>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Liga - [Sezon 2013/2014]

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Ruch II - Piast Strzelce Opolskie (środa)
typ: 1 ✅ 7:1 .
Kurs:1.30
Piast Strzelce Opolskie - Polonia Łaziska Górne (sobota)
Typ: 2 ✅ 1:2
Kurs: 1.70
STS

Spotkania drużyny Piasta Strzelce Opolskie w ramach 13 i 14 kolejki o mistrzostwo III ligi śląsko - opolskiej.
Piast zamyka tabele ligową z dorobkiem zaledwie 3 punktów na koncie i bilansem bramek 6-40. Te 3 punkty zdobyli w wygranym meczu 1:0 z przedostatnią drużyną tabeli - Szczakowianką Jaworzno , a w innych meczach przegrywali różnicą przynajmniej 2 bramek. Nie chcę mi się w to wierzyć , że nagle w polowie sezonu zmieni się ich sytuacja i zaczną zbierać punkty.
Ruch II
Rezerwy Ruchu Chorzów zasilane graczami pierwszego zespołu radzą sobie całkiem dobrze . Po 11 kolejkach mają na swoim koncie 19 punktów z bilansem 22-16. Trzy na cztery porażki mają z czołową trójką drużyn( i to tylko rożnicą 1 bramki ) , w pozostałych meczach regularnie punktowali . Wygrana z ostatnią drużyną w tabeli po raz drugi w tym sezonie (pierwszy mecz w Strzelcach 3:1) wydaje się niemal pewna , a kurs choć niski , to wart grania .

Polonia Łaziska Górne

Drużyna z Łazisk Górnych póki co nie osiąga takich wyników jak w zeszłym sezonie , ale z pewnością ich stać na dużo . Po połowie sezonu zajmują 7 miejsce w ligowej tabeli ze zdobyczą 17 punktów i bilansem 23:18. Z drużynami z ligowego czubu próbują nawiązać walkę , a z dołem tabeli pewnie punktują. W pierwszym meczu z drużyną Piasta wygrali na własnym boisku 4:1 . Jeśli chcą się liczyć w walce o czołowe miejsca , to muszą zdobywać komplet punktów z taką drużyną jak Strzelce Opolskie .

Wchodzę w te mecze i liczę na spokojną wygraną .
Polecam zagrać w triplu z zakładem na zwycięstwo Skry Częstochowa po kursie 1.45.
Zatem:
Ruch II 1.3 ✅
Łaziska 1.7 ✅
Skra 1.45 ✅
Ako: 3.2
Polecam !
EDIT: Mam nadzieje, że ktoś zagrał ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seba6 533

seba6

Użytkownik
Start Namysłów - Skra Częstochowa
Typ: 2 ✅ 0:4
Kurs : 1.50
STS

Start Namysłów drużyna zajmująca 11 (przedostatnie) miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 10 punktów w 13 meczech , 3 mecze wygrali , 1 zremisowali i 9 przegrali . Patrząc na wyniki drużyny z Namysłowa można stwierdzić , że jest , która znacznie lepiej czuje się na własnym boisku ponieważ na 6 meczy jako gospodarz wygrali 3 i 3 przegrali z bilansem bramkowym 9:8. Przy okazji ich ostatniego meczu z rezerwami Piasta Gliwice doczytałem się coś o różnych problemach trapiących drużynę.
Z drugiej strony zdecydowany lider 3 ligi Śląsko - Opolskiej (północ) - Skra Częstochowa.
Drużyna Skry imponuje formą wygrywając dotychczas 11 meczów na 13 i 2 remisując z bilansem bramkowym 39:9. W ostatnim meczu wyjazdowym wygrali z sąsiadem z tabeli ligowej Startu - Szczakowianką Jaworzno 4:0 nie dając im żadnych szans na inne rozstrzygnięcie.
W poprzednim meczu rozegranym między Skrą a Startem padł wynik 4:0 i również w tym meczu nie widzę innego rozstrzygnięcia jak wygrana gości z Częstochowy.
Warto grać póki kurs jeszcze nie spada.
 
D 15

damianskoczyla

Użytkownik
Popieram typ na skre. Mam kilku kolegów tam grających i wiem,że drużynie bardzo zależy na awansie. Do tego sytuacja Namysłowa nie jest ciekawa. Na stronie internetowej Startu można przeczytać info ze drużyna ma problemy finansowe
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
III liga dolnośląsko-lubuska
Ilanka Rzepin - Formacja Port Mostki 2 @ 1,95
✅ 1-4
Od jakiegoś czasu obserwuję te niższe polskie ligi i widzę że faworyci raczej nie zawodzą. Dziś STS wystawił ofertę i moją uwagę zwróciło to spotkanie. Z góry zaznaczam że mój typ opiera się tylko na statystykach. Ilanka w 16 meczach zgromadziła zaledwie 8 punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Choć ostatnie dwa mecze to porażki ale obyło się bez blamażów. Dwie porażki z rezerwami Śląska i Zagłębia. Z tym że w tym drugim meczu Zagłębie wyszło w mocnym składzie bo z &#39;&#39;zesłańcami&#39;&#39; w postaci Michala Papadopulosa, Pawła Widanowa i Denissa Rakelsa. Wcześniej była wygrana z Polonią Trzebnica, która także zajmuje odległe miejsce w tabeli.
Formacja Port Mostki to beniaminek ligi. Kiedyś obiło mi się o uszy że są tam konkretne pieniądze, co by potwierdzało te lata awansów. Jeszcze 5 lat temu grali w C klasie! Jeśli ktoś wie coś więcej o tym wątku to może się podzielić bo tak jak pisałem wcześniej coś słyszałem że tam pieniądze są. W ostatni weekend pokonali u siebie lidera Ślęzę Wrocław. Mają 30 punktów i zajmują 6. miejsce. Skoro wygrali z mocnym liderem to dlaczego nie mają ograć jednej z dwóch najsłabszych drużyn ligi? Dlatego wydaje mi się, że kurs jaki wystawił STS na zwycięstwo gości jest za duży.
AAA jeszcze jakby ktoś wiedział: MKS Oława ma jakieś problemy ze stadionem że grali cały czas na wyjazdach? Bo teraz widzę że grają u siebie i wydaje się że powinni wygrać, jeśli po całej rundzie wracają do siebie...
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Radomsko - Bełchatów II 2 @ 2,3 Łódzko - Mazowiecka
Sobota . Zakład dostępny na STS / Bet365

I liga skończyła rundę i podobno zawodnicy z pierwszej drużyny mają grać w drugiej.
Wychodzi na to, że zagra III liga z I ligą... kurs 2,2 ? Ciekawy się wydaje
Dodam, że Radomsko to ostatnia drużyna tabeli.
Ten mecz to podobno derby! Drużyny się nie za bardzo lubią...
W tym meczu zagrają raczej zawodnicy, którzy grali mniej w I lidze, ale to wraz jest wzmocnienie dla drużyny! Do pierwszej drużyny zazwyczaj na ławkę wstawia(lub ogólnie do kadry) się najlepszych zawodników z rezerw. Skład będzie mocny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
borek7 24

borek7

Użytkownik
To są derby :cool: Kiedy jest ten mecz?
Mecz jest jutro o 13.
Kolego obstawiat0r. to w miarę pewne, że ma grać kilku zawodników z pierwszej drużyny?
W pierwszym meczu tych drużyn w Bełchatowie było 2:0 dla Radomska. Myślę, że większe ciśnienie jest w Radomsku na ten mecz. Są ostatni w tabeli, na facebooku widziałem niezła spina. Ciekawe właśnie z jakim podejściem i z jakimi zawodnikami pojedzie tam Bełchatów. W sumie u nich też nie jest kolorowo, bo są w strefie spadkowej i do bezpiecznej pozycji tracą aż 5 pkt (Widzew jest tuż nad strefą spadkową). Na wyjazdach Bełchatów zaledwie 1 zwycięstwo i jeden remis. Mechanik u siebie 1 zwycięstwo i 1 remis. Jeśli rzeczywiście Bełchatów II będzie wzmocniony myślę, że warto grać w ich stronę.
 
A 6

adas1971

Użytkownik
Derby regionu, najważniejszy mecz w sezonie dla zespołu z Radomska.

Trybuna gości nieczynna, dlatego doping i atut własnego boiska po stronie gospodarzy. Mam znajomych wśród zawodników z RKS-u ( aktualnie Mechanika ) i wiem, że wyleją ostatni pot i łzy, aby ten mecz zwyciężyć, bo dla nich to coś więcej niż tylko mecz. Odradzam stawianie czystej 2 na zespół z Bełchatowa. Z pierwszej drużyny przyjedzie dwóch, maksymalnie trzech zawodników którzy murawy I ligowej nie mieli jeszcze okazji powąchać, także pionki.

MECHANIK RADOMSKO - GKS Bełchatów II

1 ( kurs 3,12 ) STS
1x ( kurs 1,60 ) STS

Tak się bawiliśmy w pierwszym meczu z GKS-em na ich stadionie wygranym 2:0. Derby dla Radomska

 
A 6

adas1971

Użytkownik
Osobiście gram grubiej w stronę Radomska także powtórzę jeszcze raz: polecam z czystym sumieniem. Kurs wart gry, a tym bardziej z podpórką. To jest piłka nożna, tu wszystko zdarzyć się może. Powodzenia !
PS. Przewiduje się rekordową frekwencję jak na tego typu rozrywki.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
IV ligi na jesieni nie było i nie sądzę żeby na wiosnę była w ofercie. Za to III zapewne będzie i trzeba będzie golić buków ;)
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Tak tylko STS miał ofertę na III ligę tylko był mały haczyk ,że nie można było grać singli i tylko minimum 3 zdarzenia jeśli grałeś III ligę i to duży minus
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Rzgów-Legia II
Legia II 1.75 STS ✅
Mecz rozpoczyna sie o godz 13.00. Druzyna rezerw mistrzow Polski w tym sezonie mierzy w awans. Jest liderem ale w czolowce ciasno i walka pewnie bedzie do konca. Rzgów walczy o utrzymanie i prawde mowiac ciezko bedzie utrzymac kub w III lidze. Takie spotkania zespol Legii II musi wygrywac jesli chce awansowac. Stawiam na zwyciestwo gosci, a tu ciekawa wypowiedz nowego trenera Legii II Jacka Magiery o przygotowaniach, zalozeniach na ten sezon i najblizszym rywalu.
http://legia.com/news,40197-jacek_magiera_przed_startem_rundy.html
 
walkatrwa 10

walkatrwa

Użytkownik
Panowie można gdzieś obstawiać III ligą w necie, póki co patrzyłem na Betsafe i brak oferty, jak u ziemniaków, można puszczać single? ????
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Wczoraj pisałem na czacie STSu i powiedzieli ze kursy na 3 ligę się pojawia, ale nie wiadomo kiedy. Jutro już mecze, a oni jeszcze nic nie wystawili.
 
walkatrwa 10

walkatrwa

Użytkownik
Jakieś typy na te III ligowe spotkania, bo minimum to 3 zdarzenia, a mam jednego asa w rękawie tzn Pogoń Mogilno - Elana Toruń; kurs 2,90. Nominalnie mieli grać na wiosce w Mogilnie, ale mecz zostanie rozegrany w Toruniu za sprawą &quot;groźnych kiboli&quot;. Elana przebudowana, musi wygrać, oglądałem mecz w minioną sobotę z Nielbą Wągrowiec, która stoi w lidze podobnie jak jutrzejszy przeciwnik i mecz zakończył się dla Elany zaledwie remisem, tylko remis, bo sędzia nie uznał jednego gola i w 89 minucie przestrzelili karnego. Dla mniej odważnych X2 (tzn Elana lub remis w STSie nie zmienili jeszcze gospodarza). Liczę na jakieś dwa inne ciekawe typy.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
W przypadku zmiany miejsca rozgrywania zawodów, gdy informacja o takiej zmianie nie była
opublikowana lub podana do wiadomości Bukmachera w czasie, gdy publikowano informacje
o Kursach dla poszczególnych typów Wydarzeń, a zakłady zostały przyjęte zgodnie z opublikowanymi
Kursami, zakłady są utrzymane w mocy, pod warunkiem, że miejsce rozgrywania zawodów nie zostało
przeniesione na boisko przeciwnika. W przypadku przeniesienia zawodów na boisko przeciwnika,
typowania dla takiego meczu będą anulowane, a Klienci otrzymają zwrot postawionych stawek (z
zastrzeżeniem pkt 7.4.)
zamrażanie hajsu.
 
niels 44

niels

Użytkownik
Ktoś tutaj orientuje się w trzecioligowych klimatach? Jak widzicie szanse na przełamanie w sobotę Hetmana Zamość? Podejmuje u siebie Sieniawę, która ostatnio notuje całkiem dobrą passę, jednak zamościanie mimo porządnego dołka wydają się być mocni na własnym boisku. Ktoś wie coś więcej? Kurs 2.25 zachęca.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Ja próbuje :
Ruch Radzionków - Skra Częstochowa 2 @2.0 ⛔ 0:0
Mechanik Radomsko - Legia II 2 @1.6 ✅ 0:1
Mecze bez większej analizy .
Skra z celem na awans do 2 ligi, w ostatnim meczu się troche męczyli , ale moze to bylo efektem zlekceważenia przeciwnika. Wzmocnili sie w przerwie i pewnie powoli to wszystko będzie się zazębiało .
W drugim meczu nie widzę innego wyniku niż zwycięstwo Legii . Mlodziez Legii ostatnio rozbila 3 w tabeli Kleszczów 5:0 , a Radomsko przegrało 4:0 z 7 w tabeli WKSem Wieluń. Pewna 2 na ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom