisiaj widzę.

Robson// Słabe analizy z których nic nie wynika, nie ma kursów, nie ma nazwy bukmachera, post nadaje się do skasowania, poprawisz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Bo rapid dokonał niezlych wzmocnien. Na papierze wyglada to zajebiscie zobaczymy jak na boisku. A ajax to juz nie ta sama druzyna co kiedys, taki mecz 50 na 50
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Czemu takie gľupoty wypisujecie nt. Steaue przecie oni mają poważne problemy nic nie grają niewiem jak można pisać że dziś są faworytami z Partizanem . Transfery też pozbierali przecie odpadki. No bet jak dla mnie
Pawelinho z calym szacunkiem ale jak masz pisać takie pierdoły na.pół strony kto jaką ma wartosc rynkową itp bo to przecie istotne w LM to sobie daruj.
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Gdzie na pół strony masz opisane kto jaką ma wartość rynkową? Masz o tym DWA ZDANIA, podane jako ciekawostka. Ty widzisz tu faworyta, jako Partizan, ja swoją analizą przekonałem siebie, że Steaua jest tu drużyną lepszą i według mnie ten mecz wygra, a że bardziej lubię pisać analizy niż krytykować typy innych to napisałem co myślę o tym meczu. Obaj będziemy mądrzejsi po meczu, więc na razie daruj sobie komentarze, że wypisuję głupoty, bo według mnie WYPISAŁEM FAKTY.

Robson/ nie zważaj na wpisy innych użytkownkików, którzy sami nic nie wnoszą, a jedynie hejtują ;) Szkoda zdrowia i czasu, pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
AKO życia i śmierci, powinno być z górki. Znowu, do znudzenia rogale grane u rosyjskiego buka. Tym razem, zamiast szaleć z wysokimi singlami, proponuję trebla pewnych kursów i niskich linii. Polecam.
Basel powyżej 3.5 RR @ 1,36 ⛔ Koń jaki jest, każdy widział. Nie grali skrzydłami, statystyki nie kłamały. Niestety. 2 rogi
Ajax powyżej 3.5 RR @ 1,41 ✅ 5 rogów (cztery w ostatnich 10 minutach, ale siedzi)
Astana poniżej 5.5 RR @ 1,42 ✅ 2 rogi
@ 2,72 BetCity

Krótkie objaśnienie? Naprawdę ktoś tego jeszcze potrzebuje? Hurraoptymizm jest w narodzie, jak zwykle przy okazji takich spotkań. Ale umówmy się - linia wystawiona jest chyba przez jakieś niekompetentne osoby, które kierowały się tylko i wyłącznie statystykami z pierwszych dwóch kolejek ligowych. A prawda jest taka, że Basel tych rogów narobić może naprawdę wiele, zresztą nikogo na siłę nie ma co do tego przekonywać. Do tego Astana, po której stronie statystyki jednak przemawiają. W dwumeczu z Mariborem nabili zatrważającą liczbę...czterech rzutów rożnych. Skąd pomysł, że na fińskiej ziemi będzie lepiej to naprawdę nie wiem. Tam boki praktycznie nie grają, zresztą zobaczymy to w dzisiejszym pojedynku. Stawkę uzupełnia Ajax, wybierający się do stolicy Austrii. Fakt, rzadko wygrywa na wyjazdach w Europie, ale mając w składzie Kishnę, El Ghaziego czy Fishera, to aż głupio tych kilku kornerów nie zrobić, by móc potem je wykorzystać.
Dodatkowo wynalazłem dwie lokaty. Najpierw mniejszą, równie pewną co druga, dwunastoprocentową, w postaci zakładu Ajax +4.5 RR @ 1,12✅ ( 5-1 =&gt; 5-5 rogi ). Natomiast jak ktoś chce lokować z wyższym oprocentowaniem, to zakład HJK +2.5 RR @ 1,17✅ wydaje się opcją idealną ( 4-2 rogi )
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Psychosocial 886,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Gdzie na pół strony masz opisane kto jaką ma wartość rynkową? Masz o tym DWA ZDANIA, podane jako ciekawostka. Ty widzisz tu faworyta, jako Partizan, ja swoją analizą przekonałem siebie, że Steaua jest tu drużyną lepszą i według mnie ten mecz wygra, a że bardziej lubię pisać analizy niż krytykować typy innych to napisałem co myślę o tym meczu. Obaj będziemy mądrzejsi po meczu, więc na razie daruj sobie komentarze, że wypisuję głupoty, bo według mnie WYPISAŁEM FAKTY.
Robson/ nie zważaj na wpisy innych użytkownkików, którzy sami nic nie wnoszą, a jedynie hejtują ;) Szkoda zdrowia i czasu, pozdrawiam
Witam. Nie neguję typu ale:
1. Mecz rozgrywany jest bez udziału publiczności. Tego nie wiedziałeś a jak tak to na pewno nie napisałeś.
2. W bramce gospodarzy wystąpi prawdopodobnie 19-latek.
3. Steaua dała sobie strzelić bardzo przeciętnemu Trencinowi u siebie..3 gole.
4. W Rumunii tak naprawdę żaden klub nie jest stabilnie finansowo. Nawet Steaua. Ale to najmniej znaczący fakt.
Mój typ:
Steaua Bucharest (Rou)-Partizan (Srb) TYP Partizan strzeli gola kurs 1,59 5/10 g.20.30 1:1 WIN

&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr title=&quot;&quot; class=&quot; stage-scheduled&quot; id=&quot;g_1_4U2bw3eI&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 0

sabziro

Użytkownik
Salzburg - Malmo 19:00

Salzburg to już nie ta sama drużyna co jeszcze w zeszłym sezonie. Dzisiaj grają bez Soriano z dwójką raczej nie doświadczonych napastników. W obronie zabraknie Schweglera. Malmo w meczu z Zalgirisem strasznie się męczyło. Myślę, że i tutaj będzie dużo walki ale raczej nie przełoży się to na bramki.

under 2.5 @ 2.17 bah. ✅
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Gdzie na pół strony masz opisane kto jaką ma wartość rynkową? Masz o tym DWA ZDANIA, podane jako ciekawostka. Ty widzisz tu faworyta, jako Partizan, ja swoją analizą przekonałem siebie, że Steaua jest tu drużyną lepszą i według mnie ten mecz wygra, a że bardziej lubię pisać analizy niż krytykować typy innych to napisałem co myślę o tym meczu. Obaj będziemy mądrzejsi po meczu, więc na razie daruj sobie komentarze, że wypisuję głupoty, bo według mnie WYPISAŁEM FAKTY.
Robson/ nie zważaj na wpisy innych użytkownkików, którzy sami nic nie wnoszą, a jedynie hejtują ;) Szkoda zdrowia i czasu, pozdrawiam
Nie chodzi że pół strony jaką kto ma wartość a analiza cała która mało co wnosi. Przeczytałem ją całą choć już po pierwszej linijce powinienem zakończyć. Nie wmawiaj nikomu że, wiesz jak gra Steuea bo nie wiesz większość tu wchodzi w statystyki suche i patrzy się na wyniki itp a tak kolorowo nie jest jak napisałeś z tej Steaua co grała jeszcze nie dawno tylko nazwa nawet herb nie został. Rumunii mają poważne problemy gdzie w najbliższych dniach mogą stracić masę kasy jak i ujemne punkty w lidze. Nie mówię że, to na pewno wpłynie na dzisiejszy mecz bo to LM i trzeba grać ale, widać że w klubie nie jest za wesoło ostatnie mecze to pokazały. Nie neguję nic ale napisałem że Steaua pomimo że na PAPIERZE jest faworytem tak realnie to już tak niezbyt.
Edit#&#39;
Tak panie moderatorze w tej chwili nie piszę analiz bo nie mam na to czasu ale swojego czasu pisałem więc takie pisanie może zachowaj dla siebie choć dziwi mnie że moderatorzy mają gdzieś co tu ludzie piszą liczy się ilość a nie jakość co nie..
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Nie chodzi że pół strony jaką kto ma wartość a analiza. Przeczytałem ją całą choć już po pierwszej linijce powinienem zakończyć. Nie wmawiaj nikomu że, wiesz jak gra Steuea bo nie wiesz większość tu wchodzi w statystyki suche i patrzy się na wyniki itp a tak kolorowo nie jest jak napisałeś z tej Steueau co grała jeszcze nie dawno tylko nazwa nawet herb nie został. Rumunii mają poważne problemy gdzie w najbliższych dniach mogą stracić masę kasy jak i ujemne punkty w lidze. Nie mówię że, to na pewno wpłynie na dzisiejszy mecz bo to LM i trzeba grać ale, widać że w klubie nie jest za wesoło ostatnie mecze to pokazały. Nie neguję nic ale napisałem że Steuea pomimo że na PAPIERZE jest faworytem tak realnie to już tak niezbyt.
Edit#&#39;
Tak panie moderatorze w tej chwili nie piszę analiz bo nie mam na to czasu ale swojego czasu pisałem więc takie pisanie może zachowaj dla siebie choć dziwi mnie że moderatorzy mają gdzieś co tu ludzie piszą liczy się ilość a nie jakość co nie..
Popracuj nad znakami interpunkcyjnymi i składnią, bo czyta się Twoje wypociny strasznie, wszystko mocno niezrozumiałe, ale odpowiem.
&quot;Nie wmawiaj nikomu że, wiesz jak gra Steuea bo nie wiesz większość tu wchodzi w statystyki suche i patrzy się na wyniki itp&quot; - znasz mnie? No chyba nie, skoro postanowiłem poświęcić czas na analizę transferów to nietrudno się domyślić, że obejrzałem również chociaż skróty ostatnich spotkań, tak właśnie zrobiłem. I co ma do mojej analizy to co robi większość? Ta większość to rzuca tasiemki w STS-ie za 2 zł i daje się okradać państwu. To, że ja gram u buka i potrafię analizować mecze to znaczy, że jestem jak większość? Nie sądzę.
Później wymieniasz, że w &quot;Steueau&quot; nie jest kolorowo, a następnie sam przyznajesz, że pewnie nie będzie to miało wpływu na mecz. Więc po co to piszesz?
No i w sumie cieszę sie, że teraz nie masz czasu pisać analiz, bo nie chciałbym ich czytać. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Popracuj nad znakami interpunkcyjnymi i składnią, bo czyta się Twoje wypociny strasznie, wszystko mocno niezrozumiałe, ale odpowiem.
&quot;Nie wmawiaj nikomu że, wiesz jak gra Steuea bo nie wiesz większość tu wchodzi w statystyki suche i patrzy się na wyniki itp&quot; - znasz mnie? No chyba nie, skoro postanowiłem poświęcić czas na analizę transferów to nietrudno się domyślić, że obejrzałem również chociaż skróty ostatnich spotkań, tak właśnie zrobiłem. I co ma do mojej analizy to co robi większość? Ta większość to rzuca tasiemki w STS-ie za 2 zł i daje się okradać państwu. To, że ja gram u buka i potrafię analizować mecze to znaczy, że jestem jak większość? Nie sądzę.
Później wymieniasz, że w &quot;Steueau&quot; nie jest kolorowo, a następnie sam przyznajesz, że pewnie nie będzie to miało wpływu na mecz. Więc po co to piszesz?
No i w sumie cieszę sie, że teraz nie masz czasu pisać analiz, bo nie chciałbym ich czytać. ;)
Całe życie człowiek się uczy niestety ;).
Później wymieniasz, że w &quot;Steueau&quot; nie jest kolorowo, a następnie sam przyznajesz, że pewnie nie będzie to miało wpływu na mecz. Więc po co to piszesz?
Chłopcze jeśli jesteś takim znawcą i oglądasz jak to napisałeś &quot;skróty&quot; to powinieneś chyba wiedzieć że to LM ja nie neguję ci typu nie napisałem ej to nie wejdzie bo tak czy siak, ale nie napisałeś nic o tym że Rumunii mają problemy które &quot;mogą&quot; , ale nie muszą wpłynąć na dzisiejszy mecz choć widać po ostatnich meczach choćby ten w LM że właśnie nie wygląda to za wesoło.
Wszystko Delete bo tylko się zaśmieca temat, w sumie co mnie to co kto pisze;p
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Witam. Nie neguję typu ale:
1. Mecz rozgrywany jest bez udziału publiczności. Tego nie wiedziałeś a jak tak to na pewno nie napisałeś.
2. W bramce gospodarzy wystąpi prawdopodobnie 19-latek.
3. Steaua dała sobie strzelić bardzo przeciętnemu Trencinowi u siebie..3 gole.
4. W Rumunii tak naprawdę żaden klub nie jest stabilnie finansowo. Nawet Steaua. Ale to najmniej znaczący fakt.
Mój typ:
Steaua Bucharest (Rou)-Partizan (Srb) TYP Partizan strzeli gola kurs 1,59 5/10 g.20.30

&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr title=&quot;&quot; class=&quot; stage-scheduled&quot; id=&quot;g_1_4U2bw3eI&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
1. Wiedziałem, ale umknęło.
2. Wiem o tym, chodzi o Valentina Cojocaru. Młodzieżowy reprezentant Rumunii, od początku sezonu gra wszystko w Steaule, już z Trencinem potrafił się pokazać i wybronić coś co jeden z kibiców nazwał &quot;parada incredibila&quot;, może mało efektowne, ale grunt, że Cojocaru jest skuteczny. Tutaj link:
Nie wiem dlaczego o nim wspominasz, to żaden powód do wstydu mieć młodego i dobrego bramkarza.
3. A na wyjeździe wygrała z nimi 2:0, argument inwalida, bo to tylko jeden mecz, a według mnie Trencin nie jest drużyną słabszą od Partizana.
4. Powiedziałbym nawet, że to nic nie znaczący fakt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom