>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda el. LM - Wisła Kraków - Litex Łowecz 3.08.2011 - rewanż

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Wisła Kraków - Litex Łowecz

Kursy z bukmachera Expekt:
1 - 1.60
X - 3.60
2 - 5.25
W środę o godzinie 20:30 dojdzie do rewanżowego spotkania Wisły Kraków z Litexem Łowecz. W pierwszym spotkaniu Krakowianie wygrali szczęśliwie 2-1. Gra nie powalała na kolana. Wczoraj zremisowali z Widzewem 1-1 wywalczonym bramką w 90 minucie.
Jak zagrają tym razem? Czy zdołają przejść Litex? Bukmacherzy jako faworyta obstawiają Wisłę. Myślę, że jednobramkową przewagę utrzymają i minimum zremisują.
Jakie są wasze zdania na temat rewanżowego spotkania? Zapraszam do pisania analiz i komentarzy (merytorycznych)
Skróty pierwszego spotkania:
http://www.youtube.com/watch?v=HcwqkTKVzkU
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Ciężki mecz do obstawiania. Nie spodziewam się, by Wisła miała to przegrać, ale remis jest bardzo możliwy.
Krakowianie w tym roku stoją przed bardzo dużą szansą na awans nawet do LM, ba, istnieje prawdopodobieństwo że będą rozstawieni w 4 rundzie. Aby tak się stało muszą odpaść 4 drużyny rozstawione w tej rundzie. Czyli np. Rangersi, Rosenborg, Apoel i Partizan. Są szanse? Są.
W każdym razie nareszcie mamy w składzie kilku zawodników którzy już doświadczyli gry w LM. Jeśli Wiśle uda się przejść Litex to chodzą wieści, że drużyna zostanie wzbogacona jeszcze o 1-2 solidnych graczy.
W każdym razie Maskaant jest zbyt doświadczonym trenerem żeby łatwo roztrwonić przewagę, jaką zdobyła Wisła na wyjeździe, tylko po to, żeby zagrać efektowny futbol. Raczej spodziewałbym się podobnej sytuacji jak w Litexie, a ka gry z kontry.
 
19polonista11 2

19polonista11

Użytkownik
Jak dla mnie prezent od bukow taki wysoki kurs na Litex.. Kto nie bedzie probowal niech zaluje... Przeciez Litex o niebo lepszy w pierwszym spotkaniu i tylko mieli za malo szczescia, bo to oni zasluzyli na wygrana, ale to Wisla wykorzystala swoje sytuacje i wygrala; ) Jak dla mnie kurs warty ryzyka jak najbardziej!
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Myśle że Wisła przypieczętuje awans u siebie są o niebo lepsi niż na wyjezdzie potrafią zdominować rywala i potrafią u siebie strzelać dużo bramek,praktycznie gra Litexu opierała się na grze brazylijczyka Toma jesli uda sie im go wyłonczyć z gry ,bułgarzy praktycznie nie mają czym straszyć.Do tego grają na wyjezdzie,widac gołym okiem że Wiślaką zalezy na awansie nie patrzyłbym tez na mecz ligowy z Widzewem ponieważ była to dopiero pierwsza kolejka naszej ligi i tak naprawde nie wiemy o co w tym sezonie oba kluby będą grać.Dodam też że mimo iż Wisła miała szczęscia co nie miara w pierwszym meczu to nie znaczy że w rewanżu zwłaszcza u siebie będą grać podobnie ,lecz to własnie Bułgarzy muszą sie odsłonic i wygrać mecz lub strzelić dwie bramki ,dla tego sądze że to będzie idealna okazja dla Wisły by odprawic z kwitkiem Bułgarów i awansowac dalej.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Jak dla mnie prezent od bukow taki wysoki kurs na Litex.. Kto nie bedzie probowal niech zaluje... Przeciez Litex o niebo lepszy w pierwszym spotkaniu i tylko mieli za malo szczescia, bo to oni zasluzyli na wygrana, ale to Wisla wykorzystala swoje sytuacje i wygrala; ) Jak dla mnie kurs warty ryzyka jak najbardziej!
O niebo lepszy, a jednak przegrał...cud, cud jaśnie panie ????
Cały sęk w tym, że można robić nawet 50 sytuacji podbramkowych w ciągu jednej połowy, ale trzeba umieć je wykończyć, zwłaszcza pod silną presją. Napastnicy Litexu najwyraźniej sobie z tym nie radzili ostatnio, a teraz ta presja będzie jeszcze większa
Co do Toma to podobno on tak wyśmienity w meczach na codzień nie jest. Zresztą, gdyby był, to nie grałby w Litexie. Z tego co ja słyszałem w sezonie zdarzają mu się tak ze 2-3 takie mecze i tyle, więc równie dobrze w nadchodzącym spotkaniu może już tak nie błyszczeć.
Ostatnio mieliśmy dwa strzały, dwie bramki. Jeśli, co przyjmuję, Wisła nastawi się na kontratak to tych sytuacji będzie teraz miała dużo więcej z prostej przyczyny - to Litex będzie musiał zaryzykować i bardziej się otworzyć. A to dla zawodników takich jak Melikson czy Kirm to raj.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak dla mnie prezent od bukow taki wysoki kurs na Litex.. Kto nie bedzie probowal niech zaluje... Przeciez Litex o niebo lepszy w pierwszym spotkaniu i tylko mieli za malo szczescia, bo to oni zasluzyli na wygrana, ale to Wisla wykorzystala swoje sytuacje i wygrala; ) Jak dla mnie kurs warty ryzyka jak najbardziej!
Właśnie o to chodzi , aby wykorzystać to co się ma w meczu , Wisła wykorzystała i wygrała , w rewanżu nawet jak się cofną , zagrają z kontry to przy takiej skuteczności powinni coś ustrzelić. Wiadomo , remis też premiuje Wiślaków dlatego po takim kursie chyba jednak nie odważyłbym się grać na Wisłę.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Niby można próbować a nóż wejdzie ale ktoś kto nie widzi Wisły pierwszy raz na oczy wie dobrze że u siebie to jednak lepiej grają, a jak Litex gra na wyjeździe? Myślę że na pewno nie lepiej niż u siebie.
Jedyny typ warty ryzyka po dobrym kursie jak dla mnie to CZERWONA KARTKA
Wisła ma zapas jednego gola, to Litex gra wyjazd i jest na presji.
W pierwszym meczu Litex grał dosyć ostro w rewanżu nie mają nic do stracenia, będzie ostrzej.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wisła Kraków - Liteks Łowecz
Pierwszy mecz naprawdę miło się oglądało. Obie strony szły bardziej na wymianę, co zaowocowało niezłą statystyką strzałów i w ogóle sytuacji. Wiślacy osiągnęli wręcz wymarzony wynik, wpakować dwie bramki na wyjeździe, stracić jedną i wygrać? Świetna zaliczka przed rewanżem, rewanżem który w mojej ocenie będzie przebiegać nieco inaczej. Trudno powiedzieć jak trener gości nastawi swój zespół. Wydaje mi się, że aż tak ofensywnie jak u siebie, nie zagrają. Pamiętajmy, że musieliby strzelić minimum dwa gole, by przejść dalej. Na Reymonta będzie im bardzo trudno. Podoba mi się ofensywa Wisły: Melikson perełka, Iliev - może już niezbyt młody, ale... technika i podejmowanie decyzji - dwie klasy od naszych ligowych średniaków. Nieco słabiej wypada defensywa. Mam nadzieję, że Maaskant na lewej stronie postawi na Dragana Paljicia, który jest po prostu lepszy od drewnianego i wolnego Juniora Diaza. Widzieliście jak Tom kręcił Kostarykaninem w pierwszym meczu? Masakra jednym słowem... Z całej obrony najlepiej wypada chyba Lamey, umie podłączyć się do akcji ofensywnych, siać postrach przy stałych fragmentach no i co najważniejsze zabezpieczać boczne strefy. Liteks na własnym boisku jest groźny, ale czy na wyjeździe? Z Vallettą w II rundzie o ile się nie mylę było 3:2. Ale Wisła to jednak znacznie mocniejsza ekipa, dlatego też proponuję takie typy na to spotkanie:

Remis do przerwy: kurs 2,25 ⛔
Under 2,5 bramki: kurs: 1,83
⛔
Obie nie strzelą: kurs: 1,88 ⛔
by bwin
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
W meczu Wisły spodziewam się nie mniejszego nacisku ze strony Liteksu co w pierwszym meczu w Bułgarii.Wisła szczęśliwie wygrała pierwszy mecz i to się liczy.Liteks przyjedzie i zagra o wszystko bo i co maja do stracenia?Według mnie Bułgarzy do przerwy będą prowadzić a po przerwie Wisła strzeli wyrównującą bramkę która przypieczętuje awans do dalszej fazy.Nie wydaje mi się też aby Krakowski zespół wygrał 4 kolejny mecz w Europejskich Pucharach.
Moje typy :
2/x --&gt; 14,50
remis --&gt;3,60
Liteks strzeli --&gt; 1,60
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Remis to może padnie jak będzie się utrzymywał do 75 minuty, później akcje podbramkowe Litex kontra setki Wisły wyprowadzane z kontry na przerzedzoną defensywę Litexu, jeśli nie będą trafiać z 100% akcji to może się skończy tak jak piszesz.
Druga kwestia to Litex gra na wyjeździe a nie u siebie, Wisła na Reymonta zyskuje nie traci, a jak Bułgarów za bardzo poniesie z atakiem to może się to zupełnie inaczej skończyć.
Tom którym się tak zachwycają podobno takie występy zalicza parę razy w sezonie
Gdyby utrzymywał się wynik 1-1 to Litex zaryzykuje wszystko by doprowadzić do dogrywki, Wisła będzie miała kilka 100% akcji, pytanie tylko czy je wykorzystają
 
franek000 36

franek000

Użytkownik
Pewne jest to że Litex nie odda pola, ale wiadome jest też że Wisła nie ustawi autobusu w polu karnym. Będzie wymiana ciosów. Drużyna, która więcej wykorzysta akcji ta wygra. Ale oto moje typy:
X2 -&gt; 1.95
under 3.5 -&gt; 1.30
obie strzelą -&gt; 1.70
 
19polonista11 2

19polonista11

Użytkownik
Mysle ze Litex powinien sobie poradzic w Krakowie i bedzie duzo skuteczniejszy niz w ostatnim spotkaniu, a wtedy wygrana przyjdzie gladko, bo byli w Loweczu druzyna o klase lepsza. Typy:
Litex win -&gt; 4,80
Litex +1 -&gt; 2,05 8/10
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
To że masz przeczucie to graj ten Litex, no ale brak argumentów nie może usprawiedliwiać pisania głupot że byli o klasę lepsi.
Piłka w ostatnich latach poszła do przodu, ważne jak zespół spełnia założenia taktyczne a nie prostymi piłami podchodzi pod 25 metr rywala by walnąć piłkę 5 metrów nad poprzeczką.Do tego polecam prześledzić jak Wisła wygląda na własnym stadionie.
a tak na ciemno to tu masz staty ligowe z poprzedniego sezonu:
dom
11-2-2
wyjazd
6-3-6
dwie przegrane u siebie to Górnik i Polonia po fecie
Niby nic specjalnego ta nasza liga, jednak nawet na boiskach krajowego rywala te mecze są wymęczane, na własnym stadionie wyglądają jak należy.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Mysle ze Litex powinien sobie poradzic w Krakowie i bedzie duzo skuteczniejszy niz w ostatnim spotkaniu, a wtedy wygrana przyjdzie gladko, bo byli w Loweczu druzyna o klase lepsza. Typy:
Litex win -&gt; 4,80
Litex +1 -&gt; 2,05 8/10
Chciałbym zobaczyć jak stawiasz na to swoje pieniądze..
Żeby Litex był lepszą drużyną o klasę od Wisły by nie przegrał u siebie!!
Sugerujesz się tym że mieli dwa razy więcej strzałow? W tym celnych mieli tylko 8 a Wisła 6. W meczu dało zauważyc się przewagę mistrzów Bułgarii ale myślisz że w tym meczu będzie podobnie?
Wątpie, a Litex napewno nie będzie tak nastawiaony ofensywnie w 1 połowie. Muszą 2 gole strzelić a Wisła pokazała że grać umie z kontrataku.
W tamtym meczu taktyka Litexu była taka aby zyskać u siebie jak największą zaliczke zaś Wisły przynajmniej nie przegrać tamtego spotkania.
Wilk i Sobolewski mieli większe zadania w destrukcji rywali niż w ataku. Jak oglądales to zauważyłes ze Wisła przeważnie tylko 4 piłkarzami była z przodu(Genkov, Iliev,Biton i Mellikson)
Nie piszę że Wisła wygra to w pięknym stylu itp itd ale remis przynajmniej będzie ale bardziej bym skłaniał się ku zwycięstwu gospodarzy. Litex nie zagra drugiego takiego samego meczu a do drużyny klasowej wiele mu brakuje o wiele więcej niż dla Wisły
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Litex u siebie zamiast wchodzić w pole karne gdzie zmiennik Pareiki (Jovanic) nie potrafi grać za piątką (co pokazał w kilku niepewnych wykopach) to wolał naparzać z 25 metrów i wrzucać piłki bokami co nic nie przynosiło, i niby tym są o klasę lepsi? Wizualnie wyglądali lepiej motorycznie ale pomysłu na grę to oni nie mają, to już Podbeskidzie w PP dwoma wrzutkami wyeliminowało nas z rozgrywek ????
W Krakowie już sobie tak nie pobiegają i to nie ze względu na lepszą Wisłę, granie u siebie to jednak jest coś innego i wątpię że złapią tam wiatr w żagle.Komplet widzów zresztą też im wybije trochę werwy skoro na co dzień grają prawie na pustych trybunach.
Mógłbym mieć wątpliwości gdyby Litexovi mecz w Bułgarii nie wyszedł, a fakt jest taki że wyszedł tylko przegrali ????
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Wszyscy podkreślacie jak to Lipex cisnął u siebie i typujecie na nich , ale jest pewna różnica miedzy tym spotkaniem a poprzednim . Chodzi tu o atut własnego boiska . Nie wyobrażam sobie ,aby Wisła pozwoliła się zdominowac.
Atut własnego to ogromny plus dla Wisły . Wystarczy popatrzec na poprzedni sezon Wisły gdzie wyjazdy były kiepskie albo ostatni mecz z Widzewem. U siebie to inna drużyna.
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Jak dla mnie jedyne co warto tu zagrać, to over 2.5. Litex odpuścił mecz o superpuchar u siebie, więc wszystko stawiają na jedną kartę, a żeby o czymś marzyć, to musi strzelić gola, no ale w drugą stronę Wisła, spokojnie może kontrolować spotkanie również pierwsi strzelając. Bez względu więc kto pierwszy strzeli bramkę, to pociągnie za sobą konsekwencje wymiany ciosów. Litex jeżeli chce o czymś marzyć musi już strzelić w pierwszej połowie, to też może być warte zagrania. Nie zapominajmy, że w Krakowie będzie komplet publiczności na tę chwile oddawania stadionu do użytku, przy takim dopingu Wisła może mieć duże parcie do przodu, kibicuje im i mam nadzieję jednak, że to będzie taktyka na wygraną, a nie na zabójcze kontry Bułgarów.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Wisła Kraków - Litex Łowecz
Wiślacy uzyskali w Bułgarii bardzo korzystny wynik. Zasłużenie czy nie - nieważne. Litex musi strzelić dwie bramki nie tracąc żadnej i to na wyjeździe. Zadanie bardzo ciężkie ale nie niemożliwe.
Wisła ma zapas jednego gola, to Litex gra wyjazd i jest na presji.
Litex na presji właśnie nie jest bo nie maja nic do stracenia.
Tak jak pisze ivrock nie ulega wątpliwości że zaatakują od początku meczu. Defensywę mają trochę osłabioną po sprzedaży Gavranovica. Ale atak jest ten sam, ten sam który sprawił tyle kłopotów Wiślakom w pierwszym meczu.
Tom którym się tak zachwycają podobno takie występy zalicza parę razy w sezonie
Powiedziałbym że to własnie taki zawodnik który lubi grać w ważnych meczach a w lidze bułgarskiej liczbę takich meczów można policzyc na palcach jednej ręki: CSKA, Levski.. i koniec ;)
Piłkarze Litexu na pewno będą wypoczęci, w meczu o superpuchar mistrzowie Bułgarii zagrali drugim garniturem. Maaskant z kolei przeciwko Widzewowi wystawił niemalże ten sam.
Do składu Wisły na ten mecz wraca Małecki i Pareiko. Małecki zastąpi pauzującego za kartki Ilieva. W środku pola może również dojść do roszady gdyż po &quot;Widzewie&quot; kontuzjowany jest Wilk. Brak Ilieva to dla mnie ogromne osłabienie, jeśli za niego wychodzi ociężały Małecki ofensywa straci na sile. W obronie tez nie jest różowo, obrońcy w ostatnich meczach popełniaja błąd za błędem. Na lewej obronie powinien wyjśc Paljic bo tak jak pisze Jacekk Diaz kompletnie nie radził sobie ze skrzydłowym Litexu (chociaż sądzę że Serb będzie miał również wiele problemów z Tomem).
Myślę że Litex zdobędzie gola, oby jednego bo taki wynik nadal premiuje Wisłę do dalszych gier... oby też nie na początku bo pójdą za ciosem.. Wisła na pewno będzie miała kontry i również powinni coś strzelić , zakładam że skończy się na 1-1 i awansie Wisły, obym miał rację :p
Litex strzeli - 1,44 ✅
Obie strzelą - 1,72
✅
x2 - 2,00 Unibet ⛔
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pomijając potężnego inwestora z Chin który w przypadku awansu do kolejnej rundy złożył chęć współpracy z klubem czy przedmeczowe założenia włodarzy o wyprzedaży w przypadku niepowodzeń (już w tygodniu klub opuścił Berberovic, a Tom podobno dogaduje się z Turkami) no to nie ma nic do stracenia, żadna presja ale może dla tych którzy nie mają ochoty grać dalej w niepewnym klubie pokroju Amica.
Powiedziałbym że to własnie taki zawodnik który lubi grać w ważnych meczach a w lidze bułgarskiej liczbę takich meczów można policzyc na palcach jednej ręki: CSKA, Levski.. i koniec
Obserwujesz ligę bułgarską, czy gdzie to wyczytałeś?
Ja kierując się opiniami na forach bułgarskich odniosłem wrażenie że jest to raczej przeciętny grajek, któremu wychodzą takie mecze.Wisła u siebie jest zawsze lepsza i to jest jej atut.
W Wiśle na pewno dojdzie do poprawy w formacje defensywnej.
Pareiko systematycznie dyryguję obroną, jest bardziej stabilna gdy obrońcy mają go za sobą.
Liczysz na zwykłe Deja vu i to w dodatku na stadionie Wisły.
Już nawet nie chce mi się przekomarzać i przekładać to co grał Litex u siebie na boisko przy Reymonta bo to jest niedorzeczne.
Jak chcą tam się pchać wysoko na Wisłę to zobaczymy jak się to skończy.Już przyjeżdżały do nas nie takie Litexy co Tottenhamy tracąc atuty własnego boiska, a skoro u siebie Litex dopuszczał Wisłe do takich sytuacji to Wisła ich zje u siebie, lub co najmniej wyniszczy taktycznie.
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Wisła Kraków - Litex Łowecz
do następnej rundy awansuje Litex
kurs 8,00
Bwin

Kurs jest niesamowity. Już spora niespodzianka się zdarzyła odpadli Grecy. Teraz czas na Wisłę. Oczywiście dla nie których dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w Wisłe (kurs 1,05). Dla mnie to kurs niespodzianka (aczkolwiek grałem wcześniej) Jasne mają dwie bramki do odrobienia ale warto zagrać. Przynajmniej za drobne. Zapewne moja ocena nie jest obiektywna ale uważam że Wisłą gra całkowicie beznadziejnie. Nie jest w stanie zdominować przeciwnika, utrzymać piłki ani w ogóle grać w piłkę. Mi się ta Wisła nie widziała kompletnie zagrali tak jak umieli czyli dwie kontry i dzięki szczęściu dwie bramki. Z Widzewem chociaż wyszła niemal ta sama &quot;11&quot; co wyjdzie z Bułgarami (-Wilk (nie wiadomo czy zagra), Bunoza, Iliev ale podobno za Diaza wystąpi Paljić + Pareiko a więc +/- jak Wilk zagra to z Widzewem zagrało prawdopodobnie aż 7 zawodników, którzy wystąpią w LM) Wraca supersnajper znad Wisły, legenda, największy profesjonalista Patryk Małecki. Zaletami Patryka jest super szybkość, świetnie centruję, rzuty ale Beckham, soczyste uderzenia z dystansu, a w dodatku świetny w destrukcji. Jednym słowem Polski Skarb, Oszlifowana Perła, Cenniejszy niż ten cały pieprzony gaz łupkowy. Co do Bułgarów to przegrali superpuchar ale grali rezerwami w pierwszej &quot;11&quot; z pierwszego meczu z Wisłą znalazł się Milanov i Zanev a więc aż 2 piłkarzy. Wiśle można kibicować ale nie wierzyć że coś im się uda bo tak naprawę jeden cud się zdarzył i to w Łoweczu.

Wiem możecie pisać, że Wisła ma przewage ale kurs 8,00 to bardzo zachęcający kurs. Możecie też pisać, że Wisła to super zespół, świetne mecze przeplata z jeszcze lepszymi, że w tym sezonie eksplodował talent wszystkich zawodników. Ale oni wszystko zawdzięczają szczęściu mecz w Bułgarii równie dobrze mógł się zakończyć wynikiem 4-1 dla gospodarzy i nikt by nie miał pretensji bo tak właśnie zagrali w pierwszym meczu jak i w meczu ligowym a i Skonto gdyby miało napastnika pokroju Martina Fabusza skarciło by te potęgę. Kibicuje Wiśle ale nie widzę żadnego powodu aby postawić kasę w drugą strone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom