>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Kilka moich spostrzeżeń odnośnie Waszych wpisów, do kolegi z Jarosławia może napiszę na początku - byłem na tym meczu i muszę Ci powiedzieć, że ani Orlęta nie są tak mocne ani Jarosław taki słaby jak wskazuje wynik 5-0. Mecz ustawiły dwie szybko zdobyte bramki które odebrały jakąkolwiek ochotę do gry piłkarzom gości. Później rzut karny z gatunku 50/50 który został choć nie musiał być odgwizdany. Po dwudziestu minutach było 3-0. Gospodarzom wychodziło wszystko, gościom nic. Takie mecze się zdarzają, ale to nie powód żeby z Orląt robić faworytów do wygrania ligi. Nie twierdzę, że przegrają w Daleszycach, ale od jakiegokolwiek value w przypadku tego kursu jestem daleki. Kurs jest adekwatny do tego co prezntują obie drużyny, na pewno nie ma tutaj żadnej okazji do gry. Co w takim razie myśleć o kolejnym opisanym tutaj meczu czyli pojedynku dwóch beniaminków Wiślanie-Wisła Sandomierz, jeżeli w generalnym i ostatnim sparingu Orląt przed ligą Wisła wygrała w Radzyniu 3-1, prezentując bardzo fajną piłkę? Jeżeli szukać okazji to właśnie w tym meczu. Kończąc meczem Trzebini z Wólczanką, nie zapominajcie, że Trzebinia to zespół własnego boiska a Wólczanka to beniaminek. Dla mnie ten mecz też jest z gatunku NO BET. Okazji polecam szukać w etoto, świr na świrze w 4 ligach, zgaduj zgadula tylko czy komukolwiek uda się zagrać za więcej niż 10 złotych ;) ale o tym w innym dziale
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Spróbuję w kilku punktach odpowiedzieć Radziu na Twojego posta.
Co do Orląt... szczerze to nie zwróciłem szczególnej uwagi na różnicę ich gry u siebie i na wyjeździe, także dzięki i będę brał to pod uwagę następnym razem. Ale to było w poprzednich sezonach, ten może być inny, kto wie ????
Ja tu widzę zwycięstwo Orląt, wydaje mi się że są trochę mocniejsi niż w poprzednim sezonie. Spartakus wręcz przeciwnie.
Co do Wólki. Powiem tak: mimo, że nie oglądałem żadnego meczu to muszę przyznać, że choć troszkę sugeruję się sobotnim wynikiem Chełmianki, bo dla mnie Wólka i Chełm to zbliżone do siebie poziomem drużyny.
Myślałem też o Sole, ale jeszcze nie wiem czy to zagram.
@up
Nie no, nie stawiam Orląt jako faworyta w lidze ;)
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Orlęta nie są faworytem. Faworytem mimo porażki jest Motor. Wólczanka i Chełmianka tu się zgodzę że są to podobne poziomem drużynki. Zobaczyłem dziś wcześniej składy JKSu, kurcze, jak ten skład się zgra to może napsuć krwi. W składzie w sobote byli Stachyra i Zając z Motoru, Michalak z Łęcznej, Maciejewski z Avii i Tarasenko z przeszłością w Sandecji więc ten skład wcale nie jest do spadku. Co do Soły, grać śmiało, potrafią napsuć krwi i przede wszystkim zgrani. W sobote widziałem jak grają i naprawdę wygląda to dobrze, wysoko będą w tabeli na koniec, jak zawsze w sumie.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Dla mnie bici faworyci to Motor lub Stal. W JKSie jest potencjał w tych chłopakach, ale też co za dużo transferów to może być niezdrowo, a w ostatnich latach skład dość mocno ulegał zmianom.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
JKS musi się zgrać i tyle. Stal musi grać równo przede wszystkim, jak nie będą grali równo to o awansie nie ma co myśleć. W tamtym sezonie jesień dobra, połowa wiosny zawalona a końcówka wręcz świetna. Motor za to miał całą wiosnę świetną.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
I na taką odpowiedź tu liczyłem, słyszałem że Jaśkowice się wzmocnili kilkoma fajnymi zawodnikami.
Łukasz Popiela (Unia Tarnów)
Sebastian Ropek (Borek Kraków)
Paweł Sosin (Radziszowianka)
Nikodem Morawski (Cracovia)
Damian Rzepa (Cracovia)
Bartosz Czarnecki (Cracovia)
Kamil Dykas (AS Progres Kraków)
Łukasz Sikora (AS Progres Kraków)
Michał Grzesicki (KS SMS Kraków)
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Zawodnicy Progresu Kraków i młodzi z Cracovii powinni trochę wnieść, oby im się chciało biegać bo grać potrafią skoro są w czubie CLJ. Największym wzmocnieniem raczej Popiela.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Stilon Gorzow - Brzeg
Typ 2
@1,65
Sts

Taaaki kurs ? Prezent kolejny zreszta raz. Za Stilonem nie przemawia nic . 2 mecze 2 wysokie porazki, sa debiutantami , ostatnio sprowokowali 2 rzuty karne z Polkowicami do tego bardzo mloda kadra. Brzeg juz w tamtamtym sezonie gral w 3 lidze. zajeli 5 miejsce sa bardziej ograni i maja lepszo pilkarsko zespol
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
⛔
Stilon Gorzow - Brzeg
Typ 2⛔ 3-2
@1,65
Sts
Taaaki kurs ? Prezent kolejny zreszta raz. Za Stilonem nie przemawia nic . 2 mecze 2 wysokie porazki, sa debiutantami , ostatnio sprowokowali 2 rzuty karne z Polkowicami do tego bardzo mloda kadra. Brzeg juz w tamtamtym sezonie gral w 3 lidze. zajeli 5 miejsce sa bardziej ograni i maja lepszo pilkarsko zespol
Gram to samo, uprzedziles mnie z analiza ale polecam ForBet po kursie 2.1
Tutaj zaklad over 2,5 i bts rowniez moze wesjc oraz typ 2 i bts. Stawki wg. wybranego buka

Zycze wysokich wygranych
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Biorę póki kursy cieplutkie.

MKS Trzebinia/Siersza - Wólczanka Wólka Pełkińska | 2 @2,55 iforbet 1-3

Tutaj można by skopiować mój tekst z sobotniego meczu ze Spartakusem. Moim skromnym zdaniem na tą chwilę Wólczanka jest lepszym zespołem i również w tym przypadku jeśli byłby handicap -1,5 to brałbym z pocałowaniem ręki.

Spartakus Daleszyce - Orlęta Radzyń Podlaski | 2 @2,20 iforbet

Widzę tutaj dwie drużyny, które będą walczyć o całkowicie inne cele. W sobotę pisałem, że w mojej opinii Spartakus będzie walczył o utrzymanie i to oczywiście podtrzymuję.
Co do Orląt - przytoczę fragment pomeczowego opisu na fanpejdżu JKSu Jarosław:

W Radzyniu Podlaskim mają na prawdę fajną paczkę. Na inaugurację wsadzili piątaka jarosławianom (co prawda jest tu jeszcze dość młoda i niekoniecznie zgrana paczka), jednakże Spartakus nie prezentował i nie prezentuje się piłkarsko lepiej od JKSu.

Na prawdę śmiechłem jak zobaczyłem te kursy. Są bardzo mocno przesadzone ;)
Gratuluję typów. Nie powiem wątpiłem trochę ale szacuneczek. Dziś to chyba była kolejka cudów, bo Soła czwórkę u siebie dostała, Avia dostała trójkę w Jarosławiu. U mnie na minus dziś, ale może w sobotę się odkuję.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Dzięki ????
Sam myślałem że Avia wywiezie od nas komplet, a tu miłe zaskoczenie. Tarasenko ponoć fajną bramkę zapakował z wolnego na 35 metrze.
Mimo wszystko też dziś na minus dzięki Sole i Tuczempom.
Oby weekend był owocniejszy, bo już widzę kilka ciekawych pozycji do zagrania.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Mówiłem,żeby nie lekceważyć &quot;Jaśków&quot; ale cóż ... Soła taki blamaż?!Czyżby Chełmianka prtzedstawiała aż taką siłę?!
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Ja aż sam się zdziwiłem jak Soła dostała czwórkę, no kurcze, to jest bądź co bądź bardzo mocny u siebie zespół. Chełmianka może namieszać. Jaśkowice ładnie, teraz w Sandomierzu nerwowo będzie, bo w niedziele Stal Rzeszów przyjeżdża, która podrażniona będzie po derbach. Jak się nie ogarną to dostaną piątkę od Stali. Będę na meczu ze Stalą ale nie wiem jak to będzie...Tuczempy dały ciała, ale Wisłoka nie jest takim słabym zespołem, w Sieniawie też coś grali tylko że były jakieś narzekania na sędziego potem. Nie wiem, nie byłem i nie widziałem co sędzia Jagiełłą wyczyniał. Co do JKSu to pisałem, oni składu złego nie mają tylko potrzeba zgrania.
 
S 17

sendrju88

Użytkownik
Byłem na meczu Soły i powiem, że coś złego stało się z tą druzyną. W zeszłym sezonie każdy mecz u siebie to mobilizacja, ryki doświadczonych zawodników by dodatkowo zmotywować drużynę a w meczy z Chełmianką ... dramat. Zawodnicy wyszli na boisko jakby mieli odjebać pańszczyznę i iść do domu. Zasłużona wygrana beniaminka, który był nastawiony na kontry - dużo młodych, szybkich zawodników. Soła bardzo słabo, bez żadnej stu procentowej okazji, bez ambicji, bez wiary. W Sole widać brak rywalizacji, trzon zespołu od lat stanowią doświadczeni zawodnicy na których nikt nie naciska, w okresie przygotowawczym żaden z testowanych zawodników nie został zakontraktowany, trener narzeka na brak rywalizacji - lekiem na to ma być reaktywacja 2 drużyny od tego sezonu, która ma być złożona z byłych juniorów Soły, którzy. W najbliższej kolejce warto grać przeciwko Sole.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Właśnie to może być złudne. Tutaj zespół zagrał padakę a w Wólce Pełkińskiej mogą wygrać, mimo że Wólczanka to bardzo dobry zespół. Nie wiem jak was ale mnie pozytywnie zaskakuje Podhale Nowy Targ. Osobiście stawiałem ich za czarnego konia ale oni wyraźnie chyba chcą awansować do II Ligi. W sumie dlaczego nie, dobry sponsor jest, miejsce do życia chyba fajne, no i w bardzo szybkim tempie się zespół rozwija. Jednak mimo wszystko jak Motor ruszy to chyba nie da szans innym coś mi się wydaje. To jest zespół górujący nad innymi pod każdym względem.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
No mi kolega bardzo dobrze znający aktualną III ligę kazał na inaugurację stawiać w stronę Podhala przeciwko Motorowi. Wyśmiałem go, a teraz okazuje się że miał rację i Podhale wygląda na prawdę bardzo solidnie.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Teraz Podhale również wygra, nie powinni stracić punktów z Unią Tarnów. Chełmianka powinna poradzić sobie z Wiślanami. Hit w Rzeszowie, ciekaw jestem tego meczu. W Sandomierzu spodziewam się niestety gładkiej wygranej Stali...
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Dziś dubel. Osobiście spodziewałem się niższych kursów szczególnie na Stal ale jak dają to brać ???? Porażka totalna. Na duży plus gra Wisły, pogoda dużo zrobiła ale Stal bez błysku. Niezrozumiałe były decyzje trenera który ściągał Prędotę, Reimana czy Koczona, nie wiem, chciał remisu bronić czy co? Co do Wisły, teraz myślę powinni odpalić, mądrze grali i chyba lepiej im się będzie grać z drużynami które chcą grać w piłkę. Polecam obserwować serwisy: PodkarpacieLive i Nadwisłą24 bo tam pojawią się skróty z tego meczu, na PodkarpacieLive będzie retransmisja.

Wisła Sandomierz - Stal Rzeszów typ 2 @1.60 STS 2:0

W pierwszym meczu Stal Rzeszów pokonała drużynę z Jaśkowic 2:1, drużynę z którą w kolejce świątecznej mierzyła się Wisła. Wisła przegrała 2:0, obie bramki padły po karnych, jednak z wypowiedzi jakie usłyszałem to niestety Wisła zagrała gorzej niż z Sołą, w sumie sam się dziwię że można zagrać gorzej niż podczas pierwszej połowy z Sołą. Natomiast Stal w meczu z Resovią wypadła przeciętnie, tutaj bardziej postarali się kibice obu drużyn. Jednak nie o kibicach tu mowa, Stal jest pretendentem do awansu i powinna sobie poradzić w Sandomierzu. Nie spodziewałbym się aż tak wysokiego zwycięstwa bo w Sandomierzu jest nerwówka a ponadto zapowiada się że sporo kibiców będzie. Jeżeli Stal poważnie myśli o awansie to musi tutaj zacząć punktować regularnie.
Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów typ 1 @1.50 STS 1:1
O drużynie z Nowego Targu powiedziałem już parę słów wcześniej, jednak jak każdy widzi drużyna jest dobrze zarządzania, pieniądze tam są, no i przede wszystkim ściągnięto Tomasza Kulawika który prowadził Wisłę w Ekstraklasie w sezonie 2012/13, następnie tułał się między I a II Ligą. Mimo wszystko jest to duże nazwisko w tej lidze, podobnie jak Sasal. Podhale zaczęło ligę z przytupem pokonując Motor u siebie by we wtorek dołożyć piątkę Karpatom które są raczej na poziomie Unii obecnie. Co do Unii Tarnów, nie walczą o żaden awans raczej tylko żeby się utrzymać, na wyżej pieniążków nie ma. Podhale nie powinno mieć większych problemów by wygrać z Unią. Za Podhalem także przemawiają wykonane transfery jak np Cyfert z przeszłością w Lechu Poznań czy Przybylski który zadebiutował w Ekstraklasie w Śląsku. Uważam że tu skończy się tak ok 3:0.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Trzebinia-Siersza | 1 @1,55 sts 2-1
Trzebinia to dla według mnie podobny poziom piłkarski co Daleszyce, które zostało rozbite przez Orlęta 3-0. Myślę, że gospodarze nie zrobią żadnego klopsa i nie stracą w jakiś głupy sposób punktów.
Avia Świdnik - Spartakus Daleszyce | 1 @1,65 sts 1-1
W poprzednim sezonie Avia była czwartą najlepszą drużyną pod względem spotkań na własnym terenie. Zawodnicy ze Świdnika będą chcieli odkupić się za wpadkę w Jarosławiu, gdzie dostali trójeczkę (w tym brama z wolnego na ~35 metrze - było do obronienia). Czuję, że nie będzie to porywający mecz, ale wierzę że Avia sprezentuje pierwszy w tym sezonie komplet punktów swoim kibicom.
Ako: 2,55
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom