>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - [Sezon 2013/2014]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Po pierwsze nie wiem po co podałeś 2 minuty przed meczem typ. I tak nikt nie zdąży z niego skorzystać ...
A po drugie jak będziesz odcinać rękę nagraj filmik i mi wyślij.
Chyba może pokazac już filmik jak tnie....

Wyniki są również na 90minut.pl
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Arka II Gdynia – Kotwica Kołobrzeg

W ten weekend pierwszy zespół Arki nie grał w rozgrywkach ligowych (odwołał swój mecz w Katowicach z powodu braków kadrowych spowodowanych przez powołania do reprezentacji U20 trzech młodzieżowców). Mowa o Michale Szromniku (bramkarz), Mateuszu Szwochu (pomocnik) i Michale Rzuchowskim (pomocnik). To trzej podstawowi zawodnicy u trenera Pawła Sikory. Jednak nie do końca był to wolny weekend, bowiem piłkarze w piątek zagrali towarzysko z Zawiszą Bydgoszcz (nieznaczna porażka 0-1), ale skład nie był tego dnia najmocniejszy.

Arka Gdynia (vs Zawisza Bydgoszcz, 06.09):
Dawid Kędra (70 Patryk Kamola) - Dawid Kubowicz (68 Przemysław Stolc), Tomasz Jarzębowski (65 Piotr Robakowski), Michał Marcjanik (46 Kamil Juraszek), Piotr Tomasik (68 Gláuber) - Adrian Budka, Marco Aurélio, Radosław Pruchnik (72 Piotr Pietkiewicz), Łukasz Jamróz (46 Michał Gałecki), Marcin Radzewicz (65 Paweł Wojowski) - Michał Szubert (72 Tomoki Fujikawa)

Zabrakło wspomnianej trójki (Szromnika, Szwocha i Rzuchowskiego), a także dwójki najlepszych napastników (Arkadiusza Aleksandra i Markusa da Silvy) oraz obrońcy Krzysztofa Sobieraj. Łącznie – sześciu podstawowych piłkarzy. Już od kilku dni było oczywiste, że w niedzielnym spotkaniu rezerw trener Grzegorz Witt dostanie kilku graczy z pierwszej drużyny. Kto to będzie? Brakuje klarownych informacji, ale można przypuszczać, że szanse dostanie Marco Aurelio, któryś z młodych bramkarzy, Marcjanik, Stolc, Glauber, Pietkiewicz, Gałecki, czy Wojowski. Pozostali nie wiadomo, ale być może będą niespodzianki.

Przeanalizowałem sobie kadrę Kotwicy i ich dotychczasowe „osiągnięcia” i nie ma mowy by w Gdyni mogli cokolwiek zdziałać. Zespół piłkarsko po prostu słaby, o czym świadczy jednak tabela (14. lokata) i ostatnie porażki z Drawą Drawsko Pomorskie (2-3) i Gwardią Koszalin (0-2). Wcześniej była też porażka w Szczecinie i bezbramkowy remis z Bałtykiem Gdynia. Jedyne zwycięstwo miało miejsce na własnym terenie z Chemikiem Police, ale to żaden sukces. Jestem przekonany, że rezerwy Arki wsparte zawodnikami z pierwszego składu poradzą sobie z Kotwicą.

Arka II Gdynia @ 2.25 (STS) Ps. Czy któraś z firm internetowych ma w swojej ofercie 3. ligę?
 
mazek 35

mazek

Użytkownik
III Liga Małopolsko - Świętokrzyska
Poroniec Poronin - Janina Libiąż
Beniaminek z Podhala rozpoczął sezon w dobrym stylu 3-1-2 i 10 pkt po sześciu kolejkach. Gospodarze dzisiejszego spotkania rozgrywają mecze głównie u &quot;siebie&quot;, co prawda nie na swoim macierzystym obiekcie, ale na murawie położonego nieopodal zakopiańskiego COSu. U siebie 3 zwycięstwa i jedna porażka na inaugruację 3-5 z Przebojem Wolbrom.
W kolejnych spotkaniach Porońcowi wiodło się lepiej - odprawili z kwitkiem Hutnik Kraków, Granat Skarżysko-Kamienna i Beskid Andrychów, a więc drużyny z górnej części tabeli.
Na dwóch z tych spotkań byłem, poronianie grają fajną, ofensywną piłke - bez kompromisów. W Poroninie za cel numer jeden stawia się przede wszystkim bezpieczne utrzymanie - a żeby się utrzymać z takimi rywalami jak Janina Libiąż trzeba zdobywać trzy punkty.
Drużyna gości rozpoczęła sezon przeciętnie - 5 pkt, 1-2-3, na wyjazdach 1-0-2, bramki 5-11.
Poniżej na poparcie typu na Poroniec, wyniki spotkań z drużynami, które starły się już z obiema ekipami:
Janina - Granat 1:3 Poroniec - Granat 3:2
Janina - Beskid 0:0 Poroniec - Beskid 3:1
Kursy spadają, jeszcze w czwartek było 1,9 na Poroniec, dziś już tylko 1,67 ale i tak uważam, że warto
Poroniec Poronin @1.67 STS
 
R 0

rychu_cmg

Użytkownik
III Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska
Polonia Środa Wielkopolska – Cuiavia Inowrocław 1 1.30 STS
Polonia jest zdecydowanym faworytem spotkania z inowrocławskim zespołem. W dwóch ostatnich meczach poloniści zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Mają kilku zawodników potrafiących strzelić ze stałych fragmentów gry, co jest bardzo ważne bo Cuiavia będzie murowała dostęp do bramki i ograniczała się do szybkich kontrataków. Cuiavia to już nie ten zespół co w poprzednim sezonie. Z solidnych zawodników zostało tylko 4 piłkarzy.
GKS Dopiewo – Lech II Poznań 2 1.90 STS
Lider z Wronek jedzie do jednego z głównych kandydatów do spadku 16 w tabeli GKS-u Dopiewo. Miejscowi grają w tym sezonie na olbrzymiej ambicji, ale w ostatnich 3 meczach z zespołami z czołówki zdobyli 0 punktów, choć napędzili sporo strachu mocnej Wdzie Świecie
Notecianka Pakość – Unia Solec Kujawski 2 2.00 STS
Notecianka w tym sezonie zdobyła tylko jeden punkt i prezentuje fatalnie. Unia ma w swoim składzie kilku solidnych zawodników i po słabym początku łapie wiatr w żagle. Zespołowi z Solca będzie bardzo zależeć na wygranej ponieważ w ubiegłym tygodniu stracili punkty z Centrą. Trener Unii – Piotr Gruszka ma świetne rozpoznanie rywala i zna ich najlepszych zawodników z kadry Region’s CUP, którą prowadził
Grom Plewiska – Pogoń Mogilno 1 2.10 STS
Pogoń jedzie na mecz bez dwóch kontuzjowanych najlepszych obrońców i kapitana zespołu grającego jako defensywny pomocnik. W ostatnich meczach gra Pogoni w obronie wyglądała bardzo źle. Mecz będzie pojedynkiem napastników – Mateusza Klichowicza z Plewisk z Krzysztofem Szalem z Pogoni.
Można też grać na trochę większym ryzyku:
Unia Swarzędz – Start Warlubie 2 2,71 STS
Unia ma duży problem ze skutecznością . Warlubie to wioska przy granicy z województwem Pomoskim, gdzie miejscowa mleczarnia i kilku lokalnych sponsorów zbudowali jeden z najbogatszych zespołów III ligi tego sezonu. W ciągu kilku lat zespół awansował w B-klasy do III ligi, grają w nim zawodnicy ograni w III, II i później I ligowej Olimpii Grudziądz. Latem ze Sparty Brodnica przyszedł ich najlepszy napastnik Adrian Kural. Unia sporo bramek w tym sezonie zdobywała po stałych fragmentach.
Wda Świecie – Sokół Kleczew 2 3,31 STS
Sokół po fatalnym początku ligi poczynił kilka wzmocnień i wygrał 3 ostatnie spotkania. Wiosną Kleczew był rewelacją rozgrywek i przegrał awans do II ligi 1 punktem
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
Witam.
Po dluzszej przerwie postanowilem sprobowac potypowac mecze nizszych lig polskich(3 liga) . Jak wiadomo w gre w zasadzie wchodzi tylko obstawianie u bukmachera naziemnego STS ,poniewaz Betsafe na ta chwile zrezygnowal z oferty na ten poziom rozgrywkowy ,a np Bet365 daje pojedyncze spotkania i to tez nie co weekend. Poniewaz STS ma pewne limity na nizsze ligi (min AKO3 i max 100 zl co jest do przeskoczenia stawiajac kilka tych samych kuponow ,no i rzecz najmniej mila zabiera podatek ale z tym nie wygramy a czasem mimo tego cos tam mozna wycisnac) .Bede sie staral podawac kilka propozycji co by byl jakis wybor do kombinowania,najwiecej typow bedzie z lig opolsko-slaskiej i lodzko-mazowieckiej. Jedziemy
3 liga Dolnoslasko-Lubuska
Zaglebie II -Katy Wr 1 kurs 1,4 STS ZWROT mecz przełożony
Jest to typ ktory dosyc fajnie pasuje na dorzutke do czegos innego z lepszym kursem ,poniewaz gram juz troche czasu nigdy nie osmiele sie napisac ze to jest pewne jak smierc bo takie haslo w moim slowniku bukmachera nie istnieje. Jednak patrzac na tabel i biorac pod uwage przerwe reprezentacyjna uwazam ze Zaglebie wzmocni druga druzyne kilkoma grajkami z jedynki i jak to juz mialo kilka razy miejce rozprawi sie z przeciwnikiem na wlasnym boisku dosyc pewnie.
Bilans spotkan domowych to 6-1-0 bramki 30-5
3 liga Podlasko-Warminsko-Mazurska
Sokol Ostroda-Warmia Garjewo 1 kurs 1,57 STS 3-1
Coz nie jest to moja liga ale akurat troszke o Sokole informacji posiadam. Pierwsz rzecz maja niesamowity obiekt jak na warunki 3 ligowe,mialem mozliwosc byc tam na jednym z meczow i wiem od miejscowych ze druzyna tez jest niczego sobie(mnie co prawda na kolana ich gra nie powalila ale tamte zawody wygrali pewnie 2-0 z MKS Korsze). Znawcy z Ostrody mowili o checi awansu tej ekipy do 2 ligi wiec ide tym tropem i gram na druzyne z ambicjami (kaska tez jest) ktora mierzy sie z 17 ekipa ligi do tego nalezy dodac ze goscie jak do tej pory zdolali zremisowac zaledwie jeden mecz na wyjezdzie a pozostale 4 przegrali.
3 liga Opolsko-Slaska (grupa poludnie)
Lesnica-Czarni Otmochow 1 kurs 1,75 STS 1-0
No i jest moja ulubiona liga opolsko-slaska,a z niej wybralem meczyk dwoch druzyn z opolszczyzny Lesnica druzyna ktora gra juz kilka ladnych sezonow na tym szczeblu rozgrywkowym i Czarni beniaminek . Lesnica w chwili obecnej znajduje sie na 5 miejscu z 1 punktem straty do 4 premiowanego awansem do grupy mistrzowskiej(w pozniejszym etapie rozgrywek 4 pierwsze zespoly z grupy poludniowej i polnocnej wlacza o miejsce dajace mozliwosc gry w barazach o 2 lige) miejsca. Otmuchow jak na beniaminka przystalo gra w kratke raz potrafi wygrac na Pawlowicach innym razem przegrywa z niezbyt sila Przyszloscia Rogow,cel Czrnych jest prosty utrzymanie i na bank nie poloza sie na boisku w Lesnicy i nie beda czekac na najnizszy wymiar kary,jednak Lesnica ten mecz powinna wygrac by myslec o awansie do grupy mistrzowskiej.
p.s. przepraszam za brak polskich znaków ale gdy pisałem typy korzystałem z drugiego komputera który takowych nie posiada. W ciągu najbliższych dwóch dni postaram się podać jeszcze kilka typów. pozdrawiam
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Lech II zmierzy się z Polonią Leszno. Rezerwy Kolejorza są liderem, Polonia zajmuję 7 miejsce i po dobrym początku sezonu przyszły gorsze wyniki. W Lesznie wróciło 3 zawodników z Kobylina, gdzie spadli z hukiem z 4 ligi, gra dwóch juniorów 94 w pierwszym składzie oraz ludzie z okolic. Nie widzę szans na punkty Polonii, a na dodatek w Lechu zagra kilka osób z pierwszego zespołu: W zamian za to zawodnicy Kolejorza, którzy na swoim koncie mają mniej minut spędzonych na boisku, wystąpią w meczu rezerw. Lech II w sobotę podejmie we Wronkach Polonię Leszno. O tym, kto dokładnie zagra w tym spotkaniu, trenerzy Kolejorza poinformują w piątek.

Typowa peffka, 10/10

Lech II Poznań @ 1.67 for Soltys ✅ Ciekawe, czy Soltys podziękuje?

Buk naziemny: STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
T 1,9K

telich

Użytkownik
nadal nie wiemy jakim cudem pograles w stsie za 1000zl solowke z tej ligi ???
haaahahahahahahaha, to jest dobreeee, nie ma szans pograc solowki z tej ligi, gram te ligi co weekend, ostatnio bylem to 3 mecze trzeba miec, tez sie zastanawiam jak to sie stalo ze nie dosc ze przyjeli za 2 tys to co lepsze, ze singla loooool, zdjecie kuponu poprosimy, to tylko wtedy uwierzymy :p
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
nadal nie wiemy jakim cudem pograles w stsie za 1000zl solowke z tej ligi ???
Przecież Ci odpisałem tutaj na forum, że rano odbiłem się od pani z komputerkiem i powiedziała mi o tym, o czym Ty napisałeś. Post był na forum ponad 2 dni, więc go na pewno przeczytałeś, a dziś kolejny raz o tym piszesz :eek: Jak mogłem w nocy zagrać w naziemnym buku(nie przez internet) Kupon na necie jak kleiłem przyjęło, więc już napisałem &#39;&#39;pograne&#39;&#39;

haaahahahahahahaha, to jest dobreeee, nie ma szans pograc solowki z tej ligi, gram te ligi co weekend, ostatnio bylem to 3 mecze trzeba miec, tez sie zastanawiam jak to sie stalo ze nie dosc ze przyjeli za 2 tys to co lepsze, ze singla loooool, zdjecie kuponu poprosimy, to tylko wtedy uwierzymy :p
Kolejny kolega o marnym poziomie intelektualnym. Twój przyjaciel Soltysiao napisał Ci o zasadzie AKO i ilości meczów na kuponie.


Nie ważne, że się nie dało...Ważne, że stawka zapałkowa się zgadza.
Za paczkę zapałek ~24 grosze pograne.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przecież Ci odpisałem tutaj na forum, że rano odbiłem się od pani z komputerkiem i powiedziała mi o tym, o czym Ty napisałeś. Post był na forum ponad 2 dni, więc go na pewno przeczytałeś, a dziś kolejny raz o tym piszesz Jak mogłem w nocy zagrać w naziemnym buku(nie przez internet) Kupon na necie jak kleiłem przyjęło, więc już napisałem &#39;&#39;pograne&#39;&#39;
widocznie pousuwali bo nic nie widzialem. pokaz ten kupon ktory poszedl na necie za 1000
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Pograł to na kuponie w ako 3 i mógł dodać 2x 1.01, takie to cięzkie do zrozumienia ? Szkoda że mod usunął wcześniejszą dyskusję. Panie przypierdalający się - STS bierze taką kwote na 3 lige w 95%, z tym że Pani w punkcie musi najpierw uzyskać zgodę działu bukmacherskiego.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
no wiec pytam po raz setny bo co dopisek POGRANE (skoro nie pograles) jeszcze po takiej wyimaginowanej stawce
Pisałem w postach, które zostały usunięte, że stronka przyjęła taki kupon i z rana po otwarciu punktu bym już to zagrał, a dostałem taką informację o jakiej napisałeś.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Przecież Ci odpisałem tutaj na forum, że rano odbiłem się od pani z komputerkiem i powiedziała mi o tym, o czym Ty napisałeś. Post był na forum ponad 2 dni, więc go na pewno przeczytałeś, a dziś kolejny raz o tym piszesz :eek: Jak mogłem w nocy zagrać w naziemnym buku(nie przez internet) Kupon na necie jak kleiłem przyjęło, więc już napisałem &#39;&#39;pograne&#39;&#39;



Kolejny kolega o marnym poziomie intelektualnym. Twój przyjaciel Soltysiao napisał Ci o zasadzie AKO i ilości meczów na kuponie.




Za paczkę zapałek ~24 grosze pograne.
Nie kretynie, ja akurat znam zasady, bo jakbym ***** przed napisaniem mojego postu zauwazyl te posty, ktore moderatorzy usuneli, to w zadnym wypadku nie przyczepilbym sie do Ciebie, bo nie mialbym prawa, usuneli, wiec zastanowilo mnie to jak mozna zagrac singla za takie siano, wiedzac jakie sa reguly gry...
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Pisałem w postach, które zostały usunięte, że stronka przyjęła taki kupon i z rana po otwarciu punktu bym już to zagrał, a dostałem taką informację o jakiej napisałeś.
A po drugie dlaczego usuneli Twoje posty, co Ty musiales w nich wypisywac ze to zrobili? Moze najlepiej niech jakis mod sie wypowie na ten temat, to bedziemy wszyscy wdzieczni i zakonczymy te jalowa dyskusje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom