>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

III runda eliminacji Ligi Mistrzów 05-06.08.2014 (rewanże)

Status
Zamknięty.
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Witam. Na dzis zachecam do stawiania spotkania mistrza Mołdawii z mistrzem Słowacji. W pierwszym meczu rozegranym w Bratyslawie gospodarz Slova wygral 2-1 grajac w 10 i strzelajac zwycieskiego gola w koncowce spotkania. Mecz byl wyrownany i najsprawiedliwszym wynikiem bylby remis. Druzyna z Moldawii nie wykorzystala rzutu karnego, chcialbym zaznaczyc. Nadszedl czas na rewanz na ciezkim terenie w Tiraspolu. Mistrz Moldawii to dosyc znana marka w Europie, ostatnio dosc systematycznie wystepuje w grupowej fazie Ligii Europejskiej. W poprzedniej rundzie pewnie wyeliminowal mistrza Czarnogóry, zwyciezajac w dwumeczu 5-0. Slovan wyeliminowal mistrza Walii w dwumeczu 3-0. Wydaje mi sie ze liga Czarnogory jest lepsza od ligii walijskiej. W zespole Sheriff az roi sie od zawodnikow z poza Moldawii, glownie Brazylijczycy, pilkarzy z Moldawii mozna policzyc na palcach jednej dloni. Trener mistrzow Moldawii jest pewny awansu, w wywiadzie przed dzisiejszym spotkaniem stwierdzil, ze jest pewny wyzszosci jego ekipy nad Slovanem i stwiedzil, ze pewnie wygra. Roznie to bywa ale ja tez tak twierdze. Stawiem na awans zespolu z Tiraspolu, poniewaz to druzyna ograna w europejskich pucharach, budowana z roku na rok i coraz lepsza. Slovan nie kojarze jakos, zazwyczaj szybko odpadaja, tak jak rok temu podobna sytuacja z Ludogorets odpadli, wygrali u siebie 2-1, zeby w Bulgarii przegrac 3-0. Wydaje mi sie , ze Ludogorets podobny poziom reprezentuje co ekipa z Moldawii. Polecam typ! Powodzenia!
Sheriff Tiraspol awans 2.10 bwin
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Salzburg - Karabach
Co to tego meczu to Karabach będzie bronił zaliczki z pierwszego meczu ,gdy wygrał 2:1.Salzburg natomiast od początku powinien narzucić swój ofensywny styl gry,jednak łatwo im nie pójdzie bo zawodnicy gości będą biegać za dwóch.Sił im jednak do końca meczu nie wystarczy i Salzburg to wykorzysta.Typ na zwycięstwo gospodarzy po kursie 1.15 to dla mnie przesada.Wg.warto zagrać ,że więcej goli w meczu padnie w drugiej połowie,bo nawet jeśli Salzburg strzeli coś w pierwszej to spowoduje otwarcie się Karabachu ,a wtedy Red-Bull może to wykorzystać i strzelać następne gole.
Połowa z większą ilością goli- 2połowa 2.00 bet365⛔
Salzburg -połowa z najwyższym wynikiem - 2 połowa - 2.10 bet365⛔
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Na dzisiejsze kwalifikacje zagrałem takiego dubelka:

Besiktas 1X @ 1,24 ✅
Dnipro awans @ 1,6 ⛔
AKO 1,99 / ComeOn

*** Na temat pierwszego meczu nie ma co powielać opinii, jednakże wolę te spotkanie zagrać z podpórką. Nie wydaje mi się, aby na tak gorącym terenie Feyenoord mógł odnieść zwycięstwo.

*** W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Kijowie Dnipro po bardzo słabym widowisko bezbramkowo zremisowało z Kopenhagą. Największe zagrożenie padało naturalnie ze strony Konoplyanky, który jest zdecydowanym liderem ekipy z Dniepropetrowska. Gdyby nie on mecz można byłoby podsumować jedynie ekscesami mającymi miejsce w przerwie spotkania.

Ekipa gości ewidentnie przyjechała z zamiarem wywiezienia remisu, praktycznie nie zagrażając bramce strzeżonej przez Boyko.
Na pewno rezultat 0:0 lepszy dla Dnipro, choć wielu spodziewało się ich zwycięstwa już w pierwszym meczu. W Kopenhadze jedna strzelona bramka przez Ukraińców powinna ustawić spotkanie, dlatego też Duńczycy raczej nie będą od początku forsowali tempa. Nie zmienia to jednak faktu, że jeden gol dla gości praktycznie zamknie im marzenia o kolejnym sezonie z LM, także granie na &quot;0&quot; z tyłu będzie tutaj zgubne. Dla Dnipro ma kto strzelać, drużyna lepiej wygląda na papierze i myślę, że potwierdzi swoje aspiracje do LM. W zeszłym roku Liga Europejska była dobrym przetarciem. Po wyjściu z grupy Ukraińców w 1/32 powstrzymał Juventus, który nota bene grał z Kopenhagą w fazie grupowej ;)

Nie było to celowe, ale obrałem drużyny gdzie na trybunach w pierwszym spotkaniu działo się naprawdę sporo. Rozgrzane głowy kibicowskie mogą też pokazać swoją siłę w meczach rewanżowych :] W Rotterdamie blisko było do poważniejsze bójki, w Kijowie już nieco goręcej...
https://www.youtube.com/watch?v=BD0uAwcsb9Q
 
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Zenit St. Petersburg - AEL Limassol ✅ ✅ ✅ 3:0
Typ: Handicap 0:1 / 1
Kurs: 1,40
Bet-At-Home
Hej.
Na dziś wybieram do obstawienia ten mecz. Zenit pierwszy mecz przegrał na wyjeździe 0:1. U siebie więc musi wygrać z nawiązką, najlepiej bez straty gola, aby myśleć o awansie do kolejnej rundy. Zenit jest dużo lepszą drużyna od Limassol więc inny wynik jest zwycięstwo drużyny rosyjskiej nie wchodzi w grę ;)
ps. to moja pierwsza analiza na forum. Dzięki za wyrozumiałość ;)
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Malmö - Sparta Praga
Dziś o godzinie 19.00 odbędzie się rewanżowe spotkanie w ramach III rundy eliminacji Ligi Mistrzów.W pierwszym spotkaniu po dobrej , atrakcyjnej grze Czesi pokonali Szwedów 4:2 , przegrywając po pierwszej połowie 1:2.Obydwa zespoły cechuje ofensywna gra i spora liczba sytuacji bramkowych a co za tym idzie , strzelają dużo goli.Na tym będę bazował swoje typy.Obydwie drużyny aktualnie są liderami w swoich ligach , z reguły strzelają dużo i oczywiście overy bramkowe również często &quot;wchodzą&quot;.
Gracze Malmö postarają się zniwelować straty bramkowe , które ponieśli w stolicy naszych południowych sąsiadów.Teoretycznie wystarczy im 2:0 , gdyż strzelili dwie bramki na wyjeździe , lecz nie chce mi się wierzyć , że przy tym co ostatnio prezentuje Sparta w ofensywie , utrzymają zero &quot;z tyłu&quot;.Również pochylę się nad niesamowitym już prawie 33-letnim napastniku Sparty , którym jest David Lafata.Jest on najlepszym strzelcem w historii Czeskiej ekstraklasy.Jego doświadczenie daje pewność w poczynaniach drużyny , co więcej jest graczem bardzo skutecznym , nie potrzebuje wielu okazji aby zdobyć gola.Nie wiem czy na pewno wystąpi w tym spotkaniu.Chociaż gracze Sparty wygrali &quot;tylko&quot; 4:2 i w przeciwieństwie do meczu z poprzedniej rundy , gdzie Czesi wygrali 7:0 u siebie z Levadią i wystawili na wyjeździe rezerwowy skład , nie mogą sobie pozwolić na zmienników.Warto również zaczekać czy David będzie wystawiony na szpicy.W meczu ligowym z Bohemians 1905 , 25 lipca , wystąpił jako klasyczna 9 , za plecami wysuniętego napastnika.
Moje typy na dziś z Bet365 :
BTS @ kurs : 1,61

Over 2,5 @ kurs :1,72

BTS i over 2,5 @ kurs : 2,00

David Lafata strzeli bramkę ( jeśli spełnią się warunki , które opisałem wcześniej , zaraz przed meczem , lub z jego rozpoczęciem edytuje post i wstawię kurs ).
Niestety wszystko na minus.Nie oglądałem meczu , nie wiem co się działo ale liczy się wynik. ????
Jedyny plus , jeśli można to tak nazwać to fakt , że nie miałem możliwości zagrać na to iż David Lafata strzeli bramkę , zawsze parę złotych zostało. ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zenit -AEL Limassol: over 10,5 rożnych @1,90 Bet365✅16

Sprawa wygląda dość prosto.AEL już u siebie postawił autobus,a Zenit bił głową w mur.Wielu do dziś się zastanawia jakim cudem nie strzelili bramki już w pierwszej połowie.Dziś będzie to samo.Przy ewentualnym 1-0 dla Zenita obraz gry raczej się nie zmieni i dalej będą cisnąć.Co prawda dziś bez Witsela,ale i tak jestem pewien że będzie oblężenie bramki AEL-u.W pierwszym meczu w kornerach było 10-3 dla Zenita,więc dziś powtórka mile widziana.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Partizan (Ser) - Ludogorets (Bul)⛔ 2:2
Typ: Awans - Partizan
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsafe

Dzisiejszy typ tak na szybko. W pierwszym meczu było 0-0 co teoretycznie w lepszym świetle stawia Partizan. Niestety ja sam nie mogłem obejrzeć całego meczu a tylko skrót. Jak widać piłkarze z Bułgarii nie potrafili wykorzystać błędów które popełnili Serbowie co nie wątpliwie w tym meczu się na nich zemści. Ludogorets gra już ligę i wynik ma taki sobie bo 1 zwycięstwo, 1 remis, 1 porażka. Niewątpliwie też są już zmęczeni. Partizan dzisiaj wyjdzie najmocniejszym składem, czego nie można powiedzieć o Bułgarach. Na plus na pewno też będzie działał ogromy doping serbskich kibiców. Moim zdaniem kurs 1,85 na awans Partizana jest bardzo obiecujący i warto zagrać.
https://www.youtube.com/watch?v=OsQt2Ix8Z5M
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
06 Aug 2014, 20:30 Soccer » Europe » Champions League » Salzburg (Aut) - Karabakh Agdam (Aze)
typ 1 polowa -1 Salzburg✅
kurs 2,88
wh

Jako ze male kurs nie wchodzą na przełamanie mojego tematu, plus pod konkurs spróbujemy pograć troszkę agresywniej- single za dużo na koncie nie mam może i dobrze wiec for fun... aczkolwiek typ bardzo realny.Jako ze gospodarze przegrali 1 mecz 2-1 w dość kuriozalnych okolicznościach: 2 czerwone kartki dla Karabahu,1 dla Red bulla.Przewiduje,liczę ze Austriacy podrażnieni pierwszym meczem zdecydowanie ruszą na Azerów u siebie...u gości brak Reynaldo powinien byc dużym osłabieniem.Gospodarze juz przed meczem byli zdecydowanym faworytem mimo ze coraz mniej słabych zespołów na świecie i Azerów co pokazał 1 mecz nie należy lekceważyć, uważam ze podopieczni Adi Hüttera wygrają to spotkanie dość spokojnie i wysoko.Z nawiązka odrabiając straty,z ciekawszych zakładów fajnie wyglądają overki bramkowe na ten mecz i hendi , plus ze w meczu będzie znowu czerwona kartka... wiadomo o jaka stawkę toczy sie mecz....Salzburg ma spore aspiracje możnego sponsora wiec emocji nie zabraknie. Ekipa azerska gra dość bezkompromisowo ,ostro -nieźle technicznie wyszkoleni poszczególni piłkarze duży temperament gorące głowy- co juz 1 mecz pokazał... Pilkarsko i jeśli chodzi o doświadczenie pucharowe Salzburg jest co najmniej o klasę dla mnie lepszy praktycznie od kod powstał klub dzieli i rządzi w Austrii seryjnie wygrywając tytuły... już z dobrej strony piłkarze Salzburg pokazali sie w europejskich pucharach.Kadra mocna wyrównana tacy piłkarze jak : VALON BERISHA, CHRISTOPH LEITGEB, a przede wszystkim najlepszy strzelec drużyny JONATAN SORIANO powinni zrobić różnice. Zainteresowanie dzisiejszym meczem spore teraz pora na wynik i następnego rywala w drodze do LM może Legia...:}
 
F 72

filip11

Użytkownik
Zenit Petersburg (Rus) - AEL Limassol (Cyp) 1 -1.5 1.52
Zenit musi odrabiać wynik, na Cyprze zaprezentowali się bardzo słabo. Sądzę, że troche zlekceważyli przeciwnika. Jednak, stawką jest Liga Mistrzów, więc nie ma miejsca na odpuszczenie i czas pokazać 100% koncentrację i zaangażowanie. Mimo, iż Zenit to dla mnie zbieranina gwiazd, która nie tworzy zgranego kolektywu to czas najwyższy się przebudzić, bo AEL nie należy do czołowych zespołów europejskich.

Salzburg (Aut) - Karabakh Agdam (Aze) 1 -1.5 1.40
Analogicznie jak wyżej, z tym że Salzburg strzelił bramkę na wyjeździe więc ma nieco ułatwione zadanie. Mecz w Azerbejdżanie miał bardzo dziwny przebieg jak dla mnie, niespodziewana szybka bramka dla gospodarzy, później czerwona kartka dla Salzburga, potem Karabakhu. Salzburg przeważał w 2 połowie, ponieważ musiał gonić wynik, udało się wyrównać, ale znowu pod koniec spotkanie gospodarze strzelili. Nie trzeba chyba pisać, że Salzburg ma dużo większy potencjał i jest drużyną co najmniej o kilka klas lepszą.

Steaua Bucuresti (Rou) - Aktobe (Kaz) 1 1.38
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
FC Kopenhaga - Dnipro
Dnipro jest w tej parze faworytem do awansu co widać po kursach, tak samo jak to było przed pierwszym spotkaniem. Całe zamieszanie na Ukrainie i obecna sytuacja polityczna i militarna bez wątpienia nie wpływa pozytywnie na naszych wschodnich sąsiadów. Ukraińcy trochę zawiedli tylko remisując tydzień temu na własnych śmieciach. W zeszłym sezonie FC Kopenhaga przegrała u siebie tylko dwa razy. Duńczycy to taka drużyna bez gwiazd, której główną siłą jest kolektyw. Być może i są drużyną trochę mniej doświadczoną niż Ukraińcy ale mam nadzieję że własny stadion i wsparcie własnej publiczności pomoże im w awansie do następnej rundy.Typ ryzykowny ale być może własnie takie trzeba grać: ) Pozdrawiam
FC Kopenhaga awans kurs 2,06
STS wynik 2:0

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom