>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III runda el. LM - Wisła Kraków - Litex Łowecz 3.08.2011 - rewanż

Status
Zamknięty.
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Wisła Kraków - Litex Łowecz
do następnej rundy awansuje Litex
kurs 8,00
Bwin

Kurs jest niesamowity. Już spora niespodzianka się zdarzyła odpadli Grecy. Teraz czas na Wisłę. Oczywiście dla nie których dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w Wisłe (kurs 1,05). Dla mnie to kurs niespodzianka (aczkolwiek grałem wcześniej) Jasne mają dwie bramki do odrobienia ale warto zagrać. Przynajmniej za drobne. Zapewne moja ocena nie jest obiektywna ale uważam że Wisłą gra całkowicie beznadziejnie. Nie jest w stanie zdominować przeciwnika, utrzymać piłki ani w ogóle grać w piłkę. Mi się ta Wisła nie widziała kompletnie zagrali tak jak umieli czyli dwie kontry i dzięki szczęściu dwie bramki. Z Widzewem chociaż wyszła niemal ta sama &quot;11&quot; co wyjdzie z Bułgarami (-Wilk (nie wiadomo czy zagra), Bunoza, Iliev ale podobno za Diaza wystąpi Paljić + Pareiko a więc +/- jak Wilk zagra to z Widzewem zagrało prawdopodobnie aż 7 zawodników, którzy wystąpią w LM) Wraca supersnajper znad Wisły, legenda, największy profesjonalista Patryk Małecki. Zaletami Patryka jest super szybkość, świetnie centruję, rzuty ale Beckham, soczyste uderzenia z dystansu, a w dodatku świetny w destrukcji. Jednym słowem Polski Skarb, Oszlifowana Perła, Cenniejszy niż ten cały pieprzony gaz łupkowy. Co do Bułgarów to przegrali superpuchar ale grali rezerwami w pierwszej &quot;11&quot; z pierwszego meczu z Wisłą znalazł się Milanov i Zanev a więc aż 2 piłkarzy. Wiśle można kibicować ale nie wierzyć że coś im się uda bo tak naprawę jeden cud się zdarzył i to w Łoweczu.

Wiem możecie pisać, że Wisła ma przewage ale kurs 8,00 to bardzo zachęcający kurs. Możecie też pisać, że Wisła to super zespół, świetne mecze przeplata z jeszcze lepszymi, że w tym sezonie eksplodował talent wszystkich zawodników. Ale oni wszystko zawdzięczają szczęściu mecz w Bułgarii równie dobrze mógł się zakończyć wynikiem 4-1 dla gospodarzy i nikt by nie miał pretensji bo tak właśnie zagrali w pierwszym meczu jak i w meczu ligowym a i Skonto gdyby miało napastnika pokroju Martina Fabusza skarciło by te potęgę. Kibicuje Wiśle ale nie widzę żadnego powodu aby postawić kasę w drugą strone.
Czytając twoją wypowiedz naprawdę bije to że jesteś nieobiektywny.Z tego powodu twoją analizę można o kant dupy rozbić. Nie żebym bronił Wisłę bo naprawdę zagrała piach w Litexie. Ale co w takim razie napisać o Litexie? Frajersko przegrali mecz.Taktycznie ta drużyna nie istnieje i granie cały czas na Toma już nie zadziała.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
A ja uważam że prawda leży po środku.
Wisła ma super wynik po pierwszym meczu i nie powinna dać odebrać sobie awansu. Ale jako że jest to polska drużyna to nie zdziwi mnie jeśli dzisiaj koło 22.30 Borek z Kołtoniem będą tłumaczyli zawodników jak to odpadli pechowo czy niesprawiedliwie. Żadna z drużyn nie błysnęła w pierwszym meczu, jak widać po wynikach szału nie było też w ostatnich meczach obu drużyn. Tak więc ciężko coś typować na ten mecz, może over2,5 żeby się lepiej oglądało albo obie strzelą.
A jak ktoś szuka wysokich kursów to gra na awans Litexu nie jest złym rozwiązaniem. Niespodzianki się zdarzają i tutaj można takowej poszukać, bo szanse są moim zdaniem większe niż wskazywał by na to kurs. I żeby nie było pretensji kibiców Wisły, to oczywiście kibicował będę &quot;naszym&quot; (skład Wisły: 8 zagranicznych, 3 polaków ???? )
 
robson11 3,3K

robson11

Użytkownik
Przed dwumeczem faworytem był Litex, ale po frajerskiej porażce na własnym boisku bliżej awansu są Wiślacy. Mimo jednak tego, widząc kursy na Litex, aż żal nie spróbować, bowiem według mnie rywalizacja może być bardzo wyrównana, a goście nie mający nic do stracenia zapewne mocno zaatakują. Kibicuję oczywiście Wiśle, ale widząc kursy i mając w pamięci pierwszy mecz i duże szczęście krakowskiej drużyny na dzisiaj proponuję:
Wisła - Litex 2 @ 4,40 Expekt
Wisła - Litex (+ 1,0) 2 @ 2,10 Expekt
Wisła - Litex (awans) 2 @ 9,00 Expekt
Wisła - Litex 2/2 @ 8,00 Expekt
Oczywiście nie radzę szaleć ze stawkami, jednak jak już na siłę chcecie grać to spotkanie, to lepiej zainwestować pieniądze w Litex, aniżeli w zespół z Krakowa. Wiślakom awans zagwarantuje nawet minimalna porażka (czyt. 0:1), więc dziś na boisko na pewno nie wyjdą ustawieni ofensywnie, żeby za wszelką cenę zwyciężyć. Im dłużej będzie utrzymywał się remis tym lepiej dla Wiślaków, a więc granie po 1,7 na Białą Gwiazdę zdecydowanie odradzam. To samo jeśli chodzi o awans - chyba nikt normalny nie pobierze kursu 1,04 ;)
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
(skład Wisły: 8 zagranicznych, 3 polaków ???? )
a co to ma ze związkiem?to jakiś ewenement na skale światową?
8 zagranicznych i 3 polaków to za kilka lat będzie w reprezentacji narodowej, tym bym się bardziej martwił.
trudno dyskutować w tym temacie, sama wiedza na temat Wisły jak widać jest znikoma, to gdzie tu mówić o ekipie Litexu.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Rozstawienie nie jest Wiśle potrzebne, w grupie mistrzowskiej i tak będą rywale w zasięgu. Zresztą trudno się spodziewać, że po ponad dekadzie suszy w LM, Wisła zostanie rozstawiona w ostatniej fazie. Na razie cieszmy się z tego co jest.


Co do samego meczy to faworytem są Krakowianie, Litex musi zagrać ofensywnie, wygrać dwoma bramkami co będzie trudne. Widzieliśmy ich w pierwszym spotkaniu i nie są wcale tacy groźni. Bułgarzy mają motywacje żeby wygrać w postaci chińskich pieniędzy, ale w prawdzie to nic nie zmienia Wisła też jest bardzo zmotywowana i nikt im za motywacje płacić nie musi. Przed pierwszym spotkaniem byłem pesymistą, myślałem że Wisła przegra na wyjeździe i tu będą walczyć, ale skoro rywal u siebie przegrywa, a Wisła pokazała że potrafi wykorzystać swoje okazje to niema wątpliwości, że dzisiaj przypieczętują awans. Fakt, faktem nie będzie łatwo, ale dziś stoi za nimi cały stadion, ogląda cała Polska i wszyscy z nadziejami. Tak, że chyba spokojny o wynik typuje zwycięstwo drużyny z Polski.

Wisla K.-Lovec Typ:1 Kurs:1,7
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Dorzucę kilka słów od siebie. Wszyscy widzieli, że pierwszy mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Przypomnę tylko strzał z wolnego Litexu w poprzeczkę jakoś około 10 minuty. I dzisiaj mogłoby być zupełnie inaczej. Ale jest jak jest więc skupmy się na tym co przed nami. Na pewno nie można lekceważyć Bułgarów i mówić, że Wisła już awansowała moim zdaniem nie mądre jest też ocenianie jakieś procentowej przewagi Wisły. W tym meczu wszystko się może wydarzyć więc szanse są 50/50. Rozsądek podpowiada, że Litex musi zaatakować bo nie ma nic do stracenia a żeby awansować musi strzelić co najmniej 2 bramki. Mało tego nawet jak zaryzykuje i dostanie jakąś kontrę od Wisły to i tak dalej potrzebuje dwóch goli żeby doprowadzić do dogrywki itd... Taka gra jest dla nich warta świeczki bo z kolei strzelenie gola przez Bułgarów przesuwa ciężar gry na stronę Wisły bo mimo nadal korzystnego wyniku dla Mistrzów Polski istnieje ryzyko nerwowej końcówki w której znów wszystko się może zdarzyć i turecki sędzia może uznać taką bramkę jaka padła dla Litexu w Łoweczu w końcówce meczu. Do tego Wisła będzie grać u siebie więc nie wypada organizować &quot;obrony Częstochowy&quot; w Krakowie. Kolejny aspekt to to co wyprawiają obrońcy obydwu zespołów. Bułgarzy jak są naciskani strasznie się gubią a Wisła popełnia koszmarne błędy tak indywidualne jak i w ustawieniu całej formacji. Niech każdy sobie przypomni co wyprawiali z obrońcami Wisły ten Tom czy jak mu tam z Litexu i Dżalamidze z Widzewa. Nawet Skonto miało swoje okazje których nie wykorzystało, a Litex może wykorzystać. Nie wiem czy w tak krótkim czasie udało się to poprawić, oby... Faktem jest, że powrót Pareiki powinien dać więcej pewności tej formacji. Z drugiej strony Wisła w każdym meczu trafiała do siatki rywala. Tak czy inaczej liczę na ciekawy mecz z dużą ilością sytuacji podbramkowych i może coś wpadnie. Oby znów powtórzył się wynik 2-1 dla Wisły, która myślę gra jednak bardziej dojrzale od Litexu, który w tej swojej chaotyczności widzi metodę na zaskoczenie rywali i jak wpada to co trafili w poprzeczki podczas pierwszego meczu to wygrywają. Więc ja pozwoliłem sobie zagrać dzisiaj na bramki które uatrakcyjniłyby na pewno ten mecz.
03/08 20:30 Wisła Kraków vs. Litex Łowecz
Typ: 1. połowa - Gole powyżej 1,5 ⛔
Kurs: 3,00 (Bet365)

Wynik: 1-0

Typ: Suma goli powyżej 2,5✅
Kurs: 2,00 (Bet365)

Wynik: 3-1 //Trochę późno zaczęli strzelać ale stawki dobrze dobrane więc ogólnie na plus. A gdyby Genkow się trochę ogarnął to wszystko by weszło. Litex rozczarował, sędzia trochę też na szczęście pozytywnie dla nas ;) BRAWO Wisła i czekamy na jutro. Może coś w tej Polsce drgnie przed EURO.

PS. Kurs na awans Wisły jest śmieszny ale to żaden powód żeby się chwytać grania na awans Litexu nawet jakby był na nich kurs 20,00. Nie neguję jeśli ktoś jest przekonany, że Wisła przegra 0-2 czy 1-3 ew w karnych na swoim boisku to OK ale nie życzę powodzenia bo mimo wszystko będę kibicował naszym ???? i chyba do tych naszych była aluzja, że 8/11 będzie jednak nie naszych.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Myślę, że mecz rewanżowy zamyka narazie temat sceptycznego podejścia do Wisły wielu osób, w tym mojego. Potwierdzili dobrą jakość, ewentualnych mankamentów nie ma co wytykać. Mamy zespół wg mnie gotowy na 4 rundę, może i dalej.

Warto mieć żyda w składzie, gdzie żyd tam kasa (LM). Koleś się wyróżnia, czuję, że po fazie grupowej pójdzie za sporą kasę, a jakoś nie widzę, aby chciał zostawać, bo z pewnością pozgłaszają się po niego mocne kluby...
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Panie Turek, dziękujemy! Potencjalini rywale -
FC Kopenhaga, BATE Borysów, Maccabi Hajfa, Dinamo Zagrzeb, APOEL Nikozja

Jak dla mnie chyba najlepsza opcja - BATE, APOEL - Kopenhaga i Maccabi też nie niszczy, ale łatwo nie będzie, Dinamo miało Finów na rozkładzie, więc trudno powiedzieć gdzie są.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
wg mnie z obecnych tu zdecydowanie BATE, zespół bez formy, grający od niechcenia. Najlepszy strzelec Rodionov człapie po boisku, Niechajczik i Bressan jedynie ciągną wózek

Nie chce z kolei trafić na Kopenhagę. Nie niszczą, ale to wyrobiony, ukształtowany i kompletny zespół.

O APOELu, Dinamie i Maccabi nie wiem co sądzić.

Na kogo nie trafimy, uważam, że mamy szanse. Byłoby fenomenalnie mieć zespół w LM i dwa w LE. No ale długa droga do tego
 
homer155 0

homer155

Użytkownik
Ta upragniona Liga Mistrzów jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Jutro dowiemy się na kogo trafi Wisła i zaczniemy kolejne rozmyślenia ???? . Moim skromnym zdaniem każdy z tych rywali jest jak najbardziej do przejścia. Największym problemem jest gra obrony, a raczej problemy ze zgraniem defensywnych zawodników, ale mają chłopaki jeszcze parę treningów na zgranie i powinno być ok.
 
B 15

blady+

Użytkownik
Piszecie, że każdy jest do przejścia, że Wisła jest już jedną nogą w fazie grupowej LM, a gdzie jest tak naprawdę ? tak naprawdę to jedyny ważny krok w kierunku fazy grupowej, bowiem wcześniejsze mogłyby wogóle nie mieć miejsca, ale polska piłka jest w takiej kondycji, że zwyciężca ligi nie zaczyna od czwartej, a drugiej rundy eliminacji. A więc okiem oddsmakera pobawie się w wystawienie kursów na awans z każdym z potencjalnych rywali, tych pierwszych kursów jakie będą wystawiane, np. przez Tobet.. A, że różnić się one będą od tych przed pierwszym spotkaniem pisać chyba nie muszę..
Wisła - Kopenhaga @ 3,25
Wisła - Zagrzeb @ 2,35
Wisła - Maccabi @ 1,75
Wisła - Bate @ 1,85
Wisła - APOEL @ 1,65
Tak moim zdaniem będą wyglądać pierwsze kursy na awans Wisły z poszczególnymi rywalami, jutro o 12.00 obowiązkowa pobudka i emocje na żywo ???? Mimo wszystko, po cichu liczę na te 12 000 000 PLN zarobionych dla Wisły za sam udział w fazie grupowej, nawet z zerowym dorobkiem punktowym.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jeszcze nie tak dawno większość pisała że Wisła to najsłabszy mistrz, oba mecze ze Skonto słabe, lipa z Litexem w Bułgarii a teraz pewnie wszyscy razem z mediami będą napędzać nagonke na awans Wisły
Nie sądzę że 3 ostatnie zespoły będą miały tak wysoki współczynnik na awans skoro już z góry są faworytami.Z dwoma pierwszymi się zgodzę choć może Kopenhaga bliżej 2.5 Zagrzeb 2.2
Pozostałe to będą bardziej wyrównane kursy, Bate min mniejszy kurs niż na Wisłę APOEL równy podobnie jak Maccabi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom